Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 13:54   #1561
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
OlaM przeceniasz mnie Kochana ja sie sporo MACzkow pozbylam, gdy zaczelam interesowac sie innymi firmami.. mialam straszne wyrzuty sumienia, ze to tak lezy sobie w takich ilosciach i sporo znalazlo nowy domek Najwiecej mam pedzli, pigmentow i cieni. Reszta dosc skromnie Z ciekawosci policze po pracy, jesli wyrobie sie przed wylotem
Powiem Ci, że ja też czasem myślę o pozbyciu się niektórych rzeczy, bo mi zalegają nieużywane, ale jak przychodzi co do czego, to mi szkoda - to się chyba zbieractwo nazywa .

No i coraz częściej (choć nie taką skalę jak Ty ) sięgam po kosmetyki innych marek, co tym bardziej wywołuje u mnie wyrzuty sumienia .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:41   #1562
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie rób tego, my Cię tu będziemy regularnie sprowadzać na manowce .
ja bardzo chętnie. Jeszcze Bobbi Brown mi się podoba, ale cenowo trochę przeszacowana

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
...Szminek mam ok. 30 (dodatkowo jedna w drodze), błyszczyków nie liczyłam, ale ok. 20 będzie...
Olu, sorki, że Cię tak wybiórczo zacytowałam ale to mnie najbardziej fascynuje/ intryguje - nie boisz się popsucia tych mazideł doustnych??? Ja mam 2 pomadki i 1 błyszczyk otwarty + dwie pielęgnacyjne i na 100% wiem, że nie zdążę zużyć tego i już jestem zła

Aaaa i zapomniałam - ja kupuję MACa tylko salonie, nigdy nie korzystałam z allegro, o ebayu nie wspomnę choć parę sztuk mojej kolorówki pochodzi z wizazowych wymian.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:52   #1563
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja bardzo chętnie. Jeszcze Bobbi Brown mi się podoba, ale cenowo trochę przeszacowana


Olu, sorki, że Cię tak wybiórczo zacytowałam ale to mnie najbardziej fascynuje/ intryguje - nie boisz się popsucia tych mazideł doustnych??? Ja mam 2 pomadki i 1 błyszczyk otwarty + dwie pielęgnacyjne i na 100% wiem, że nie zdążę zużyć tego i już jestem zła

Aaaa i zapomniałam - ja kupuję MACa tylko salonie, nigdy nie korzystałam z allegro, o ebayu nie wspomnę choć parę sztuk mojej kolorówki pochodzi z wizazowych wymian.
Dobrze, że wybiórczo mnie cytujesz, bo rozpisałam się nadmiernie .
Nie mówiąc o postach jeden pod drugim .

Jeśli chodzi o szminki i błyszczyki to powiem Ci, że nie przejmuję się czy mazidła mieszczą się w terminie ważności czy nie. Wiem, że przy tego rodzaju produktach ma to znaczenie, ale dopóki nie zalatuje mi zjełaczałym tłuszczem, nie czuję jakiegoś innego niepokojącego zapachu lub nie widzę zmiany w konsystencji czy kolorze, to używam .
Przy takiej ilości szminek nie ma szans na zużycie większości z nich, nie mówiąc już nawet o zużyciu w terminie ważności , ale nie potrafię sobie odmówić nowych odcieni. Wydaje mi się jednak, że powoli czuję się zaspokojona w temacie szminek .
Na swoje usprawiedliwienie mam to, że sporo szminek wzięłam w ramach B2M.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:57   #1564
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie rób tego, my Cię tu będziemy regularnie sprowadzać na manowce .
o to to

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
OlaM przeceniasz mnie Kochana ja sie sporo MACzkow pozbylam, gdy zaczelam interesowac sie innymi firmami.. mialam straszne wyrzuty sumienia, ze to tak lezy sobie w takich ilosciach i sporo znalazlo nowy domek Najwiecej mam pedzli, pigmentow i cieni. Reszta dosc skromnie Z ciekawosci policze po pracy, jesli wyrobie sie przed wylotem
tia, i tak masz pewnie najwięcej, nawet po tym jak się części pozbyłaś hehe

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja też czasem myślę o pozbyciu się niektórych rzeczy, bo mi zalegają nieużywane, ale jak przychodzi co do czego, to mi szkoda - to się chyba zbieractwo nazywa .
ja się tez rzadko kiedy umiem rozstać. Z MACzka mam kilka rzeczy dla których bym mogła nowy domek znaleźć w sumie... ale to dosłownie kilka sztuk...
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Olu, sorki, że Cię tak wybiórczo zacytowałam ale to mnie najbardziej fascynuje/ intryguje - nie boisz się popsucia tych mazideł doustnych??? Ja mam 2 pomadki i 1 błyszczyk otwarty + dwie pielęgnacyjne i na 100% wiem, że nie zdążę zużyć tego i już jestem zła
ekhm
Ja mam samych MACowych szminek 71... a do tego drugie (albo i trzecie) tyle innych lol. ale nie kupuję żeby zużyć tylko żeby mieć (fajny kolor, wykończenie itp). chyba rzeczywiście czas zacząć malować innych. Z ciekawostek, najstarsza moja szminka, Syrup, jest z 2008 r i nadal śmiga. Jak dotąd zepsuły mi się tak, że musiałam wywalić, tylko dwa błyszczyki z Chanela, Aqualumiere. tak poza tym chyba nie wywaliłam nic.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:25   #1565
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tia, i tak masz pewnie najwięcej, nawet po tym jak się części pozbyłaś hehe
To samo pomyślałam .

Zresztą widziałam na blogu, więc nie ze mną te numery .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja się tez rzadko kiedy umiem rozstać. Z MACzka mam kilka rzeczy dla których bym mogła nowy domek znaleźć w sumie... ale to dosłownie kilka sztuk...
Ja znalazłam jeszcze taką metodę - różne malowidła pożyczam siostrze lub kuzynce .
Mówię im, że tylko daję im do używania na jakiś czas, bo wtedy przynajmniej w swojej świadości mam, że jak mi się tego czegoś zachce, to poproszę o zwrot. Dotąd jednak nie zdarzyło mi się o taki zwrot poprosić. Tęsknotę zabijam kupując sobie coś nowego .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ekhm
Ja mam samych MACowych szminek 71... a do tego drugie (albo i trzecie) tyle innych lol. ale nie kupuję żeby zużyć tylko żeby mieć (fajny kolor, wykończenie itp). chyba rzeczywiście czas zacząć malować innych. Z ciekawostek, najstarsza moja szminka, Syrup, jest z 2008 r i nadal śmiga. Jak dotąd zepsuły mi się tak, że musiałam wywalić, tylko dwa błyszczyki z Chanela, Aqualumiere. tak poza tym chyba nie wywaliłam nic.
Tak podejrzewałam, że Twoje szminkowe zbiory mogą przyćmić wszystko i wszystkich .

Moja najstarsza MACowa szminka też jest z 2008r., to Show Orchid. Tylko ja ją kupiłam już jako purchawę, chyba w 2010r. Nic się z nią złego nie dzieje, więc wyrzucać na pewno nie zamierzam.

W zasadzie to jako przeterminowane wyrzuciłam tylko ze 3 błyszczyki, ale nie MACowe.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:41   #1566
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam .

Zresztą widziałam na blogu, więc nie ze mną te numery .

dokładnie, co nie?

Cytat:
Ja znalazłam jeszcze taką metodę - różne malowidła pożyczam siostrze lub kuzynce .
Mówię im, że tylko daję im do używania na jakiś czas, bo wtedy przynajmniej w swojej świadości mam, że jak mi się tego czegoś zachce, to poproszę o zwrot. Dotąd jednak nie zdarzyło mi się o taki zwrot poprosić. Tęsknotę zabijam kupując sobie coś nowego .
moja siora się prawie nie maluje, kuzynostwa zainteresowanego brak a tu co chwilę coś kusi... Ja bym się chętnie pozbyła jednego ciemnofioletowego Paint Pota...


Cytat:
Tak podejrzewałam, że Twoje szminkowe zbiory mogą przyćmić wszystko i wszystkich .

Moja najstarsza MACowa szminka też jest z 2008r., to Show Orchid. Tylko ja ją kupiłam już jako purchawę, chyba w 2010r. Nic się z nią złego nie dzieje, więc wyrzucać na pewno nie zamierzam.

W zasadzie to jako przeterminowane wyrzuciłam tylko ze 3 błyszczyki, ale nie MACowe.
eee pewnie nie jest jeszcze tak źle chociaz przyznaję, mazidła do ust to moja słabość
ale chyba wszystkiego mam hm "dość dużo" z ciekawości policzyłam róże (same MACowe) - 30. plus pewnie kilka dużych MSFów itp by sie mogło zaliczyć pod "róż".
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:58   #1567
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
moja siora się prawie nie maluje, kuzynostwa zainteresowanego brak a tu co chwilę coś kusi... Ja bym się chętnie pozbyła jednego ciemnofioletowego Paint Pota...
Nie wiem, czy mówisz o Imaginary, ale jeśli o niego chodzi, to użyłam go dotąd dwa razy, mało on przydatny jednak . Wyeksmitowałabym go, ale nikt nie chce .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eee pewnie nie jest jeszcze tak źle chociaz przyznaję, mazidła do ust to moja słabość
ale chyba wszystkiego mam hm "dość dużo" z ciekawości policzyłam róże (same MACowe) - 30. plus pewnie kilka dużych MSFów itp by sie mogło zaliczyć pod "róż".
No bo Ty usta masz stworzone do wszelkich doustnych mazideł .

W kwestii ilości kosmetyków - już Ci to kiedyś mówiłam, ale raz jeszcze powtórzę - jak zaczynają mnie dręczyć wyrzuty sumienia, że czegoś mam za dużo, to od razy myślę o Tobie (o Marti też) i sumienie już mniej mnie dręczy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 20:07   #1568
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o szminki i błyszczyki to powiem Ci, że nie przejmuję się czy mazidła mieszczą się w terminie ważności czy nie. Wiem, że przy tego rodzaju produktach ma to znaczenie, ale dopóki nie zalatuje mi zjełaczałym tłuszczem, nie czuję jakiegoś innego niepokojącego zapachu lub nie widzę zmiany w konsystencji czy kolorze, to używam .
Przy takiej ilości szminek nie ma szans na zużycie większości z nich, nie mówiąc już nawet o zużyciu w terminie ważności , ale nie potrafię sobie odmówić nowych odcieni. Wydaje mi się jednak, że powoli czuję się zaspokojona w temacie szminek .
Na swoje usprawiedliwienie mam to, że sporo szminek wzięłam w ramach B2M.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o to to

ekhm
Ja mam samych MACowych szminek 71... a do tego drugie (albo i trzecie) tyle innych lol. ale nie kupuję żeby zużyć tylko żeby mieć (fajny kolor, wykończenie itp). chyba rzeczywiście czas zacząć malować innych. Z ciekawostek, najstarsza moja szminka, Syrup, jest z 2008 r i nadal śmiga. Jak dotąd zepsuły mi się tak, że musiałam wywalić, tylko dwa błyszczyki z Chanela, Aqualumiere. tak poza tym chyba nie wywaliłam nic.
pocieszyłyście mnie, serio nie będę się już tak trzepać o te moje trzy napoczęte mazidła no i też nie zamierzam wyrzucić, nim się nie zepsują - chociaż w życiu zdarzało mi się, że psuły się te malowidła ustne...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:51   #1569
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tia, i tak masz pewnie najwięcej, nawet po tym jak się części pozbyłaś hehe
wcale nie proszę bardzo, policzone

151 cieni, 69 pigmentów w dużych słoiczkach, 24 małe ze świątecznych kolekcji, 71 pełnowymiarowych pędzli + 4 małe, 26 kredek, 4 PainPoty, 10 fluidlinów, 15 róży, 2 MSFy, 17 błyszczyków, 13 pomadek.. plus kilka innych drobiazgów
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:57   #1570
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Aż tak dużo tego Ci sie nazbieralo?!!!
Aż ciekawa jestem ile u mnie tego jest?
Martiryb ładna kolekcja
Cienie z paletek np. limitowanych liczysz pojedynczo?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:13   #1571
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wcale nie proszę bardzo, policzone

151 cieni, 69 pigmentów w dużych słoiczkach, 24 małe ze świątecznych kolekcji, 71 pełnowymiarowych pędzli + 4 małe, 26 kredek, 4 PainPoty, 10 fluidlinów, 15 róży, 2 MSFy, 17 błyszczyków, 13 pomadek.. plus kilka innych drobiazgów
I jeszcze powie: wcale nie, no wiecie ludzie ... brak słów
Chociaż pomadek mam więcej
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 21:34   #1572
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mówisz o Imaginary, ale jeśli o niego chodzi, to użyłam go dotąd dwa razy, mało on przydatny jednak . Wyeksmitowałabym go, ale nikt nie chce .


No bo Ty usta masz stworzone do wszelkich doustnych mazideł .

W kwestii ilości kosmetyków - już Ci to kiedyś mówiłam, ale raz jeszcze powtórzę - jak zaczynają mnie dręczyć wyrzuty sumienia, że czegoś mam za dużo, to od razy myślę o Tobie (o Marti też) i sumienie już mniej mnie dręczy .
nie nie, czekaj, taki ciemny fiolet... Hyperviolet. Imaginary mam i własnie nie dalej jak dzisiaj go użyłam lubię pod niebieskie cienie.
oj tam ja je lubię po prostu podkreślać
hahaha no cieszę się, że chociaż czyjeś sumienie uspokajam
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
pocieszyłyście mnie, serio nie będę się już tak trzepać o te moje trzy napoczęte mazidła no i też nie zamierzam wyrzucić, nim się nie zepsują - chociaż w życiu zdarzało mi się, że psuły się te malowidła ustne...

i o to chodzi
to widać po szminie, że jest już do wylotu. ja daty przydatności olewam

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I jeszcze powie: wcale nie, no wiecie ludzie ... brak słów
Chociaż pomadek mam więcej
haha ja mam więcej pomadek, błyszczyków, paint potów, ale Marta prowadzi w kwestii pędzli i pigmaków
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:49   #1573
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie nie, czekaj, taki ciemny fiolet... Hyperviolet. Imaginary mam i własnie nie dalej jak dzisiaj go użyłam lubię pod niebieskie cienie.
oj tam ja je lubię po prostu podkreślać
hahaha no cieszę się, że chociaż czyjeś sumienie uspokajam
A, pamiętam Hyperviolet, fakt, to on jest fioletowy, Imaginary taki bardziej atramentowy, ale ja w niebieskościach na oku rzadko chodzę.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

i o to chodzi
to widać po szminie, że jest już do wylotu. ja daty przydatności olewam
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha ja mam więcej pomadek, błyszczyków, paint potów, ale Marta prowadzi w kwestii pędzli i pigmaków
No ja ze swoimi szminkami do Ciebie nie podskoczę .
A w ogóle to ja przy Was cienki bolek jestem - z niczym nie przykozaczę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:56   #1574
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

haha! a nie mówiłam, że blado wypadnę?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:01   #1575
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Aż muszę swoje MACzki policzyć. Ciekawość mnie przez Was Dziewczyny zżera ! Nie będę mogła zasnąć


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:07   #1576
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Aż tak dużo tego Ci sie nazbieralo?!!!
Aż ciekawa jestem ile u mnie tego jest?
Martiryb ładna kolekcja
Cienie z paletek np. limitowanych liczysz pojedynczo?
wszystkie cienie mam w paletach 15-tkach, więc liczyłam pojedynczo

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I jeszcze powie: wcale nie, no wiecie ludzie ... brak słów
Chociaż pomadek mam więcej
bo ja mało ustowa jestem
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:36   #1577
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wcale nie proszę bardzo, policzone

151 cieni, 69 pigmentów w dużych słoiczkach, 24 małe ze świątecznych kolekcji, 71 pełnowymiarowych pędzli + 4 małe, 26 kredek, 4 PainPoty, 10 fluidlinów, 15 róży, 2 MSFy, 17 błyszczyków, 13 pomadek.. plus kilka innych drobiazgów

o rany
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 11:59   #1578
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Przepraszam, może gdzieś przeoczyłam info - czy u nas w PL będzie dostępny róż Royal Sunset?

EDIT: już wiem, nie można

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-06-04 o 12:02
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:17   #1579
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii, mam ogromną prośbę - mogłabyś w wolnej chwili wrzucić zdjęcia Parrot i Banfsaji . Chodzi mi przede wszystkim o tył opakowania i kartonik (kody, napisy etc.).
Ja wprawdzie jeszcze oczekuję na swoje, ale pomna złych doświadczeń z Creamy Bisque chciałabym mieć jakieś zdjęcia poglądowe, a w necie interesujących mnie fotek jak na lekarstwo (np. na Temptalii prawie nie można odczytać kodu z Banafsaji - chyba A23; Parrot ma chyba A13 ).
Sprzedawca z Ebay'a, od którego kupiłam te dwa cienie, ma same pozytywy (ponad 1000), ale jeszcze od niego nic nie kupowałam i coś mnie nagle jakaś obawa naszła, choć przyznam - przedwcześnie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 19:25   #1580
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii, mam ogromną prośbę - mogłabyś w wolnej chwili wrzucić zdjęcia Parrot i Banfsaji . Chodzi mi przede wszystkim o tył opakowania i kartonik (kody, napisy etc.).
Ja wprawdzie jeszcze oczekuję na swoje, ale pomna złych doświadczeń z Creamy Bisque chciałabym mieć jakieś zdjęcia poglądowe, a w necie interesujących mnie fotek jak na lekarstwo (np. na Temptalii prawie nie można odczytać kodu z Banafsaji - chyba A23; Parrot ma chyba A13 ).
Sprzedawca z Ebay'a, od którego kupiłam te dwa cienie, ma same pozytywy (ponad 1000), ale jeszcze od niego nic nie kupowałam i coś mnie nagle jakaś obawa naszła, choć przyznam - przedwcześnie .
Prosze bardzo Kochana.
Cięzko było w Banafsaji uchwycić kod, ale jest on na tym wybrzuszeniu na środku i pod światło pisze A23, jak u Ciebie. Parrot ma A13.
Myślę, ze masz oryginały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (198,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (221,3 KB, 10 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-06-04 o 19:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:34   #1581
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo Kochana.
Cięzko było w Banafsaji uchwycić kod, ale jest on na tym wybrzuszeniu na środku i pod światło pisze A23, jak u Ciebie. Parrot ma A13.
Myślę, ze masz oryginały
Pięknie dziękuję, zwłaszcza za taki ekspres .

Czy mam oryginały to się okaże, bo jak pisałam, jeszcze do mnie nie dotarły . Jak widzisz zaczęłam martwić się na zapas . Natomiast widzę, że Banafsaji ma kody różnie wybijane, u Krysi kod jest na górze, ale w necie znalazłam jedną fotkę z kodem pośrodku, jak u Ciebie. Myślę jednak, że to normalne, że kody w tym cieniu występują na górze albo pośrodku .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:38   #1582
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję, zwłaszcza za taki ekspres .

Czy mam oryginały to się okaże, bo jak pisałam, jeszcze do mnie nie dotarły . Jak widzisz zaczęłam martwić się na zapas . Natomiast widzę, że Banafsaji ma kody różnie wybijane, u Krysi kod jest na górze, ale w necie znalazłam jedną fotkę z kodem pośrodku, jak u Ciebie. Myślę jednak, że to normalne, że kody w tym cieniu występują na górze albo pośrodku .
A ja myślałam, ze juz dotarły i weryfikujesz
Daj znać, jak przyjda, czy jest ok.

No juz nieraz zauwazyłam, ze kody róznie wybijają. Nie wiem od czego to zalezy. Moze od partii?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:48   #1583
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja myślałam, ze juz dotarły i weryfikujesz
Daj znać, jak przyjda, czy jest ok.

No juz nieraz zauwazyłam, ze kody róznie wybijają. Nie wiem od czego to zalezy. Moze od partii?
Na pewno dam znać. A jak przylecą to z lupą będę im się przyglądać .

Myślę, że różne partie mogą mieć różnie wybity kod .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:06   #1584
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na pewno dam znać. A jak przylecą to z lupą będę im się przyglądać .

Myślę, że różne partie mogą mieć różnie wybity kod .
No znam ten ból oglądania kazdej literki z osobna :/
Ja po wpadce z zenkiem i iperfumy nie zamierzam już sobie fundowac takich atrakcji nerwowych Tylko salon albo online zakup
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:17   #1585
StaramSie
Raczkowanie
 
Avatar StaramSie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

szukam różu mac melba ktoś, coś?
StaramSie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:40   #1586
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No znam ten ból oglądania kazdej literki z osobna :/
Ja po wpadce z zenkiem i iperfumy nie zamierzam już sobie fundowac takich atrakcji nerwowych Tylko salon albo online zakup
Ja na podróby MAC to po ostatniej wpadce jestem wybitnie uczulona. W sumie to tylko ten jeden raz się nacięłam, ale widząc, jak dobrze czasem te podróby są robione, to też wolę kupować w salonach, niestety - jak wiesz - nie zawsze jest to możliwe .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:50   #1587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na podróby MAC to po ostatniej wpadce jestem wybitnie uczulona. W sumie to tylko ten jeden raz się nacięłam, ale widząc, jak dobrze czasem te podróby są robione, to też wolę kupować w salonach, niestety - jak wiesz - nie zawsze jest to możliwe .
Wiem Olu, wiem ... Dlatego jak mam do wyboru niepewne źródło lub obejście sie smakiem, bo brak innych pewnych opcji, to pasuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:56   #1588
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem Olu, wiem ... Dlatego jak mam do wyboru niepewne źródło lub obejście sie smakiem, bo brak innych pewnych opcji, to pasuję
Ja, jak mnie poważna chcica najdzie , to czasem ryzykuję .
W sumie to z Creamy Bisque i tak nieźle się skończyło, bo kasę mi panienka zwróciła, ale to całe zamieszanie moich nerwów nie było warte .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:41   #1589
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja cały czas dumam nad tymi szminkami z pomarańczowej kolekcji i zastanawiam się, czy wziąć też Flamingo, czy odpuścić. Na zdjęciach wygląda fajnie, ale trochę się boję, że na moich mocno napigmentowanych ustach efekt będzie taki sobie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 07:25   #1590
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ja cały czas dumam nad tymi szminkami z pomarańczowej kolekcji i zastanawiam się, czy wziąć też Flamingo, czy odpuścić. Na zdjęciach wygląda fajnie, ale trochę się boję, że na moich mocno napigmentowanych ustach efekt będzie taki sobie.
Ja mam Flamingo, mam też mocno napigmentowane usta , i mnie się efekt na ustach bardzo podoba .
Gdyby ta kolekcja była w PL, to na pewno dokupiłabym kolejna sztukę na zapas, a tak, to będę ją oszczędzać, licząc, że znowu w jakiejś kolekcji się pojawi.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.