Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-30, 11:40   #4981
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
znalazlam na allegro oksydanty po 12 zl (z dostawla wlacznie), wiec skoro nie obejdzie sie bez niego to kupie cos z tych najtanszych.

inebrya jest az tak wydajna? jedno opakowanie na dlugie i geste wlosy? mi czasami 2 farby ledwo starczaly. zamawiacie ja na allegro czy na stronie producenta. bo wlasnie widze ze na allegro trudno znalezc inebrya 6.0. z tego co widze to ona ma 100 ml http://www.hairstore.pl/inebrya-colo...0ml-p1022.html
z 1 tubki inebrya + oxy wyjdzie Ci 250ml gotowej mieszanki
ale widze, ze inebrya ma drogi oxydant.
Najlepiej to kupic sobie butle 1litr oxy jakiegos tanszego, to Ci wystarczy na rok jak nie lepiej i do tego dokupowac sama farbe. Co prawda na pierwszy raz trzeba troche zainwestowac ale potem juz lzej dla portfela
ja za oxy placilam ok 12zl za 1litr w sklepie fryzjerskim stacjonarnym.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

aaa i od siebie polece Ci jeszcze farby Vitalitys sa tak samo wydajne jak Inebrya.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:46   #4982
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

no dobtry pomysl z tym oxydantem, poszukam u siebie w miescie moze nie przekroczy 20 zl.
ponawiam pytanie: czy bez oxydantu sie nie obejdzie ? jak naloze farbe 6.0 na cale wlosy (z dluzszym czasem na odrosty) to bedzie duza roznica w kolorze ? ;/


no i wtedy co farbowanie trzeba bedzie oxydantem traktowac wlosy? czy wtedy juz tylko odrosty, jesli zostalalbym przy tym samym kolorze.
mam suche wlosy, nie chce im za bardzo "dawac w kosc".

dziekuje dziewczyny ze tak chetnie i milo odpisujecie, jestescie kochane bo az mi glupio ze tyle pisze ale ciagle czegos nie wiem, jakies watpliwosci nowe sie pojawiaja, wiec wole sie upewnic u osob co sie na tym znaja (bo panie w drogeriach juz zauwazylam, ze ZUPELNIE nic nie wiedza).

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 11:48
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:50   #4983
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
no dobtry pomysl z tym oxydantem, poszukam u siebie w miescie moze nie przekroczy 20 zl.
ponawiam pytanie: czy bez oxydantu sie nie obejdzie ? jak naloze farbe 6.0 na cale wlosy (z dluzszym czasem na odrosty) to bedzie duza roznica w kolorze ? ;/


no i wtedy co farbowanie trzeba bedzie oxydantem traktowac wlosy? czy wtedy juz tylko odrosty, jesli zostalalbym przy tym samym kolorze.
mam suche wlosy, nie chce im za bardzo "dawac w kosc".

dziekuje dziewczyny ze tak chetnie i milo odpisujecie, jestescie kochane bo az mi glupio ze tyle pisze ale ciagle czegos nie wiem, jakies watpliwosci nowe sie pojawiaja, wiec wole sie upewnic u osob co sie na tym znaja (bo panie w drogeriach juz zauwazylam, ze ZUPELNIE nic nie wiedza).
oxy jest konieczny do farby, tak samo masz w tyhc z drogerii. 1 tubka do kolor a druga to zawsze oxy i trzeba je polaczyc zeby wyszla farba co zafarbuje wlosy

nikt nie da Ci gwarancji czy rowno wyjdzie, to zalezy od wlosow. tutaj ja Ci nie pomoge ale poczekaj na Weronisie bo ona jest specem w takich kombinacjach

potem wystarczy ze bedziesz odrosty farbowac tez z oxy oczywiscie, a co kilka miesiecy mozesz poprawic kolor na calosci wlosow dla odswiezenia
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 12:19   #4984
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
oxy jest konieczny do farby, tak samo masz w tyhc z drogerii. 1 tubka do kolor a druga to zawsze oxy i trzeba je polaczyc zeby wyszla farba co zafarbuje wlosy
juz sie pogubilam. czyli kupuje oxydant i farbe. mieszam trzy "tubki" diwe ktore byly w pudelku plus oxydant w stosunku jaki jest napisany w instrukcji. farbuje najpierw odrost, po 10 minutach cale wlosy. zmywam. mam wlosy gotowe do "wlasciwego farbowania". nakladam farbe tym razem bez okxydantu.

dobrze rozumiem?
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 12:22   #4985
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
juz sie pogubilam. czyli kupuje oxydant i farbe. mieszam trzy "tubki" diwe ktore byly w pudelku plus oxydant w stosunku jaki jest napisany w instrukcji. farbuje najpierw odrost, po 10 minutach cale wlosy. zmywam. mam wlosy gotowe do "wlasciwego farbowania". nakladam farbe tym razem bez okxydantu.

dobrze rozumiem?
nie!
jak kupujesz farbe profesjonalna to mieszasz tylko oxy z tubka.

co do czasu trzymania nie pomoge.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 12:29   #4986
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a po oxy wlosy sa mocno rozjasnione? bo jesli tak to moze lepiej wezme sobie 6,3, bedzie cieplejszy niz 6.0

pisalam ze wole kupic nieprofesjonalna farbe, w dorgerii np naturie, jest tansza i sprawdzona (moja siostra uzywa i jest zadowolona) dlatego opisujac proces farbowania napisalam ze "mieszam oxydant z dwiema tubkami jakie sa w opakowaniu farby".

a co do czasu trzymania to zrobie tak jak na instrukcji


jak patrze na ta instrukcje to mi sie odechcialo wszystkiego http://fryzjerstwozpasja.blox.pl/tag.../oksydant.html jeszcze sie okaze ze odrost tez inna farba z oxydantem powinnam potraktowac, bo jesli nie to dekoloryzacja mi nic nie da bo nadal kolor odrostu bedzie inny niz rszta wlosow, nawet jesli potraktuje wlosy oxydantem.

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 12:37
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 12:53   #4987
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

kurcze wiesz moze faktycznie kup drogeryjna...



ja robie wlasnie odrosty inebrya. Ale jakos czuje, ze nie wyjdzie to dobrze powinnam calosc jeszcze z raz rozjasnic... ale wtedy na bank zakatuje wlosy.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 12:56   #4988
Mimiska89
Przyczajenie
 
Avatar Mimiska89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej hej. Od kilku lat farbuje w³osy g³ównie sayoss. Obecnie jestem strasznie niezadowolona z efektów koloryzacji. Po kilku myciach na moich w³osach jest rudaaa po¶wiata czego bardzo nie chcê. Dodam, ¿e w³osy farbujê na ciemny br±z lub czekoladowy br±z. Dzi¶ znalaz³am na necie farbê bez amoniaku firmy CeCe . Chcia³am zapytaæ jak ta farbka siê sprawuje i czy kto¶ próbowa³ mo¿e koloru 3 lub 4/36? jaki utleniacz kupiæ i jak to w ogóle wygl±da? Bo w kupionej farbie w sklepie wszystko jest gotowe, a ty trzeba samemu mieszankê przygotowaæ
Bardzo proszê o pomoc? Pozdrawiam
Mimiska89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 13:02   #4989
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Mimiska89 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej. Od kilku lat farbuje w³osy g³ównie sayoss. Obecnie jestem strasznie niezadowolona z efektów koloryzacji. Po kilku myciach na moich w³osach jest rudaaa po¶wiata czego bardzo nie chcê. Dodam, ¿e w³osy farbujê na ciemny br±z lub czekoladowy br±z. Dzi¶ znalaz³am na necie farbê bez amoniaku firmy CeCe . Chcia³am zapytaæ jak ta farbka siê sprawuje i czy kto¶ próbowa³ mo¿e koloru 3 lub 4/36? jaki utleniacz kupiæ i jak to w ogóle wygl±da? Bo w kupionej farbie w sklepie wszystko jest gotowe, a ty trzeba samemu mieszankê przygotowaæ
Bardzo proszê o pomoc? Pozdrawiam
poczytaj ostatnie dwie strony w±tku tak dziewczyny wyja¶nia³y ju¿ senkasandry jak wyglada kupowanie i uzywanie profesjonalnych farb
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 13:52   #4990
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
a po oxy wlosy sa mocno rozjasnione? bo jesli tak to moze lepiej wezme sobie 6,3, bedzie cieplejszy niz 6.0

pisalam ze wole kupic nieprofesjonalna farbe, w dorgerii np naturie, jest tansza i sprawdzona (moja siostra uzywa i jest zadowolona) dlatego opisujac proces farbowania napisalam ze "mieszam oxydant z dwiema tubkami jakie sa w opakowaniu farby".

a co do czasu trzymania to zrobie tak jak na instrukcji


jak patrze na ta instrukcje to mi sie odechcialo wszystkiego http://fryzjerstwozpasja.blox.pl/tag.../oksydant.html jeszcze sie okaze ze odrost tez inna farba z oxydantem powinnam potraktowac, bo jesli nie to dekoloryzacja mi nic nie da bo nadal kolor odrostu bedzie inny niz rszta wlosow, nawet jesli potraktuje wlosy oxydantem.
To jeszcze raz z uporem maniaka powtórzê.
Po pierwsze - BEZ OKSYDANTU (aktywatora koloru inaczej) ¯ADNA FARBA NIE ZADZIA£A.
W farbach drogeryjnych masz tubkê z kolorem + oxydant w buteleczce + jaka¶ od¿ywka po farbowaniu.
Przy farbach profesjonalnych oddzielnie kupujesz tubkê z farb± i oksydant (aktywator farby) te¿ oddzielnie dobierasz do potrzeb.

Inebrya w zestawie (farba + odpowiednia ilo¶æ oxydantu) na allegro kosztuje 30 z³ + wysy³ka (u mojego sprzedawcy), a otrzymasz na raz mieszankê 250 ml - tyle co 2-3 drogeryjne farby, wiêc farby jest du¿o i powinno spokojnie starczyæ na d³ugie w³osy.
Podobnie jest z innymi farbami profesjonalnymi - ich jest bardzo du¿o.

Na t± instrukcjê nie masz co patrzyæ, bo nie chcesz chyba drastycznie zmieniaæ koloru?
Ja zawsze robi³am tak jak mówi³am (najpierw odrost, potem d³ugo¶æ na ostatnie 15 minut). Jedynie jak zmieniam firmê farby to k³adê na ca³o¶æ.

A jak siê boisz profesjonalnych, to bierz drogeryjn± farbê, Naturiê czy co tam chcesz. Ale ja nie doradzê przy nich, bo one s± bardziej nieprzewidywalne, ni¿ profesjonalne.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiska89 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej. Od kilku lat farbuje w³osy g³ównie sayoss. Obecnie jestem strasznie niezadowolona z efektów koloryzacji. Po kilku myciach na moich w³osach jest rudaaa po¶wiata czego bardzo nie chcê. Dodam, ¿e w³osy farbujê na ciemny br±z lub czekoladowy br±z. Dzi¶ znalaz³am na necie farbê bez amoniaku firmy CeCe . Chcia³am zapytaæ jak ta farbka siê sprawuje i czy kto¶ próbowa³ mo¿e koloru 3 lub 4/36? jaki utleniacz kupiæ i jak to w ogóle wygl±da? Bo w kupionej farbie w sklepie wszystko jest gotowe, a ty trzeba samemu mieszankê przygotowaæ
Bardzo proszê o pomoc? Pozdrawiam
A sprawdza³a¶ w google cokolwiek o farbowaniu farbami profesjonalnymi?
Bo naprawdê ³atwo znale¼æ potrzebne info, nawet gdzie¶ na wiza¿u s± w±tki na ten temat.

Farby Ce-Ce nie znam, a bezamoniakowych osobi¶cie nie lubiê i nie polecam, wiêc siê nie wypowiem.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja robie wlasnie odrosty inebrya. Ale jakos czuje, ze nie wyjdzie to dobrze powinnam calosc jeszcze z raz rozjasnic... ale wtedy na bank zakatuje wlosy.
Oj... ?
W ka¿dym razie pochwal siê co namodzi³a¶. Chocia¿, je¶li masz tak± pogodê jak ja, to ¿adne zdjêcia ci nie wyjd±...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-30 o 13:48
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 14:08   #4991
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To jeszcze raz z uporem maniaka powtórzê.
Po pierwsze - BEZ OKSYDANTU (aktywatora koloru inaczej) ¯ADNA FARBA NIE ZADZIA£A.
W farbach drogeryjnych masz tubkê z kolorem + oxydant w buteleczce + jaka¶ od¿ywka po farbowaniu.
Przy farbach profesjonalnych oddzielnie kupujesz tubkê z farb± i oksydant (aktywator farby) te¿ oddzielnie dobierasz do potrzeb.

Ja zawsze robi³am tak jak mówi³am (najpierw odrost, potem d³ugo¶æ na ostatnie 15 minut). Jedynie jak zmieniam firmê farby to k³adê na ca³o¶æ.
rozumiem, ze oxydant musi byc zlaczony z farba bo inaczej nie zadziala! ale caly czas pytam sie jak mam to zrobic, a nadal nie odpisujecie, czy dobtrze rozumiem. skoro kupie farbe drogeryjna to nie kupie juz oxydantu (bo jest w opakowaniu). Ale mi chodzi o to, ze inaczej musze potraktowac odrost a inaczej reszte wlosow i nie mowie tu o czasie farbowania. skoro mam inny kolor na odrostach a inny na reszcie wlosow to musze zrobic tak zeby uzyskac jeden kolor na calej glowie, o to mi caly czas chodzi i do tego ciagle zmierzam.(gdybym nakladala ten sam kolor co wczesniej to nie byloby problemu, ale na pewno farba 6,0 inaczej wyjdzie na odroscie ciemny blond, a inaczej na reszcie wlosow ktora jest pofarbowana na rudy).

zdecydowalam, ze kupie farby z drogerii, nie bede brac profesjonalnych i tego sie trzymajmy.

zaczekam na Weronisie, moze Ona zrozumie o co mi chodzi.

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 14:20
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 15:11   #4992
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem, ze oxydant musi byc zlaczony z farba bo inaczej nie zadziala! ale caly czas pytam sie jak mam to zrobic, a nadal nie odpisujecie, czy dobtrze rozumiem. skoro kupie farbe drogeryjna to nie kupie juz oxydantu (bo jest w opakowaniu). Ale mi chodzi o to, ze inaczej musze potraktowac odrost a inaczej reszte wlosow i nie mowie tu o czasie farbowania. skoro mam inny kolor na odrostach a inny na reszcie wlosow to musze zrobic tak zeby uzyskac jeden kolor na calej glowie, o to mi caly czas chodzi i do tego ciagle zmierzam.(gdybym nakladala ten sam kolor co wczesniej to nie byloby problemu, ale na pewno farba 6,0 inaczej wyjdzie na odroscie ciemny blond, a inaczej na reszcie wlosow ktora jest pofarbowana na rudy).

zdecydowalam, ze kupie farby z drogerii, nie bede brac profesjonalnych i tego sie trzymajmy.

zaczekam na Weronisie, moze Ona zrozumie o co mi chodzi.
A ja ci ca³y czas pisa³am, ¿e z twoich zdjêæ, które wstawi³a¶, wychodzi, ¿e ró¿nica poziomu koloru nie jest du¿a, jedynie odcieñ siê ró¿ni.
Dlatego nie trzeba dobieraæ ró¿nych oksydantów /lub poziomów farby/ na ró¿ne partie w³osów, a wystarczy dostosowaæ czas farbowania.

Jak boisz siê, ze 6/0 wyjdzie ró¿nie to próbuj z 6/3, ale ten znowu rudo¶ci nie zakryje.

Dodatkowo za pierwszym razem rudo¶ci nie da siê wybiæ, bo bêdzie wy³aziæ. Dopiero kilkukrotne pofarbowanie natur± ujednolici kolor na dobre. Jak chcesz to mo¿esz wzi±æ ciemniejsz± farbê, wtedy powinno ci pokryæ wszystko równo, ale efektem bêdzie przyciemnienie koloru. Bezpieczniej wzi±æ ten sam poziom i najwy¿ej kolejnym razem wybraæ inny odcieñ/kolor.


Z reszt±, jak chcesz to lepiej zaczekaj na Weronisiê. Mo¿e ona bêdzie mia³a inne zdanie ni¿ ja.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-30 o 15:13
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:37   #4993
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Jak boisz siê, ze 6/0 wyjdzie ró¿nie to próbuj z 6/3, ale ten znowu rudo¶ci nie zakryje.
no masz racje, skoro juz mam rudy to 6,0 powinno wyjsc lepiej niz 6,3 bo on ma odcien zó³tego. Dobra to w poniedzialek ide po dwa opakowania 6,0 potrzymam dluzej na odrostach i zobaczymy co wyjdzie

czy mi sie tylko wydaje, czy to jest mozliwe ze odkad zaczelam farbowac, to zaczelo mi wiecej siwych wlosow sie pojawiac. Jestem po 20 a mam tych siwych ze az wstyd.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

http://img860.imageshack.us/img860/1883/ntablo3.jpg jak te numery na opakowaniach maja sie do sklai odcieni jakimi sie poslugujemy ?
no to moze byc problem z kupieniem tego koloru ...

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 15:38
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:40   #4994
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
no masz racje, skoro juz mam rudy to 6,0 powinno wyjsc lepiej niz 6,3 bo on ma odcien zó³tego. Dobra to w poniedzialek ide po dwa opakowania 6,0 potrzymam dluzej na odrostach i zobaczymy co wyjdzie

czy mi sie tylko wydaje, czy to jest mozliwe ze odkad zaczelam farbowac, to zaczelo mi wiecej siwych wlosow sie pojawiac. Jestem po 20 a mam tych siwych ze az wstyd.
No, widzê, ¿e w koñcu siê zrozumia³y¶my
Jak chcesz to poczekaj jeszcze na opiniê innych dziewczyn, bo mog± mieæ inne zdanie i inne do¶wiadczenia.

Odno¶nie siwków, zwyczajnie masz tak w genach. Farbowanie na to nie wp³ywa, a widzisz je teraz wyra¼niej, bo reszta w³osów ma jeden kolor, a tylko na odro¶cie siwki siê rzucaj± w oczy.
Ja sama mam 26, a zaczynam ju¿ zauwa¿aæ przy linii w³osów takie malutkie bia³awe baby hair. Có¿ zrobiæ, takie ¿ycie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:42   #4995
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
http://img860.imageshack.us/img860/1883/ntablo3.jpg jak te numery na opakowaniach maja sie do sklai odcieni jakimi sie poslugujemy ?
no to moze byc problem z kupieniem tego koloru ...
I dlatego mówi³am, ¿e z tymi Naturiami nie pomogê, bo one s± "inne".
Ja wolê profeski, bo tam te numerki s± zrozumia³e, a przy drogeryjnych to zazwyczaj jest "co producent sobie wymarzy".
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:42   #4996
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

hej Dziewczyny. mam pytanie czy mo¿e u¿ywa³y¶cie z Welli color touch 8.0, 7.0 lub 7.07? jakie mia³y¶cie efekty i na jakie w³osy k³ad³y¶cie?
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:43   #4997
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Off top o w³osomaniactwie by³ cudowny, u¶mia³am siê
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:45   #4998
nikki2676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny mo¿ecie poleciæ jak±¶ dobr± drogeryjn± farbê z br±zów? Mój naturalny kolor to ciemny br±z, niestety z coraz wiêksz± ilo¶ci± siwych w³osów, które chcia³abym "zatuszowaæ" farb±. Chcia³abym jaki¶ odcieñ zimny, bez rudego po³ysku...........
nikki2676 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:49   #4999
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
I dlatego mówi³am, ¿e z tymi Naturiami nie pomogê, bo one s± "inne".
Ja wolê profeski, bo tam te numerki s± zrozumia³e, a przy drogeryjnych to zazwyczaj jest "co producent sobie wymarzy".
szkoda, bo sa tanie, a wlasnie zalezy mi zeby nie wydac za duzo pieniedzy

nie no, jak one maja taka smieszna numeracje to nie bede ryzykowac, oby tylko jakies inne drogeryjne w przystepnej cenie mialy oznaczenia takie jakimi tutaj sie poslugujemy. albo wezme 6,0 a mi wyjdzie cos innego niz podejrzewamy, bo producent tak jak piszesz, wymyslil sobie taka numeracje, ktora niekoniecznie jest zgodna z paleta kolorow.

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 15:56
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 15:51   #5000
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny podczytuje Was regularnie , ale malo sie odzywam.
Ale dzis juz nie wytrzymalam macie anielska cierpliwosc do tlumaczenia rzeczy oczywistych
Jak sie miesza dwie substancje - bierze sie odpowiednia illosc jednej i drugiej do jednego naczynia i miesza sie litosci

Wyprobowalam za poleceniem Weronisi i rumpletazar koleston perfect i color touch. Niestety wybralam poziom 5 ktory jest do mnie za jasny . Ale farby bardzo latwo i przyjemnie si nakladaja. Moim zdaniem lepiej niz inebraya
Rumpleteazar masz cudony kolor wlosow, mimo ze lubie ciemne to Twoj odcien jest zachwycajacy.
Weronisia ladnie Ci w ciemnych, nie rozjasniaj juz
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-11-30 o 15:54
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:02   #5001
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Off top o w³osomaniactwie by³ cudowny, u¶mia³am siê
A na nas i off topy przeró¿ne mo¿na liczyæ. Jak siê rozkrêcimy to przeró¿ne cyrki odchodz±

Cytat:
Napisane przez nikki2676 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mo¿ecie poleciæ jak±¶ dobr± drogeryjn± farbê z br±zów? Mój naturalny kolor to ciemny br±z, niestety z coraz wiêksz± ilo¶ci± siwych w³osów, które chcia³abym "zatuszowaæ" farb±. Chcia³abym jaki¶ odcieñ zimny, bez rudego po³ysku...........
Poka¿ aktualne zdjêcie w³osów w ¶wietle dziennym i koloru jaki chcesz mieæ, wtedy siê doradzi.
Ale z lepszych farb drogeryjnych to L'oreal excellence podobno. Ale mojej mamie siwków nie by³ w stanie pokryæ i do tego farba ¶mierdzia³a niemi³osiernie.
Chocia¿ mama mama farbowa³a poziomem 8, ale jednak siwe nie by³y wcale pokryte.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
szkoda, bo sa tanie, a wlasnie zalezy mi zeby nie wydac za duzo pieniedzy

nie no, jak one maja taka smieszna numeracje to nie bede ryzykowac, oby tylko jakies inne drogeryjne w przystepnej cenie mialy oznaczenia takie jakimi tutaj sie poslugujemy. albo wezme 6,0 a mi wyjdzie cos innego niz podejrzewamy, bo producent tak jak piszesz, wymyslil sobie taka numeracje, ktora niekoniecznie jest zgodna z paleta kolorw.
L'oreal excellence podobno s± dobre.
Te drogeryjne, które maj± "normaln±" numeracjê powinny byæ ok, ale wtedy za nic nie patrzeæ na obrazek na kartoniku lub nazwê, bo jedno podkrêcone przez grafików, a drugie to "bóg wie co".

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny podczytuje Was regularnie , ale malo sie odzywam.
Ale dzis juz nie wytrzymalam macie anielska cierpliwosc do tlumaczenia rzeczy oczywistych
Jak sie miesza dwie substancje - bierze sie odpowiednia illosc jednej i drugiej do jednego naczynia i miesza sie litosci

Wyprobowalam za poleceniem Weronisi i rumpletazar koleston perfect i color touch. Niestety wybralam poziom 5 ktory jest do mnie za jasny . Ale farby bardzo latwo i przyjemnie si nakladaja. Moim zdaniem lepiej niz inebraya
Rumpleteazar masz cudony kolor wlosow, mimo ze lubie ciemne to Twoj odcien jest zachwycajacy.
Weronisia ladnie Ci w ciemnych, nie rozjasniaj juz
Hahahahhahahaha !!!! Ja cierpliwa? Wolne ¿arty Zauwa¿y³am, ¿e im starsza jestem, tym szybciej mam ochotê mordowaæ

A ja zostanê przy Inebryi, bo to dla mnie niebo a ziemia przy drogeryjnych i Matrixie SoColor
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:08   #5002
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Off top o w³osomaniactwie by³ cudowny, u¶mia³am siê
polecamy sie


jestem po farbowaniu. inebrya gesta jest jak maslo na odrosty zuzylam 1/4tubki. kolor jaaasny wyszedl. taki blond... swiatlo dzis jest straszne wiec sama nie bardzo wiem co mi wzyszlo. farba pachnie! nawet z nieoryginalnym oxy. chyba skusze sie na cos z poziomu 5 zeby zmieszac z 7 w celu uzyskania 6
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:11   #5003
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

L'oreal excellence podobno s± dobre.
Te drogeryjne, które maj± "normaln±" numeracjê powinny byæ ok, ale wtedy za nic nie patrzeæ na obrazek na kartoniku lub nazwê, bo jedno podkrêcone przez grafików, a drugie to "bóg wie co".
ok. wlasnie patrzylam na promocje w naturze, rossmanie itp i widze ze wellaton jest w rozsadnej cenie (ale jak wchodze na strone producenta to widze, ze maja tylko 6,7 :|)
senkasandry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:17   #5004
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez xYxAngelxYx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Weronisia za poradê
Nie ma za co Pokaz pó¼niej efekt

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
poczekaj na Weronisie bo ona jest specem w takich kombinacjach
Ehh no bez przesady Jaki ja tam spec. Kombinacje to moja specjalno¶c, ale sobie mogê kombinowaæ, co innego komu¶

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
juz sie pogubilam. czyli kupuje oxydant i farbe. mieszam trzy "tubki" diwe ktore byly w pudelku plus oxydant w stosunku jaki jest napisany w instrukcji. farbuje najpierw odrost, po 10 minutach cale wlosy. zmywam. mam wlosy gotowe do "wlasciwego farbowania". nakladam farbe tym razem bez okxydantu.

dobrze rozumiem?
Kochana a sk±d ci sie wziê³o to farbowanie bez oxydantu? Gdzie¶ o tym czyta³as czy jak? Bo nie wiem o co chodzi? Je¶li nie chcesz uzyæ oksydantu, to równie dobrze mo¿esz w³osy polac sokiem. Efekt bêdzie ten sam, czyli ¿aden

Juz ci dziewczyny ³adnie wyjasni³y, ¿e do farbowania potrzebne s± dwa sk³adniki: farba i oxydant/emulsja/aktywator
Je¶li decydujesz sie na farby drogeryjne, to w pude³ku masz gotowy zestaw farby i oxydantu i nic juz nie dokupujesz. Mieszasz wszystkie sk³adniki, tak jak podane jest w instrukcji. Gotowe
Przy profesjonalnych wyglada to dok³adnie tak samo. Robisz wg instrukcji. Mieszasz farbê wyci¶niêt± z tubki z oxydantem i gotowe. Nie wiem co w tym takiego trudnego?

No ale dobra. Zdecydowa³a¶ sie na drogeryjki, wiêc niech bêdzie. Ale co do Naturii, to nikt ci tu nie pomo¿e,bo ta farba nie ma fryzjerskiej numeracji, tylko jak±¶ wymy¶lon± przez producenta nie wiadomo po co Chyba zeby ludziom zycie utrudniæ

W drogerii jest mnóstwo farb, równiez tanich, które maj± prawid³ow± numeracjê. Takich farb szukaj. Na pude³ku musi byæ 6/0 lub 6.0 lub 6,0 lub 60 Mo¿esz tez wzi±æ z dwoma zerami.

Je¶li masz d³ugie w³osy i kupujesz dwa opakowania, to najpierw przygotuj tylko jedno opakowanie i po³ó¿ to na same odrosty. Potem rozrób drugie opakowanie i na³ó¿ na resztê w³osów. Mo¿esz zrobiæ inaczej. Czyli na same odrosty kupiæ farbê 6,3 a na resztê 6,0 .

Co ci wyjdzie, tego nikt do koñca nie wie. Rudo¶ci ciê¿ko jest ukryæ. U ciebie do tego dochodzi spory odrost. Ze zdjêæ trudno dok³adnie ocenic co masz na g³owie. Ale tak jak ci dziewczyny podpowiedzia³y chyba jest najlepiej, czyli te 6,0
Je¶li po farbowaniu i tak bedzie jaka¶ ró¿nica w odcieniach, to wcale sie nie zdziw, bo przecie¿ bierzesz farbê drogeryjn±, a ciê¿ko przewidziec efekt koñcowy farb drogeryjnych k³adzionych na dwa kolory w³osów. Je¶li ró¿nica bêdzie zbyt du¿a, to pofarbujesz znowu. Musisz siê z tym liczyæ, ¿e potrzebne bêdzie kilkakrotne farbowanie

Ale nic siê nie martw. My tu ci±gle jeste¶my. Wiêc jakby, co to poradzimy znowu

Poza tym wszystkim pytaj±cym proponujê poczytac ten w±tek od pocz±tku. Bo na prawdê nieraz rêce opadaj±, gdy po raz enty jest to samo pytanie, a odpowiadamy bardzo szczegó³owo. Wystarczy poczytaæ Poza tym skarbnica wiedzy w³osowej jest blog Mysi, który znajdziecie w googlach

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

UWAGA UWAGA !!!!!!
Og³aszam wszem i wobec, ¿e stuknê³o nam ponad 5000 postów, a to oznacza, ¿e zak³adamy now± czê¶æ.

Zapraszam tutaj:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43958315 #post43958315
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:18   #5005
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jestem po farbowaniu. inebrya gesta jest jak maslo na odrosty zuzylam 1/4tubki. kolor jaaasny wyszedl. taki blond... swiatlo dzis jest straszne wiec sama nie bardzo wiem co mi wzyszlo. farba pachnie! nawet z nieoryginalnym oxy. chyba skusze sie na cos z poziomu 5 zeby zmieszac z 7 w celu uzyskania 6
To mów co ci siê kojarzy z tym zapachem Inebryi Bo ja chcê to kupiæ dla samego zapachu
A¿ tak jasna ta 7 jest? To ja poczekam na twoje fotki w jakim¶ zno¶nym ¶wietle, bo siê nad 7 sama zastanawiam (wiesz, moja "zasrana" k±piel rozja¶niaj±ca lub sama-nie-wiem-co ).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.