Efekty olejowania paznokci - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 16:30   #1081
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny dołączam i ja do maniaczek olejowania.
Muszę koniecznie doprowadzić pazurki do stanu chociaż normalności bo póki to wyglądają tragicznie. Łamliwe, rozdwajają się, pękają, są matowe.

Kupiłam dziś w rossmanie alterrę pajaja i mango, olejek rycynowy.
W domu mam oliwę z oliwek i będę mieszała wszystko.
Planuję dokupić jeszcze kilka olejków ale to niebawem.

Mam natomiast pytanie czy któraś mogłaby wstawić fotkę tego olejku BD fur mama? Bo nie mogłam go znaleźć w rossmanie, coś było ale nie byłam pewna czy to to.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:39   #1082
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym! Używałam odżywki w sumie chyba przez blisko rok, najpierw zrobiłam sobie kurację, jak zalecał producent, a później stosowałam jako bazę pod lakier. Paznokcie się wzmocniły i miały/mają się świetnie. Niektórzy są bardzo wrażliwi na formaldehyd i im szybko może zaszkodzić, innym z kolei wcale.


Z olejkiem musisz uważać, bo właściwości odżywek są nieco "konserwujące" i czosnek do nich dodany się nie zepsuje. Natomiast w olejku może dojść do szybkiego zepsucia się czosnku.
Mam małą buteleczkę, przez 3 dni zużyłam około połowy tego co miałam przygotowane. Myślę, że skończę zanim się zepsuje.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 17:06   #1083
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Atomówka, ten olejek, to to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 17:18   #1084
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Dzięki Dotka No to ten widziałam.
Podejdę wobec tego któregoś dnia i dokupię sobie
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:01   #1085
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Już od ponad miesiąca śledzę ten wątek, oraz dzielnie wsmarowuje różne olejki w paznokcie, jednak pojawił się mały problem, dziwne, malutkie czarne podłużne kreseczki pod jednym z paznokci, które z dnia na dzień się powiększają Szukałam w internecie i wyczytałam, że może to być problem od formaldehydu, jednak ja tego typu odżywek nie stosuję od ponad roku.
Pamiętam jak x lat temu zdjęłam tipsy, również miałam tego typu kreseczki.
Dziewczyny jak myślicie od czego to może być?

Oliwkuję swoje paznokcie Oliwką Bambino oraz Oliwką pielęgnacyjną z nivea, siedzę za granicą i póki co tylko te oliwki mam, bo nie spodziewałam się że się wkręcę w olejowanie

Może przez zbyt dużo chemii w składzie tych oliwek? ( ich skład mało mi mówi, ale bambino ma dość dłuugi skład)
Jak wspominałam gdy zdjęłam tipsy było to samo, może dlatego, że zbyt mało powietrza? Może Oliwka też hamuje dopływ powietrza? w pracy noszę rękawiczki gumowe, jednak nigdy nic podobnego się nie zdarzyło, nie nakładam kremu ani oliwki pod rękawiczki.Sama nie wiem co myśleć, pomóżcie


Na pewno nie jest to w skutek uderzenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130910_164437_zmniejszacz-pl_750724.jpg (28,2 KB, 197 załadowań)
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:21   #1086
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Już od ponad miesiąca śledzę ten wątek, oraz dzielnie wsmarowuje różne olejki w paznokcie, jednak pojawił się mały problem, dziwne, malutkie czarne podłużne kreseczki pod jednym z paznokci, które z dnia na dzień się powiększają Szukałam w internecie i wyczytałam, że może to być problem od formaldehydu, jednak ja tego typu odżywek nie stosuję od ponad roku.
Pamiętam jak x lat temu zdjęłam tipsy, również miałam tego typu kreseczki.
Dziewczyny jak myślicie od czego to może być?

Oliwkuję swoje paznokcie Oliwką Bambino oraz Oliwką pielęgnacyjną z nivea, siedzę za granicą i póki co tylko te oliwki mam, bo nie spodziewałam się że się wkręcę w olejowanie

Może przez zbyt dużo chemii w składzie tych oliwek? ( ich skład mało mi mówi, ale bambino ma dość dłuugi skład)
Jak wspominałam gdy zdjęłam tipsy było to samo, może dlatego, że zbyt mało powietrza? Może Oliwka też hamuje dopływ powietrza? w pracy noszę rękawiczki gumowe, jednak nigdy nic podobnego się nie zdarzyło, nie nakładam kremu ani oliwki pod rękawiczki.Sama nie wiem co myśleć, pomóżcie


Na pewno nie jest to w skutek uderzenia.
Nie wiem od czego mogą być te kreseczki ale co do Twoich olejów to: daruj je sobie. Są naszpikowane chemią np: parafiną i substancjam potencjalnie podrażniającymi (wogóle nie wiem jak można takie coś reklamować jako kosmetyk dla dzieci). Lepiej kup jakiś olej jadalny np oliwę z oliwek, olej sezamowy - myślę, że nawet u Ciebie są one dostępne w sklepach
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 06:39   #1087
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Odp: Efekty olejowania paznokci

Czarne kreski nie muszą powstać tylko od uderzenia bądź uczulenia. To po prostu skutek urazu - mogłaś mocniej przycisnąć paznokcieć, lekko o coś stuknąć, uszkodzić myjąc naczynia czy grzebiąc w ziemi. Powodów jest wiele, niektórych nawet nie podejrzewamy.


Sama dalej wcieram oliwkę BD, ale niezbyt regularnie, bo w szkolę nie mam zbytniej możliwości przez co i skórki cierpią. Na razie zauważyłam jakby szybciej rosły

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 16:10   #1088
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Fartuch, ja też miałam swego czasu kilka takich kreseczek na jednym paznokciu , ale zniknęły same i nie przyniosły żadnych negatywnych konsekwencji. Nie sądzę, żeby w tych olejkach, o których piszesz, był dużo złej chemii. Lepiej zainwestować w coś 100% naturalnego, jak np. Alterra czy inne oleje roślinne (niekoniecznie te kuchenne ), albo chociaż oliwkę dla dzieci Hipp, która ma b. dobry skład.

Mnie nie wiem dlaczego strasznie żółcą się kciuki, i tylko one... Reszta zdrowa, piękna i biała Wypróbowałam więc wczoraj taką maseczkę wybielającą:
- 3 łyżeczki sody
- ok. łyżka soku z cytryny
- oliwa z oliwek, na oko ok. 2-3 łyżki
Taką "pastę" wcierałam w paznokcie ok. 10 minut z pomocą starej szczoteczki do zębów. Później wymasowałam tym też całe dłonie, soda zadziałała jak delikatny peeling Paznokcie są widocznie bielsze, więc będę powtarzać kurację w razie potrzeby
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:23   #1089
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Sama nie wiem co o tym myśleć, jednak mi również się wydaje, że nie jest to wina oliwek, stosuje je od ponad miesiąca i nic sie nie działo, a baardzo mi pomogły i mam naprawdę duże efekty, którymi kiedyś się pochwalę
Jak tylko wrócę do Polski nakupuję sobie duużo dobrych olejków, już nie mogę się doczekać, paznokciowe olejowanie za bardzo mnie wkręciło a te chemiczne świństwa odstawiam na bok.

Od wczoraj nie smaruję się oliwką, a kreski dalej minimalnie się powiększają, i przy dotykaniu boli... Boję się już czegokolwiek używać na dłonie.

Dziękuję za pomoc
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 06:46   #1090
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Od wczoraj nie smaruję się oliwką, a kreski dalej minimalnie się powiększają, i przy dotykaniu boli... Boję się już czegokolwiek używać na dłonie.
Ewidentny uraz. Uważaj na palucha, odpuść sobie moczenie w wodzie, ciężkie prace i piłowanie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 13:57   #1091
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Odp: Efekty olejowania paznokci

Hey . A powiedz w ciagu tego miesiąca mocno stwardniały Ci pazurki ?? Wcześniej może miałaś je cieńkie i elastyczne w sensie że mogłaś wyginać je w każdą stronę?
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 14:16   #1092
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

znowu przyrosty mi się cofnęły a na serdeczych palcach to wogóle "przyrost" jakoś rosnąć nie chce, no nic olejuje dalej
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:58   #1093
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci

trudno powiedzieć czy mi stwardniały, wcześniej obgryzałam paznokcie do mięsa, od ponad miesiąca tego nie robię, a dzięki olejowaniu paznokcie są z dnia na dzień piękniejsze i oczywiście twardsze.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:18   #1094
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja miałam zawsze paznokcie jak papier, od kiedy zaczęłam olejować bardzo się utwardziły a przez to stały mniej elastyczne . Też miałam kilka takich kreseczek , po przeszukaniu internetu dowiedziałam się że to jest właśnie spowodowane zmniejszeniem się elastyczności a zwiększniem twardości . Te paseczki to podobno zakrzepła krew, która pojawiła w wyniku lekkiego uderzenia którego mogłaś nawet nie pamiętać . Zaciekawiona tą informacją postanowiłam pogmerać pod paznokciem (kreski miałam przy końcach paznokcia) . igłą i wygmerałam cała tą skrzepniętą krew. (wyszła w całości wyglądem przypominając drzazgę dwa ruchy igłą i po kłopocie. ) I od tamtej pory więcej się nie pojawiły żadne kreski
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:21   #1095
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Mi tez sie cofa przyrost i nie wiem czy nie zrobic przerwy w olejowaniu zeby odzwyczaic paznokcie ale na ile ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:56   #1096
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci

zmisia, to bardzo mnie uspokoiłaś. Cieszę się, że to tylko od uderzenia, już się bałam że mam jakiegoś grzyba czy coś
Dziękuję
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:15   #1097
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ostatnio też się zabrałam. Mam regenerum i olejek alterry ten z limonką.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:21   #1098
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Mi tez sie cofa przyrost i nie wiem czy nie zrobic przerwy w olejowaniu zeby odzwyczaic paznokcie ale na ile ?
ja nie bedę robić przerwy dużo pracuje w rękawiczkach i jak nie olejuje to moje skórki bardzo cierpią, mam nadzieję że to spowolnienie przed intensywnym skokiem
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:32   #1099
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
zmisia, to bardzo mnie uspokoiłaś. Cieszę się, że to tylko od uderzenia, już się bałam że mam jakiegoś grzyba czy coś
Dziękuję

Kochana nie ma za co .. Jak ja to zobaczyłam to prawie zawału dostałam też pierwsze co mi przyszło to jakiś grzyb.

Grzybica to okropna sprawa, moja mama z nią walczyła, zaczęło się od onycholizy a potem zakażenie grzybkiem, ból jak cholera, antybiotyki, maczanie paznokci w olejku z drzewa herb., occie jabłkowym i oliwie.

Po 3 miesiącach wygrała. Ale batalia była ciężka, nie obyło się bez łez, poirytowania a jakie przekleństwa odchodziły.. uuu..

Ja nalezę do grupy ludzi którzy lubią uczyć się na błędach innych i np do mojej mieszanki olejków zawczasu dodałam pare kropel olejku z drzewa herbacianego , tak profilaktycznie, (podobno on też pomaga wydłużyć płytkę, sprawia że paznokieć przykleja się do łożyska, mama potwierdza i poleca, a wiadomo onycholiza to nic innego jak właśnie odklejanie się płytki )

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ostatnio też się zabrałam. Mam regenerum i olejek alterry ten z limonką.
Regenerum jest super Działa , a to najważniejsze

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Mi tez sie cofa przyrost i nie wiem czy nie zrobic przerwy w olejowaniu zeby odzwyczaic paznokcie ale na ile ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi się pojawia i cofa co chwilę.. ale patrząc z dłuższej perspektywy powoli się jednak powiększa, nie polecam robienia przerwy , ja jak zrobiłam (zostałam zmuszona wyjazdem za granice - brak czasu, 10-12 godzin pracy , kto by myślał o olejowaniu jak człowiek nawet zjeść nie miał kiedy) paznokcie moje strasznie ucierpiały, zaczęły się rozdwajać, łamać,..
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 19:10   #1100
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja z kolei zastanawiam się jak wygląda olejowanie pomalowanej płytki... olejki przenikają przez te warstwy lakieru? czy wciera się tylko w tą część przy skórkach?
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:17   #1101
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Ja z kolei zastanawiam się jak wygląda olejowanie pomalowanej płytki... olejki przenikają przez te warstwy lakieru? czy wciera się tylko w tą część przy skórkach?
Oleje wnikają poprzez skórki wokół paznokci, a także u dołu i po bokach paznokcia, ponieważ nigdy nie nakładamy lakieru tak, żeby nie został choć milimetr przerwy. Dla mnie ogromne znaczenie ma też olejowanie paznokci od spodu

U mnie przyrost malusieńkimi kroczkami się powiększa. Nie widzę tego na codzień, ale jak od czasu do czasu popatrzę na paznokcie od spodu to jednak widzę ogromną różnicę względem tego, co było kiedyś, widać, że "coś" się dzieje.

No i teraz już na właściwie wszystkich opuszkach mam "rozstępy", które na początku miałam tylko przy wskazujących, a to dla mnie najwyraźniejsza oznaka przyrostu
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:30   #1102
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Oleje wnikają poprzez skórki wokół paznokci, a także u dołu i po bokach paznokcia, ponieważ nigdy nie nakładamy lakieru tak, żeby nie został choć milimetr przerwy. Dla mnie ogromne znaczenie ma też olejowanie paznokci od spodu
dzięki za szybka odpowiedź. strasznie mam już chęć pomalować pazury....
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:33   #1103
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Chyba wnikaja

Mi sie wydaje,ze to przez grzebanie pod paznokciem troche. Tez chcialabym pomalowac ale dzien z lakierem,a plytka wraca do stanu przed olejowaniem ;/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:54   #1104
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Oleje wnikają poprzez skórki wokół paznokci, a także u dołu i po bokach paznokcia, ponieważ nigdy nie nakładamy lakieru tak, żeby nie został choć milimetr przerwy. Dla mnie ogromne znaczenie ma też olejowanie paznokci od spodu

U mnie przyrost malusieńkimi kroczkami się powiększa. Nie widzę tego na codzień, ale jak od czasu do czasu popatrzę na paznokcie od spodu to jednak widzę ogromną różnicę względem tego, co było kiedyś, widać, że "coś" się dzieje.

No i teraz już na właściwie wszystkich opuszkach mam "rozstępy", które na początku miałam tylko przy wskazujących, a to dla mnie najwyraźniejsza oznaka przyrostu
no to prawda, powoli, powoooluuutku ale coś się dzieje... chyba mam tak jak zmisia : dwa kroki w przód, jeden w tył ale jednak tendencja wzrostowa
ostatnio dodałam do mojego olejkowego mazidła troche oliwy z oliwek z papryczką chili, liczyłam że może mocniej zastymuluje i chyba tak jest
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 22:39   #1105
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
no to prawda, powoli, powoooluuutku ale coś się dzieje... chyba mam tak jak zmisia : dwa kroki w przód, jeden w tył ale jednak tendencja wzrostowa
ostatnio dodałam do mojego olejkowego mazidła troche oliwy z oliwek z papryczką chili, liczyłam że może mocniej zastymuluje i chyba tak jest

Super pomysł z tą oliwą z papryczką :thumbup:
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:11   #1106
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej

U mnie też widać powoli bardzo powoli przyrost ale widzę że moje paznokcie mają utrudnione zadanie jeśli chodzi o przyrost bo rosną jakby ku górze,nie zawijają się okrywając opuszek ech może w ogóle nie doczekam takie przyrostu jakbym chciała,ale i tak wygląd aktualny moich paznokci jest jak na moje warunki IMPONUJĄCY hahahaahahh w sumie tylko lewa ręka ma ładne paznokcie,bo prawa (czyli głównodowodząca) już gorzej,ciągle gdzieś zahaczę,zetrę,stuknę i te paznokcie takie podpiłowywane to tu to tam,krzywe,dwa się rozdwajają
Wszystko to wina moich dzieci hahahahahah bo mam dwoje maluchów i cięgle te ręce gdzie moczę,coś piorę,coś myję i trudno mi o nie prawidłowo zadbać. Zwłaszcza że nie umiem pracować w rękawicach ech....

Ale nic to olejuję dalej bo widzę nareszcie jak ładnie mogą wyglądać nawet krótkie i niedoskonałe paznokcie gdy są zadbane i skórki i one same
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:02   #1107
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny jestem w ogromnym szoku, czy to możliwe żebym po 3 dniach olejowania utwardziły mi się paznokcie?
Serio już nie wyginają się jak papier, nie są super mocne ale efekty widać i to po 3 dniach

No i mam pytania do dziewczyn które olejują na noc pazurki, jak sobie radzicie? Bo kurde nakładam olejki i ide do wyrka no i tu mam problem bo jak się przykryć kołdrą, jak ułożyć poduszkę? Wszytko mi się wtedy wciera z pazurków
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:45   #1108
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No i mam pytania do dziewczyn które olejują na noc pazurki, jak sobie radzicie? Bo kurde nakładam olejki i ide do wyrka no i tu mam problem bo jak się przykryć kołdrą, jak ułożyć poduszkę? Wszytko mi się wtedy wciera z pazurków
ja osobiście czekam na wchłonięcie i wcieram co chwilę więc jak idę spać, już nie są tak tłuste
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:33   #1109
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja staram się naolejować już leżąc przykryta kołderką, a olejek stawiam na parapecie obok łóżka. Do tego zanim zasnę staram się trochę wetrzeć w skórki i paznokcie.
Jeśli chcesz może kupić rękawiczki bawełniane. Nie są takie drogie, a będziesz mogła spokojnie się wiercić
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:40   #1110
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja używam oleju z pestek winogron i wydaje mi się, że ekspresowo się wchłania
przed spaniem po prostu delikatnie go wcieram, masuję każdy paznokieć wraz ze skórkami i po kilku minutach po olejku ani śladu.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.