ile brzuszków dziennie i jak długo - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-14, 21:43   #91
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

CD

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia

Kto o tym zapomina, musi również zapomnieć o szczuplej talii, jędrnych pośladkach i udach pozbawionych cellulitu. Zasiadanie do posiłku dopiero po upływie kilku godzin od przebudzenia niezwykle silnie uwrażliwia komórki tłuszczowe na działanie insuliny. W warunkach zwiększonej ich czujności, przyjęcie nawet niewielkiej ilości pokarmu, powoduje dynamiczną aktywacje procesów enzymatycznych i metabolicznych sprzyjających tyciu.

Natomiast zjedzenie porannego posiłku, bogatego w węglowodany złożone o niskim indeksie glikemicznym, nie tylko stabilizuje poziom cukru i insuliny we krwi, ale także skutecznie odsuwa zmęczenie i zapobiega utracie sił witalnych, zwiększając tym samym wydajność podczas dopołudniowych zajęć.

Niekorzystny wpływ insuliny na rozwój komórek tłuszczowych, zauważalny jest nie tylko po porannym przegłodzeniu, ale także podczas nadmiernego wydłużania przerw miedzy poszczególnymi posiłkami . Dlatego panie, których marzeniem jest uzyskanie szczupłej talii, muszą pamiętać, że przerwy między jedzeniem nie powinny być dłuższe niż 3 godziny. Warto także ustalić jednakową porę spożywania posiłków.

Kluski zamiast mięsa

Knedle z owocami czy filet z mintaja w warzywach? Na takie pytanie kelnera, z pewnością większość pań skusiło by się na pierwsze danie. Cóż, miękkie, oblane tłuszczykiem słodkie kluseczki niewątpliwie lepiej uraczą podniebienie, niż jałowy kawałek ryby. Jednak to nie tylko radość dla zmysłów ale także raj dla komórek tłuszczowych, które uwielbiają dania na słodko i tłusto. Nic więc dziwnego, ze w ich ulubionym menu, dominują takie rarytasy jak tłusta pizza z colą, pączki czy ciasta biszkoptowe przekładane kremem. Słodycze i żywność fast food zdominowała jadłospis większości pań, w efekcie czego już nastolatki borykają się z poważnymi defektami swojej sylwetki.

Białko - odwieczny problem kobiet

Najbardziej wartościowym składnikiem pokarmowym, sprzyjającym utrzymaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej oraz zachowaniu należytej jędrności ciała jest białko. Tymczasem dieta większości pań nie zawiera go zbyt wiele. A jeżeli już występuje w posiłkach, to najczęściej pochodzi z najgorszych, możliwych źródeł , a więc mięsa mielonego, serków owocowych i topionych, kiełbas, parówek oraz przetworzonych ryb. Niestety, taka jakość białka nie wiele ma wspólnego z korzystnym wpływem na sylwetkę czy zachowanie zdrowia. Ktoś kto raczy swoje podniebienie tego typu żywnością, niestety o talii osy musi po prostu zapomnieć.

Dla kobiet chcących zachować atrakcyjne ciało i smukłą linię pomocne okazać się mogą preparaty wysokobiałkowe przygotowywane w formie koktajli. Odzywki te nie tylko dostarczają odpowiednie porcje pełnowartościowego białka, ale także są słodkie, smaczne i wyraźnie sprzyjają gustom żywieniowym większości pań. Wysokobiałkowe koktajle, polecane są szczególnie dla kobiet aktywnych, gdyż w połączeniu z treningiem sportowym zapewniają delikatny wzrost tkanki mięśniowej, co oczywiście sprzyja ujędrnieniu ciała. Korzystne również są tzw. preparaty aminokwasowe w tabletkach (białko zhydrolizowane), których dodatek do posiłków wyraźnie podnosi wartość odżywczą spożywanych potraw.

Regeneracja po treningu

Większość kobiet uczestniczących w zajęciach sportowych dość sceptycznie odnosi się do spożywania posiłków po ćwiczeniach. Najpierw takie męczarnie, a potem znów się nawpychać? Cóż, rozumowanie mimo że wydaje się w pewien sposób logiczne, to jednak obarczone jest poważnym błędem.

Wzmożona aktywność fizyczna nasila w organizmie reakcje kataboliczne (destrukcyjne), które szczególnie dotkliwie odczuwają komórki tłuszczowe i mięśniowe. Tym pierwszym, fala zniszczeń wywołanych nalotem bodźców treningowych z pewnością nie zaszkodzi, gdyż w sprzyjających warunkach swoje straty są wstanie odbudować z nawiązką. A jeżeli im się nie uda, to tym bardziej na tym skorzystamy. Tak więc komórki tłuszczowe martwić się nie należy.

Zdecydowanie większy problem jest z komórkami miesniowymi. Te ze względu na swój niezwykle precyzyjny metabolizm nie są w stanie odbudować strat w byle jakich warunkach. Ich destrukcja jest również ogromnym problemem dla naszej sylwetki, gdyż w przypadku nadwerężenia konstrukcji mięśniowej ciało staje się miękkie, pozbawione jędrności, a na skórze widać wszystkie najmniejsze defekty
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 21:44   #92
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Ale jest na to fantastyczny sposób

Komórki mięśniowe są w stanie doskonale zregenerować się, jeżeli po wyczerpującym wysiłku dostarczy im się odpowiednich składników odżywczych i energetycznych. Ogromną rolę gra tutaj czas. Im szybciej zostanie dokonana żywieniowa regeneracja tym mięśnie efektywniej odbudują poniesione straty. I to nie tylko do punktu wyjściowego ale także ponad stan wyjściowy, w efekcie czego już na drugi dzień będzie można zaobserwować efekty w postaci poprawy twardości i jędrności ciała.

Dla pełnej i prawidłowej regeneracji, komórki mięśniowe potrzebują przede wszystkim szybko dostępnego białka, węglowodanów oraz składników mineralnych o działaniu alkalizującym. Niestety w przypadku spożywania tradycyjnych posiłków, proces odbudowy poniesionych strat znacząco się wydłuża. Normalne pożywienie, zestawione z produktów białkowych i węglowodanowych (np. ziemniaki, mięso, surówka), jest zbyt złożone aby w sposób szybki i efektywny odbudować poniesione starty. Zanim pokarm strawi się i składniki odżywcze dotrą do mięsni, część komórek mięśniowych nie będzie w stanie dokonać już właściwego remontu.

Szybko, zdrowo i efektywnie

Aby mięśnie mogły szybko i efektywnie zregenerować swoje siły, warto skorzystać z wyspecjalizowanych form odnowy żywieniowej. W tym celu idealnie sprawdzają się preparaty wysoko odżywcze w formie szybko trawionych płynów. Węglowodany niezbędne do odbudowy glikogenu można dostarczyć w formie napojów typu Carbo ( w przypadku kobiet polecana porcja 25g). W celu szybkiej odbudowy białek mięśniowych idealnie sprawdzają się preparaty wysokobiałkowe (o zawartości białka ponad 80%). Koktajl odżywczy sporządzony ze szklanki mleka i 25-35g proszku białkowego idealnie regeneruje mięśnie. Jeszcze prostszym rozwiązaniem i nie mniej skutecznym może być zastosowanie odżywek węglowodanowo-białkowych, tzw. Bulków, w których stosunek cukrów do białka wynosi 1:1.

Dopiero po upływie 60-90 min od regeneracji suplementacyjnej powinno zasiadać się do normalnego posiłku, którego złożoność pozwoli uzupełnić wszystkie pozostałe detale dietetyczne.

Prawidłowe uzupełnienie białek i glikogenu w mięśniach po zakończeniu ćwiczeń fizycznych, nie tylko przyczynia się do odbudowy poniesionych strat ale także pozwala należycie przygotować organizm do kolejnej porcji wysiłku.

Podana powyżej regeneracja suplementacyjna dotyczy głównie treningów o zwiększonej intensywności, jak ćwiczenia siłowe czy intensywne formy ćwiczeń aerobowych. Jeżeli formą treningu są jedynie delikatne wysiłki wytrzymałościowe (spacer, szybsze marsze, umiarkowana jazda na rowerze, itp.), wówczas po zakończeniu wysiłku nie poleca się węglowodanów, lecz jedynie preparat wysokobiałkowy. Cukry nalezy dostarczyć dopiero w normalnym posiłku w formie pokarmu charakteryzujacego się zwiększoną ilością błonnika.

A co z tkanką tłuszczową?

Obawy większości kobiet, jakoby posiłek potreningowy niszczył efekty włożonego wysiłku i sprzyjał odkładaniu tkanki tłuszczowej są całkowicie bezpodstawne. Organizm nigdy w warunkach powysiłkowego katabolizmu mięśniowego nigdy nie będzie magazynował dostarczonej energii w formie tkanki tłuszczowej, gdyż w pierwszej kolejności najważniejsze jest odbudowa strat w mięśniach. Jedynie w przypadku podejmowania zbyt późnej regeneracji żywieniowej, lub dostarczania zbyt złożonych pokarmów (normalne posiłki), na regeneracji mogą odrobinę skorzystać także komórki tłuszczowe, jednak i w tym przypadku skuteczność odbudowy podskórnych lipidów jest bardzo ograniczona.

Podsumowując wiec aspekt diety sprzyjające utrzymaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej w okolicy talii, warto pamiętać o kilku istotnych czynnikach:
  • źródłem węglowodanów w diecie powinny być produkty bogatobłonnikowe (płatki owsiane, pieczywo gruboziarniste, ciemny ryż, kasze, surowe warzywa, rośliny strączkowe)
  • słodycze, cukry proste ( np. cukier, miód) oraz produkty o tzw. wysokim indeksie glikemicznym sprzyjają odkładaniu tkanki tłuszczowej
  • nigdy nie należy zapominać o śniadaniu
  • posiłki należy spożywać o jednakowych porach, a przerwy miedzy nimi nie powinny być dłuższe jak 3 godziny. Miedzy posiłkami nie należy niczego dojadać
  • w diecie należy zwiększyć podaż pełnowartościowego białka pokarmowego. W każdym posiłku powinien znaleźć się chudy produkt mięsny, mleczny lub jaja. Niedobór białka można uzupełnić odżywką wysokobiałkową
  • po treningu fizycznym należy zadbać o właściwa regenerację żywieniową. Najszybciej odnowie strat w mięśniach sprzyjają odżywki węglowodanowo-bialkowe
  • w pierwszym posiłku potreningowym należy unikać zwiększonej ilości tłuszczu, który spowalnia regenerację mięśniową.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 21:50   #93
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Tyle na dzisiaj. Napisze jeszcze artykuły, które znalazłam na dysku, może ktoś ew. będzie chciał, abym wysłała mu mailem,a nie tutaj zagrać wątek o BRZUSZKACH

- Białko
- Węglowodany
- Kobieta w klubie
- Woda i elektrolity
- Uzupełnienie witamin

Mam jeszcze kilka innych, ale te tematy nie są bynajmniej "fitnessowe"
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 11:44   #94
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Inch, jak na razie rzuciłam okiem na 'Twoje' artykuły, dzięki za nie. Zainteresował mnie paragraf o tym, by jeść po treningu. Zgadzam się, z tym że czasem mam dylemat. Mój trening na siłowni nieraz kończy się o godzinie 21, przed 22 jestem w domu. Czy to dobra pora na jedzenie? Chodzę spać koło 23-24, ale mam opory przed jedzeniem tak późno. Czy jest to zdrowe i nieszkodliwe dla osiągnietych efektów?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 15:23   #95
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Inch, jak na razie rzuciłam okiem na 'Twoje' artykuły, dzięki za nie. Zainteresował mnie paragraf o tym, by jeść po treningu. Zgadzam się, z tym że czasem mam dylemat. Mój trening na siłowni nieraz kończy się o godzinie 21, przed 22 jestem w domu. Czy to dobra pora na jedzenie? Chodzę spać koło 23-24, ale mam opory przed jedzeniem tak późno. Czy jest to zdrowe i nieszkodliwe dla osiągnietych efektów?
ja tez nie wiem czy warto jescv po treningu,mam na mysli nawet te odzywki bo na miesniach mi nie zalezy raczej....;]
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:38   #96
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Znowu świetne artykuły do poczytania.Super się czyta!Jeżeli możesz Inch,to albo wklej te kolejne albo prześlij mi na maila cinag@op.pl.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:12   #97
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

chyba wszystko zalezy od tego w jakim celu chodzi sie na silownie. ALE MIMO WSZYSTKO -moim zdaniem-odpowiedni posilek potreningowy jest NIEZBEDNY.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 17:13   #98
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

streptococus prosze daj znac czy dostalas maila
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 08:56   #99
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Dziewczyny "z mailami"- obiecuje artykuły, tylko teraz mam urwanie głowy. Postaram się zrobić to jak najszybciej.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:44   #100
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Dziewczyny, wysłałam maile z 3 artykułami. Napiszcie, czy doszły.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:20   #101
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

hello babki jak tam wasze odchudzanko


dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 15:39   #102
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Lightbulb Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

podobno dobre efekty daje
owijanie się folią spozywczą brzucha jest szybciej spalany tłuszczyk w tych okolicach
dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:41   #103
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Wink Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

czy kremy wyszczuplają

ce działają
dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:42   #104
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

1/miejscowe przegrzania organizmu moga doprowadzic do problemow z krazeniem.
2/w ten sposob wypacasz wode a nie tluszcz, ktora i tak zdobedziesz
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 11:25   #105
Iqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

hmm ja robie po 200 brzuszkow dziennie i oprocz tego inne cwiczenia tak ze wychodzi tego kolo 260 i musze przyznac ze efekt jest taki jak chcialam powodzenia
Iqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:19   #106
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

hmm ja robie po 200 brzuszkow dziennie i oprocz tego inne cwiczenia tak ze wychodzi tego kolo 260 i musze przyznac ze efekt jest taki jak chcialam powodzenia a jak długo robiłaś te brzuszki
dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:25   #107
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Cytat:
Napisane przez różowiutka
ja robię codziennie wieczorem 30 brzuszków i mi wystarczy. Słyszałam ostatnio i nawet czytałam, że po ok. 25 brzuszkach mięśnie brzucha przestają reagować, a więc robi się je tak jakby "na darmo".
HMMM a ja słyszałam że po 30 min dopiero mięśnie zaczynają pracować, w każdym badź razie napewno nie jest tak że po 25 brzuszkach mięśnie brzucha nie reagują, nie po to wskazane są serie i powtórzenia, de facto im więcej tym lepiej ale w miarę swoich możliwości, ważne jest aby ćwiczenia wykonywać dokładnie i żeby czuć potem że się ćwiczyło, ja po 25 raczej nic bym nie poczuła, jedynie w trakcie, ale to zdecydowanie za mało, pozdrawiam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:23   #108
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Ja robie kilka razy dziennie po 30-40 brzuszków. Mogłabym wszystko na jeden raz zrobic ale wydaje mi sie ze to daje mniejsze efekty, no i jak sie przeforsuje to potem boli.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:32   #109
PoZiOmEcZkA=*
Rozeznanie
 
Avatar PoZiOmEcZkA=*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 815
GG do PoZiOmEcZkA=*
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

zgadzam sie..
PoZiOmEcZkA=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 11:37   #110
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Cytat:
Napisane przez Sunniva
Ja robie kilka razy dziennie po 30-40 brzuszków. Mogłabym wszystko na jeden raz zrobic ale wydaje mi sie ze to daje mniejsze efekty, no i jak sie przeforsuje to potem boli.
lepiej robić 3 serie po 25-30 brzuchów z krótkim odpoczynkiem między seriami, a nie co np. 3 godziny 30-40 brzuchów
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 12:00   #111
nuttella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 353
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

brzuszki to jedno z ćwiczeń na mięsnie brzucha...jednak osobiście polecam a6w (aerobiczną szóstke Weidera).dodatkowo nożyce poziome i pionowe.
nuttella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:00   #112
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Cytat:
Napisane przez suzana
ja robie 4ry cwiczenia po 4ry serie 15-20 powtorzen
suzana mam pytank
jakie to są ćwiczenia i "na co" ?
byłabym bardzo wdzięczna za odp
pozdrawiam
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:18   #113
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Question Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

jestem w stanie zrobić nawet 1000 brzuszków na raz
ale
czy robić 1000 czy 500 dziennie?
czy robić je non stop?
czy w seriach?
hmmm...?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:24   #114
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

Cytat:
Napisane przez Paulinka675
jestem w stanie zrobić nawet 1000 brzuszków na raz
Na raz?! To jest w ogóle realne?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:35   #115
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Wink Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

no jasne wystarczy tylko kilkudsekundowa przerwa po kazdych 50 brzuszkach
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:01   #116
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

mozna zrobic nawet 2000 brzuszkow, ale nie wierze, ze ich technika nie straci na wartosci. ale nie zamierzam bawic sie na kaznodzieje, bo kazdy ma wlasna wiare ....
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 23:45   #117
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

[QUOTE=Paulinka675]jestem w stanie zrobić nawet 1000 brzuszków na raz
QUOTE]

Ja pierniczę... Ja najwięcej zrobiłam w jednym dniu 500, na następny dzień to samo, ale później już mi się nie chciało... Dziewczyno, pozrywasz sobie mięśnie!!


Okretka, my się tu chyba nabawimy kompleksów ) Ahhh ta starość... Mięśnie już nie te
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 09:39   #118
dagdaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 28
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

aaaaaaaa ja jetem takim leniem chcem mieć płaski brzuszek brzuszki porobię 2 3 dni i koniec niechce mi się
dagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:22   #119
dagdale
Raczkowanie
 
Avatar dagdale
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 54
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

hahahahhahhahahahhah hahahhahahhahah
dagdale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 16:17   #120
dagdale
Raczkowanie
 
Avatar dagdale
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 54
Dot.: ile brzuszków dziennie i jak długo

dagdale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.