Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 10:04   #3751
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak sie wczytalam w dysputy tutaj,i mi sie wydaje, ze nazwa watku jest troche myląca. Bo jak mysle cieliste, to przy okazji bezowe. A po makijazach ktore tutaj dziewczyny pokazywały to nie zawsze oznacza to samo. moga byc bladorozwe, łososiowe itp. Tak mi sie wydaje...

A czy kazdemu pasuje lub nie...
Mi sie wydaje ze kazdemu wszystko pasuje mniej/lub bardziej,tylko w dobrze dobranym odcieniu, i np. tylko jako element.
Ja np. nie lubie złota i źle się czuje w złocie (wygladam na zmeczona), jednak w mejkapie jak sie pacne lekko w kącickach złotymi drobinkami to efekt jest super

Ja też najpierw pomyslałam- beżowe, ale cieliste, a ciało każdej z nas ma też troszczeczkę inny odcień. Nie wiem czy to głupota co napisałam czy przebłysk geniuszuale jestem od wczoraj chora więc darujcie m
i.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:07   #3752
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Ja też najpierw pomyslałam- beżowe, ale cieliste, a ciało każdej z nas ma też troszczeczkę inny odcień. Nie wiem czy to głupota co napisałam czy przebłysk geniuszuale jestem od wczoraj chora więc darujcie m
i.

Kochana,ja nie mialam Ciebie na mysli czy cos, ogolnie se podczytuje i wydaje mi sie ze nie ma co sie zawężac tylko do bezowego
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:31   #3753
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
A o gustach się, owszem, dyskutuje - czemu innemu służy to forum?
na pewno nie po to by dyskutowac o gustach. To ze ktos nie lubi cielistych pomadek nie oznacza ze ja ktora je lubie mam z nich zrecygnowac, tylko dlatego ze komus nie przypadla do gustu. Taka dyskusja wtedy wogole nie na sensu, bo kazda ze stron ma swoje zdanie, ktorego nie zmieni.
Poza tym, co mnie obchodzi czyjs gust? Chcesz malowac usta na zielono, to maluj.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak sie wczytalam w dysputy tutaj,i mi sie wydaje, ze nazwa watku jest troche myląca. Bo jak mysle cieliste, to przy okazji bezowe. A po makijazach ktore tutaj dziewczyny pokazywały to nie zawsze oznacza to samo. moga byc bladorozwe, łososiowe itp. Tak mi sie wydaje...
Bo watek troche ewoluowal Docelowo mial to byc bez, ale w naszych poszukiwaniach natrafialysmy na bladorozowe, lososiowe, ktore tutaj prezentowalysmy. Sama mam pelna kosmetyczke tego typu pomadek, a ktore nie sa tym czego szukam, czyli bez
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:33   #3754
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Bo watek troche ewoluowal
i bardzo dobrz
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:45   #3755
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kochana,ja nie mialam Ciebie na mysli czy cos, ogolnie se podczytuje i wydaje mi sie ze nie ma co sie zawężac tylko do bezowego
Ishi wiem i sie zgadzam. znalzałam ten błyszczyk, przepraszam za złe podanei nazwy- to Poetic License MAC, na mnei to taki beżo-róż.
Zaleznie od padania światła.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:49   #3756
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na zakup tego "zestawu Kim", bo chociaż ona sama jakos nie do końca do mnie trafia to uważam, że usta maluje przepięknie
( no rzęsy bym jeszcze skradła). Angel Twój jest może z Ebay?
nieee moj Angel jest z allero, prosilam jednej sprzedawczyni czy by mi paru szminek z MACa nie sprowadzila bo akurat nikt nie ma tych odcieni co ja chcialam no i sie zgodzila
teraz tylko ten blyszczyk musze zdobyc
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ishi wiem i sie zgadzam. znalzałam ten błyszczyk, przepraszam za złe podanei nazwy- to Poetic License MAC, na mnei to taki beżo-róż.
Zaleznie od padania światła.
bardzo ladny
i teraz przez Ciebie bede miala na niego ochote!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:51   #3757
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nieee moj Angel jest z allero, prosilam jednej sprzedawczyni czy by mi paru szminek z MACa nie sprowadzila bo akurat nikt nie ma tych odcieni co ja chcialam no i sie zgodzila
teraz tylko ten blyszczyk musze zdobyc

bardzo ladny
i teraz przez Ciebie bede miala na niego ochote!
I będziemy miały usta jak Kim
Ja dla Poetic License i Cruise Control kupiłam zestaw miniatur błyszczyków MAC ze świątecznej edycji. To się nazywa zakochać się
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 11:19   #3758
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
I będziemy miały usta jak Kim
Ja dla Poetic License i Cruise Control kupiłam zestaw miniatur błyszczyków MAC ze świątecznej edycji. To się nazywa zakochać się

no to ladnie! heh dobrze, ze nigdzie nie ma juz tego zestawu bo musialabym myslec czy kupic a tak jak nie ma to juz po ptakach
oj tak bedziemy kimowac
kiedys bylo napisane jak ona cieliste tez robi, wiem ze chyba tez jakas pomadka MACa byla
teraz zamowilam sobie kolejna pomadke MACa i blyszczyk wildly lush bo on taki cielisty wlasnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 12:13   #3759
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

no to ladnie! heh dobrze, ze nigdzie nie ma juz tego zestawu bo musialabym myslec czy kupic a tak jak nie ma to juz po ptakach
oj tak bedziemy kimowac
kiedys bylo napisane jak ona cieliste tez robi, wiem ze chyba tez jakas pomadka MACa byla
teraz zamowilam sobie kolejna pomadke MACa i blyszczyk wildly lush bo on taki cielisty wlasnie
Będziemy ustne Kardashian'y
Lubię jak czegoś "już nie ma", taka ulga wtedy się pojawia
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:40   #3760
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
na pewno nie po to by dyskutowac o gustach. To ze ktos nie lubi cielistych pomadek nie oznacza ze ja ktora je lubie mam z nich zrecygnowac, tylko dlatego ze komus nie przypadla do gustu. Taka dyskusja wtedy wogole nie na sensu, bo kazda ze stron ma swoje zdanie, ktorego nie zmieni..
A broń Boże, maluj sobie co chcesz Czy ja komuś mówię, żeby się nie malował na beżowo? A to forum SŁUŻY dyskutowaniu o gustach - z tym, że niekoniecznie się przy tym trzeba pobić Jak ktoś potrafi o nich dyskutowac, to się takiej dyskusji nie boi...
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Poza tym, co mnie obchodzi czyjs gust? Chcesz malowac usta na zielono, to maluj.
W takim razie mnie ludzie jednak więcej obchodzą niż Ciebie
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:19   #3761
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Cieliste usta

Przepraszam, że tak się wtrącę... Śledzę ten wątek bardzo długo, kiedyś coś tam nawet napisałam. Lubię i naturalne usta i mocniej pomalowane ale także i blade - zależy od kaprysu... Ale tak sobie myślę po co Droga Hjordis prowokować zaczepki - bo do tego ewidentnie prowadzisz, w inteligentny owszem sposób... Jeśli ja byłabym przeciwniczką np. bladych ust czy np. blond włosów to raczej nie wchodziłabym na takie forum z pytaniem "co w nich jest fajnego" i waliła kontrargumentami tylko po to by się "wyżyć"... Bez sensu! Dziewczyny są maniaczkami jasnych ust - takie im się podobają i warto to uszanować. Wizaż co rusz zaśmiecany jest durnymi "kłótniami", które kompletnie nie są konstruktywne i do niczego nie prowadzą. Jest wiele sposobów na rozładowanie energii.. Można pobiegać, popatrzeć na TV, wypić piwko lub umówić się na sex
Serio... Po co nam to wszystko? Niech każdy dwa razy pomyśli zanim zacznie "kłuć".
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 22:05   #3762
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ishi wiem i sie zgadzam. znalzałam ten błyszczyk, przepraszam za złe podanei nazwy- to Poetic License MAC, na mnei to taki beżo-róż.
Zaleznie od padania światła.
Boski kolorek
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:37   #3763
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nieee moj Angel jest z allero, prosilam jednej sprzedawczyni czy by mi paru szminek z MACa nie sprowadzila bo akurat nikt nie ma tych odcieni co ja chcialam no i sie zgodzila
teraz tylko ten blyszczyk musze zdobyc

bardzo ladny
i teraz przez Ciebie bede miala na niego ochote!
wkleisz fotke tego Angela jak juz dostaniesz?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 00:05   #3764
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Będziemy ustne Kardashian'y
Lubię jak czegoś "już nie ma", taka ulga wtedy się pojawia
si
tez lubie, ale u mnie przewaznie o ciuchy chodzi zawsze sie pytam czy beda jeszcze to mieli i ile maja wogole a z moich znajomych i tak nikt by nie dal tyle za blyszczyk najwyzej 20zl wiec tuta jestem spokojna
Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak się wtrącę... Śledzę ten wątek bardzo długo, kiedyś coś tam nawet napisałam. Lubię i naturalne usta i mocniej pomalowane ale także i blade - zależy od kaprysu... Ale tak sobie myślę po co Droga Hjordis prowokować zaczepki - bo do tego ewidentnie prowadzisz, w inteligentny owszem sposób... Jeśli ja byłabym przeciwniczką np. bladych ust czy np. blond włosów to raczej nie wchodziłabym na takie forum z pytaniem "co w nich jest fajnego" i waliła kontrargumentami tylko po to by się "wyżyć"... Bez sensu! Dziewczyny są maniaczkami jasnych ust - takie im się podobają i warto to uszanować. Wizaż co rusz zaśmiecany jest durnymi "kłótniami", które kompletnie nie są konstruktywne i do niczego nie prowadzą. Jest wiele sposobów na rozładowanie energii.. Można pobiegać, popatrzeć na TV, wypić piwko lub umówić się na sex
Serio... Po co nam to wszystko? Niech każdy dwa razy pomyśli zanim zacznie "kłuć".

swietnie napisane
szczegolnie to z sexem


Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
wkleisz fotke tego Angela jak juz dostaniesz?

wkleje jeszcze Mythic, Creme d'nude, Hue, Creme cup i Angela oczywiscie mam nadzieje, ze aparat to chociaz uchwyci
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:13   #3765
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
A broń Boże, maluj sobie co chcesz Czy ja komuś mówię, żeby się nie malował na beżowo? A to forum SŁUŻY dyskutowaniu o gustach - z tym, że niekoniecznie się przy tym trzeba pobić Jak ktoś potrafi o nich dyskutowac, to się takiej dyskusji nie boi...

W takim razie mnie ludzie jednak więcej obchodzą niż Ciebie
Jaka dyskusja? Jednej sie podoba bez, drugiej czerwien. Zadna ze stron nie zmieni swojego zdania, wiec o czym tu dyskutowac? Nikt nikogo na sile nie bedzie przekonywal do swoich racji, wiec wszelka dysputa jest zbedna. Tym bardziej z toba.

A bac sie rozmowy z toba, chyba zartujesz
Ja po prostu nie widze w tym zadnego sensu, bo to nic nie wnosi do tematu.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:32   #3766
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
si
tez lubie, ale u mnie przewaznie o ciuchy chodzi zawsze sie pytam czy beda jeszcze to mieli i ile maja wogole a z moich znajomych i tak nikt by nie dal tyle za blyszczyk najwyzej 20zl wiec tuta jestem spokojna

swietnie napisane
szczegolnie to z sexem



wkleje jeszcze Mythic, Creme d'nude, Hue, Creme cup i Angela oczywiscie mam nadzieje, ze aparat to chociaz uchwyci

No to jak wkleisz to ja zwariuję z chciwości i będą nowe cele
Z ciuchami mam tak samo- kurtki-płaszczyki i buty
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:46   #3767
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Cieliste usta

Oj tak Kim świetnie maluje usta,sama zastanawiałam się na d Angel i innymi cielistymi odcieniami MACa (wrzucam fotkę znalezioną na allegro) ale tańsze i równie ładne są te z Nyxa..więc jeszcze się waham.

Co do dyskusji o bladych ustach...racja, forum jest po to żeby dyskutować ale nie żeby robić zadymy, to tak jakbym ja weszła na wątek o blond włosach gdzie dziewczyny blondynki piszą sobie o blond farbach itp. i pytała się im "co jest takiego fajnego w kolorze blond"? Pytanie bez sensu bo skoro one sobie tam piszą to znaczy,że blond im się podoba i nic mi do tego, nikogo raczej nie obchodzi to,że mi się blond nie podoba, albo że nie podobają mi się blade usta.

Ja osobiście blade usta uwielbiam ale chyba niezbyt dobrze w nich wyglądam ale to zależy od odcienia oczywiście.
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:48   #3768
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Oj tak Kim świetnie maluje usta,sama zastanawiałam się na d Angel i innymi cielistymi odcieniami MACa (wrzucam fotkę znalezioną na allegro) ale tańsze i równie ładne są te z Nyxa..więc jeszcze się waham.

Co do dyskusji o bladych ustach...racja, forum jest po to żeby dyskutować ale nie żeby robić zadymy, to tak jakbym ja weszła na wątek o blond włosach gdzie dziewczyny blondynki piszą sobie o blond farbach itp. i pytała się im "co jest takiego fajnego w kolorze blond"? Pytanie bez sensu bo skoro one sobie tam piszą to znaczy,że blond im się podoba i nic mi do tego, nikogo raczej nie obchodzi to,że mi się blond nie podoba, albo że nie podobają mi się blade usta.

Ja osobiście blade usta uwielbiam ale chyba niezbyt dobrze w nich wyglądam ale to zależy od odcienia oczywiście.
Zdjęcietak musi być w niebie
A usta Kim są cudne- dlatego ten "kimovy" zestaw muszę mieć
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:02   #3769
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Zdjęcietak musi być w niebie
A usta Kim są cudne- dlatego ten "kimovy" zestaw muszę mieć
oj tak jak widzę zdjęcia cielistych pomadek to ślinię monitor;D

smoky eyes plus blade usta to dla mnie makijaż idealny...a w wydaniu kim (z jej ustami i sztucznymi rzęsami) to już jest dla mnie cud miód

miał ktoś może kolagenową pomadkę Sally Hansen beżową lub różową i może coś o niej napisać? Są dostępne na allegro, wyglądają na cieliste ale czy dają kryjący kolor to nie wiem
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 11:18   #3770
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
No to jak wkleisz to ja zwariuję z chciwości i będą nowe cele
Z ciuchami mam tak samo- kurtki-płaszczyki i buty
hehe warto miec ciele w zyciu
ja kocham torebki, buty i kurtki w roznych kolorach! pozniej problem do czego ubrac

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Oj tak Kim świetnie maluje usta,sama zastanawiałam się na d Angel i innymi cielistymi odcieniami MACa (wrzucam fotkę znalezioną na allegro) ale tańsze i równie ładne są te z Nyxa..więc jeszcze się waham.

Co do dyskusji o bladych ustach...racja, forum jest po to żeby dyskutować ale nie żeby robić zadymy, to tak jakbym ja weszła na wątek o blond włosach gdzie dziewczyny blondynki piszą sobie o blond farbach itp. i pytała się im "co jest takiego fajnego w kolorze blond"? Pytanie bez sensu bo skoro one sobie tam piszą to znaczy,że blond im się podoba i nic mi do tego, nikogo raczej nie obchodzi to,że mi się blond nie podoba, albo że nie podobają mi się blade usta.

Ja osobiście blade usta uwielbiam ale chyba niezbyt dobrze w nich wyglądam ale to zależy od odcienia oczywiście.
fotke ogladalam na all juz pare razy ta kobieta, ktora wystawia te szminki podobno tez wizazanka ja prosze inna wizazanke, ktora sprzedaje na all i ma ciut taniej
wzielam glownie cielaki
z Nyxa maja swietne szminki nie wiem czy nie lepsze ciut od MACa bo swietnie sie rozsmarowuja, nie wysuszaja i wogole sa tanie! tylko u mnie jest problem z doborem odcienia:/
ale duzo osob poleca orange soda i honey
ja ostatnio zamowilam thalie, power i rea-bo niby cielak, ale niestety tylko power w miare dla mnie ale ogolnie sa swietne!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:33   #3771
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Cieliste usta

Ja czekam aż będzie zbiorowe zamówienie i pewnie coś z Nyxa zamówię- myślę nad sławnym honey , rea i circe.. ale tyle mi się podoba,że zbankrutuję;-)
o orange soda nie słyszałam,że to cielak ale muszę to sprawdzić;-)

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-11-13 o 11:38
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:40   #3772
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Cieliste usta

Craving AC7 cudo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:01   #3773
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja czekam aż będzie zbiorowe zamówienie i pewnie coś z Nyxa zamówię- myślę nad sławnym honey , rea i circe.. ale tyle mi się podoba,że zbankrutuję;-)
o orange soda nie słyszałam,że to cielak ale muszę to sprawdzić;-)
rea mialam, ale to wedlug mnie zwykly brazowy odcien z takiego bezu nie ma w sobie nic, ani z prawdziwego cielaka circe tez chcialam, ale weszlam na youtube i w filmikach byl podobny do rea tylko taki jakby blyszczacy wiec zrezygnowalam bo jednak myslalam, ze rea ladniejszy:/ chociaz moze wiekszosci pasuje bo to taki orzech, kawa z mlekiem a ja juz chce takie typowo jasne beze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:20   #3774
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak się wtrącę... Śledzę ten wątek bardzo długo, kiedyś coś tam nawet napisałam. Lubię i naturalne usta i mocniej pomalowane ale także i blade - zależy od kaprysu... Ale tak sobie myślę po co Droga Hjordis prowokować zaczepki - bo do tego ewidentnie prowadzisz, w inteligentny owszem sposób... Jeśli ja byłabym przeciwniczką np. bladych ust czy np. blond włosów to raczej nie wchodziłabym na takie forum z pytaniem "co w nich jest fajnego" i waliła kontrargumentami tylko po to by się "wyżyć"... Bez sensu! Dziewczyny są maniaczkami jasnych ust - takie im się podobają i warto to uszanować. Wizaż co rusz zaśmiecany jest durnymi "kłótniami", które kompletnie nie są konstruktywne i do niczego nie prowadzą. Jest wiele sposobów na rozładowanie energii.. Można pobiegać, popatrzeć na TV, wypić piwko lub umówić się na sex
Serio... Po co nam to wszystko? Niech każdy dwa razy pomyśli zanim zacznie "kłuć".
A czy ja kłuję? Napisałam swoje zdanie, bo się szczerze dziwiłam, myślałam że mi wolno. Nie wiem co "umawianie się na sex" może tu poradzić Chyba napisałam wyraźnie, jakie wnioski wyciągam z tej krótkiej wymiany zdań. Rzeczywiście są tu maniaczki, od razu widać. Jasne że żałuję, że w ogóle zadałam to zakazane pytanie ("Co ładnego jest w ...?") Więc znikam i proszę się już mnie nie czepiać.
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:26   #3775
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Cieliste usta

Dziewczyzny, jesteśmy maniaczkami


Ja jestem blada więc skoro rea jest brązowa to nie dla mnie.. muszę mieć chłodne,jasne beże lekko wpadające w róż.
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:28   #3776
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Jaka dyskusja? Jednej sie podoba bez, drugiej czerwien. Zadna ze stron nie zmieni swojego zdania, wiec o czym tu dyskutowac? Nikt nikogo na sile nie bedzie przekonywal do swoich racji, wiec wszelka dysputa jest zbedna. Tym bardziej z toba.

A bac sie rozmowy z toba, chyba zartujesz
Ja po prostu nie widze w tym zadnego sensu, bo to nic nie wnosi do tematu.
Ach, wybacz, nie zauważyłam Twojej ciętej riposty. Odniosę się tylko jeszcze tylko to niej. Nie zamierzam nikogo do niczego zmuszać, nie wiem skąd to wzięłaś Nie musisz się tak bronić, zwłaszcza, jeśli pomysł bania się rozmowy ze mną jest taki śmieszny. Choć to się rzeczywiście zdarza często. Szkoda tylko, że dla Ciebie odmienne zdanie nie wnosi nic do tematu...
Już mnie tu nie ma.
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:43   #3777
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyzny, jesteśmy maniaczkami

Ja jestem blada więc skoro rea jest brązowa to nie dla mnie.. muszę mieć chłodne,jasne beże lekko wpadające w róż.
to z chłodnych z MACa by Ci pasował myth i creme d'nude. Z tym ze myth jest typowo matowy a creme bardziej satynowy taki i ogolnie lepiej wyglada creme bo nie tak stucznie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:49   #3778
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to z chłodnych z MACa by Ci pasował myth i creme d'nude. Z tym ze myth jest typowo matowy a creme bardziej satynowy taki i ogolnie lepiej wyglada creme bo nie tak stucznie
creme d'nude jest na allegro ale za 70zł:/ ale fakt, patrząc na zdjęcie bardzo mi się podoba dzięki za rady.
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:52   #3779
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
creme d'nude jest na allegro ale za 70zł:/ ale fakt, patrząc na zdjęcie bardzo mi się podoba dzięki za rady.
georgia72 czy jakos tak-sprzedaje glownie MACa, poszukaj jej bo jest tez wizazanka i zapytaj czy moglaby dla ciebie sprowadzic creme d'nude
ja akurat creme d'nude kupowalam przez neta w sklepie ale w UK razem z rozem smashboxa i mnie ta pomadka wyszla cos ok 40zl chyba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:11   #3780
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
oj tak jak widzę zdjęcia cielistych pomadek to ślinię monitor;D

smoky eyes plus blade usta to dla mnie makijaż idealny...a w wydaniu kim (z jej ustami i sztucznymi rzęsami) to już jest dla mnie cud miód

Off Top
Rzęsy Shu Uemura też sobie chętnie byn kupiła ale nie wiem czy oni dają klej. Ten jaki mam uczula mnie a rzęsy są boskie- na wyjście oczywiście.
Wyjdę na maniaczkę makijaży Kim a mam tylko wieści z wizażowego wątku.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.