Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 22:04   #4141
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ooo, to koniecznie daj znac, jak wrazenia
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:07   #4142
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam swoje pastelowe pryzmy-śliczności,oczywiśc ie wizualnie,bo jeszcze nie miałam okazji ich przetestować na twarzy,uczynię to już jutro
daj konieczie znac jakie wrazenia, ja miałam beżowe, ale byly za ciemne, jestem ciekawe jak ten kolorek
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:12   #4143
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Napewno dam znać


Dziewczyny,nie potrzebuje któraś podkładu YSL Teint Majeur nr 1,mam nowy i nie otwierany a nie potrzebuję go,mogłabym odstąpić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:48   #4144
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Kusicielko No to wzięłam i kliknęłam. No bo jak Wy macie, to ja też chcę A na Borghese poczekam aż Dimiti się wypowie
Z lakieru Diorowego będziesz zadowolona zobaczysz

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
I zastanawiam się nad YSL Everlong. Ale czy to typowa maskara wydłużająca? Ja potrzebuję też podkręcenia. Ideałem był Fatale
Wydłuża, ale też trochę pogrubia. Nie wiem czy podkręca, bo ja odruchowo podkręcam zalotką codziennie, ale nie obciąża rzęs już podkręconych, a to już dużo. Jutro mogę spróbować bez zalotki

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
to niech już przyleci. A ten plum jest boski, piękny chłodny kolorek. Na tru go jeszcze nie widziałam. Ja swój kupiłam jakiś czas temu w tym sklepie co w nim kupuje ta pani co ma wszystko
No to czekam na fotki

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
laski
czy ten krem pod oczy co to maggi jedzie to on działa na zmarszczki??
w sumie mam go cały czas w koszyku - a dziś jak przyjrzałam sięmoim zmarszczkom to sie załamałam
no normalnie mam załamkę
i jeszcze czegoś mocno nawilżającego potrzebuję jako kremu na codzień - doradzicie coś?
Słuchaj ja mam ten Borghese, ale jak dla on nawet nie nawilża na tyle, żeby wygładzić skórę.
Pisałam już dzisiaj, że nie jestem z niego zadowolona i kupiłam Oceanic za 17 zł dla 50 + Musiałam, bo mam przesuszoną skórę i mimiczne zrobiły się mocniej widoczne, jak się uśmiecham to porażka
Oceanic fajnie napiął skórę, super ją nawilżył i pięnie się wchłania, a nakładałam go naprawdę sporo, bo moja skóra początko go po prostu piła... Stosuję od piątku.

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
to musze szukać czegoś innego co mi zrobi botoks z liftingiem razem wzięte
Ja tez już była gotowa szukać takiego specyfiku. Ale to już mój 4 czy 5 kremik pod oczy z AA i jestem zawsze zadowolona

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ale Ty młoda jesteś i nie wiesz jeszcze co to zmarszczki
i Ci sie skóra ciągnie i jest napięta
a ja już taka stara i doline łapie jak te swoje zmarchy ogladam
Ja też już łapałam. W pewnym wieku to chyba przychodzi nieodwołanie...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:52   #4145
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Z lakieru Diorowego będziesz zadowolona zobaczysz

Wydłuża, ale też trochę pogrubia. Nie wiem czy podkręca, bo ja odruchowo podkręcam zalotką codziennie, ale nie obciąża rzęs już podkręconych, a to już dużo. Jutro mogę spróbować bez zalotki

No to czekam na fotki



Słuchaj ja mam ten Borghese, ale jak dla on nawet nie nawilża na tyle, żeby wygładzić skórę.
Pisałam już dzisiaj, że nie jestem z niego zadowolona i kupiłam Oceanic za 17 zł dla 50 + Musiałam, bo mam przesuszoną skórę i mimiczne zrobiły się mocniej widoczne, jak się uśmiecham to porażka
Oceanic fajnie napiął skórę, super ją nawilżył i pięnie się wchłania, a nakładałam go naprawdę sporo, bo moja skóra początko go po prostu piła... Stosuję od piątku.



Ja tez już była gotowa szukać takiego specyfiku. Ale to już mój 4 czy 5 kremik pod oczy z AA i jestem zawsze zadowolona



Ja też już łapałam. W pewnym wieku to chyba przychodzi nieodwołanie...
to moze ja sobie tez kupie ten kremik AA i wtedy porownam oba bo w sumie moze faktycznie niepotrzebnie zrobilam zapas kremiku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:57   #4146
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to moze ja sobie tez kupie ten kremik AA i wtedy porownam oba bo w sumie moze faktycznie niepotrzebnie zrobilam zapas kremiku

Jak Ty masz jeszcze młodą i jędrną skórę to kup sobie Oceanica, ale zielony albo żółty. One nie są tak mocne jak ten 50+. Ja zrobię go jako kurację, a potem wracam do zieleniaka swojego raczej
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:00   #4147
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Jak Ty masz jeszcze młodą i jędrną skórę to kup sobie Oceanica, ale zielony albo żółty. One nie są tak mocne jak ten 50+. Ja zrobię go jako kurację, a potem wracam do zieleniaka swojego raczej
no to jak bede w rynku to poszukam tego zielonego Oceanica albo u sasiadki kupie ale z nia to roznie bywa i niektorych fajnych rzeczy nie ma
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 23:01   #4148
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziewczyny widziałyście?
http://merlin.pl/hb/promotion/Makijaz.html
może znajdziecie coś dla siebie
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:03   #4149
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
dziewczyny widziałyście?
http://merlin.pl/hb/promotion/Makijaz.html
może znajdziecie coś dla siebie
Na Merlinie nigdy nic ciekawego nie ma. Poza tym na Truskawie taniej
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:03   #4150
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to jak bede w rynku to poszukam tego zielonego Oceanica albo u sasiadki kupie ale z nia to roznie bywa i niektorych fajnych rzeczy nie ma
Dimiti, ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-pod-oczy.htm

albo ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-pod-oczy.htm

Edit: Ten krem 50+ zwie się intensywny lifting i nie ma go jeszcze w KWC. Ma regenerować i napinać skórę. Zawiera kwas hialuronowy i koenzym Q10 i R.

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-01-11 o 23:07
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:06   #4151
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziekuje moze wezme ten zolty? bo przy zielonym pisze, ze dla osob po 35roku zycia, a ja sie boje, ze jeszcze mi zaszkodzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 23:13   #4152
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje moze wezme ten zolty? bo przy zielonym pisze, ze dla osob po 35roku zycia, a ja sie boje, ze jeszcze mi zaszkodzi
Żółty jest 40 +
Wydaje mi się, że krzywdy Ci nie zrobi żaden, zwłaszcza jako kuracja. Ja tego 35+ używałam grubo przed trzydziestką One głownie dobrze nawilżają, cudów nie robią, nie oszukujmy się
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:16   #4153
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Żółty jest 40 +
Wydaje mi się, że krzywdy Ci nie zrobi żaden, zwłaszcza jako kuracja. Ja tego 35+ używałam grubo przed trzydziestką One głownie dobrze nawilżają, cudów nie robią, nie oszukujmy się
no to super ja tak teraz uwazam bo ojczulek mi zawsze powtarzal, zebym lepiej nie uzywala takich rzeczy bo moga mi bardziej zaszkodzic niz pomoc heh to kupie ten kremik i pouzywam bo jak ma byc lepszy od borghesa to borghesa moge oddac albo puscic w swiat inna droga moja siostra bedzie miala porownanie z kremami pod oczy clinique- tez jestem ciekawa jak wypadnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:27   #4154
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to super ja tak teraz uwazam bo ojczulek mi zawsze powtarzal, zebym lepiej nie uzywala takich rzeczy bo moga mi bardziej zaszkodzic niz pomoc heh to kupie ten kremik i pouzywam bo jak ma byc lepszy od borghesa to borghesa moge oddac albo puscic w swiat inna droga moja siostra bedzie miala porownanie z kremami pod oczy clinique- tez jestem ciekawa jak wypadnie
Ja też słyszałam mnóstwo razy takie opinie i jeśli chodzi i używanie kremów np. silnie ujędrniających do twarzy to faktycznie przesada w dość młodym wieku.
Moja kosmetyczka, która wyprowadziła moją skórę z niejednej opresji zawsze mi mówi, że jeżeli czuję, że potrzebuję czegoś mocniejszego pod oczy to jako kurację można stosować jak najbardziej. Ja kiedyś wierzyłam, że pod oczy to tylko nawilżacz, bo po co ?jak nic się nie dzieje... Ale potem, jakoś koło 27-28 lat zaczęło się coś dziać i kremy dla mojego przedziału wiekowego nie pomagały.

Teraz mam 31 i jak skończę tubkę tego 50+ to wracam do zieleniaczka (35+) lub ewentualnie tego żółtego

Edit: ja próbowałam Clinique AAE, ale tylko tej zwykłej wersji. Ale mi ogólnie ich kosmetyki nie podchodzą.

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-01-11 o 23:30
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:38   #4155
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dimiti, czemu G4 Ci się nie podoba, buuu mam nadzieję ze nie wytargasz mnie za kudełki

Ja tez uzywam nałogowo kremów pod oczy AA . Pod oczy, na całą twarz, na noc i na dzień, lubię je bo nie zostawiają filmu, nie błyszczą nawet pod makijażem i ładnie wyglądaja w organizerze z błyszczykami)) A powaznie to naprawde miłe kremy - nie pachnące, nawilzające (chociaż naturalnie cudów się nie spodziewam ) Ale zawsze mam kilka wesji najchetniej zieleniaka bądż 45+ w złotej tubie.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:48   #4156
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ja tez uzywam nałogowo kremów pod oczy AA . Pod oczy, na całą twarz, na noc i na dzień, lubię je bo nie zostawiają filmu, nie błyszczą nawet pod makijażem i ładnie wyglądaja w organizerze z błyszczykami)) A powaznie to naprawde miłe kremy - nie pachnące, nawilzające (chociaż naturalnie cudów się nie spodziewam ) Ale zawsze mam kilka wesji najchetniej zieleniaka bądż 45+ w złotej tubie.
O! Widzę, że też wielbisz zieleniaka Bardzo miło zaskoczyły mnie tekremy i powiem Ci, ze nawet przez jakiś czas używałam też kremu na noc i na dzień z tej serii zielonej O dziwo mnie nie zapchały

Ja chyba sobie jeszcze ten wypróbuję jako następny.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...y-pod-oczy.htm

Maju ukręciłaś tonik?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:49   #4157
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam mnóstwo razy takie opinie i jeśli chodzi i używanie kremów np. silnie ujędrniających do twarzy to faktycznie przesada w dość młodym wieku.
Moja kosmetyczka, która wyprowadziła moją skórę z niejednej opresji zawsze mi mówi, że jeżeli czuję, że potrzebuję czegoś mocniejszego pod oczy to jako kurację można stosować jak najbardziej. Ja kiedyś wierzyłam, że pod oczy to tylko nawilżacz, bo po co ?jak nic się nie dzieje... Ale potem, jakoś koło 27-28 lat zaczęło się coś dziać i kremy dla mojego przedziału wiekowego nie pomagały.

Teraz mam 31 i jak skończę tubkę tego 50+ to wracam do zieleniaczka (35+) lub ewentualnie tego żółtego

Edit: ja próbowałam Clinique AAE, ale tylko tej zwykłej wersji. Ale mi ogólnie ich kosmetyki nie podchodzą.
no to zobacze, ktory uda mi sie zlapac na kuracje czyli uzywasz i jak sie skonczy to koniec? w sumie wolalabym zeby mi bardziej przypasowal ten zielony (lub zolty) bo i tanszy i lepiej zdobyc

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dimiti, czemu G4 Ci się nie podoba, buuu mam nadzieję ze nie wytargasz mnie za kudełki

Ja tez uzywam nałogowo kremów pod oczy AA . Pod oczy, na całą twarz, na noc i na dzień, lubię je bo nie zostawiają filmu, nie błyszczą nawet pod makijażem i ładnie wyglądaja w organizerze z błyszczykami)) A powaznie to naprawde miłe kremy - nie pachnące, nawilzające (chociaż naturalnie cudów się nie spodziewam ) Ale zawsze mam kilka wesji najchetniej zieleniaka bądż 45+ w złotej tubie.
eee no cos ty
kolorek za jasny i konsystencja taka wodnista- i szybko znika u mnie ja lubie takie blyszczyki, ktore koloryzuja chociaz troszke a on w sumie bezbarwny u mnie jest chociaz ciekawi mnie G14 jeszcze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:51   #4158
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to zobacze, ktory uda mi sie zlapac na kuracje czyli uzywasz i jak sie skonczy to koniec? w sumie wolalabym zeby mi bardziej przypasowal ten zielony (lub zolty) bo i tanszy i lepiej zdobyc
Tak, dokładnie Ten zielony powinien być dla Ciebie idealny.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:54   #4159
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie Ten zielony powinien być dla Ciebie idealny.
a jak mi sie skonczy to nic nie uzywac ? heh pytam tak bo ja wogole sie nie znam na tym dopiero teraz zaczelam sie coraz bardziej interesowac pielegnacja...wczesniej sama kolorowka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 07:05   #4160
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Czy błyszczyk purple fiction ma jakieś drobiny, czy to tafla może?

Dostałam wczoraj podkład YSL w słoiczku i 3 pomadki clarins - nr 5, 11 i 18
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 07:36   #4161
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czy błyszczyk purple fiction ma jakieś drobiny, czy to tafla może?

Dostałam wczoraj podkład YSL w słoiczku i 3 pomadki clarins - nr 5, 11 i 18
Podczepiam się pod to pytanie. Do jakiego błyszczyka byście go porównały (chodzi mi o kolor)? Na stronie lancome wygląda na fioletowy
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 07:44   #4162
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to peeling musze kupic!
szkoda, ze nie kliknelam tego kremu jeszcze...
Mam nadzieję,że Ci się spodoba

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Czyli, tylko potwierdzasz, że mój wybór był słuszny I mam zamiar wypróbować jeszcze parę drobiazgów tej marki tym bardziej, że ceny naprawdę przystępne. Teraz kusi mnie maseczka miętowa
Mnie kusi pianka do mycia twarzy z papają i peeling z papają No i oczywiście ich dwa pudry,a w szczególności ta rozświetlająca mozaika
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 07:47   #4163
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

mnie oczywiscie ten blyszczyk teraz tez ciekawi, neci i kusi. ale jestem dzielna...
byle do nowych purchaw
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 08:50   #4164
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość



Słuchaj ja mam ten Borghese, ale jak dla on nawet nie nawilża na tyle, żeby wygładzić skórę.
Pisałam już dzisiaj, że nie jestem z niego zadowolona i kupiłam Oceanic za 17 zł dla 50 + Musiałam, bo mam przesuszoną skórę i mimiczne zrobiły się mocniej widoczne, jak się uśmiecham to porażka
Oceanic fajnie napiął skórę, super ją nawilżył i pięnie się wchłania, a nakładałam go naprawdę sporo, bo moja skóra początko go po prostu piła... Stosuję od piątku.



Ja tez już była gotowa szukać takiego specyfiku. Ale to już mój 4 czy 5 kremik pod oczy z AA i jestem zawsze zadowolona



Ja też już łapałam. W pewnym wieku to chyba przychodzi nieodwołanie...
przyszło nagle i niespodziwanie
i tak jak zawsze zarzekałam się że never ever nic na twarzy w sensie zabiegów to coś czuje że jeszcze 10 lat i będę marzyć o botoksach i liftingach - w duszy ciągle 18 a w lustrze jakaś obca baba

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam mnóstwo razy takie opinie i jeśli chodzi i używanie kremów np. silnie ujędrniających do twarzy to faktycznie przesada w dość młodym wieku.
Moja kosmetyczka, która wyprowadziła moją skórę z niejednej opresji zawsze mi mówi, że jeżeli czuję, że potrzebuję czegoś mocniejszego pod oczy to jako kurację można stosować jak najbardziej. Ja kiedyś wierzyłam, że pod oczy to tylko nawilżacz, bo po co ?jak nic się nie dzieje... Ale potem, jakoś koło 27-28 lat zaczęło się coś dziać i kremy dla mojego przedziału wiekowego nie pomagały.

Teraz mam 31 i jak skończę tubkę tego 50+ to wracam do zieleniaczka (35+) lub ewentualnie tego żółtego

Edit: ja próbowałam Clinique AAE, ale tylko tej zwykłej wersji. Ale mi ogólnie ich kosmetyki nie podchodzą.
no to widzę że wiek podobny
a jaki stosujesz krem dzienno / nocny?
polecisz coś co nawilży skórę suchą ?

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czy błyszczyk purple fiction ma jakieś drobiny, czy to tafla może?

Dostałam wczoraj podkład YSL w słoiczku i 3 pomadki clarins - nr 5, 11 i 18
nie za dobrze Ci ?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mnie oczywiscie ten blyszczyk teraz tez ciekawi, neci i kusi. ale jestem dzielna...
byle do nowych purchaw
odliczam godziny
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:06   #4165
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nie za dobrze Ci ?


Ano... dobrze, dobrze, ale nieposkromiony apetyt zaowocował od razu wyklikaniem tria Stili (tak zachwalałyście, że nie miałam wyjścia) i lakieru do ust Diora, haha

Teraz czytam o jakiś maskach cud na gębę, no no, chyba pora opuścić ten wątek, bo pójdę z torbami
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:25   #4166
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Żółty jest 40 +
Wydaje mi się, że krzywdy Ci nie zrobi żaden, zwłaszcza jako kuracja. Ja tego 35+ używałam grubo przed trzydziestką One głownie dobrze nawilżają, cudów nie robią, nie oszukujmy się
Mi ten zieleniak przestał już pasować Ale spo tubek go zużyłam i przetał działać Na początku jak miałam masakrę pustynną pod oczami i kupiłam go przez przypadek to mnie oczarował tym co robił Wypychał niemal wszelkie nierówności i super nawilżał. Teraz już niestety nie robi nic

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O! Widzę, że też wielbisz zieleniaka Bardzo miło zaskoczyły mnie tekremy i powiem Ci, ze nawet przez jakiś czas używałam też kremu na noc i na dzień z tej serii zielonej O dziwo mnie nie zapchały

Ja chyba sobie jeszcze ten wypróbuję jako następny.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...y-pod-oczy.htm

Maju ukręciłaś tonik?
Miałam tę kurację i wywaliłam. Nie robiła nic, mazałą się pod oczami, nie wchłaniała
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:44   #4167
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jak mi sie skonczy to nic nie uzywac ? heh pytam tak bo ja wogole sie nie znam na tym dopiero teraz zaczelam sie coraz bardziej interesowac pielegnacja...wczesniej sama kolorowka
Używaj! Ale czegoś lekkiego, nawilżającego Nie zostawiaj skóry pod oczami samej sobie, bo potem Ci się odwdzięczy i będzie gorzej...

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czy błyszczyk purple fiction ma jakieś drobiny, czy to tafla może?
Zabij mnie, ale nie pamiętam czy są drobiny... Ale skoro nie zapadły mi w pamięć to musi ich nie mieć

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Podczepiam się pod to pytanie. Do jakiego błyszczyka byście go porównały (chodzi mi o kolor)? Na stronie lancome wygląda na fioletowy
Wygląda na fioletowy, bo jest chłodnym odcieniem. Ja pamiętam go jako róż z domieszką takiego jasnego fioletu właśnie. Ale nie robi sinych ust

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mnie oczywiscie ten blyszczyk teraz tez ciekawi, neci i kusi. ale jestem dzielna...
byle do nowych purchaw
Jak lubisz chłodne odcienie to bierz

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
przyszło nagle i niespodziwanie
i tak jak zawsze zarzekałam się że never ever nic na twarzy w sensie zabiegów to coś czuje że jeszcze 10 lat i będę marzyć o botoksach i liftingach - w duszy ciągle 18 a w lustrze jakaś obca baba

no to widzę że wiek podobny
a jaki stosujesz krem dzienno / nocny?
polecisz coś co nawilży skórę suchą ?
Jakbym o sobie czytała

Pielęgnacji używam z Clarinsa, jak dla mnie są doskonałe. Nie zapychają, cudnie pachną, a skóra wygląda świetnie Cudownie nawilżają. Mam Multi-Active na dzień i noc i nie mam zamiaru ich zmieniać na razie. Wcześniej używałam Lancome Primordiale (zapach ), ale miałam po nim więcej zaskórników...

Jeżeli chcesz coś typowo nawilżającego to polecam też HydraQuench Clarinsa. Ja mam wersje do cery normalnej/suchej i wchłania się do matu na mojej mieszanej cerze. Pachnie ślicznie
Jeżeli masz bardzo przesuszoną buźkę to spróbuj wersji do bardzo suchej skóry i zimnych klimatów, on ma bogatszą konsystencję
O ten:

http://pl.strawberrynet.com/skincare.../77176/#DETAIL

Dodam, zę te kremy są bardzo wydajne. Słoik na kilka miesięcy wystarcza spokojnie



Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mi ten zieleniak przestał już pasować Ale spo tubek go zużyłam i przetał działać Na początku jak miałam masakrę pustynną pod oczami i kupiłam go przez przypadek to mnie oczarował tym co robił Wypychał niemal wszelkie nierówności i super nawilżał. Teraz już niestety nie robi nic

Miałam tę kurację i wywaliłam. Nie robiła nic, mazałą się pod oczami, nie wchłaniała
To może spróbuj tego 50+?

Dla mnei zieleniak nadal nawilża rewelacyjnie, ale ja się "śmieję oczami" i musiałam coś silniejszego sobie zastosować. Zachciało mi isę Vichy retinol HA na kurację i zamówiłam próbki na Allegro. Okazało się, że ma alkohol w składzie, ale na KWC takie zachwyty, że spróbowałam. Przesuszył mi skórę, aż miło! Teraz ratuje mnie ten 50+ z Oceanica

Na pewno będę wracać do zieleniaka, chyba, że zrobi mi się jakiś koszmar tfu tfu
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 10:13   #4168
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
To może spróbuj tego 50+?

Dla mnei zieleniak nadal nawilża rewelacyjnie, ale ja się "śmieję oczami" i musiałam coś silniejszego sobie zastosować. Zachciało mi isę Vichy retinol HA na kurację i zamówiłam próbki na Allegro. Okazało się, że ma alkohol w składzie, ale na KWC takie zachwyty, że spróbowałam. Przesuszył mi skórę, aż miło! Teraz ratuje mnie ten 50+ z Oceanica

Na pewno będę wracać do zieleniaka, chyba, że zrobi mi się jakiś koszmar tfu tfu
Jeszcze jestem ciekawa tego żółtego 40+ Ale muszę najpierw wykończyć tego co mam czyli Avon podwójny pod oczy i na powieki. O dziwo dobrze nawilża i nie mam się do czego przyczepić
Z wysokopółkowych znalazłam swój ideał dzięki próbce. Shiseido Performance Concentrate

A propo's tego błyszczyka Lancome - czy on będzie dobrze wyglądał na dosyć jasnych ustach ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-01-12 o 10:15
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 10:21   #4169
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

mi sluzyl Multi Active do czasu... na początku wygladzil bruzde i dodal blasku, ale juz pod koniec opakowania mialam takie brzydkie zaskorniki.
a Hydra Quench ma trojglicery, jak tkoras nieuczxulona to poleca, dobrze nawilza
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 10:38   #4170
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Wstawiam obiecane zdjęcia rózu Clinique 115 - Smoldering Plum
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.