Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 14:30   #4681
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Hej,
ja z pytaniem do Orli albo Ewalucji
Dziewczyny, pewnie uznacie mnie za kompletną ignorantkę, ale raz się żyje: na jaki adres wysyłałyście zgłoszenie mani do papilota? Może jestem ślepa, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych zasad czy regulaminu (co ma być w zgłoszeniu, czy ma być spakowane w jeden plik czy wszystko jako załączniki itd.). W zakładce "konkursy" nic o tym nie ma (w akcie desperacji zajrzałam i tam). Poradzicie?

PS. Ugotowałam sobie i właśnie zjadłam mniamuuuśną zupkę Oh i ah nie podejrzewałam sobie o to
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2011-09-15 o 15:04
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:39   #4682
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Mgiełko u Kasi kształt jest zupełnie inny, inna technika całkowicie + inny kształt oka
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:50   #4683
sylwinka1000
Raczkowanie
 
Avatar sylwinka1000
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Są prześliczne Pasuje Ci taki kolor.
sylwinka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:44   #4684
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hej,
ja z pytaniem do Orli albo Ewalucji
Dziewczyny, pewnie uznacie mnie za kompletną ignorantkę, ale raz się żyje: na jaki adres wysyłałyście zgłoszenie mani do papilota? Może jestem ślepa, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych zasad czy regulaminu (co ma być w zgłoszeniu, czy ma być spakowane w jeden plik czy wszystko jako załączniki itd.). W zakładce "konkursy" nic o tym nie ma (w akcie desperacji zajrzałam i tam). Poradzicie?

PS. Ugotowałam sobie i właśnie zjadłam mniamuuuśną zupkę Oh i ah nie podejrzewałam sobie o to
redakcja@papilot.pl
Pod każdym opublikowanym zgłoszeniem jest info co wysyłać i gdzie
Ja wysłałam jedno foto w załączniku, a w treści opis i moje dane, no i tą formułkę, której żądają.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:54   #4685
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
redakcja@papilot.pl
Pod każdym opublikowanym zgłoszeniem jest info co wysyłać i gdzie
Ja wysłałam jedno foto w załączniku, a w treści opis i moje dane, no i tą formułkę, której żądają.

Teraz tylko udoskonalić pomysł i wysyłać (może mnie nie wyśmieją, bo to nic szczególnego)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 16:48   #4686
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ładnie, ładnie
Ciągle sią malujecie tak... żywo. Moje "ja" cierpi, bo nie znajduje nic dla siebie ^^
ja się maluję delikatnie, bo w żywym makijażu dziwnie się czuję ale czasem się zdarza
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
moje nudziaki
super! bardzo lubię takie połączenie, nudziaka z flejkami
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja sie zainspirowalam dzisiaj pixiwoo i kasiaj85 (też miała na blogu taki mejkap) i oto takie ło zrobiłam, specjalnie jest tylko górna powieka pomalowana i nawet na dole nie ma rzęs podkreślonych. To jeden cień tylko i efekt w pełni zamierzony. Taki party makeup do czarnych ciuchów ;] Cien to pigment Kobo 408S Cornflower
wow! ale nasycenie , pięknie roztarta granica, czyściutko!
dół dyskusyjny, ale tak miało być to tak miało być
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ooooo to super ze tak sie malujesz na codzien bo Malinka np to zdaje się maluje cuda tylko do zdjecia. Musze nad nią poprawcowac zeby zaczela tak chodzic normalnie na codzien
A co do okularów to ja swoje nosze tylko do komputera mimo ze mam niby na stale... Ale na razie jeszcze widzę wiec jest ok chyba. (mam tylko -1, więc tragedii na razie nie ma - odpukac)

Narobiłyście mi smaka i tez sie umalowałam tak... bardziej zaawansowanie - oczywiscie w porównaniu z makijazami Sabb to mogę się schowac ale wygladam iscie weselnie albo iscie imprezowo
hehe, proszę mnie nie obgadywać

poka co tam zmalowałaś?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 16:59   #4687
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
do niedawna tylko czarne ale kupiłam sobie teraz eyeliner granatowy i fioletowy, i już je uwielbiam kredka to dla mnie podstawa<3 oko od razu nabiera wyrazu lubisz bardziej naturalne make upy? dodałam na bloga w brązach możesz zerknąć jeśli dobrze cię zrzumioałam
ja jakbym uczesała półwyschniete to miałabym sianowate fale a nie loki więc nie ma takiej opcji
Ja na codzień trzymam się albo delikatnej kreski, przy samym oku tylko, albo takiej minimalnie wyjeżdżającej.
A co do makijażu - jak już się maluję, to używam w 99% cieni z palety czarno-szarej. Chyba pozostałości po zamiłowaniu do glanów itd.
Drugi mój wariant - porządna czarna kreska i czerwone usta. To znów z miłości do MM i stylu pin up.

Jak się czasem pomaluję w kolorze, to tylko na jakieś zdjęcia. Później przestaje mi się to podobać. A wyjście na ulicę w takim barwnym makijażu... Ojej, chyba bym umarła

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
queen dzieki

moje nudziaki
Monika is in love now.

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość



I ja się dopisuję do fanklubu czarnych kresek i tuszu


Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja sie zainspirowalam dzisiaj pixiwoo i kasiaj85 (też miała na blogu taki mejkap) i oto takie ło zrobiłam, specjalnie jest tylko górna powieka pomalowana i nawet na dole nie ma rzęs podkreślonych. To jeden cień tylko i efekt w pełni zamierzony. Taki party makeup do czarnych ciuchów ;] Cien to pigment Kobo 408S Cornflower

A ty Orli tak się nie napalaj na te pędzle co ci wysłałam, bo nie są jakieś za✂✂✂iste (wszystkie prawie moje pędzle są już do wymiaany buu), aleee pewnie i tak będzie lepiej
Łaaaał Pazurki takie mi się zawsze podobały, makijaż piękny, ale... No, jak pisałam wcześniej: za żywy dla mnie Zbyt kolorystyczny chyba

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja się maluję delikatnie, bo w żywym makijażu dziwnie się czuję ale czasem się zdarza
Ja trzymam się kreski na oku + tuszu, więc chyba też nie jest źle.


Informuję, iż mój dzisiejszy egzamin poszedł mi, jakbym wszystko, co dało się ściągnąć ściągnęła
Obawiam się, że mogę go niechcący zdać nawet ^^

A teraz, słoneczka moje, trzymać kciuki, bo Ruda, debil stopnia trzeciego, zapisała się na kurs tańca i dzisiaj 20:30 rozpoczyna swą pierwszą lekcję.
Będzie bolało. Mnie, TŻta (który ma ze mną tańczyć), trenera, inne osoby na sali i ogólnie wszystkich, których tylko może to boleć
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 17:08   #4688
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Przyszły mi s(k)warki z allegro podzielę się z wami moim szczęściem!

Czyż nie śliczne? (sama składałam ogromnyyymi obcęgami ) A pierścionek kleił mój wujek - elektronik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc00452t.jpg (49,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc00453mu.jpg (50,9 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2011-09-15 o 17:15
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:09   #4689
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość



I ja się dopisuję do fanklubu czarnych kresek i tuszu


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
ja chcę ten zielono-brąz! wygląda tak jak cień Club z MAC muszę go mieć! Tylko ja nigdzie nie widziałam Sensique, nie wiem gdzie je dostanę..
tez bede na niego polowac

mam ich duzo nawet jak dam jedna cienka warstwe, jednak dla lepszego efektu dzisiaj dalam dwie cieniutkie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
caate Mmmmm delicje Ale cyz mi sie wydaje, czy serdeczny jest odrobine krotszy niz reszta? I jak zrobilas, ze zalaczniki sie ulozyly tak pionowo ?

widocznie to zludzenie, bo wolny brzeg to on ma nawet dluzszy od srodkowego

a zalaczniki to dodalam normalnie i pozniej na wysokosic czcionki, rozmiaru, buziek itp mam taki spinacz. klikam w niego i kazde zdjecie oddzielam enterem, stad zdjecia sa w pionie. nie umiem dawac takich duzych jak anula czy Loli, to daje w ten sposob

Cytat:
Napisane przez sylwinka1000 Pokaż wiadomość
Są prześliczne Pasuje Ci taki kolor.


Malina, dziekuje

Sab, az korci raczki aby dolna tez machnac tym niebieskim badz czernia. ogolnie efekt bombowy

do TZta doszla wreszcie paletka z sleeka, jutro bede ja miala
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:17   #4690
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

jak już pisałam, specjalnie nie podkreślałam dolnej :P

Niestety ja nie mogę mieć ciemniejszej dolnej niż górnej bo mam zbyt delikatną urodę do takiego połączenia, wyglądam wtedy jak Taylor Momsen :P Więc czerń na dół nah, ew niebieski
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2011-09-15 o 17:18
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:26   #4691
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jak już pisałam, specjalnie nie podkreślałam dolnej :P

Niestety ja nie mogę mieć ciemniejszej dolnej niż górnej bo mam zbyt delikatną urodę do takiego połączenia, wyglądam wtedy jak Taylor Momsen :P Więc czerń na dół nah, ew niebieski
ja często zostawiam niepomalowany dół (ale przy lżejszym makijażu), bo pomalowane dolne rzęsy nawet wydaje mi się, że ciągną spojrzenie w dół i oczy robią się smutniejsze (wiadomo, to zależy jaką kto ma budowę)

u Ciebie taki goły dół też mi pasuje
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 17:30   #4692
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

nie no normalnie zawsze podkreślam oko całościowo, mocniej lub słabiej ale zawsze. A tu taka zabawa

Ale chyba w końcu znalazłam miejsce do robienia zdjęć makijażu -.-
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:33   #4693
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja na codzień trzymam się albo delikatnej kreski, przy samym oku tylko, albo takiej minimalnie wyjeżdżającej.
A co do makijażu - jak już się maluję, to używam w 99% cieni z palety czarno-szarej. Chyba pozostałości po zamiłowaniu do glanów itd.
Drugi mój wariant - porządna czarna kreska i czerwone usta. To znów z miłości do MM i stylu pin up.
czerń i szarości są dość trudne w obejściu, przynajmniej dla mnie , a pin-up---klasa ale do czerwonych ust mam za żółte zęby...i jeszcze ten aparat teraz
Cytat:
Informuję, iż mój dzisiejszy egzamin poszedł mi, jakbym wszystko, co dało się ściągnąć ściągnęła
Obawiam się, że mogę go niechcący zdać nawet ^^
cieszyć się czy nie cieszyć?
Cytat:
A teraz, słoneczka moje, trzymać kciuki, bo Ruda, debil stopnia trzeciego, zapisała się na kurs tańca i dzisiaj 20:30 rozpoczyna swą pierwszą lekcję.
Będzie bolało. Mnie, TŻta (który ma ze mną tańczyć), trenera, inne osoby na sali i ogólnie wszystkich, których tylko może to boleć
oj zazdroszczę też namawiałam sylwestrowego, nawet mówił ok, ale sama nie wiem, za staro się na to czuję

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przyszły mi s(k)warki z allegro podzielę się z wami moim szczęściem!

Czyż nie śliczne? (sama składałam ogromnyyymi obcęgami ) A pierścionek kleił mój wujek - elektronik.
śmieszne te kuleczki takie
sama tymi ręcami?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:39   #4694
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Sama ręcyma i obcęgyma
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:41   #4695
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jak już pisałam, specjalnie nie podkreślałam dolnej :P

Niestety ja nie mogę mieć ciemniejszej dolnej niż górnej bo mam zbyt delikatną urodę do takiego połączenia, wyglądam wtedy jak Taylor Momsen :P Więc czerń na dół nah, ew niebieski
wiem, ze to celowo, ale ja bym nie mogla tak zostawic mimo, ze jest ladnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja często zostawiam niepomalowany dół (ale przy lżejszym makijażu), bo pomalowane dolne rzęsy nawet wydaje mi się, że ciągną spojrzenie w dół i oczy robią się smutniejsze (wiadomo, to zależy jaką kto ma budowę)

u Ciebie taki goły dół też mi pasuje
ja tak mam, jak robie tylko kreske to tuszuje tylko gorne rzesy, jezeli zrobie to z dolnymi, to efekt jest taki jakbym zabie oczy ukradla.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:42   #4696
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

No ty masz wielgachne oczy, takie akurat do tworzenia malunków na nich
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 18:17   #4697
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
już się śliniłam

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość

Na 'powitanie' wrzucę zapowiedź nowości dorwanej dziś w Rossie
nice

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

19 czerwca-12 września
o ja! sporo urosły! rewelacja
jakie piękne są..
zapuszczaj kobieto bo mają potencjał ogromny

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę (musiałam sprawdzić, jak się prezentuje ^^) I taaak, wiem, przy kciuku mam zadartą skórkę
I przedstawiam Paniom moje dzisiejsze zdobycze
coś wykończenie mi nie podeszło... ale kolor fajny

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość

a tu moje obiecane biedne paznokcie które są w trakcie odbudowy
już wszystko napisane, kształt i skóry poprawić i będzie rewelacja. A płytkę masz super

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
moje golaski
biedne, no ale cóż...

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
I ja też byłam teraz w sobotę na wykopkach I zbierałam ziemniaczkiiii ale pazurkom nic się nie stało na szczęście
ja też ja też znaczy ja tylko segregowałam ( jak to się mówi - sortowałam? albo przebierałam, o) w trakcie malowania łąkowych paznokci znaczy w takich zrobionymi w połowie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
sobie plakat strzelę na ścianę (z pazurami Anuli jako niedoścignionym ideałem :hahaha)


---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dobra ratuje sytuacje misiowy potwór z kawałkiem paznokci oraz lakier safari jeszcze na długich szponkach
śliczne

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

moje nudziaki
mmm super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 18:29   #4698
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przyszły mi s(k)warki z allegro podzielę się z wami moim szczęściem!

Czyż nie śliczne? (sama składałam ogromnyyymi obcęgami ) A pierścionek kleił mój wujek - elektronik.


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
czerń i szarości są dość trudne w obejściu, przynajmniej dla mnie , a pin-up---klasa ale do czerwonych ust mam za żółte zęby...i jeszcze ten aparat teraz
Moje zęby też nie powalają coś ostatnio, muszę się na wybielanie wybrać.

Cytat:
cieszyć się czy nie cieszyć?
Cieszyć, cieszyć (jeśli zdam)

Cytat:
oj zazdroszczę też namawiałam sylwestrowego, nawet mówił ok, ale sama nie wiem, za staro się na to czuję
Ja też jakoś średnio siebie tam widzę, ale kiedyś w końcu trzeba się nauczyć tańczyć. Kiedyś będę miała wesele, a póki co mam ruchy deski do prasowania, która dostała napadu epilepsji
Idę tam jak na ścięcie.

No... To trzymajcie kciuki, nie?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 18:42   #4699
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Cieszyć, cieszyć (jeśli zdam)



Ja też jakoś średnio siebie tam widzę, ale kiedyś w końcu trzeba się nauczyć tańczyć. Kiedyś będę miała wesele, a póki co mam ruchy deski do prasowania, która dostała napadu epilepsji
Idę tam jak na ścięcie.

No... To trzymajcie kciuki, nie?
Trzymam! Za egzamin i tańce

Pokażę pazury nago, a co!
Pierwsze foto - pazury gołe zupełnie, drugie - ubrane w odżywkę.
1.jpg

2.jpg
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 19:14   #4700
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Dziewczyny, miała któraś z Was taką maskę na oczy z rossmana? taka ona niebieska czy zielona, w takim żelem w środku, chyba jutro się po nią wybiorę, ale chciałabym poznać opinie

loli, piękne tylko troche takie... matowe?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Chciałam napisać to samo co dziewczyny- żeby poprawić długośc
A tak to świetnie. Nie masz na co narzekać
Dziękuję popoprawiam wszystko, jutro ruszam poszukać jakiś dobrych nawilżaczy do skórek, nie chce żeby ten olejek sensique spotkał taki sam los jak jego poprzednika, albo po prostu w coś przeleję... a co do paznokci to też postaram się znaleźć jakąś odżywkę, może Joko
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
już wszystko napisane, kształt i skóry poprawić i będzie rewelacja. A płytkę masz super
Dziękuję Aniu
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:23   #4701
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Nikki - to wina aparatu. Ślicznie błyszczą Na poniższym zdjęciu ładniej widać połysk.

lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:46   #4702
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pokażę pazury nago, a co!
Pierwsze foto - pazury gołe zupełnie, drugie - ubrane w odżywkę.
ekshibicjonistka!

wyglądają na zdrowe i mocne
Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was taką maskę na oczy z rossmana? taka ona niebieska czy zielona, w takim żelem w środku, chyba jutro się po nią wybiorę, ale chciałabym poznać opinie

Dziękuję popoprawiam wszystko, jutro ruszam poszukać jakiś dobrych nawilżaczy do skórek, nie chce żeby ten olejek sensique spotkał taki sam los jak jego poprzednika, albo po prostu w coś przeleję... a co do paznokci to też postaram się znaleźć jakąś odżywkę, może Joko

Dziękuję Aniu
te maski to chyba wszystkie są takie same (ja mam tylko taki okład na obrażenia, ale na takiej samej zasadzie to ma działać, fajna rzecz) to na opuchnięcia, masz podpuchnięte oczy?

ja od 2 dni nakładam rycynę patyczkiem kosmetycznym na paznokcie i skórki (dzięki temu nie mam tłustych palców, nie lubię tego)
no i na rzęsy i brwi też, bo mam marne
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:02   #4703
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

dziewczyny jak macie puder w kompakcie to nakładacie go ta poduszeczką??
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:12   #4704
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
dziewczyny jak macie puder w kompakcie to nakładacie go ta poduszeczką??
Tak, ale zawsze między pudrem a podusią mam tą folię ochronną
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:17   #4705
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
dziewczyny jak macie puder w kompakcie to nakładacie go ta poduszeczką??
ja zawsze pędzlem z EDM noszę go ze sobą w kosmetyczce

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tak, ale zawsze między pudrem a podusią mam tą folię ochronną
to jest bardzo dobra rada
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:18   #4706
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

caate Oj, napisalam krotszy, a mialam na mysli dluzszy Wlasnie tak mi sie wydawalo Hehe, ja tez nie potrafie dodawac takich duzych zdjec, a duzo wygodniej sie je oglada

vivinn Ladne pazurki, jak ja bym chciala miec tak idealnie bialy wolny brzeg

lolli_pop LAdnie sie blyszcza, choc to bizuteria nie w moim guscie
Kasiulenkowo Poduszeczka, czy tez gabeczka to rozwiazanie w ostatecznosci, ogolnie czesto uzywana jest siedliskiem bakteri, dlatego staram sie uzywac wylacznie pedzla, ktory regularnie czyszcze

Ja dzis namazalam kropki i paski na paznokciach - jutro beda zdjecia A teraz wracam do nauki...
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:20   #4707
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja zawsze pędzlem z EDM noszę go ze sobą w kosmetyczce

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------


to jest bardzo dobra rada
O, to ja chyba źle zrozumiałam pytanie
Puder na twarz nakładam pędzlem, ale mam puder sypki aktualnie. Za to w torebce noszę kompaktowy Synergen i tylko jakieś poprawki na szybko czasem i wtedy już nakładam gąbeczką, ale jak pisałam, folia zawsze jest w opakowaniu pod gąbeczką
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:28   #4708
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
O, to ja chyba źle zrozumiałam pytanie
Puder na twarz nakładam pędzlem, ale mam puder sypki aktualnie. Za to w torebce noszę kompaktowy Synergen i tylko jakieś poprawki na szybko czasem i wtedy już nakładam gąbeczką, ale jak pisałam, folia zawsze jest w opakowaniu pod gąbeczką
czemu źle? Kasiulenkowo pytała o puder w kompakcie i o tym napisałaś
ja puder w kompakcie tez nakładam pędzlem

Ale jak nakłada się gąbeczką to trzeba tak jak robisz, zostawić tę folijkę ochronną, żeby nie dopuścić do kontaktu pudru z sebum z twarzy (a spora część dziewczyn tę folijkę od razu wyrzuca)...no i często prać

zajrzałam do Twojej blogowej kuracji włosowej, piszesz, że mgiełka Radicala Ci służy, ale ona jest na alkoholu, może wysuszać włosy i jeśli masz odstające baby hair (dobrze że są ) to ta mgiełka może jeszcze bardziej to uwidocznić
ale jeśli pomaga...
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:57   #4709
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
poka co tam zmalowałaś?
na zdjeciach i tak nic nie widac :P Nie mam niestety aparatu a poza tym ja nie robie jakis super wyczesanych makijazy tylko takie zwykle
Ale ostatnio rzadko uzywałam cieni więc tak jakos inaczej wygladalam jak sie dzisiaj umalowalam
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:01   #4710
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

przyszłam się pożalić

miałam już nawet ładne, średnio długie i mi pękł wzkazujący, więc spiłowałam wszystkie żeby się nie złamał i poszedł dziś prawie w połowie paznokcia z boku, tak ze 2 mm od opuszka..


zanim się złamał jeszcze
Porcelanka Orly
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.