Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 08:50   #1591
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
witam,
jestem nowa jeśli chodzi o biochemię urody ale chciałam zagłębić swoją wiedzę na ten temat. koleżanka jest strasznie zafascynowana produktami z BU i trochę mnie tym zainteresowała tylko trochę boję się eksperymentować żeby nie zrobić sobie krzywdy.
Liczę na waszą pomoc i ogromną wiedzę.
Cerę mam dosyć problematyczną. ma tendencje do przesuszania, występują grudki podskórne i walczę z wągrami. od 2 miesięcy stosuję skinoren, który też trochę przesusza mi skórę. do tej pory myłam buźkę żelem effeclar z la roche posay a nawilżałam kremem z ceramidami z iwostinu ale nie poprawiło to nawilżenie mojej cery.
i tu mam kilka pytań do was bo boję się cokolwiek łączyć ze skinorenem
1) czym najelepiej z BU nawilżyć skórę? może żel hialuronowy?
2) mogę stosować jakiś peeleng np. enzymatyczny?
3) może jakieś serum? albo tonik?
4) jaki puder? bambusowy z jedwabiem i owsem będzie dobry? a może perłowy?
może coś jeszcze lub coś innego mogłybyście doradzić.
przepraszam za moją niewiedzę, czytałam dużo w tym wątku i mazidłowym ale ciężko mi odpowiedzieć sobie na te pytania.
1) Sam żel hialuronowy może powodować uczucie ściągnięcia zresztą wiele dziewczyn pisało, że je wysusza więc ja polecam używać go z jakimś olejem lub serum.
2) Enzymatyczny jak najbardziej możesz stosować. Jeżeli nie masz ropnych pryszczy to mechaniczny również, ale jeżeli je masz to odradzam.
3) Może serum lemon albo azelo jak na początek?
4) Jeżeli masz tendencje do przesuszania to odradzam puder bambusowy bo on może Cie wysuszyć jeszcze bardziej. Nie wiem jaki jest perłowy bo go nie używałam więc na ten temat może niech wypowie się ktoś kto miał z nim do czynienia.
Nie wiem jak te wszystkie produkty mają się do skinorenu więc tu też prosiłabym jakąś bardziej doświadczoną Wizażankę o wypowiedź
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia

Edytowane przez strawberry162
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:49
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:44   #1592
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez teraztutaj Pokaż wiadomość
wojowniczka zel hialuronowy napina skore co moze byc odczuwane jako wlasnie 'napinanie' . skwalan nie powienien wysuczac bo jest tlusty. pewnie uzywasz za duzo zelu h., u mnie najlepeij dziala na tlusty krem, tylko wtedy nie mam wrazenia ze wysusza, moze sprobuj jaka konfiguracja tobie najbardziej bedzie odpowiadac

żelu najpierw faktycznie dawałam dużo bo myślałam że tyle co kremu ale teraz daje taką kropkę coś a la orzech laskowy wyjęty ze skorupki - to ile mam go dawać? faktycznie skóra plus że jest sucha napina się to fakt

dziś nie użyłam ani tego ani tego a skóra nadal sucha strasznie zaczyna się łuszczyć - błagam o pomoc
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:45   #1593
teraztutaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
żelu najpierw faktycznie dawałam dużo bo myślałam że tyle co kremu ale teraz daje taką kropkę coś a la orzech laskowy wyjęty ze skorupki - to ile mam go dawać? faktycznie skóra plus że jest sucha napina się to fakt

dziś nie użyłam ani tego ani tego a skóra nadal sucha strasznie zaczyna się łuszczyć - błagam o pomoc
szczerze mowiac nie mam pojecia ile powinnas nakladac zelu, prawdopodobnie trzeba to robic na wyczucie, ile akurat twojej skorze odpowiada, ja daje czasami bardzo duzo, tyle co kremu pod
a skora pewnie sie luszczy bo ja przesuszylas, poczytaj jak sie ratowac bo ja niestety nie czuje sie na silach doradzic w tym temacie
teraztutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:45   #1594
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam doświadczenie z BU i to niestety niemiłe. Kupiłam ze dwa lata temu keratynę z panthenolem (czy jakoś tak, nie pamiętam a obecnie nie jest dostępny ten produkt), mleczko do włosów. W każdym razie nasiliło mi tylko wysuszenie włosów i postanowiłam, że więcej tam nie zajrzę.
Jednak przemyślałam sprawę i zajrzałam niedawno na ich stronę. Zaczęłam szukać, czytać i spisuję co mogłoby mi odpowiadać. Zakupów nie poczyniłam bo jak się okazuje - faktycznie jestem tam ogrom ważnych informacji i muszę to "przetrawić". Szukam obecnie czegoś wybielającego przebarwienia i zestaw kremów z tej serii odpadł (uczulenie na salicylany) a do serum się jeszcze nie przekonałam. W mailu wysłanym do BU polecono mi kwasy ale też nie jestem do nich przekonana. Myślę.
Na pewno sięgnę po hydrolaty, żel hialuronowy i oleje ale jak wspomniałam - muszę przetrawić ten ogrom informacji by wiedzieć, co wybieram.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:47   #1595
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Sophie to że u Ciebie się coś nie sprawdziło nie znaczy, że to złe produkty. Niestety nikt jeszcze nie wymyślił produktu który by dział na wszystkich
Od dzisiaj wprowadzam tonik BHA
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:31   #1596
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj wprowadzam tonik BHA
Podziel się później wrażeniami

A ja cieszyłam się przez dwa tygodnie gładką cerą i znowu mnie wysypało. I tak w kółko... Wkurza mnie już to
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:06   #1597
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

plineczka003, nie napisałam nigdzie, że mają złe produkty. Opisałam tylko swoje odczucie po użyciu jednego z ich produktów. Gdybym uważała, że są złe to już bym tam nie zajrzała.
Właśnie produktów BHA nie mogę używać:/ Polecono mi tonik PHA ale słowo "kwas" jakoś mnie przeraża.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 23:18   #1598
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
plineczka003, nie napisałam nigdzie, że mają złe produkty. Opisałam tylko swoje odczucie po użyciu jednego z ich produktów. Gdybym uważała, że są złe to już bym tam nie zajrzała.
Właśnie produktów BHA nie mogę używać:/ Polecono mi tonik PHA ale słowo "kwas" jakoś mnie przeraża.
PHA jest bardzo łagodny, nie wymaga nawet stosowania filtrów. Ten tonik ma działanie m. in. nawilżające i nie ma się go co bać. Kwasy generalnie nie są złe, ja też się bałam, ale kwas migdałowy zrobiony u mojej kosmetyczki dwa razy do roku czyni u mnie cuda
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 00:54   #1599
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Cool Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A ja cieszyłam się przez dwa tygodnie gładką cerą i znowu mnie wysypało. I tak w kółko... Wkurza mnie już to
Mam dokładnie tak samo! Tydzień/dwa pięknie później znowu źle, tydzień/ dwa pięknie ... i tak w nieskończoność;p Ale zauważyłam, że wysypuje mnie jak za często używam tonik BHA dodam że nie mam żadnych podrażnień ani łuszczenia. 2 razy w tygodniu całkowicie wystarczą

Powoli zakochuje się w olejach Aktualnie kocham z kocanki i tańszy Monoi Cudo! a no i jeszcze z rokitnika ale tego oleju miałam tylko próbkę (tak, od BU) która już się kończy więc przy najbliższym zamówieniu na pewno go kupie
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 11:05   #1600
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

O nieee!!! Peeling enzymatyczny się skończył! Właśnie chciałam go zamówić a na stronie jest informacja, że zapas wyczerpany
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 11:11   #1601
Nenenene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 52
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam ten sam problem, ale napisałam do nich maila i odpisali, że w tym tygodniu ma się pojawić jego nowa wersja.
Tylko, że już się nie mogę doczekać
__________________
wymiana -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=585112
Nenenene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 11:26   #1602
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mam do wymiany peeling enzymatyczny, jeśli jesteście zainteresowane to zapraszam
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 11:36   #1603
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Nenenene Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, ale napisałam do nich maila i odpisali, że w tym tygodniu ma się pojawić jego nowa wersja.
Tylko, że już się nie mogę doczekać
Uff to dobrze Będę musiała się wstrzymać z moim zamówieniem
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 14:21   #1604
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo! Tydzień/dwa pięknie później znowu źle, tydzień/ dwa pięknie ... i tak w nieskończoność;p Ale zauważyłam, że wysypuje mnie jak za często używam tonik BHA dodam że nie mam żadnych podrażnień ani łuszczenia. 2 razy w tygodniu całkowicie wystarczą
Ja całkowicie odstawiłam kwasy. Wcześniej używałam glikolowego, ale jakichś super efektów nie zaobserwowałam. Najczęściej wysypuje mnie na policzkach, czoło, nos i brodę mam czystą. To jest takie frustrujące
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 17:17   #1605
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

http://www.biochemiaurody.com/sklep/peelbromelain.html to oznacza, że otrzymuję 2 pudełka peelingu?
Shazney toniku użyłam tylko na szyję, dekolt i górę pleców, bo jak pisałam miałam tydzień temu wyprysk atopowy... niby toniku użyłam raz gdy już się pojawiał, ale wolę sprawdzić czy hydrolat lawendowy mnie nie uczula, bo nigdy nie stosowałam nic zawierającego lawendę - najzwyczajniej nie trawię tego zapachu Póki co mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie niespodzianki są podsuszone
Uczulenia na salicylany nie dopuszczam, bo od roku używam/łam żelu do mycia z kwasem salicylowym i jem dużo produktów bogatych w te związki, a na dodatek kupiłam 20g kwas u do peelingów
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:49   #1606
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
żelu najpierw faktycznie dawałam dużo bo myślałam że tyle co kremu ale teraz daje taką kropkę coś a la orzech laskowy wyjęty ze skorupki - to ile mam go dawać? faktycznie skóra plus że jest sucha napina się to fakt

dziś nie użyłam ani tego ani tego a skóra nadal sucha strasznie zaczyna się łuszczyć - błagam o pomoc
Zelu hialuronowego uzywa sie zaledwie kapke (taka jak jeden m&ms) . Do tego pare kropel oleju. Musisz mieszac tak,zeby mieszanina nie wyszla zbyt wodnista,bo inaczej jest ryzyko sciagniecia. Musisz probowac.

To na pewno nie jest luszczenie, a wynik uzycia zbyt duzej ilosci zelu hialuronowego ktory zamiast wniknac w skore to schodzi z niej...

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Mam doświadczenie z BU i to niestety niemiłe. Kupiłam ze dwa lata temu keratynę z panthenolem (czy jakoś tak, nie pamiętam a obecnie nie jest dostępny ten produkt), mleczko do włosów. W każdym razie nasiliło mi tylko wysuszenie włosów i postanowiłam, że więcej tam nie zajrzę.
Jednak przemyślałam sprawę i zajrzałam niedawno na ich stronę. Zaczęłam szukać, czytać i spisuję co mogłoby mi odpowiadać. Zakupów nie poczyniłam bo jak się okazuje - faktycznie jestem tam ogrom ważnych informacji i muszę to "przetrawić". Szukam obecnie czegoś wybielającego przebarwienia i zestaw kremów z tej serii odpadł (uczulenie na salicylany) a do serum się jeszcze nie przekonałam. W mailu wysłanym do BU polecono mi kwasy ale też nie jestem do nich przekonana. Myślę.
Na pewno sięgnę po hydrolaty, żel hialuronowy i oleje ale jak wspomniałam - muszę przetrawić ten ogrom informacji by wiedzieć, co wybieram.
Na podstawie uzycia jednego produktu nie mozna stwierdzic,ze ma sie "niemile doswiadczenia z BU", to troche daleko idacy wniosek..

Akurat mleczko z jedwabiem takze nie sprawdzilo sie na moich wlosach, rowniez je "wysuszalo" (to nie jest wysuszanie) i spowodowalo puszenie sie wlosow. Z tym ze no wlasnie... moje wlosy nie lubia ani keratyny ani jedwabiu ani protein wszelkiej masci i gdy serwowalam im produkt z tymi skladnikami to mialam dokladnie ten sam efekt co wyzej opisany... Po prostu niektore wlosy w taki sposob reaguja na te skladniki, ale to nie oznacza,ze produkt jest ferelny. Po rpostu trzeba wiedziec co im odpowiada, a co nie...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 21:02   #1607
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny muszę bardzo pochwalić BU za szybką wysyłkę

zamówiłam rzeczy w niedziele, w pon zapłaciłam, a dziś dostałam przesyłkę
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 21:14   #1608
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja całkowicie odstawiłam kwasy. Wcześniej używałam glikolowego, ale jakichś super efektów nie zaobserwowałam. Najczęściej wysypuje mnie na policzkach, czoło, nos i brodę mam czystą. To jest takie frustrujące
Kurczę, a ja trzymam kwas glikolowy z zamiarem zrobienia sobie kuracji
I od razu nastawiłam się, że jednak coś pomoże

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę bardzo pochwalić BU za szybką wysyłkę

zamówiłam rzeczy w niedziele, w pon zapłaciłam, a dziś dostałam przesyłkę
Uuuuu, super
Miło to słyszeć, coś się ruszyło
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 21:25   #1609
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę bardzo pochwalić BU za szybką wysyłkę

zamówiłam rzeczy w niedziele, w pon zapłaciłam, a dziś dostałam przesyłkę
To rzeczywiście szokująca informacja


Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja trzymam kwas glikolowy z zamiarem zrobienia sobie kuracji
I od razu nastawiłam się, że jednak coś pomoże
Ja tam nie wiem, dużo osób go chwali, dlatego kupiłam. Nie jest powiedziane, że Tobie nie przypasuje
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 21:57   #1610
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Aaaaaa! Ja też jestem w szoku, myślałam, że się pomylili z mailem o wysyłce , bo w poniedziałek dostałam maila, że zapłacone, a już na drugi dzień, że wysłane i dziś dostałam paczkę szybciej niż mazidła normalnie
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 21:57   #1611
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem, dużo osób go chwali, dlatego kupiłam. Nie jest powiedziane, że Tobie nie przypasuje
I ja właśnie z powodu zachwalania go przez innych dokonałam zakupu.
Więc wypróbuję i po jakimś czasie zdam relację
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 10:13   #1612
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Aaaaaa! Ja też jestem w szoku, myślałam, że się pomylili z mailem o wysyłce , bo w poniedziałek dostałam maila, że zapłacone, a już na drugi dzień, że wysłane i dziś dostałam paczkę szybciej niż mazidła normalnie
Mialam dokladnie to samo jestem super zadowolona, w przesylce wszystko a malo nie zamawialam



Dziewczyny ktore uzywaja toniku pha 6% jak czesto go uzywacie?
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 10:42   #1613
Ijegrina
Raczkowanie
 
Avatar Ijegrina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziękuję bardzo za pomoc, zacznie się moja przygoda z BU i kosmetykami naturalnymi. na razie nie kupowałam serum, ale zamówiłam żel hialuronowy z panthenolem i olej z owoców rokitnika.
na próbę wzięłam też puder, może nie będzie wysuszał
__________________
przepraszam, ale jestem złośliwa. z natury.

Ijegrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 11:01   #1614
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
na próbę wzięłam też puder, może nie będzie wysuszał
Jaki wzięłaś?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 12:00   #1615
Ijegrina
Raczkowanie
 
Avatar Ijegrina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

zamówiłam bambusowy z owsem i jedwabiem
__________________
przepraszam, ale jestem złośliwa. z natury.

Ijegrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 12:02   #1616
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
zamówiłam bambusowy z owsem i jedwabiem
A, mhm, to nie powiem czy wysuszy czy nie bo tego nie miałam.
Sam bambusowy może wysuszać, a ten, z tego co czytałam raczej nie, ale okaże się w użytkowaniu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 12:48   #1617
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A enzymka nadal nie ma
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:28   #1618
Ijegrina
Raczkowanie
 
Avatar Ijegrina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

słyszałam, że sam bambusowy wysusza dlatego zdecydowałam się na ten z jedwabiem.
miała może któraś z was perłowy puder lub diamentowy? jak wrażenia?
__________________
przepraszam, ale jestem złośliwa. z natury.

Ijegrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:42   #1619
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
słyszałam, że sam bambusowy wysusza dlatego zdecydowałam się na ten z jedwabiem.
miała może któraś z was perłowy puder lub diamentowy? jak wrażenia?
Ja miałam perłowy.
Kupując go nastawiłam się nie wiedzieć czemu na spektakularny efekt gładkiej skóy bez żadnej skazy
To chyba przez nazwę
Jednak w moim przypadku nie sprawił, że skóra wyglądała szczególnie dobrze, tylko tak... zwyczajnie.
Miałam nawet wrażenie, że po nim szybciej zaczynam się świecić
Ale to tylko moje spostrzeżenia.
Wolę bambusa - a że zakupiłam też puder glinkowy Jadwiga, mieszam oba i mam super puder
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:55   #1620
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja miałam perłowy.
Kupując go nastawiłam się nie wiedzieć czemu na spektakularny efekt gładkiej skóy bez żadnej skazy
To chyba przez nazwę
Jednak w moim przypadku nie sprawił, że skóra wyglądała szczególnie dobrze, tylko tak... zwyczajnie.
Miałam nawet wrażenie, że po nim szybciej zaczynam się świecić
Ale to tylko moje spostrzeżenia.
Wolę bambusa - a że zakupiłam też puder glinkowy Jadwiga, mieszam oba i mam super puder
Wtrącę się Pamiętam, że w poprzedniej części tego wątku czytałam, że niektóre wizażanki kładły ten puder na noc (!) ponieważ ma on bardziej właściwości upiększające niż makijażowe.
Dlatego pomyślałam czy dobrym pomysłem byłoby kłaść go na filtr jako primer, na to minerały i na koniec zmatowić i utrwalić bambusem. Próbowałaś tego typu kombinacji?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.