Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 22:16   #2611
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Siedziałam dopóki sama tego nie zrobiłam bo w końcu będę mieć pracę pisemną z tego samego.. teraz mam wariancje, prawdopodobieństwa itp. Udało się
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:21   #2612
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

cześć
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Siedziałam dopóki sama tego nie zrobiłam bo w końcu będę mieć pracę pisemną z tego samego.. teraz mam wariancje, prawdopodobieństwa itp. Udało się
dobrze, że sama doszłaś do tego, teraz przynajmniej wiesz co i skąd się wzięło
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:26   #2613
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czy któraś z Was dziś pisała ,że obcina włosy??

Ja TO zrobilam a zarzekałam sie że nie obetne juz włosów ale za duzo mi ich wypadło i fryzura rzadka sie zrobiła , każdy włos innej długosci rano wygladałam jak upiór tak były po wywijane.
Jutro ide do fryzjerki zeby mi jeszcze tył mocniej ściela bo sama ciełam włosy jak umiałam :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 174.jpg (33,7 KB, 106 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-11-21 o 22:43
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:35   #2614
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Ratunku ! Źle ufarbowany włosy! pomocy.. PILNE

Cytat:
Napisane przez xRaissa Pokaż wiadomość
farbowałam włosy wczoraj jedna farba miała numer 7.0 druga 8.1 więc jaka cyfra musi być po przecinku bym nie miała zieleni na włosach ? A teraz chce te włosy rozjaśnić, chce spowrotem mój jasny blond bo w ciemnym popilatym wyglądam okropnie
Jak wlosy mialas jasne, trzeba bylo do natury dodac cos ze zlotem po kropce. jak sie nie myle to powinna to byc '3'. Popiel po kropce przy przyciemnianiu daje zielen lub taki niebiesko-szary odcien. Popiel najlepiej uzywac na wlosach malowanych ton w ton i na slabej wodzie albo do korekty rudych wlosow.

Cokolwiek masz zamiar robic, wyplucz te szarosc porzadnie, wtedy bedzie latwiej dobrac farbe.

A jak chcesz wlosy rozjasnic, to na farbowane juz wlosy musisz polozyc albo farbe rozjasniajaca albo rozjasniacz. Farba rozjasniajaca na wodzie przynajmniej 9, a rozjasniacz - wedlug zalecen. zaleznie od wyjsciowego odcienia, juz po wyplukaniu, bedziesz dobierac odcien blondu: z popielato-fioletowym (dla chlodnego efektu) lub np. ze zlotem czy brazem po kropce- dla cieplego lub bezowego blondu. Wszystko zalezy od wyjsciowego.
Jesli masz dziwny kolor obecnie, lepiej go wyplucz porzadnie, nim bedziesz sie zabierac za blondy, bo inaczej mozesz nie trafic z wyborem farby i moze byc nieciekawie.

I polecam farby profesjonalne , bo sa bardziej przewidywalne i latwiej je ze soba mieszac tak, by uzyskac cos przyzwoitego.

Nie przesadzam z wyplukiwaniem. Sama sobie zafundowalam miesiac temu zbyt duzy dodatek fioletowego pigmentu i plakalam do lustra, az nie zmylam tego Head and Shoulders na zmiane z soda i wcierkami z cytryny. Samo sie uregulowalo, w weekend klade moja dotychczasowa farbe bez eksperymentowania
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 00:58   #2615
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A w ogole kupilam sobie dzis w aptece waxa tego hennowego, zmienił opakowanie.
To ten tradycjny, z rumiankiem, jest napisane że rozjasnia wlosy
dzis nałozylam na kilak minut i wlosy po nim fajne

w ogole mam takie wrazenie jak Wy ze jak nie bawię sie z włosamito jakies lepsze sa nie wcieram nic zbytnio myję jak leci...i są lepsze
i odkryłam ze moje wlosy najbardziej lubią matrixa
takze powoli wiem co lubią i jakoś nie skaczę nad nimi moze dlatego tak odczuwam ze nie zapuszczami nie obserwuje przyrostu.
Też mam ostatnio takie wrażenie, niby odrostów nie widać, a włosy sięgają mi już po łopatki i zaczynają się w końcu fajnie układać same z siebie (tak już mam, że im dłuższe włosy tym bardziej są puszyste, mniej mi się przetłuszczają i lepiej się układają ). Najbardziej przeraża mnie myśl że będę je dekoloryzować i farbować, bo już takie fajne długie są i nie chcę ich poniszczyć znów A farbować się będę chyba dopiero początkiem grudnia/przed świętami i to ciemnym brązem Od początku października nie farbuję, i jak narazie z czarnego mam ciemny brąz

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy opakowanie tego do ciemnych włosów też zmienili Z tego co zauważyłam wax bardziej opłaca się kupować na allegro, bo u mnie w aptekach kosztuje koło 35zł, a na all można znaleźć za 20zł z przesyłką tego 480g Tak w ogóle to jedyny kosmetyk do którego wracam z sentymentem, i który zawsze ratuje mi włosy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
cześć

dobrze, że sama doszłaś do tego, teraz przynajmniej wiesz co i skąd się wzięło
No, ja z matmy to cenias jestem, umysł humanistyczny rzekłabym, także mam nadzieję że trochę mi w głowie zostanie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dziś pisała ,że obcina włosy??

Ja TO zrobilam a zarzekałam sie że nie obetne juz włosów ale za duzo mi ich wypadło i fryzura rzadka sie zrobiła , każdy włos innej długosci rano wygladałam jak upiór tak były po wywijane.
Jutro ide do fryzjerki zeby mi jeszcze tył mocniej ściela bo sama ciełam włosy jak umiałam :P
Ale zmiana Super fryzurka
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 08:40   #2616
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

Miśki mam do was wielką prośbę i proszę by każda z was zrobiła małą burzę mózgów!
Teraz jest okres wysyłania paczek do Afganu. Pudełko wielkości mniej więcej jak na buty, do 3 kg, chcę coś wysłać swojemu, musi być to małe i lekkie. Przy tym paczka idzie miesiąc, sprawdzają ją. Na pewno puszczę swoje fotki, jego przyjaciel podpowiedział mi by jakieś reniferowe szorty , ale coś jeszcze bym chciała. Szczególnie, że na ten czas przypadają jego urodziny, imieniny i święta oczywiście. I tak się zastanawiam , czy jakiś hand made (ale co???), czy coś jeszcze kupić.
POMOCYYY!!!!!
Nove te pierniki to bardzo dobry pomysł i one mogą długo leżeć w puszeczce albo w takim słoiku trzymam a piekę zawsze dużo
podesłałabym Ci przepis, ale ja robię w thermo.mixie więc nie wiem czy jest sens
foremki, znaczy kształty do odciskania ciastek kupiłam w Pepco, kosztowały chyba z 6 zł i jest 6 kształtów serduszko, korona, gwiazdka i jakieś tam jeszcze



dzień dobry
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:29   #2617
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny jaki Ty masz basen za oknem?
o taki:

a 001.jpga 002.jpg

podobno ma ruszac na wiosne ale juz go buduja prawie 2 lata i dostaje szajby bo ciagle robotnicy laza po nim i mnie widza, mam non stop ciemnie w pokoju przez to, bo zaslonki zaslaniam ze strachu ze znow beda miec ubaw
okien nie otwieram wcale coby ich nie slyszec i ich bluzgow, gwizdow ale jak wyjde z psem to juz zycia nie mam

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
to kamień z serca Mam jeszcze ostatnie pytanie - te farby Alfaparf widzę, że są różne rodzaje - lepiej tą "Evolution od the color" czy może "Color wear"?
evolution, tylko i wylacznie.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja z matmy byłąm srednia, na szczescie matury zdawać nie musialam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

znaczy edit edit matury z matmy bo w ogóle zdawałam, nie pomyślcie sobie

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

A w ogole kupilam sobie dzis w aptece waxa tego hennowego, zmienił opakowanie.
To ten tradycjny, z rumiankiem, jest napisane że rozjasnia wlosy
dzis nałozylam na kilak minut i wlosy po nim fajne

w ogole mam takie wrazenie jak Wy ze jak nie bawię sie z włosamito jakies lepsze sa nie wcieram nic zbytnio myję jak leci...i są lepsze
i odkryłam ze moje wlosy najbardziej lubią matrixa
takze powoli wiem co lubią i jakoś nie skaczę nad nimi moze dlatego tak odczuwam ze nie zapuszczami nie obserwuje przyrostu.
ja tez mam teraz super wlosy i generalnie to nic im nie pomagam- myje malwa aloesowa i na to maska dolce late obecnie
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dziś pisała ,że obcina włosy??

Ja TO zrobilam a zarzekałam sie że nie obetne juz włosów ale za duzo mi ich wypadło i fryzura rzadka sie zrobiła , każdy włos innej długosci rano wygladałam jak upiór tak były po wywijane.
Jutro ide do fryzjerki zeby mi jeszcze tył mocniej ściela bo sama ciełam włosy jak umiałam :P
jak na to ze sama cielas- super


witam sie i ja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 09:37   #2618
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a w ogole to wrocilam z rossa i hiper promocji -40 na kolorowke
zaluje ze poszlam
w szafach pustki choc bylam tylko z 4 laskami na otwarciu- pochowali najbardziej chodliwe towary i odcienie.
kupilam tylko 1 lakier miss sporty, 2 z wibo, farbe do wlosow- to poza promocja, i cien do powiek z astora.
bezsens.
chcialam tusz do rzes z miss sporty- oczywiscie nie bylo niby, a widzialam jak pracownica pokazywala przedstawicielowi pelna ich szuflade i pytal czemu nie doklada a ona ze przeciez sa wylozone- a tu po 1-2 szt i to pozasychane i tak wszystko.
najgorsza byla szafa loreala i astora- wszystko brudne, tysiac razy otwierane, blyszczyki zwazone mialam kupic glam shine loreala po tym jak dostalam od agatki jeden, chcialam inny kolor ale sobie darowalam.
wiem jedno wiecej na taka super-promocje nie pojde bo oni wyprzedaja syf jaki im zostal i chca zeby zeszlo bleee...

ale plus taki ze kupilam nowa palette intensive- zmiana opakowan, teraz jest z plynna keratyna i podobno kolor ma nie blaknac i sie nie spierac jak glosi opakowanie
no i nie ma juz saszetek z utleniaczem tylko zgrabna buteleczka- skojarzyla mi sie z lorealem
oczywiscie z podzialka na 2 jakby ktos chcial robic na 2x np odrosty.
odzywki brak- ale w intensive nie ma po prostu.
chociaz ta nowa farbka mnie cieszy

a 003.jpga 004.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:39   #2619
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a w ogole to wrocilam z rossa i hiper promocji -40 na kolorowke
zaluje ze poszlam
w szafach pustki choc bylam tylko z 4 laskami na otwarciu- pochowali najbardziej chodliwe towary i odcienie.
kupilam tylko 1 lakier miss sporty, 2 z wibo, farbe do wlosow- to poza promocja, i cien do powiek z astora.
bezsens.
chcialam tusz do rzes z miss sporty- oczywiscie nie bylo niby, a widzialam jak pracownica pokazywala przedstawicielowi pelna ich szuflade i pytal czemu nie doklada a ona ze przeciez sa wylozone- a tu po 1-2 szt i to pozasychane i tak wszystko.
najgorsza byla szafa loreala i astora- wszystko brudne, tysiac razy otwierane, blyszczyki zwazone mialam kupic glam shine loreala po tym jak dostalam od agatki jeden, chcialam inny kolor ale sobie darowalam.
wiem jedno wiecej na taka super-promocje nie pojde bo oni wyprzedaja syf jaki im zostal i chca zeby zeszlo bleee...

ale plus taki ze kupilam nowa palette intensive- zmiana opakowan, teraz jest z plynna keratyna i podobno kolor ma nie blaknac i sie nie spierac jak glosi opakowanie
no i nie ma juz saszetek z utleniaczem tylko zgrabna buteleczka- skojarzyla mi sie z lorealem
oczywiscie z podzialka na 2 jakby ktos chcial robic na 2x np odrosty.
odzywki brak- ale w intensive nie ma po prostu.
chociaz ta nowa farbka mnie cieszy

Załącznik 4990318Załącznik 4990319
czyli rossmann zrobił jak większość sklepów, powykładał największy shit, który im nie schodził

a co do farb L'Oreala to jednak wróciła już stara cena Excellence'ów 32,99
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:16   #2620
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

No to moja krotka fryzura jeszcze poprawiona u fryzjerki bo z tyłem nie dałam sobie rady... Kobitka mi humor poprawiła bo mówiła ze dawno nie widziała tak zadbanych , laśniacych ,niezniszczonych włosów blond :P No tak strąki suche i chude wczoraj ścięłam i zostały tylko ładne włoski pod spodem z 3 miesieczmyn 4cm. moim odrostem .

Jestem bardzo zadowolona z szamponu i maski jakiej w tej chwili uzywam tzn Seboradin do wypadających włosów oraz olejku z łopainu i skrzypu polnego który 2 razy w tyg wcieram. Oczywiście plus loxon i te suplementy od dermatolog.Moze na wiosne w końcu cos z nich będzie.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ar6711.jpg (15,7 KB, 73 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:51   #2621
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Siedziałam dopóki sama tego nie zrobiłam bo w końcu będę mieć pracę pisemną z tego samego.. teraz mam wariancje, prawdopodobieństwa itp. Udało się
no i super
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dziś pisała ,że obcina włosy??

Ja TO zrobilam a zarzekałam sie że nie obetne juz włosów ale za duzo mi ich wypadło i fryzura rzadka sie zrobiła , każdy włos innej długosci rano wygladałam jak upiór tak były po wywijane.
Jutro ide do fryzjerki zeby mi jeszcze tył mocniej ściela bo sama ciełam włosy jak umiałam :P
ja bym sama się nie odważyła na takie cięcie szczególnie z tyłu bym nie umiała ale zmiana na +
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a w ogole to wrocilam z rossa i hiper promocji -40 na kolorowke
zaluje ze poszlam
w szafach pustki choc bylam tylko z 4 laskami na otwarciu- pochowali najbardziej chodliwe towary i odcienie.
kupilam tylko 1 lakier miss sporty, 2 z wibo, farbe do wlosow- to poza promocja, i cien do powiek z astora.
bezsens.
chcialam tusz do rzes z miss sporty- oczywiscie nie bylo niby, a widzialam jak pracownica pokazywala przedstawicielowi pelna ich szuflade i pytal czemu nie doklada a ona ze przeciez sa wylozone- a tu po 1-2 szt i to pozasychane i tak wszystko.
najgorsza byla szafa loreala i astora- wszystko brudne, tysiac razy otwierane, blyszczyki zwazone mialam kupic glam shine loreala po tym jak dostalam od agatki jeden, chcialam inny kolor ale sobie darowalam.
wiem jedno wiecej na taka super-promocje nie pojde bo oni wyprzedaja syf jaki im zostal i chca zeby zeszlo bleee...

ale plus taki ze kupilam nowa palette intensive- zmiana opakowan, teraz jest z plynna keratyna i podobno kolor ma nie blaknac i sie nie spierac jak glosi opakowanie
no i nie ma juz saszetek z utleniaczem tylko zgrabna buteleczka- skojarzyla mi sie z lorealem
oczywiscie z podzialka na 2 jakby ktos chcial robic na 2x np odrosty.
odzywki brak- ale w intensive nie ma po prostu.
chociaz ta nowa farbka mnie cieszy

Załącznik 4990318Załącznik 4990319
mój Tż był wczoraj i prosiłam żeby mi kupił olejek z alterry i w jednym nie było wcale puste półki ,a w drugim rosie powiedzieli że nie zamawiają tego bo im to nie schodzi
i nie mam bo więcej rosków w pobliżu mnie nie ma
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
No to moja krotka fryzura jeszcze poprawiona u fryzjerki bo z tyłem nie dałam sobie rady... Kobitka mi humor poprawiła bo mówiła ze dawno nie widziała tak zadbanych , laśniacych ,niezniszczonych włosów blond :P No tak strąki suche i chude wczoraj ścięłam i zostały tylko ładne włoski pod spodem z 3 miesieczmyn 4cm. moim odrostem .

Jestem bardzo zadowolona z szamponu i maski jakiej w tej chwili uzywam tzn Seboradin do wypadających włosów oraz olejku z łopainu i skrzypu polnego który 2 razy w tyg wcieram. Oczywiście plus loxon i te suplementy od dermatolog.Moze na wiosne w końcu cos z nich będzie.....
bardzo ładnie

ja ostatnio wcieram jantar wieczorami i po takim zabiegu mam taka szope na głowie ,że wyglądam jak wkurzony lew pushap niesamowity
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 11:49   #2622
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

kitka nieladne zagranie loreala wobec tego, no a rossem jestem rozczarowana a cala noc myslalam co by mi sie przydalo zeby kupic a nie wywalic kasy w bloto i jak juz ulozylam liste zaledwie kilku rzeczy to i tak tego nie kupilam

paulinko mysle ze przesadzasz... jak pamietam wlosy z jakimi dolaczylas na watek to byla masakra, teraz masz piekne blondziaczki robione farba... moim zdaniem nic im nie dolega. a ty szukasz dziury w calym...mysle ze za duzo porownujesz sie do innych dziewczyn- genetyki nie przeskoczysz i wloski masz naprawde w porzadku, ciecie super
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 12:57   #2623
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny


Paulina bardzo ładnie Ci w tej fryzurce

Bunny no szkoda że nie kupiłaś tego co zaplanowałaś ale chociaż masz farbkę na pocieszenieJa niedługo też się wybieram po farbkę paletteA z tym basenem to nie zazdroszczę Ci . Ech ci robotnicy

Kitka no nieładnie ze strony loreala że znów cenę podnieśli

Exclusivee gratulacje

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2012-11-22 o 12:58
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 13:44   #2624
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny, patrzcie co kupiłam w BIERDONCE !
do wycierania kurzu za 5 zeta! z mikrofibry rozśmieszyło mnie to, więc wzięłam i tak myślę... może ja sobie takie coś kupię do mycia twarzy, bo czytałam że mikrofibrą dobrze się japę myje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1918.jpg (125,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1919.jpg (132,8 KB, 17 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:20   #2625
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry

Paulina wow odważnie ale ja bym się nie odważyła na takie cięcie. Zdecydowanie nie przeżyłabym tego psychicznie ale skoro mówisz że Twoje włosy tego aż tak mocno potrzebowały i nie byłaś z nich zadowolona to rozumiem. Na Twoim miejscu zostawiłabym chociaż przód dłuższy ale jeśli wolałaś tak to w porządku dobrze ze zadowolona jesteś

dziewczyny patrzcie jaka aukcja

http://allegro.pl/iphone-4s-16-gb-sp...amp_source=spo
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:23   #2626
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to... mogłabym się pod tym podpisać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:34   #2627
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie co kupiłam w BIERDONCE !
do wycierania kurzu za 5 zeta! z mikrofibry rozśmieszyło mnie to, więc wzięłam i tak myślę... może ja sobie takie coś kupię do mycia twarzy, bo czytałam że mikrofibrą dobrze się japę myje
kitka juz sobie wyobrazam jak myjesz tym buzke moze nowy trend wymyslisz i potem wszystkie blogerki beda cie nasladowac to lepsze jak maseczka z psiej czy golebiej kupy

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Paulina wow odważnie ale ja bym się nie odważyła na takie cięcie. Zdecydowanie nie przeżyłabym tego psychicznie ale skoro mówisz że Twoje włosy tego aż tak mocno potrzebowały i nie byłaś z nich zadowolona to rozumiem. Na Twoim miejscu zostawiłabym chociaż przód dłuższy ale jeśli wolałaś tak to w porządku dobrze ze zadowolona jesteś

dziewczyny patrzcie jaka aukcja

http://allegro.pl/iphone-4s-16-gb-sp...amp_source=spo
ale ze ktos po takim opisie kupil

kitka ja o nim tez marzylam ale... chyba juz mi przeszlo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:38   #2628
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to... mogłabym się pod tym podpisać

Nie wiem jak to jest z tymi wszystkimi nowościami na rynku bo sama mam jakiś staroć który służy mi jedynie do odbierania połączeń i pisania smsów do Tż o którym sama często zapominam i tak czy siak nie można się ze mną skontaktować w każdym razie z tego co udało mi się zaobserwować to chyba coś w tym faktycznie jest... Wypuszczają te nowości niby "udoskonalone" a prawda jest taka że gorzej się sprawują niż taki stary zwykły telefon ludzie się rzucają na nowości a później przeklinają decyzję w duchu

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


ale ze ktos po takim opisie kupil

kitka ja o nim tez marzylam ale... chyba juz mi przeszlo
Może się chciał na własnej skórze przekonać czy faktycznie jest tak źle nie wiem totalny masochizm!
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:58   #2629
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka juz sobie wyobrazam jak myjesz tym buzke moze nowy trend wymyslisz i potem wszystkie blogerki beda cie nasladowac to lepsze jak maseczka z psiej czy golebiej kupy


ale ze ktos po takim opisie kupil

kitka ja o nim tez marzylam ale... chyba juz mi przeszlo
może kiedyś mnie poniesie i stworzę takiego posta, że myję buzię czymś takim

Bunny ja mówię z ręką na sercu - iPhone fajny gadżet, no fajnie kupić, sprawdzić, przekonać się na własnej skórze, ale NIE JEST WART takich pieniędzy ani trochę. Ja mam jeszcze starszy model, więc już nawet nic przy nim nie robię, ale mój kolega ma nowego, ściągnął aktualizację oprogramowania (oryginalne!) i od ponad miesiąca nie może telefonu do porządku doprowadzić. Nie odbiera MMSów, gubi zasięg a ta bateria to naprawdę porażka, bywa, że ładuję dwa razy dziennie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 15:18   #2630
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Masakrycznie mi ostatnio dzień ucieka zdjęcia miałam porobić jakieś nowe bo wstawiam same starocie to po prostu się nie da. Nim zdążę ogarnąć co muszę robi się ciemno i dupa blada
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 15:43   #2631
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc witam sie po pracy


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
może kiedyś mnie poniesie i stworzę takiego posta, że myję buzię czymś takim

Bunny ja mówię z ręką na sercu - iPhone fajny gadżet, no fajnie kupić, sprawdzić, przekonać się na własnej skórze, ale NIE JEST WART takich pieniędzy ani trochę. Ja mam jeszcze starszy model, więc już nawet nic przy nim nie robię, ale mój kolega ma nowego, ściągnął aktualizację oprogramowania (oryginalne!) i od ponad miesiąca nie może telefonu do porządku doprowadzić. Nie odbiera MMSów, gubi zasięg a ta bateria to naprawdę porażka, bywa, że ładuję dwa razy dziennie
moj tz wlasnie sobie kupil ale srednio zadowolony kupil pod sluchanie muzyki
mnie takie cuda nie ciagna
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie co kupiłam w BIERDONCE !
do wycierania kurzu za 5 zeta! z mikrofibry rozśmieszyło mnie to, więc wzięłam i tak myślę... może ja sobie takie coś kupię do mycia twarzy, bo czytałam że mikrofibrą dobrze się japę myje
ale fajne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:41   #2632
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a w ogole to wrocilam z rossa i hiper promocji -40 na kolorowke
zaluje ze poszlam
w szafach pustki choc bylam tylko z 4 laskami na otwarciu- pochowali najbardziej chodliwe towary i odcienie.
kupilam tylko 1 lakier miss sporty, 2 z wibo, farbe do wlosow- to poza promocja, i cien do powiek z astora.
bezsens.
chcialam tusz do rzes z miss sporty- oczywiscie nie bylo niby, a widzialam jak pracownica pokazywala przedstawicielowi pelna ich szuflade i pytal czemu nie doklada a ona ze przeciez sa wylozone- a tu po 1-2 szt i to pozasychane i tak wszystko.
najgorsza byla szafa loreala i astora- wszystko brudne, tysiac razy otwierane, blyszczyki zwazone mialam kupic glam shine loreala po tym jak dostalam od agatki jeden, chcialam inny kolor ale sobie darowalam.
wiem jedno wiecej na taka super-promocje nie pojde bo oni wyprzedaja syf jaki im zostal i chca zeby zeszlo bleee...
Też dzisiaj rossmanna zaliczyłam, byłam tam ok 13 i powiem szczerze, że u mnie na osiedlu było dużo produktów, ogólnie duży wybór a i ludzi tyle co zwykle. Kupiłam podkład, bronzer, tusz do rzęs no i oczywiście lakier (to już jakaś obsesja z tymi lakierami u mnie) i pędem do kasy, żeby mnie już nic więcej nie kusiło

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie co kupiłam w BIERDONCE !
do wycierania kurzu za 5 zeta! z mikrofibry rozśmieszyło mnie to, więc wzięłam i tak myślę... może ja sobie takie coś kupię do mycia twarzy, bo czytałam że mikrofibrą dobrze się japę myje
Kitka, nie mogę tylko nie zapomnij zdać relacji z przebiegu czyszczenia twarzy of course


novelove przepis na pierniczki wysłany. Pierniczki najlepsze jakie jadłam. Smacznego
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog


Edytowane przez milka_m
Czas edycji: 2012-12-03 o 20:31
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:04   #2633
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moj tz wlasnie sobie kupil ale srednio zadowolony kupil pod sluchanie muzyki
mnie takie cuda nie ciagna
a nie, jeśli chodzi o muzykę to odtwarzacz naprawdę pierwsza klasa, w końcu ma wbudowanego iPoda i naprawdę sama przyjemność ze słuchania
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Kitka, nie mogę tylko nie zapomnij zdać relacji z przebiegu czyszczenia twarzy of course
nie no jasne, że zdam relację!


najadłam się pierogów ruskich i lodów, zimno mi w gębę teraz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:54   #2634
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

padam po 2 dniach spędzonych w pracy jeszcze jutro od 8 do 16 na uczelni

byłam w Rossmanie ok.18 i u mnie szafy pełne ale kupiłam tylko lakier wibo, podjadę w sobote do innego rossa,bo w tym nie ma szafy Manhattanu

Bunny wiem,że marudzę,ale przeglądałam wątek o dekoloryzacji iii laska wstawiła foty po chantalu, włosy rude, nałożyła garniera 111 i wyszły jej czarne . powiem szczerze,że się trochę boję. Gdyby to były Twoje włosy to co byś zrobiła? Może lepiej zamówić jakiś rozjaśniacz profesjonalny, zrobić kąpiel? Kurde nie wiem, boję się
powiedz jeszcze co to jest ten rozjaśniacz joanny w sprayu? Na jakiej zasadzie to działa
a i zmiany na blogu na plus
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:48   #2635
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a ja właśnie żłopię piwko
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:03   #2636
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a ja dostałam spóźnionej @ i zdycham miałam jechać na weekend do Tż ale przez to będę kiblować w domu. Nie wyobrażam sobie jechać ponad 2h pociągiem w takim stanie no trudno.. za tydzień przyjedzie może gdzieś wyskoczymy na Andrzejki macie jakieś plany?
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:18   #2637
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a ja dostałam spóźnionej @ i zdycham miałam jechać na weekend do Tż ale przez to będę kiblować w domu. Nie wyobrażam sobie jechać ponad 2h pociągiem w takim stanie no trudno.. za tydzień przyjedzie może gdzieś wyskoczymy na Andrzejki macie jakieś plany?
ja zdychałam tydzień temu, w piątek miałam taki ból brzucha, że zwinęłam się w kulkę na zimnej podłodze i popłakałam się z bólu ale za to jeden dzień taki bolący i @ błyskawiczna

na Andrzejki nie mam planów, tzn. imieniny Taty, a z TŻ może do Szczecina pojadę, ale nie na imprezę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:30   #2638
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie co kupiłam w BIERDONCE !
do wycierania kurzu za 5 zeta! z mikrofibry rozśmieszyło mnie to, więc wzięłam i tak myślę... może ja sobie takie coś kupię do mycia twarzy, bo czytałam że mikrofibrą dobrze się japę myje
mam takiego mopa jak naciągnie wodę to taki ciężki ,że ledwo nim podłogi myje
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Paulina wow odważnie ale ja bym się nie odważyła na takie cięcie. Zdecydowanie nie przeżyłabym tego psychicznie ale skoro mówisz że Twoje włosy tego aż tak mocno potrzebowały i nie byłaś z nich zadowolona to rozumiem. Na Twoim miejscu zostawiłabym chociaż przód dłuższy ale jeśli wolałaś tak to w porządku dobrze ze zadowolona jesteś

dziewczyny patrzcie jaka aukcja

http://allegro.pl/iphone-4s-16-gb-sp...amp_source=spo
spoko to chyba jakiś spisek
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a ja dostałam spóźnionej @ i zdycham miałam jechać na weekend do Tż ale przez to będę kiblować w domu. Nie wyobrażam sobie jechać ponad 2h pociągiem w takim stanie no trudno.. za tydzień przyjedzie może gdzieś wyskoczymy na Andrzejki macie jakieś plany?
wypad do znajomych i mam nadzieje, że fajna zabawa będzie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:36   #2639
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja zdychałam tydzień temu, w piątek miałam taki ból brzucha, że zwinęłam się w kulkę na zimnej podłodze i popłakałam się z bólu ale za to jeden dzień taki bolący i @ błyskawiczna

na Andrzejki nie mam planów, tzn. imieniny Taty, a z TŻ może do Szczecina pojadę, ale nie na imprezę
Ja odkąd pamiętam miałam nieregularne i im później przychodziła tym gorzej znosiłam. Ostatnio się na szczęście w miarę uregulowało bo różnica wynosiła max kilka dni tak może 4 to najwięcej zauważyłam właśnie że równo z Tobą wypadło mi chyba jakoś 2 czy 3 razy no a teraz się ponad tydzień spóźniło ale zmieniłam dietę i ćwiczę.. myślę że to trochę się mogło do tego przyczynić i już czuję że będę mieć w nocy i jutro istną masakrę duży kobel Ibumu i listek Ibupromu w razie czego już przyszykowałam

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na Andrzejki nie mam planów, tzn. imieniny Taty, a z TŻ może do Szczecina pojadę, ale nie na imprezę
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wypad do znajomych i mam nadzieje, że fajna zabawa będzie
fajnie ja niestety planów póki co zero ale ważne że Tż będzie i nawet jak nigdzie nie wyjdziemy to myślę że uda się jakoś fajnie spędzić tą okazje w domu chociaż nie ukrywam fajnie by było gdzieś wyjść rozerwać się bo w Halloween już w domu siedziałam i trochę mi smutno było że wszyscy gdzieś a ja przed kompem
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:36   #2640
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Dot.: Ratunku ! Źle ufarbowany włosy! pomocy.. PILNE

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak wlosy mialas jasne, trzeba bylo do natury dodac cos ze zlotem po kropce. jak sie nie myle to powinna to byc '3'. Popiel po kropce przy przyciemnianiu daje zielen lub taki niebiesko-szary odcien. Popiel najlepiej uzywac na wlosach malowanych ton w ton i na slabej wodzie albo do korekty rudych wlosow.

Cokolwiek masz zamiar robic, wyplucz te szarosc porzadnie, wtedy bedzie latwiej dobrac farbe.

A jak chcesz wlosy rozjasnic, to na farbowane juz wlosy musisz polozyc albo farbe rozjasniajaca albo rozjasniacz. Farba rozjasniajaca na wodzie przynajmniej 9, a rozjasniacz - wedlug zalecen. zaleznie od wyjsciowego odcienia, juz po wyplukaniu, bedziesz dobierac odcien blondu: z popielato-fioletowym (dla chlodnego efektu) lub np. ze zlotem czy brazem po kropce- dla cieplego lub bezowego blondu. Wszystko zalezy od wyjsciowego.
Jesli masz dziwny kolor obecnie, lepiej go wyplucz porzadnie, nim bedziesz sie zabierac za blondy, bo inaczej mozesz nie trafic z wyborem farby i moze byc nieciekawie.

I polecam farby profesjonalne , bo sa bardziej przewidywalne i latwiej je ze soba mieszac tak, by uzyskac cos przyzwoitego.

Nie przesadzam z wyplukiwaniem. Sama sobie zafundowalam miesiac temu zbyt duzy dodatek fioletowego pigmentu i plakalam do lustra, az nie zmylam tego Head and Shoulders na zmiane z soda i wcierkami z cytryny. Samo sie uregulowalo, w weekend klade moja dotychczasowa farbe bez eksperymentowania

kupiłam dziś rozjaśniacz syossa i ufarbowałam włosy są jaśniejsze ale nadal szare ;/ sodą oczyszczoną z zamponm szorowałam dzisiaj z 5 razy a na kobnic nałożyłam n łoy mask z olejkiem arganowym jest lepiej ale nadal nie tak jak trzeba przez miesiąc tylko dozywiam i anwilzam włosy próbując wypłukać ten szary - potem kupują ładny blond i lecę po utleniacz 12 % do fryzjerskiego nie ma zmiłuj bo stycznia mam studniówkę
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.