kosmetyczka Gorzów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 19:01   #91
nina_kola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Chciałam się podzielić moimi doświadczeniami a propos makijażu permanentnego... ok 5 lat temu podjęłam decyzję o zrobieniu makijażu ust, zawsze miałam blade więc chciałam lekko je uwydatnić, ale żeby to naturalnie wyglądało. Długo czytałam o różnych salonach i wybrałam Agaty Świeckiej Extrawagazna ( czy jakoś tak ), ona namawiała mnie na zrobienie brwi i mimo, że nie miałam tego w planach w końcu się zgodziłam, efekt- krzywe dwie czarne krechy! są różnych długości i na różnej wysokości, zrobione w ten sposób, że żadna poprawka nic nie dała. Tragedia, do tej pory żałuję, że się zgodziłam. Obcięłam grzywkę i musiałam je zakrywać!
Kolejne podejście chciałam zrobić jednak też usta, wybrałam Sharley, nie pamiętam jak się nazywała ta babeczka (na zdjęciu na str Sharleya z podpisem Linergistki to jest górny rząd, trzecia od lewej). Nie umiała mi doradzić koloru (mimo, że pokazałam jej zdjęcie jaki kolor ust bym chciała) ani kształtu, najpierw znieczuliła mi usta emla, a potem jak już zdążyły spuchnąć narysowała na nich kontur wiec teraz wychodzi mi brzydko poza naturalną linie ust, mówiłam że nie chcę żeby kontur był bardziej widoczny niż wypełnienie- jest; żeby nie były za ciemne-są; wypełnienie nie obejmuje całości warg, nie wiem dokąd powinien dochodzić kolor ale jak jest ciemny wygląda to po prostu źle!
Tak więc dwa razy wybrałam polecane salony, dwa razy byłam bardzo zawiedziona. Obecnie raczej myślę o usunięciu tego laserem niż kolejnych poprawkach. Chociaż jak ma ktoś namiary na NA PRAWDĘ DOBRĄ makijażystkę to poproszę, może w końcu trafię na kogoś sensownego!
nina_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:15   #92
aassienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Pedicure w Krakowie

ojj widzę że dawno nikt nie pisał w tym temacie ale może się uda Ponawiam prośbę Poszukuję miejsca gdzie wkońcu będę miała zrobiony dobrze pedicure Już mam dość szukania ;/ Polećcie mi coś proszę!!<prosi>
aassienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:04   #93
Dublerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Depilacja laserowa Light Sheer

Witam, właśnie wykupiłam groupon na depilacje laserową Light sheer.
Czytając różne fora dowiedziałam się, że zdarza się, że depilacja nie jest wykonywana dokładnie, wręcz "na odwal się" stąd pojawia się moje pytanie, jak sprawdzić czy kosmetyczka robi to dobrze? Np. czas wykonywania depilacji itp.
Będę robić sobie depilacje bikini głębokiego oraz pach, w Laser Expert w Centrum, czy któraś z was może już tam była?

Będę bardzo wdzieczna za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam!
Dublerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 11:42   #94
Dublerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa Light Sheer

ponawiam pytanie
Dublerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 07:52   #95
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Depilacja laserowa Light Sheer

Byłam wczoraj w Royal Laser na Ruskiej we Wrocławiu na głębokim bikini, oni tam robią light sheer. Dziś moje krocze jest nieco zmasakrowane, kazano mi smarować Bepanthenem. Cały dzień czułam zapach spalenizny, jeszcze w nocy, hyhy

Wygląda to na razie mało ponętnie, ale dla trwałych rezultatów myślę warto.

Mówiąc szczerze to trochę sobie pokrzyczałam i poprzeklinałam
Mnie bolało okrutnie, to naprawdę może być wymyślna tortura.

Trochę się wierciłam, nie byłam w stanie przyciskać do łóżka zgiętego kolana, jak pani prosiła...jakiś mięczak może jestem, ogólnie potrafię znosić dość dobrze ból, ale pewien jego rodzaj jak właśnie ten laser, no powala mnie.
Ale poszło bardzo szybko - pół godziny. To był na razie 1 raz, po wakacjach należy dobić resztę włosów...
__________________
"...just one more thing"

Edytowane przez MARTECZKA
Czas edycji: 2012-05-29 o 07:57
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 14:14   #96
manka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 169
Dot.: Depilacja laserowa Light Sheer

Cytat:
Napisane przez Dublerka Pokaż wiadomość
Witam, właśnie wykupiłam groupon na depilacje laserową Light sheer.
Czytając różne fora dowiedziałam się, że zdarza się, że depilacja nie jest wykonywana dokładnie, wręcz "na odwal się" stąd pojawia się moje pytanie, jak sprawdzić czy kosmetyczka robi to dobrze? Np. czas wykonywania depilacji itp.
Będę robić sobie depilacje bikini głębokiego oraz pach, w Laser Expert w Centrum, czy któraś z was może już tam była?

Będę bardzo wdzieczna za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam!

podbijam wątek, bo znowu promocja na laser ligt sheer

Jak tam "dublerko" zadowolona z efektów? byłaś widziałaś? zabiłaś?
__________________

manka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 16:12   #97
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Depilacja laserowa Light Sheer

Po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu laserem muszę stwierdzić fakt, że jestem bardzo zadowolona, wszystko zagoiło się w ciągu 3-4 dni i teraz włoski odrastają bardzo leniwie, łatwo da się je wyciągnąć dwoma palcami, no niektóre te nowo rosnące trzymają się mocno, ale ludzie - z tym co było do niedawna to niebo, a ziemia. Bardzo mnie to cieszy, jeszcze może ze 2 zabiegi potem i będzie spokój, jak fajnie.
__________________
"...just one more thing"
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 09:54   #98
Klocuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

IPLe można sobie odpuścić. Przetestowane -efekt żaden. Włosy i tak odrastają. Jeśli mowa o trwałej depilacji to tylko lasery diodowe. Byłam na depilacji laserowej w klinice Cosmed na Kościuszki - robiłam całe nogi, łydki i uda. Efekt super. Teraz planuję iść jeszcze na bikini, tylko jakoś tak nie mogę się zebrać... Warto pytać u nich o aktualne promocje - zawsze mają coś fajnego. Latem mają np. letnie ceny - 50% od normalnego cennika. Dlatego z tym bikini chciałabym zdążyć, ale jakoś organizacji mi brak :P
Klocuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 14:10   #99
_Viola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Witam,
dostałam w prezencie zabieg na depilacje laserową bikini. Niestety nie mogę go zrealizować i chętnie go odsprzedam. Zabieg do wykonania w Łodzi. Więcej informacji na podam na maila: luccy_lp@wp.pl
_Viola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:27   #100
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Dziewczyny, a czy mogłbyście wrzucić zamazane fotki swoich oczu po tych makijażach? chciałabym zobaczyć jak to naprawdę wygląda... zdjęciom, przeselekcjonowanym, nie ufam. interesują mnie głównie górne kreski na powiekach, ale na pewno wszystkim poszukującym się przyda
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 13:15   #101
ustinka22
Przyczajenie
 
Avatar ustinka22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
GG do ustinka22
Exclamation groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy
Znacie gabinet kosmetyczny : Atelier Monika Bogdanow?
Na grouponie etc. jest pełno ofert z tego salonu. Chcę zacząć kurację i rozpocząć zabiegi mikrodermabrazji oczyszania etc.
Nie wiem czy warto?
Była któraś z Was w ty6m salonie?
ustinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 15:26   #102
Pannamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Ceny są podejrzanie niskie. Jednak taka ilość ogłoszeń może świadczyć tylko o tym, że chcą się wypromować. Proponuję Ci kupić jeden z tańszych i bezpiecznych zabiegów, ocenić samej i dopiero potem zdecydować, czy warto coś więcej.
Pannamonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:11   #103
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Ja dziś właśnie kupiłam ten grupon za 29zł, wydało mi się tanie ale uznałam że skoro mają tyle tych ofert to może spróbuję. Jutro zadzwonię do tego salonu i podpytam się jak wygląda mikrodermabrazję bo na to kupiłam kupon.
Trochę się przestraszyłam, bo znalazłam tylko jeden temat na innym portalu a propos tego salonu i były to bardzo złe opinie. Zaczęłam się bać i myślę o zwrocie kuponu.
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:15   #104
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Z gruponami to jest tak, że lepiej nie ryzykować i kupić kupon na jeden zabieg a później ewentualnie dokupić.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 12:07   #105
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Też się zastanawiałam nad kupnem, ale chyba zrezygnuję Chciałam znaleźć jakąś tańszą mikrodermabrazję, ale każdy salon, który proponuje ją na gruperze ma kiepskie opinie.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:05   #106
alice203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 153
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Ja byłam jakoś 2 miesiące temu w Atelier Moniki Bogdanow, kupiłam na gruponie kupon na peeling kawitacyjny z kremem, na zabiegu byłam, krzywdy mi nie zrobiono, żyję pani kosmetyczka była bardzo miła, zagadywała w trakcie zabiegu abym się zbytnio nie nudziła
parę takich techniczych zastrzeżeń, najpierw miałam problem aby tam trafić, było to bodajże na ul. Siennej, jednak gdy zaszłam pod wskazany adres, nie było szadnego szyldu, reklamy, nic, przestraszyłam się trochę,że to jakaś ściema czy coś. No ale zadzwoniłam pod wskazany nr i otworzono. Okazało się,że w kamienicy, mieszkanie jest przerobione na gabinet, tylko,że brak jakiejkolwiek informacji o tym na zewnątrz, więc tak trochę cicho-ciemno jak dla mnie
alice203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 15:23   #107
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
parę takich techniczych zastrzeżeń, najpierw miałam problem aby tam trafić, było to bodajże na ul. Siennej, jednak gdy zaszłam pod wskazany adres, nie było szadnego szyldu, reklamy, nic, przestraszyłam się trochę,że to jakaś ściema czy coś. No ale zadzwoniłam pod wskazany nr i otworzono. Okazało się,że w kamienicy, mieszkanie jest przerobione na gabinet, tylko,że brak jakiejkolwiek informacji o tym na zewnątrz, więc tak trochę cicho-ciemno jak dla mnie
A to akurat tam często się zdarza. W tych kamienicach są piękne salony SPA, kosmetyczki i fryzjerzy Takie klimatyczne :P
Trochę wróciła mi wiara w tą panią Także zapiszę się na mój zabieg, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
A z kuponów na zakupach grupowych często korzystam, właśnie z takich kosmetyczek i kilka fajnych miejsc sobie znalazłam i nie płacę tam miliardów za zabieg
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:23   #108
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Jak salon jest dobry nie potrzebuje promowania typu groupon...bo maja full klientow..


Niestety czesto promuja sie salony ktory kiepsko przeda....

Ja raz kupilam ale jak poczytalam opinnie zwrocilam...

Natomiast raz w ciemno podzlam na przedluzanie rzes i bylam zadowolons ale to byl nowo otwarty salon szukajacy reklamy po prostu
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:42   #109
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

ja byłam dzisiaj na peelingu kawitacyjnym z sonoforezą w gabinecie na Marszałkowskiej - nie mam zastrzeżeń
panie były bardzo miłe, zabieg profesjonalnie wykonany, jedyny "problem" to taki, że wejść do budynku można z 2 stron, a tylko z jednej przy domofonie jest tabliczka z info o gabinecie

ps i umówiłam się na kolejny zabieg po promocyjnej cenie
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2

Edytowane przez agnes99
Czas edycji: 2012-09-12 o 11:43
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 15:02   #110
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

ja na mój zabieg umówiłam się dopiero na koniec września, bo tydzień temu miałam peeling w innym gabinecie więc bez sensu teraz.
Przestrogi o bardo trudnym dodzwonieniu się przeczytane na forum internetowym gazeta.pl też się nie potwierdziły, czekałam chyba 3 albo 4 sygnały.
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 07:04   #111
Raniuszek10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Cytat:
Napisane przez ustinka22 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy
Znacie gabinet kosmetyczny : Atelier Monika Bogdanow?
Na grouponie etc. jest pełno ofert z tego salonu. Chcę zacząć kurację i rozpocząć zabiegi mikrodermabrazji oczyszania etc.
Nie wiem czy warto?
Była któraś z Was w ty6m salonie?
No cóż, grupony sa po to, aby takie zakłady się reklamowały i zdobywały klientki, a klientki, wykorzystuja tańsze zabiegi, aby się zorientować czy tam warto wrócić. Otóż do Atelier Moniki Bogdanow NIE WARTO!!!!! Może nie zostałam oszpecona, ale...
W poczekalni jest jedno krzesło i pali się żarówka 25W. nie widać kolorów w czasopisamch, które leżą wyłożone na stoliku, Przy umawianiu się Pan poinformował mnie, że zabieg trwa pół godziny i można dokupić maskę z algami i apułkę za 16 zł, wtedy zabieg trwa godzinę. Byłam na takich zabiegach i wiem jak powinny wyglądać. Po przyjściu na miejsce okazało się, że zabieg trwa poł godziny z jakąś nędzną maską. Po przyjściu okazało się, ze za maskę musze dopłacić nie 16 zł jak mnie informowano, ale 19, bo ceny wzrosły. Ale wtedy gdy się umawiałam cena była inna (na kuponie Citeam, tez była cena 16 zł i jest to nie fair). Ale jak się kłócić, z Panią, która będzie musiała różnice zapłacić z własnej kieszeni? "Gabinet kospetyczny" to pokój przydzielony parawanem, równoczesnie odbywają się dwa zabiegi. Ja miałam to nieszczęście, że Pani obok była gadatliwa i głośno się śmiała. Dzięki jej opowieściom dowiedziałam się, że na "gruponach" nagminne jest drastyczne zawyżanie cen, bo ludzie i tak kupią, mimo, że jest drożej niż na stronie internetowej. Do tego radio ryczało na cały regulator, więc o wyciszeniu nie ma mowy.Ja uważam, ze zabieg kosmetyczny to pewne misterium i nie chcę być traktowana jak na taśmie produkcyjnej. Poza tym , na drzwiach gabinetu wisi cennik, który podaje cenę za mikrodermabrazję 29 zł, a nie jak na Citeam 200 zł (zyskujesz 80% !!!!). Ogólnie nie polecam TEGO gabinetu. I nie zgadzam się, że za promocyjną cenę nie można oczekiwać jakości. Bo zawieramy umowę, jest podana cena i zakres usługi. Tak np korzystałam z salonu "Lejdis" i "Day Spa" i byłam bardzo zadowolona!!
Raniuszek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 09:09   #112
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Cytat:
Napisane przez Raniuszek10 Pokaż wiadomość
Poza tym , na drzwiach gabinetu wisi cennik, który podaje cenę za mikrodermabrazję 29 zł, a nie jak na Citeam 200 zł (zyskujesz 80% !!!!).
Co?! Mikrodermabrazja w cenie regularnej za 29 zł?! To chyba jakiś żart...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:53   #113
adoonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Ja powiem tak ostatnio byłam na zabiegu mikroderambrazji i bardzo mi się podobał zabieg. Pani była bardzo miła. Zabieg był przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Pani co jakiś czas pytała mnie czy coś boli czy wszystko w porządku i na koniec zabiegu Pani doradziła mi maseczkę do mojej cery. Super Polecam. I nie sugerowała bym się opiniami innych... bo każdy ma swoje zdanie na ten temat... i ja będę korzystać z tych usług.!
adoonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 03:50   #114
Svarowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Cytat:
Napisane przez ustinka22 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy
Znacie gabinet kosmetyczny : Atelier Monika Bogdanow?
Na grouponie etc. jest pełno ofert z tego salonu. Chcę zacząć kurację i rozpocząć zabiegi mikrodermabrazji oczyszania etc.
Nie wiem czy warto?
Była któraś z Was w ty6m salonie?
Znacie ,Lubicie ,polecacie ja byłam w 3 na siennej na marszałkowskie i w złotych ,najbardziej przytulny Marszalkowska kosmetyczki super ,wczoraj akurat byłam w złotych na masażu za 59 zł a dodatkowo dostałam wejście do spa gratis na sauna jacuzi i łaznie parowa rewelacja 2 godziny relaxu super a masażystka mocne zdecydowane ruchy ,porządne ugniatanie i uciski ,am prace przy Kom,i naprawde potrzebowałem mocnego masażu powiedziałam co gdzie i tak Masaz bolal ale dzisiaj czuje sie rewelacyjnie ,mam lekkie zakwasy ale uprzedzono mnie o tym jak dobrze pamietam Pani Asia masażystka jest i maja stronę nie wiem już kto tam pisze ze nie maja www.spa-monique.com POLECAM
Svarowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 15:56   #115
so_simple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

byłam w lokaliacji w Złotych tarasach, miałam kupon na oczyszczanie manulane -mikrodermabrazje, masaż (?) (niby super promocja 49 pln!) oraz pobyt w 1h w strafie Spa , przy umawianiu wizyty właścicielka zasugerowała że dobrze by było dodatkowo dokupić maski - rozpulchniająca i algi (za 30 zł). Toche mnie to zdziwiło bo w ofercie nie było takich informacji - i zazwyzczaj kosmetyki powinny być w cenie. W rozmowie tel. nie mogłąm sie dowiedzieć czy jakaś maska na koniec zabiegu jest w ogóle wliczona w cenę. wiec ok- zgodziłąm sie - bo lubie algi
Gabinet w złotych tarasach miesci się tuż obok klubu PURE, w trakcie mojego zabiegu tuż za cienką ścianą odbywły sie zajęcia zdaje sie ZUMBY- w całe pomieszczenie dudniło od głośnej muzyki ze szczególnym naciskiem na drżenie ścian in innych przedmiotów przy rytmiczych uderzeniach basów. Jak dla mnie to juz dyskwalifikuje gabinet bo komfort klienta drastycznie spada. Ktoś kto decyduje sie na przyjmowanie klientów w takich warunkach po prostu z założenia nie dba o klienta a jedynie chce wyciągnąć kase.
Okazało sie że do maski rozpulchniającej gabinet nie posiada odpowiedniego urzadzenia (takiego do produkcji pary) a maski algowej również nie posiadaja! cóz szkoda że juz wcześniej dopłącilam własnie za maskę algową (tak twierdziła własciecielka).PAni kosmetyczka zaproponowała jakieś inne maski. Okazało sie ze Masażu nie było zapalnowanegow grafiku gabinetu na moją wizytę - ale juz sie nawet szczególnie nie upominałam ponieważ po ok 1h min przebywania w dudniącym ponieszczeniu miałam szczerze dosyć "Atelier Moniki Bogdanow". Nigdy wiecej nie popełnie tego błedu, już wiem czemu sprzedaja sie tak intensywnie na gruponie, kupbonie itp.- zreszta to dziwne bo ceny ich zabiegów wg str, internetowej nie różnią z sie wcale od tych niby "promocyjnych" oferowanych w zakupach grupowych.
so_simple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 23:11   #116
lace
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z epilacją laserową w Łodzi? Ja na razie waham się między dwoma salonami - estetico i viviean - może ktoś coś powiedzieć?
lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 12:56   #117
gieniusia82
Przyczajenie
 
Avatar gieniusia82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa Light Sheer

jestem po depilacji laserem LightSheer i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi były wykonywane w 2010-2011, na różnych częściach ciała. Zabieg łączny na pachy, całe nogi i bikini trwał ok 3 godzin bez przerw
gieniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:28   #118
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Cytat:
Napisane przez nina_kola Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić moimi doświadczeniami a propos makijażu permanentnego... ok 5 lat temu podjęłam decyzję o zrobieniu makijażu ust, zawsze miałam blade więc chciałam lekko je uwydatnić, ale żeby to naturalnie wyglądało. Długo czytałam o różnych salonach i wybrałam Agaty Świeckiej Extrawagazna ( czy jakoś tak ), ona namawiała mnie na zrobienie brwi i mimo, że nie miałam tego w planach w końcu się zgodziłam, efekt- krzywe dwie czarne krechy! są różnych długości i na różnej wysokości, zrobione w ten sposób, że żadna poprawka nic nie dała. Tragedia, do tej pory żałuję, że się zgodziłam. Obcięłam grzywkę i musiałam je zakrywać!
Kolejne podejście chciałam zrobić jednak też usta, wybrałam Sharley, nie pamiętam jak się nazywała ta babeczka (na zdjęciu na str Sharleya z podpisem Linergistki to jest górny rząd, trzecia od lewej). Nie umiała mi doradzić koloru (mimo, że pokazałam jej zdjęcie jaki kolor ust bym chciała) ani kształtu, najpierw znieczuliła mi usta emla, a potem jak już zdążyły spuchnąć narysowała na nich kontur wiec teraz wychodzi mi brzydko poza naturalną linie ust, mówiłam że nie chcę żeby kontur był bardziej widoczny niż wypełnienie- jest; żeby nie były za ciemne-są; wypełnienie nie obejmuje całości warg, nie wiem dokąd powinien dochodzić kolor ale jak jest ciemny wygląda to po prostu źle!
Tak więc dwa razy wybrałam polecane salony, dwa razy byłam bardzo zawiedziona. Obecnie raczej myślę o usunięciu tego laserem niż kolejnych poprawkach. Chociaż jak ma ktoś namiary na NA PRAWDĘ DOBRĄ makijażystkę to poproszę, może w końcu trafię na kogoś sensownego!
Nina_kola a byłaś na obu zabiegach czy tylko na jednym? Wiesz bardzo zdziwiły mnie Twoje słowa, bo tak się składa, że od kilku lat już robię brwi i kreski u Pani Świeckiej i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że z kolejnymi poprawkami wygląda on jeszcze lepiej. Robiła u niej też makijaż moja mama (prawie całkowicie nie ma swoich brwi, mimo to makijaż i tak wygląda naturalnie i nie rzuca się w oczy) i moja koleżanka (ma jasne brwi i ciemniejsza oprawa oka naprawdę przepięknie u niej wygląda) i mogę polecić tę osobę każdemu, bo po takim stażu pracy to już chyba nie ma możliwości, żeby jakiś makijaż "nie wyszedł". Pytam Cię, czy byłaś na dwóch zabiegach, bo pamiętam, że po swoim pierwszym zabiegu brwi myślałam tak jak Ty, bo z jednej brwi barwnik prawie całkiem zszedł i nic nie było widać, a druga była nienaturalnie ciemna. Ale po drugim zabiegu wszystko się wyrównało i to co wydawało się krzywe i ciemne ładnie się zrównało. Także ja polecam tą Panią serdecznie, bo ma na swoim koncie, myślę nie tylko te trzy wspominane 'udane' makijaże
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:29   #119
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Nina_kola a byłaś na obu zabiegach czy tylko na jednym? Wiesz bardzo zdziwiły mnie Twoje słowa, bo tak się składa, że od kilku lat już robię brwi i kreski u Pani Agaty Świeckiej i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że z kolejnymi poprawkami wygląda on jeszcze lepiej. Robiła u niej też makijaż moja mama (prawie całkowicie nie ma swoich brwi, mimo to makijaż i tak wygląda naturalnie i nie rzuca się w oczy) i moja koleżanka (ma jasne brwi i ciemniejsza oprawa oka naprawdę przepięknie u niej wygląda) i mogę polecić tę osobę każdemu, bo po takim stażu pracy to już chyba nie ma możliwości, żeby jakiś makijaż "nie wyszedł". Pytam Cię, czy byłaś na dwóch zabiegach, bo pamiętam, że po swoim pierwszym zabiegu brwi myślałam tak jak Ty, bo z jednej brwi barwnik prawie całkiem zszedł i nic nie było widać, a druga była nienaturalnie ciemna. Ale po drugim zabiegu wszystko się wyrównało i to co wydawało się krzywe i ciemne ładnie się zrównało. Także ja polecam tą Panią serdecznie, bo ma na swoim koncie, myślę nie tylko te trzy wspominane 'udane' makijaże
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:34   #120
MarmoladaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserowa Light Sheer

Cześć!

jestem po 3 zabiegach depilacji Light Sheer na pachach i jestem mega zadowolona! Gdzie robiłyście?
MarmoladaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 21:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.