Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-25, 17:41   #4951
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Super zakupymialam ten szampon i byl b fajny



U mnie raczej jest szal-ten sklep istnieje od dawna i nawet powiekszyli go juz jakis czas temu ale i tak jest za maly i trudno zaparkowac bo malo miejsc.Uwielbiam ten sklep-jak nastepnym razem pojde to porobie zdjecia polkom z kosmetykami jesli chcecie
Pozatym naturalne kosmetyki mozna tez spotkac w normalnych marketach typu Target,Walgreens itp.
No pewnie, że chcemy - poślinimy się trochę
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 17:52   #4952
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny, czy ja dobrze kojarzę, że te promocje w sklepie Maurelii to z powodu krótkich dat przydatności? Czy coś źle zrozumiałam?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 18:17   #4953
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ja dobrze kojarzę, że te promocje w sklepie Maurelii to z powodu krótkich dat przydatności? Czy coś źle zrozumiałam?
pani mi napisała, że krótką datę ważności mają oleje i kilka sztuk wód kwiatowych.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44800567]No pewnie, że chcemy - poślinimy się trochę [/QUOTE]

albo i więcej niż trochę
nadal pw od ciebie brak
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 19:09   #4954
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

U mnie raczej jest szal-ten sklep istnieje od dawna i nawet powiekszyli go juz jakis czas temu ale i tak jest za maly i trudno zaparkowac bo malo miejsc.Uwielbiam ten sklep-jak nastepnym razem pojde to porobie zdjecia polkom z kosmetykami jesli chcecie
Pozatym naturalne kosmetyki mozna tez spotkac w normalnych marketach typu Target,Walgreens itp.
Zrob Poslinimy sie troche

U mnie tylko H&B i troche w SpaceNk, no i jakies malo interesujace rzeczy w Bootsie. Reszta online:/

Ewcia, Bleedingsun, ale numer

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2014-01-25 o 19:11
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 19:15   #4955
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Zakupilam przed chwila 3 mydla recznie robione z ministerstwa dobrego mydla, jedno kakaowo-orkiszowe, jedno kokosowe i dla synka brokatowe niebieskie arbuzowe juz nie moge sie doczekac.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 19:42   #4956
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a to juz mi umknelo czyli to na 100% moje zamowienie dobrze, ze przynajmniej "wszystko zostanie w rodzinie"
A Ty Effcia??? Swoje dostałaś??? Czy zostałaś z niczym?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
make me bio zrobił ci niespodziankę, a mi pani z Maurelii, bo mam dostać gratis wodę kwiatową z pomarańczy

susabee, kochana proszę odpisz mi na pw, bo się martwię
Coś w moich klimatach zapachowych pochwal się jak pachnie!!!!
Mam ochotę na ten krem do demakijażu Savonillie tylko z przesyłką 50 zł mi wyjdzie...za mleczko do demakijażu. Nie wiem czy to nie burżujstwo ale kusi mnie, oj kusi...Myślisz że można się z nimi dogadać coby jakoś taniej wysłały?A może są jakieś kody???
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 20:16   #4957
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Anula jak się u Ciebie sprawdza to deo? Bo ja jestem pod wieeeelkim wrażeniem
ja jestem zadowolna bardzo, a stary jeszcze bardziej
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Coś w moich klimatach zapachowych pochwal się jak pachnie!!!!
Mam ochotę na ten krem do demakijażu Savonillie tylko z przesyłką 50 zł mi wyjdzie...za mleczko do demakijażu. Nie wiem czy to nie burżujstwo ale kusi mnie, oj kusi...Myślisz że można się z nimi dogadać coby jakoś taniej wysłały?A może są jakieś kody???
co do hydrolatu z kwiatu pomarańczy to są to kwiaty pomarańczy gorzkiej - neroli, niestety nie jest to typowy zapach pomarańczowy, jest gorzki, ale fajny.
odnośnie sklepu maurelii - napisz maila, Pani Bożenka to wspaniała kobieta, na pewno się dogadacie i będziesz usatysfakcjonowana

ja właśnie kolejną osobę zaraziłam miłością do make me bio
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 20:28   #4958
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Żyworódka - jej zastosowanie w kosmetyce

Czy ktoras z was slyszala o dobrych wlasciowosciach zyworodki na nasza skore? moze stosowala i podzieli sie wrazeniami z jej stosowania,na skore ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 20:48   #4959
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja jestem zadowolna bardzo, a stary jeszcze bardziej

co do hydrolatu z kwiatu pomarańczy to są to kwiaty pomarańczy gorzkiej - neroli, niestety nie jest to typowy zapach pomarańczowy, jest gorzki, ale fajny.
odnośnie sklepu maurelii - napisz maila, Pani Bożenka to wspaniała kobieta, na pewno się dogadacie i będziesz usatysfakcjonowana

ja właśnie kolejną osobę zaraziłam miłością do make me bio
Dziękuję za wyjaśnienie Ja to jednak zielona jestem..jak pomarańcz, to pomarańcz A jak tak dalej pójdzie, to nasze forum zamieni się w forum maniaczek Make Me Bio
Skontaktuję się z Panią Bożenką, ale jednak chyba po wypłacie (a to już niedługo )
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 22:42   #4960
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A Ty Effcia??? Swoje dostałaś??? Czy zostałaś z niczym?
dostalam, dostalam ale niestety jeden z kremow sie zbil w trakcie transportu takze czekam na nowa dostawe
Anula deo w formie pasty rzeczywiscie zasluguje na uwage, testowalam na razie 2 razy ale podoba mi sie. Niestety chyba do codziennego stosowania u mnie sie nie nadaje bo ta glinka troche wysusza
Dry flo natomiast mnie oczarowalo:lo ve: kladzione solo na mineraly trzyma mat 6h takze jest dobrze. Mysle nad tym, zeby dodac do niej troche miki brazujaco-rozswietlajacej wtedy byloby juz idealnie takze dziekuje Ci bardzo za nowe kosmetyczne hity
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 00:04   #4961
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dodawał ktoś może pietruszkę (olejek, macerat) do kosmetyków? Działa rozjaśniająco, zmniejsza widoczność zaskórników i przebarwień, spłyca zmarszczki. Podobno dobrze też stosować pietruszkę na włosy i skórę głowy, zapobiega łamaniu i wypadaniu, przyśpiesza porost włosów.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 00:54   #4962
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Daj znac, jak otworzysz i potestujesz.

Mieszkam w Chester, to nie jest duze miasto, a burdel jak cholera. Za duzego wyboru tez nie ma i nigdy nie widzilalam nikogo czytajacego sklady. Trafil Ci sie rodzynek.
Oj chyba tak. Wogole ostatnio tkmaxx mnie denerwuje bo maja wszystko co chcialam a ja kasy juz nie mam. Wudzialam fajne zeke baturalne, balsamy, epsom salts, sproszkowane acai berry, kremy i olejek z dzikiej rozy...

Najbardziej kusil mnie ten olejek tyle ze mam za duzo kremow napoczetych. Uzywala ktoras dzikiej rozy? Czy naprawde poprawia stan cery? Chodzi mi o zawartosc witaminy A, widoczne zmniejszenie porow... Nie moge przestac myslec o nim w tych kategoriach.

---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Tez mieszkam w malym miescieMamy jeden maly sklepik naturalny i jeden wielki pseudonaturalny(trzeba czytac sklady bo mieszaja naturalne kosmetyki i zarcie z nienaturalnym).Ten mniejszy sklepik jest zawsze pelny ludzi czytajacych sklady-wlasnie w nim mozna spotkac eco maniakow,sportowcow itp.
U nas jest tyciusienki ze zdrowa zywnoacia i maja tez odrobine kosmetykow ale rzadko tam chodze bo ceny wysokie a i nie wszystko maja czego szukam. Wlasciciel np nie wiedzial o istnieniu oleju ryzowego...

---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
I to powinna byc norma, moim zdaniem
No widzisz, Anglicy widocznie jeszcze maja to w pupie Tu nie ma jakiegos specjalego szalu na ekologie. Przynajmniej ja tego nie zauwazylam.




To producent taki hojny?

Ja niestety nie kupilam kremu bezposrednio od nich, bo nie maja opcji placenia karta. Mily pan odpisal mi, ze za 2 tygodnie bedzie taka mozliwosc, ale ja potrzebowlalam kremu na juz, wiec znalazlam gdzie indziej.

Beeets
Ano faktycznie. Anglicy chca byc 'faszon' a wiedza tak malutko jak byc 'sejf'

---------- Dopisano o 02:25 ---------- Poprzedni post napisano o 02:21 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze!!! Zaraz znów se nałożę. A w weekend planuję maskę na ciało Maseczka oczywiście przypomina glinkę, ale pachnie fajniej i ma więcej "dobroci". Po kilkunastu minutach miałam wrażenie dziwnego pieczenia, wydawało mi się, że jakieś podrażnienie będę miała, ale na szczęście nic z tych rzeczy. Skóra ukojona, napięta..tylko łazienka do sprzątania
Super, ze sie polubiliscie. Ten kolor to faktycznie serio wada, choc efekty rekompensuja wszystko. Bardzo lubie ta glinke. Mozesz ja wymieszac z odrobina 9leju jesli cie za bardzo sciaga.

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewcząt, które miały szampon INNERSENSE o zapachu mandarynki..Anula_ga??? I któraś jeszcze? La_songerie??Czy Wasz szampon też miał taką jakby lekko galaretowatą konsystencję??Czy może mój za długo leżał w bagażniku i przemarzł???
Oj to nie ja mialam ten szampon wiec nie pomoge.

---------- Dopisano o 02:36 ---------- Poprzedni post napisano o 02:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
www.maurelii.pl firma savonille
I jestes zadowolona z dluzszego stosowania? Sklad ma fajny. Moze podobny sobie ukrece

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:36 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Super zakupymialam ten szampon i byl b fajny



U mnie raczej jest szal-ten sklep istnieje od dawna i nawet powiekszyli go juz jakis czas temu ale i tak jest za maly i trudno zaparkowac bo malo miejsc.Uwielbiam ten sklep-jak nastepnym razem pojde to porobie zdjecia polkom z kosmetykami jesli chcecie
Pozatym naturalne kosmetyki mozna tez spotkac w normalnych marketach typu Target,Walgreens itp.
Wiem i ubolewam ze tu tak nie ma Widzialam filmiki na youtube jak to u was w sklepach... ehhh!

---------- Dopisano o 02:48 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dodawał ktoś może pietruszkę (olejek, macerat) do kosmetyków? Działa rozjaśniająco, zmniejsza widoczność zaskórników i przebarwień, spłyca zmarszczki. Podobno dobrze też stosować pietruszkę na włosy i skórę głowy, zapobiega łamaniu i wypadaniu, przyśpiesza porost włosów.
Masz na mysli korzen czy natke? Chetnie pokombinuje. Musze zrobic macerat na porost wlosow. Ostatnio zauwalylam ze mam juz dosc dlugie baby hair. Zastanawia mnie tylko czy to po balsamie Babuszki Agafii nakladanym na skore glowy czy oleju lopianowego... Nie mam pojecia.

---------- Dopisano o 02:54 ---------- Poprzedni post napisano o 02:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Zrob Poslinimy sie troche

U mnie tylko H&B i troche w SpaceNk, no i jakies malo interesujace rzeczy w Bootsie. Reszta online:/

Ewcia, Bleedingsun, ale numer
Fajnie znalesc kogos blizej kto ma podobne zakupowe dylematy... Daj znac kiedy znajdziesz cos fajnego w UK. Ja kupilam ostatnio 4 flaszki szamponu Timotei Organic w sklepie Discount UK po funcie kazdy. Fajny lagodny sklad. Z konsyztencji przypomina Alterre. Cena regularna w Boots to ok 3.50 chyba.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 04:20   #4963
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dzisiaj testowalam podklad w sztyfcie My chelle-pierwsze wrazenia-krycie srednie,po wsmarowaniu staje sie lekko matowy,nic sie nie blyszczy,jest niewidoczny na twarzy-zobaczymy jak bedzie dalej,troche sie boje ze mnie po nim wypryszczy,ale zobaczymy w miare czasuBardzo wygodny w obsludze i nic sie nie osypywalo jak przy proszkach

Znalazlam tez ciekawa firme gdzie mozna zamowic probki naturalnych podkladow uzywanych przez celebrytow-maja duzo jasnych kolorow i wysylaja takze international($5 za przesylke probek)
http://www.vapourbeauty.com/face/Vap...Foundation.asp

Znalazlam rowniez kolejna ciekawa firme organiczna i interesujace mydlo przeciwzmarszczkowe:brzyd al:
https://sumbody.com/store/about-face-soap-anti-wrinkle
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 06:52   #4964
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Coś w moich klimatach zapachowych pochwal się jak pachnie!!!!
Mam ochotę na ten krem do demakijażu Savonillie tylko z przesyłką 50 zł mi wyjdzie...za mleczko do demakijażu. Nie wiem czy to nie burżujstwo ale kusi mnie, oj kusi...Myślisz że można się z nimi dogadać coby jakoś taniej wysłały?A może są jakieś kody???
jasne, że da się dogadać pani Bożenka to kobieta anioł tak jak pania z make me bio
ja jeszcze nic nie testowałam z make me bio, czas to zmienić
zbliża się nowa część wątku, bo dochodzimy do 5000 postów

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dostalam, dostalam ale niestety jeden z kremow sie zbil w trakcie transportu takze czekam na nowa dostawe
Anula deo w formie pasty rzeczywiscie zasluguje na uwage, testowalam na razie 2 razy ale podoba mi sie. Niestety chyba do codziennego stosowania u mnie sie nie nadaje bo ta glinka troche wysusza
Dry flo natomiast mnie oczarowalo:lo ve: kladzione solo na mineraly trzyma mat 6h takze jest dobrze. Mysle nad tym, zeby dodac do niej troche miki brazujaco-rozswietlajacej wtedy byloby juz idealnie takze dziekuje Ci bardzo za nowe kosmetyczne hity
effcie, podasz linka?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 07:07   #4965
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Anula
Kupilam cytrusowy deo w kremie z maurelli. Mam nadzieje, ze szybko przyjdzie bo skonczyla mi sie Hauschka.
I na 100% kupie krem rozany z makemebio. Tylko skoncze uzywac probki. Beautiful face chyba mnie lekko uczulil. Ale nie mam mu tego za zle. Nie jest przeznaczony do mojego typu cery. Teraz koncze antiage.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 07:27   #4966
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dostalam, dostalam ale niestety jeden z kremow sie zbil w trakcie transportu takze czekam na nowa dostawe
Anula deo w formie pasty rzeczywiscie zasluguje na uwage, testowalam na razie 2 razy ale podoba mi sie. Niestety chyba do codziennego stosowania u mnie sie nie nadaje bo ta glinka troche wysusza
Dry flo natomiast mnie oczarowalo:lo ve: kladzione solo na mineraly trzyma mat 6h takze jest dobrze. Mysle nad tym, zeby dodac do niej troche miki brazujaco-rozswietlajacej wtedy byloby juz idealnie takze dziekuje Ci bardzo za nowe kosmetyczne hity
fajnie, że Ci dry flo pasuje.
Ja też się coraz bardziej przekonuje do tej mąki po dodaniu do wykończeniówki widzę troszkę zwiększoną makijażu i wydłużenie matu o 1,5 godzinki.
Natka też wspominałą o wysuszaniu skóry przez deo - u mnie na razie nic takiego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie - skórę pod pachami mam delikatną i gładką.
Muszę poużywać wersji miętowej męża dla porównania

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dodawał ktoś może pietruszkę (olejek, macerat) do kosmetyków? Działa rozjaśniająco, zmniejsza widoczność zaskórników i przebarwień, spłyca zmarszczki. Podobno dobrze też stosować pietruszkę na włosy i skórę głowy, zapobiega łamaniu i wypadaniu, przyśpiesza porost włosów.
Pietruszkę tylko jem
Ale strasznie ciekawe rzeczy o niej piszesz
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość



I jestes zadowolona z dluzszego stosowania? Sklad ma fajny. Moze podobny sobie ukrece



Fajnie znalesc kogos blizej kto ma podobne zakupowe dylematy... Daj znac kiedy znajdziesz cos fajnego w UK. Ja kupilam ostatnio 4 flaszki szamponu Timotei Organic w sklepie Discount UK po funcie kazdy. Fajny lagodny sklad. Z konsyztencji przypomina Alterre. Cena regularna w Boots to ok 3.50 chyba.
Coraz bardziej przekonuję się do deo
Dziewczyny, które dostały ode mnie próbkę też już chwaliły na wątku jego skuteczność, ale dwie zauważyły wysuszanie skóry.
Timotei organic cuda się dzieją na rynku kosmetycznym
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jasne, że da się dogadać pani Bożenka to kobieta anioł tak jak pania z make me bio
ja jeszcze nic nie testowałam z make me bio, czas to zmienić
zbliża się nowa część wątku, bo dochodzimy do 5000 postów

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



effcie, podasz linka?
znowu
pewnie dzisiaj trzeba będzie kolejną część zacząć
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula
Kupilam cytrusowy deo w kremie z maurelli. Mam nadzieje, ze szybko przyjdzie bo skonczyla mi sie Hauschka.
I na 100% kupie krem rozany z makemebio. Tylko skoncze uzywac probki. Beautiful face chyba mnie lekko uczulil. Ale nie mam mu tego za zle. Nie jest przeznaczony do mojego typu cery. Teraz koncze antiage.

Skuteczny jest, uważaj tylko na wysuszanie
Mój stary kocha beautiful face - stoi w jego szufladzie na honorowym miejscu
Ja wzięłam komplet anti-aging, wersji na dzień nie miałam, ale mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 07:48   #4967
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajnie, że Ci dry flo pasuje.
Ja też się coraz bardziej przekonuje do tej mąki po dodaniu do wykończeniówki widzę troszkę zwiększoną makijażu i wydłużenie matu o 1,5 godzinki.
Natka też wspominałą o wysuszaniu skóry przez deo - u mnie na razie nic takiego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie - skórę pod pachami mam delikatną i gładką.
Muszę poużywać wersji miętowej męża dla porównania


Coraz bardziej przekonuję się do deo
Dziewczyny, które dostały ode mnie próbkę też już chwaliły na wątku jego skuteczność, ale dwie zauważyły wysuszanie skóry.
Timotei organic cuda się dzieją na rynku kosmetycznym

znowu
pewnie dzisiaj trzeba będzie kolejną część zacząć



Skuteczny jest, uważaj tylko na wysuszanie
Mój stary kocha beautiful face - stoi w jego szufladzie na honorowym miejscu
Ja wzięłam komplet anti-aging, wersji na dzień nie miałam, ale mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie....
mięta strasznie wydajne są te deo

Anula, masz wprawę już w tym
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 08:10   #4968
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
pani mi napisała, że krótką datę ważności mają oleje i kilka sztuk wód kwiatowych.
dzięks

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mięta strasznie wydajne są te deo
a jak zapachowo wypadają? Ta mięta wg mnie jakoś mocno nie pachnie... a cytrusy? Bo teraz nie wiem, który zamówić, teoretycznie żaden z zapachów mi nie pasi... daliby różany czy jaśminowy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 08:18   #4969
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mięta strasznie wydajne są te deo

Anula, masz wprawę już w tym
nie ma sprawy, założy się
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięks


a jak zapachowo wypadają? Ta mięta wg mnie jakoś mocno nie pachnie... a cytrusy? Bo teraz nie wiem, który zamówić, teoretycznie żaden z zapachów mi nie pasi... daliby różany czy jaśminowy
Małgosiu, ja Tobie cytrusowy dałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 08:23   #4970
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jasne, że da się dogadać pani Bożenka to kobieta anioł tak jak pania z make me bio
ja jeszcze nic nie testowałam z make me bio, czas to zmienić
zbliża się nowa część wątku, bo dochodzimy do 5000 postów

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



effcie, podasz linka?
prosze bardzo
http://mazidla.com/index.php?option=...&Itemid=100406

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajnie, że Ci dry flo pasuje.
Ja też się coraz bardziej przekonuje do tej mąki po dodaniu do wykończeniówki widzę troszkę zwiększoną makijażu i wydłużenie matu o 1,5 godzinki.
Natka też wspominałą o wysuszaniu skóry przez deo - u mnie na razie nic takiego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie - skórę pod pachami mam delikatną i gładką.
Muszę poużywać wersji miętowej męża dla porównania
koniecznie przetestuje drugi deo i podziel sie opinia, ja pewnie jak pozuzywam swoje zapasy to pokusze sie na zamowienie go Prosze powiedz mi ta wersje ktora ja dostalam to jest ta cytrusowa tak?
Wlasnie doczytalam ze dry flo powinno sie przechowywac w lodowce
? Aniu a Ty gdzie ja przechowujesz?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 08:27   #4971
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
prosze bardzo
http://mazidla.com/index.php?option=...&Itemid=100406


koniecznie przetestuje drugi deo i podziel sie opinia, ja pewnie jak pozuzywam swoje zapasy to pokusze sie na zamowienie go Prosze powiedz mi ta wersje ktora ja dostalam to jest ta cytrusowa tak?
Wlasnie doczytalam ze dry flo powinno sie przechowywac w lodowce
? Aniu a Ty gdzie ja przechowujesz?
Ty też masz cytrusową, bo mięta jest starego
Dry flo grzecznie leży w kosmetycznej szufladzie w łazience
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 08:29   #4972
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Coraz bardziej przekonuję się do deo
Dziewczyny, które dostały ode mnie próbkę też już chwaliły na wątku jego skuteczność, ale dwie zauważyły wysuszanie skóry.
Boże, jakim ja jestem strasznym wyłudzaczem... mogłabym prosić o próbkę tego deo? Może mnie nie uczuli Tym razem zapłacę za wysyłkę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 08:51   #4973
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Effciu - odłożyłam sobie trochę do bieżącego używania a resztę schowałam do lodówce po Twoim info

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Boże, jakim ja jestem strasznym wyłudzaczem... mogłabym prosić o próbkę tego deo? Może mnie nie uczuli Tym razem zapłacę za wysyłkę
Jak mi się zwolni jakiś pojemnik po próbkach od dziewczyn to Ci podeślę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:03   #4974
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak mi się zwolni jakiś pojemnik po próbkach od dziewczyn to Ci podeślę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:56   #4975
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu, ja Tobie cytrusowy dałam

no to jestem bardzo bystra

chcę złożyć zamówienie w sklepie Maurelii i kurcze, nie widzę nigdzie składów Laboratoires Eliane
są ok? Miała któraś?

to serum np. KLIK
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-01-26 o 09:57
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:58   #4976
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effciu - odłożyłam sobie trochę do bieżącego używania a resztę schowałam do lodówce po Twoim info


Jak mi się zwolni jakiś pojemnik po próbkach od dziewczyn to Ci podeślę.
Anuś, Ty już porozdawałaś. Znowu Ci szybko zniknie. Jak przyjdzie mój deo to mogę Kretce wysłać próbkę
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 09:59   #4977
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

http://mazidla.com/index.php?option=...&Itemid=100406

Oj dziewczyny, aż mi się buzia śmieje od rana po przeczytaniu Waszych postów na temat Dry-flo .Jakiś czas temu kupiłam sobie skrobię kukurydzianą w ramach diety bezglutenowej, a tu widzę, że się mogę jeszcze od zewnątrz upiększyć

Czy możecie mi polecić niezapychający krem na zimę (cera mieszana z niedoskonałościami) - bo wysycham strasznie (zwłaszcza nos) i nic, co aktualnie mam, nie pomaga.

A czy do tych dezodorantów w paście skóra się nie przyzwyczaja? Nie wiem, jak u Was, ale u mnie na początku zawsze jest wow (wyjątkiem był ałun, który w ogóle na mnie nie działa), a po ok. 2 tygodniach "powrót do przeszłości". Nie ma znaczenia, czy naturalny produkt, czy nie. Jedynie etiaxil trzymał trochę dłużej. Wiem, wiem etiaxil paskudztwo - ale akurat z poceniem mam spory problem to i próbuję wszystkiego
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:04   #4978
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Informuję, że odżywka do paznokci Avril nadaje się doskonale również na topa- dosyć szybko wysycha i daje bardzo ładny połysk, porównywalny do Nail Tek Intensive Therapy
Co do pietruszki- rozjaśnia pewnie ze względu na dużą zawartość wit. C- podawałam kiedyś linka do organicznych kosmetyków pietruszkowych; bodajże na greenfamily store & more
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:06   #4979
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anuś, Ty już porozdawałaś. Znowu Ci szybko zniknie. Jak przyjdzie mój deo to mogę Kretce wysłać próbkę
Mogłabyś? Byłabym bardzo wdzięczna Nie zależy mi na już teraz zaraz, po prostu kiedyś, żebym zobaczyła jak zareaguję, mam nadzieję, że się miło zaskoczę i będę mogła kupić słoiczek dla siebie Jak coś chcesz ode mnie to pisz
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:16   #4980
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mogłabyś? Byłabym bardzo wdzięczna Nie zależy mi na już teraz zaraz, po prostu kiedyś, żebym zobaczyła jak zareaguję, mam nadzieję, że się miło zaskoczę i będę mogła kupić słoiczek dla siebie Jak coś chcesz ode mnie to pisz
Dam znać jak przyjdzie to podasz mi adres
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.