Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 12:45   #2371
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Downtown to nie mój zapach, dlatego wybrałam Clarinsa - uwielbiam takie cytrusowe wody.
A przez brak atomka... kliknęłam mini zamówionko w Sephorze pusty atomizerek o pojemności 30ml - właśnie na Clarinsa, podkład i oczywiście waciki

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...odklad/P104017
warty ten podkład coś ??

a już wydawało mi sie, że jestem wyleczona z zakupoholizmu...
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 12:57   #2372
efek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Przez Was kliknęłam małe zamówionko w Douglasie... własnie dotarło

Kredka, tusz, szminka Artdeco i sól do kąpieli to zakupy... reszta to prezenciki Jako niespodziankę dostałam balsam Trussardi My name 100ml, do tego 2 balsamy CK i ma zapas smarowideł do końca roku Woda Clarinsa pachnie obłędnie tylko szkoda, że nie ma atomizera...
mam pytanie a jak dostałaś jako prezent puder kamuflaż z artdeco??
efek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:01   #2373
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Moje mini zamówienie z Clinique:
25.06.2014
12:33:53
Picked-up by courier
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:05   #2374
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kliknęłam mini zamówionko z Dougiego - inglot Duraline
wybrałam Sensai niespodzinakę , próbkę niespodziankę, YSL męski

zapłaciłam pierwszy raz paypalem i pytanie do Was dziewczyny jak długo ta ich "operacja" trwa ? czy szybciej bezpośrednio z karty ?
Płaciłam i kartą i paypalem (swoją dropą paypal i tak pobiera mi z karty bo sobie ją podpięłam pod konto, i pod payU też - wygodniej się płaci) - oba zamówienia realizują w tempie błyskawicy. Kiedyś nawet zamówienie złożone prawie o 16-tej miałam u siebie następnego dnia.

Ten kod z payback na niby-darmową dostawę działa, ale on nie daje darmowej wysyłki, tylko rabatuje ceny 10%, i nie łączy się z żadnym innym kodem rabatowym.

Od wczoraj w D. są fajne wyprzedaże, ale najlepsze rzeczy szybko znikają... dodałam wczoraj do listy życzeń kilka odcieni szminek, jakieś mini-odżywki i już dziś wyprzedane
https://www.douglas.pl/douglas/SALE/...dex_c0904.html

A dziewczyny, dostałyście +500pkt za zakupy w clinique? mi nic nie doliczyło chociaż wchodzę przez payback.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2014-06-25 o 13:08
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:15   #2375
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Moje mini zamówienie z Clinique:
25.06.2014
12:33:53
Picked-up by courier
dzięki za cynk moje też zamówiłam 3 zestawy za 49 zł , ale każdy w oddzielnym zamówieniu - bardziej mi się opłacało , są już w sortowni , czyli jutro będą u mnie mam nadzieje , że rano

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
A dziewczyny, dostałyście +500pkt za zakupy w clinique? mi nic nie doliczyło chociaż wchodzę przez payback.
Mają na to czas chyba 30 dni (?) jak się niemylę , powinny dojśc niedługo
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:21   #2376
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
dzięki za cynk moje też zamówiłam 3 zestawy za 49 zł , ale każdy w oddzielnym zamówieniu - bardziej mi się opłacało , są już w sortowni , czyli jutro będą u mnie mam nadzieje , że rano
Ja mam nadzieję, że ta darmowa dostawa jeszcze trochę pobędzie Pewnie bym się skusiła po wstępnych testach tego co przyjdzie teraz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:26   #2377
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja cały czas płacę paypalem kasę mają od razu na koncie i wysyłka jest natychmiastowa

Wczoraj za GIFT82 (z 2 zamówień) dostałam lakier do paznokci ANNY (kolor czerwony - średnio lubię takie kolory, ale przetestuję trwałość i może skusze sie na inne odcienie) i eyeliner NYX turkusowy - na lato super! szkoda, że dziś już nie wchodzi ten kod
aha dzięki

lakiery Anny są genialne !! chyba nawet lepsze niż osławione Essie
fajne niespodzianki


Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Płaciłam i kartą i paypalem (swoją dropą paypal i tak pobiera mi z karty bo sobie ją podpięłam pod konto, i pod payU też - wygodniej się płaci) - oba zamówienia realizują w tempie błyskawicy. Kiedyś nawet zamówienie złożone prawie o 16-tej miałam u siebie następnego dnia.

Ten kod z payback na niby-darmową dostawę działa, ale on nie daje darmowej wysyłki, tylko rabatuje ceny 10%, i nie łączy się z żadnym innym kodem rabatowym.

no właśnie nie wiem bo sprawdziłam status to jest "oczekuje" no i nie wiem czy coś naknociłam czy nie

dostałam w sumie maila że "odnotowaliśmy autoryzowanie przez Ciebie płatności na rzecz firmy Douglas " a zrobiłam zamówienie po 11
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 13:32   #2378
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez efek77 Pokaż wiadomość
mam pytanie a jak dostałaś jako prezent puder kamuflaż z artdeco??
Puderek był dodawany jako prezent przy zamówieniu produktów Artdeco za 129zł Nie wiem, czy ta promocja jeszcze działa... chyba juz nie, bo za dużo produktów tej marki jest na wyprzedaży...
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:39   #2379
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że ta darmowa dostawa jeszcze trochę pobędzie Pewnie bym się skusiła po wstępnych testach tego co przyjdzie teraz
Ja z kolei wstrzymuję się ze zamówieniem zestawy za 49 zł z Clinique, bo czekam na płyn do demakijażu w gratisach, ale chyba się nie doczekam..

A poza tym, tyle piszecie o balsamach CK - jaki limit zamówienia trzeba mieć, aby je otrzymać?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:41   #2380
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A ja czekam na -20 w Douglasie bo czaję się na puder .
Kupiłam dziś stacjonarnie 2 błyszczyki z Clarinsa i miałam kupon -40 zł i czekam na kolejną paczuchę z Douglasa . Tak to jest jak się zamawia podkład w ciemno a nigdzie nie można go przetestować. Ciekawa jestem co oni później robią z takimi używanymi podkładami bo przecież na fakturze zaznaczyłam, że zły kolor i że testowany wiadomo i co później dalej to sprzedają klientom czy jak?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-06-25 o 13:43
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:51   #2381
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że ta darmowa dostawa jeszcze trochę pobędzie Pewnie bym się skusiła po wstępnych testach tego co przyjdzie teraz
mi zamawiając 3 zestawy anti blemish wyszło prawie 3 pełnowymiarowe produkty za 147 zł + 3 kosmetyczki , 4,5 ml serum, 4,5 ml podkładu i 6 miniaturek z tym , że dwa kremy pod oczy mama odkupiła , więc zapłaciłam 107 zł a tak sam tonik 95 zł i pianka 89 zł i krem 97 zł :P

Też mam nadzieje , że i dostawa i miniaturki jak i zestawy za 49 zł zostaną mam nadzieję , że rzucą takie małe zestawy z 3 krokami bo te za 103 zł są wogóle nie opłacalne

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja czekam na -20 w Douglasie bo czaję się na puder .
Kupiłam dziś stacjonarnie 2 błyszczyki z Clarinsa i miałam kupon -40 zł i czekam na kolejną paczuchę z Douglasa . Tak to jest jak się zamawia podkład w ciemno a nigdzie nie można go przetestować. Ciekawa jestem co oni później robią z takimi używanymi podkładami bo przecież na fakturze zaznaczyłam, że zły kolor i że testowany wiadomo i co później dalej to sprzedają klientom czy jak?
może idą na testery do drogerii ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 13:54   #2382
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja czekam na -20 w Douglasie bo czaję się na puder .
Kupiłam dziś stacjonarnie 2 błyszczyki z Clarinsa i miałam kupon -40 zł i czekam na kolejną paczuchę z Douglasa . Tak to jest jak się zamawia podkład w ciemno a nigdzie nie można go przetestować. Ciekawa jestem co oni później robią z takimi używanymi podkładami bo przecież na fakturze zaznaczyłam, że zły kolor i że testowany wiadomo i co później dalej to sprzedają klientom czy jak?
Ja kiedys pisallam do nich maila i mowili ze mozna tak..ale kurde co sie z ty dzieje to pojecia nie mam
Instant lip perfector ?

Ja chce podklad z diora - wezme nude ale -20% by sie przydalo..
I meteoryty bym chciala.. no i z diora mi jeszcze bb i forever po glowie chodzi mocno

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:54   #2383
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
mi zamawiając 3 zestawy anti blemish wyszło prawie 3 pełnowymiarowe produkty za 147 zł + 3 kosmetyczki , 4,5 ml serum, 4,5 ml podkładu i 6 miniaturek z tym , że dwa kremy pod oczy mama odkupiła , więc zapłaciłam 107 zł a tak sam tonik 95 zł i pianka 89 zł i krem 97 zł :P

Też mam nadzieje , że i dostawa i miniaturki jak i zestawy za 49 zł zostaną mam nadzieję , że rzucą takie małe zestawy z 3 krokami bo te za 103 zł są wogóle nie opłacalne

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



może idą na testery do drogerii ?
Oby tak było Oby czytali w myślach klientów
Też obstawiam, że idą na testery. Nie wyobrażam sobie kupić używanego podkładu
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:58   #2384
LonelyDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 297
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
mi zamawiając 3 zestawy anti blemish wyszło prawie 3 pełnowymiarowe produkty za 147 zł + 3 kosmetyczki , 4,5 ml serum, 4,5 ml podkładu i 6 miniaturek z tym , że dwa kremy pod oczy mama odkupiła , więc zapłaciłam 107 zł a tak sam tonik 95 zł i pianka 89 zł i krem 97 zł :P

Też mam nadzieje , że i dostawa i miniaturki jak i zestawy za 49 zł zostaną mam nadzieję , że rzucą takie małe zestawy z 3 krokami bo te za 103 zł są wogóle nie opłacalne

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



może idą na testery do drogerii ?
Są takie małe zestawy 3 kroki za 39 zł. Ja swój kupowałam w Galerii Katowickiej w Douglasie.
Mam akurat zestaw nr 3 i tam żel do mycia twarzy ma 30 ml, tonik też, a emulsja ma 15 ml
LonelyDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:04   #2385
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
Są takie małe zestawy 3 kroki za 39 zł. Ja swój kupowałam w Galerii Katowickiej w Douglasie.
Mam akurat zestaw nr 3 i tam żel do mycia twarzy ma 30 ml, tonik też, a emulsja ma 15 ml
no właśnie taki chce , u mnie nie ma w douglsie , bo patrzyłam są tylko te po 100 zł , ale mam jeszcze jeden tyle , że daleko może tam.. szkoda, że nie można sprawdzić tego przez neta ja kupowałam rok-dwa temu za 35 zł i wszystko miało po 30 ml
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:04   #2386
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i skusiłyście mnie tymi balsamami, też dzisiaj poczyniłam zamówienie. Wkurzyłam się tylko, bo do dzisiaj obowiązywała bezpłatna dostawa z kodem payback ale mi nie weszła, więc oczywiście dopchałam zamówienie do zwykłej bezpłatnej przesyłki. Kody, które jeszcze wchodzą:

PAYBACK475 (-10%)
FBLATO (do wyboru)
CKLATO (balsam do ciała)
RET3 (balsam do ciała)
MEN14 (krem przeciwzmarszczkowy dla panów 12ml)

Nie wszedł mi tylko ZIPPO i GIFT82
bo ta darmowa dostawa nie wchodzi jako darmowa dostawa a jako -10%

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Od wczoraj w D. są fajne wyprzedaże, ale najlepsze rzeczy szybko znikają... dodałam wczoraj do listy życzeń kilka odcieni szminek, jakieś mini-odżywki i już dziś wyprzedane
https://www.douglas.pl/douglas/SALE/...dex_c0904.html

A dziewczyny, dostałyście +500pkt za zakupy w clinique? mi nic nie doliczyło chociaż wchodzę przez payback.
i jeszcze dodam, że produkty diora są poprzeceniane ale nie wysiwetlaja sie w liscie przecen, tylko przez Diora trzeba wchodzić, np niektóre pomadki są za 99

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
aha dzięki

lakiery Anny są genialne !! chyba nawet lepsze niż osławione Essie
fajne niespodzianki
Potwierdzam, ja tak załuje że skusiłam się tylko na dwa kolory w Mario
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:13   #2387
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

może idą na testery do drogerii ?
Dobrzy by było chociaż w sumie te wszystkie marki stać na takie coś nawet jakby mieli to wywalić.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja kiedys pisallam do nich maila i mowili ze mozna tak..ale kurde co sie z ty dzieje to pojecia nie mam
Instant lip perfector ?

Ja chce podklad z diora - wezme nude ale -20% by sie przydalo..
I meteoryty bym chciala.. no i z diora mi jeszcze bb i forever po glowie chodzi mocno

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
Tak te wzięłam dokładnie kolorek 05 i 06 bo chciałam jakiś brązik . Czaję się jeszcze na 01.
Ja chce puder La Prairie ale 329 zł to przesada
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:14   #2388
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Douglasie przy zakupie dwoch produktow z nowej kolekcji stara Mydlarnia-mydelko gratis(ale wchodzi juz jako gratis przy jednym produkcie w koszyku).
Przy zakupie dowolnego produktu marki Intesa -dezodorant gratis(nawet jak sie wezmie miniature za 6,9).
Do tego 3 probeczki i za ok.30 zl mozna miec 4 produkty+ probki.Chyba niezle.Szkoda,ze zaden rabat badz przesylka gratis teraz nie wchodzi
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:15   #2389
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Potwierdzam, ja tak załuje że skusiłam się tylko na dwa kolory w Mario
u mnie w ogóle nie było może i dobrze bo wykupiłabym pewnie całą szafę z takim rabatem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 14:17   #2390
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


no właśnie nie wiem bo sprawdziłam status to jest "oczekuje" no i nie wiem czy coś naknociłam czy nie

dostałam w sumie maila że "odnotowaliśmy autoryzowanie przez Ciebie płatności na rzecz firmy Douglas " a zrobiłam zamówienie po 11
Zauważyłam, że statusy mają "lagi"- np przychodzi do mnie mejl, że zamówienie wysłano i dostaję fakturę, a na stronie wciąż widnieje "w trakcie opracowania/realizacji". Jak mają od Ciebie kasę to powinni dziś wysłać, chyba, że im czegoś zabrakło

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość



może idą na testery do drogerii ?
Kiedyś gdzieś czytałam, że te zwroty idą potem na właśnie testery do stacjonarek ale to się tyczyło USA gdzie w wielu sklepach można zwrócić testowane kosmetyki.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:34   #2391
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
W Douglasie przy zakupie dwoch produktow z nowej kolekcji stara Mydlarnia-mydelko gratis(ale wchodzi juz jako gratis przy jednym produkcie w koszyku).
Przy zakupie dowolnego produktu marki Intesa -dezodorant gratis(nawet jak sie wezmie miniature za 6,9).
Do tego 3 probeczki i za ok.30 zl mozna miec 4 produkty+ probki.Chyba niezle.Szkoda,ze zaden rabat badz przesylka gratis teraz nie wchodzi
Dzięki za cynk Mi Intesa wchodzi, ale mydełko ze Starej Mydlarni nie chce;/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:45   #2392
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk Mi Intesa wchodzi, ale mydełko ze Starej Mydlarni nie chce;/
a dodalas produkt z nowej kolekcji?
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 14:48   #2393
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
a dodalas produkt z nowej kolekcji?
Już ogarnęłam dzięki wielkie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 15:00   #2394
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

KodyRabat3 - Oferta: 50zł rabatu przy zamówieniu od 300zł SEPHORA
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 15:07   #2395
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzisiaj na limango są szczotki Clarisonica za 349zl i zapasowe końcówki za 49zl była też paletka Naked ale już wykupiona

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Jak ktos lubi kupowac podrobki to fajna oferta


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 15:21   #2396
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Czaiłam się i czaiłam i oto jest moje pierwsze zamówionko w Douglasie;D

19 rzeczy za 128zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prin.jpg (59,3 KB, 183 załadowań)
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 15:23   #2397
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Jak ktos lubi kupowac podrobki to fajna oferta


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie

Do mnie doszła paczka z Douglasa. Udało mi się upolować limitowany róż Azalea in the Afternoon z Maca Tuż po tym jak go dodałam do koszyka to już ich nie było na stanie złapałam ostatni
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 15:41   #2398
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że statusy mają "lagi"- np przychodzi do mnie mejl, że zamówienie wysłano i dostaję fakturę, a na stronie wciąż widnieje "w trakcie opracowania/realizacji". Jak mają od Ciebie kasę to powinni dziś wysłać, chyba, że im czegoś zabrakło
właśnie dostałam potwierdzenie wysyłki faktycznie mega szybko, dzięki
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 16:56   #2399
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
Są takie małe zestawy 3 kroki za 39 zł. Ja swój kupowałam w Galerii Katowickiej w Douglasie.
Mam akurat zestaw nr 3 i tam żel do mycia twarzy ma 30 ml, tonik też, a emulsja ma 15 ml
ja kupowałam takie rok albo 2 lata temu, były wtedy za 29zł. (starczały mi na miesiąć) niestety dawno ich nigdzie nie widziałam
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 17:06   #2400
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
ja kupowałam takie rok albo 2 lata temu, były wtedy za 29zł. (starczały mi na miesiąć) niestety dawno ich nigdzie nie widziałam
Znalazłam coś takiego:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...30ml-DDML.html

Coś taniawo
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.