Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 09:54   #1681
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie zapracowane, chore, dostałam w prezencie od męża gorączkę, zapchane zatoki, a z nosa cieknie mi jak z hydrantu, już chciałam nawet dwa tampony sobie włożyć, bo nie daję rady
Witaj w klubie; ja od mojego TŻ-ta dostałam ból gardła i mam nadzieję, że nie rozwinie to się jak u Ciebie.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:01   #1682
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny czy polecacie ten Brow Bar (?)czy jakos tak w zlotych Tarasach?
Czy tam sie trzeba umowic na termin i godzine (tak bym preferowala) a jesli tak to jest tam jaki nr tel?
Jakas konkretna pania polecacie?
Bardzo mi zalezy na profesjonalistce bo moje brwi od kilku miesiecy nie ruszalam w ogole i nie chce miec schrzanionych...a mam ich i tak niewiele...

Ps. Czy na wizazu jest wątek gdzie na biezaco infomuja sie dziewczyny o znizkach do paf&rub?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:04   #1683
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość


wow gratuluję dążenia do celu zrobiłabym to samo
rzecznik praw konsumenta udziela bezpłatnych porad?

nie wiem czy wszędzie takie porady są bezpłatne, ale u mnie w Urzędzie Miasta są darmowe zbyt wiele osób odpuszcza w takich sytuacjach bo nie każdy wie, że tak naprawdę niewiele zachodu to wszystko kosztuje


wysmarowałam się dzisiaj tym BB-kiem od Rusinowej, nie jest zły, ale nie wiem czy warty tych pieniędzy, lepiej już zainwestować w krem, krycie ma delikatne, cera wygląda ładnie, zdrowo, świeżo, ale jakoś siedzenia mi nie urwał
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-06-17 o 10:08
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:05   #1684
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Pomalowałam się mini szminką C. Runway Coral fajny odcień, trochę wpadający w pomarańczowy na lato będzie super
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:09   #1685
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Ja dostałam
Moje zamówienie za 100 zł
Rzeczywiście w tym opakowaniu szminki wyglądają o niebo lepiej. Zielone były takie biedne i tandetne.
A co to jest za krem w różowym słoiczku- all eyes czy moisture surge ( ten z kodu UPOMINEK)?

Ja nie kupowałam, ale gdyby wrzucili zestawy laser focus to bym kliknęła. Jedynie sera do twarzy mnie teraz interesują + ewentualnie kremy pod oczy.


Cytat:
Ps. Czy na wizazu jest wątek gdzie na biezaco infomuja sie dziewczyny o znizkach do paf&rub?
Na biochemi urody jest wątek o kosmetykach naturalnych i tam dziewczyny piszą właśnie m.in o prmocjach P&R
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783467&page=40

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-06-17 o 10:13
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:10   #1686
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Też mam już Clinique
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:14   #1687
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

I do mnie przyszło zamówienie z C.
Gratisowa pomadeczka urocza. Takiego koloru jeszcze nie miałam, więc tym bardziej się cieszę. Koral żywy, ciut jaskrawy, taki letni. Trochę róż, trochę pomarańcz, trochę czerwień, trochę malina ale bardziej arbuz. Nie zapominając o mandarynce.
Konsystencja przyjemnie kremowa.
Pojemność- akurat. Nie przeszkadzałoby mi gdyby w sklepach i takie mini pomadki się pojawiły. W moim przypadku zużyć kolorowy produkt do ust to mały cud.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 10:15   #1688
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy polecacie ten Brow Bar (?)czy jakos tak w zlotych Tarasach?
Czy tam sie trzeba umowic na termin i godzine (tak bym preferowala) a jesli tak to jest tam jaki nr tel?
Jakas konkretna pania polecacie?
Bardzo mi zalezy na profesjonalistce bo moje brwi od kilku miesiecy nie ruszalam w ogole i nie chce miec schrzanionych...a mam ich i tak niewiele...
Ja polecam. Ja zawsze dzwonię wcześniej i się umawiam do Pani Karoliny - moim zdaniem jest najlepsza. Telefon zawsze szukam w necie :/ Moim zdaniem robią tam najlepsze brwi, ale trochę kosztuje ta przyjemność 89 zł z henna, 65 zł bez.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:17   #1689
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pomalowałam się mini szminką C. Runway Coral fajny odcień, trochę wpadający w pomarańczowy na lato będzie super
O tak, fajny, fajny.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:24   #1690
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
I do mnie przyszło zamówienie z C.
Gratisowa pomadeczka urocza. Takiego koloru jeszcze nie miałam, więc tym bardziej się cieszę. Koral żywy, ciut jaskrawy, taki letni. Trochę róż, trochę pomarańcz, trochę czerwień, trochę malina ale bardziej arbuz. Nie zapominając o mandarynce.
Konsystencja przyjemnie kremowa.
Pojemność- akurat. Nie przeszkadzałoby mi gdyby w sklepach i takie mini pomadki się pojawiły. W moim przypadku zużyć kolorowy produkt do ust to mały cud.
Bardzo trafne określenie koloru - arbuz dokładnie taka jest ta szmineczka

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Mam na wykończeniu 2 szminki: Maybelline i L'Oreala, zostało z 1 cm sztyftu, ale dziady nie chcą się skończyć a szkoda mi wyrzucać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:26   #1691
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo trafne określenie koloru - arbuz dokładnie taka jest ta szmineczka

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Mam na wykończeniu 2 szminki: Maybelline i L'Oreala, zostało z 1 cm sztyftu, ale dziady nie chcą się skończyć a szkoda mi wyrzucać
U mnie najgorzej jest z wykańczaniem cieni szminki i błyszczyki jakoś szybciej się zużywają
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 10:29   #1692
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
U mnie najgorzej jest z wykańczaniem cieni szminki i błyszczyki jakoś szybciej się zużywają
Cienie to koszmar
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:30   #1693
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Powinnam mieć C., ale kurier nie raczył zadzwonić i chociaż byłam autem w sklepie obok to pojechał w sina dał, chciałam jechać za nim, napad na kuriera ale opanowałam się, mam do niego numer ze śledzenia przesyłki i zaraz do niego dzwonie ala:
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:36   #1694
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Powinnam mieć C., ale kurier nie raczył zadzwonić i chociaż byłam autem w sklepie obok to pojechał w sina dał, chciałam jechać za nim, napad na kuriera ale opanowałam się, mam do niego numer ze śledzenia przesyłki i zaraz do niego dzwonie ala:
A ja mojego kuriera na pieszko ostatnio goniłam Wyszłam z domu i patrzę z daleka GLS i myślę, że pewnie do mnie. Na szczęście kurier guzdrała i zdążyłam wrócić. Kurier z GLS oczywiście nie dzwoni ani nie wysyła SMSa do mnie. Ogólnie z kurierami mam problem, bo nigdy nie mają reszty albo zostawiają u sąsiadów dlatego wolę paczkomaty. Dlaczego kurierzy rozwożą przesyłki wtedy, kiedy większość ludzi pracuje, tego nigdy nie zrozumiem.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
I do mnie przyszło zamówienie z C.
Gratisowa pomadeczka urocza. Takiego koloru jeszcze nie miałam, więc tym bardziej się cieszę. Koral żywy, ciut jaskrawy, taki letni. Trochę róż, trochę pomarańcz, trochę czerwień, trochę malina ale bardziej arbuz. Nie zapominając o mandarynce.
Konsystencja przyjemnie kremowa.
Pojemność- akurat. Nie przeszkadzałoby mi gdyby w sklepach i takie mini pomadki się pojawiły. W moim przypadku zużyć kolorowy produkt do ust to mały cud.
Też z niecierpliwością czekam na ten odcień. Nawet dodatkowo licytowałam go na allegro u miss_reflection, ale niestety zapomniałąm kliknąć, ktoś mnie przelicytował. Nie wiem jak się komuś opłacało sprzedać tę pomadkę za 3zł.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-17 o 10:43
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:41   #1695
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A ja mojego kuriera na pieszko ostatnio goniłam Wyszłam z domu i patrzę z daleka GLS i myślę, że pewnie do mnie. Na szczęście kurier guzdrała i zdążyłam wrócić. Kurier z GLS oczywiście nie dzwoni ani nie wysyła SMSa do mnie. Ogólnie z kurierami mam problem, bo nigdy nie mają reszty albo zostawiają u sąsiadów ala: dlatego wolę paczkomaty. Dlaczego kurierzy rozwożą przesyłki wtedy, kiedy większość ludzi pracuje, tego nigdy nie zrozumiem.
Do mnie tylko DPD nie dzwoni, nigdy. Zawsze muszę się domyślać, czy będzie czy nie. Czekam teraz ma fedex jeszcze, zobaczymy jak z nimi będzie. i przypomniałas mi, że muszę na niego pieniądze rozmienic, bo wzięłam za pobraniem
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:45   #1696
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

U mnie najgorsi są kurierzy z Siódemki. Nie potrafią odczytać adresu i mylą bloki. "proszę Pani, nie mogę do Pani trafić, bo nie ma takiego adresu" "ok Dobrze. Wyjdę na ulicę i będę do Pana machać"
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:49   #1697
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Zdjecie nowych kolorów semilac 130 i 131 ktoś chcial ale nie pamietam kto
ja chciałam, oba piękne
Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Ale piękne, letnie kolorki. Ten łososiowy jest
Same dziewczyny robicie te pazurki? Kurczę, kiedyś też chciałam, ale nie mam zbytnio talentu i boję się, że okropnie bym sobie robiła :/

Czekam niecierpliwie na zamówienie z C, widziałam, że któraś już dostała
Zapłaciłam też za torbę i błyszczyk z S, choć miałam nie brać
tak, ja wlasnie chce sama sprobowac- pierwszy raz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:51   #1698
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Uff przeszłam antyplagiat, oddałam mgr do dziekanatu i aplikowałam o pracę
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:52   #1699
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
I do mnie przyszło zamówienie z C.
Gratisowa pomadeczka urocza. Takiego koloru jeszcze nie miałam, więc tym bardziej się cieszę. Koral żywy, ciut jaskrawy, taki letni. Trochę róż, trochę pomarańcz, trochę czerwień, trochę malina ale bardziej arbuz. Nie zapominając o mandarynce.
Konsystencja przyjemnie kremowa.
Pojemność- akurat. Nie przeszkadzałoby mi gdyby w sklepach i takie mini pomadki się pojawiły. W moim przypadku zużyć kolorowy produkt do ust to mały cud.
Mam takie same odczucia, przy normalnych wielkościach jedyna szansa zużycia pomadki to jej zgubienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam taką i bardzo ją sobie chwalę
http://www.ceneo.pl/25769957
Dziękuję Popołudniu napadnę na sklepy, zobaczymy co będzie dostępne.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 10:52   #1700
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Kurier dzwonił i za chwilę u mnie też będzie Clinique .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:53   #1701
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Uff przeszłam antyplagiat, oddałam mgr do dziekanatu i aplikowałam o pracę
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:57   #1702
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:05   #1703
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja też chciałam kupić pędzle, ale do cieni te pędzle nie są takie grube jak np. ten do Meteorytków albo z Terracotty, ale jest fajny, etui też super - ciemnobrązowe z różową wstążką
Wstążeczka czy gumeczka??
Etui było zafoliowane??
Z góry dziękuję za odpowiedź

P.S. Piękne zamówienia Dziewczynki
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:09   #1704
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A ja mojego kuriera na pieszko ostatnio goniłam Wyszłam z domu i patrzę z daleka GLS i myślę, że pewnie do mnie. Na szczęście kurier guzdrała i zdążyłam wrócić. Kurier z GLS oczywiście nie dzwoni ani nie wysyła SMSa do mnie. Ogólnie z kurierami mam problem, bo nigdy nie mają reszty albo zostawiają u sąsiadów dlatego wolę paczkomaty. Dlaczego kurierzy rozwożą przesyłki wtedy, kiedy większość ludzi pracuje, tego nigdy nie zrozumiem.
Ja nie cierpię mojego kuriera GLS. Jest tak beznadziejnie wredny, że ostatnio się z nim pokłóciłam przez telefon, bo prosiłam, żeby przyjechał chwilę po 15, bo dziecko z przedszkola odbieram, a on wiecie co cham jeden z 5 15 przyjechał, na szczęście moja mama była w domu. GLS unikam jak ognia, ewentualnie w pracy, ale to też rzadko, teraz czekam, kiedy przyjedzie z jakąś przesyłką do mnie do pracy, to ja mu dam w rekompensacie DPD, UPS i DHL mam cudownych kurierów i u mnie w mieście, jeżeli jest adres prywatny, to przyjeżdżają po 16, ewentualnie wcześniej się umawiają, ale to raczej w kwestii samego kuriera, a nie firmy.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja chciałam, oba piękne

tak, ja wlasnie chce sama sprobowac- pierwszy raz
To koniecznie daj znać jak wyjdzie

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Uff przeszłam antyplagiat, oddałam mgr do dziekanatu i aplikowałam o pracę
klask i:
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:12   #1705
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię mojego kuriera GLS. Jest tak beznadziejnie wredny, że ostatnio się z nim pokłóciłam przez telefon, bo prosiłam, żeby przyjechał chwilę po 15, bo dziecko z przedszkola odbieram, a on wiecie co cham jeden z 5 15 przyjechał, na szczęście moja mama była w domu. GLS unikam jak ognia, ewentualnie w pracy, ale to też rzadko, teraz czekam, kiedy przyjedzie z jakąś przesyłką do mnie do pracy, to ja mu dam w rekompensacie DPD, UPS i DHL mam cudownych kurierów i u mnie w mieście, jeżeli jest adres prywatny, to przyjeżdżają po 16, ewentualnie wcześniej się umawiają, ale to raczej w kwestii samego kuriera, a nie firmy.



To koniecznie daj znać jak wyjdzie



klask i:
Dziękuję
Ja miałam przejścia z Siódemką. Dopytywał się co to, czy ja na handel zamawiam.. A to był czas okazji w YR
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:21   #1706
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny dostałam mój 'drobny upominek' z C za to, że zwalili zamówienie. Perfectly Real Makeup teint pełnowymiarowy 30 ml, odcień 14 i do tego nie purchawka. http://www.clinique.com.pl/product/1...KAD/index.tmpl
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:21   #1707
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Uff przeszłam antyplagiat, oddałam mgr do dziekanatu i aplikowałam o pracę


Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja miałam przejścia z Siódemką. Dopytywał się co to, czy ja na handel zamawiam.. A to był czas okazji w YR
U mnie podczas tych akcji, to jeden kurier PP poprosił o katalogi wysyłkowe i próbki dla żony, mamy i siostry.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam mój 'drobny upominek' z C za to, że zwalili zamówienie. Perfectly Real Makeup teint pełnowymiarowy 30 ml, odcień 14 i do tego nie purchawka. http://www.clinique.com.pl/product/1...KAD/index.tmpl
Zazdraszczam
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-17 o 11:25
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:25   #1708
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja miałam przejścia z Siódemką. Dopytywał się co to, czy ja na handel zamawiam.. A to był czas okazji w YR
U mnie teraz pani listonoszka się dopytuje co ja tak zamawiam, bo non stop przychodzą odlewki ze wspólnych i jakieś małe wymianki
Nie bardzo ją lubię bo każe do siebie wychodzić (tzn. z jednej strony rozumiem, z drugiej no halo - przecież to jej praca i to chyba należy do obowiązków), jakiś czas temu miała problem z nogą i faktycznie wtedy i ja i sąsiedzi wszyscy wokół niej skakaliśmy no ale bez przesady, w zimie np. z w mokrymi włosami wyjść bo nie chce jej się ruszać :/
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:29   #1709
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Rzeczywiście w tym opakowaniu szminki wyglądają o niebo lepiej. Zielone były takie biedne i tandetne.
A co to jest za krem w różowym słoiczku- all eyes czy moisture surge ( ten z kodu UPOMINEK)?

Ja nie kupowałam, ale gdyby wrzucili zestawy laser focus to bym kliknęła. Jedynie sera do twarzy mnie teraz interesują + ewentualnie kremy pod oczy.


Na biochemi urody jest wątek o kosmetykach naturalnych i tam dziewczyny piszą właśnie m.in o prmocjach P&R
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783467&page=40
Dostałam moisture surge intense 7 ml.

Wydaje mi się, że dziewczyny pisały, że dostawały z tego kodu all eyes 5 ml.
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:32   #1710
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja polecam. Ja zawsze dzwonię wcześniej i się umawiam do Pani Karoliny - moim zdaniem jest najlepsza. Telefon zawsze szukam w necie :/ Moim zdaniem robią tam najlepsze brwi, ale trochę kosztuje ta przyjemność 89 zł z henna, 65 zł bez.
Dzieki za info
A u wielu tych pań bylas? Dlaczego Karoline uwazasz za najlepsza?

Gdzie dokladniej odbywa sie caly zabieg? Maja jakis gabinet? I ile schodzi czasu- raczej kolo 30 czy 60min? Pytam bo na pociag bede musiala zdazyc
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.