Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 19:14   #2641
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Byłam bardzo zaskoczona tym korektorem, myślałam, że będzie taki sobie.


Poproszę o argumenty, dlaczego trzeba kupić pielęgnację Szanel
bo jest zajefajna i dobrze nawilża i odżywia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 19:55   #2642
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
poszłam dziś wybadać sytuację Chanelową w S nie było nic na wyprzedaży poza jakimiś cieniami z tej marki. Ale za to kupiłam sobie krem Hydra Beauty z Vipami wyszedł coś ok 250 zł więc niewiele tak sobie tłumaczę dostałam też 3 ml kremu Le Lift pod oczy więc się cieszę i będę testować
brawo którą wersję brałaś? Kuszą mnie strasznie te kremiszcza, a że zostało mi tylko 1,5k do golda to słaba ma silna wola

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj.. dzisiaj byłam i pytałam o ten cień- Pani mi go pokazała i powiedziała że bedzie do wyczerpania zapasów, bo to limitka .. może spróbuj tam zadzwonić. Daj znać

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



Super zamówienie, lubię C

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------



nie ma słaba silna wolna ja dzisiaj byłam w S, ale tylko jako oglądająca poszłam do Rośka po mydła do rąk zimowe karmelowo-waniliowe achh jak ja lubię klimaty zimowo-świąteczne
Byłam w piątek wieczorem więc raczej w sobotę nie dowieźli uprzejma Pani poinformowała mnie, że nic z tej limitki nie mają tak jak i błyszczyków z Estee Pewnie uznała, że mnie nie stać i tylko jej tester wymiziam

Mydełko też zanabyłam, trzeba zacząć robić klimat
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 20:16   #2643
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
brawo którą wersję brałaś? Kuszą mnie strasznie te kremiszcza, a że zostało mi tylko 1,5k do golda to słaba ma silna wola

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



Byłam w piątek wieczorem więc raczej w sobotę nie dowieźli uprzejma Pani poinformowała mnie, że nic z tej limitki nie mają tak jak i błyszczyków z Estee Pewnie uznała, że mnie nie stać i tylko jej tester wymiziam

Mydełko też zanabyłam, trzeba zacząć robić klimat
ojej to dziwne... a widziałaś tester? Bo ja ogladałam tester i Pani mnie zapewniała że są dostępne, co prawda bez otwierania szufladki ... moze spróbuj zadzwonić
Fajne jest to mydełko

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2015-11-14 o 20:18
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:04   #2644
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

No i ja wybrałam się do stacjonarki. Oczywiście przytargałam do domu zestaw Chanel 3x15 Le Jour, Le Nuit, Le Weekend. Faktycznie jest wyprzedaż z 469 zł na 296,90zł ale oczywiście nikt w stacjo o tym nie wie, cena na półce normalna i dopiero przy kasie Pani się zdziwiła, że jest jakaś przecena. Sprawdziłam termin, jest z końca 2014 więc prawie świeżynka
W gratisie dostałam dla Tż Jimmy Choo, dla siebie VersaceEros, serum eko ampułkę Pat&Rub i serum z Korresa, dodatkowo Pani przygotowała mi próbkę tego cudu Heleny Rubinstein http://sephorapolska.pl/katalog.html#/62 ale cena mnie powaliła
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:07   #2645
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ojej to dziwne... a widziałaś tester? Bo ja ogladałam tester i Pani mnie zapewniała że są dostępne, co prawda bez otwierania szufladki ... moze spróbuj zadzwonić
Fajne jest to mydełko
Testera też nie widziałam, może faktycznie w sobotę wystawili Jutro zadzwonię
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:23   #2646
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Przepiękna a jak jest z rozmiarówką w Reserved bo dawno nic nie kupowałam.
Ja noszę 34/36, czyli xs/s. Zależy od rodzaju ciucha, kroju.
Sukienkę wzięłam 34 - krój ma taki, że musi ładnie przylegać. Jest bardzo wygodna, ładnie układa się na biuście i w talii. Mam 163cm wzrostu i sięga mi do kolana.
Te koraliki są extra, nie potrzeba już biżuterii na szyję.

I ja kupiłam w Rośku i dziś pierwszy raz użyłam Color Tattoo Creme de Rose. Dla mnie bomba, śliczny kolor, nie potrzeba bazy i długo się trzymają. Widziałam, że są różne kolory na e-zebrze za ok. 12-14zł, a że niedługo DDD, to może ktoś skorzysta
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:25   #2647
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

U mnie dziś nieciekawy dzień.. Nie dość że dostałam @, to jeszcze była kłótnia taka że dechami w siebie rzucaliśmy nawzajem
Ale za to dzwoniła do mnie pani z Big Star, że rozpatrzyli moją reklamację i mam kasę do odebrania . W lutym kupiłam spodnie, przecenione z 200 ileś tam na 145, po 3 miesiącach się przetarły, a następnie po wymianie druga para także się przetarła tylko w innych miejscach
I suma sumarum, mam ochotę coś kupić...
Wpadł mi w oko cień z armaniego eye tint, ale ta cena 175 bodajże za jeden cień
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 21:27   #2648
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Zmodyfikowałam zamówienie, w którym miałam krem i serum EL. Weszło mi do nowego zamówienia - trzeba szybko klikać!

Mam ochotę na czekoladowy peeling Stenders, który kupiłam wczoraj, więc mobilizuję się, by wykończyć Geomara i muszę Wam napisać, że on ma fajny skład, na trzecim miejscu olejek arganowy.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 21:59   #2649
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Gratuluję denka
Jak Ci się używało ten żel z Locci? Ja też go mam w zapasach, ten zapach fajny chyba by był na lato, ja sobie lubię zapachowy dopasowywać na pory roku
Całkiem przyjemny, ale bez szału... Ogólnie nie wart swojej wysokiej ceny Jako gratis moze byc
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 07:53   #2650
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Całkiem przyjemny, ale bez szału... Ogólnie nie wart swojej wysokiej ceny Jako gratis moze byc
Tak jak myslalam... Takie same odczucie mam np. Do zeli z the body shop. Kosztują naprawde sporo jak na zel pod prysznic, ale nie robią nic. A wiele innych, tanszych zeli ladnie pachnie, i do tego nie wysusza skory.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:25   #2651
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

ale wam zazdroszczę zestawow Chanel, jak o nie pytałam to mi powiedzieli ze Chanel nie robi zestawow :/
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 08:25   #2652
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam z rana

Wczoraj kupiłam grapefruitowy żel do kąpieli ze Stenders. Wykąpałam się i cała łazienka pachnie jeszcze do dziś - tak więc bardzo polecam. Wzięłam jeszcze odżywkę do włosów i nie dostałam nawet jednej maciupeńkiej próbki. Tylko gratisowy krem do rąk ale on i tak mi przysługiwał po zakupie żelu. Tak więc w D jak zwykle żenada próbkowa.
Jakiś wystrojony facet odbierał kufer EL i skakali przy nim babki jakby to jakiś celebryta był. No cóż przy moich skromnych zakupach nie mogłam tego oczekiwać
Zestawy świąteczne nadal mnie nie kuszą i nie wiem co chcę pod choinkę. O losie
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:30   #2653
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
brawo którą wersję brałaś? Kuszą mnie strasznie te kremiszcza, a że zostało mi tylko 1,5k do golda to słaba ma silna wola

-
wzięłam tą lżejszą wersję - bardziej na dzień 1,5 tys do golda to tyle co nic
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:32   #2654
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam z rana

Wczoraj kupiłam grapefruitowy żel do kąpieli ze Stenders. Wykąpałam się i cała łazienka pachnie jeszcze do dziś - tak więc bardzo polecam. Wzięłam jeszcze odżywkę do włosów i nie dostałam nawet jednej maciupeńkiej próbki. Tylko gratisowy krem do rąk ale on i tak mi przysługiwał po zakupie żelu. Tak więc w D jak zwykle żenada próbkowa.
Jakiś wystrojony facet odbierał kufer EL i skakali przy nim babki jakby to jakiś celebryta był. No cóż przy moich skromnych zakupach nie mogłam tego oczekiwać
Zestawy świąteczne nadal mnie nie kuszą i nie wiem co chcę pod choinkę. O losie
Witam rowniez z rana ja wlasnie sie umylam, dzis wolne ale czeka mnie objezdzaniw rodziny wiec w zadnyn razie nie odpoczne a jutro szkolenie z AA. Ciekawe czy pokusza sie o jakies 'gratisy'

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2015-11-15 o 08:34
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:41   #2655
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i ja wybrałam się do stacjonarki. Oczywiście przytargałam do domu zestaw Chanel 3x15 Le Jour, Le Nuit, Le Weekend. Faktycznie jest wyprzedaż z 469 zł na 296,90zł ale oczywiście nikt w stacjo o tym nie wie, cena na półce normalna i dopiero przy kasie Pani się zdziwiła, że jest jakaś przecena. Sprawdziłam termin, jest z końca 2014 więc prawie świeżynka
W gratisie dostałam dla Tż Jimmy Choo, dla siebie VersaceEros, serum eko ampułkę Pat&Rub i serum z Korresa, dodatkowo Pani przygotowała mi próbkę tego cudu Heleny Rubinstein http://sephorapolska.pl/katalog.html#/62 ale cena mnie powaliła
gratuluję oo to może też zakupię jeszcze jeden ten zestaw skoro to taka ogólna przecena u mnie też nie był przeceniony

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszczę zestawow Chanel, jak o nie pytałam to mi powiedzieli ze Chanel nie robi zestawow :/
mi też tak wczoraj powiedziano w S że zestawów Chanel na pewno nie będzie i zestawów Sampara w tym roku też nie

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam z rana

Wczoraj kupiłam grapefruitowy żel do kąpieli ze Stenders. Wykąpałam się i cała łazienka pachnie jeszcze do dziś - tak więc bardzo polecam. Wzięłam jeszcze odżywkę do włosów i nie dostałam nawet jednej maciupeńkiej próbki. Tylko gratisowy krem do rąk ale on i tak mi przysługiwał po zakupie żelu. Tak więc w D jak zwykle żenada próbkowa.
Jakiś wystrojony facet odbierał kufer EL i skakali przy nim babki jakby to jakiś celebryta był. No cóż przy moich skromnych zakupach nie mogłam tego oczekiwać
Zestawy świąteczne nadal mnie nie kuszą i nie wiem co chcę pod choinkę. O losie
mnie też kuszą te Stendersowe kosmetyki zwłaszcza jogurtowe masło o zapachu róży może wezmę jak będą wreszcie w D jakieś porządne gratisy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:12   #2656
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i ja wybrałam się do stacjonarki. Oczywiście przytargałam do domu zestaw Chanel 3x15 Le Jour, Le Nuit, Le Weekend. Faktycznie jest wyprzedaż z 469 zł na 296,90zł ale oczywiście nikt w stacjo o tym nie wie, cena na półce normalna i dopiero przy kasie Pani się zdziwiła, że jest jakaś przecena. Sprawdziłam termin, jest z końca 2014 więc prawie świeżynka
W gratisie dostałam dla Tż Jimmy Choo, dla siebie VersaceEros, serum eko ampułkę Pat&Rub i serum z Korresa, dodatkowo Pani przygotowała mi próbkę tego cudu Heleny Rubinstein http://sephorapolska.pl/katalog.html#/62 ale cena mnie powaliła
za zakupy. Podwójnie żałuję, że u mnie same wymacane były Podejrzewam, że więcej było Chaneli na wyprzedaży, ale panny nie sprawdziły. U mnie ze dwie półki były.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszczę zestawow Chanel, jak o nie pytałam to mi powiedzieli ze Chanel nie robi zestawow :/
Szczerze mówiąc poza zestawem tych trzech ser/serum? nie spotkałam się z innymi zestawami.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wzięłam tą lżejszą wersję - bardziej na dzień 1,5 tys do golda to tyle co nic
Mi ta wersja żelowa i bogata pasuje, ale kasa pusta a gold mi znów koło nosa przejdzie, bo do końca miesiąca tyle nie wydam a i super makijaż się trzyma, próbowałam z EL DW Light i wyglądał dobrze jak nigdy na tym kremie

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam z rana

Wczoraj kupiłam grapefruitowy żel do kąpieli ze Stenders. Wykąpałam się i cała łazienka pachnie jeszcze do dziś - tak więc bardzo polecam. Wzięłam jeszcze odżywkę do włosów i nie dostałam nawet jednej maciupeńkiej próbki. Tylko gratisowy krem do rąk ale on i tak mi przysługiwał po zakupie żelu. Tak więc w D jak zwykle żenada próbkowa.
Jakiś wystrojony facet odbierał kufer EL i skakali przy nim babki jakby to jakiś celebryta był. No cóż przy moich skromnych zakupach nie mogłam tego oczekiwać
Zestawy świąteczne nadal mnie nie kuszą i nie wiem co chcę pod choinkę. O losie
To raczej nie kwestia wysokości rachunku a ich widzi mi się. Kupowałam raz lakier Essie i dostałam próbkę kremu do rąk. Jak mi mąż kupował Foreo w pełnej cenie nie dały nic, obrażona była jak zapytałam o świecę, która była wtedy do Foreo dołączona. Oczywiście pwiedziała, że nie ma, a stały na półce obok szczotek
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:26   #2657
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Bardzo
Revitalizing planowałam kupić i tusz też więc reszta gratis
Zresztą kliknęłam po Twoich namowach
Szminki rozdam, resztę zużyję do dna.
Cały mój sztucznie wypracowany minimalizm zginął zmiażdżony zakupami z kilku dni.
To super

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja np. uwielbiam tusz diorshow iconic, ale część moich koleżanek uważa że jest tragiczny
Dla mnie ten tusz jest mega tragiczny

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Ja skończyłam na jednej.
Gdyby usuneli mi pozostałe trzy, prawdopodobnie moje foto przedstawiałoby brakujące ogniwo teorii Darwina.
Sam zabieg był ^%^^&&$#$$, ale...
chirurg miły, przystojny i ładnie pachnący
w dodatku
stanowczy, acz delikatny.
Spędziłam w jego objęciach chyba ze 2h. Wysłał mnie na magnetyczne foto uśmiechu, potem zaproponował żebym wygodnie się rozsiadła na skórzanym fotelu najwyższego gatunku. Otwierając moją paszczę zmusił mnie do milczenia. Niezwykły człowiek. Dżentelmen w każdym calu. Na koniec zaproponował, że zaszyje mi ranę turkusową nicią.
Tak, będę wspominać tylko miłe rzeczy.
O zestawie majsterkowicza, poszerzonym uśmiechu, zgrzycie czaszkowym i swoistej lobotomii już nie wspomnę, ale
TWARDYM CZA BYĆ, NIE MIĘTKIM.
O mamusiu współczuję przeżyć ja to się w ogóle zastanawiam, po co je usuwać nic mnie nie boli poczekam jeszcze trochę, może z wiekiem nabiorę odwagi

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no jasne! ide usunac dwie w najblizszym czasie, pozostałe dwie poczekają do przyszłego roku
koleżanka wyrywała zęba tydzien temu w czwartek, w niedziele sie widzialysmy i spoko loko! w ostatnim czasie usunela chyba 3 osemki o ile sie nie myle
generalnie ja jestem z tych panikar przed dentysta, ktore reaguja smiechem (i umiechem) na stres, ale zdazylam poznac moja pania dentystke i chyba jej ufam zrobila mi ostatnio zdjecie i powiedziala ze korzenie sa proste wiec spoko. Skoro ona mowi ze spoko to wierze w jej moc i ze da rade! A! I powiedziała, że mam nie myslec ze przychodze na wyrywanie, poza tym to naprawde nie boli i juz!
Jestem dobrej mysli w sumie to nawet sie nie stresuje

hehe teraz MArtusia nie pojdzie
co jak co, predzej czy pozniej trzeba bedzie je usunac, ja oczywiscie jestem tym przypadkiem "pozniej" normalnie strach mna rzadził
pojde, co mialoby nie byc! niech mi rwie! chce sie pozbyc, bo jak zacznie bolec to nie ma zmiluj, normalnie klekajcie narody (niestety znam ból zębów- w zeszlym roku jak bylam w ciazy rozbolal mnie zab- oczywiscie nic nie widac, babka stuka puka w jeden drugi- zdjecia rtg zrobic nie mogla- i co? rozwiercila dwa zeby! jeden zab zdrow jak ryba, drugi z mala próchnica. Po jakims czasie dentystka powiedziala mi, ze mozliwe, ze bol górnych zebow mialam od chorych zatok! bo prochnica za mala na taki bol, ehhh a ile sie nacierpialam- chyba z 4dni nic nie mowilam, malo co jadlam )
Poza tym zabieg jest bezbolesny, po wyrwaniu moze troche bolec, ale wystarcza podobno zwykla tabletka przeciwbolowa
pewnie, że nie pójdę ja też straszna panikara najpierw zrobię sobie zdjęcie paszczy i jak korzenie będą proste - jak u Ciebie to może się skuszę na wyrwanie jeśli będą poskręcane, to za Chiny mnie nie zaciągną do dentysty

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nowa, newsletter przyszedl do mnie ale musze przyznać ze ladna jest. Do wyboru fioletowa albo rozowa.
Kod oferty:
FIOLET
ROZ
Fajne te torby poczekam, aż będą w gratisowych miniaturach, bo 190zł nie zamierzam na razie wydawać w tym sklepie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:30   #2658
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Ponieważ pogoda do pokazuję zamówienie z Clinique, bez gratisów cenowo by to średnio wyszło, ale z taką ilością to jestem nawet zadowolona, a najbardziej z gratisowego korektora, bo wyjątkowo mi podpasował kolorystycznie.
Super zakupy ile dobra

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
poszłam dziś wybadać sytuację Chanelową w S nie było nic na wyprzedaży poza jakimiś cieniami z tej marki. Ale za to kupiłam sobie krem Hydra Beauty z Vipami wyszedł coś ok 250 zł więc niewiele tak sobie tłumaczę dostałam też 3 ml kremu Le Lift pod oczy więc się cieszę i będę testować


---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i ja wybrałam się do stacjonarki. Oczywiście przytargałam do domu zestaw Chanel 3x15 Le Jour, Le Nuit, Le Weekend. Faktycznie jest wyprzedaż z 469 zł na 296,90zł ale oczywiście nikt w stacjo o tym nie wie, cena na półce normalna i dopiero przy kasie Pani się zdziwiła, że jest jakaś przecena. Sprawdziłam termin, jest z końca 2014 więc prawie świeżynka
W gratisie dostałam dla Tż Jimmy Choo, dla siebie VersaceEros, serum eko ampułkę Pat&Rub i serum z Korresa, dodatkowo Pani przygotowała mi próbkę tego cudu Heleny Rubinstein http://sephorapolska.pl/katalog.html#/62 ale cena mnie powaliła
za zakupy

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zmodyfikowałam zamówienie, w którym miałam krem i serum EL. Weszło mi do nowego zamówienia - trzeba szybko klikać!

Mam ochotę na czekoladowy peeling Stenders, który kupiłam wczoraj, więc mobilizuję się, by wykończyć Geomara i muszę Wam napisać, że on ma fajny skład, na trzecim miejscu olejek arganowy.
Skusze się na coś ze Stenders, jak będzie dobra przecena i gratisy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:30   #2659
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszczę zestawow Chanel, jak o nie pytałam to mi powiedzieli ze Chanel nie robi zestawow :/
Raczej nie robi, są tylko właśnie te sera. Ja kupowałam akurat w Magnolii i oczywiście na półce cena normalna i nikt nic nie wiem, ciekawe co fajnego jeszcze mieli przecenionego

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
gratuluję oo to może też zakupię jeszcze jeden ten zestaw skoro to taka ogólna przecena u mnie też nie był przeceniony

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



mi też tak wczoraj powiedziano w S że zestawów Chanel na pewno nie będzie i zestawów Sampara w tym roku też nie
Też mi powiedziała, że Sampara nie będzie i że raczej innych nowych zestawów może już też nie być, ale jakoś jej nie wierzę Skoro nawet nie wiedziała,ze Chanel był przeceniony i zamiast marki Chanel w zamian zaproponowała mi serum Lancome no to sorry ale nie jest moim guru kosmetycznym i kopalnią wiedzy

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
za zakupy. Podwójnie żałuję, że u mnie same wymacane były Podejrzewam, że więcej było Chaneli na wyprzedaży, ale panny nie sprawdziły. U mnie ze dwie półki były.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------



Szczerze mówiąc poza zestawem tych trzech ser/serum? nie spotkałam się z innymi zestawami.

-

No właśnie Chanel chyba na rynek polski nie robi żadnych zestawów, nie spotkałam się nigdy, w ogóle jakoś nie kojarzę zestawów Chanel

Jestem ciekawe ile takich fajnych promocji nas omija, bo konsultantki się nie orientują albo nie ma zmienionych cen
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 09:38   #2660
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Też mi powiedziała, że Sampara nie będzie i że raczej innych nowych zestawów może już też nie być, ale jakoś jej nie wierzę Skoro nawet nie wiedziała,ze Chanel był przeceniony i zamiast marki Chanel w zamian zaproponowała mi serum Lancome no to sorry ale nie jest moim guru kosmetycznym i kopalnią wiedzy

może mają jakiś odgórny nakaz sprzedawania ser Lancome bo mi ostatnio też konsultantka wmawiała że nie ma jak Visionnaire
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:38   #2661
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam rowniez z rana ja wlasnie sie umylam, dzis wolne ale czeka mnie objezdzaniw rodziny wiec w zadnyn razie nie odpoczne a jutro szkolenie z AA. Ciekawe czy pokusza sie o jakies 'gratisy'
Pracujesz w sp?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:39   #2662
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość





Skusze się na coś ze Stenders, jak będzie dobra przecena i gratisy

Maarthusia witamy w niedzielę ja też kupię Stendersa jak będzie przecena, gratisy i dadzą go najlepiej w kolejnym boxie

a tak przy okazaji to ciekawe kiedy będzie box w D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:41   #2663
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
gratuluję oo to może też zakupię jeszcze jeden ten zestaw skoro to taka ogólna przecena u mnie też nie był przeceniony

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



mi też tak wczoraj powiedziano w S że zestawów Chanel na pewno nie będzie i zestawów Sampara w tym roku też nie

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------



mnie też kuszą te Stendersowe kosmetyki zwłaszcza jogurtowe masło o zapachu róży może wezmę jak będą wreszcie w D jakieś porządne gratisy
Zestawy sampara można kupić bez łaski na ich stronie, z darmową wysyłką
http://www.sampar.com/en/christmas-gift-sets
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:44   #2664
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Zestawy sampara można kupić bez łaski na ich stronie, z darmową wysyłką
http://www.sampar.com/en/christmas-gift-sets
myślałam właśnie nad zakupem bezpośrednio na ich stronie. Miałam tylko nadzieję ze będą w S to bym sobie kliknęła z boxem a tu lipa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:54   #2665
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Maarthusia witamy w niedzielę ja też kupię Stendersa jak będzie przecena, gratisy i dadzą go najlepiej w kolejnym boxie

a tak przy okazaji to ciekawe kiedy będzie box w D
A witam, witam
Oooooo, byłoby super
D. chyba odpuścił swoje boxy może im się to nie opłaca
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:00   #2666
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A witam, witam
Oooooo, byłoby super
D. chyba odpuścił swoje boxy może im się to nie opłaca
Stęskniłaś się za nami przy niedzieli?!

D. czeka, aż znikną dotychczasowe - więc apel:

KUPUJCIE BOXA Z GLAMGLOW'EM!!!

__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-11-15 o 10:02
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:03   #2667
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Stęskniłaś się za nami przy niedzieli?!

D. czeka, aż znikną dotychczasowe - więc apel:

KUPUJCIE BOXA Z GLAMGLOW'EM!!!
oczywiście

Zostało im 60 tych boxów z maską mógłby je ktoś wykupić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:12   #2668
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Stęskniłaś się za nami przy niedzieli?!

D. czeka, aż znikną dotychczasowe - więc apel:

KUPUJCIE BOXA Z GLAMGLOW'EM!!!

ja bym brała ale wolę tą białą maskę czarnej nie potrzebuję. Chyba że klikniemy wszystkie boxy na przelew , nie opłacimy ich, im ze strony znikną i dadzą nowego szatański plan
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:14   #2669
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja bym brała ale wolę tą białą maskę czarnej nie potrzebuję. Chyba że klikniemy wszystkie boxy na przelew , nie opłacimy ich, im ze strony znikną i dadzą nowego szatański plan
Dobre !!!
Klikamy? Zdziwiliby się, gdyby jednego dnia zniknął im niezbyt chodliwy towar!
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-11-15 o 10:15
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:16   #2670
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dobre !!!
Klikamy? Zdziwiliby się, gdyby jednego dnia zniknął im niezbyt chodliwy towar!
klikajmy a co
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.