Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 11:32   #421
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez b4sia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem was trochę to dla mnie śmieszne bo widzę, że dużo osób wymienia marki innych lakierów i wszystko jest w porządku, ja wymieniłam jeden, o którym chciałabym się coś dowiedzieć i juz dostaje karę
Same wymieniacie produkty i je tym samym reklamujecie więc zastanówcie się o czym jest ten wątek w końcu Może lepiej by było gdybym napisała w tym temacie czy dobrze dzisiaj spałam



Domina: 1. A może słabo szukasz bo ja znalazłam sporo komentarzy na ich temat.
2. A może dlatego, że do tej pory były dostępne za granicą i niektóre salony kosmetyczne ściągały te produkty?

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Broń boże nie chcę być jakaś zgryźliwa czy coś ale nawet nie wiedziałam, że nie moge wymienic takiej marki Nastepnym razem bede pamiętała

dzięki za ostrzeżenie i miłego dnia wszystkim nerwusom
Smierdzi reklama na kilometr jeszcze sama sie wkopalas mowiac ze jeszcze nie dostepne a tu nagle pytanie czy ktoras z nas testowala

Tak tak, sciagamy lakiery z zagranicy

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:48   #422
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Smierdzi reklama na kilometr jeszcze sama sie wkopalas mowiac ze jeszcze nie dostepne a tu nagle pytanie czy ktoras z nas testowala

Tak tak, sciagamy lakiery z zagranicy

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
teoretycznie ściągamy z Chin
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:56   #423
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
teoretycznie ściągamy z Chin
Eee no faktycznie ale tu wyzej bylo pisane ze sciagaja kosmetyczki do salonow kosmetycznych kurde toz to musza byc super hybrydy

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:37   #424
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Smierdzi reklama na kilometr jeszcze sama sie wkopalas mowiac ze jeszcze nie dostepne a tu nagle pytanie czy ktoras z nas testowala

Tak tak, sciagamy lakiery z zagranicy

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
ależ ja jestem złym modem

Domina byłam na tym pokazie Semilac. Laseczki ustawiały się sznureczkiem po autograf Maślaczka
Ale cherry&berry mi to wynagrodził.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:55   #425
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ależ ja jestem złym modem

Domina byłam na tym pokazie Semilac. Laseczki ustawiały się sznureczkiem po autograf Maślaczka
Ale cherry&berry mi to wynagrodził.
Haha a cos ciekawego sie dowiedzialas? Kurde tez juz chce ten w Katowicach. Mi nieobecność wynagrodzily targi w Krakowie

Pomysl co z tymi kolorami bo w sieci kreca biznes na tym za komplet Semilike 210zl sobie licza ludzie

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:58   #426
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Ja z chęcią zobaczę porównanie, bo planuje zakup czarnego koloru i nie wiem z jakiej firmy będzie najlepszy. Myślałam właśnie o indigo, bo widziałam sporo dobrych opinii, ale może jednak nie będzie to najlepszy wybór :P
A jaką konsystencje mają hybrydy od spn? I jak z ich zdejmowaniem w acetonie?
Zostawiłam wzorniki u mamy w domu, zrobię zdjęcie gdzieś w weekend
Ja z czernią z Indigo miałam przeboje, najpierw dostałam wadliwy lakier, kolor był jakiś taki ciemno szary, wymienili go, ale nadal to nie jest taki kolor jakbym chciała, jak pożyczyłam z Spnu to zupełnie inna czerń

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Lakiery spn są dosyć rzadkie, ściaganie super, najlepsze ze wszystkich marek jakie mam, one tak proszkowo się odmaczaja, łatwo z płytki schodzi przy użyciu patyczka. Semilaki to ja zawsze dwa razy muszę muszę odmaczać a spn tylko raz. Ja niestety z kolorowki spn rezygnuje ale pod tym względem są ok.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Ja mam m.in. Pastel Pink w wersji mini i okropnie smuży, nie mogę wyczuć jak nim malować, już się zastanawiałam nawet, że może jest już za stary Dlaczego rezygnujesz z kolorówki Spnu ?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:02   #427
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja akurat mam pastel pink w dużej butelce, wybrałam w grudniu jako gratis do dużego topu i bazy i wszystko z nim ok. Ja z spn zaczynałam, to były pierwsze moje lakiery. Teraz kiedy wyprobowalam inne firmy, spn w kolorach wydaje mi się taki blady, słabo nasycony. Nie źle kryjący, bo krycie mają ok, ale jednak w innych firmach napotykam w odpowiednich kolory bardziej żywe i intensywniejsze. Dla mnie z kolorami wygrywa indigo ale malowanie nimi dla mnie koszmar :-D

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-04-19 o 13:05
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 13:07   #428
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Haha a cos ciekawego sie dowiedzialas? Kurde tez juz chce ten w Katowicach. Mi nieobecność wynagrodzily targi w Krakowie

Pomysl co z tymi kolorami bo w sieci kreca biznes na tym za komplet Semilike 210zl sobie licza ludzie

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
generalnie to nie dowiedziałam się czegoś czego bym już nie wiedziała. Śmiać mi się chciało jak dziewczyny chodziły na kawę z tymi torebeczkami z lakierami tak jakby się bały że ktoś im ukradnie jak zostawia na krześle Generalnie pokaz skoncentrowany nad achami i ochami jaki to semilac jest cacy, jakie ma nowe fajne produkty itd. Zakupów nie zrobiłam bo wszystko w standardowej cenie (dla przykładu w mojej hurtowni część asortymentu semilac jest po 23zł o czym pisałam na watku o zakupach zbiorowych, więc się nie opłacało)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:47   #429
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

aqgatta58 No to witam w klubie :p Dla mnie indigo to porażka, nie potrafie malować ich lakierami, ale kolory same w sobie mają śliczne Wczoraj kupiłam tą nową syrenke, i top wet look, który jest do żeli ale sporo dziewczyn używa do hybrydek, i powiem, że lepszego topu to ja nie miałam w życiu Jak dla mnie bije Eco na głowe :0 zobaczymy jeszcze po kilku dniach ale na jednej ręce mam eco na drugiej Wet Looka i wygląda jak dzień do nocy
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:51   #430
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Możesz pokazać zdjęcie?
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:53   #431
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

daj znać jak Ci się nosi. On jest przeznaczony do żeli i akryli więc rozumiem że jest topem nieelastycznym. Ciekawe czy nie będzie pękał.

Wczoraj miałam 12 dzień mani i na niektórych paznokciach pomalowanych topem eco zauważyłam delikatne ryski a że kolor był jasny to zaczął w te ryski wchodzić brud i wyglądało to nieestetycznie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 13:57   #432
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
aqgatta58 No to witam w klubieDla mnie indigo to porażka, nie potrafie malować ich lakierami, ale kolory same w sobie mają śliczne Wczoraj kupiłam tą nową syrenke, i top wet look, który jest do żeli ale sporo dziewczyn używa do hybrydek, i powiem, że lepszego topu to ja nie miałam w życiu Jak dla mnie bije Eco na głowe :0 zobaczymy jeszcze po kilku dniach ale na jednej ręce mam eco na drugiej Wet Looka i wygląda jak dzień do nocy
Ja mam top z spn 501 i z niego to chyba nigdy nie zrezygnuje. Błyszczy się do ściągnięcia. Najlepiej przetrzymac go trochę dłużej w lampie, odczekać z minute z przetarciem i jest super.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:32   #433
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Pokażę wam kilka fajniusich rzeczy które widziałam na targach

1. Nowe lakiery Cat eye Neo Nail
2. lakiery Color Club
3. Półka z Gelish
4. Lakiery Perfect Beauty - nie znam firmy w ogóle :/
5. Ich pyłki i to było boskie!
6. i 7 lakiery Nails Company
8. Ich balsamy i kremy do rąk - dostałam jeden do testowania
9. Lakiery jakiejś firmy Bass cosmetics
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0025.jpg (86,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.jpg (158,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0042.jpg (128,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0072.jpg (114,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0074.jpg (67,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0093.jpg (106,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0094.jpg (107,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0095.jpg (120,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0080.jpg (194,6 KB, 35 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:46   #434
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aga030491 Pokaż wiadomość
Możesz pokazać zdjęcie?
Wrzuce jutro bo jestem teraz na popołudnie w pracy





Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
daj znać jak Ci się nosi. On jest przeznaczony do żeli i akryli więc rozumiem że jest topem nieelastycznym. Ciekawe czy nie będzie pękał.

Wczoraj miałam 12 dzień mani i na niektórych paznokciach pomalowanych topem eco zauważyłam delikatne ryski a że kolor był jasny to zaczął w te ryski wchodzić brud i wyglądało to nieestetycznie.

To samo mialam z Eco, jak pomalowalam paznokcie bylo super, po tygodniu jak naprawialam jednego pazurka bo mi się zlamal to pod lampa paznokcie byly powycierane.. malo tego jak robilam neonem znajomej paznokcie to niestety paznokcie zmienily po tygodniu kolor..

Koleżanka od pół roku używa wet looka na hybryde i jest zadowolona


Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja mam top z spn 501 i z niego to chyba nigdy nie zrezygnuje. Błyszczy się do ściągnięcia. Najlepiej przetrzymac go trochę dłużej w lampie, odczekać z minute z przetarciem i jest super.
Tez się na niego czaje ale robie kurs w SPNie i będę miala jakis rabat po, więc czekam :p
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:48   #435
marzenka538
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Witam dopiero zaczynam przygodę z hybryda i zastanawiam się czy jak mam teraz nałożone lakiery i jak będę pojawiać się odrosty to muszę te ściągać czy mogę np dopasować kolejna warstwę?
marzenka538 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 07:10   #436
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez marzenka538 Pokaż wiadomość
Witam dopiero zaczynam przygodę z hybryda i zastanawiam się czy jak mam teraz nałożone lakiery i jak będę pojawiać się odrosty to muszę te ściągać czy mogę np dopasować kolejna warstwę?
W jakim sensie chcesz dopasowac kolejna warstwe? Jesli nie przygorujesz odpowiednio poprzedniej to bedziesz miec uskok. Poczytaj, to forum jest naprawde skarbnica wiedzy a do tego jest mnostwo informacji na internecie. Warto sie dowiedziec jak najwiecej zeby potem nie szukac grupy uczuleniowej taka jak na fb i tam plakac

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 11:07   #437
xxmadziulkaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Zostawiłam wzorniki u mamy w domu, zrobię zdjęcie gdzieś w weekend
Ja z czernią z Indigo miałam przeboje, najpierw dostałam wadliwy lakier, kolor był jakiś taki ciemno szary, wymienili go, ale nadal to nie jest taki kolor jakbym chciała, jak pożyczyłam z Spnu to zupełnie inna czerń
Nie spieszy mi się z tą czernią, więc możesz wstawić jak tam znajdziesz czas Ja, dopiero zaczęłam testować indigo i jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona Naczytałam się, że są takimi gęściochami a dla mnie mają całkiem ok konsystencje i przede wszystkim znacznie lepiej mi się nimi maluje, niż chiodo, które są mega gęste, glutowate i ciągnące.

Edytowane przez xxmadziulkaxx
Czas edycji: 2016-04-20 o 11:11
xxmadziulkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:05   #438
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez xxmadziulkaxx Pokaż wiadomość
Nie spieszy mi się z tą czernią, więc możesz wstawić jak tam znajdziesz czas Ja, dopiero zaczęłam testować indigo i jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona Naczytałam się, że są takimi gęściochami a dla mnie mają całkiem ok konsystencje i przede wszystkim znacznie lepiej mi się nimi maluje, niż chiodo, które są mega gęste, glutowate i ciągnące.
Ja mam około 10 lakierów z Indigo, i są kolory, które są dla mnie idealne, np. Red carpet, jest rzadki, ale bardzo mocno napigmentowany przez co 2 cieniutkie warstwy i pięknie wygląda. Ale np. Iguana, gęsta, trudna w malowaniu, albo en Vogue, beż, który prześwituje po 3 warstwach. I niestety po tym wiem, ze wole takie rzadkie lakiery ale mocno napigmentowane
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:17   #439
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Iguana jest okropna, tzn kolor ładny ale nic poza tym
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 13:05   #440
xxmadziulkaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja mam około 10 lakierów z Indigo, i są kolory, które są dla mnie idealne, np. Red carpet, jest rzadki, ale bardzo mocno napigmentowany przez co 2 cieniutkie warstwy i pięknie wygląda. Ale np. Iguana, gęsta, trudna w malowaniu, albo en Vogue, beż, który prześwituje po 3 warstwach. I niestety po tym wiem, ze wole takie rzadkie lakiery ale mocno napigmentowane
Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Iguana jest okropna, tzn kolor ładny ale nic poza tym
Eh, czyli to taka loteria. Ja na razie malowałam miętką I'm the boss, która ma zmienioną formułę i się całkiem przyjemnie malowało, ale musiałam dać 3 warstwy bo po 2 jeszcze były prześwity. Ale to mu akurat wybaczam bo to pastel i kolor ma piękny Mam jeszcze Serenity to zobaczymy jak z nim będzie, bo wydaje się być bardziej gęsty niż mięta.
xxmadziulkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:06   #441
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja chyba zaraz zacznę gryźć. Zamówiłam sobie proszek akrylowy i harda aby pazury nie łamały się, inteligentnie wybrałam polecony inpost, i w efekcie nikt nie wie gdzie jest moja przesyłka i kiedy (jeżeli w ogóle) ją dostanę. . A nie zamówię drugiego harda bo nigdy go nie zużyję. Akryl zamówię bo to kilka złotych, ale nigdy więcej inpost
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:13   #442
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Armara nie wesoło. Nigdy nie korzystałam z inpostu, rozumiem, że presyłka nie jest w żaden sposób rejestrowana?

Ja się dzisiaj zdenerwowałam, bo czekałam prawie 2miesiące na top-mat z ali. Przyszedł, Błyszczy niesamowicie, bardziej niż zwykły top (nie mat) semilac. Chyba muszę przeszperać wątek jaki mat jest dobry, bo już nie chce mi się znowu tyle czekać na jakiś z ali..
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:16   #443
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Armara nie wesoło. Nigdy nie korzystałam z inpostu, rozumiem, że presyłka nie jest w żaden sposób rejestrowana?

Ja się dzisiaj zdenerwowałam, bo czekałam prawie 2miesiące na top-mat z ali. Przyszedł, Błyszczy niesamowicie, bardziej niż zwykły top (nie mat) semilac. Chyba muszę przeszperać wątek jaki mat jest dobry, bo już nie chce mi się znowu tyle czekać na jakiś z ali..
Właśnie że jest rejestrowana, inpost ma swój własny system trackingowy. Co nie zmienia faktu że nie mają pojęcia gdzie jest przesyłka.

A czy maty nie potrzebują również specjalnej bazy?

Edytowane przez Armara
Czas edycji: 2016-04-20 o 20:19
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:22   #444
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Właśnie że jest rejestrowana, inpost ma swój własny system trackingowy. Co nie zmienia faktu że nie mają pojęcia gdzie jest przesyłka.

A czy maty nie potrzebują również specjalnej bazy?
To chyba jakąś reklamację można złożyć, zwrot kosztów?

Nic mi o tym nie wiadomo, żeby mat miał mieć specjalną bazę. Wydawało mi się, że maluję kolorem, na to top mat, lampa, przecieram i ma być matowe. Mylę się?
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:24   #445
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Wet look jakiej jest firmy ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:27   #446
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Wet look jakiej jest firmy ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk ��
To nie jest czasem Indigo?


Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
To chyba jakąś reklamację można złożyć, zwrot kosztów?

Nic mi o tym nie wiadomo, żeby mat miał mieć specjalną bazę. Wydawało mi się, że maluję kolorem, na to top mat, lampa, przecieram i ma być matowe. Mylę się?
Nie wiem, z matami nie miałam kompletnie kontaktu. Dzisiaj jedynie oglądałam filmik na YT jak dziewczyna robiła właśnie matowe mani lakierami EM Nails, i mówiła że potrzebna jest specjalna baza. Na tym moja wiedza się kończy jeżeli chodzi o maty.

A reklamację będę składać ale nie w inpoście ale w sklepie gdzie kupowałam i na allegro, niech oni użerają się z inpostem.

Edytowane przez Armara
Czas edycji: 2016-04-20 o 20:33
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:30   #447
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Mam top matt z ali z perfect summer, fajnie matuje ale strasznie smierdzi.

Wet look jest z Indigo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:35   #448
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mam top matt z ali z perfect summer, fajnie matuje ale strasznie smierdzi.

Wet look jest z Indigo
Ja mam tak bardzo zachwalany Elite99. Ale tu ewidentnie jest pomylona zawartość butelki. Top się niesamowicie błyszczy, semilac mu do pięt nie dorasta. Jeśli będzie się ładnie nosić to po prostu będę mieć kolejny zwykły top.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:37   #449
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Na stronie Indigo nie mogę znaleźć wet look 🤔
A uzywalyscie tego ?
https://www.indigo-nails.com/pl,a221...rong-mini.html

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:51   #450
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

https://www.indigo-nails.com/pl,a836,wet-look-5ml.html
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.