Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 00:01   #241
Antarees
Raczkowanie
 
Avatar Antarees
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Stomatolog w Krakowie w ramach NFZ

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
centrum Krk, nfz, wizyta za chwilę - z czegoś musisz zrezygnować
jeśli bardzo Ci się nie spieszy, polecam p. Ewelinę Dondajewską. Przyjmuje na ul. Twardowskiego (obok ICE). nie wklejam linków, ale można łatwo wygooglować. Trafiłam do niej lata temu tak jak Ty - będąc jeszcze studentką i do dziś nikomu innemu nie dam grzebać w buzi
Nie musiałam z niczego rezygnować
W Dent22 na Kazimierza Wielkiego przyjeli mni na drugi dzień po rejestracji, za nic nie zapłaciłam no i 15 minut drogi ode mnie
Antarees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:39   #242
Albusdent
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

Na kogokolwiek się zdecydujesz, ważne żeby lekarz, do którego się zgłosisz, zabieg przeprowadził z ogromną dokładnością i zachowaniem zasad higieny. By odpowiedział na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Kompetencje stomatologa, jego wiedza i doświadczenie oraz szacunek do pacjenta są bardzo istotne.
Albusdent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:21   #243
komplemenciara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 41
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

halo, halo, chciałam lekko odświeżyć wątek bo strasznie boli mnie ząb, ma jakby dziurę która robiła się od środka i teraz jest widoczna też od zewnątrz. myślę że potrzebne tu kanałowe ale ja w kraku jestem na studiach i nie znam żadnego dentysty a wszyscy znajomi też przyjezdni więc nie mają kogo polecić . macie jakieś aktualne info? gdzie iść żeby nie przepłacić i żeby było dobrze?
komplemenciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 21:09   #244
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

Kolejny raz polecę Karolinę Mazurek-Wójcik z Soda Dent. Świetnie przeprowadziła u mnie leczenie kanałowe.
www.soda-dent.pl
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 14:57   #245
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

No nie brzmi to dobrze więc pewnie lepiej żebyś się szybko gdzieś wybrała ale ja niestety też nietutejsza i sama szukam wlasnie jakiegos dentysty, no ale nie tak pilnie jak Ty bo póki co nic się nie dzieje Może ktoś inny doradzi
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 11:02   #246
komplemenciara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 41
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

dzięki, wygooglałam sobie i aż tak daleko to nie jest. przedzwonię dzisiaj żeby się umówić
komplemenciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 10:47   #247
Qawenagi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

witam, niestety musze odswiezyc ten temat. Niestety, poniewaz szukam dobrego stomatologa na terenie Warszawy, ktory zajmuje sie zakladaniem koron i wykonuje zabieg odbudowy protetycznej na inplantach. Niestety moj tata ma powazne klopoty z zebami i wspolnie szukamy porzadnego specjalisty ... prosze o pomoc.
Qawenagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 05:34   #248
Malwina11MM
Przyczajenie
 
Avatar Malwina11MM
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Qawenagi Pokaż wiadomość
witam, niestety musze odswiezyc ten temat. Niestety, poniewaz szukam dobrego stomatologa na terenie Warszawy, ktory zajmuje sie zakladaniem koron i wykonuje zabieg odbudowy protetycznej na inplantach. Niestety moj tata ma powazne klopoty z zebami i wspolnie szukamy porzadnego specjalisty ... prosze o pomoc.
może popytaj na forach stricte medycznych, prędzej uzyskasz pomoc
Malwina11MM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:29   #249
Qawenagi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

myslisz ze tego nie robilam? po prostu w dzisiejszych czasach ludzie bardziej wola zbierac pokemony, niz doradzic cos drugiemu ...
Qawenagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 05:13   #250
Malwina11MM
Przyczajenie
 
Avatar Malwina11MM
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Spokojnie, myślałam, ze tam znajdziesz lepsze informacje. Udało mi się dowiedzieć od znajomej, ze dobra jest dr Kornafel, tutaj przyjmuje http://www.dentalestetic.com.pl/?pl_klinika,18, podobno wykonuje te zabiegi szybko i sprawnie, ale tylko tyle mogę Ci na ten temat powiedzieć, resztę już musisz się sama dowiedzieć
Malwina11MM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 11:26   #251
kaskaaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Witam dziewczyny, Ja polecam kogos z kogo usług tez skorzystalam z polecenia, a właściwie moja mam skorzystała. www.protezyzebowe.net to portal który współpracuje z kilkoma gabinetami, z tego co wiem to na Śląsku chyba tylko, ale maja fajne ceny i sa porządni. Moja mam robiła u nich implanty kilka tyg temu. Musiałysmy zostac 2 dni, a że nie byo to blisko miejsca naszego zamieszkania to zaoferowali nam nocleg w cenie zabiegu Działa to na takiej zasadzie że przesyłaja wasze zapytanie/zdjęcie do lekarza albo kilku lekarzy i taka wstepna opinie macie bez wychodzenia z domu i za darmo.
kaskaaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 07:40   #252
Qawenagi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

dzieki za pomoc dziewczyny. Na pewno te namiary mi sie przydadza.
Qawenagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 14:12   #253
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

A ja szukam ortodonty dla dzieci na NFZ. Ktoś coś poleci?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 16:45   #254
MariaWalczak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: dobry stomatolog w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez konfitura_ Pokaż wiadomość
Hej! poszukuję dobrego dentysty z Poznania, najlepiej leczącego na nfz i prywatnie. Moglibyście kogoś polecic?
dzięki wielkie!
Ja jak byłam przejazdem w Poznaniu na kilka dni i mnie rozbolał ząb, to byłam u dr Huberta Kardacha. Profesjonalnie się mną zajął, cennik też ma niewygórowany. Naprawdę polecam udać się do niego w razie potrzeby.
MariaWalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 11:15   #255
karolinaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

polecam stomatologów z przychodni http://www.oftaldent.pl/
karolinaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 08:07   #256
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Gdzie polecacie wybrać się na leczenie kanałowe ?
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 08:40   #257
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Supra Dent na ulicy Biały Kamień. Leczyłam tam kanałowo dwa zęby. Wszystkie popsuły mi się w jednym czasie.Wcześniejsza stomatolożka z innego gabinetu nie widziała zmian ( były ukryte z drugiej strony) oraz byłam zmuszona zacząć je leczyć kiedy zęby zaczęły mnie boleć.... Bałam się leczenia jednak nie było to takie straszne. Na początku stomatolog zatruł mi zęba, potem na wizycie wypełnił mi kanały specjalnym środkiem. Ząbek się trzyma, nie odznacza się kolorem od reszty zębów, pomimo ,że minęło od czasu leczenia już prawie dwa lata. Od tamtego czasu jestem ich stałą klientką. Są delikatni, atmosfera w gabinecie jest również miła.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 15:51   #258
adambolonski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Stomatolog na NFZ Poznań

Ja chodzę do ALLECOUDENT na Głogowskiej. Lekarz jest dokładny, miły i ceny ma spoko. Polecam.
adambolonski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 09:28   #259
fiziaponczoszanka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 25
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaskaaska Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, Ja polecam kogos z kogo usług tez skorzystalam z polecenia, a właściwie moja mam skorzystała. www.protezyzebowe.net to portal który współpracuje z kilkoma gabinetami, z tego co wiem to na Śląsku chyba tylko, ale maja fajne ceny i sa porządni. Moja mam robiła u nich implanty kilka tyg temu. Musiałysmy zostac 2 dni, a że nie byo to blisko miejsca naszego zamieszkania to zaoferowali nam nocleg w cenie zabiegu Działa to na takiej zasadzie że przesyłaja wasze zapytanie/zdjęcie do lekarza albo kilku lekarzy i taka wstepna opinie macie bez wychodzenia z domu i za darmo.
Hej. Weszłam właśnie na strone którą polecasz...jako, że skorzystałaś juz z ich usług musze sie o cos dopytać...czy na prawde jestes zadowolona? czy cena jaka podali na prawdę była bez dodatkowych niespodzianek? A hotel?? Ciężko mi uwierzyć w to co reklamują...oglądałam też ich profil na fb...metamorfozy sa wspaniałe...Ja poszukuje kogoś kto zajmie sie moimi zębami...jestem młoda ale z zębami mam kłopoty od bardzo dawna Długo zbierałam pieniądze żeby się nimi zająć i zrobic porządek...tylko nie chce popełnić błedu wybierając nieodpowiedniego dentyste ! Prosze napisz coś więcej, jak twoja mama? Zadowolona? Koszty? Fachowa opieka? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź

Edytowane przez fiziaponczoszanka84
Czas edycji: 2016-10-05 o 09:29
fiziaponczoszanka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 11:33   #260
kaskaaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fiziaponczoszanka84 Pokaż wiadomość
Hej. Weszłam właśnie na strone którą polecasz...jako, że skorzystałaś juz z ich usług musze sie o cos dopytać...czy na prawde jestes zadowolona? czy cena jaka podali na prawdę była bez dodatkowych niespodzianek? A hotel?? Ciężko mi uwierzyć w to co reklamują...oglądałam też ich profil na fb...metamorfozy sa wspaniałe...Ja poszukuje kogoś kto zajmie sie moimi zębami...jestem młoda ale z zębami mam kłopoty od bardzo dawna Długo zbierałam pieniądze żeby się nimi zająć i zrobic porządek...tylko nie chce popełnić błedu wybierając nieodpowiedniego dentyste ! Prosze napisz coś więcej, jak twoja mama? Zadowolona? Koszty? Fachowa opieka? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Czesc, jak narazie mama zadowolona. Mineło juz troche od zabiegu, nadal czekamy zeby mozna bylo kontynuwać prace (trzeba czekac az porządnie implanty sie zagoją) narazie nic więcej nie moge powiedziec, na efekt końcowy jeszcze czekamy. Powiem tyle, że sam zabieg i wszelkie "okoliczności" byly ok, doktor profesjonalny, rzeczowy, wszystko wyjaśnił, podał cenę ostateczna i podobno sie nie zmieni. Po samym zabiegu jak już wróciłysmy do domu mama miała jakieś pytania.. ale bez problemu wszystko- kilka razy dzwoniła lub pisała maila i zawsze dość szybko odpowiadał. Potem była kontrola i dopasowanie protezy i tyle...narazie czekamy na kontynuację Pozdrawiam
kaskaaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 09:24   #261
fiziaponczoszanka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 25
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ok, dziekuje A powiedz mi jeszcze gdzie można wykonać zabieg? Bo nie potrafie znaleźć na ten temat informacji??
fiziaponczoszanka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 09:51   #262
kaskaaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fiziaponczoszanka84 Pokaż wiadomość
Ok, dziekuje A powiedz mi jeszcze gdzie można wykonać zabieg? Bo nie potrafie znaleźć na ten temat informacji??
Z tego co pamiętam chyba w Częstochowie, Cieszynie i gdzies koło Mysłowic...z tym, że chyba to sparawa rozwojowa i może teraz mają gdzieś jeszcze klinike
kaskaaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 20:56   #263
Marcioch_
Raczkowanie
 
Avatar Marcioch_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 397
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

A kojarzy ktoś może, gdzie w Warszawie- najlepiej okolice Pragi Południa, znajdzie się dentysta przyjmujący na NFZ?
Niestety, zęby słabiutkie i się trochę tego nazbierało... A nie stać mnie na prywatę- przynajmniej nie w Warszawie...
__________________
“ Ona była z rodzaju tych, co w pierwszej chwili są bardzo twarde, ale miękną, kiedy się je podrapie pod brodą i powie, ze trochę się je lubi. Wtedy gotowe są zrobić dla Ciebie wszystko. ”
Marcioch_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:49   #264
KatarzynazKobierzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

Mnie w kryzysowej sytuacji uratował Pan Jacek Sumara przyjmujący w Dental Park na Różańskiego w Krakowie. Przyznam, ze ząb bolał mnie od dawna, ale jak to bywa bałam się odwiedzić dentystę Ale w końcu kolega mi powiedział żebym spróbowała iść do Pana Sumary, bo jest bardzo opanowany i podejmuje się leczenia cięższych przypadków. Ząb niestety był już do kanałowego leczenia, ale muszę przyznać, że u Pana Jacka było to bezbolesne, mimo że wymagało kilku wizyt w gabinecie. Więc jeśli się boicie to polecam wam Dental Park, bo nie dość że lekarz sympatyczny to jeszcze obsługa bardzo miła i wyjątkowo wspierająca Tutaj link jakby ktoś chciał więcej przeczytać xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-26 o 21:34 Powód: Link.
KatarzynazKobierzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 10:21   #265
jezyna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ja również ostatnio przeżyłam sytuację kryzysową. Ukruszyła mi się jedynka i to tak dosyć poważnie.... a jeszcze zbliżał się ślub na którym byłam druhną i pojawiła się totalna panika. Jak będzie wyglądała druhna bez jedynki... no masakra :P Na szczęście koleżanka mi uratowała życie i dała namiary na dentystę, który mi na miejscu zrobił wszystko po wcześniejszej konsultacji telefonicznej Masz linka do tej klinki, bo robią zawodowo xxx Chociaż nie życzę nikomu takiej przygody.... jednak ząbki się docenia po utracie hahahah ;D

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-02 o 16:41 Powód: Link.
jezyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 15:18   #266
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ja robiłam leczenie kanałowe pod mikroskopem w Vitadent w Krakowie więc jak ktoś jest stamtąd to polecam
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 09:24   #267
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ja szukam dobrego ortodonty - Warszawa lub Rzeszów
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 04:53   #268
VanessaMei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ja z kolei szukam dobrego i sprawdzonego dentysty który zajmuje się odbudową zniszczonych zębów . Niestety mam kilka zębów które wymagają naprawy ale nie chce iść do byle jakiego lekarza i pomyślałam że może tutaj ktoś umie coś bardziej konkretnie doradzić bo sama nie mam pojęcia który z dentystów byłby najbardziej odpowiedni
VanessaMei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:32   #269
Piuytrewq
Przyczajenie
 
Avatar Piuytrewq
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

a nie lepiej Ci po prostu poszukać na portalach medycznych? Tam pewnie będzie większy odzew. No a tak w ogóle to gdzie konkretnie szukasz? w jakimś mieście czy miejscowości? bo nic wiele nie napisałaś i ciężko jest cokolwiek coś doradzić. A pytałaś w rodzinie czy po znajomych? tak najlepiej znaleźć kogoś sprawdzonego
Piuytrewq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 04:45   #270
VanessaMei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Szukam w różnych miejscach, ale odzew jest tak jak tutaj , zresztą jak nie wiesz nic konkretnego to nawet po co się odzywasz w tym temacie...
VanessaMei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-01 15:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.