Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-05, 17:03   #4801
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Drogeryjny, dobrze kryjący podkład

Cytat:
Napisane przez papapuga Pokaż wiadomość
Cześć.
Piszę do Was z pytaniem (jak widać w tytule). Pytałam już i w SuperPharm, i w Hebe i panie konsultantki zaprzeczały same sobie proponując produkty, dlatego z podkulonym ogonem wracam na Wizaż.
Poszukuję podkładu dla cery tłustej. Nie chcę żadnego zapychacza, który obciążyłby moją skórę (dość wrażliwą), tworzył efekt maski. Zależy mi na kryciu, wyrównaniu kolorytu, zakryciu drobnych niedoskonałości (od tego mam też korektor, więc spokojnie) i macie (w połączeniu z pudrem). Do tego fajnie byłoby, gdyby był trwały.
Jeśli chodzi o to, co już "wyniuchałam" na KWC to zainteresowały mnie następujące pozycje:
1. Revlon ColorStay do skóry tłustej i mieszanej, ale dużo słyszałam o jego ciężkości i zapychaniu (co potwierdziły panie w drogeriach).
2. L'oreal Infallable (ta matująca wersja 24h), którą poleciła mi pani w SuperPharm, ale odrzuciła ta w Hebe.
3. Coś z Bourjois? Mam Healthy Mix z którego jestem zadowolona, ale niestety słabo dość radzi sobie z kryciem.

Oczywiście wiem, że na każdej skórze ten sam podkład będzie działał inaczej. Jednemu przypasuje, innemu nie, ale chętnie poczytam propozycje
Cytat:
Napisane przez fennshinble Pokaż wiadomość
Cześć kochane . Zakładam wątek po długim poszukiwaniu podobnego, bo nie znalazłam odpowiedzi. Szukam podkładu który poradzi sobie z moją buzią, zakryje to co trzeba. Pozostałości po dość mocnym trądziku, przebarwienia, blizny. Myślałam nad Revlonem ColorStay, ale już sama nie wiem co mam na jego temat myśleć. Niektóre panie piszą, że zapycha, że za ciężki a inne zaś, że bardzo dobrze się sprawuje.
Łączę z wątkiem zbiorczym.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-07, 14:33   #4802
Asiastras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce spróbować podkład Revlona - gdzieś wyczytalam ze jest strasznie "ciezki". Któraś stosuje ? Polecacie czy Nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest ciężki, może rozrzedzaj z mineralnym?
Asiastras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:03   #4803
Sobowtorka
Raczkowanie
 
Avatar Sobowtorka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 61
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć Dziewczyny.
Podkładów używam od dobrych 8 lat i nigdy, powtarzam-NIGDY nie miałam odpowiedniego koloru. Za ciemny, za jasny, za różowy-standard, zazwyczaj to pierwsze. Zużyłam chyba z pół szaf rossmanna, kilka minerałów z internetu (amilie, annabell) i nic, zawsze podkład mi się odcina.
Dziś jestem wyjątkowo załamana bo skończył mi się revlon (oczywiście za jasny, przyklepaywany bronzerem) i czekałam na tę promocję rosmanowską, kupiłam MF Lasting Performance 102 Pastelle i co? Maska.Straszna, taka jakiej dawno nie miałam. I uzyty odrobinkę będzie tak leżał w kosmetyczce jak wielu poprzedników. Ja nie wiem jak dobrać podkład, a czytałam o tym wiele, testowałam wiele,kasy w błoto poszło mnóstwo. Jest jakiś ratunek?
Sobowtorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 19:47   #4804
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dzięki. Z diora miałam tylko 010 zawsze, nigdy nic wyżej. Bobbi bardzo nie lubi mojej skóry. Przypasował mi tylko ten long lasting, ale zapach lawendy zabija

A 21 z diora nude? Jest zolty i jasny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 20:28   #4805
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Sobowtorka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Podkładów używam od dobrych 8 lat i nigdy, powtarzam-NIGDY nie miałam odpowiedniego koloru. Za ciemny, za jasny, za różowy-standard, zazwyczaj to pierwsze. Zużyłam chyba z pół szaf rossmanna, kilka minerałów z internetu (amilie, annabell) i nic, zawsze podkład mi się odcina.
Dziś jestem wyjątkowo załamana bo skończył mi się revlon (oczywiście za jasny, przyklepaywany bronzerem) i czekałam na tę promocję rosmanowską, kupiłam MF Lasting Performance 102 Pastelle i co? Maska.Straszna, taka jakiej dawno nie miałam. I uzyty odrobinkę będzie tak leżał w kosmetyczce jak wielu poprzedników. Ja nie wiem jak dobrać podkład, a czytałam o tym wiele, testowałam wiele,kasy w błoto poszło mnóstwo. Jest jakiś ratunek?
Marki podkładów wg mnie:
Max faktor - głównie różowe odcienie, albo różowo-szare, jak coś jest żółtego to raczej w ciemniejszych numerkach podkładów
Bourjois - mega żółte lub mega różowe kolory. Mocno mogą oksydować, przy cienkich warstwach nie są aż tak widocznie żółte.
Catrice - pokłady mają wg mnie dobrą kolorystykę, ale formuła i trwałość mogą nie sprostać oczekiwaniom tłustej cery (ale podobno wprowadzili nowy pokład z pipetą i to jest coś podobnego do Revlon Colorstay, ale nie testowałam to tylko powielam opinie z internetu)
Manhattan - wg mnie porażka kolory jakieś nienaturalne, ale warto spróbować, bo może jesteś tak nietypowa jak ich kolorystyka
Wibo/Lovely - wg mnie nawet jak znajdziesz kolor to trwałość może być zbyt żenująca w porównaniu z Revlonem
Maybelline - duża paleta kolorów, ale co formuła to zupełnie inna kolorystyka. Kiedyś byłam na bieżąco ale teraz trochę nowych podkładów wprowadzili więc może trafiłabyś z kolorem, ale z formułą dla swojego typu cery to już nie koniecznie
Loreal - kolekcja podkładów True Match ma mnóstwo kolorów i tonów, ale formuła może być nie taka jak potrzebujesz. Inne kolekcje raczej mają uboższą kolorystykę, ale w większości jednak są podzielone na różne kolory (ciepłe, zimne, neutralne)
Rimmel - Przepaść jasności między kolorami jest masakryczna, do tego co drugi kolor ma ton dominująco różowy. Kiedyś kupiłam Wake me Up ładna buzia po nim była (w sensie wygładzona i jednolita, promienna), ale 010 był świnkowo różowo-biały, a 100 był pomarańczowy. Ostatnio kupiłam Lasting Finish Nude 100 i nie jest pomarańczką, więc może warto spróbować bo kosztuje grosze, a kolorystyka jest bardziej przystępna niż podkłady stay matte i wake me up.
Astor - kolory różowe, albo szarawo-beżowe. Przynajmniej z tych najjaśniejszych jakie próbowałam. Podkłady same w sobie całkiem niezłe.

Za różowe podkłady ratuje pudrem kryjącym w tonacji żółtej co daje w ostatecznym rozrachunku neutralny odcień.
Za ciemne można rozjaśniać innymi podkładami np. Loreal True Match N1, MakeUp Revolution the One nr 1, chyba Gosh też ma jakiś biały albo mocno jasny podkład - choć to zabawa z mieszaniem nie jest zbyt miła i przyjemna.
Za jasne można przykryć ciemniejszym pudrem lub po prostu bronzerem, albo mieszać z ciemniejszym podkładem.

Poza tym dobrze nakładać podkładu mało i dokładać punktowo w MOCNO przebijające przebarwienia. Jak coś przebija spod podkładu trochę to wygląda to nawet naturalnie jakby się nie miało żadnego produktu na twarzy. Można też rozetrzeć trochę podkładu na szyję. To trochę pomaga ukryć mankamenty niedobranego podkładu.

Wiele podkładów ciemnieje np. bez bazy pod makijaż, albo nakładane pędzlami. Mi Astor Perfect Stay nakładany pędzlem hakuro robił się o 3 tony za ciemny, a palcami lub gąbeczką co najwyżej pod koniec dnia oksydował lekko w stronę różową, ale jasność była dobra.

Poza tym nie umiem zmieścić w swoim małym rozumku jak można nie dobrać koloru pokładu z Annabelle Minerals xP wybacz, ale tam są chyba wszystkie gamy kolorystyczne w różnych jasnościach. Musiałabyś chyba być mocno oliwkowa, albo być murzynką lub azjatką by czegoś sobie nie dobrać tam. Ja dzięki Annabelle dopiero określiłam, że jestem żółto-oliwkowa i w typowo żółtych podkładach wyglądam okropnie.

Jeśli różowa jak i żółta kolorystyka Ci nie pasuje to może warto spojrzeć na azjatyckie BB kremy, choć i wśród nich kilka żółtków i róży się znajdzie wśród podkładów, ale z reguły raczej szarawe odcienie. Na wielu stronach można kupić próbki BB kremów za kilka złotych.

To chyba cała moja wiedza o podkładach xD
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:44   #4806
Magda8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej! Macie jakieś rady na sucha skore przy nosie i cześciowo na policzkach pod makijazem? Zmieniałam podkłady , stosowałam bazy i problem jest cały czas. Bez makijażu tego tak nie widać ale po nałożeniu suche skorki sie bardzo uwidaczniają
Magda8585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 00:24   #4807
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Magda8585 Pokaż wiadomość
Hej! Macie jakieś rady na sucha skore przy nosie i cześciowo na policzkach pod makijazem? Zmieniałam podkłady , stosowałam bazy i problem jest cały czas. Bez makijażu tego tak nie widać ale po nałożeniu suche skorki sie bardzo uwidaczniają
Możesz spróbować:
-płatek silikonowy lub coś mocniejszego - szczoteczkę do mycia twarzy z Rossmana
-maseczki algowe
-glinkę marokańską (przy zmyciu można zrobić masaż, bo posiada małe drobinki i dodotkowo zrobisz peeling)
-na noc maść z witaminą A (Retimax 1500) punktowo
-i przede wszystkim pić dużo wody !

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2016-10-14 o 23:08
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 11:27   #4808
weselezdjpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej. Ja używam podkładów z revlona, są dość trwałe i kryjące. Jest dużo odcieni więc można coś dla Siebie wybrać no i w końcu zrobili go z pompką.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama/
weselezdjpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 14:09   #4809
Gayanna
Raczkowanie
 
Avatar Gayanna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 73
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej Dziewczyny
Czy któraś z Was mogłaby polecić mi polski sklep internetowy, w którym znajdę podkład Illamasqua Skin Base Foundation? Bardzo chciałabym go wypróbować, a nie mam doświadczenia w zamawianiu z zagranicy.
Gayanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 10:29   #4810
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej, czy któraś miała już okazję testować podkład Gosha foundation plus i ma odniesienie do wersji foundation drops? Jestem ciekawa jak wypadają☠kolory, niestety w moim Hebe nie ma wszystkich testerów
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 17:12   #4811
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś miała już okazję testować podkład Gosha foundation plus i ma odniesienie do wersji foundation drops? Jestem ciekawa jak wypadają☠kolory, niestety w moim Hebe nie ma wszystkich testerów
Nie podoba mi się. Jest gęsty, jakby tłusty a krycie ma takie sobie. Dla mnie to ogromne rozczarowanie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 11:12   #4812
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się. Jest gęsty, jakby tłusty a krycie ma takie sobie. Dla mnie to ogromne rozczarowanie.
Testowałam,ale tylko na dłoni i faktycznie bardzo gesty -nie wiem jak zachowywalby się na twarzy. Dropsy też są jakby tłuste, ale mi akurat to odpowiada. Ogólnie zaryzykowalabym, tylko mam problem z tym kolorem. Masz może porównanie kolorów 002 lub 004 tego podkładu do drops? Porównalam bodajże 006 obu wersji i różnią się między sobą,także gama nie została zachowana, a w moim wybrakowanym hebe nie ma reszty testerów
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-17, 19:48   #4813
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Testowałam,ale tylko na dłoni i faktycznie bardzo gesty -nie wiem jak zachowywalby się na twarzy. Dropsy też są jakby tłuste, ale mi akurat to odpowiada. Ogólnie zaryzykowalabym, tylko mam problem z tym kolorem. Masz może porównanie kolorów 002 lub 004 tego podkładu do drops? Porównalam bodajże 006 obu wersji i różnią się między sobą,także gama nie została zachowana, a w moim wybrakowanym hebe nie ma reszty testerów
Niestety nie wiem, ale wydaje mi się, że jeśli jeden kolor leży, to reszta pewnie też. Jeśli chcesz, to mogę wrzucić porównanie 002 do Bourjois HM51 czy Revlon CS 110...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 11:07   #4814
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem, ale wydaje mi się, że jeśli jeden kolor leży, to reszta pewnie też. Jeśli chcesz, to mogę wrzucić porównanie 002 do Bourjois HM51 czy Revlon CS 110...
Bardzo bym prosiła porównanie do Bourjois jeśli to nie problem! To już by mi coś dało i wiedziałam mniej więcej jak się odnieść do niego :p Pytałam,nie ma więcej testerów niestety
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 11:30   #4815
Sceptycznaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny doradźcie mi
Szukam idealnego podkładu do mojej cery.
Cera tłusta skłonna do wyprysków,mam dużo przebarwień i zaskórniki.
Obecnie używam Revlon Colorstay dla cery tłustej i mieszanej, ale ostatnio moja skóra chyba już go nie lubi.

Szukam podkładu który ma bardzo mocne krycie,jest matowy i długotrwały.

Możecie coś polecić?
Sceptycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 17:07   #4816
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Sceptycznaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi
Szukam idealnego podkładu do mojej cery.
Cera tłusta skłonna do wyprysków,mam dużo przebarwień i zaskórniki.
Obecnie używam Revlon Colorstay dla cery tłustej i mieszanej, ale ostatnio moja skóra chyba już go nie lubi.

Szukam podkładu który ma bardzo mocne krycie,jest matowy i długotrwały.

Możecie coś polecić?
Revlon ma dużo alkoholu przez co z czasem wysusza i podkład wchodzi w zmarszczki, albo skóra przetłuszcza się jeszcze bardziej i schodzi on jak byle jaki podkład za kilkanaście złotych. Inne mocno kryjące, matowe i długotrwałe będą robić to samo.

Też mam tłustą cerę, ale wolę azjatyckie BB albo podkłady mineralne. Gorzej się utrzymują (np. 8-10h a nie 12-15h), ale są lżejsze i trochę pomagają na cerę przez co raz w tygodniu albo dwa idę do pracy tylko z pudrem na twarzy

[EDIT] na zaskórniki i drobniejsze przebarwienia dobre są kwasy np. migdałowy. Osobiście używam peelingu enzymatycznego z kwasem migdałowym z Pharmaceris. Teraz też stosuje olejek jojoba na noc zamiast kremu i mam jakoś mniej wyprysków niż wcześniej. Co jakiś czas biorę Bratek w tabletkach. Jak te sposoby nie podziałają to może warto pójść do alergologa, endokrynologa i dermatologa?

Edytowane przez Kori_Yoitama
Czas edycji: 2016-10-21 o 17:21
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 21:06   #4817
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dość dobrze kryje i jest wg mnie trwały to macowy prolong

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 19:35   #4818
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

ktoś już testował ten podkład -korektor z Essence? Ciekawi mnie czy jest długotrwały, czy ciastkuje i czy bardzo ciemnieje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 22:07   #4819
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej

Poszukuje podkładu dla skóry mieszanej. Moja cera nie jest bardzo problematyczna, największym moim problemem są rozszerzone pory, zawsze jest trochę zaczerwienień, kilka przebarwień i sporadycznie pare wyprysków. Najbardziej mi zależy na wygładzeniu, satynowym wykończeniu no i nienagannej trwałości. Nie lubię bardzo kryjących, ciężkich, matowych podkładów.
Zdecydowanie jestem w tonacji żółtej, dlatego też podkład powinien mieć w gamie taki kolor ( najbardziej idelanym kolorem dla mnie jest CC od Bourjois w odcieniu beige clair/light beige)
Do tej pory używałam jego zamiennie z healthy mix, ale ostatnio obydwa są dla mnie jakby za mokre (mimo stosowania pudru, zwalam na bardzo nawilżające formuły) :/
Półka cenowa interesuje mnie raczej drogeryjna, ale proszę o wszelkie sugestie

Również chciałabym się zaopatrzyć w bazę wygładzającą na większe okazje, więc tu również proszę o pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 11:20   #4820
Balbina84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam duże problemy trądzikowe, wypróbowałam juz milion podkładów i tak jak reszta dziewczyn twierdze że REVLON w cale nie jest taki dobry a zwłaszcza ten kupowany na internecie który chyba jest rozrabiany albo nie wiem co jeszcze ;/ wysusza ma w sobie alkohol i jeszcze bardziej szkodzi na skóre
Moim zdaniem d0obry jest
INGLO HD
MILANO
Astor perfect stay
__________________
Najlepsze zabiegi na twarz wykonywane są metoda FIFO i to jest hit kosmetyczny.
Balbina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 18:38   #4821
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

pomyłka
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 11:29   #4822
okropeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny! Proszę o pomoc..
Od kilkunastu miesięcy szukam podkładu i żaden nie jest dobry.
Może opiszę swoją skórę- czerwieni się przy każdej okazji, czy to się zgrzeję, czy od zimna. Warto podkreślić, że resztę ciała mam raczej złocistą, zdecydowanie nie czerwoną. Niezależnie jaki podkład nałożę, albo wychodzi on za brązowy/ ciemny albo wybija kolor tak, że jestem cała różowa co strasznie kłóci się z resztą ciała. Skórę mam normalną ze skłonnością do suchej. Czy są tu wizażanki w podobnej sytuacji? Czy znalałyście idealną zieloną bazę? Czy ona się sprawdza? Jaki podkład i jego ton?
Pozdrawiam
okropeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 14:27   #4823
Krora51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Moim zdaniem Lumene to fajny podkład dobrze kryje i matuje cerę tłusta
__________________
do kiedy PIT 37 ??
Krora51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:43   #4824
Ancixxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Heeej kończy mi się podkład, którego ciągle używam (Astor Perfect Stay - polecam). Chciałabym przetestować coś nowego, więc chcę Was zapytać co sądzicie o nowym podkładzie Maybelline SuperStay 24h? Słyszałam o nim dużo pozytywów, ale chcę poznać Wasze zdanie.
Ancixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 11:35   #4825
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez okropeczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Proszę o pomoc..
Od kilkunastu miesięcy szukam podkładu i żaden nie jest dobry.
Może opiszę swoją skórę- czerwieni się przy każdej okazji, czy to się zgrzeję, czy od zimna. Warto podkreślić, że resztę ciała mam raczej złocistą, zdecydowanie nie czerwoną. Niezależnie jaki podkład nałożę, albo wychodzi on za brązowy/ ciemny albo wybija kolor tak, że jestem cała różowa co strasznie kłóci się z resztą ciała. Skórę mam normalną ze skłonnością do suchej. Czy są tu wizażanki w podobnej sytuacji? Czy znalałyście idealną zieloną bazę? Czy ona się sprawdza? Jaki podkład i jego ton?
Pozdrawiam
Jezeli skóra się czerwieni i ma żółty podton to zdecydowanie żółtawy/złoty podkład.jaka półka cenowa Cię interesuje?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 20:31   #4826
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny ktory podklad robi naprawde photoshop na skorze?
mam skore tlusta,przebarwienia,jasn a,czesto podrazniona -zaczerwieniona.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 12:21   #4827
zdrowa_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Cytat:
Napisane przez monehima24 Pokaż wiadomość
A ja polecam niebieski shiseido jest świetny bardzo ładnie kryje i jest trwały a przy tym wyglada naturalnie i upiększa, jest dosyć drogi ale gorąco polecam go. Ja mam kolor 40 a używałam wczesniej revlonu kolor buff tez jest dla mnie za jasny dlatego mieszam go z sand beige i efekt jest świetny Stosuje te oba podkłady zamiennie Są świetne
u mnie najlepiej sprwdzaja się vichy.. chociaz ostatnio, moze to kwestia cery, trochę ją wysusza... też tak macie?
zdrowa_babka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 08:50   #4828
JusstLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej witam.

Mam cerę suchą, nawet bardziej niż suchą. Choruję też na AZS (atopowe zapalenie skóry) i stąd moje pytanie. Jaki podkład używać, żeby nie wysuszał dodatkowo skóry? Obecnie używam REVLON, ale tylko miejscowo, nie na całą twarz, ale nadal gdzieniegdzie się łuszczy... Wiem, czytałam o REVLON-ie, że wysusza itd., ale szczerze to nie miałam jakoś ochoty specjalnie szukać i testować podkładów, zwłaszcza że moja skóra nie lubi „testowania”.
Szukam podkładu, który co nieco zakryje, ale też nie musi być znów bardzo mocny, nie mam trądziku, czasem przebarwienia, ale to raczej spowodowane AZS. Moją zmorą są też cienie pod oczami, jestem po prostu na nie uczulona. Owszem używam korektora, ale i tak je widać (chyba, że to tylko ja je widzę). Jako puder sypki, zakochałam się w MAC-u mineralnym. Jest lekki, fajnie się rozprowadza pędzelkiem, ma ciepły odcień. Czasem po prostu używam go zamiast jakiekolwiek podkładu. No ale na specjalne wyjścia chciałabym coś „podłożyć” pod puder. Ciekawa jestem także jakie kremy lub bazy byście poleciły dla mojej skóry pod makijaż, musi być to coś tłuste ale nawilżające.

Pozdrawiam
JusstLu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 08:59   #4829
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Najlepszy podklad do cery super suchej jaki znam to Moisture rich od Bobbi Brown.
Naprawdę najlepszy, po kwasach , gdy mam mega problem z suchością , ładnie się rozprowadza, nie podkresla suchych skorek a skora czuje się pod nim dobrze. ( tj skóra sucha oraz bardzo sucha ) krycie ma ponizej sredniego ale przy 2 warstwach jest juz krycie jest naprawdę ok) . Podklady od Bobbi są drogie ale moim zdaniem najlepsze do potrzeb suchej skóry ( myślę zresztą że głownie suchej)
Warto przejsc sie na stoisko żeby Panie zrobiły Ci makijaż tym podkladem ( btw podklad nie odbija flasha na zdjeciach wiec nadaje się na wyjścia)
Pozdrawiam
Natalia
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 12:22   #4830
JusstLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Najlepszy podklad do cery super suchej jaki znam to Moisture rich od Bobbi Brown.
Naprawdę najlepszy, po kwasach , gdy mam mega problem z suchością , ładnie się rozprowadza, nie podkresla suchych skorek a skora czuje się pod nim dobrze. ( tj skóra sucha oraz bardzo sucha ) krycie ma ponizej sredniego ale przy 2 warstwach jest juz krycie jest naprawdę ok) . Podklady od Bobbi są drogie ale moim zdaniem najlepsze do potrzeb suchej skóry ( myślę zresztą że głownie suchej)
Warto przejsc sie na stoisko żeby Panie zrobiły Ci makijaż tym podkladem ( btw podklad nie odbija flasha na zdjeciach wiec nadaje się na wyjścia)
Pozdrawiam
Natalia
Dziękuję bardzo na pewno poszukam
JusstLu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.