Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 17:43   #4501
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
.Watroba jakos zle reaguje i produkuje jakis tam enzym,ktory wkurzony zaczyna interwecje w naszym ciele.
Buczacza Twoje teksty zawsze mnie rozwalają

I co to ten Ostropest? Ja nic nie wiem!! Mówisz, żeby coś na wątrobę zacząć brać? Boszzzz, kolejne cudo... Na twarz już się nie mieści to teraz doustnie
Ale kupię-jutro
A jak będę przy okazji u lekarza to poproszę o skierowanie do endokrynologa.

Wiesz Buczacza, tak sobie myślę, że jeśli ktoś ma wynaleźć lek na plamy to raczej my będziemy szybsze od "amerykańskich" i wszystkich innych naukowców. Im by nawet nie przyszło do głowy czego to można spróbować w walce z przebarwieniami
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:54   #4502
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Buczacza Twoje teksty zawsze mnie rozwalają

I co to ten Ostropest? Ja nic nie wiem!! Mówisz, żeby coś na wątrobę zacząć brać? Boszzzz, kolejne cudo... Na twarz już się nie mieści to teraz doustnie
Ale kupię-jutro
A jak będę przy okazji u lekarza to poproszę o skierowanie do endokrynologa.

Wiesz Buczacza, tak sobie myślę, że jeśli ktoś ma wynaleźć lek na plamy to raczej my będziemy szybsze od "amerykańskich" i wszystkich innych naukowców. Im by nawet nie przyszło do głowy czego to można spróbować w walce z przebarwieniami
Madrze piszesz,my dostaniemy Nobla za plamy.
Bo trzeba przyczyny szukac,a nie skutkow,nie?
Ja tam mam silmarin 200mg firmy Stada
Na polskim necie nic nie ma o tym cudzie?
Poszukam zaraz,zrobie kochanemu kolacje,bo wkurzony na mnie,ze wszystko w domu psuje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:44   #4503
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny ,imponujecie mi ogromnie,wiedza i zaangazowanie w temat
czytam codziennie ,niestety nie mam co dodać bo zieloniutka jestem....
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:06   #4504
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,imponujecie mi ogromnie,wiedza i zaangazowanie w temat
czytam codziennie ,niestety nie mam co dodać bo zieloniutka jestem....
no co Ty! U mnie zero wiedzy.Z nudow szukalam i znalazlam troche info o plamach,ostrpescie itd.O tym ostatnim to mi lekarz kiedys powiedzial.To biore.Musze dodac,ze kilka lat temu bylam ciezko chora,to mnie bardzo latwo namowic na "cudne lekarstwa".Wszystko lepsze od chemii.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:17   #4505
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Wow! Doczytałam do końca, teraz postaram się być na bieżąco.
Znów mnie ominęły wieczorne pogaduszki w szlafrokach. Hannah - głębokie ukłony, mądra z ciebie kobieta.
Zamiast zdjęć Cosmitki zobaczyłam parę pawianów

Megi
, pytałaś gdzie zaopatruję się w staniki, otóż jeden kupiłam tutaj http://www.peachfield.pl/ , byłam tam osobiście, właścicielka pomogła w doborze właściwego rozmiaru i kroju - słowem profesjonalny bra-fitting, a od września sklep będzie na Bielanach. Pozostałe kupiłam na aBayu. Więcej sklepów, w których możesz kupić staniki znajdziesz tu http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/. Muszę sprostować tylko jedną informację, rozmiar 60F (brytyjski) wcale nie oznacza dużego biustu, znaczy tylko tyle, że mój średniego rozmiaru biust jest przyobleczony w świetnie dobrany stanik i dzięki niemu jest w końcu podniesiony zaokraglony i ujędrniony. Polecam wszystkim dziewczynom zweryfikowanie rozmairu stanika, szczególnie tym które myślą o podjęciu drastycznych kroków typu chirurgia plastyczna - dajcie sobie jeszcze jedną szansę, efekty bywają spektakularne (jak tu http://stanikomania.blox.pl/2008/02/...anie-z-DD.html). Spróbujcie wstępnie ustalić właściwy rozmiar za pomoca tego kalkulatora http://www.bra-fitter.prv.pl/ - tylko zmierzcie sie dokładnie wg wskazówek!, a póżniej zapraszam na lobby biuściastych lub małobiuściastych.
To tyle na temat mojej nowej manii.

Agul
rozczaruję cię, moje plamy nie znikną wraz z wizytą u endokrynologa . chodzę do takiego od 16 roku życia. Ja jestem w grupie najwyższego ryzyka z powodu tarczycy, uregulować ją mógłby tylko przeszczep brakującej części, ale jeszcze nie słyszałam o takim zabiegu. Skazana też jestem na tabletki anty, bo mam PCOS, więc łączę się duchowo z Cosmelankami, które martwią się o to, czy kiedykolwiek fasolka im w brzuszku zakiełkuje.

Przy okazji gratuluję Agnieszce. Kochana, ty nie myśl o Cosmelaniew czasie ciąży i karmienia, sprawdziłam na mojej ulotce -zakaz stosowania! Twoja skóra jest teraz wrażliwsza, może to się źle dla niej skończyć, a jeżeli jakieś składniki przenikną wgłąb, to i dla twojego dziecka niewskazane. Zapomnij o jakichkolwiek kwasach. I pamiętaj o filtrach, w ciąży muszą to być albo mineralne (SVR50, Avene białe, Mustella, chyba Klorane), albo nieprzenikające (LaRochePosay lub Avene)

Dziewczyny zalecam ostrożność z preparatami z wit. C po Cosmelanie, bo mogą podrażniać, odczekajcie kilka tygodni zanim zaczniecie je stosować.
I jeszcze w ramach ostrzeżeń - samoopalacze, jeśli kolorówka jest niewskazana, to tym bardziej samoopalacze. W wątku przewijały sie ponadto głosy oskarżające je o pojawienie sie plam!

Ktoś pytał o składniki pudru dobrego na filtry. Wklajam przepis podany przez Angi
Puder dziecinny Babydream (z Rossmana) 4 łyżeczki plus Łyżeczka skrobi (tylko z mazideł, żadna mąka!) do tego dosypka pudru sypkiego mineralnego dla uzyskania koloru jaki się podoba Acha, najwazniejsza jest aplikacja-tylko gąbeczką lateksową. Najlepsza jest czarna Sephory.
Tylko jeśli się nie mylę, ze względu na obecność talku, może destabilizować Parasol, dlatego na LRP lepsza sama skrobia ziemniaczana, czyż nie tak Angi?
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:21   #4506
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

tyle ze ja czytam , niby już wiem a za chwilkę same błędy...
patrząc na moją mamę (masa plam)to i wątroba szwankuje i z tarczycą coś nie tak,tylko to taki typ kobiety co lekarzy szerokim łukiem omija
najbardziej mi szkoda że te plamiska odziedziczy po nas moja trzylatka

wspominałyście o podkładach w tej chwili używam chanel pro lumiere jest ok,e lauder wypada przy nim kiepsko
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:40   #4507
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
tyle ze ja czytam , niby już wiem a za chwilkę same błędy...
patrząc na moją mamę (masa plam)to i wątroba szwankuje i z tarczycą coś nie tak,tylko to taki typ kobiety co lekarzy szerokim łukiem omija
najbardziej mi szkoda że te plamiska odziedziczy po nas moja trzylatka

wspominałyście o podkładach w tej chwili używam chanel pro lumiere jest ok,e lauder wypada przy nim kiepsko
nie kochana,Twoja coreczka ich miec nie bedzie.Ty ja uswiadomisz! Zaczniesz juz teraz mowic o filtrach,o ostropescie,o cosmelanie.To dziecko bedzie uswiadomione,nie jak my.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 19:43   #4508
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
nie kochana,Twoja coreczka ich miec nie bedzie.Ty ja uswiadomisz! Zaczniesz juz teraz mowic o filtrach,o ostropescie,o cosmelanie.To dziecko bedzie uswiadomione,nie jak my.
i jak lekarze.którzy przepisuja hormony, a nie mówia o ew. plamach i koniecznosci uwazania na słonce.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:47   #4509
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no co Ty! U mnie zero wiedzy.Z nudow szukalam i znalazlam troche info o plamach,ostrpescie itd.O tym ostatnim to mi lekarz kiedys powiedzial.To biore.Musze dodac,ze kilka lat temu bylam ciezko chora,to mnie bardzo latwo namowic na "cudne lekarstwa".Wszystko lepsze od chemii.
Buczuś - a lekarz o tym ostropeście ( nomen omen ,plamistym - tak się nazywa, jeżli jest tylko jeden - link do info we wcześniejszym moim poście), to Ci mówił własnie w kontekscie plam na twarzy?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:48   #4510
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
i jak lekarze.którzy przepisuja hormony, a nie mówia o ew. plamach i koniecznosci uwazania na słonce.
tak kamilciu.Otwieram butelke wina i cala sama wypije! Za nieszczescia ,pechy,ktore sie w moim zycie zagniescily
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:50   #4511
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - a lekarz o tym ostropeście ( nomen omen ,plamistym - tak się nazywa, jeżli jest tylko jeden - link do info we wcześniejszym moim poście), to Ci mówił własnie w kontekscie plam na twarzy?
tak mowil o plamach i ostropescie! No i o innych walorach tego chwasta
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 19:56   #4512
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
tak kamilciu.Otwieram butelke wina i cala sama wypije! Za nieszczescia ,pechy,ktore sie w moim zycie zagniescily
Buczuś - czuję się bezradna , że Ty się czujesz tak uraczona złym urokiem , a ja nie wiem, jakie słowa mogłyby Cię ucieszyć i pocieszyć . To ja Ciebie przytulam teraz do mej wątłej piersi
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 19:59   #4513
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
tak mowil o plamach i ostropescie! No i o innych walorach tego chwasta
mam w domu sylimarol - myślisz , że .... ?
Boże, Bożenka, ja nie mam czasu na pracę, bo ja ciagle muszę o siebie dbać... Ta nauka tak szybko się rozwija... A na wizażu....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:00   #4514
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - czuję się bezradna , że Ty się czujesz tak uraczona złym urokiem , a ja nie wiem, jakie słowa mogłyby Cię ucieszyć i pocieszyć . To ja Ciebie przytulam teraz do mej wątłej piersi
Ty tez watla piers??? To juz mnie pocieszylas
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:03   #4515
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilciu,to lykaj sylimarol Do 400mg dziennie mozesz.Po trzech miesiacach bedziemy piekne ze zdrowa watroba
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:07   #4516
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia,widze Cie(to od Ciebie nauczylam sie szpionarstwa)
Jak tam budowa?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:13   #4517
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nieco Pokaż wiadomość
Wow! Doczytałam do końca, teraz postaram się być na bieżąco.
Znów mnie ominęły wieczorne pogaduszki w szlafrokach. Hannah - głębokie ukłony, mądra z ciebie kobieta.
Zamiast zdjęć Cosmitki zobaczyłam parę pawianów

Ktoś pytał o składniki pudru dobrego na filtry. Wklajam przepis podany przez Angi
Puder dziecinny Babydream (z Rossmana) 4 łyżeczki plus Łyżeczka skrobi (tylko z mazideł, żadna mąka!) do tego dosypka pudru sypkiego mineralnego dla uzyskania koloru jaki się podoba Acha, najwazniejsza jest aplikacja-tylko gąbeczką lateksową. Najlepsza jest czarna Sephory.
Tylko jeśli się nie mylę, ze względu na obecność talku, może destabilizować Parasol, dlatego na LRP lepsza sama skrobia ziemniaczana, czyż nie tak Angi?
Witaj nieco, dzieki za "madra kobieta" ale niestety to tylko pozor, jestem madra inaczej albo lekko glupia, to nie kokieteria, to fakt, zebym byla madra to nie mialabym dolow, stresow, lękow i umialabym jakos sobie wytlumaczyc i stosowalabym dobre rady typu " nie bierz do siebie" "zyj laitowo" "olej to" itd. A tak nic jak baba, rycze (to nie od 40), kloce sie, wrzeszcze a potem wyrzuty sumienia i tak " w kolo Macieju". Dzisiaj jest doł, w pracy stres, syn w fazie buntu a mezowi ciagle sie chce odpoczywacnawet paczka z mazidel nie porawila humoru, to tyle nt sutuacji egzystencjonalnej:confuse d:
To ja chcialam przepis na puder ( jak nie wypali moj to skorzystam - dzieki)ale dzisiaj juz dla poprawienia humoru zrobilam i jutro testuje tzn. walcze z tlusciochami Avene: 3 lyzeczki skrobi kukurydzianej (mazidla) plaska lyzeczka jedwabiu(mazidla) i plaska lyzeczka cynamonu dla koloru(ze spozywczaka). Kryje i matuje niezle ale nie wiem jak w warunkach operacyjnych czyli wsrod ludzi, mam tylko nadzieje ze nie bedzie jutro na twarzy cynamonowej kluski na buzce np. z powodu goraca, jak bedzie to zjem jako sniadanie, mam nadzieje ze starczy mi poczucia humoru. Dzisiaj probowalam pedzlem, ale tak pyli sjrobia jakby we mlynie, pewnie dlatego zalecana gabeczka, dobra radapzdr serdecznie wszystkie cosmelanki
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:20   #4518
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie kochane
Tak czytam te Wasze mądrości i podziwiam Nas same. Kurcze studia biochemi to przy naszym forum - TO PIKUŚ.
Buczacza- ale dałaś czadu z tym ostropestem!!!!! Dziś właśnie tata wykosił mi działke ................a na budowie same ostropesty( no już wykoszone) chyba padne. Rany boskie to zamiast kwiatów obsadze te zieliska i bede herbatki sobie zaparzać zapobiegawczo na plamiska. ODKRYCIE ROKU.
BUCZKA kolejny nobel dla Ciebie.
Szkoda że wcześniej nie mogłam tu zajrzeć( jakoś dużo pracy mialam ), to bym sobie z jednego ostropesta zostawiła a tak bede wyglądać kiedy mi chwasty wzejdą
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:24   #4519
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
madziusia,widze Cie(to od Ciebie nauczylam sie szpionarstwa)
Jak tam budowa?
..............wiedziałam że Ty to jesteś wszechwidząca i jaka szybka i jaka spostrzegawcza .
Budowa pnie sie do gory i już zakładamy dach i maseeeeee roboty.
ale bede miała ogroooooooooomną łazienke, jak zaczne sie obkupywać na mazidlach i smarować to miejsca napewno nie zbraknie
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 20:31   #4520
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Witaj nieco, dzieki za "madra kobieta" ale niestety to tylko pozor, jestem madra inaczej albo lekko glupia, to nie kokieteria, to fakt, zebym byla madra to nie mialabym dolow, stresow, lękow i umialabym jakos sobie wytlumaczyc i stosowalabym dobre rady typu " nie bierz do siebie" "zyj laitowo" "olej to" itd. A tak nic jak baba, rycze (to nie od 40), kloce sie, wrzeszcze a potem wyrzuty sumienia i tak " w kolo Macieju". Dzisiaj jest doł, w pracy stres, syn w fazie buntu a mezowi ciagle sie chce odpoczywacnawet paczka z mazidel nie porawila humoru, to tyle nt sutuacji egzystencjonalnej:confuse d:
To ja chcialam przepis na puder ( jak nie wypali moj to skorzystam - dzieki)ale dzisiaj juz dla poprawienia humoru zrobilam i jutro testuje tzn. walcze z tlusciochami Avene: 3 lyzeczki skrobi kukurydzianej (mazidla) plaska lyzeczka jedwabiu(mazidla) i plaska lyzeczka cynamonu dla koloru(ze spozywczaka). Kryje i matuje niezle ale nie wiem jak w warunkach operacyjnych czyli wsrod ludzi, mam tylko nadzieje ze nie bedzie jutro na twarzy cynamonowej kluski na buzce np. z powodu goraca, jak bedzie to zjem jako sniadanie, mam nadzieje ze starczy mi poczucia humoru. Dzisiaj probowalam pedzlem, ale tak pyli sjrobia jakby we mlynie, pewnie dlatego zalecana gabeczka, dobra radapzdr serdecznie wszystkie cosmelanki
Haniu- na poważnie- to bardzo mądra z Ciebie babka!!!!!! Mądre rzeczy piszesz aż miło czytać. Wsumie to pierwsza to zauważyłam i napisałam o tym tutaj.
i nie bądz taka skromna.
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:39   #4521
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia prosze sie nie nabijac z mojego ostropestu!!!! I tate prosze uswiadomic o potedze tego chwasta.KURDE
Ja tu uprawe planuje,a Ty o lazienkach i mazidlach.Pomysl o bezplamiastych potomkach .Egoistka.



dlaczego mi zawsze humor poprawiacie???? Potega JAKAS w Was chyba tkwi.Tajemnicza moc
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:47   #4522
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
madziusia prosze sie nie nabijac z mojego ostropestu!!!! I tate prosze uswiadomic o potedze tego chwasta.KURDE
Ja tu uprawe planuje,a Ty o lazienkach i mazidlach.Pomysl o bezplamiastych potomkach .Egoistka.



dlaczego mi zawsze humor poprawiacie???? Potega JAKAS w Was chyba tkwi.Tajemnicza moc
..........Ty SZYBKOWIDZĄCA......nie fikaj. i co myślisz sobie ze na swoim hektarze plantacje chaścików założysz???....i że odkryłaś te chwasty to tylko Ty je możesz mieć a figa mi od jutra juz bedą wschodzić. i z czułością bede je pielęgnować i co oby nie zbrakło na herbatki.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 20:49   #4523
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
..........Ty SZYBKOWIDZĄCA......nie fikaj. i co myślisz sobie ze na swoim hektarze plantacje chaścików założysz???....i że odkryłaś te chwasty to tylko Ty je możesz mieć a figa mi od jutra juz bedą wschodzić. i z czułością bede je pielęgnować i co oby nie zbrakło na herbatki.

no i to mi sie u Ciebie podoba,taki zadzior
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:11   #4524
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Haniu- na poważnie- to bardzo mądra z Ciebie babka!!!!!! Mądre rzeczy piszesz aż miło czytać. Wsumie to pierwsza to zauważyłam i napisałam o tym tutaj.
i nie bądz taka skromna.
.
dzieki Madziusiu, ale wiesz tak wogole to marzy mi sie zeby jakiś facet (wylaczajac meza, bo on mowi ale ma zawsze inters)w pracy powiedzial ze jestem madra ( bo pracuje w wiekszosci z facetami z samymi madrymi i to od nich pewnie na mnie ta madrosc przeszla ( i tu pekam ze smiechu)
coslaleczki, mam pytanie, czy ktoras z Was moze kupowala lodowke do lazienki,(na kosmetyki) bo nosze sie z takim zamiarem, czytalam na innych forach, ze kupuja male, bezszmerowe lodowki ( nie wiem za bardzo jakie, na allegro to ciezko wybrac a do sklepu nie mam kiedy) mam duza lazienke i moge wkomponowac, co prawda maz juz dwa razy pukal sie w glowe ale ostatnio podradzil mi zebym wziela turystyczna, bo rano budze go jak biegam po schodach w ta i z powrotemCzy macie taki pomysl? Madziusiu Ty mozesz juz zaprojektowac nawet lodoweide spac, dobranoc
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:10   #4525
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

...czy KTOŚ tu za mną tęskni
Nawet moja żona Kamilia o mnie zapomniała ... ale depresja
...wystarczy, że człowiek dowlecze się do komputera za późno... a tu znowu puchy ... normalnie depresja ...

kamilia: hamulec złuszczania powstaje jedynie po nanobase i wszystkich innych ...base
JOASIA71: moja przesyłka od Anki z Kalifornii opuściła Los Angeles 16.08. Ciągle czekam
... jak Was nie ma - to idę sobie ... Jutro pewnie też nie ma szans bym zaglądnęła wcześniej
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 08:36   #4526
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah ja byłam zmuszona co do drugiej lodówki, bo dla TŻ przeszkadzało kilka maści i olejków (specjalnie jak się rozlały na jego ulubiony śmierdzący ser) więc mi kupił małą i to do spółki ja mam kosmetyki a on piwko
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 09:15   #4527
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
To ja chcialam przepis na puder ( jak nie wypali moj to skorzystam - dzieki)ale dzisiaj juz dla poprawienia humoru zrobilam i jutro testuje tzn. walcze z tlusciochami Avene: 3 lyzeczki skrobi kukurydzianej (mazidla) plaska lyzeczka jedwabiu(mazidla) i plaska lyzeczka cynamonu dla koloru(ze spozywczaka). Kryje i matuje niezle ale nie wiem jak w warunkach operacyjnych czyli wsrod ludzi, mam tylko nadzieje ze nie bedzie jutro na twarzy cynamonowej kluski na buzce np. z powodu goraca, jak bedzie to zjem jako sniadanie, mam nadzieje ze starczy mi poczucia humoru. Dzisiaj probowalam pedzlem, ale tak pyli sjrobia jakby we mlynie, pewnie dlatego zalecana gabeczka, dobra radapzdr serdecznie wszystkie cosmelanki
Haniu jeśli mogę coś doardzić to cynamon Kamisa do tych pudrów, ponoć najlepiej sie sprawuje. Wyczytałam to na innym forum gdzie dziewczyny testowały własnoręcznie robione pudry.
Ja również czekam na przesyłkę z mazideł dry-flo i jedwabiu. Cynamon już mam. Nie orientujesz sie czy tego rodzaju pudry można zastosować po cosmelanie ? to znaczy nie wiem jeszcze jak bede wyglądac, pierwsze dwa tygodnie planuje przesiedzieć w domu, ale pózniej trzeba wyjsc do ludzi i zastanawiam sie czy jest dozwolone stosowanie ich w okresie pierwszych dwóch miesięcy ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 09:18   #4528
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi jak twoja przesyłka ? Myślałam że razem z Dome będziemy wspólnie przechodzić przez to Ale ja już jutro mam zabieg, a z tego co pisała wczoraj Dome to jej nie doszła jeszcze
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 09:38   #4529
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi jak twoja przesyłka ? Myślałam że razem z Dome będziemy wspólnie przechodzić przez to Ale ja już jutro mam zabieg, a z tego co pisała wczoraj Dome to jej nie doszła jeszcze
Masima Niestety nadal o mojej przesyłce nic nie wiadomo.Pani Ann obiecała wysłać ją w poniedziełek, ale nadal nie mam żadnego potwierdzenia.Nie przejęła się jak widać założonym sporem i termin dostarczenia przeciąga do granic możliwości.W takim razie trzymamy jutro za ciebie i czekamy na relacje
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:06   #4530
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nieco Pokaż wiadomość
Megi, pytałaś gdzie zaopatruję się w staniki, otóż jeden kupiłam tutaj http://www.peachfield.pl/ , byłam tam osobiście, właścicielka pomogła w doborze właściwego rozmiaru i kroju - słowem profesjonalny bra-fitting, a od września sklep będzie na Bielanach. Pozostałe kupiłam na aBayu. Więcej sklepów, w których możesz kupić staniki znajdziesz tu http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/. Muszę sprostować tylko jedną informację, rozmiar 60F (brytyjski) wcale nie oznacza dużego biustu, znaczy tylko tyle, że mój średniego rozmiaru biust jest przyobleczony w świetnie dobrany stanik i dzięki niemu jest w końcu podniesiony zaokraglony i ujędrniony. Polecam wszystkim dziewczynom zweryfikowanie rozmairu stanika, szczególnie tym które myślą o podjęciu drastycznych kroków typu chirurgia plastyczna - dajcie sobie jeszcze jedną szansę, efekty bywają spektakularne (jak tu http://stanikomania.blox.pl/2008/02/...anie-z-DD.html). Spróbujcie wstępnie ustalić właściwy rozmiar za pomoca tego kalkulatora http://www.bra-fitter.prv.pl/ - tylko zmierzcie sie dokładnie wg wskazówek!, a póżniej zapraszam na lobby biuściastych lub małobiuściastych.
To tyle na temat mojej nowej manii.
Nieco dokonałam nowych pomiarów stanika na stronce którą podałaś.Jestem w szoku
Wychodzi na to że mój nowy rozmiar to 70G. Toż to cyc.
I pomyślec że do tej pory nosiłam 75C z wielkim przekonaniem ze mam świetnie dobrany stanik. Na te linki weszłam z ciekawosci jedynie.
mam taki sklepik z bielizną w którym się często zaopatruję, pani która obsługuje tam pamieta klientów którzy kilkakrotnie dokonywali zakupów i pamieta nawet rozmiary i bieliznę przez nich kupowaną. Ciekawe co powie następnym razem jak wpadne i powiem ze tym razem nie chce 75C, ale 70 i to G !!!
cholera ale czy taki rozmiar wogóle bedzie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.