Filtry UV a makijaż - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-10, 20:15   #1741
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez keyka Pokaż wiadomość
ja z innej beczki
Ogolnie rzecz biorac jestem zadowolona z SVRB, ktory 'nosze' solo, albo przypudrowany lekko Hauschka+Trans, albo skrobia... wariacji mam kilka.

Ale czy macie moze patent, jak umiejetnie uchronic sie przed wlazeniem filtra w zmarszczki?

ja juz wiem, ze po nalozeniu SVR B nie powinnam sie matowac pod oczyma, bo to.. nie wyglada, po prostu pokazuje sie tzw sucha siateczka, trudna do rozprasowania w ciagu dnia.
Goly filtr mozna zawsze 'przyklepac'
Jeszcze te 'piony' policzkowo-gebowe, ktore z czasem sie pieknie wyrozniaja !!!
skad ja mam nagle te wszystkie wawozy
Oczywiscie mozna to wszystko zaskrobiowac dokladnie, ale jak taki tynk zacznie pekac to
Keyka,napisz cos wiecej o tym SVR, dzis mnie podkusilo i kupilam svr 50 z kolorem (z kosmetyczka i miniproduktami za 42 zl} i cos mi sie wydaje ze jak go duzo naloze to bede bardzo wytapetowana, kombinuje zeby pod niego klasc filter bez koloru w mysl zasady zeby nie mieszac filtrow roznych firm
a ten Twoj SVR to ten dla dzieci???
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:20   #1742
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
Smoku o jakim zelu Eris mowisz?
Ja uzywalam zeli z serii Pharmaceris dla cery wrazliwej i drugi dla naczynkowej.

=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11098
=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6161

ja nieraz myje twarz zelem do higieny intymnej erisu

=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5421
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:39   #1743
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
nerikka, myślę, że trochę więcej zaufania do samej siebie w wyborze kosmetyków, mleczko Garniera nie jest złe. Poza tym nie traktuj rad na biochemii jak "tak trzeba", tylko jako inspirację do samodzielnych poszukiwań, wtedy to wciąga i fascynuje.
Buziaki
Ech, tak to jest jak sie stawia pierwsze kroki, czesto lubi sie miec jakaś podpore , taka podpora dla mnie sa w sumie rady na wizażu.
A propos, dziwne, bo po zmyciu filtra Lirene "Jedwabiście kremowym żel do mycia twarzy" tez mi wyskoczyly czerwone placki na twarzy tak jak po mleczku Garniera . Cos z moja buzka nie tak, chyba jest zbytnio wrazliwa
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:51   #1744
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja uzywalam zeli z serii Pharmaceris dla cery wrazliwej i drugi dla naczynkowej.

=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11098
=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6161

ja nieraz myje twarz zelem do higieny intymnej erisu

=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5421
Contax, ja tez najczęsciej myję się tym do higieny intymnej,zmieszałam go z olejem.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:52   #1745
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez nerikka Pokaż wiadomość
Ech, tak to jest jak sie stawia pierwsze kroki, czesto lubi sie miec jakaś podpore , taka podpora dla mnie sa w sumie rady na wizażu.
A propos, dziwne, bo po zmyciu filtra Lirene "Jedwabiście kremowym żel do mycia twarzy" tez mi wyskoczyly czerwone placki na twarzy tak jak po mleczku Garniera . Cos z moja buzka nie tak, chyba jest zbytnio wrazliwa
Ale o jakich czerownych plackach mówisz? Alergia, czy tylko przejściowe zaczerwienienie? To zrób sobie olejek do mycia.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:58   #1746
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ale o jakich czerownych plackach mówisz? Alergia, czy tylko przejściowe zaczerwienienie? To zrób sobie olejek do mycia.
Nie, alergia to chyba nie jest, to takie dosc krotkotrwale (bo trwa kilka minut 2-3) miejscowe zaczerwienienie, dosc swedzace. Zastanawiam sie co to jest , chyba jakies podraznienie...

Jeszcze pytanko, zcy wode destylowana dostane tylko na stacji benzynowej? Czy sa jeszcze jakies inne miejsca ?

Edytowane przez nerikka
Czas edycji: 2006-10-10 o 21:24
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 00:29   #1747
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez nerikka Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanko, zcy wode destylowana dostane tylko na stacji benzynowej? Czy sa jeszcze jakies inne miejsca ?
Sa, spytaj w aptece - tam bedzie ja kupic najlepiej - jest w ciemnych szklanych i sterylnych butlach. Swoja trzymam w lodowce (0,5 litra).
Mozna tez kupic malutkie, 5 ml buteleczki z woda do iniekcji (normalnie sa na recepte???!!!), ale znajome aptekarki z kamienicy, sprzedaja bez problemu.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 08:21   #1748
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Sa, spytaj w aptece - tam bedzie ja kupic najlepiej - jest w ciemnych szklanych i sterylnych butlach. Swoja trzymam w lodowce (0,5 litra).
Mozna tez kupic malutkie, 5 ml buteleczki z woda do iniekcji (normalnie sa na recepte???!!!), ale znajome aptekarki z kamienicy, sprzedaja bez problemu.
Tzn., tylko woda do iniekcji jest na recepte? Zwykle 0,5 litra dostane bez niej? Butelke z ciemnego szkla chyba tez powinni mi sprzedac w aptece?
Przepraszam za offtopa, juz koncze.
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 08:39   #1749
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
Keyka,napisz cos wiecej o tym SVR, dzis mnie podkusilo i kupilam svr 50 z kolorem (z kosmetyczka i miniproduktami za 42 zl} i cos mi sie wydaje ze jak go duzo naloze to bede bardzo wytapetowana, kombinuje zeby pod niego klasc filter bez koloru w mysl zasady zeby nie mieszac filtrow roznych firm
a ten Twoj SVR to ten dla dzieci???
Ja mam z kolorem i nic nie pisze, ze dla dzieci. To chyba ten sam.
Wiec narazie jestem z niego bardzo zadowolona, nakladam go na serum lub lekki krem, kryje mocno, nie musze sie malowac nawet sie rzadko matuje. Ale minusem jest to, ze nie potrafie nadal nakladac przepisowej porcji. Cale szczescie, ze wytrzmuje na twarzy moj caly czas pracy

jest caly watek poswiecony SVR50
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113228
i tam rowniez moja opinia
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=119
keyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 08:40   #1750
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Tzn., tylko woda do iniekcji jest na recepte? Zwykle 0,5 litra dostane bez niej? Butelke z ciemnego szkla chyba tez powinni mi sprzedac w aptece?
Przepraszam za offtopa, juz koncze.
woda jest bez recepty.Są w róznych pojemnosciach.Ja kupuje w plastikowych butelkach 0,5 l. Szklane buteleczki z ciemnego szkła nie wszędzie mają-musisz popytać w kilku. Jak ja sie spytałam o szkło to sie pan raz tak dziwnie na mnie spojrzał....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 09:02   #1751
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
Keyka,napisz cos wiecej o tym SVR, dzis mnie podkusilo i kupilam svr 50 z kolorem (z kosmetyczka i miniproduktami za 42 zl} i cos mi sie wydaje ze jak go duzo naloze to bede bardzo wytapetowana, kombinuje zeby pod niego klasc filter bez koloru w mysl zasady zeby nie mieszac filtrow roznych firm
a ten Twoj SVR to ten dla dzieci???
Z tego, co wiem, to jak nałożysz inny filtr (nieważne, jakiej firmy) pod SVR-kę, to ta może zdestabilizowac filtry tego uprzednio nałożonego.
U niektórych osób SVR 50 nałożony w odpowiedniej ilości tapety aż takiej nie robił..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 11:28   #1752
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja uzywalam zeli z serii Pharmaceris dla cery wrazliwej i drugi dla naczynkowej.

=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11098
=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6161

ja nieraz myje twarz zelem do higieny intymnej erisu

=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5421
ja poszłam po żel Pharmaceris A, a kupiłam piankę Pharmaceris A, bo żelu już nie będzie, chciałam sprawdzone, a muszę testować
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 11:41   #1753
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja poszłam po żel Pharmaceris A, a kupiłam piankę Pharmaceris A, bo żelu już nie będzie, chciałam sprawdzone, a muszę testować
Cytat:
Napisane przez sylwiani
po pierwsztm użyciu zapowiada się obiecująco, żadnego ściągnięcia, a skóra miękka, ale ja zbyt długo nie czekałam z nałożeniem kremu
z tego co piszesz, to lepiej że kpułaś piankę, bo żel po pewnym czasie mnie trochę podsuszał i musiałam go mieszać z oliwką z migdałów
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 12:11   #1754
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
z tego co piszesz, to lepiej że kpułaś piankę, bo żel po pewnym czasie mnie trochę podsuszał i musiałam go mieszać z oliwką z migdałów
to się dopiero okaże
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 14:33   #1755
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez keyka Pokaż wiadomość
Ja mam z kolorem i nic nie pisze, ze dla dzieci. To chyba ten sam.
Wiec narazie jestem z niego bardzo zadowolona, nakladam go na serum lub lekki krem, kryje mocno, nie musze sie malowac nawet sie rzadko matuje. Ale minusem jest to, ze nie potrafie nadal nakladac przepisowej porcji. Cale szczescie, ze wytrzmuje na twarzy moj caly czas pracy

jest caly watek poswiecony SVR50
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113228
i tam rowniez moja opinia
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=119
wlasnie dzis wyprobowalam pierwszy raz SVR 50 z kolorkiem na serum C wlasnej roboty,ciut mnie sciagalo na poczatku ale teraz po paru godzinach jest ok ,bez matowienia czymkolwiek, tez przepisowej ilosci nie nalozylam bo wygladaloby to straszniea
przejrzalam oferte SVR i znalazlam tylko mleczko SVR 60B dla dzieci stad myslalam ze tego uzywasz bo zaden inny filter nie ma dodanej literki B

Bardzo ciekawa jestem czy ktos uzywal tego mleczka???
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 16:37   #1756
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Sa, spytaj w aptece - tam bedzie ja kupic najlepiej - jest w ciemnych szklanych i sterylnych butlach. Swoja trzymam w lodowce (0,5 litra).
Mozna tez kupic malutkie, 5 ml buteleczki z woda do iniekcji (normalnie sa na recepte???!!!), ale znajome aptekarki z kamienicy, sprzedaja bez problemu.
Ja już kiedyś wyśledziłam "tajemnicę" tej wody na receptę Otóż w tych ampułkach jest albo coś, co się nazywa "wodą do iniekcji" i wtedy niektórzy aptekarze żądają recepty, albo coś, co się nazywa "wodą oczyszczoną" i wtedy jest bez recepty. Gdybyście wiec miały problem z kupieniem tej wody, to sprecyzujcie, że nie musi być do iniekcji, wystarczy "normalna" destylowana
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 17:17   #1757
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Sa, spytaj w aptece - tam bedzie ja kupic najlepiej - jest w ciemnych szklanych i sterylnych butlach. Swoja trzymam w lodowce (0,5 litra).
Mozna tez kupic malutkie, 5 ml buteleczki z woda do iniekcji (normalnie sa na recepte???!!!), ale znajome aptekarki z kamienicy, sprzedaja bez problemu.
Pytałam już chyba w 20 aptekach w Krakowie i albo nie mają i patrzą na mnie dziwnie, albo nie chcą mi sprzedać, bo mają mało .

Sylwiasta ,a Ty gdzie w Krakowie kupujesz?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 19:09   #1758
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Filtry UV a makijaż

W aptece na Dlugiej, zaraz przy przystanku tramwajowym vis a vis Wydawnictwa Literackiego
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 21:23   #1759
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

ciąg dalszy relacji z oczyszczania skóry pianką Pharmaceris A
zmyła mi dzisiaj "tapetę", dla pewnośći przetarłam micelem biodermy i płatek był czysty, myłam twarz dwukrotnie, skóra miękka, żadnych podrażnień
mogę więc szczerze polecić, jak podrażni, to napiszę
skład tapety: redermic dla suchej skóry, LRP DP, DMMaybelin, jedwabny puder Hauszki i róż loreala
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 21:46   #1760
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
W aptece na Dlugiej, zaraz przy przystanku tramwajowym vis a vis Wydawnictwa Literackiego
Hehe Dokladnie tam dzis dostalam wode destylowana. Maja w takich plastikowych buteleczkach po 10 ml. Przeszlam pol miasta z pytaniem o te wode i wszedzie na mnie patrzyli, jakbym sie urwala z wariatkowa , Jedna tylko starsza pani magister , byla mila i powiedziala mi, ze ponoc aptekom nie oplaca sie zamawiac wode destylowana, inne same ja produkuja i takie tam.
Mam jeszcze pytanko odnosnie skrobii. Nakladam ja na antka ale cos dziwnie mi sie zbiera na filtrze, jakby on sie jeszcze dobrze nie wchlonal (po 20 minutach chyba powinien ) No chyba, ze to normalka...
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 22:37   #1761
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja bez problemu kupuje wode w takich plastikowych 10ml pojemiczkach i to chyba woda do iniekcji jest bo jak spytalam o wode destylowana w tych pojemniczkach to pani dziwnie na mnie spojrzala i dopiero musialam jej tlumaczyc o co mi chodzi.
sylwiani dzieki za info, chyba sie zaopatrze w ta pianke jak sie moja nastolatka skonczy
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 23:35   #1762
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
sylwiani dzieki za info, chyba sie zaopatrze w ta pianke jak sie moja nastolatka skonczy
może jeszcze poczekaj, ja używam dopiero drugi dzień, może jeszcze podrażnić
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 08:38   #1763
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Co do pianek to ja bardzo chciałabym polecić piankę do mycia twarzy Rossmanna - z gingko i ogórkiem - jak dla mnie rewelka. Nie podrażnia, nie wysusza, nie ściąga. A czyści :P
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 09:04   #1764
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
może jeszcze poczekaj, ja używam dopiero drugi dzień, może jeszcze podrażnić
poczekam, bo mojej nastolatki jeszcze dosc sporo zostalo, wiec jak co to zdawaj relacje ze stosowania i efektow
Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Co do pianek to ja bardzo chciałabym polecić piankę do mycia twarzy Rossmanna - z gingko i ogórkiem - jak dla mnie rewelka. Nie podrażnia, nie wysusza, nie ściąga. A czyści :P
ojj cos widze, ze jak juz u nas otworza tego Rossmana to chyba calego wykupie moja lista Rossmanowskich zakupow stale sie powieksza
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 10:17   #1765
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
ojj cos widze, ze jak juz u nas otworza tego Rossmana to chyba calego wykupie moja lista Rossmanowskich zakupow stale sie powieksza
lepiej niech nie otwierają, bo będziesz musiała ogłosić bankructwo
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 12:26   #1766
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Filtry UV a makijaż

A ja - wracając do tematu wątku () - muszę/chcę się pochwalić. Zachęcona opiniami o kompaktach zakupiłam dziś w Sephorze kompakt Clinique (ten, o którym pisała hulietta), czyli Perfectly Real Compact Makeup. Mam odcień 02; co prawda na razie testy na filtrze były szczątkowe (tyle, co mnie pędzlem oprószyła konsultantka). W każdym razie na cienkiej warstwie SVR 50, którą dziś zmuszona byłam nałożyć ze względu na wizytę u dentysty (zdejmowałam szwy i wolałam dmuchać na zimne, tydzień temu przy wyrywaniu ósemki miałam na sobie grubą warstwę sprayu Biodermy i to nie był dobry pomysł - wychodziłam z gabinetu z pięknymi zaciekami i smugami na brodzie) kompakt prezentuje się wyśmienicie, szalenie naturalnie. Dostałam też korektor, tyle że odcień 04, co z przerażeniem stwierdziłam dopiero po powrocie do domu. W pierwszej chwili chciałam lecieć i wymieniać, ale... spróbowałam i wow - roztarty przez chwilę się odcinał, ale potem wtopił się w skórę twarzy idealnie Jutro dalsze testy, z których relacje oczywiście tu zamieszczę, ale już teraz chcę podziękować Smokowi za:
a) patent kompaktowy; wcześniej w ogóle nie zwracałam uwagi na kompakty
b) stwierdzenie, że bardzo lubi kompakty Clinique (a że jak na razie rady Smoka były dla mnie zawsze w 100%-ach trafione, to nie mogłam po prostu nie zainteresować się właśnie tą firmą)
No i dziękuję, hulietto, za zwrócenie uwagi na tę promocję - korektor również mi się bardzo przyda.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 12:57   #1767
hulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 181
GG do hulietta
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ciesze sie bardzo że jesteś zadowolona, mi tez póki co bardzo pasuje, a korektor, mimo że 04 ładnie stapia się z cerą. Pozdr.
hulietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 14:41   #1768
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez hulietta Pokaż wiadomość
Ciesze sie bardzo że jesteś zadowolona, mi tez póki co bardzo pasuje, a korektor, mimo że 04 ładnie stapia się z cerą. Pozdr.
Co nie zmienia faktu, że jak zobaczyłam ten odcień (mówię o korektorze), to przeżyłam niemały szok - ja zwykle wszystkie podkłady, pudry, korektory i im podobne wybieram w odcieniu 01, nawet 02 to zwykle za ciemna alternatywa. A tu taka miła niespodzianka.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 15:04   #1769
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
lepiej niech nie otwierają, bo będziesz musiała ogłosić bankructwo
wlasnie tego sie boje.. ale najwyzej bede zebrac przed rossmanem o kilka zlotych tylko na ta oliwke hipp i na ten zel do mysia twarzy i jeszcze na to i tamto... :P napewno ludzie sie zlituja
ok koniec OTa bo watek zasmiecamy ( o my niedobre ! )
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 11:07   #1770
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ciąg dalszy relacji z oczyszczania skóry pianką Pharmaceris A
Hej hej, pianka juz w katalogu KWC- jak juz ja porzadnie przetestujesz to nie zapomnij dokladnie opisac wrazen -
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16145
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.