Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 09:34   #2521
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No rzeczywiście widać różnice w kolorze.No ale może pierwszy raz kładłaś na jakaś farbkę już a drugim razem to tylko utrwala oryginalny kolor co??rzeczywscie dziwne.
To ten sam kolor tylko w słońcu i w cieniu W słońcu wyszedł trochę bardziej żółty niż w rzeczywistości-to był zachód słońca a ja mam dość błyszczące jak na blond włosy.

Odnośnie tych % jeszcze, to przypomniało mi się jak miałam bardzo ciemne brązowe włosy(farbowane Palette-o zgrozo ) i chciałam zejść do blondu to żaden fryzjer nie chciał się tego podjąć. Ale w takim małym niepozornym salonie fryzjerka nałożyła mi rozjaśniacz 6% na końcówki(były ciemniejsze) i 3% na górę włosów- po dwóch godzinach miałam śliczny blond balejaż, a po 3 wizytach już całkowicie byłam blondynką. Chyba spróbuje tego Prosalona z 6%
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 10:34   #2522
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczęta a co myslicie o tym? http://www.allegro.pl/item906591491_...cz_koloru.html

znalazlam na allegro dekoloryzator. Już nie wiem co mam robić żeby zejść z tego rudego...pakowac kasę w dziesiątki farb czy kupić ten produkt (rzekomo bezinwazyjny) plus konkretną farbę i zrobić "zabieg" raz a konkretnie?
Fryzjer odpada jak juz mówiłam.
Do czego zmierzam, czy któraś robiła już tak zwany demakijaż włosa jak radziła mi juz jedna dziewczyna na forum? To chyba najlepsze rozwiązanie bo tego rudego inaczej sie inaczej nie pozbędę...
Podobno ten demakijaż nie jest tak inwazyjny jak sama dekoloryzacja...

tak jest napisane w opisie produktu: "
PROSALON color peel to profesjonalny produkt przeznaczony do całkowitego usunięcia koloru z włosów farbowanych, bez naruszania ich naturalnego pigmentu. To pełna, dwufazowa kontrola dekoloryzacji, bez amoniaku oraz szkodliwej dla delikatnej struktury włosa wody utlenionej"

po tym opisie stwierdzam, że właśnie chodzi o demakijaz a nie ostrą dekoloryzację
hm w razie czego dziewczyny prosze wyprowadźcie mnie z błędu
wtedy spokojnie mogłabym położyc na przykład viking loreala (który mi sie podoba) bez zmartwienia, ze "nie złapie"
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 10:55   #2523
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mnie się osobiście wydaje, że to jest przeznaczone raczej do włosów farbniętych na ciemno, a Ty użyłaś koloru rozjaśniającego, więc niejako już zaingerowałaś w pigment. Chociaż z drugiej strony lepiej zainwestować w dekoloryzator niż w kilka farb, które nie zdziałają nic...nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że ten produkt jednak nie da pożądanych efektów.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 11:09   #2524
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Mnie się osobiście wydaje, że to jest przeznaczone raczej do włosów farbniętych na ciemno, a Ty użyłaś koloru rozjaśniającego, więc niejako już zaingerowałaś w pigment. Chociaż z drugiej strony lepiej zainwestować w dekoloryzator niż w kilka farb, które nie zdziałają nic...nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że ten produkt jednak nie da pożądanych efektów.

tak tak, wiem że do naturalnego pigmentu nie wrócę, ale pozbyłabym się koloru który mam obecnie, gorzej tylko, bo o ile dobrze rozumiem, ten produkt nie rozjaśnia tylko wypłukuje kolor, dlatego odrosty(na 4,5 cm) bym miała poniekąd naturalne, a pozostałą część włosów jakiś jasny blond (miałam rozjaśniane). Właśnie o to chodzi. Po zwykłej dekoloryzacji całośc bym miała bardzo rozjasnioną a tak nie będzie to tak drastyczne
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 11:56   #2525
doro189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Puko/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Puko/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]tyle to ja sama wiem tylko pomyslalam ze moze ktos sie orientuje jak nazywa sie ten kolor albo chociaz przyblizony do tego
doro189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 12:58   #2526
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jowitka nie polecam takiego ściągacza przy twoich włosach, masz już dosyć jasne włosy a taki ściągacz sam zostawia rudy refleks (miała ściągacz z elgonu i sama musiałam kombinować jak się tej rudości pozbyć) więc na pewno nie byłyby chłodniejsze (możesz spróbować, ale moim zdaniem szkoda kasy)
A próbowałaś z jakaś farbą profesjonalną, np jakiś intensywny popiel .11?
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 13:27   #2527
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Jowitka nie polecam takiego ściągacza przy twoich włosach, masz już dosyć jasne włosy a taki ściągacz sam zostawia rudy refleks (miała ściągacz z elgonu i sama musiałam kombinować jak się tej rudości pozbyć) więc na pewno nie byłyby chłodniejsze (możesz spróbować, ale moim zdaniem szkoda kasy)
A próbowałaś z jakaś farbą profesjonalną, np jakiś intensywny popiel .11?
nie próbowałam jeszcze wcale profesjonalnych farb. Z tym demakijażem włosów to polecała mi jedna dziewczyna na wcześniejszych stronach. Chciałam odrobinkę rozjaśnic włosy i zejść z rudego który już mnie dobija, podobno farbami niczego nie osiągnę. Jedynie zakryję na moment, a potem kolor i tak "wylezie" na wierzch. dodatkowo by rozjaśnic to nie uda mi się farbami (skoro farbowałam garnierem color naturals 111 i tylko ciut złapało) tylko rozjasniaczem, no ale ta opcja odpada bo nie chce żeby mi włosy wypadły..póki co mam dość zdrowe, prócz problemu z końcówkami, no ale przycinam regularnie odzywiam i jest ok.
wracając do meritum polecono mi zrobic demakijaż to odkryje nieco mój jasny kolor i pozbędę się sztucznego pigmentu, a na to farbka, którą wybiorę złapie lepiej i efekt będzie większy. Przyznam że nigdy o tym nie słyszałam
a może masz jakieś fotki za czasów przed demakijażem i po? jestem bardzo ciekawa jak to wychodzi i czy rzeczywiście skkutkuje... ten rudy, o którym piszesz był coś na podobę mojego? i z jakich włosków schodziłas?
sorki za referat
pozdrawiam
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 14:59   #2528
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Dziewczęta a co myslicie o tym? http://www.allegro.pl/item906591491_...cz_koloru.html

znalazlam na allegro dekoloryzator. Już nie wiem co mam robić żeby zejść z tego rudego...pakowac kasę w dziesiątki farb czy kupić ten produkt (rzekomo bezinwazyjny) plus konkretną farbę i zrobić "zabieg" raz a konkretnie?
.
tak jest napisane w opisie produktu: "
PROSALON color peel to profesjonalny produkt przeznaczony do całkowitego usunięcia koloru z włosów farbowanych, bez naruszania ich naturalnego pigmentu. To pełna, dwufazowa kontrola dekoloryzacji, bez amoniaku oraz szkodliwej dla delikatnej struktury włosa wody utlenionej"

po tym opisie stwierdzam, że właśnie chodzi o demakijaz a nie ostrą dekoloryzację
hm w razie czego dziewczyny prosze wyprowadźcie mnie z błędu
wtedy spokojnie mogłabym położyc na przykład viking loreala (który mi sie podoba) bez zmartwienia, ze "nie złapie"
Powiem tylko że na allegro ten produkt jest dość popularny i dużo ludzi go kupuje. Ja na Twoim miejscu napisałabym maila do kilku osób z allegro z pytaniem czy rzeczywiście to jest tak dobre. Może ktoś lub wszyscy odpiszą i będziesz wiedziała czy warto. Czytałam kiedys w tym wątku jak jedna z wizażanek spytała w ten sposób o farbę Prosalonu i dostała odpowiedź z opinią.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 15:41   #2529
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula, dzięki, dobry pomysł
zrobię sondę i dam znać
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:09   #2530
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzi07 i jak włoski? Wypłukały się coś? I jak odrost?
A ja się jeszcze nie zdecydowałam Nie mogę znaleźć takiej farby po której będę pewna, że odrost wyjdzie mi identyczny jak reszta włosków Najchętniej to nie farbowałabym całości, tylko sam odrost, ale gdzie ja znajdę taką farbę jakie mam teraz włoski
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:25   #2531
madzia171717
Raczkowanie
 
Avatar madzia171717
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

cześć wam Jestem tu nowa i mam zamiar zafarbować wlosy na platynowy blond.....zastanawialam sie nad farba palette c12 mroźny blond lub ewenyualnie c10 platynowy blond. Czy któraś z was urzywała tej farby i jakie sa efekty?
madzia171717 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 16:41   #2532
madzia171717
Raczkowanie
 
Avatar madzia171717
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dodaję fotki moich włosów i poprosiłabym osobę która zna się na tym o podpowiedź jakie farby będą dla mnie najlepsze. Dodam że włosy mam raczej słabe i z tego co zauwarzyłam to rozjasniacz szybko wypłukuje z nich kolor.

p.s Włosy rozjaśniałam tylko raz w życiu (ponad rok temu) robiłam wtedy pasemka rozjaśniaczem z joanny
madzia171717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 17:27   #2533
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=snowhitee;17167357]Adzi07 i jak włoski? Wypłukały się coś? I jak odrost?
A ja się jeszcze nie zdecydowałam Nie mogę znaleźć takiej farby po której będę pewna, że odrost wyjdzie mi identyczny jak reszta włosków Najchętniej to nie farbowałabym całości, tylko sam odrost, ale gdzie ja znajdę taką farbę jakie mam teraz włoski Witaj Wiesz muszę przyznać ze zarazie spisuje się bardzo dobrze.Naprawdę do tej pory to najlepsza farba którą używałam i chyba przy niej zostane na dłużej.No moze ewentualnie zmienię odcien na 9.1 bo ten odcień mi sie jeszcze bardzo podoba.Ale jak na moje zniszczone wlosy to super sie spisala,nic a nic nie pogorszyla kondycji moich wlosow.A co do odrostu to juz znalazlam na niego sposob. Za trzy tygodnie poprawie go tym samym odcieniem,nowy odrost nie bedzie zbyt duzy wiedz zobacze jak sobie poradzi z tym lekkim kontrasetm ktory teraz powstal.Jak farbowalam,to mialam odrost potora miesieczny wiedz teraz za trzy tygodnie pewnie nie bedzie za wiele widac,jak nawet sie bedzie chcial wyrozniac.A ze bede farbowac sam odrost raz w miesiacu to powinno byc ok.A no i musze jeszcze zaznaczyc ,ze ta farba sobie porazila z nim najlepiej.do tej pory odrosty ,nawet supersozjasniajacymi farbkami jak garnier 111 nie dawala mu rady.wiedz jak dla mnie jest najlepszap.S. a i odrost nie jest taki zły miesza eis w tłumie wiedz za bardzo go nie widzę.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:30   #2534
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Powiem tylko że na allegro ten produkt jest dość popularny i dużo ludzi go kupuje. Ja na Twoim miejscu napisałabym maila do kilku osób z allegro z pytaniem czy rzeczywiście to jest tak dobre. Może ktoś lub wszyscy odpiszą i będziesz wiedziała czy warto. Czytałam kiedys w tym wątku jak jedna z wizażanek spytała w ten sposób o farbę Prosalonu i dostała odpowiedź z opinią.
ja tak zrobiłam i dostałam dużo odpoweidzi, w tym od fryzjerki która mi przy okazji doradziła co do koloru, proporcji itd.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:56   #2535
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madzia171717 Pokaż wiadomość
Dodaję fotki moich włosów i poprosiłabym osobę która zna się na tym o podpowiedź jakie farby będą dla mnie najlepsze. Dodam że włosy mam raczej słabe i z tego co zauwarzyłam to rozjasniacz szybko wypłukuje z nich kolor.

p.s Włosy rozjaśniałam tylko raz w życiu (ponad rok temu) robiłam wtedy pasemka rozjaśniaczem z joanny
W opcji " przeszukaj ten wątek" wpisz c10 czy c12 a znajdziesz porady i zdjęcia np str 59 wizażanka Dora14. A tu efekty c12 w innym temacie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380880
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-13 o 19:00
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:00   #2536
madzia171717
Raczkowanie
 
Avatar madzia171717
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
W opcji " przeszukaj ten wątek" wpisz c10 czy c12 a znajdziesz porady i zdjęcia. A tu efekty c12 w innym temacie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380880
dzieki kachula.....mmm zaje*isty kolorek wyszedł tej dziewczynie ;D......jeszcze zastanawiam sie nad farba garnier color naturals 111 bo czytalam i widzialam fotki ze bardzo ladny kolorek wychodzi
madzia171717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:02   #2537
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
ja tak zrobiłam i dostałam dużo odpoweidzi, w tym od fryzjerki która mi przy okazji doradziła co do koloru, proporcji itd.
A jakie ty masz włoski i odrosty bo mi nic ta woda 9% i specjalny perłowy blond na rude nie zdziałało...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:12   #2538
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Adzi07;17168759]
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Adzi07 i jak włoski? Wypłukały się coś? I jak odrost?
A ja się jeszcze nie zdecydowałam Nie mogę znaleźć takiej farby po której będę pewna, że odrost wyjdzie mi identyczny jak reszta włosków Najchętniej to nie farbowałabym całości, tylko sam odrost, ale gdzie ja znajdę taką farbę jakie mam teraz włoski Witaj Wiesz muszę przyznać ze zarazie spisuje się bardzo dobrze.Naprawdę do tej pory to najlepsza farba którą używałam i chyba przy niej zostane na dłużej.No moze ewentualnie zmienię odcien na 9.1 bo ten odcień mi sie jeszcze bardzo podoba.Ale jak na moje zniszczone wlosy to super sie spisala,nic a nic nie pogorszyla kondycji moich wlosow.A co do odrostu to juz znalazlam na niego sposob. Za trzy tygodnie poprawie go tym samym odcieniem,nowy odrost nie bedzie zbyt duzy wiedz zobacze jak sobie poradzi z tym lekkim kontrasetm ktory teraz powstal.Jak farbowalam,to mialam odrost potora miesieczny wiedz teraz za trzy tygodnie pewnie nie bedzie za wiele widac,jak nawet sie bedzie chcial wyrozniac.A ze bede farbowac sam odrost raz w miesiacu to powinno byc ok.A no i musze jeszcze zaznaczyc ,ze ta farba sobie porazila z nim najlepiej.do tej pory odrosty ,nawet supersozjasniajacymi farbkami jak garnier 111 nie dawala mu rady.wiedz jak dla mnie jest najlepszap.S. a i odrost nie jest taki zły miesza eis w tłumie wiedz za bardzo go nie widzę.

Hmm no to chyba nie mam innej opcji jak spróbować W sumie to w ogóle nie obawiam się złego działania tej farby na kondycję włosów (bo czytałam wiele pozytywnych opinii ), raczej boję się żeby przypadkiem ten kolor nie pociemnił mojego aktualnego.. Bardzo chciałabym pozostać w tonacji jaką mam teraz na głowie, może nawet delikatnie ją rozjaśnić ale absolutnie nie przyciemnić czy poszarzyć.. Tylko boję się troszkę o ten odrost bo mój jest już prawie 2,5 miesięczny i jednak jakby załapało inaczej niż reszta ( o zgrozo na żółto czy pomarańczowo ) to rzucało by się to w oczy..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:20   #2539
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowhitee No u mnie nie wyszedł ani szary ani żółty.Morze twoje włosy rozjaśniają się lepiej od moich i będzie lepszy efekt.Ja w sumie już nie długo pokryje je jeszcze raz i będzie ok.Wiem to już dziś bo to naprawdę super farba.Jak już mówiłam moje włosy się naprawdę ciężko rozjaśniają i ta farba prawie sobie z tym poradziła wiedz dla mnie to i tak sukces.A mojego odrostu wogole go nie widzę.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 19:22   #2540
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A jakie ty masz włoski i odrosty bo mi nic ta woda 9% i specjalny perłowy blond na rude nie zdziałało...
naturalne mam ciemny blond ale ciężko się rozjaśniają, więc teraz będę farbowała z 12%. a teraz w sumie mam jasny blond, ale chciałabym jeszcze ciut jaśniejsze i chłodniejsze
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:52   #2541
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny
Mam tu coś co może was zainteresować obejrzycie sobie.
Na początku jest ściąganie koloru z włosów,pózniej natomiast farbowanie włosów .I nakładasz kolor jaki tylko chcesz

http://www.youtube.com/user/garnierh.../3/hNlrZsT6lKo
http://www.youtube.com/user/garnierh.../2/Xq25s4MYSCM
http://www.youtube.com/user/garnierh.../1/KVGsyJENs_U
http://www.youtube.com/user/garnierh.../0/OX3KKu-nBnM

I jak wam się podoba?
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:55   #2542
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madzia171717 Pokaż wiadomość
cześć wam Jestem tu nowa i mam zamiar zafarbować wlosy na platynowy blond.....zastanawialam sie nad farba palette c12 mroźny blond lub ewenyualnie c10 platynowy blond. Czy któraś z was urzywała tej farby i jakie sa efekty?
ja mroźnego blondu z serii COOL BLONDS nie polecam-farba ma niebieski kolor, i na mój gust to raczej słabo rozjaśnia(przyciemniła moje wcześniej rozjaśnione włosy) Chyba że zależy Ci na niebiesko fioletowym odcieniu, który stopniowo się wypłukuje. Znacznie lepszy efekt moim zdaniem daje mroźny blond z serii XXL.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:15   #2543
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam tu coś co może was zainteresować obejrzycie sobie.
Na początku jest ściąganie koloru z włosów,pózniej natomiast farbowanie włosów .I nakładasz kolor jaki tylko chcesz

http://www.youtube.com/user/garnierh.../3/hNlrZsT6lKo
http://www.youtube.com/user/garnierh.../2/Xq25s4MYSCM
http://www.youtube.com/user/garnierh.../1/KVGsyJENs_U
http://www.youtube.com/user/garnierh.../0/OX3KKu-nBnM

I jak wam się podoba?


Podałam to stronę czy dwie wcześniej

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia171717 Pokaż wiadomość
dzieki kachula.....mmm zaje*isty kolorek wyszedł tej dziewczynie ;D......jeszcze zastanawiam sie nad farba garnier color naturals 111 bo czytalam i widzialam fotki ze bardzo ladny kolorek wychodzi
Pamiętaj że zawsze efekt zależy od włosów. Innym jasny wychodzi a innym nic nie bierze. No ale przecież metodą prób i błędów musimy w końcu znaleźć dobrą farbę dla naszych włosków.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

zapomniałam dodać że dziś wymacałam na głowie trochę strupków. Głównie w miejscu w którym mocno mnie szczypało prawie piekło. Ogólnie włosy mają świetną poświatę czyli się błyszczą. Przynajmniej w sztucznym świetle. Ale za to mam suche w dotyku i chyba zaczęły mi się bardziej kruszyć. Podejrzewam, że to wszystko (strupki i osłabione włosy) wina 9% wody. Na razie zostaje przy rudym, no cóż. Czapki można nosić jeszcze więc nic się nie stanie jak takie pobędą. Najwyżej tylko naturalne odrosty będę farbować potem i tylko je. Podetnę wkrótce jeszcze włosy aby ściąć więcej rozjaśnianych i trochę może je to wzmocni. No a potem chyba jednak spróbuję tego Palette c10 bądź c12 co na początku chciałam a pokusiło mnie z bawieniem się profesjonalnymi. Jak już może dojdę do blondu to wtedy wypróbuję drugi raz jakis kolorek Prosalonu. Zobaczymy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-13 o 20:00
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:04   #2544
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nie byłam na bieżąco z wątkiem
Za dwa tygodnie będę farbować włosy Loreal preference nr. 01 jest to bardzo jasny naturalny blond. Dwa tygodnie temu byłam u fryzjerki ale nie do końca mi się podoba kolor gdyż nie jest równy i na tej części gdzie miałam odrosty ciemne wyszły mi złote pawie że rude a reszta tak w miarę.A ja chciałam uzyskać kolor jak ma Ashley Tisdale.Jak już będę po farbowaniu to dodam zdjęcia może komuś się przyda mój przypadek.Bo widzę że większość kobitek szuka popielatych wręcz białych kolorów.Do mnie taki nie pasuje.
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 09:14   #2545
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kate12345 No ładny kolorek ciekawe jak wyjdzie.A jaki masz teraz obecnie kolor włosków??
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:20   #2546
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wstawiam jeszcze kilka fotek tego wellatonu 12/1. Trzymałam 60 min na odroście i z 5 min na reszcie włosów. Zaraz po malowaniu na pasmach po rozjaśniaczu była lekko siwa poświata, ale zniknęła po pierwszym myciu. Włosy w dobrej kondycji, przy odroście lekko ciepły odcień, ale po drugim malowaniu pewnie się ochłodzi.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:53   #2547
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
a może masz jakieś fotki za czasów przed demakijażem i po? jestem bardzo ciekawa jak to wychodzi i czy rzeczywiście skkutkuje... ten rudy, o którym piszesz był coś na podobę mojego? i z jakich włosków schodziłas?
Możesz znaleźć moje zdjęcia tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=11
Ogólnie przejrzyj sobie ten temat, niektóre dziewczyny miały istną marchewkę. W każdym razie gdy ta farba zaczęła się zmywać to moje włosy nabierały rudego refleksu, dopiero fryzjerka się go pozbyła przez rozjaśnienie i farbę. Co do Twoich włosów to moim zdaniem nie są rude raczej złote :P

Kupiłam wczoraj color & gloss mroźny blond, ale jeszcze nie farbowałam :P W każdym razie ten szampon nie ma w ogóle wody utlenionej, chyba doleje zamiast drugiej saszetki wodę 9% którą mam w domu.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:27   #2548
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, poniżej wklejam fotki - krok po kroku jak doszłam do blondu. Pierwsze zdjęcie to kolor z którego chciałam zejść- baleyage ciemna czekolada, drugie zdjecie - to po dekoloryzacji (masakra!!! tydzien tak chodzilam), trzecie zdjecie to po vikingu lorala, a ostatnie to po 03 excellence. Wszystko w ciągu miesiąca. Fryzjer nie chciał tego zrobić, bo mówił, że włosy wypadną. Jak widać się mylił - włosy mam nadal. Jest to możliwe, ale trzeba cierpliwości i odporności (na marchewki i kurczaki na głowie). Teraz kolor zrobił się jeszcze bardziej perłowy, ale żeby był popielaty - myję w szamponie fioletowym joanny i używam płukanki srebrnej. Pozdrawiam blondynki i życzę wytrwałości w dążeniu do wymarzonego kolorku
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:49   #2549
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczynki
wklejam zdjęcia swoich włosków po ostatnim rozjaśnianiu przepraszam za nieład na swojej głowie ale sa niewymodelowane, od razu po myciu powiedzcie co byście radziły dalej robić z moimi włosami żebym uzyskała wkońcu blondzik
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:51   #2550
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

femme13 Świetna robota.Naprawdę jestem pod wrażeniem ,ze sama sobie poradziłaś z całym przejściem Super
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.