Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 13:55   #1591
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał o spirulinie w tabletkach Jeśli w aptece poproszę o spirulinę farmaceutka będzie wiedzieć o co mi chodzi?
Czy może lepiej jednak zamówić tą z mazideł, moze lepiej działa?

Na nic nie mam czasu
bez problemu będą w aptece wiedzieć o co chodzi - spirulina od kilku lat jest bardzo popularna (tabletki są nią są nawet w zestawach do zabiegów w gabinecie)
http://www.*******/apteka/s0-Szukaj?value=spirulina&x= 0&y=0 - link nie działa ale jeśli wejdziecie na stonę apteki dbam o zdrowie - jest bardzo wiele preparatów zr spiruluną - można wtedy poczytać
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:59   #1592
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dzięki za odpowiedź
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:17   #1593
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Witam a teraz kolejno co mnie nachodziło, jak czytałam wątek:

1// kwas hialuronowy, jak AppleGirl poprawiła Indios Bravos ma istotnie głównie działania nawilżające, ale... co mogę dodać na obronę Indios, wzmaga działanie środków złuszczających, np. retinoidów, wzmagając ich przenikanie więc było to w pewnym stopniu trafne...

2// co do pielęgnacji azjatyckiej, warto nadmienić, że one raczej nie używają toniku, to jeden z elementów standardowej trzyetapowej pielęgnacji europejskiej, one używają tzw. softenerów, tudzież moisturizing lotionów, które nie zamykają, a otwierają pory, tym samym wzmagając absorpcję składników z kremu, który potem nakładają i naprawdę nie rozumieją idei europejskiego toniku bo po co kłaść go pod krem?

http://nanshix.blogspot.com/2009/03/...-vs-toner.html

3// nie tylko ziołowe, domowe metody, ale i kosmetyki high end w duuużych ilościach... zarabiają więcej i nie ważne, że samo życie kosztuje u nich więcej, ale drogie kosmetyki są w efekcie relatywnie tanie- zobaczcie, co ona kolejno nakłada!

http://www.youtube.com/watch?v=jVDoGnnzdTU Dzień
http://www.youtube.com/watch?v=jVDoGnnzdTU Noc


3.5// było też zdziwienie, że dziewczyna używa kremu z filtrem na noc... bo tak długa pielęgnacja, to musi być na noc- japonki potrafią wstać dwie godziny wcześniej, żeby cały rytuał pielęgnacyjny wykonać, więc to najwidoczniej była poranna pielęgnacja...

4// Cogata, co do rycyny i jej niepozorności z racji domyślnego przeznaczenia, to zauważyłam, że generalnie na normalizowanie kondycji i funcjonowania skóry, to te, które również działają na przewód pokarmowy... węgiel (maski origins lub sanctuary, mydła lush itd...), mleczko magnezowe (u nas niestety dotępne tylko z domieszkami mentolu itd, w stanach w formie czystej i przez dziewczyny z powodzeniem stosowane jako matujący primer)... więc coś w tym ogólniej musi być

5// co do hr Zajączkowej, to tak ładnie wspomniałyście, że jadła tylko surowe posiłki i zignorowałyście dalej to info a mi się wydaje, że to bodaj bardziej kluczowe od mrożenia się było... jest w końcu Raw Food Movement i... brzmi zdrowo i przekonywająco. znowu wychodzi na to, że przede wszystkim trzeba zdrowo jeść. w przeciwnym razie eskimoski słynęły by z urody, a tu cóż, sam mróz nie wystarcza, jeśli wcina się tylko foki...

6// to co prawda koreanka, i nie do końca modelka, ale dokładne przestudiowanie filmiku pozwala z dystansem spojrzeć... na ujęciach, gdzie robią jej makijaż widać, jaką ma cerę i są zamieszczone kadry, które posłużyły jako zdjęcia reklamowe, zremasterowane... no i to łyżwiarka figurowa, a nie modelka...

zostało mi do przestudiowania jeszcze 20 stron wątku od 21 do 39 włącznie, bo swoją metodą czytam raz od początku, a raz od końca
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:37   #1594
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ale mam dziś luz piwkuje sobie i jest całkiem fajnie,wasze zdrowie dziubeczki jutro wysyp murowany
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:00   #1595
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ale mam dziś luz piwkuje sobie i jest całkiem fajnie,wasze zdrowie dziubeczki jutro wysyp murowany
oj tam, oj tam, trzeba żyć chwilą, jakbym nie jadła niczego, co może mnie wysypać, to musiałabym wpierniczać same kiełki chyba

to ja piję Wasze zdróweczko i zdróweczko naszych pięknych buziek, ale Green Upem(od tego dopiero wysypuje)
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:09   #1596
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

dziewczyny mam do Was pytanko otóż od dwóch dni nakładam olejek rycynowy na noc, rano zmywam go hydrolatem, żeby nie przesuszać buzi i zauważyłam, że pudry strasznie zaczęły mi "pomarańczowieć" na twarzy kilka dni temu kupiłam sobie najjaśniejszy puder isa dory i po kilku poprawkach jak przejrzałam się w lustrze zobaczyłam marchewkowe placki na twarzy myślałam, że to może wina pudru, ale kupiłam inny znany mi już puder i też zaczął ciemnieć na twarzy kurcze, też zauważyłyście u siebie takie zjawisko? może rano olejek powinno się dokładnie zmywać jakimś żelem do twarzy...ale z kolei woda strasznie wysusza mi buzię
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:16   #1597
Tsukushi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Przyłączam się! ^^ Cóż. Czytałam to, i czytałam.
Wszyscy chcecie mieć cery piękne jak azjatki. Jednak.. Zauważmy to, że one nie mają np: Dołów pod oczami, przez układ twarzy ^^" I juz wyglądają atrakcyjniej. Cere mają bardzo jednolitą. Jednolitej barwy, w przeciwienstwie do nas, europejek.
Fakt, one stosują wiele oczyszczaczy, zamiast kremów.
Powiem tyle, sama biorę właśnie kąpiele coś powyżej 50 Stopni. Można się z czasem przyzwyczaić ^^"
Spróbuję używać wymienionych rzeczy, mam nadzieje ze efekty będą.. O, i słyszałam że własnie ciepła kąpiel otwiera pory.
Tsukushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 20:24   #1598
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
3// nie tylko ziołowe, domowe metody, ale i kosmetyki high end w duuużych ilościach... zarabiają więcej i nie ważne, że samo życie kosztuje u nich więcej, ale drogie kosmetyki są w efekcie relatywnie tanie- zobaczcie, co ona kolejno nakłada!

http://www.youtube.com/watch?v=jVDoGnnzdTU Dzień
http://www.youtube.com/watch?v=jVDoGnnzdTU Noc
Krem z witaminą B12?
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:33   #1599
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do Was pytanko otóż od dwóch dni nakładam olejek rycynowy na noc, rano zmywam go hydrolatem, żeby nie przesuszać buzi i zauważyłam, że pudry strasznie zaczęły mi "pomarańczowieć" na twarzy kilka dni temu kupiłam sobie najjaśniejszy puder isa dory i po kilku poprawkach jak przejrzałam się w lustrze zobaczyłam marchewkowe placki na twarzy myślałam, że to może wina pudru, ale kupiłam inny znany mi już puder i też zaczął ciemnieć na twarzy kurcze, też zauważyłyście u siebie takie zjawisko? może rano olejek powinno się dokładnie zmywać jakimś żelem do twarzy...ale z kolei woda strasznie wysusza mi buzię
no właśnie na tłustej twarzy podkłady i pudry ciemnieją, nie tylko od sebum ale też od kremów/olejków. musisz dokładnie zmywać wszystko, co nałożyłaś wieczorem, np. płynem micelarnym

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-06-01 o 21:38
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:55   #1600
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mogę się do Was przyłączyć ?
Przeglądam Was już od długiego długiego czasu i chciałabym się z Wami czymś podzielić.

Dzisiaj przeglądając azjatycko/amerykańskie forum zostałam w szoku i napędziłam się ogromnych kompleksów.
http://www.soompi.com/forums/index.p...ost&p=15905216
nieskazitelna cera.

napisała że jej kluczem do takiej cery jest mydło Papaya Likas,
Wiem że z pewnością nie tylko to jest zasługą takiej cery, wiadomo że klimat też odgrywa ważną rolę, ale w sumie czemu nie spróbować .
co myślicie o tym mydle ?

jutro kupuję zieloną glinkę .
Ale cera
Az zamowilam to mydlo-moze pomoze?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:08   #1601
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ale cera
Az zamowilam to mydlo-moze pomoze?
a skąd jeśli można wiedzieć?

ja na razie się powstrzymam, chociaż to mydełko kusi. Zrobiłam właśnie maseczkę z czerwonej glinki i mam bardzo fajną buzię po niej, rano zobaczę w lepszym świetle jak tam moje naczynka, ale wydaje mi się, że się trochę zmniejszyło zaczerwienienie.
A powiedzcie mi, dlaczego nie powinno się dopuścić, żeby maseczka z glinki zaschła na twarzy?
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 21:15   #1602
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
a skąd jeśli można wiedzieć?

ja na razie się powstrzymam, chociaż to mydełko kusi. Zrobiłam właśnie maseczkę z czerwonej glinki i mam bardzo fajną buzię po niej, rano zobaczę w lepszym świetle jak tam moje naczynka, ale wydaje mi się, że się trochę zmniejszyło zaczerwienienie.
A powiedzcie mi, dlaczego nie powinno się dopuścić, żeby maseczka z glinki zaschła na twarzy?
Stad:
http://www.amazon.com/gp/product/B00...pf_rd_i=507846
Przy okazji wzielam tez mydelko z kojic acid-tez wybiela
http://www.amazon.com/Papaya-Kojic-W...5423277&sr=1-1

Co do glinki to slyszalam ze nie powinno sie trzymac zaschnietej zbyt dlugo na twarzy bo moze to nadmiernie wysuszyc skore
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:38   #1603
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

tak, nadmiernie wysusza i strasznie ściąga, a poza tym przestaje 'działać' kiedy zamienia się w skorupę, no i o wiele trudniej ją zmyć
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 11:53   #1604
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ale mam dziś luz piwkuje sobie i jest całkiem fajnie,wasze zdrowie dziubeczki jutro wysyp murowany
no coś Ty?! masz wysyp po piwie? ja kiedyś miałam, ale po zdecydowanie za dużej ilości alkoholu i pomieszaniu.

kurcze, napatrzyłam się na te azjatki albo mieszanki azjatek i aż się kompleksów nabawiłam :/
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 12:33   #1605
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cogata- a co ja mam powiedzieć?
Ty masz tylko coś wspominałaś o sińcach pod oczami. A ja? Przebarwienia, rozszerzone pory i powracające pryszcze...
Kto ma gorzej?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 12:39   #1606
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Cogata- a co ja mam powiedzieć?
Ty masz tylko coś wspominałaś o sińcach pod oczami. A ja? Przebarwienia, rozszerzone pory i powracające pryszcze...
Kto ma gorzej?
zgadza się. przepraszam, wiem, że nie powinnam marudzić, bo faktycznie aż takich problemów nie mam. ale powiem Wam, że co raz bardziej przestaję lubić wiosnę i lato i ten cały okres pylenia, bo co zauważyłam: zimą nie mam problemów z żadnymi drobnymi wypryskami od czasu do czasu, czy zaczerwieniami.

w każdym razie, aż tak idealnej cery nie mam, żeby nie korektory, to bym wyglądała jak zombie, przez te sińce. z porami i wypryskami, jeszcze jakoś można sobie poradzić, sińców nie jestem w stanie się pozbyć:/
pomijam już fakt alergii pokarmowej, która objawia się właśnie na twarzy... niekiedy nie wiem przez co, plamki krostki etc. ;/ obecnie żyję na warzywach i owocach i piersiach z kurczaka, od czasu do czasu ryba.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 13:03   #1607
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Kupiłam olej z wiesiołka jedyny ratunek dla mojej cery
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 13:49   #1608
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
odebrałam właśnie moje glinki, zamówiłam zieloną, czerwoną i białą, bo nie mogłam się zdecydować zaraz będę testować, tylko nie mam pomysłu, w co je przesypać
kupiłam sobie tez ten filtr babydream spf50 o którym kiedyś pisałyście, ale zostawia taką tłustą warstwę po sobie

jejku, jeszcze jakaś spirulina, zaraz zbankrutuję przez ten wątek
Ja to mam filtr matujący Ale na serio - przetestuj Pollene-Evę 50+ na superwrażliwe miejsca - nie świeci się prawie w ogóle na mojej tłustej cerze.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Kupiłam olej z wiesiołka jedyny ratunek dla mojej cery
W sensie, że zewnętrznie, czy wewnętrznie?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:07   #1609
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Kupiłam olej z wiesiołka jedyny ratunek dla mojej cery
ja od kilkunastu dni biorę Olej z wiesiołka w formie kapsułek i szczerze to cera<odpukać> jest coraz ładniejsza wiec polecam . dodatkowo smaruję twarz cerkodermem i nie mam kompletnie ani jednej suchej skórki .


ale mam dylemat, może wy mi pomożecie, zastanawiam się jak pogodzić te kwasy AHA które są w cerkodermie ze Skinorenem.
na zmianę stosować czy jak ?
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 15:13   #1610
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Ja to mam filtr matujący Ale na serio - przetestuj Pollene-Evę 50+ na superwrażliwe miejsca - nie świeci się prawie w ogóle na mojej tłustej cerze.


W sensie, że zewnętrznie, czy wewnętrznie?
a gdzie to kupić, bo evy juz dawno w żadnym sklepie nie widziałam?
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:18   #1611
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Tradycyjnie idziecie jak burza U mnie pogorszenie, przez pewien okres buzia była śliczna, teraz znowu wróciły mi problemy z porami i pojedyńcze wypryski. Używałam rycyny, u mnie jej działanie oceniam 4/5.

Przymierzam się do zrobienia pierwszego zamówienia z Biochemii, przyznaję, że w tym temacie jestem laikiem, na co warto zwrócić uwagę na początku?
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:22   #1612
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
ja od kilkunastu dni biorę Olej z wiesiołka w formie kapsułek i szczerze to cera<odpukać> jest coraz ładniejsza wiec polecam . dodatkowo smaruję twarz cerkodermem i nie mam kompletnie ani jednej suchej skórki .


ale mam dylemat, może wy mi pomożecie, zastanawiam się jak pogodzić te kwasy AHA które są w cerkodermie ze Skinorenem.
na zmianę stosować czy jak ?
Ile kapsułek dziennie bierzesz tego wiesiołka? Ja mam firmy GAL 100 kapsułek, na opakowaniu pisze,że trzeba brać 6 kapsułek dziennie czy to aby nie za dużo
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:10   #1613
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ile kapsułek dziennie bierzesz tego wiesiołka? Ja mam firmy GAL 100 kapsułek, na opakowaniu pisze,że trzeba brać 6 kapsułek dziennie czy to aby nie za dużo
Ja też biorę wiesiołka i akurat ja biorę 2 rano i 2 wieczorem, zjadłam już 60 kapsułek i póki co z efektów widzę tylko lepiej nawilżone skórki przy paznokciach
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:17   #1614
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja też biorę wiesiołka i akurat ja biorę 2 rano i 2 wieczorem, zjadłam już 60 kapsułek i póki co z efektów widzę tylko lepiej nawilżone skórki przy paznokciach

Przed chwilą wyczytałam,że wiesiołek pomaga też na suche i matowe włosy Moje włosy niestety mają tendencję do przesuszania pomimo tego ,że w ogóle nie używam suszarki.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:07   #1615
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ile kapsułek dziennie bierzesz tego wiesiołka? Ja mam firmy GAL 100 kapsułek, na opakowaniu pisze,że trzeba brać 6 kapsułek dziennie czy to aby nie za dużo

również mam firmy GAL ale 150 kapsułek. i biorę 6 kapsułek dziennie.

moje włosy zaczęły szybciej rosnąć, ale nie wiem czy to przez to że biorę Wiesiołka czy po prostu przez to że już prawie od miesiąca nie prostuje włosów

a co do skórek przy paznokciach to napewno mi pomógł, zawsze miałam takie jakby obdarte te skórki a teraz nic nie szczypie, i wszystko fajnie zagojone.
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:17   #1616
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja jeszcze od dzisiaj biorę spirulinę. Mam nadzieję, że takie połączenie wpłynie pozytywnie na moją cerę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:19   #1617
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja jeszcze od dzisiaj biorę spirulinę. Mam nadzieję, że takie połączenie wpłynie pozytywnie na moją cerę.

Oj wpłynie, wpłynie. Będziesz pozytywnie zaskoczona gwarantuje ci to
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:24   #1618
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej, można dołączyć ?
Przeczytałam troszkę wątku, wczoraj się zaparłam i chyba godzinę się demakijażowałam. Do tego użyłam maseczki z algami, a dziś rano miałam takie oczy skóra się nie świeciła, taka gładziutka śliczna Stwierdziłam, że muszę wszystkie wasze rady przeczytać, tym bardziej, że japońska kultura mnie zachwyca od dawna Dodatkowo jestem bledziochem, więc dużo rad mi się przyda

Hej jyyli tak w ogóle
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:25   #1619
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć ?
Przeczytałam troszkę wątku, wczoraj się zaparłam i chyba godzinę się demakijażowałam. Do tego użyłam maseczki z algami, a dziś rano miałam takie oczy skóra się nie świeciła, taka gładziutka śliczna Stwierdziłam, że muszę wszystkie wasze rady przeczytać, tym bardziej, że japońska kultura mnie zachwyca od dawna Dodatkowo jestem bledziochem, więc dużo rad mi się przyda

Hej jyyli tak w ogóle
Witam


Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Oj wpłynie, wpłynie. Będziesz pozytywnie zaskoczona gwarantuje ci to
Mam taką nadzieję
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:39   #1620
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

dziś w sklepie widziałam 3 japońskie (tak sądzę) dziewczyny. pomijając już, jak super były ubrane i że każda miała inny farbowany kolor włosów , miały naprawdę śliczne cery... ale wszystkie 3 były dość mocno opalone. i tak czułam się przy nich jak potwór, bo wyskoczyłam tylko z filtrem na twarzy
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.