Rossmann - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 16:08   #601
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
No to i ja sie pochwale moją skromną kolekcją:
Hej widzę ze masz pianke do twarzy, mozesz coś powiedziec na jej temat?
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:37   #602
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Hej widzę ze masz pianke do twarzy, mozesz coś powiedziec na jej temat?

Nie mam porównania z innymi piankami, bo to moja pierwsza. Ale spisuje sie bardzo dobrze. Delikatna, nie czuje po niej ściagnięcia na twarzy, nie zauważyłam żadnego wysuszenia na twarzy, no i wystarczy nabrać jej troszeczkę żeby dobrze wyszorować twarz. Jestem zadowolona.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 17:14   #603
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Dzieki rozumiem, ze skoro nie piszesz o zapychaniu, to nie zapycha, a to mnie najbardziej martwiło, więc chyba się skusze
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 17:25   #604
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Krem do pielęgnacji brodawek piersiowych Na ta 'czesc ciala' nie probowalam, natomiast po kwasach i na ustach jako nawilzacz/blyszczyk sprawdza sie idealnie
Mi on w ogóle nie podszedł jako krem na usta Tłusty, jakiś taki oleisty i nawilżenie przeciętne. Krem Nivea jest lepszy. Na twarz bym go nie nałożyła.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:19   #605
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Dzieki rozumiem, ze skoro nie piszesz o zapychaniu, to nie zapycha, a to mnie najbardziej martwiło, więc chyba się skusze

Proszę
Mnie nie zapchała. Przynajmniej do tej pory.

Krem cyckowy tez mi szczególnie nie podszedł jako nawilżacz ust czy twarzy, natomiast na stopy jest świetny
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:59   #606
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
dzieki Zapalka, no popatrz, ja w ciazy smarowalam sie balsamem z tej serii

lemka, tubka wyglada jak ta http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...29&prId=9472#1 tylko ten jest z Q10 a moj ma napis 'Revolution, Augen & Lippen Balsam Hyaluronate Argireline' ale tubeczka identyko.
Dziekuje

pani cmo, czemu nie jestes zadowolona

Przepraszam za brak polskich znakow
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-04-25 o 19:01 Powód: uzupelnienie
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 23:37   #607
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Hej widzę ze masz pianke do twarzy, mozesz coś powiedziec na jej temat?
Kusicie ta pianką i to bardzo
Na razie mam lirenę do cery naczynkowej - jest super, ale dość droga kiedy ją wykończę, to być może również wypróbuję, bo skład całkiem fajny, tylko marwi mnie sodium chloride - czy mnie nie wysuszy
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 12:54   #608
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Kusicie ta pianką i to bardzo
Na razie mam lirenę do cery naczynkowej - jest super, ale dość droga kiedy ją wykończę, to być może również wypróbuję, bo skład całkiem fajny, tylko marwi mnie sodium chloride - czy mnie nie wysuszy
Dziewczyny, wiadomo że przy użyciu wody skóra będzie bardziej ściągnięta niż przy użyciu np. mleczka. Jeżeli macie duże problemy ze ściągniętą skórą to może zamiast wody spróbujcie mleczka, bądź płynu micelarnego.

Ja mam piankę z Rossmana i bardzo ją lubię, nie zapycha mnie, zapach mi odpowiada, no i nie jest droga, więc można spróbować.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:30   #609
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: rossmann

dorwałam ostatnie liliputzy truskawkowe, ślicznie pachnie
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:17   #610
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: rossmann

dziewczyny gdzies mi przemkło ze spray ułatwiajacy rozczesywanie będzie miał alkohol w składzie takk? i czy buteleczka będzie sie rożniła? czy będe musiala wyciagnac lupe by sie tego doszukac
a pozatym stała fanka rosmanowskich produktów sie kłania
także jestem zadowolona jak wiekszosc z tego spray'u i kremu truskawkowego uhmm
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:19   #611
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
pani cmo, czemu nie jestes zadowolona
bo nie czuje w ogole jego dzialania skora nie jest ani ladnie napieta, ani nawilzona ani nic zobaczymy jak bedzie dalej, bo nie lubie oceniac kosmetykow zanim skoncze caly kosmetyk

a ze sprayu lilliputza tez nie jestem zadowolona - moje wlosy (a zaznacze, ze mam bardzo geste wlosy i wcale nie jakies przetluszczajace sie) szybciej sa tluste, oklapniete, posklejane nawet przy uzyciu malutkiej ilosci. bez sprayu moge miec wlosy "dwudniowe" - z nim niestety nie.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 19:14   #612
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzies mi przemkło ze spray ułatwiajacy rozczesywanie będzie miał alkohol w składzie takk? i czy buteleczka będzie sie rożniła? czy będe musiala wyciagnac lupe by sie tego doszukac
a pozatym stała fanka rosmanowskich produktów sie kłania
także jestem zadowolona jak wiekszosc z tego spray'u i kremu truskawkowego uhmm
Nowe opakowanie będzie w kolorze różowym z księżniczką na etykiecie
O takie http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=58396&id=353

Edytowane przez Modraszka
Czas edycji: 2009-04-26 o 19:16
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:34   #613
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: rossmann

Modraszka dziekuje za odp. więc musze zaopatrzyc sie jeszcze w ten stary bez alkoholu a co ich tak natkneło na takie księżniczkowe zmiany
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:12   #614
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: rossmann

Dziewczyny mowicie o piance do twarzy Rival? Lemka masz z trawy czy z cytryna?
Pani Cmo co do balsamiku pod oczy to jestem zadowolona, nie raz mialam drozsze kremiki i bylo gorzej. Ten mnie ladnie nawilza i wlasnie zostawia tlusta powloczke, dlatego jest na noc. Moze masz za bardzo przesuszone te okolice skoro Ci sie wchlania calkowicie i nie czujesz dzialania?
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:33   #615
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

ja po odżywkach wszelkiej maści mam przetłuszczony na maksa włosy, więc poradziłam sobie w inny sposób : nakładam dużą ilość na wieczór i idę spać, a rano myję głowę. w ten sposób świetnie i szybko zregenerowałam nieco zaniedbane włosy i nie mam problemu ze strąkami. z rossmanowych produktów używałam w ten sposób spray ze smokiem i balsam hair repair
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 22:50   #616
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiadomo że przy użyciu wody skóra będzie bardziej ściągnięta niż przy użyciu np. mleczka. Jeżeli macie duże problemy ze ściągniętą skórą to może zamiast wody spróbujcie mleczka, bądź płynu micelarnego.

Ja mam piankę z Rossmana i bardzo ją lubię, nie zapycha mnie, zapach mi odpowiada, no i nie jest droga, więc można spróbować.
Z pewnością masz racje, ale przy mojej mieszanej cerze mleczko absolutnie się nie sprawdzi, a co do płynów miceralnych, to po prostu psychologicznie się nie przekonam bo wole jednak normalnie umyć twarz żelem czy pianką.
Na pewno spróbuję

Jesli chodzi o spray do wlosów, to ja jestem niezdecydowana...raz mam wrażenie, że nadaje objętości, a raz że za bardzo "spłaszcza" włosy..i bądź tu mądry
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 09:04   #617
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Vegusia ja tez mam mieszana cere i splukuje mleczko woda. jeszcze zadne mnie nie zapchalo. na platek sie bawic nie bede bo nie czuje sie umyta, tez musze miec woda, a uzycie w ten sposob mleczka daje mi poczuje czystosci i odswiezenia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 09:31   #618
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Vegusia ja tez mam mieszana cere i splukuje mleczko woda. jeszcze zadne mnie nie zapchalo. na platek sie bawic nie bede bo nie czuje sie umyta, tez musze miec woda, a uzycie w ten sposob mleczka daje mi poczuje czystosci i odswiezenia.

Mam tak samo, po mleczku czy micelu muszę domyć sie wodą. Inaczej nie czuję się czysto. No i woda świetnie odświeża

Co do szpreju ze smokiem, narazie nie zauważyłam szybszego przetłuszczania sie włosów, nie mam tez oklapniętych.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 10:42   #619
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
Pani Cmo co do balsamiku pod oczy to jestem zadowolona, nie raz mialam drozsze kremiki i bylo gorzej. Ten mnie ladnie nawilza i wlasnie zostawia tlusta powloczke, dlatego jest na noc. Moze masz za bardzo przesuszone te okolice skoro Ci sie wchlania calkowicie i nie czujesz dzialania?
zostawia powloczke, zostawia. nie napisalam, ze wchlania sie calkowicie. tylko ta powloczka wcale nie nawilza, chociaz skory nie mam w ogole przesuszonej, wrecz przeciwnie. ale ja liczylam przynajmniej na minimalne napiecie skory pod oczami, a tu nic. ale dam mu jeszcze szanse.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 13:36   #620
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: rossmann

Moje dzisiejsze rossmanowe zakupy:

- krem do twarzy, Babydream natural, z nagietkiem (Gesichtscreme)
- krem do twarzy, Babydream natural, z nagietkiem i cynkiem (Calendulacreme)
- krem "cyckowy" Babydream

I moje pytanie do Was: czy krem z nagietkiem i cynkiem nadaje się na noc dla cery bardzo suchej, delikatnej, wrażliwej i naczynkowej?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:44   #621
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

Ja dziś zakupiłem żel do mycia Babydream i chusteczki nagietkowe
Żel dopiero zacznę używać gdy dokończę Avene, a chusteczki są po prostu cudowne!
Odświeżają, nawilżają, usuwają tłuste uczucie po całym dniu - a co naważniejsze - nie zostawiają lepkiego uczucia na twarzy, jak to zazwyczaj było przy takiego typu specyfikach.

Powiedzcie mi - ile kosztuje duże opakowanie? Ile jest chusteczek?
Przyznam się, że zapomniałem zobaczyć
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:37   #622
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Jestem już po pierwszych testach, więc podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami

Babydream natural Calendulacreme, krem z nagietkiem i cynkiem - stosuje doraźnie na podrażnienia, świetnie sobie z nimi radzi, dzięki niemu wreszcie pozbyłam się czerwonych krostek po depilacji. Smaruje też nim plecy, bo powyskakiwały mi jakieś krostki. Jest dość tępy więc raczej do wklepania, niż wsmarowania. Polubiliśmy się i zostanie u mnie na dłużej
Babydream krem do brodawek sutkowych - kupiłam z zamiarem stosowania do rąk i stóp, alby przed snem za jednym zamachem wysmarować i dłonie i stopy. Jest strasznie tłusty, na stopach mi to nie przeszkadza, ale na rękach jest dla mnie nie do zniesienia. Czuję się jakbym posmarowała ręce smalcem. Zużyję go na stopy, ale więcej już nie kupię. No chyba, że kiedyś będę potrzebowała jego pierwotnego zastosowania
Isana olejek pod prysznic - ma rzadką konsystencje, więc jest dość mało wydajny. Tworzy fajna, delikatną piankę, mam wrażenie, że delikatnie natłuszcza skórę. Jego największą wadą jest nieprzyjemny zapach Czy ten z serii Isana med też tak śmierdzi?
Lilliputz spry ułatwiający rozczesywanie - moich włosów na pewno nie obciąża, ani nie tłuści, ale mojego suchego sianka chyba nic nie jest w stanie obciążyć. Na razie nie widzę jego efektów, ale poużywam jeszcze, ma fajny skład.
RdL maseczka peel off - świetna, pozostawia skórę dobrze oczyszczona i bardzo gładką, jak dobrze zaschnie, nie ma problemu z jej zdjęciem, chociaż trochę ciągnie maseczki oliwkowej jeszcze nie wypróbowałam.

Przejrzałam ostatnio KWC i mam całkiem sporą listę kosmetyków Rossmana do wypróbowania, dobrze, że są w tak przystępnych cenach
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:41   #623
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mowicie o piance do twarzy Rival? Lemka masz z trawy czy z cytryna?
Pani Cmo co do balsamiku pod oczy to jestem zadowolona, nie raz mialam drozsze kremiki i bylo gorzej. Ten mnie ladnie nawilza i wlasnie zostawia tlusta powloczke, dlatego jest na noc. Moze masz za bardzo przesuszone te okolice skoro Ci sie wchlania calkowicie i nie czujesz dzialania?

Ja mam piankę Rival de loop z ginko i ogórkiem. Mam cerę mieszaną i jestem z niej zadowolona.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:20   #624
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: rossmann

dzieki Lemko to sprobuje.
mosutatsu ja tego zelu namietnie uzywam do mycia rak na co dzien, nie potrzebuje wtedy kremu jest taki delikatny. Na cialko tez lubie. No i tanio wychodzi.
A znacie jakies doobre ale tansze wody termalne, wkurza mnie wydawanie 40zl na LRP, Avene lub Vichy. To powinno kosztowac gora 20zl
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:33   #625
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

ludzie, czemu ja wcześniej nie odkryłam tego babydream'a?! Zamiast tego kupowałam albo chemię, albo megadrogie a niekoniecznie rewelacyjne kosmetyki naturalne.

Teraz moja łazienka jest załadowana kosmetykami babydream i nie zamienię ich na inne Mam żel do mycia ciała i włosów, myję nim wszystko, poczawszy od higieny intymnej, na twarzy skończywszy. Na buźkę krem nagietkowy z cynkiem, świetnie leczy ranki po wypryskach i przyśpiesza blaknięcie przebarwień i blizn. Po depilacji- krem na odparzenia. Do smarowania ciała- oliwka. No i oczywiście krem z filtrem, fajny, jego główną zaletą jest brak zapachu

Co do reszty rossmannowych produktów- nigdy nie miałam, chyba tylko aplikatory do cieni (lubię) i maszynki do golenia (nie bardzo).

Miała któraś z Was antyperspirant np. Isana? Jak się sprawdza? Ja obecnie przeżywam załamanie po kupieniu totalnie beznadziejnego i niedziałającego antyperspirantu Spirial SVR za 50 zł I już niikt mi nie wmówi że, drogie i z apteki = dobre
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:55   #626
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Ja dzisiaj bedac w rossmanie przyjzałam sie ichniejszym kosmetykom... i mam do was pytanie:
Mozecie powiedziec mi cos nt olejku na rozstepy babydreem?
I rollonu antycell Isany?
Kusi mnie to dosc I zastanawiam sie czy sobie nie sprawic
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:24   #627
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was antyperspirant np. Isana? Jak się sprawdza? Ja obecnie przeżywam załamanie po kupieniu totalnie beznadziejnego i niedziałającego antyperspirantu Spirial SVR za 50 zł I już niikt mi nie wmówi że, drogie i z apteki = dobre
Ja mam zielona kulke Isany z aloesem, ale nie polecam Kupilam na promocji za kilka zl z nadzieja, ze moze wlasnie to bedzie strzal w dziesiatke i bardzo sie rozczarowalam Nie chroni zbyt szczegolnie, srednio pachnie i co najgorsze zauwazylam, ze zostawia pod pachami okropne, biale falbanki.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:37   #628
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: rossmann

ja dzis kupiłam w CND roll-on Nivea sensitive balm za 4zł z groszami i... on nie pachnie jutro przetestuję Widziałam też ostatni krem liliputz z księżniczką...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:18   #629
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Vegusia ja tez mam mieszana cere i splukuje mleczko woda. jeszcze zadne mnie nie zapchalo. na platek sie bawic nie bede bo nie czuje sie umyta, tez musze miec woda, a uzycie w ten sposob mleczka daje mi poczuje czystosci i odswiezenia.
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Mam tak samo, po mleczku czy micelu muszę domyć sie wodą. Inaczej nie czuję się czysto. No i woda świetnie odświeża
Ciekawie to robicie. Nigdy o tym nie pomyślałam ale chyba i tak się nie przekonam, bo mleczko kojarzy mi się ze zmyciem makijażu, a ja się nie maluję. Na razie w mych planach zakupowych pozostaje pianka, jeśli ta się nie sprawdzi, to może wtedy Was posłucham

Apeluję ponownie, abyście próbowały kosmetyków polskiej firmy Ava (kto ma dostęp) - widziałąm je jak dotąd wlaśnie tylko w Rossmanie...ostatnio krem na dzień, który kupiłam mamie wypróbowałam na noc zaraz po maseczce - peelingu enzymatycznym (innej firmy) i po prostu cudowna skóra była! Naprawdę polecam cerom suchym i normalnym
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:51   #630
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
I rollonu antycell Isany?
Kusi mnie to dosc I zastanawiam sie czy sobie nie sprawic
również zainteresowana
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.