stylizacja paznokci-w domu czy w salonie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-18, 14:54   #1
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Unhappy

stylizacja paznokci-w domu czy w salonie??


Cześć dziewczyny Chciałabym zasięgnąć rady stylistek, które pracują w domach (swoich lub klientek) oraz tych, które maja własne gabinety - która opcja -dom czy salon - ma więcej plusów?? Do niedawna miałam w planach rozpoczęcie własnej działalnosci w gabinecie, znalazłam lokal, zarejestrowałam się w urzędzie pracy i postanowiłam ubiegać się o dotację unijną. Ale niestety pewne sprawy sa dla mnie nie do przeskoczenia i nie wiem już co robić. Potrzebowałabym poręczycieli z odpowiednimi dochodami i bez kredytu, ale niestety wszyscy moi znajomi a) mają kredyt lub b) zarabiaja poniżej wymaganego 1 500 zł lub c) przekraczają granicę wieku. Jestem totalnie zdołowana, powiedzcie kobietki, co robić?
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 19:21   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: stylizacja paznokci-w domu czy w salonie??

To zacznij dzialac w domciu.
Na poczatek jest to nielze- nabierzesz praktyki, znajdziesz szerokie grono klientek, ktore poztem "za toba" pojda do Twojego salonu.
A nie myslalas o pracu u kogos w salonie, albo o podnajmowaniu stanowiska?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 21:53   #3
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: stylizacja paznokci-w domu czy w salonie??

niom! Na początek to najlepszy pomysł! Ja zaczynałam od pudełeczka akrylu u siebie w domku, potem dogadałam sie z właścicielką salonu, że kupi sprzęcik ( podstawowy ) potrąci mi z wypłaty określoną sumę. Kiedy już potrąciła wszystko spakowałam sie i czmychnęłam!
(bo była chora umysłowo)
pracowałam znów w domu a potem już mogłam przejść do salonu nieopodal wynajmując miejsce.
dziś mam swój salonik i ......


............nienawidzę sprzątania.... brrrrrrrr....



ale lubię układać moje własne lakiery
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 22:28   #4
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: stylizacja paznokci-w domu czy w salonie??

Albertyna, no własnie dogadałam się z taką jedną fryzjerką, z którą opłacałabym lokal na pół, więc sytuacja idealna! Problem jest też taki, że oprócz pazurków chciałabym robić makijaże - mam kurs i pasję, ale no cholerka jak nie zdobędę tej kasy unijnej, to trochę jakby lipa Z własnych środków nie jestem w stanie zakupić takich akcesoriów i produków, by robić szał na rynku, bo w moim mieście konkurencję mam dość dużą. Z drugiej strony, jak ktoś nie ma "drygu" do tego, to nawet mając supersprzęty kariery w tym fachu nie zrobi...więc może jednak miałabym jakąś szansę Ale ok, na razie zbieram argumenty "za" i "przeciw" takiej działalności domowej. Ktoś się jeszcze wypowie?
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 08:18   #5
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: stylizacja paznokci-w domu czy w salonie??

W naszym UP nie trzeba było mieć poręczycieli, ponieważ można też było spisać akt notarialny o poddaniu się egzekucji. Jest to taki akt, dzięki któremu jeśli nie dotrzymasz warunków dotacji, urząd pracy może od razu ściągać od Ciebie należności, nie musi iść do sądu z umową. Akt ten kosztuje nawet kilkaset złotych, ale u nas jest pan, który wypisuje bezrobotnym prawie po kosztach, więc płaciłam jakieś 130zł i nie musiałam nikogo obciążać poręczeniem. Zapytaj u siebie w UP czy też jest taka możliwość.
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.