Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 22:49   #2311
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny, a co polecacie wziąć do intensive, by uzyskać na niej taka warstwę rozświetlenia, połysku, ale nie brokatu? a może coś innego niż intensive, ale by dobrze tak ona kryło?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 22:52   #2312
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

jednym ze sposobow wynalezionych tu jest nalozenie jako ostatnia warstwe na intensiv formule oglow,
drugi sposob to domieszanie do podkladu korektora pearl beige lub rozu wet sand
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 22:57   #2313
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziekuj ę pastereczko
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 23:20   #2314
wiktorynka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

witam wszystkie wizazanki, wiem ze to o co teraz poprosze moze wydac sie smieszne ale zupelnie nie mam pojecia na temat obslugi internetowych kont bankowych itp wiec mam pytanie, czy jest opcja zeby ktoras z was ktora ma juz wprawe w kupowaniu probek edm zamowila mi takie probki a ja bym przelala na Jej konto tyle ile potrzeba bo przyznam sie ze czytalam o paypalu ale nie bardzo rozumiem o co biega no i nie mam karty kredytowej a czytałam ze jest pytanie o numer gdy sie kupuje na edm...jesli ta prosba jest glupia i nie na miejscu to z gory przepraszam i nie obsmarujcie mnie publicznie za to, pliz

Edytowane przez wiktorynka84
Czas edycji: 2009-03-28 o 23:22
wiktorynka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 23:31   #2315
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mam prośbę, do największych Ekspertek w tej dziedzinie - czyli do WAS, zamówiłam:
- Begie light medium
- Golden light
- Buff perfect
i Multi-tasking

Testy załączam na zdjęciu. (nie przestraszyć się proszę - cera zmęczona i leczona). Najbardziej chyba pasuje mi Buff Perfect, ale po umalowaniu całej twarzy wydaje mi się jakiś taki różowy, w buzię się ładnie wtapia - bo ona jest czerwona, ale odstaje od szyi, a może korektor też za ciemny?
Proszę o pomoc jakie kolory testować następne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 040 (Medium).jpg (21,1 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 054 (Medium).jpg (16,2 KB, 89 załadowań)
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 23:43   #2316
wiktorynka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

mam podobny odcien cery i szukam obecnie na allegro odcienia buff linen i olive fair, mysle ze taki kolor najbardziej bedzie Ci pasował....generalnie nie umiem znalezc dobrego koloru, sa albo za zołte albo za rozowe i wydaje mi sie ze te 2 odcienie mogłyby byc dobre, ale ja zbyt doswiadczona nie jestem....

Edytowane przez wiktorynka84
Czas edycji: 2009-03-28 o 23:45
wiktorynka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 08:45   #2317
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, do największych Ekspertek w tej dziedzinie - czyli do WAS, zamówiłam:
- Begie light medium
- Golden light
- Buff perfect
i Multi-tasking

Testy załączam na zdjęciu. (nie przestraszyć się proszę - cera zmęczona i leczona). Najbardziej chyba pasuje mi Buff Perfect, ale po umalowaniu całej twarzy wydaje mi się jakiś taki różowy, w buzię się ładnie wtapia - bo ona jest czerwona, ale odstaje od szyi, a może korektor też za ciemny?
Proszę o pomoc jakie kolory testować następne?
Cóż, ekspertką to ja nie jestem, pastereczka najlepiej dobiera odcienie, ale może EDM linen? Albo jeśli chcesz czegoś bardziej w beż-żółty to LaurEss Subtle Tan-wg. mnie ta sama jasność.Sprawdzam właśnie na ręce-EDM Perfect wpad w róż, Subtle Tan w beżo-żółć.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 09:15   #2318
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, do największych Ekspertek w tej dziedzinie - czyli do WAS, zamówiłam:
- Begie light medium
- Golden light
- Buff perfect
i Multi-tasking

Testy załączam na zdjęciu. (nie przestraszyć się proszę - cera zmęczona i leczona). Najbardziej chyba pasuje mi Buff Perfect, ale po umalowaniu całej twarzy wydaje mi się jakiś taki różowy, w buzię się ładnie wtapia - bo ona jest czerwona, ale odstaje od szyi, a może korektor też za ciemny?
Proszę o pomoc jakie kolory testować następne?
masz szyje zolta a twarz nie, wiec powinnas sprobowac te trzy w czym sie bedziesz najbardziej podobała, perfect jest kapke za ciemny, jak cos są brązery dla jasnych tez

Cytat:
Napisane przez wiktorynka84 Pokaż wiadomość
mam podobny odcien cery i szukam obecnie na allegro odcienia buff linen i olive fair, mysle ze taki kolor najbardziej bedzie Ci pasował....generalnie nie umiem znalezc dobrego koloru, sa albo za zołte albo za rozowe i wydaje mi sie ze te 2 odcienie mogłyby byc dobre, ale ja zbyt doswiadczona nie jestem....
linen nie ma zoltego a olive fair moze byc za jasny
wg mnie nr 1 moze byc fawn

3 kolory:
FAIR
FAWN
FAIRLY SUMMER
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 09:18   #2319
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A nie mówiłam?! Uderz w stół, a pastereczka się odezwie, ekspertka nasza kochana od odcieni
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 09:20   #2320
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

musze zestawienie zrobic jakies ulatwiajace, ale ostatnio czasu mam malo
dziekuje
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 10:46   #2321
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Myślicie, że jest szansa, że dostane jeszcze zamówienie z 8marca...?

Nie potrafię skunflessem nakladac podkladu nawet po spryskaniu nie daje rady...a w tamtym zamowieniu byl Flat top
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 11:04   #2322
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny czy ktoras z was czuje takie sciaganie na twarzy (jak po umyciu mydlem w kostce) po nalozeniu mineralow?
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:18   #2323
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras z was czuje takie sciaganie na twarzy (jak po umyciu mydlem w kostce) po nalozeniu mineralow?
u mnie to normalne przy intensive
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:19   #2324
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Myślicie, że jest szansa, że dostane jeszcze zamówienie z 8marca...?
jak najbardziej

ja czekam na zamówienie z 24 lutego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:24   #2325
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
u mnie to normalne przy intensive
Ja przy orginal-glo prawie tego nie czulam ale juz przy semmi-matte musialam isc szybko zmyc mineralki z buzi bo tak ciaglo

Moze to dlatego, ze praktycznie nie uzywam podkladow... ehh sama nie wiem.
Bede probowac... moze buzia sie przyzwyczai
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:29   #2326
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Ja przy orginal-glo prawie tego nie czulam ale juz przy semmi-matte musialam isc szybko zmyc mineralki z buzi bo tak ciaglo

Moze to dlatego, ze praktycznie nie uzywam podkladow... ehh sama nie wiem.
Bede probowac... moze buzia sie przyzwyczai
Ja tak mialam przy buffd havy,nic nie powinno ciągnąc. poprobuj formuly i zmien firme na inna jeśli nic nie dobierzesz. Powinnas sprobowac lumiere, egm, joppa. Na wymiankowym zostaw co Ci nie pasuje i weź inne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:34   #2327
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras z was czuje takie sciaganie na twarzy (jak po umyciu mydlem w kostce) po nalozeniu mineralow?
Czuję to prawie przy wszystkich podkładach z EDM ( nie testowałam formuły o-glo). Odpowiada mi intensive, ale odkąd używam podkładów z EDM, mam strasznie ściągniętą buzię - wchłania kremy i maski jak oszalała.

Wrócę chyba do Lumiere i przetestuję inne marki.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-29 o 11:35
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:19   #2328
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Czuję to prawie przy wszystkich podkładach z EDM ( nie testowałam formuły o-glo). Odpowiada mi intensive, ale odkąd używam podkładów z EDM, mam strasznie ściągniętą buzię - wchłania kremy i maski jak oszalała.

Wrócę chyba do Lumiere i przetestuję inne marki.
tzn, to sciagniecie o ktorym pisalam wczesniej to uczucie jakby skora miala peknac z napiecia oraz niepowstrzymana chce nalozenia tony kremu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:34   #2329
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, co możecie powiedziec o różu Light Pink? Przejrzałam mnóstwo zdjęc i mimo to nie wiem, jaki efekt on daje. Przeczytałam gdzieś opinię, że nadaje się jedynie na rozświetlacz, ale pisała to dziewczyna o dośc ciemnej karnacji. Widziałam ten róż chyba na zdjęciach Rozwielitki... pomożesz?
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 12:44   #2330
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tzn, to sciagniecie o ktorym pisalam wczesniej to uczucie jakby skora miala peknac z napiecia oraz niepowstrzymana chce nalozenia tony kremu
Dokładnie to uczucie Jak się np. uśmiecham to mam wrażenie, że skóra na polczkach i nosie zaraz się zerwie Czasem odczuwam też delikatne pieczenie i mrowienie. Myślałam, że to odczucie, które jest opisane przez was, trwa przy kilku pierwszych aplikacjach, u mnie trwa już około 3 tygodni, miesiąca.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-29 o 12:45
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:49   #2331
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co możecie powiedziec o różu Light Pink? Przejrzałam mnóstwo zdjęc i mimo to nie wiem, jaki efekt on daje. Przeczytałam gdzieś opinię, że nadaje się jedynie na rozświetlacz, ale pisała to dziewczyna o dośc ciemnej karnacji. Widziałam ten róż chyba na zdjęciach Rozwielitki... pomożesz?
dziś go mam na twarzy
jest bardzo jaśniutki, ma świecące drobinki, jeśli lubisz efekt glow jest super na całą twarz, albo jako baardzo subtelny rozświetlacz na policzki. Zawsze można też go wymieszać z czyms innym, jak przyjdą do mnie mixing jary zastanawiam sie czy nie dodać go do zmieszanych próbek sandy fair o-glo.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:50   #2332
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Myślę, że ta informacja zainteresuję większość z Was. Otóż tzw. "dożywotnia gwarancja" na pędzle EDM, o której nieraz tu mówiłyśmy w istocie jest tylko 90 dniową gwarancją.

Jako że mój flat top się w ostatnim tygodniu rozleciał, to porobiłam mu fotki i napisałam do EDM. Pomijam, że długo ze sobą korespondowaliśmy, bo mają jakiś nowy system obsługi klienta i w pewnym monecie dostałam jakąś bzdurną odpowiedź, za którą już w kolejnym mailu przepraszali. Jako że mojego flat topa zamawiałam w lipcu zeszłego roku, zostałam właśnie poinformowana że nie refundują ani nie wysyłają ponownie akcesoriów zakupionych w okresie dłuższym niż 90 dni, za co mnie serdecznie przepraszają bla, bla, bla.
Tak więc idę edytować pierwszy post - dożywotniej gwarancji na pędzle z EDM nie ma.

Ponadto jeżeli ktoś kupował swoje pędzle np. na Allegro i chciałby złożyć reklamację na rozwalony pędzel, może mieć problem, o ile oczywiście sprzedawca z Allegro nie zechce współpracować. Trzeba bowiem przy reklamacji podać numer zamówienia, a zna go tylko osoba kupująca bezpośrednio ze strony EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:52   #2333
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Myślę, że ta informacja zainteresuję większość z Was. Otóż tzw. "dożywotnia gwarancja" na pędzle EDM, o której nieraz tu mówiłyśmy w istocie jest tylko 90 dniową gwarancją.

Jako że mój flat top się w ostatnim tygodniu rozleciał, to porobiłam mu fotki i napisałam do EDM. Pomijam, że długo ze sobą korespondowaliśmy, bo mają jakiś nowy system obsługi klienta i w pewnym monecie dostałam jakąś bzdurną odpowiedź, za którą już w kolejnym mailu przepraszali. Jako że mojego flat topa zamawiałam w lipcu zeszłego roku, zostałam właśnie poinformowana że nie refundują ani nie wysyłają ponownie akcesoriów zakupionych w okresie dłuższym niż 90 dni, za co mnie serdecznie przepraszają bla, bla, bla.
Tak więc idę edytować pierwszy post - dożywotniej gwarancji na pędzle z EDM nie ma.

Ponadto jeżeli ktoś kupował swoje pędzle np. na Allegro i chciałby złożyć reklamację na rozwalony pędzel, może mieć problem, o ile oczywiście sprzedawca z Allegro nie zechce współpracować. Trzeba bowiem przy reklamacji podać numer zamówienia, a zna go tylko osoba kupująca bezpośrednio ze strony EDM.
klops.
szkoda.

koty mają szlaban na flat topa od dziś.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:01   #2334
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
dożywotniej gwarancji na pędzle z EDM nie ma.
smutna wiadomość

zastosowałam się do waszych rad w sprawie kolejności nakładania minerałków i podziałało mam jeszcze takie głupie pytanie, bo mam wrażenie że dużo proszku osadza się na pędzlu, w jaki sposób nakładacie podkład na pędzel?
czytałam też że część z was spryskuje twarz hydrolatem albo wodą termalną-co jest lepsze? nie miałam nigdy żadnej z tych rzeczy a chciałabym kupić i zastanawiam się co wybrać
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:07   #2335
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
czytałam też że część z was spryskuje twarz hydrolatem albo wodą termalną-co jest lepsze? nie miałam nigdy żadnej z tych rzeczy a chciałabym kupić i zastanawiam się co wybrać
jeżeli chodzi o efekt działania- dla mnie podobny. wole jednak hydrolaty- bo: lubię zapach, kupując hydrolat używam go również jako toniku, jest taniej.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:11   #2336
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a mam pytanie jak z mojego LHK wypadło z jakieś 50-60 włosków to jest sens reklamowania ??
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:23   #2337
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
zastosowałam się do waszych rad w sprawie kolejności nakładania minerałków i podziałało mam jeszcze takie głupie pytanie, bo mam wrażenie że dużo proszku osadza się na pędzlu, w jaki sposób nakładacie podkład na pędzel?
czytałam też że część z was spryskuje twarz hydrolatem albo wodą termalną-co jest lepsze? nie miałam nigdy żadnej z tych rzeczy a chciałabym kupić i zastanawiam się co wybrać
Odrobina podkładu z pudełka do miseczki, potem zbieranie pędzlem proszku (nie powinnaś widzieć proszku na pędzlu) i wtedy to na buzię. I tak ile trzeba - lepiej 3 cienkie warstwy niż jedna grubsza.
Jako płynu możesz użyć nawet wody mineralnej, przelej ją tylko do jakiegoś pojemnika z atomizerem robiącym delikatny psik. Jak Ci to podpasuje to kupisz sobie termalkę, hydrolat, tonik bezalkoholowy lub co Ci będzie pasować.

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a mam pytanie jak z mojego LHK wypadło z jakieś 50-60 włosków to jest sens reklamowania ??
Nie wiem, ale najprawdopodobniej poproszą Cię o zdjęcie pędzla razem z tymi włoskami, a pewnie ich nie zbierałaś.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:38   #2338
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Odrobina podkładu z pudełka do miseczki, potem zbieranie pędzlem proszku (nie powinnaś widzieć proszku na pędzlu) i wtedy to na buzię. I tak ile trzeba - lepiej 3 cienkie warstwy niż jedna grubsza.
Jako płynu możesz użyć nawet wody mineralnej, przelej ją tylko do jakiegoś pojemnika z atomizerem robiącym delikatny psik. Jak Ci to podpasuje to kupisz sobie termalkę, hydrolat, tonik bezalkoholowy lub co Ci będzie pasować.



Nie wiem, ale najprawdopodobniej poproszą Cię o zdjęcie pędzla razem z tymi włoskami, a pewnie ich nie zbierałaś.
właśnie zbierałam mam je na kartce tak na wszelki wypadek co prawda nie wszystkie, które wypadły ale większość
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:38   #2339
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny myślicie, że ta obecna promocja na 2 lipy faktycznie skończy się wraz z końcem marca a od kwietnia będzie coś innego? Macie może jakieś przecieki na ten temat?? Potrzebuje szybko złożyć zamówienie, ale czekam na coś lepszego jako gratis
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:45   #2340
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
właśnie zbierałam mam je na kartce tak na wszelki wypadek co prawda nie wszystkie, które wypadły ale większość
spróbuj im to wysłać, najwyżej odmówią- nic nie tracisz
Mi LHK zbubił może 2 włoski...i to przy 1. myciu.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.