Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 10:57   #2821
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja wlasnie stalam sie posiadaczka Medium, ale jeszcze nie testowalam. Dzis przetestuje i wtedy sie wypowiem.
To czekam z niecierpliwością
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja używam podkładów z EDMu ostatnio. MSF mam w odcieniu Light (bo ja niestety light jestem) i bardzo jestem z niego zadowolona. Wygładza buźkę, wyrównuje jak podkład czegoś tam nie wyrównal, co się nieczęsto zdarza na szczęście ale ogólnie bardzo bardzo fajny puderek.
ooo Estelko - masz Buffa? jak Ci się sprawuje?
U mnie podkłady EDM się nie sprawdzają, ale inne minerały na szczęście tak
Kończy mi się Blot, do torebki będę miała potrójnego Shiseido, w którym też jest sporawe wgłębienie i zastanawiam się czy skorzystać i poprosić o zakup Kamila w fajnej cenie czy sobie odpuścić, bo w końcu mam się jeszcze czym smarować (no i prasowane meteoryty... ale szkoda mi ich nosić w torebce).

Buff jest bardzo fajny, zwłaszcza do konturowania. Chyba skorzystam z tego, że jestem chora i jest słońce i trochę popstrykam fotek. Tylko najpierw muszę posprzątać w pokoju, bo wyjęłam absolutnie wszystko co mam na półkach, w szufladach i szafie i staram się wyrzucić niepotrzebne rzeczy. Ale już połowa za mną
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:32   #2822
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
U mnie podkłady EDM się nie sprawdzają, ale inne minerały na szczęście tak
Kończy mi się Blot, do torebki będę miała potrójnego Shiseido, w którym też jest sporawe wgłębienie i zastanawiam się czy skorzystać i poprosić o zakup Kamila w fajnej cenie czy sobie odpuścić, bo w końcu mam się jeszcze czym smarować (no i prasowane meteoryty... ale szkoda mi ich nosić w torebce).
po cenie z obniżką to już w ogóle bym się nie zastanawiala
u mnie na szczęście EDMy to strzał w 10... choć pewnie inne mineralne firmy są lepsze. Ale mam tego tyle wszystkiego do miziania, że nie będę kupowała nowych żeby mi zalegały w szafce i tak sporo mi już w niej zalega

Cytat:
Buff jest bardzo fajny, zwłaszcza do konturowania. Chyba skorzystam z tego, że jestem chora i jest słońce i trochę popstrykam fotek. Tylko najpierw muszę posprzątać w pokoju, bo wyjęłam absolutnie wszystko co mam na półkach, w szufladach i szafie i staram się wyrzucić niepotrzebne rzeczy. Ale już połowa za mną
bo właśnie waham się jeszcze trochę między nim a Stradą, ale Kamil pisze, że Strada jaśniejsza, więc chyba się na nią skuszę...A czy ona jest dostępna w sprzedaży w UK na przykład?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:48   #2823
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

mozecie mi polecic pedzel do sypkiego pudru? generalnie do meteorytow
dzieki )
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:42   #2824
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
powiedz tylko słowo.. moja lista już czeka od miesiąca


ja używam podkładów z EDMu ostatnio. MSF mam w odcieniu Light (bo ja niestety light jestem) i bardzo jestem z niego zadowolona. Wygładza buźkę, wyrównuje jak podkład czegoś tam nie wyrównal, co się nieczęsto zdarza na szczęście ale ogólnie bardzo bardzo fajny puderek.
ooo Estelko - masz Buffa? jak Ci się sprawuje?
a jak z matowieniem? u mnie minerałki matują słabiutko (za to reszta rewelacja, dlatego mogę się podpisać pod Twoimi słowami- zresztą ostatnio na zjazd nałożyłam zwykły długotrwały podkład i masakra-nie wracam do podkładu, wolę minerałki!) dlatego musze się "blotować". Chciałabym coś lekkiego, ale żeby jednocześnie matujacego, no i ne wiem, czy dalej zostać przy Blocie czy spróbowac MSF??? A iewentualnie Kasiu jaki masz kolor tego MSF? bo ja tez light jestem
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:54   #2825
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a jak z matowieniem? u mnie minerałki matują słabiutko (za to reszta rewelacja, dlatego mogę się podpisać pod Twoimi słowami- zresztą ostatnio na zjazd nałożyłam zwykły długotrwały podkład i masakra-nie wracam do podkładu, wolę minerałki!) dlatego musze się "blotować". Chciałabym coś lekkiego, ale żeby jednocześnie matujacego, no i ne wiem, czy dalej zostać przy Blocie czy spróbowac MSF??? A iewentualnie Kasiu jaki masz kolor tego MSF? bo ja tez light jestem
MSFa mam Light. Ale raczej na super matowienie bym nie polecała. Tzn ja nie mam jakoś bardzo świecącej skóry więc dla mnie jest odpowiedni ale lepiej zdecydowanie matuje Blot.
Co do minerałkow - PW. żeby nie było...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 14:09   #2826
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Proszę o poradę - potrzebuję czegoś do konturowania / modelowania twarzy.
Myślałam o zakupie dwóch pudrów prasowanych - najjaśniejszego i dość ciemnego (ewentualnie mógłby być też puder brązujący), ale może MAC coś, co się specjalnie do tego celu nadaje? A może Wy macie jakieś swoje pomysły?
To "coś" nie może mieć żadnych drobinek, chciałabym zupełny mat.
Widziałam w necie kiedyś taki podwójny puder (jedna część jasna, druga ciemna), ale nie wiem, czy to jeszcze jest w ofercie - i czy w ogóle to był prawdziwy MAC...
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 14:23   #2827
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Proszę o poradę - potrzebuję czegoś do konturowania / modelowania twarzy.
Myślałam o zakupie dwóch pudrów prasowanych - najjaśniejszego i dość ciemnego (ewentualnie mógłby być też puder brązujący), ale może MAC coś, co się specjalnie do tego celu nadaje? A może Wy macie jakieś swoje pomysły?
To "coś" nie może mieć żadnych drobinek, chciałabym zupełny mat.
Widziałam w necie kiedyś taki podwójny puder (jedna część jasna, druga ciemna), ale nie wiem, czy to jeszcze jest w ofercie - i czy w ogóle to był prawdziwy MAC...
To był prawdziwy MAC, pudry do konturowania z kolekcji Dsquared, ale już ich nie ma w salonach... można polować na ebayu... na allegro nie polecam raczej a już na pewno nie bez weryfikacji wcześniejszej na wątku, bo tu dziewczyny to spece
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 14:35   #2828
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Proszę o poradę - potrzebuję czegoś do konturowania / modelowania twarzy.
Myślałam o zakupie dwóch pudrów prasowanych - najjaśniejszego i dość ciemnego (ewentualnie mógłby być też puder brązujący), ale może MAC coś, co się specjalnie do tego celu nadaje? A może Wy macie jakieś swoje pomysły?
To "coś" nie może mieć żadnych drobinek, chciałabym zupełny mat.
Widziałam w necie kiedyś taki podwójny puder (jedna część jasna, druga ciemna), ale nie wiem, czy to jeszcze jest w ofercie - i czy w ogóle to był prawdziwy MAC...
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
To był prawdziwy MAC, pudry do konturowania z kolekcji Dsquared, ale już ich nie ma w salonach... można polować na ebayu... na allegro nie polecam raczej a już na pewno nie bez weryfikacji wcześniejszej na wątku, bo tu dziewczyny to spece
Pudry, które były w wersji podwójnej są do kupienia, ale tylko w MAC pro, pooglądać można tu: www.macpro.com, w wersji pojedyńczej chyba jako wkład do palety, tylko nie wiem, czy jeszcze są w ofercie. Nazywa się to Sculpting Powder czy jakoś tak...No i niestety możesz to najbliżej kupić w sklepie PRO w Berlinie lub Londynie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 15:04   #2829
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Proszę o poradę - potrzebuję czegoś do konturowania / modelowania twarzy.
Myślałam o zakupie dwóch pudrów prasowanych - najjaśniejszego i dość ciemnego (ewentualnie mógłby być też puder brązujący), ale może MAC coś, co się specjalnie do tego celu nadaje? A może Wy macie jakieś swoje pomysły?
To "coś" nie może mieć żadnych drobinek, chciałabym zupełny mat.
Widziałam w necie kiedyś taki podwójny puder (jedna część jasna, druga ciemna), ale nie wiem, czy to jeszcze jest w ofercie - i czy w ogóle to był prawdziwy MAC...
jak pisała marta one są odstepne jako wkłady do palet w PRO, jest dziesięc kolorów, nazywają się Sculpting and Shaping Powders, i są cudowne z różem Strada
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:53   #2830
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Strade na chwile obecna mozna w outletach tylko nabyc :/

Do konturowania z dostępnych w PL blushy polecałabym Harmony. Jest on ciemny (Muted rose-beige brown- Matte). Z jasnych to do highlightu coś chcesz zapewne... Honour Albo Cream Colour Base: Shell, Hush lub Pearl.

Do meteorytów kulek ja stosuję 131 albo 129- zależy czy chce pokryć całą twarz czy zaakcentować tylko.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:09   #2831
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3


Baaaardzo Wam dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie!!!
Już mi się powoli klaruje, co powinnam nabyć
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 21:02   #2832
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Strade na chwile obecna mozna w outletach tylko nabyc :/
Jest tez w PRO dostepna jako wklad

Ja ja bardzo lubie do konturowania

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
To czekam z niecierpliwością
Przetestowalam MSF-ka na szybkiego przed praca. Po powrocie moja przyjaciolka od razu sie spytala co dzis nalozylam na twarz, bo tak naturalnie wyglada . Niestety potwierdzam, ze nie matowi za dobrze, ale to nic - mozna poprawic w ciagu dnia

Tylko stwierdzilam, ze nie mam zadnego pedzla pozadnego. Jakies sugestie?




Aaaaaaaa, wlasnie ogladam swatche Dazzle Lipsticks z Digi Pop http://karlasugar.net/2010/06/mac-digi-pops/ . Cudnoooooosci. Uwielbiam takie blyskotki!!!!! Cos czuje, ze sie zrujnuje na te nowe kolekcje
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)

Edytowane przez She Wolf
Czas edycji: 2010-06-07 o 21:24
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 07:50   #2833
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
MARTIRYB a jak na Stansted z Maciem? Bo lecę pierwszy raz stamtąd i na stronie lotniska widziałam, że mają oddzielny sklep, wiec licze, ze mają duży wybór
tak, na Stansted MAC ma swój oddzielny sklep.. jak rozmawiałam z MACówką, to mówiła, że mają 90% towaru dostępnego w normalnych salonach MACa.. wiadomo nie kupisz płynu do mycia pędzli ani pinsety czy nożyczek.. ale tak to w sumie wszystko jest.. na pewno nie mają pigmentów.. poza tymi co wychodzą w kolekcjach (a wychodzi ich ostatnio praktycznie wielkie nic).. nie mają wkładów do palet ani palet.. tylko pełnowymiarowe opakowania.. kolekcje limitowane wchodzą tam przeważnie z około tygodniowym opóźnieniem w porównaniu do salonów.. choc ostatnio TTB wyszło u nich razem z PAP, szybciej niż w salonach..

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
my też my też!



Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
buuuu
a jakbym wiedziała to bym Cię o Hipness prosiła.... No ale ne przyszłość wiemy
wiem Kasiu, pamiętam jak pytałaś o możliwośc istnienia MACa w Dublinie.. byłam przekonana, że nie ma a tu taka niespodzianka.. chciałam pisac smsa.. ale to była 4.30 rano


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zazdroszczę, i żałuję, że mam to już za sobą piękne czasy, piękne czasy... mi niedługo rocznica wybije...ehh jak ten czas leci i jak Piękna, jak tam kieca? odebrana? mam nadzieję, że jakieś foty już dostanę po fakcie
kiecę i mój cudny cyrkoniowy welon odbieram jutro o 17.00
fotami się na pewno pochwalę

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wow, drożej niż w PL czyli jednak niemożliwe jest możliwe... ale to raczej wyjątek od reguły...
niestety dla przykładu pigment kosztuje 23.50 euro, co przy obecnym kursie daje ponad 90 zł

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
my też

Marti wszędzie MACa wyczai

pochwal się fotkami już po


pochwalę

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja wlasnie stalam sie posiadaczka Medium, ale jeszcze nie testowalam. Dzis przetestuje i wtedy sie wypowiem.
ja też mam Medium.. a jestem NW20..
lubię MSF, bo u mnie fajnie kryje nierówności (jakiejś problematycznej cery nie mam) i ładnie matuje (tłustej jakoś szczególnie też nie).. więc u mnie się sprawdza

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
tak myślałam, że to takie minerały z "dodatkami"
Marti wyczai wszędzie, a kto z kim przestaje...
Marti- czekam koniecznie na fotki MACijażu (makijażu ) ślubnego
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2010-06-08 o 07:52
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:25   #2834
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wiem Kasiu, pamiętam jak pytałaś o możliwośc istnienia MACa w Dublinie.. byłam przekonana, że nie ma a tu taka niespodzianka.. chciałam pisac smsa.. ale to była 4.30 rano
było trzeba kupować nie obraziłabym się spooooko
Cytat:
kiecę i mój cudny cyrkoniowy welon odbieram jutro o 17.00
fotami się na pewno pochwalę

bywasz teraz na gg? taka jestem ciekawa postępów!


Cytat:
niestety dla przykładu pigment kosztuje 23.50 euro, co przy obecnym kursie daje ponad 90 zł
ehhhh... szkoda gadać z tymi kursami...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:06   #2835
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mozecie mi polecic pedzel do sypkiego pudru? generalnie do meteorytow
dzieki )
Ja do kulek sobie chwale kabuki EDM
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:16   #2836
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam Mam pytanie. Otóż moja koleżanka wyjeżdża w tym roku do USA i chciałabym żeby kupiła mi kosmetyki MAC bo jak wiemy są one tam tańsze Interesują mnie róże a także, pomadka bombshell, i pędzel 217. I kilka kosmetyków i pędzli z marki ELF, a także jumbo pencils z NYX. I pytanie brzmi, czy moja koleżanka będzie miała problemy na granicy?
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:02   #2837
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie wydaje mi się. Przecież zawsze mogła zrobić zakupy dla siebie. Poza tym to nie będą ilości hurtowe chyba...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:52   #2838
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 15:08   #2839
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez knk Pokaż wiadomość
czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
ok

poszło

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-06-08 o 15:19
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 16:13   #2840
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
Kamilu, ja swoją wysyłałam dwa razy, ale miałam probelm bo chyba nie dochodziły do Ciebie- w razie jakby nie doszło, to napisz mi.

Co do zakupów z kosmetycznych z USA, to podobno trafiają na oclenie, ale raczej nie ma z tym większych problemów.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:33   #2841
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
wysłane, jakby nie dotarło to dawaj znać
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 21:56   #2842
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
Jutro bedzie Obiecuje!
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 22:03   #2843
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
właśnie wysłałam (ja teraz bardzo skromnie )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 08:35   #2844
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
Kamilu, a czy i ja mogłabym się "wprosić" do Ciebie z niewielką wishlistą ?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:21   #2845
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Słuchajcie, może i głupie pytanie, ale co tam
czy ogólnie w sprzedaży w UK są jeszcze pigmacze w starych opakowaniach?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:30   #2846
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, może i głupie pytanie, ale co tam
czy ogólnie w sprzedaży w UK są jeszcze pigmacze w starych opakowaniach?
, chyba już wszędzie zlikwidowali
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:09   #2847
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Czekam na wasze listy, przed wyjazdem będę miał sporo pracy, wysyłajcie teraz pls
Wysłana
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:41   #2848
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam czy te kosmetyki Mac to oryginały??

http://www.allegro.pl/item1066287129..._sloiczku.html

http://www.allegro.pl/item1069168780...owo_zloty.html

Co do tej drugiej aukcji mam poważne wątpliwości, bo przeszukałam całe KWC i nie ma takiego Linera, ale być może coś przeoczyłam.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:24   #2849
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

http://www.sokissandmakeup.com/mac-c...ter-eye-liner/
tutaj jest o linerach trochę.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:57   #2850
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, może i głupie pytanie, ale co tam
czy ogólnie w sprzedaży w UK są jeszcze pigmacze w starych opakowaniach?
Kasia ma sklerozę przecież rozmawialiśmy w wątku kiedyś że 1 styczni podmienili duże na mniejsze
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.