"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 10:30   #1141
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

dzien doberek kochaniuśne !

Sylwia no cos ty <zawstydzona> ,dziekuje pieknie ci za te slowa!
no wiesz z tym portfelem to kto ich wie

Ewesko ja bym nie powiedziala,ze tyle wazysz ,z zyciu

tak samo jak reszta,jakos nie widac tych kg
a ty sweetpinky dopiero co niedawno urodzilas,wiec prosze sie tam nie zalamywac

milego dnia Mloda w pracy jak i tym ktore tez sie tam wybieraja lub juz sa

saabatha tez zaciskam!

zaraz lece cos upichcic i moze cos zmalowac,ale jakos nastroju brak
a pozniej moze spacer jakis,choc slonko za oknem to zimno jest brr...

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

ach mialam dodac,wiecie moze,ze w Irlandii bardzo wczesnie dziewczyny rodza dzieci 15 lat nawet
wiec wracajac do tego wieku Ishi i Moccari wiec ja przed Natankiem poronilam w 12 tyg ,byla noc,wiec do szpitala w koszmarnych bolach pojechalam jak stalam w piżamie,wlosy w kitke zlapalam i z Tz szybciorem do szpitala
tam piguly wspolczuly mi bardzo i mowily,ze czesto jest tak przy 1 dziecku itd
jak do nich powiedzialam,ze mam syna (wtedy mial 9 lat) to oslupialy
dawaly mi 18 lat hehe o 13 lat mniej niz wtedy mialam ,szok
ale z drugiej strony bardzo budujace
mysle,ze jak wyjdziemy bez makijazu ,w sportowym stylu,z kiteczka to zadna nie bedzie wygladac na tyle ile ma - i tak trzymac babeczki
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:38   #1142
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
dzien doberek kochaniuśne !

Sylwia no cos ty <zawstydzona> ,dziekuje pieknie ci za te slowa!
no wiesz z tym portfelem to kto ich wie

Ewesko ja bym nie powiedziala,ze tyle wazysz ,z zyciu

tak samo jak reszta,jakos nie widac tych kg
a ty sweetpinky dopiero co niedawno urodzilas,wiec prosze sie tam nie zalamywac

milego dnia Mloda w pracy jak i tym ktore tez sie tam wybieraja lub juz sa

saabatha tez zaciskam!

zaraz lece cos upichcic i moze cos zmalowac,ale jakos nastroju brak
a pozniej moze spacer jakis,choc slonko za oknem to zimno jest brr...

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

ach mialam dodac,wiecie moze,ze w Irlandii bardzo wczesnie dziewczyny rodza dzieci 15 lat nawet
wiec wracajac do tego wieku Ishi i Moccari wiec ja przed Natankiem poronilam w 12 tyg ,byla noc,wiec do szpitala w koszmarnych bolach pojechalam jak stalam w piżamie,wlosy w kitke zlapalam i z Tz szybciorem do szpitala
tam piguly wspolczuly mi bardzo i mowily,ze czesto jest tak przy 1 dziecku itd
jak do nich powiedzialam,ze mam syna (wtedy mial 9 lat) to oslupialy
dawaly mi 18 lat hehe o 13 lat mniej niz wtedy mialam ,szok
ale z drugiej strony bardzo budujace
mysle,ze jak wyjdziemy bez makijazu ,w sportowym stylu,z kiteczka to zadna nie bedzie wygladac na tyle ile ma - i tak trzymac babeczki
dzięki w sumie masz rację, już zrzuciłam 10 kg z wagi z przed ciąży więc te 7 kg to raczej nie będzie nic trudnego, oby...

bardzo współczuję Ci poronienia
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:46   #1143
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Apropos nsazych zmain.. i ja pokaże Wam jak wyglądałam parę lat temu, ale niestety nie mam zbyt wielu zdjęć ( a moze to i lepiej ) także możecie się śmiać szczerze mowiac to niebardzo się zmieniłam przez te kilka lat, z regoly byly to tylko zminy koloru wlosow.. rzadko kiedy dlugosci, bo panicznie boje sie fryzjera
Co do zdjęć :
1. listopad 2007 roku.. fryzura koszmarna.. popłakałam się, jak wróciłam od fryzjera..miałam jszcze jakieś blond pasemka i dużo jaśniejsze włosy, bo po tych szamponetach same się przyciemniły..wtedy raczej zwolenniczka nie upiększania się czyt. bez makijażu jestem zdrowsza, do szczęścia on mi nie potrzebny
2. sierpień 2008 - wakacje ! i jak pięknie makijaż prezentuję :p
3. sylwester tego roku.. miałam wtedy najciemniejsze włosy..prawie czarne, ale chyba tego nie widać ;p
4.to już moja studniówka, a ten pan obok to mój M. styczeń 2009.
5.to moje przyjaciółki, które na codzień nie malują się,a tutaj "zrobione" przeze mnie.. niestety jako, że było to dawno, a o istnieniu wizazu bladego pojecia nie mialam - zdjecia tylko takie..

Tak teraz już można się śmiać..
ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:48   #1144
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
dzięki w sumie masz rację, już zrzuciłam 10 kg z wagi z przed ciąży więc te 7 kg to raczej nie będzie nic trudnego, oby...

bardzo współczuję Ci poronienia
no widzisz,zuch dziewczyna!

a co do tamtego jednego z najgorszych dni w moim zyciu to dziekuje za wspolczucie
niekomu tego nie zycze
zwlaszcza jak jest to dlugo wyczekiwane dziecko i na USG pierwszym z mezem i Kacprem kobieta wyprasza synka i mowi,ze plod obumarl
no nic nie zasmucam wam
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:52   #1145
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
milego dnia Mloda w pracy jak i tym ktore tez sie tam wybieraja lub juz sa
A tym, które się nie wybierają?
Ja chyba dzisiaj sobie zrobię wagary od pracy

A co do wagi, to ja może nie będę się wypowiadać, mam nadwagę I chciałabym może mieć piękną figurę, ale z drugiej strony szkoda mi życia na odmawianie sobie przyjemności... Sama nie wiem, raz myślę tak za chwilę inaczej.
W każdym razie jakieś 2 lata temu byłam na diecie South Beach i bardzo dobrze się wtedy czułam, no i schudłam sporo. Niestety byłam w tej diecie osamotniona i po kilku miesiącach wróciłam do starych na wyków :/ Niestety jak inni domownicy nie stosują się do danej diety to szanse na powodzenie bardzo maleją.

Chocolate - na 3 bardzo mi się podobasz

Edytowane przez greatdee
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:58
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:56   #1146
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
no widzisz,zuch dziewczyna!

a co do tamtego jednego z najgorszych dni w moim zyciu to dziekuje za wspolczucie
niekomu tego nie zycze
zwlaszcza jak jest to dlugo wyczekiwane dziecko i na USG pierwszym z mezem i Kacprem kobieta wyprasza synka i mowi,ze plod obumarl
no nic nie zasmucam wam
poprostu straszne to co piszesz nie wyobrażam sobie bym mogła stracić mojego synka, nie wiem jak życie może byc tak brutalne
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:59   #1147
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

to rob wagary jesli mozesz
ja wiele slyszalam dobrego o tej diecie Dukana
poczytaj sobie
kolezanka w pol roku schudla ponad 20 kg
a przeciez tyle nie potrzebujesz prawda ?

czekoladko nie zmienilas sie wiele
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 11:00   #1148
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Ewesko czyli jesteśmy obie kuleczki bo ja 161 cm i 62 - 63 kg
ale jeszcze 7 i będę szczęśliwa
Ja jeszcze ok 10kg. Ogólnie to ja nie mam szczupłej budowy ciała, jestem bardziej ubita, wszystko by było ok gdyby nie boczki i brzuch.

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość

ewesko Ty to jesteś ideałem piękna!!!
Oj nie przesadzajmy, nie widziałas mnie na żywo i bez makijażu

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Ewesko ja bym nie powiedziala,ze tyle wazysz ,z zyciu
A na zdjeciach może tego nie widać i na tych fotkach co wrzuciłam byłam szczuplejsza.
Ja po ciąży ważyłam 75 kg, zrzuciłam 25kg i ważyłam 50kg, ale takiej wagi nie chcę bo do mnie nie pasuje, wyglądałam strasznie, nie chudo, ale policzki pozapadane, mam szerokie biodra i przy wadze 50kg same kości biodrowe mi sterczały, dla mnie 55kg to dobra waga i chcę taką osiągnąć.

Emalio to smutne co piszesz, ale musisz być dzielna


Właśnie wróciłam ze spacerku przymusowego, poczta wzywała, no i popołudniu znowu do apteki bo nie mieli to czego chciałam i musieli zamówić. ale spacer dobrze mi zrobi
Mam teraz chwilke wolnego czasu może uda mi się coś zmalować

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-03-09 o 11:03
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:01   #1149
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzień dobry dziewczyny przyznaję szczerze że z nadrabianiem mam zaległości ale powoli daję radę
Nonah, oLLeM, Emalio, Ewesko - świetne macie metamorfozy ja starałam się znaleźć coś swojego ale tak naprawdę to mam tutaj swoje zdjęcia tylko sprzed trzech lat plus te rok po roku odkąd mieszkam w UK.
1. jeszcze w jaśniejszych włosach, jakieś trzy lata temu
2.dwa lata temu, nad morzem z koleżanką ciemniejsze włosy, mina jak zwykle, czasami mam takie wrażenie że jak widzę aparat automatycznie strzelam głupimi minami
3,4. czerwiec zeszłego roku, wakacje w Hiszpanii. No i włosy rozjaśnione trochę od słońca i wody
5. tegoroczna Wigilia, ze zdjęcia wycięłam bigos który mieszałam w garnku, oczywiście mój Tż dorwał się do aparatu kiedy nie powinien
6. no i ostatnie, najbardziej aktualne, robione jakieś dwa tygodnie temu

Tak sobie przejrzałam co dodałam za zdjęcia i wychodzi że większość jest nad morzem (samochodem nad morze mam 15 minut )
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:16   #1150
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

co Ty tam pichcisz w takiej szykownej kiecce???mam nadzieję,że to nie tak codzienniebo ja na co dzień przy garach-pożal się boże-tylko nie pisz,że ty tak zawsze
w tej fryzurce-aktualnej wyglądasz najlepiej
no i co za figura fiu fiu
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć!!!!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:17   #1151
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Chocolate, najbardziej podobasz mi się na trzecim zdjęciu, jest po prostu urocze
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 11:18   #1152
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ja jeszcze ok 10kg. Ogólnie to ja nie mam szczupłej budowy ciała, jestem bardziej ubita, wszystko by było ok gdyby nie boczki i brzuch.

Oj nie przesadzajmy, nie widziałas mnie na żywo i bez makijażu

A na zdjeciach może tego nie widać i na tych fotkach co wrzuciłam byłam szczuplejsza.
Ja po ciąży ważyłam 75 kg, zrzuciłam 25kg i ważyłam 50kg, ale takiej wagi nie chcę bo do mnie nie pasuje, wyglądałam strasznie, nie chudo, ale policzki pozapadane, mam szerokie biodra i przy wadze 50kg same kości biodrowe mi sterczały, dla mnie 55kg to dobra waga i chcę taką osiągnąć.

Emalio to smutne co piszesz, ale musisz być dzielna


Właśnie wróciłam ze spacerku przymusowego, poczta wzywała, no i popołudniu znowu do apteki bo nie mieli to czego chciałam i musieli zamówić. ale spacer dobrze mi zrobi
Mam teraz chwilke wolnego czasu może uda mi się coś zmalować
czyli znów tak jak ja ja też ubita ja mam wszędzie wszystkiego po równo.
Ja mam budowę klepsydry, w tym momencie na dzień dzisiejszy wymiary moje to 96-75-96 przynajmniej na tyle dobrze
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:20   #1153
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
co Ty tam pichcisz w takiej szykownej kiecce???mam nadzieję,że to nie tak codzienniebo ja na co dzień przy garach-pożal się boże-tylko nie pisz,że ty tak zawsze
w tej fryzurce-aktualnej wyglądasz najlepiej
no i co za figura fiu fiu
W kiecce odgrzewałam bigos świąteczny na Wigilię na co dzień nie lubię sukienek i spódnic, z Tżtem często wojujemy o to, jakoś się chłopina nie może z tym pogodzić co do fryzurki aktualnej - to była aktualna do wczoraj , poszłam do tego nieszczęsnego fryzjera i znowu będę czekać aż mi odrosną miały być tylko końcówki a laska poszalała po calości. Nic to, dobrze że mi włosy szybko rosną
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:36   #1154
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
zgadzam sie maraqjowa
szkoda,ze nie poszlo ci jakbys tego chciala,ale jak piszesz,ze masz jeszcze czas to popracujesz nad tym i bedzie przy drugim podejsciu juz tylko super !
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Marakuja Ty sie nie martw, bo zawsze po egzaminach sie nam przypomina co moglismy zrobic lepiej, jak inaczej powiedziec itd, teraz tylko czekac na wyniki .
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja też już wstalam
maraqjowa może wyniki cię mile zaskocza i zdasz ten egzamin, a jesli nie to spróbujesz ponownie i pójdzie ci zdecydowanie lepiej
To jest racja, że po egzaminach rzadko kiedy człowiek jest z siebie całkowicie zadowolony. Mnie na ustnym zjadły nerwy i niepotrzebnie zaczęłam się przycinać - a wieczorem po drinku rozmawiałam z kolegą po anglicku tak płynnie jak nigdy Więc jeśli przyjdzie mi zdawać drugi raz to już wiem jak się "przygotować" na ustny
Bardzo Wam dziewczyny dziękuję, za każde ciepłe słowo, kciuki i wsparcie Ewesko, mam nadzieję, że masz rację i wyniki mnie zaskoczą
A co do metamorfoz... no ja ich trochę w życiu przeszłam Więc jak coś to mogę przeryć dysk w poszukiwaniu dowodów

Misia - wow! Zdjęcie w kuchni w sukience mistrzostwo. Pięknie Ci w takiej fryzurce
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-03-09 o 11:38
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:42   #1155
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
to rob wagary jesli mozesz
ja wiele slyszalam dobrego o tej diecie Dukana
poczytaj sobie
kolezanka w pol roku schudla ponad 20 kg
a przeciez tyle nie potrzebujesz prawda ?
Ano czasem mogę, mamy firmę razem z chłopakiem, więc czasem może posiedzieć sam A wagary raz na jakiś czas dobrze robią
No 20kg... kto wie, może? Nie ważyłam się duuużo lat, i wolę tego nie robić :P Ale przydałoby się zrzucić tak o 2-3 rozmiary

misiakasiulec - gdzie w Hiszpanii byłaś? Wygląda trochę jak Blanes, ale te nadmorskie miejscowości dość podobnie wyglądają Ja jestem zakochana w Hiszpanii a jeszcze bardziej w Am. Pd
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:49   #1156
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
To jest racja, że po egzaminach rzadko kiedy człowiek jest z siebie całkowicie zadowolony. Mnie na ustnym zjadły nerwy i niepotrzebnie zaczęłam się przycinać - a wieczorem po drinku rozmawiałam z kolegą po anglicku tak płynnie jak nigdy Więc jeśli przyjdzie mi zdawać drugi raz to już wiem jak się "przygotować" na ustny
Bardzo Wam dziewczyny dziękuję, za każde ciepłe słowo, kciuki i wsparcie Ewesko, mam nadzieję, że masz rację i wyniki mnie zaskoczą
A co do metamorfoz... no ja ich trochę w życiu przeszłam Więc jak coś to mogę przeryć dysk w poszukiwaniu dowodów

Misia - wow! Zdjęcie w kuchni w sukience mistrzostwo. Pięknie Ci w takiej fryzurce
Dziękuję kochana egzaminem się nie martw, zawsze jest tak że ustne są bardziej stresujące i człowiek myśli że gorzej wypada.

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ano czasem mogę, mamy firmę razem z chłopakiem, więc czasem może posiedzieć sam A wagary raz na jakiś czas dobrze robią
No 20kg... kto wie, może? Nie ważyłam się duuużo lat, i wolę tego nie robić :P Ale przydałoby się zrzucić tak o 2-3 rozmiary

misiakasiulec - gdzie w Hiszpanii byłaś? Wygląda trochę jak Blanes, ale te nadmorskie miejscowości dość podobnie wyglądają Ja jestem zakochana w Hiszpanii a jeszcze bardziej w Am. Pd
Na Costa Dorada, w miejscowości La Pineda i Salou Hiszpania strasznie mnie zauroczyła, piękny kraj, fantastyczne jedzenie i naprawdę przyjacielscy ludzie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:15   #1157
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Na Costa Dorada, w miejscowości La Pineda i Salou Hiszpania strasznie mnie zauroczyła, piękny kraj, fantastyczne jedzenie i naprawdę przyjacielscy ludzie
Ano tak, Costa Dorada
Ja.. hmm, studiuję fil. hiszpańską I bardziej mnie do Am. Pd. ciągnie, ale jednak do Hiszpanii bliżej W każdym razie, ludzie jak to ludzie bywają różni, ale faktycznie częściej spotyka się tam ludzi przyjacielskich. Poza tym my ich tak odbieramy, bo oni w przeciwieństwie do nas nie boją się bezpośredniego kontaktu
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:09   #1158
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Mój ulubiony temat, czyli podróże, uwielbiam podróżować, kiedyś chciałabym zobaczyć Hiszpanię, na razie serce swoje oddałam Alpom Francuskim i ogólnie Francji
Uwielbiam też Polskie morze, ale góry są mi ukochane

Mikasiulec jak możesz zapodaj jakieś zdjęcia z Hiszpanii z miłą chęcią bym obejrzała
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:25   #1159
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Mój ulubiony temat, czyli podróże, uwielbiam podróżować, kiedyś chciałabym zobaczyć Hiszpanię, na razie serce swoje oddałam Alpom Francuskim i ogólnie Francji
Uwielbiam też Polskie morze, ale góry są mi ukochane

Mikasiulec jak możesz zapodaj jakieś zdjęcia z Hiszpanii z miłą chęcią bym obejrzała
Postaram się coś wrzucić mało mam tych zdjęć, w sumie to było tak że przed wyjazdem się umówiliśmy z Tżtem że ograniczamy zdjęcia do minimum na korzyść miłego spędzania czasu ale coś tam powinnam znaleźć
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 13:29   #1160
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Postaram się coś wrzucić mało mam tych zdjęć, w sumie to było tak że przed wyjazdem się umówiliśmy z Tżtem że ograniczamy zdjęcia do minimum na korzyść miłego spędzania czasu ale coś tam powinnam znaleźć
Będę wdzięczna za zdjęcia
Ja właśnie przeszukuję starego kompa, w poszukiwaniu zdjęć, za jakąś dłuższą chwilkę wrzucę jakieś fotki z Francji
No i znalazłam stare zdjęcie sprzed 3 lat, jaka ja szczupła byłam
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:54   #1161
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ja też uwielbiam podróże, narazie jednak eksploruję Europę (no i raz zahaczyłam o kontynent afrykański). Ale za rok wybieram się do Peru, mam nadzieję, że się uda!! Mam okazję jechać z kolegą peruwiańczykiem, więc chcę to wykorzystać w pełni, żeby mi pokazał wszystko co uważa, że powinnam zobaczyć
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:54   #1162
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Na Costa Dorada, w miejscowości La Pineda i Salou Hiszpania strasznie mnie zauroczyła, piękny kraj, fantastyczne jedzenie i naprawdę przyjacielscy ludzie
Misiu widze ze zauroczylo nas to samo miejsce bo ja bylam w Cambrils/Salou 15 lat temu i tak mi sie tam podobalo ze w ubiegle wakacje wybralam to miejsce na nasz rodzinny urlop bardzo piekne miejsce i goraco polecam rodzinom z malymi, wiekszymi dziecmi i ogolnie to miejsce zauroczy kazdego
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:10   #1163
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ewesko, czekam na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Misiu widze ze zauroczylo nas to samo miejsce bo ja bylam w Cambrils/Salou 15 lat temu i tak mi sie tam podobalo ze w ubiegle wakacje wybralam to miejsce na nasz rodzinny urlop bardzo piekne miejsce i goraco polecam rodzinom z malymi, wiekszymi dziecmi i ogolnie to miejsce zauroczy kazdego
Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś miejsce bardzo spokojne, urocze, niedaleko od La Pineda znajduje się też jeden z największych (o ile nie największy) park rozrywki Port Aventura moje miejsce klęski jeżeli chodzi o kolejki pędzące z zawrotna prędkością a zarazem największa uciecha dla mojego Tżta
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:15   #1164
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś miejsce bardzo spokojne, urocze, niedaleko od La Pineda znajduje się też jeden z największych (o ile nie największy) park rozrywki Port Aventura moje miejsce klęski jeżeli chodzi o kolejki pędzące z zawrotna prędkością a zarazem największa uciecha dla mojego Tżta
Akurat w tym parku rozrywki nie bylismy bo jednak corcia jeszcze za mala byla i nie skorzystalibysmy z atrakcji, ale chcemy jeszcze wrocic do Cambrils poszukam jakis fotek...moze beda pomocne dla niezdecydowanych
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:16   #1165
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dobra co nie co wynalazłam
1. Zdjęcia z przed 3 lat
2. Zdjęcia z 2009 roku z Francji.

W tym roku mam nadzieję, że również uda mi się pojechać
A i na zdjęciach zobaczycie moich chłopaków
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:30   #1166
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Wakacje '09 Cambrils/Salou

Ewesko cudne widoki rowniez kocham gory dlatego taki widok mnie rozczula
Ja bylam we Francji na wybrzezu, podobalo mi sie ale jednak Hiszpania bardziej mnie zauroczyla

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-03-09 o 14:33
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:31   #1167
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Wakacje '09 Cambrils/Salou
Gosado, ale pięknie, a jaką ty masz cudną córcię, uroczo razem wygladacie
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:34   #1168
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję !!
Ja niestety muszę lecieć , ale wieczorkiem wszystko nadrobię kochane
Buziaki
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:35   #1169
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ewesko, na tych zdjęciach sprzed trzech lat wyglądasz jak mała dziewczynka zdjęcia z Francji są przepiękne

Gosado, aż mi się łezka w oku zakręciła od wspomnień jak przeglądałam Twoje zdjęcia z jednej strony nie miałabym nic przeciwko żeby jeszcze raz wrócić na wakacje w to samo miejsce w Hiszpanii, ale z drugiej - jest tyle pięknych miejsc których nie widziałam
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:36   #1170
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Gosado, ale pięknie, a jaką ty masz cudną córcię, uroczo razem wygladacie
Dziekuje corcia sie zmienila od czasu wakacji, wloski ma dluzsze i urosla sporo
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.