makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-28, 12:04   #4081
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=muscat;43922133]Wioletta88 a czym pielęgnujesz te brwi?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------





Na pierwszym zabiegu dostałam w salonie mały pojemniczek z kremem do smarowania, bez żadnej nalepki więc nie wiem co to było a na korekcie gdy poprosiłam o ten kremik to pani powiedziała, że dają go tylko na pierwszym zabiegu a po korekcie samemu trzeba kupic oraz że poleca ALANTAN..Tak też zrobiłam kupiłam alantan i smaruje 3-4 razy dziennie
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 12:43   #4082
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja jestem 4 dni po zrobieniu MP brwi, dziś zeszły mi strupki i ukazały się brwi w stonowanej kolorystyce, bo muszę przyznać, że po wyjściu od linergistki byłam przerażona ordynarnym kolorem i liniami. Załączam zdjęcia przed, w dniu i po dniach. muscat widzę że masz dużą wiedzę, powiedz mi proszę, miałam robione brwi metodą cienia, za 3 tygodnie mam poprawkę, czy poprawka to jest poprawienie kolorem całych brwi tak samo jak przy pierwszym spotkaniu? Bo nie ukrywam, że są małe niedociągnięcia, gdzieniegdzie brakuje koloru, początki są trochę nierówne, ale nie wiem czy linergistka specjalnie to zrobiła (metoda cienia) czy trzeba to poprawić?
Mi się podobają twoje brwi i ślicznie w nich wyglądasz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SheIsSoStupid Pokaż wiadomość
Ja juz jestem po zabiegu. Wykonalam go w Gabinecie Rozanym. Jestem bardzo zadowolona z efektu! Praktycznie mnie nic nie bolalo. Wykonawczyni bardzo mila i profesjonalna! Dziekuje dziewczyny za polecenie - jak sobie pomysle ze moglam isc do jakiegos zakladu w okolicy i wyjsc z dwiema cienkimi czarnymi kreskami....
1.przed i po
2.pare dni po, praktycznie bez makijazu - wczesniej sobie nie wyobrazalam wlasnie przez te dziwne brwi :P

ślicznie ci z tymi brwiami i są świetne
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 17:02   #4083
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=wioletta88;43924817]
Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Wioletta88 a czym pielęgnujesz te brwi?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------





Na pierwszym zabiegu dostałam w salonie mały pojemniczek z kremem do smarowania, bez żadnej nalepki więc nie wiem co to było a na korekcie gdy poprosiłam o ten kremik to pani powiedziała, że dają go tylko na pierwszym zabiegu a po korekcie samemu trzeba kupic oraz że poleca ALANTAN..Tak też zrobiłam kupiłam alantan i smaruje 3-4 razy dziennie
Acha, to pewnie maść z wit.A+E.
No to ja Ci poradzę żebyś narazie ten Alantan odstawiła i jednak zastosowała maść z antybiotykiem, zważywszy że miałaś dość mocno potraktowaną jedną brew. Kup sobie Tribiotic (do kupienia bez recepty), gdyby nie było to może być Maxibiotic, to to samo, tylko nazwa inna i cena również
Stosuj przez ok. 3-5 dni, powinno się wszystko wygładzić i wtedy dopiero przyjrzyj się tej brwi jeszcze raz. No i oczywiście daj znać jak to wygląda.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Potwierdzam!

Tu też zgadzam sie w 100% ! Jak mój luby dowiedział się, że chce mp a potem, że jestem umówiona na wizytę od razu to sobie wygooglował i z przerażeniem zapytał "ale chyba nie o tym mowisz?!"...
Ciężko go było potem przekonać, że to co najcześciej sie wyswietlało to mało udane prace i że w zyciu nie zdecydowałabym sie na mp gdyby miał mnie oszpecic. W końcu jest on po to, aby skorygować i poprawić naturę, bądz to co za młodu same ciut zepsułyśmy
Mężczyźni generalnie są przeciwni wszelkim innowacjom u kobiet, natomiast jak jeszcze właśnie poszukają i powyskakują im same koszmarki to w sumie trudno się dziwić, że podchodzą do tego jak do jeża
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 19:58   #4084
mroznykasztan
Raczkowanie
 
Avatar mroznykasztan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: whatever
Wiadomości: 90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
Mi się podobają twoje brwi i ślicznie w nich wyglądasz
Dziękuję za komplement, jeszcze czeka mnie poprawka, bo kilka niedociągnięć jest, ale to już ja widzę tylko jak się za długo przyglądam w lusterku. Nad MP myslalam 3 lata, a teraz żałuję, że zrobiłam go...
...tak późno
mroznykasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 22:51   #4085
Wiolla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzięki za precyzyjną odpowiedź
Już się zapisałam, więc dezyzja zapadła
Wiolla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:17   #4086
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wiolla85 Pokaż wiadomość
Dzięki za precyzyjną odpowiedź
Już się zapisałam, więc dezyzja zapadła
Prawidłowo, trzymamy kciuki

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mroznykasztan Pokaż wiadomość
Nad MP myslalam 3 lata, a teraz żałuję, że zrobiłam go...
...tak późno
...te słowa padają częściej, niż można by sądzić po tym co się czyta po różnych forach
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:29   #4087
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wiola85: Powodzenia życzę i czekamy z niecierpliwością na twoje wrażenia
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 15:39   #4088
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny właśnie wróciłam z korekty brwi , miesiąc temu miałam zrobiony makijaż permanenty brwi po 2 , 3 dniach kiedy opuchlizna zeszła brwi wyglądały przepięknie wyrazisty kontur piękny ciemny kolor - natomiast po tygodniu prawie nic z nich nie zostało wytrzymałam miesiąc i Pani która robiła mi dzisiaj korektę też była zdziwiona jak to mogło mi tak szybko zniknąć dzisiaj poprawiła zrobiła mocniej i zaproponowała że jak będzie taka sama sytuacja mam przyjść na następną korektę. Taaa już widzę jak mnie stać żeby co miesiąc chodzić na korekty..
Przez cały miesiąc unikałam peelingów robiłam na około brwi , nie opalam się na solarium o września więc nie wiem dlaczego one tak wyblakły. Boję się że sytuacja się powtórzy :/
makijaż firmy long time liner
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:30   #4089
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

do kogo w tarnowie na ladne naturalne brwi ???
moze warto by bylo pojechsc do krakowa?

mam bardzo wyskubane brwi, codziennie je maluje, bardzo sie boje takiego makijazu ze nie wyjdzie , w mlodosci wyskubalam i juz nie odrosly do tego mam je w kolorze blond a oczy w ciemnej oprawie i wygladam hm nie wygladam wcale
wstydze sie bez makijazu isc spac

chce isc w dobre rece i miec pewnosc ze nikt mi nie zazkodzi
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:19   #4090
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Blackigirl Pokaż wiadomość
do kogo w tarnowie na ladne naturalne brwi ???
moze warto by bylo pojechsc do krakowa?

mam bardzo wyskubane brwi, codziennie je maluje, bardzo sie boje takiego makijazu ze nie wyjdzie , w mlodosci wyskubalam i juz nie odrosly do tego mam je w kolorze blond a oczy w ciemnej oprawie i wygladam hm nie wygladam wcale
wstydze sie bez makijazu isc spac

chce isc w dobre rece i miec pewnosc ze nikt mi nie zazkodzi
Byłam u Muscat-Pani Renata z Gabinetu Różanego/K-ów. Były tam dwie moje koleżanki i dwie kolejne jadą. Polecam i rekomenduje z całą odpowiedzialnością.
A.
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 09:25   #4091
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

bardzo dziekuje za prade a jaka metoda robia ta "piorkowa"
ta mi sie najbardziej podoba taka naj naturalniejsza
ja mam problem krzywe nierowne brwi jedna wyzej druga nizej
nie wiem jak Pani sobie ze mna poradzi
jestem przerazona a z drugiej strony chciala bym takie cos i juz meic z nimi spokoj
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 10:07   #4092
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Blackigirl Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje za prade a jaka metoda robia ta "piorkowa"
ta mi sie najbardziej podoba taka naj naturalniejsza
ja mam problem krzywe nierowne brwi jedna wyzej druga nizej
nie wiem jak Pani sobie ze mna poradzi
jestem przerazona a z drugiej strony chciala bym takie cos i juz meic z nimi spokoj
ja podejrzewam, że nie takie rzeczy Pani Renata "naprawiała"
i tez serdecznie polecam wejdz na fb na galerie Gabinetu Różanego i sama ocen czy takiego efektu szukasz
Osobiście 2 lata sie zastanawiałam i głowe Pani Renacie zawracałam :P a teraz załuje, że tak pozno sie zdecydowałam :P
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 11:58   #4093
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z korekty brwi , miesiąc temu miałam zrobiony makijaż permanenty brwi po 2 , 3 dniach kiedy opuchlizna zeszła brwi wyglądały przepięknie wyrazisty kontur piękny ciemny kolor - natomiast po tygodniu prawie nic z nich nie zostało wytrzymałam miesiąc i Pani która robiła mi dzisiaj korektę też była zdziwiona jak to mogło mi tak szybko zniknąć dzisiaj poprawiła zrobiła mocniej i zaproponowała że jak będzie taka sama sytuacja mam przyjść na następną korektę. Taaa już widzę jak mnie stać żeby co miesiąc chodzić na korekty..
Przez cały miesiąc unikałam peelingów robiłam na około brwi , nie opalam się na solarium o września więc nie wiem dlaczego one tak wyblakły. Boję się że sytuacja się powtórzy :/
makijaż firmy long time liner
Poczekaj cierpliwie aż się wszystko wygoi.
Bardzo często po pierwszym zabiegu efekt jest baaardzo delikatny, natomiast po korekcie jest wszystko w porządku, możliwe że u Ciebie też tak będzie, ale pewnie już sama wiesz, że to i tak widać dopiero po zejściu wszystkich strupków.
Rozumiem, że wykluczyłyście problemy z tarczycą, atopowe zapalenie skóry, anemię i tym podobne czynniki, które mogą wpłynąć na efekt końcowy...?
No i już tradycyjnie zapytam, czym to pielęgnujesz?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Ardua i Justaa, dziękuję
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 12:14   #4094
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Poczekaj cierpliwie aż się wszystko wygoi.
Bardzo często po pierwszym zabiegu efekt jest baaardzo delikatny, natomiast po korekcie jest wszystko w porządku, możliwe że u Ciebie też tak będzie, ale pewnie już sama wiesz, że to i tak widać dopiero po zejściu wszystkich strupków.
Rozumiem, że wykluczyłyście problemy z tarczycą, atopowe zapalenie skóry, anemię i tym podobne czynniki, które mogą wpłynąć na efekt końcowy...?
No i już tradycyjnie zapytam, czym to pielęgnujesz?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Ardua i Justaa, dziękuję

Jestem zdrowa jak rybka pielęgnuje tak że przemywam delikatnie wodą przegotowaną i smaruje czymś co odlała mi Pani w gabinecie chyba Diprobazą na przemian z zwykła wazeliną kosmetyczną z ziajki.
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 12:25   #4095
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Jestem zdrowa jak rybka pielęgnuje tak że przemywam delikatnie wodą przegotowaną i smaruje czymś co odlała mi Pani w gabinecie chyba Diprobazą na przemian z zwykła wazeliną kosmetyczną z ziajki.
No to powiem krótko, nie licz na to, że będziesz mieć mocniejszy efekt i do tego trwały. Widziałam już klientki po takiej pielęgnacji, trwałość makijażu na kilka miesięcy..... Miałam klientkę, która uparła się na kreski dekoracyjne, pogrubiane a że ja takowych jestem przeciwniczką to kreski robiła u kogoś innego a do mnie po jakimś czasie wróciła na brwi i tym sposobem miałam okazję widzieć co działo się z kreskami, zwłaszcza jedną.... pielęgnacja podobna jak u Ciebie.... kiedy z Nią rozmawiałam to była przed 5 korektą i na pewno miała zgrubienie na prawej powiece. Sytuacja za każdym razem wyglądała tak samo, tworzył sie duży strup, bolało to oczywiście, bo ściągało skórę, po czym strup odpadał i wyciągał barwnik i kolejna korekta i kolejny strup i tak w kółko. Nie wiem jak to się skończyło, natomiast kobieta postanowiła nie stosować zaleceń pielęgnacyjnych tamtej kobiety, tylko te które dostała ode mnie przy brwiach, tyle że to juz raczej była musztarda po obiedzie, zważywszy że prawdopodobnie na jednej powiece juz utworzył się zrost.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 12:43   #4096
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

w takim razie co powinnam robić?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 13:29   #4097
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Swoim klientkom zalecam Tribiotic przez pierwsze 3 dni (ok. 5 x dziennie) a potem Solcoseryl w maści 3-5 x dziennie, żadnego moczenia brwi, pocierania, nakłądania jakichś innych specyfików... tego się nie powinno moczyć, włosy należy myć jak u fryzjera żeby nie rozmaczać tych strupków, one powinny sobie odpaść same, w swoim własnym tempie... jak są odpowiednio natłuszczane (ale na Boga, nie wazeliną!) to odpadają bardzo delikatnie nie wyciągając przy okazji barwnika. I tym sposobem ten makijaż jest wyraźniejszy i trwalszy. Oczywiście maści należy nakładać punktowo, nie pocierając i cieniutkimi warstwami żeby nie tworzyć skorupy z kremu. Oczywiście chcąc teraz włączyć taką pielęgnację musiałabyś rzeczywiście odrobinkę oczyścić miejsca pigmentowane i dopiero wtedy nałożyć maść.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 13:39   #4098
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie masz pojecia jaka Ci jestem wdzieczna.. ide po trybiotic zaraz , a moge go uzywac caly tydzien zamiast solcoseryl? I przez ile mam tak je pielegnowac ?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 14:32   #4099
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Nie masz pojecia jaka Ci jestem wdzieczna.. ide po trybiotic zaraz , a moge go uzywac caly tydzien zamiast solcoseryl? I przez ile mam tak je pielegnowac ?


Nie :P każda z tych maści ma swoje zadanie pielęgnuj na pewno do ostatniego strupka a potem jeszcze przez 3,4 dni nakładaj Solcoseryl tylko na noc, natomiast w późniejszym czasie i tak pamiętaj o nawilżaniu na noc brwi, ponieważ w miejscu pigmentowanym jeszcze przez długi czas naskórek będzie się złuszczał bardziej, niż w innym miejscu, tak więc nawilżanie przedłuża trwałość makijażu. Możesz po prostu nakładać ten sam krem, który stosujesz na noc, pod warunkiem, że nie zawiera kwasów, retinolu, wit.C.

Acha! Solcoseryl koniecznie w maści, jak nie powiesz tego w aptece to pewnie podadzą żel
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 15:17   #4100
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Bylam w aptece i nie bylo solcoserylu zaproponowala mi lipobase kupic czy nie ?:p
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 16:14   #4101
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie i tak narazie będziesz na etapie Tribioticu a Solcoseryl na pewno uda Ci się znaleźć w innej aptece
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 09:40   #4102
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Blackigirl Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje za prade a jaka metoda robia ta "piorkowa"
ta mi sie najbardziej podoba taka naj naturalniejsza
ja mam problem krzywe nierowne brwi jedna wyzej druga nizej
nie wiem jak Pani sobie ze mna poradzi
jestem przerazona a z drugiej strony chciala bym takie cos i juz meic z nimi spokoj
Przeglądnij stronę Gabinetu Pani Renaty ,a przede wszystkim galerię na FB. Sama przed podjęciem decyzji/wyboru GR przeglądałam dziesiątki serwisów i tylko tutaj znalazłam TAK bogate i nie przerabiane portfolio z makijaży perm.
Co do metody ,jest to metoda ręczna piórkowa, powiem tylko tyle ,że moja koleżanka z f-my nie miała właściwie w ogóle jednej brwi ,a teraz ma.
A.
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 12:09   #4103
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=muscat;43929437][QUOTE=wioletta88;43924817]

Acha, to pewnie maść z wit.A+E.
No to ja Ci poradzę żebyś narazie ten Alantan odstawiła i jednak zastosowała maść z antybiotykiem, zważywszy że miałaś dość mocno potraktowaną jedną brew. Kup sobie Tribiotic (do kupienia bez recepty), gdyby nie było to może być Maxibiotic, to to samo, tylko nazwa inna i cena również
Stosuj przez ok. 3-5 dni, powinno się wszystko wygładzić i wtedy dopiero przyjrzyj się tej brwi jeszcze raz. No i oczywiście daj znać jak to wygląda.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------


Tak jak radziłaś brwi smarowałam maścią z antybiotykiem i ta krostka/górka zaczęła się goić Teraz już zagoiła się całkowicie, na jej miejscu jest mała biała kropeczka (bez barwnika) ale tym się nie przejmuję Moje brwi nadal wyglądają jak dwa stemple, na dodatek nierówne ale nauczyłam się już jak je korygować cieniem/kredką by były identyczne Przy okazji zajrzałam na facebookową stronę opisywanego tutaj GABINETU RÓŻANEGO i pomyślałam jedno "Bożee Wiola, dlaczego Ty tu nie zajrzałaś zanim zrobiłaś MP" W życiu nie widziałam tak cudownej galerii brwi permanentnych. Teraz wiem, że gdy moje brwi zaczną "znikać" to tam i tylko tam się udam na MP. Dziękuję dziewczyny za pomoc a szczególnie Tobie MUSCAT Ściskam
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 14:53   #4104
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wioletta88 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Tak jak radziłaś brwi smarowałam maścią z antybiotykiem i ta krostka/górka zaczęła się goić Teraz już zagoiła się całkowicie, na jej miejscu jest mała biała kropeczka (bez barwnika) ale tym się nie przejmuję Moje brwi nadal wyglądają jak dwa stemple, na dodatek nierówne ale nauczyłam się już jak je korygować cieniem/kredką by były identyczne Przy okazji zajrzałam na facebookową stronę opisywanego tutaj GABINETU RÓŻANEGO i pomyślałam jedno "Bożee Wiola, dlaczego Ty tu nie zajrzałaś zanim zrobiłaś MP" W życiu nie widziałam tak cudownej galerii brwi permanentnych. Teraz wiem, że gdy moje brwi zaczną "znikać" to tam i tylko tam się udam na MP. Dziękuję dziewczyny za pomoc a szczególnie Tobie MUSCAT Ściskam
Cieszę się, że najgorsze udało się wykluczyć a z resztą dasz sobie radę
Dziękuję Ci za ciepłe słowa, kocham to co robię i oczywiście serdecznie zapraszam na zabieg w przyszłości
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 16:56   #4105
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wlasnie dostalam od mojej znajomej ktora tez na makijaz brwi masc alantan plus i krem pielegnacyjny grazia z swiss color co myslicie czy to odpowiednia pielegnacja ?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 00:36   #4106
malymotylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam.
Wczoraj miałam wykonaną poprawkę makijażu permanentnego brwi.
Może co niektórym wydać się śmieszne to pytanie ale troszkę się przeraziłam, ponieważ przy poprzednich makijażach nie zauważyłam czegoś podobnego.
A mianowicie, czy lekko niemiły zapach brwi świadczy o czymś niedobrym ? Czy to poprostu wynik tego, że makijaż jest świeży i się goi ? Smarowałam po zrobieniu maścią z witaminą A ale dzisiaj już zaczęłam smarowac wazeliną, jesli chodzi o pielęgnację. Będę wdzięczna za odpowiedzi, jesli ktoś miał coś podobnego kiedyś
malymotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 10:06   #4107
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mi pani ktora robila makijaz zalecila uzywanie tribioticu przez 3 dni a pozniej juz nic, wiec nic wiecej nie uzywalam :/ ale po poprawce sie postaram bardziej o to zadbac:p
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 15:22   #4108
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
Witam.
Wczoraj miałam wykonaną poprawkę makijażu permanentnego brwi.
Może co niektórym wydać się śmieszne to pytanie ale troszkę się przeraziłam, ponieważ przy poprzednich makijażach nie zauważyłam czegoś podobnego.
A mianowicie, czy lekko niemiły zapach brwi świadczy o czymś niedobrym ? Czy to poprostu wynik tego, że makijaż jest świeży i się goi ? Smarowałam po zrobieniu maścią z witaminą A ale dzisiaj już zaczęłam smarowac wazeliną, jesli chodzi o pielęgnację. Będę wdzięczna za odpowiedzi, jesli ktoś miał coś podobnego kiedyś
Chryste!!!!! Skąd ta szkoła, która wyskakuje z wazeliną po makijażu permanentnym?????? Przecież to zwyczajny tłusty zapychacz! Kobieto zastosuj Tribiotic jak najprędzej, to maść z antybiotykiem, chroni miejsce pigmentowane i nie dopuszcza do rozwoju bakterii. Nie wiem o co chodzi z tym niemiłym zapachem, bo na stan w którym zaczyna niefajnie pachnieć to troszkę za wcześnie, ale w tym momencie już to zostawmy w spokoju. Kup sobie sól fizjologiczną, najmniejsze opakowanie i bardzo delikatnie oczyść z tej paskudnej wazeliny, ale z kolei tak żebyś sobie ewentualnych strupków nie pozrywała a następnie nałóż Tribiotic i nakładaj go ok. 5
x dziennie przez 3-5 dni.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 17:34   #4109
agata00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wszystkie dziewczyny. Przeczytalam sporo stron tego watku ale nie dalam rady jak narazie wszytskiego przejrzeć. Jestem niestety ofiara nieudanego makijażu. miał być delikatny, podkreslajacy urode i delikatnie korygujacy. niestety.. jest przerysowany, kolor za ciemny, ksztalt ktorego pani "lingeristka" nie odksztalcila prawidlowo w efekcie mam 2 inne brwi. wygladam jak transwestyta ktory malowal brwi bez lusterka. Zaproponowano mi korekte i rozjasnienie ale nie wiem czy jest to dobry pomysł poniewaz jedna brew w polowe trzeba zakamuflować i zrobić ja niżej, nie chce wiekszej katastrofy. Zaczelam zastanawiac sie nad usunieciem, wiem ze sa 2 metody. laser i rejuvi, nie wiem ktorej sie poddac. obawiam sie blizn i utraty wloskow. jestem zdesperowana i nie chce pogorszyc sprawy. Czy ktoras z was usuwala mp? czy mozna pozbyc sie makijażu całkowicie czy tylko tak pisza a on moze ulec tylko rozjasnieniu? prosze o pomoc Pozdrawiam
agata00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 18:11   #4110
daisy2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam również problem z makijażem permanentnym brwi. Robiłam go dokładnie 2 lata temu. PO zabiegu brwi były ok.... Kolor mi odpowiadał ponieważ mam ciemne oczy i włosy, kolor brwi był ciemno brązowo-szary. Jednak szybko zaczął blaknąć i po ok 2 mies byłam na dopigmentowaniu. Minęły 2 lata i został mi bardzo jasny szary Myślałam że kolor będzie mocny dłużej.
Ale to nie jest główny problem tego zabiegu. Okazało się, że brwi w obrębie kreski prawie wcale nie odrosły Mam pojedyncze włoski. Nie wiem czy kosmetyczka uszkodziła mieszki włosowe czy o co chodzi ale jestem załamana bo będę prawdopodobnie musiała robić permanentny do końca życia albo malować kredką żeby mieć brwi!!! Robiłam go w Toruniu i zastanawiam się czy przejechać się do tego salonu żeby Pani zobaczyła co najlepszego zrobiła czy nie ma sensu się denerwować.
Czy ma ktoś podobny problem albo doradzi czy coś mogę zdziałać?????
daisy2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.