Jak go znowu oczarować???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 21:25   #31
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Czemu ? pamiętaj,że to tylko taka sobie symulacja za pomocą programu, a na żywo będzie całkowicie inaczej, na pewno 100x lepiej.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:43   #32
szajn87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 157
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
przede wszystkim dopasuj kolor brwi do koloru włosów na głowie... jak dla mnie to okropnie wygląda, jak jest blondynka i ma czarne brwi
a niestety mnóstwo dziewczyn taki błąd popełnia.
ja jestem naturalną blondynką i mam czarne brwi - nie wiem jaki błąd popełniłam ;-)

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Różne kolory
mi się podoba kolor na 1 i na 4 zdjęciu
szajn87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:54   #33
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez szajn87 Pokaż wiadomość
ja jestem naturalną blondynką i mam czarne brwi - nie wiem jaki błąd popełniłam ;-)
taką jaśniutką blondynką, czy polską szarą myszką?

przy jasnych włosach, takich jak autorka wątku - tylko ona ma tlenione, rzadko występują czarne brwi.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 23:52   #34
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak go znowu oczarować????

znowu dodałaś kiepskie zdjęcia. czy twój aparat ma lampę błyskową? trzeba było jej użyć, wyszły Ci takie cienie i nierówności na twarzy bo zdjęcie zrobiłaś w złym świetle. na pewno nie wyglądasz tak źle jak na tych zdjęciach, bez przesady. widać, ze to cień bo lampy nie użyłaś
poprawiłam to trochę w programie.

Zacznę od włosów. Kolor zbyt ciepły, żółty, koniecznie zmień na coś chłodnego. nie musi być bardzo ciemne, ale musi być chłodne kolor powinien oscylować wokół koloru brwi. Żadnych rudości (!!!), czerwonych, miedzianych pigmentacji, przynajmniej do czasu, aż nie zobaczę porządnego zdjęcia, bo te mogą też przekłamywać kolorystykę. są fatalne. Ale raczej generalnie żadnych rudych pigmentów. bo to będzie gorsze niż ten żółty blond.

Druga sprawa to BRWI . masz je nie tylko grube, ale i włoski są długie. takie brwi się najpierw przycina, a potem depiluje. zrób to podobnie jak kobieta w tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=5o3NMS9gnp4
albo tu:
http://www.youtube.com/watch?v=Gpjapx6i7wU
w 1 linku brwi niemal identyczne jak Twoje.
zwróć też uwagę na to jak zrobiłam Ci brwi w programie. w miejscu czerwonych kropek "usuwałam" włoski. Twój łuk brwiowy jest opadający mocno w dół przy zewnętrznej jego stronie - co wizualnie jeszcze bardziej ciągnie oczy w dół. Twoje brwi potrzebują sporo ingerencji, musisz je tak przyciąć, zeby skrócić włosy, i wydepilować tak, żeby skrócić linię łuku. Brew ma się lekko unosić, a nie opadać, widać to wyraźnie na zdjęciach. musisz się pozbyć odrobinę tej zewnętrznej części luku (czerwone kreski od zewn.)

ponadto MAKIJAŻ
malować możesz tylko górną powiekę, zaprzyjaźnij się z eyelinerem, albo kredką. Rób kreskę wyciągającą oko ku górze.
Nigdy nie maluj oka na dolnej powiece, bo to pociągnie oko w dół.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002 (640x480).jpg (58,6 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002 (640x480)an.jpg (31,2 KB, 473 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006 (640x480).jpg (62,4 KB, 433 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 23:56   #35
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak go znowu oczarować????

a no i nie przesadź w drugą stronę z tą depilacją brwi. cienkie kreski też nie wyglądają zbyt pięknie. umiar we wszystkim.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 10:40   #36
szajn87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 157
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
taką jaśniutką blondynką, czy polską szarą myszką?

przy jasnych włosach, takich jak autorka wątku - tylko ona ma tlenione, rzadko występują czarne brwi.
dosyć jasną, ale na szczęście przez zimę trochę ściemniałam
nie wiem dlaczego dziewczyny decydują się na tlenienie włosów, wygląda to dość paskudnie, szczególnie jak zaczynają pojawiać się odrosty, uważam, że takie ekstremalnie jasne włosy pasują tylko kobietom o zjawiskowej urodzie i idealnej cerze. w innym przypadku się to niestety nie sprawdza...
szajn87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:44   #37
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Dziewczyny - przerobiłyście ją tak, że to nie ta kobieta. Jestem pod wrażeniem i mam nadzieję, że autorka się dostosuje do Waszych rad
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 15:25   #38
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Zgadzam się, fryzura i kolor to nie wszystko, trzeba ją zmienić a Ty już wiesz jak.
Natomiast druga sprawa, niezwykle ważna, makijaż. Musisz umieć podkreślać swoje zalety, masz bardzo ładne duże oczy, lekko opadające kąciki, propozycja rozwiązania tej kwestii już padła. Co do brwi, również się zgadzam, musisz je "ukształtować", podkreślać cieniem.
Kolejna sprawa, pielęgnacja twarzy. Powinnaś przede wszystkim stawiać na oczyszczanie, dyscyplina jest tutaj ogromnie ważna, rano i wieczorem. Peelingi tylko dwa razy w tygodniu i najlepiej enzymatyczne, żeby nie rozprzestrzeniać bakterii po całej twarzy i nie pogorszyć. Do oczyszczania twarzy proponuję olejki myjące, doskonale się sprawdzają i płyn micelarny do oczyszczania/demakijażu. Kolejna, niezwykle ważna sprawa to włosy a raczej ich stan. Musisz zacząć je odżywiać, przywracać im dawną strukturę, przez rozjaśnianie bardzo się zniszczyły. Odżywki a raczej maski wskazane.

Powinnaś sprawić sobie dobry podkład, który zatuszuje niedoskonałości korektor na cienie pod oczami, tutaj niestety jest trudniej bo każdy z nas ma inną cerę i metodą prób i błędów dojdziesz do doskonałości, poczytaj KWC w tej sprawie.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:11   #39
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

A więc tak... Na wstepie bardzo dziekuje wszystkim wizazanka ktore sie wypowiedziały i zechciały pomóc przy naprawie mojego oplakanego stanu wizyta u fryzjera i kosmetyczki zamowiona na sobote rano wiec po polodniu wrzuce jakies fotki chyba ze cos wyjdzie nie tak to wtedy tylko napisze... Co do mojej pielegnacji skory. uzywam do niej plynu miceralnego, zelu z drobnym peelingiem i kremu nawilzajacego z tej samej serii. W kazda sobote bez wyjatku nakladałam maseczke antybakteryjna. Dzisiaj kupilam krem matyjacy, specialnie do cery tłustej i problemowej, serum do cery zmeczonej i peeling z tej samej serii ale wszystko w takich saszetkach na dwa razy zeby sprawdzic czy beda ok. Do włosów uzywam szamponu i odzzywki z nivea do długich i zniszczonych włosów,. Na poczatku włosy po tym były ładne ale juz sie przyzwyczaily dzisiaj kupilam jedwab do wlosow, spray ochronny przy suszeniu i prostowaniu. Maseczke kupie u fryzjera, bo oni tam kiedys mieli taka co przypasowała moim kudełką do malowania mam czarna kredke i eyliner, ale kreska mi nie wychodzi zbyt ładnie mam jakis podkład z avonu, bezowy korektor, pare cieni w kolorach niebieskim, fiolecie, zieleni, ale rzadko sie nimi maluje. Ostatnio cien i podklad mialam w czerwcu 2011 na weselu... Zawsze chciałam nosic sukienki, spodniczkach i buty na obcasach. Mam 171 cm i troche zle sie czuje w wysokich butach, ale ostatnio sie przelamalam. Kupilam kozaki na obcasie i botki na koturnie i normalnie jak gdzies wychodze to nie moge sie nimi na cieszyc. nosilabym je caly czas
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 17:10   #40
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Jak masz takie kolory cieni, to się nie dziwię, że się nimi rzadko malujesz - zainwestuj w uniwersalne cienie, w jakieś róże, beże, brązy, zwłaszcza, że np. taki zielony Ci nie pasuje, bo kolor cienia na powiece nie powinien być taki jak kolor oczu. Spróbuj czarną kredką zrobić sobie takie kreski na oczach, jaką zrobiły na Twoim zdjęciu wizażanki. I nie martw się, że jest krzywa, wiele osób nie umie eyelinerem i używa kredki. Ja na początku za wysoko sobie rysowałam kreskę kredką i wychodziło to... śmiesznie, ale już umiem.
Co do ubioru - wiem, trochę kasy trzeba wydać, żeby sobie styl zmienić na bardziej kobiecy, ale możesz powoli kupować. Najlepiej byłoby, gdybyś wstawiła zdjęcie siebie całej (żeby określić typ figury i zobaczyć, jaką masz budowę ciała). Wg mnie na Twojej liście zakupów powinny się znaleźć na początek:
- 2-3 spódnice o klasycznym wzorze, mam na myśli, żeby nie była w kwiatki, czy coś, tylko żebyś mogła do wszystkiego ją ubrać, np. w kolorze czarnym, brązie, beżu, itp.
- kilka zwykłych bluzek z długim i krótkim rękawem w różnych kolorach
- 1-2 marynarki, jedna w klasycznym kolorze (jak spódnice), druga może być w jakimś innym kolorze
- kilka par rajstop
- jakiś płaszczyk wiosenno-jesienny. Masz jasną cerę, ja bym nie radziła czarnego.
- czarną, klasyczną torebkę
- sukienka
- no i jak przyjdzie wiosna, to jakieś też wysokie buty
Jak już będziesz miała kilka podstawowych rzeczy, to potem co byś do nich nie kupiła, to będzie pasować.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:31   #41
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak go znowu oczarować????

a no i zapomniałam wspomnieć jeszcze o czymś..
Jakoś średnio widzę Cię w prostej grzywce.. jesli zrobisz to ok, ale uważam, że Tobie lepiej w odsłoniętej twarzy.

Przeczytałam uważniej o twoich problemach z cerą. Zawsze tak było czy nasiliło się po porodzie? Może to sprawa hormonów?
Gdy przestaniesz karmić piersią pomyśl o leczeniu retinoidami ale zewnętrznie- daje spektakularne efekty. Ja stosuję Atrederm 0,025% i świetnie leczy takie problemy jak Ty masz- krosty, zaskórnik. Jesli są przebarwienia, albo blizny to tym lepiej, bo jest to srodek silnie złuszczający.
Pytanie dlaczego twarz się czerwieni? taki koloryt skóry czy problemy z naczynkami?
Jesli naczynka to z retinoidami uważaj.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 20:51   #42
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Dlaczego dziewczyny zawsze radzą ścięcie na boba?? Mi też tak poradzono tutaj To wg mnie nie jest dobry pomysł, po ścięciu każda kobitka potem żałuje, a faceci wolą nas z długimi włosami, nie oszukujmy się Co do koloru polecam jakieś odcienie chłodnego ciemnego blondu jak np to.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (25,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu1.jpg (26,8 KB, 125 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:06   #43
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Bardzo dobre porady, ale czegoś mi tu brakuje...
Patrząc na Twoje zdjęcia autorko,praktycznie na każdym brak mi Twojego uśmiechu i cos czuje,że w zyciu codziennym też jest go nie za wiele.A uśmiech na twarzy powoduje czasem cuda
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:13   #44
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Nigdy nie mialam problemu z naczyńkami, przynajmniej nie zauważyłam. Czerwienie sie tylko gdy sie zawstydze czy zmarzne a tak to nie mam z tym problemu a i jak jeszcze przesadze ze słonce ale to szybko znika. Z cera mialam problem odkad pamietam... Na czym polega to leczeniu retinoidami??? Nie mozna tego stosowac przy karmieniu piersia??? Grzywke i tak mam, zaczesuje ja tylko na bok, bo jestem strasznym leniem i nie chce mi sie jej ukladac co do ubioru, na obecna chwile mam jedna fotke z cała figura ale nie wiem czy da sie po niej cos okreslic. Wrzuce ja a jesli bedzie ciezko to jurto zrobie cos innego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0007.jpg (76,7 KB, 711 załadowań)
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:17   #45
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Jeszcze takie mam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0038.jpg (135,6 KB, 752 załadowań)
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 23:34   #46
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Jakbyś mogła dodać jakieś zdjęcie żeby było widać w całości Twoją figurę - np. w jakimś topie, bo na obu zdjęciach przysłania Cię kurtka
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 00:06   #47
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Mimo kurtki widać, że figurę to masz świetną! Rurki są dla Ciebie, wszelkie spódnice, obcasy, kobieto!
Jak już wspomniała wcześniej Martii kluczem do sukcesu w dziedzinie ubierania się jest kilka podstawowych rzeczy które można różnie zestawiać.
Najważniejsze dobrze skrojona marynarka, dżinsy dla Ciebie bez wątpienia rurki, gładkie kremowe T-Shirty, spódnica za kolano z wysokim stanem. Wysoki obcas jak najbardziej wskazany!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 00:37   #48
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Retinoidy to pochodne witaminy A, w większych dawkach, częściowo mogą chyba przenikać do mleka matki, dlatego niewskazane jest, żeby karmić dziecko taką ilością tej witaminy.
Retinoidy wewnętrzne te w tabsach to juz inna bajka, bardzo obciążają wątrobę, są dość szkodliwe, ale o maściach i płynach nie słyszałam nic złego.

Leczenie polega na tym, że bardzo mocno złuszcza się naskórek, reguluje się wydzielanie łoju, odblokowują sie pory, zalecza trądzik, stan zapalny, skóra wygładza się. Doskonały środek dla ludzi z trądzikiem bliznami potrądzikowymi, dziurkami w twarzy i przebarwieniami.
Nie można się opalać w trakcie leczenia. najlepiej poczytaj jest mnostwo wątków na ten temat w necie.
po tych zdjęciach zrobionych w swietle dziennym wyraxnie widać, że kolor wlosow musisz zmienić -ciemny blond, delikatny jasny chłodny brąz, to będzie super wybór.
Masz zgrabną figurę, noś obcasy!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 10:54   #49
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Poszperalam i znalazlam ubrania, ktore mysle, pasowalyby na Ciebie , chodzi mi o krztalty ubran, nie konkretnie jak wygladaja oczywiscie

Po za tym masz dopiero 22 lata tak? Musisz nosic sie mlodo, ale stylowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28975.jpg (12,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28976.jpg (12,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28977.jpg (21,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5biel459b5adb8072e9873932f0ea63cd9f7b.jpg (19,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw_ze_spodnica1.jpg (23,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarny_m.jpg (9,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jeans_dame.jpg (24,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica-z-kieszeniami-szary-sp11.jpg (19,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img128784.moda.1277270.jpg (28,0 KB, 25 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 13:52   #50
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Zrobione przed chwilka, mam zły stanik. Taki do karmienia i cycki pewnie brzydko wygladaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0004 (640x480).jpg (33,5 KB, 689 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0005 (640x480).jpg (33,9 KB, 510 załadowań)
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:56   #51
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

a i jeszcze chciałam zapytac co myslicie o takim farbowaniu??? Strasznie mi sie to podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,6 KB, 86 załadowań)
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 15:05   #52
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Ombre jakoś tak niespecjalnie mi do Ciebie pasuje. Lepiej jednolity kolorek.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:20   #53
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Poza tym, jeżeli Twój naturalny kolor jest jaśniejszy niż ten, co ona ma u góry, to będziesz strasznie śmiesznie wyglądać, jak Ci odrosną... Na dole jasny, na środku ciemny i na górze znowu jasny.
Co do ciuchów - bardzo fajnie będziesz wyglądać w sukienkach i spódnicach. Jak już wcześniej pisałam, musisz sobie kupić kilka bazowych ciuchów które jakbyś nie połączyła, to będą do siebie pasować. Niech Ci nie będzie szkoda np. na zwykłą białą / kremową bluzkę 50zł - jest to rzecz uniwersalna, ubierzesz ją do wielu rzeczy, tylko żeby nie był jakiś szmatowaty materiał
Co do fryzjera - jak będziesz u niego, zapytaj, jak możesz sama sobie fajnie fryzurę ułożyć - bo często niestety tak jest, że jak się wyjdzie od fryzjera, to wszystko jest fajnie, ale po umyciu głowy już te włosy nie chcą się tak układać fajnie. Fryzjerka powinna Ci doradzić, żeby np. suszyć włosy z głową w dół (wtedy się uniosą u nasady), albo np. żeby sobie modelować za pomocą pianki do włosów i okrągłej szczotki.
O i jeszcze co do cieni - nie wiem, czy już pisałam - kup sobie jakieś uniwersalne kolory na codzień: typu róż, beż, brąz.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

nie wiem, czemu nie ma przycisku edytuj...
No i najważniejsze: zrób zdjęcie, jak wyjdziesz od fryzjera i kosmetyczki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:26   #54
doris17704
Raczkowanie
 
Avatar doris17704
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 109
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Mozecie jeszcze poradzic mi cos w doborze pedzelków do malowania? Do podkladu, do korektoru, do cieni czy kresek i do pudru? Nie wiem do czego moga jeszcze byc potrzebne... Mam jeden do pudru a do podkladu uzywalam gabeczek
doris17704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:50   #55
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Puder nakładaj palcami, wtedy jest najmniej widoczny ponieważ dobrze wtapia się w skórę za sprawą temperatury naszych paluszków.
Do pudru sypkiego polecam pędzle typu Flat top ale może być również gąbka jeżeli jest w kamieniu, nakładać na strefę T dociskając do twarzy a nie rozcierając. Do tego pędzel najlepiej ścięty do bronzera bądź różu, w zasadzie na tę porę roku polecam zdecydowanie róż. Kształtowanie twarzy różem jest bardzo istotne i potrafi zmienić rysy twarzy.
Nawet z cieni bym zrezygnowała na rzecz pięknej kreski wyciągniętej ku górze, banalna do uzyskania elegancja.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 05:20   #56
triszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 289
GG do triszka86
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Witam, ja nie chcę się mądrzyć, ale uważam że te dwie porady są zdecydowanie dla Ciebie odpowiednie: śliczny, pasujący ci kolor-> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1327002675 no i ten sposób na brwi-> http://www.youtube.com/watch?v=Gpjapx6i7wU , tylko nie zrób ich bardzo wąskich. Pozdrawiam Wizażanki, które to doradziły
P.s.: Super nogi, aż się proszą o węższe spodnie!
triszka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:00   #57
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jak go znowu oczarować????

Zamiast kupowania pędzli (które są fajne, ale naprawdę niekonieczne!) lepiej pooglądaj na youtube tutoriale co do malowania. To ombre, które wkleiłaś to piękna koloryzacja ale nie dla Ciebie. Przede wszystkim dlatego, że masz zimny typ urody i musisz unikać ciepłych kolorów włosów jak ognia. Wyglądasz na zmęczoną również dlatego, że Twoje włosy są ciepłe, żółte.

Jak już się zainteresujesz na dobre makijażem, to wtedy możesz sobie stopniowo kupować pędzle, na razie to nie ich brak, ale brak umiejętności mogą CIę ograniczać. Polecam kanały Pixiwoo, Lisy Eldridge (po angielsku), ale także na przykład KatOsu - one mają niektóre bardzo dobre tutoriale na youtube Lub śledzenie wątków w dziale Moje Makijaże.

I serio, pozbądź się tej kredki czarnej na dno szuflady, wyciągaj ją tylko od wielkiego dzwonu
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 09:14   #58
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak go znowu oczarować????

To prawda, bez pędzli też można sobie doskonale radzić.
Pierwsza ważna sprawa to faktycznie włosy, musisz koniecznie zmienić kolor.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 18:51   #59
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak go znowu oczarować????

To teraz czekamy na zdjęcie autorki wątku - miała dzisiaj fryzjera i kosmetyczkę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 21:05   #60
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Jak go znowu oczarować????

też czekam z niecierpliwością na zdjęcia po wizytach u fryzjera i kosmetyczki
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.