Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-24, 21:47   #3871
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
£adniutki. Ja intensywnie my¶lê nad 6/7 lub 6/71


Chodzi o Preference 05?
Kilka dni temu o nim tu pisa³am i poleca³am



Goldika a czyta³a¶, co ci radzi³am? Da³am ci dok³adny opis krok po kroku.


A mi siê baaardzo podoba w rudym i w br±zie
Tak o ten blondissimes czy jako¶ tak. Pamiêtam ¿e pisa³a¶ o Lorealu ktorego nie ma w PL ? to ten? w rossie jest jako "nowo¶æ"

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-24 o 21:49
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:50   #3872
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Tak to ten. Znaczy siê, ja mia³am 01 i w³asnie pisa³am, ¿e w PL go nie ma, ale za to jest 03 i 05
One siê tylko ró¿ni± odcieniem.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:58   #3873
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Tak to ten. Znaczy siê, ja mia³am 01 i w³asnie pisa³am, ¿e w PL go nie ma, ale za to jest 03 i 05
One siê tylko ró¿ni± odcieniem.
Ale Ty nim teraz robi³a¶? Bo ja trochê tu za wszystkimi nie nad±¿am
Pamiêtam ¿e k±piel robilas a potem co¶ ciemnego kladlas.

Te loreale chyba musz± mieæ bardzo wysoki oxy? Albo rozjasniacz w skladzie?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:27   #3874
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Najpierw robi³am k±piel, ale nic nie da³a. To potem dwa razy zrobi³am tym lorealem 01 i dopiero na to po³o¿y³am 6/75 i mam to co mam
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-24, 23:53   #3875
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem co mam na g³owie
A ja wiem - KAMELEONA

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ty to masz przygody
Jednak wola³abym mniej takich. Na szczê¶cie to jedyne takie do tej pory.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance mnie tez krowa gonila bo ja jestem taka ze MUSZE poglaskac kazde zwierze ktore spotkam na swojej drodze. No tak krowa dala sie poglaskac... i zakladam, ze gonila mnie bo chciala wiecej glaskania
Mnie krowy wol± poprze¿uwaæ. Zawsze zagarniaj± mi rêce / kurtkê / cokolwiek co wystaje jêzorkiem i dawaj w pysk mamlaæ
Odno¶nie g³askania wszystkiego, to ja po studiach mam to jeszcze bardziej skrzywione. Bo by³y i praktyki w zoo i w stajni. By³y wyjazdy terenowe do chlewni i obór.
Mia³am w rêku m³odziuteñkie jaszczurki, pytony jakie¶-tam, paj±ków i karaczanów nie chcia³am braæ, lata³a po mnie tamaryna bia³oczuba, g³aska³am antylopê bongo po czu³ku, poliza³a mnie ¿yrafa (kilka razy), obiera³am iguanê z naskórka
Szczurów, myszy, myszoskoczków, ¶winek morskich, królików ju¿ nie liczê
W stajni oberwa³am w g³owê od konia - z ³ba, kolejny mi prze¿uwa³ rêkawiczki, kurtkê i próbowa³ w³osy.
Ogólnie z koñmi chyba mia³am najwiêcej zabawy, ale i te¿ sporo strachu czasem, bo jednak zwierzê du¿e i czêsto narwane.

Weso³o by³o - nie ma co
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 07:04   #3876
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ponad 6lat jezdzilam intensywnie konno, w ferie i walacje spedzalam cale w stajni i tez nie raz mialam ciekaae konskie przygody kopniecia, nedepniecia, pogryzienia, przycisniecia do sciany, raz ogier na ktorym jechalam wyczul klacz to dopiero mi zycie mignelo przed oczami upadki tez byly. raz drut wbil mi sie w tylek, w przeszkody spadalam przy nauce skokow, raz ogier poniosl mnie przez lake i las, malo lba nie stracilam na drzewie ale z przyjemnoscia bym do tego wrocila gdybym miala czas i fundusze odpowoednie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 07:39   #3877
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski to moze nam sie barwniki przez rozjasnianie farbami nie wyplukaly albo cos? sama nie wiem co chce przekazac ale mam ten sam problem bo w sloncu mam spokojnie poziom 6, a w mieszkaniu 5... ciemne 5. W ogole przez to, ze mi farby ciemno chwytaja mam zaburzona postrzeganie kolorow bo moja 5 z illuminy dla wiekszosci z Was byla czernia. i jak teraz patrze to sie zgadzam.
Z tymi kolorami to kiedy¶ t³umaczyli tak: jak dasz jasn± farbê na ciemne w³osy to zostanie tylko po¶wiata. I mo¿e my macie t± po¶wiatê a nie rozja¶nione w³osy

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Poczekamy.
A Ty zdrowiej!
Ciê¿ko zdrowieæ przy chorych dzieciakach...


Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
aaa kupilam sobie szampon Dermena Repair do wlosow wypadajacych. Jakie super wlosy sa po nim! mialam kiedys zwykly Dermeny i tez byl ok, ale ten Repair jest genialny. oby tylko spelnil swoje zadanie i zahamowal wypadanie. Poprzednio spisal sie na piateczke
Musze chyba wypróbowaæ go ale m±¿ mnie z domu wyrzuci bo mamy ca³± pó³kê szamponów ju¿...

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ty tutaj ¿artujesz, a mnie kiedy¶ serio chcia³ traktor przejechaæ
Jecha³am rowerem drog±, akurat na zakrêcie, a z drogi podorz±dkowanej wyje¿d¿a³ facet traktorem (takie skrzy¿owanko w kszta³cie " Y " ). Chyba wyszed³ z za³o¿enia, ¿e wiêkszy jedzie pierwszy, bo ma³o mi dupy nie rozjecha³. Dobrze ¿e rów by³ p³ytki i w niego skrêci³am, bo geniusz by³ ju¿ jakie¶ 10 cm od tylnego ko³a roweru...

Ale mnie to i krowa goni³a (ja na rowerze, a ona za mn±), i cysterna z mlekiem te¿ sprawi³a, ¿e mia³am ca³e ¿ycie przed oczami bo faceta zarzuci³o na zakrêcie. W te wakacje facet uzna³, ¿e jak ma zielon± strza³kê warunkow± w prawo to jedzie pierwszy, a pieszy z normalnym zielonym na jego drodze bêd± czekaæ - no i zatrzyma³ siê 30 cm ode mnie.
Mnie chcia³ staranowaæ i mu siê uda³o. Jechali¶my z mê¿em samochodem (ma³ym jego s³u¿bowym). Ja w ci±¿y z pierwszym. I patrzymy w±ska ulica nic nie jedzie, to jedziemy dalej. Nagle traktor siê wynurzy³ z przyczep±, wiêc m±¿ dobi³ do skraju ulicy i krawê¿nika a tamta ¶winia jak jecha³a tak jecha³a. Jak pierdzieln±³ nas t± przyczep± (od strony mê¿a) to przesun±³ nas z samochodem o parê metrów, szyby huknê³y i rozwali³ nam ca³y bok. W³a¶ciwie to rozci±³ ca³y bok. Wyobra¼ sobie, ¿e jeszcze nam próbowa³ wmówiæ, ¿e m±¿ zapier... samochodem po ulicy jak wariat, kiedy my¶my akurat stanêli i czekali! W ¿yciu tak siê na obcego go¶cia nie nadar³am. Ten do mnie aby siê baba nie odzywa³a i jak ja mu wyjecha³am i wy³oni³am siê z wielkim brzuchem to mu siê dziwnie zrobi³o. Policja potem nawet do mnie z tekstem abym siê tak nie rzuca³a to im siê dosta³o. Z podniesionym g³osem na babkê warknê³am, ¿e mam prawo siê w☠☠☠☠... bo jestem w ci±¿y. A ta nagle o kurde a dobrze siê pani czuje? Karetki nie trzeba? To jej powiedzia³am, trzeba by³o siê wcze¶niej zainteresowaæ i spytaæ czy wszyscy s± w porz±dku (tak jak zawsze policja pyta) a nie tylko jako miejscowi podeszli¶cie do miejscowego w gumiakach a nie nawet do nas zajrzeæ czy wszystko ok. M±¿ wtedy kaza³ mi siê ju¿ zamkn±æ bo jeszcze dostanê mandat za obrazê policji... Chyba ju¿ wyobra¿asz sobie jak by³am z³a.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ


Niestety widaæ ju¿ jego wiek , s³abo s³yszy i widzi, ma chory krêgos³up, ale odk±d jest z nim ten m³ody to od¿y³, wiêcej siê rusza.

W s³oñcu to u Ciebie jest chyba 8?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


Rumpleteazer - Taki jest plan
Po fotkach to nic nie widaæ, ¿e ju¿ staruszek
W³osy w s³oñcu mam 8 ale w domu to 7.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Wczoraj wklei³am Wam zdjêcie moich w³osów, które w s³abym ¶wietle wygl±daj± na czarne. A teraz dwa dialogi z dzi¶.

I.
Znajoma spotkana na dworze, jak wysz³o s³oñce: Zmieni³a¶ kolor?
Ja: Tak (i ju¿ wiem, ¿e powie "ale ciemne")
Ona: Takie ja¶niejsze s±.
Ja:
Ona: Maj± taki jasny bia³y po³ysk i ¶wiec± siê na bia³o.
Ja:
(Jak przeanalizowa³am zdjêcia robione w s³oñcu, to zrozumia³am o co chodzi z tym bia³ym blaskiem. Dziwne to bardzo, ale rzeczywi¶cie pojawia siê. I to nie tylko kwestia fotografii, w lusterku jest tak samo)

II.
Dwie panie, które widuj± mnie mniej wiêcej co miesi±c, w ¶wietle jarzeniowym.
Pierwsza: O! Nie pozna³am!
Druga: Ja te¿. Tak ciemnych, to pani jeszcze nie mia³a.
Ja: (zajrza³am do lustra, w jarzeniowym moje w³osy wygl±daj± na kruczoczarne, nawet nuty br±zu w nich nie ma).

A poniewa¿ nie¼le siê dzi¶ zmacha³am, to zasiad³am przy komputerze i zaczê³am ogl±daæ zdjêcia z r±si, które czyni³am dokumentuj±c moje w³osy. I rzeczywi¶cie, jak u¿ywa³am Casting to w³osy mia³am w zbli¿onym kolorze na zdjêciach. S³oñce, cieñ, noc - prawie takie same. A od czasu Toucha... Nie wiem co mam na g³owie
No w³a¶nie dlatego mój mê¿u¶ czêsto nic nie zauwa¿a, bo i tak jak wraca do domu, to mam buro na g³owie, mimo ¿e ja tak jaram siê w s³oñcu przy oknie jakie one jasne.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance mnie tez krowa gonila bo ja jestem taka ze MUSZE poglaskac kazde zwierze ktore spotkam na swojej drodze. No tak krowa dala sie poglaskac... i zakladam, ze gonila mnie bo chciala wiecej glaskania


Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ponad 6lat jezdzilam intensywnie konno, w ferie i walacje spedzalam cale w stajni i tez nie raz mialam ciekaae konskie przygody kopniecia, nedepniecia, pogryzienia, przycisniecia do sciany, raz ogier na ktorym jechalam wyczul klacz to dopiero mi zycie mignelo przed oczami upadki tez byly. raz drut wbil mi sie w tylek, w przeszkody spadalam przy nauce skokow, raz ogier poniosl mnie przez lake i las, malo lba nie stracilam na drzewie ale z przyjemnoscia bym do tego wrocila gdybym miala czas i fundusze odpowoednie.
Konie to jedne z tych zwierz±t do których nawet zbli¿yæ siê nie mogê. Uczulenie. Nie muszê dotykaæ. Wystarczy stajnia albo zbli¿yæ siê do jednego na parê metrów i mam sza³ drapania i wysypki.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A mi siê baaardzo podoba w rudym i w br±zie
Specjalnie dla Ciebie:
jaaaaaaaaaaaa.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-25 o 07:42
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 08:47   #3878
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula slicznie Ci w tym rudym! tak z charakterem! w blond taka anielica jestes, a tu diablica
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 09:23   #3879
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula slicznie Ci w tym rudym! tak z charakterem! w blond taka anielica jestes, a tu diablica
¦licznie bo mia³am tonê podk³adu Normalnie to ró¿owo-czerwona na buzi by³am przy rudym.
I jeszcze jest ma³y problem... Ja zawsze jestem diablica, kolor w³osów mnie nie zmienia

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Na bloga wklei³am fotê "moje br±zy od czerwca 2012 do sierpnia 2013r."
http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...ponad-rok.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 10:21   #3880
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ponad 6lat jezdzilam intensywnie konno, w ferie i walacje spedzalam cale w stajni i tez nie raz mialam ciekaae konskie przygody kopniecia, nedepniecia, pogryzienia, przycisniecia do sciany, raz ogier na ktorym jechalam wyczul klacz to dopiero mi zycie mignelo przed oczami upadki tez byly. raz drut wbil mi sie w tylek, w przeszkody spadalam przy nauce skokow, raz ogier poniosl mnie przez lake i las, malo lba nie stracilam na drzewie ale z przyjemnoscia bym do tego wrocila gdybym miala czas i fundusze odpowoednie.
Ja po praktykach w stajni posz³am do niej na wolontariat razem z kole¿ank±. Chcia³am siê nauczyæ je¼dziæ, ale jako¶ ciê¿ko sz³o menad¿erstwu oddawanie na co "zarobi³y¶my" prac± - czyli wyszli z za³o¿enia, ¿e robiæ przy koniach to super, ale oddaæ godziny jazd to ju¿ nie bardzo. No i nie wykorzysta³am nawet wszystkich jazd, bo siê skoñczy³ rok akademicki, a ja wyprowadzi³am siê z akademika i potem doje¿d¿a³am od siebie poci±giem.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie chcia³ staranowaæ i mu siê uda³o. Jechali¶my z mê¿em samochodem (ma³ym jego s³u¿bowym). Ja w ci±¿y z pierwszym. I patrzymy w±ska ulica nic nie jedzie, to jedziemy dalej. Nagle traktor siê wynurzy³ z przyczep±, wiêc m±¿ dobi³ do skraju ulicy i krawê¿nika a tamta ¶winia jak jecha³a tak jecha³a. Jak pierdzieln±³ nas t± przyczep± (od strony mê¿a) to przesun±³ nas z samochodem o parê metrów, szyby huknê³y i rozwali³ nam ca³y bok. W³a¶ciwie to rozci±³ ca³y bok. Wyobra¼ sobie, ¿e jeszcze nam próbowa³ wmówiæ, ¿e m±¿ zapier... samochodem po ulicy jak wariat, kiedy my¶my akurat stanêli i czekali! W ¿yciu tak siê na obcego go¶cia nie nadar³am. Ten do mnie aby siê baba nie odzywa³a i jak ja mu wyjecha³am i wy³oni³am siê z wielkim brzuchem to mu siê dziwnie zrobi³o. Policja potem nawet do mnie z tekstem abym siê tak nie rzuca³a to im siê dosta³o. Z podniesionym g³osem na babkê warknê³am, ¿e mam prawo siê w☠☠☠☠... bo jestem w ci±¿y. A ta nagle o kurde a dobrze siê pani czuje? Karetki nie trzeba? To jej powiedzia³am, trzeba by³o siê wcze¶niej zainteresowaæ i spytaæ czy wszyscy s± w porz±dku (tak jak zawsze policja pyta) a nie tylko jako miejscowi podeszli¶cie do miejscowego w gumiakach a nie nawet do nas zajrzeæ czy wszystko ok. M±¿ wtedy kaza³ mi siê ju¿ zamkn±æ bo jeszcze dostanê mandat za obrazê policji... Chyba ju¿ wyobra¿asz sobie jak by³am z³a.
O ¿esz kurde... Nie ma co, ¶wietny gostek, a policjanci nie lepsi
Dlatego jak czytam takie rzeczy, to zastanawiam siê nad kupnem kamerki rejestruj±cej te¿ prêdko¶æ pojazdu do samochodu (jak ju¿ jaki¶ siê kiedy¶ kupi). Wtedy nie bêdzie, ¿e "panie, on gna³ jak wariat".


Dobra, lecê umyæ kud³y i do dentysty. 2 tygodnie temu z³ama³am / wy³ama³am sobie plombê - na mocniej wypieczonym, jak sucharek, to¶cie Eh... od razu biorê znieczulenie, bo mu siê tam chyba w gacie sfajdam jak bêdzie wierci³ bez. A jeszcze dopad³o mnie comiesiêczne "szczê¶cie" i krzy¿ na równi z flakami mnie napierdziela...
Dobra, idê bo zacznê siê ¿aliæ na wszystko po kolei zaraz.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-25 o 10:29
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 10:53   #3881
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw robi³am k±piel, ale nic nie da³a. To potem dwa razy zrobi³am tym lorealem 01 i dopiero na to po³o¿y³am 6/75 i mam to co mam
Dzieki za przypomnienie korci mnie ¿eby go wypróbowaæ ... a jak zniszczenia po nim? I jak oceniasz ile tonów realnie mo¿e zdj±æ?
Jak siê wogole czujesz w nowym kolorze? Przyzwyczailas siê czy kombinujesz ¿eby przyciemnic?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 11:12   #3882
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja po praktykach w stajni posz³am do niej na wolontariat razem z kole¿ank±. Chcia³am siê nauczyæ je¼dziæ, ale jako¶ ciê¿ko sz³o menad¿erstwu oddawanie na co "zarobi³y¶my" prac± - czyli wyszli z za³o¿enia, ¿e robiæ przy koniach to super, ale oddaæ godziny jazd to ju¿ nie bardzo. No i nie wykorzysta³am nawet wszystkich jazd, bo siê skoñczy³ rok akademicki, a ja wyprowadzi³am siê z akademika i potem doje¿d¿a³am od siebie poci±giem.



O ¿esz kurde... Nie ma co, ¶wietny gostek, a policjanci nie lepsi
Dlatego jak czytam takie rzeczy, to zastanawiam siê nad kupnem kamerki rejestruj±cej te¿ prêdko¶æ pojazdu do samochodu (jak ju¿ jaki¶ siê kiedy¶ kupi). Wtedy nie bêdzie, ¿e "panie, on gna³ jak wariat".


Dobra, lecê umyæ kud³y i do dentysty. 2 tygodnie temu z³ama³am / wy³ama³am sobie plombê - na mocniej wypieczonym, jak sucharek, to¶cie Eh... od razu biorê znieczulenie, bo mu siê tam chyba w gacie sfajdam jak bêdzie wierci³ bez. A jeszcze dopad³o mnie comiesiêczne "szczê¶cie" i krzy¿ na równi z flakami mnie napierdziela...
Dobra, idê bo zacznê siê ¿aliæ na wszystko po kolei zaraz.
Wspó³czujê @. Mi mówiono, ¿e po ci±¿y bêdzie lepiej... nie jest

A kamerka przyda siê zawsze jak kto¶ powie, ¿e to twoja wina, albo w ogóle aby takie filmiki potem na YT zapodawaæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 12:14   #3883
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

przyszly moje Kolestony <tu by sie przydal odpowiedni gif ale nie umiem ich szukac>

co do@ po ciazy to masakra... przed nic mnie nie bolalo, po ciazy zdycham.

kupilam sobie w biedrze talerzyki do sushi sesese w niedziele bedziemy robic pierwszy raz sushi samodzielnie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 12:19   #3884
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny czy macie mo¿e jakie¶ sprawdzone tutoriale jak obci±æ w³osy samemu? Chodzi mi konkretnie o podciecie jakies 5 cm koñcówek ale tak ¿eby by³y jako¶ fajnie wycieniowane, takie "¿ywe" ju¿ mi siê znudzi³o to ciêcie na prosto a nie chce i¶æ do fryzjerki bo siê bojê ¿e mi za du¿o wytnie i mi zostan± trzy w³osy na krzy¿
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:08   #3885
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
przyszly moje Kolestony <tu by sie przydal odpowiedni gif ale nie umiem ich szukac>

co do@ po ciazy to masakra... przed nic mnie nie bolalo, po ciazy zdycham.

kupilam sobie w biedrze talerzyki do sushi sesese w niedziele bedziemy robic pierwszy raz sushi samodzielnie.
http://mashable.com/wp-content/uploa...razy-dance.gif
http://replygif.net/i/237.gif

Kocham sushi

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy macie mo¿e jakie¶ sprawdzone tutoriale jak obci±æ w³osy samemu? Chodzi mi konkretnie o podciecie jakies 5 cm koñcówek ale tak ¿eby by³y jako¶ fajnie wycieniowane, takie "¿ywe" ju¿ mi siê znudzi³o to ciêcie na prosto a nie chce i¶æ do fryzjerki bo siê bojê ¿e mi za du¿o wytnie i mi zostan± trzy w³osy na krzy¿
Ja tam tne na "U". Wygl±da lepiej ni¿ prosto i nie mam nic postrzêpionego. http://www.youtube.com/watch?v=vi5-j5ReGDI
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:11   #3886
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wspó³czujê @. Mi mówiono, ¿e po ci±¿y bêdzie lepiej... nie jest

A kamerka przyda siê zawsze jak kto¶ powie, ¿e to twoja wina, albo w ogóle aby takie filmiki potem na YT zapodawaæ
Rosja to nie kraj, to stan umys³u

Tia... Po ci±¿y przejdzie... Moja mama tez tak gada. A jej znajome to jeszcze lepsze czasem, bo twierdz±, ¿e ch³opa potrzeba
Gówno prawda, odk±d mi siê zacz±³ @ to zawsze mnie krzy¿ napierdziela przez ca³y czas trwania. Czyli 6-7 dni. Bebechy bol± tylko przez pierwsze 2 dni i to tylko delikatnie.

Na bol±cy krzy¿ cudowna jest jazda konna. Podczas wolontariatu w stajni raz na pocz±tku @ posz³am wyje¼dziæ "zarobion±" godzinê, bo nie by³o innego terminu.
Zesz³am z konia po pó³ godzinie to nogi w beczkê u³o¿one by³y, ale krzy¿ przesta³ boleæ na ca³y tydzieñ.
Szkoda, ¿e nie mam nigdzie u siebie w mie¶cie stajni, a do najbli¿szej trzeba by jechaæ samochodem, bo do¶æ daleko jest...

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
przyszly moje Kolestony <tu by sie przydal odpowiedni gif ale nie umiem ich szukac>

co do@ po ciazy to masakra... przed nic mnie nie bolalo, po ciazy zdycham.

kupilam sobie w biedrze talerzyki do sushi sesese w niedziele bedziemy robic pierwszy raz sushi samodzielnie.
O matko pszczela !!! Kolejna ma farbê, ju¿ siê bojê co nawyprawia
A szukanie gifów jest proste. Wchodzê w google grafika i wpisujê sprawdzony wzór na szukanie " [uczucie, które chcê pokazaæ pisane po angielsku] kpop gif" i znajdujê bez problemu ¯eby by³o wiêcej wyników mo¿esz pomin±æ kpop

Wspó³czujê. Dlatego ja bojê siê co mo¿e byæ ze mn±, je¶li kiedy¶ jakim¶ cudem zajdê w ci±¿ê (bo przy mojej niechêci do zwi±zków i nie przepadaniu za dziecmi to jest sprawa w±tpliwa).

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy macie mo¿e jakie¶ sprawdzone tutoriale jak obci±æ w³osy samemu? Chodzi mi konkretnie o podciecie jakies 5 cm koñcówek ale tak ¿eby by³y jako¶ fajnie wycieniowane, takie "¿ywe" ju¿ mi siê znudzi³o to ciêcie na prosto a nie chce i¶æ do fryzjerki bo siê bojê ¿e mi za du¿o wytnie i mi zostan± trzy w³osy na krzy¿
Ja sama nadal szukam czego¶, bo nadal tej durnej grzywki nie obciê³am. A fryzjerce nie dam, bo znowu bêdê pó³ roku zapuszczaæ, ¿eby jako¶ wygl±daæ...
Jak znajdê co¶ ciekawego to dam znaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:20   #3887
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Rosja to nie kraj, to stan umys³u

Tia... Po ci±¿y przejdzie... Moja mama tez tak gada. A jej znajome to jeszcze lepsze czasem, bo twierdz±, ¿e ch³opa potrzeba
Gówno prawda, odk±d mi siê zacz±³ @ to zawsze mnie krzy¿ napierdziela przez ca³y czas trwania. Czyli 6-7 dni. Bebechy bol± tylko przez pierwsze 2 dni i to tylko delikatnie.

Na bol±cy krzy¿ cudowna jest jazda konna. Podczas wolontariatu w stajni raz na pocz±tku @ posz³am wyje¼dziæ "zarobion±" godzinê, bo nie by³o innego terminu.
Zesz³am z konia po pó³ godzinie to nogi w beczkê u³o¿one by³y, ale krzy¿ przesta³ boleæ na ca³y tydzieñ.
Szkoda, ¿e nie mam nigdzie u siebie w mie¶cie stajni, a do najbli¿szej trzeba by jechaæ samochodem, bo do¶æ daleko jest...



O matko pszczela !!! Kolejna ma farbê, ju¿ siê bojê co nawyprawia
A szukanie gifów jest proste. Wchodzê w google grafika i wpisujê sprawdzony wzór na szukanie " [uczucie, które chcê pokazaæ pisane po angielsku] kpop gif" i znajdujê bez problemu ¯eby by³o wiêcej wyników mo¿esz pomin±æ kpop

Wspó³czujê. Dlatego ja bojê siê co mo¿e byæ ze mn±, je¶li kiedy¶ jakim¶ cudem zajdê w ci±¿ê (bo przy mojej niechêci do zwi±zków i nie przepadaniu za dziecmi to jest sprawa w±tpliwa).



Ja sama nadal szukam czego¶, bo nadal tej durnej grzywki nie obciê³am. A fryzjerce nie dam, bo znowu bêdê pó³ roku zapuszczaæ, ¿eby jako¶ wygl±daæ...
Jak znajdê co¶ ciekawego to dam znaæ
No i dobrze mówi± znajome mamy, ¿e ch³opa trzeba Jazda konna z facetem te¿ wchodzi w grê... Tyle, ¿e nie ka¿dy lubi wtedy jednocze¶nie pokonywaæ morze czerwone...

A na serio co ma ch³op do tego? Mnie tam czy z ch³opem czy bez zawsze bola³o. Tyle, ¿e jak juz mia³am @ to mi mój gor±cy mê¿u¶ r±czkê k³ad³ na brzucho i grza³ a to pomaga³o. Pomaga³o te¿ wy¿ywanie siê na nim

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy macie mo¿e jakie¶ sprawdzone tutoriale jak obci±æ w³osy samemu? Chodzi mi konkretnie o podciecie jakies 5 cm koñcówek ale tak ¿eby by³y jako¶ fajnie wycieniowane, takie "¿ywe" ju¿ mi siê znudzi³o to ciêcie na prosto a nie chce i¶æ do fryzjerki bo siê bojê ¿e mi za du¿o wytnie i mi zostan± trzy w³osy na krzy¿
To ciekawe jest jak bys nie tylko koñce chcia³a ¶ci±æ: http://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:30   #3888
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i dobrze mówi± znajome mamy, ¿e ch³opa trzeba Jazda konna z facetem te¿ wchodzi w grê... Tyle, ¿e nie ka¿dy lubi wtedy jednocze¶nie pokonywaæ morze czerwone...

A na serio co ma ch³op do tego? Mnie tam czy z ch³opem czy bez zawsze bola³o. Tyle, ¿e jak juz mia³am @ to mi mój gor±cy mê¿u¶ r±czkê k³ad³ na brzucho i grza³ a to pomaga³o. Pomaga³o te¿ wy¿ywanie siê na nim


To ciekawe jest jak bys nie tylko koñce chcia³a ¶ci±æ: http://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI
Kobieto, rozwalasz mnie Ja nadal mam na wpó³ dzia³aj±ce znieczulenie po denty¶cie i dziwnie mi siê ¶miaæ

Ja te¿ nie wiem, co ma do tego facet. Chyba im siê we ³bach poprzewraca³o

A moja matula to krzywo na mnie patrzy jak w czasie @ biorê jedn± tabletkê przeciwbólow±/dzieñ przez pierwsze 2-3 dni, bo nie idzie wytrzymaæ Bo "jej nie boli nigdy mocno, to mnie te¿ nie mo¿e TAK boleæ, a jak trochê zaboli to wytrzymaæ trzeba"
Nie wiem co ona ma z niechêci± do tabletek i ka¿dego suplementu, ale powoli to mnie ju¿ chol*** bierze na jej gadanie.

Mia³am teraz badan± krew i mocz. Wysz³o mi do¶æ sporo bia³ka w moczu, lekko za niski dobry cholesterol i co¶ tam jeszcze delikatnie nie w normie, czyli wskazanie na nerki - tak przynajmniej powiedzia³a znajoma pielêgniarka po obejrzeniu wyników.
W poniedzia³ek idê do lekarza na obgadanie wyników, ale moja mama ju¿ wysnu³a teoriê, ¿e to od tranu, który pijê jakie¶ 1,5 tygodnia dopiero... O Biotebalu pewnie zapomnia³a, bo te¿ by powiedzia³a, ¿e to od tego jest
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-25 o 13:32
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:37   #3889
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kobieto, rozwalasz mnie Ja nadal mam na wpó³ dzia³aj±ce znieczulenie po denty¶cie i dziwnie mi siê ¶miaæ

Ja te¿ nie wiem, co ma do tego facet. Chyba im siê we ³bach poprzewraca³o

A moja matula to krzywo na mnie patrzy jak w czasie @ biorê jedn± tabletkê przeciwbólow±/dzieñ przez pierwsze 2-3 dni, bo nie idzie wytrzymaæ Bo "jej nie boli nigdy mocno, to mnie te¿ nie mo¿e TAK boleæ, a jak trochê zaboli to wytrzymaæ trzeba"
Nie wiem co ona ma z niechêci± do tabletek i ka¿dego suplementu, ale powoli to mnie ju¿ chol*** bierze na jej gadanie.

Mia³am teraz badan± krew i mocz. Wysz³o mi do¶æ sporo bia³ka w moczu, lekko za niski dobry cholesterol i co¶ tam jeszcze delikatnie nie w normie, czyli wskazanie na nerki - tak przynajmniej powiedzia³a znajoma pielêgniarka po obejrzeniu wyników.
W poniedzia³ek idê do lekarza na obgadanie wyników, ale moja mama ju¿ wysnu³a teoriê, ¿e to od tranu, który pijê jakie¶ 1,5 tygodnia dopiero... O Biotebalu pewnie zapomnia³a, bo te¿ by powiedzia³a, ¿e to od tego jest
Moja akurat podziela mój ból, bo sama tak mia³a. Ale ona ju¿ nic nie ma wiêc zawsze siê ze mnie ¶mieje jak zdycham Zosta³o mi jakie¶ 25lat z tym dziadostwem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-25 o 13:39
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 13:46   #3890
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja akurat podziela mój ból, bo sama tak mia³a. Ale ona ju¿ nic nie ma wiêc zawsze siê ze mnie ¶mieje jak zdycham Zosta³o mi jakie¶ 25lat z tym dziadostwem
No widzisz, ja mam gorzej + moja mama jest upierdliwa czasem do granic wytrzyma³o¶ci. Dodatkowo jak mówi³am ju¿ nieraz, nie chce mi do koñca wierzyæ jak co¶ mówiê Co wcale a wcale nie przeszkadza jej zadawaæ mi pytañ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 14:12   #3891
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No widzisz, ja mam gorzej + moja mama jest upierdliwa czasem do granic wytrzyma³o¶ci. Dodatkowo jak mówi³am ju¿ nieraz, nie chce mi do koñca wierzyæ jak co¶ mówiê Co wcale a wcale nie przeszkadza jej zadawaæ mi pytañ
Ja to t³umacze tym: te roczniki tak maj± To ju¿ chyba tzw choroba nazywana "bycie matk±..." Bojê siê, ¿e kiedy¶ i ja taka bêdê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 14:49   #3892
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to t³umacze tym: te roczniki tak maj± To ju¿ chyba tzw choroba nazywana "bycie matk±..." Bojê siê, ¿e kiedy¶ i ja taka bêdê
Moja mamuia nie jest taka w stosunku do mojego brata. Jedynie ja mam przer±bane z "pyta, a potem nie chce wierzyæ". M³odego pos³ucha, bo facet, a potem i tak koñczy siê na tym, ¿e to ja mia³am racjê

Podsumowuj±æ - je¶li nie machniesz sobie dziewczynki, to nie powinna¶ tak skoñczyæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 15:53   #3893
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mamuia nie jest taka w stosunku do mojego brata. Jedynie ja mam przer±bane z "pyta, a potem nie chce wierzyæ". M³odego pos³ucha, bo facet, a potem i tak koñczy siê na tym, ¿e to ja mia³am racjê

Podsumowuj±æ - je¶li nie machniesz sobie dziewczynki, to nie powinna¶ tak skoñczyæ
Ja za dzieci ju¿ podziêkujê Dziewczynki ju¿ nie chcê, bo baby s± wredne Wolê jednak ch³opaków
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:02   #3894
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja za dzieci ju¿ podziêkujê Dziewczynki ju¿ nie chcê, bo baby s± wredne Wolê jednak ch³opaków
A s³ysza³a¶, ¿e ch³opiec to -10 lat z ¿ycia matki?
Moja teraz to potwierdza, bo wiêcej "problemów" ma z m³odym ni¿ ze mn±.

A jak tam w³oski? My³a¶ ju¿, czy jeszcze siê boisz?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:10   #3895
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A s³ysza³a¶, ¿e ch³opiec to -10 lat z ¿ycia matki?
Moja teraz to potwierdza, bo wiêcej "problemów" ma z m³odym ni¿ ze mn±.

A jak tam w³oski? My³a¶ ju¿, czy jeszcze siê boisz?
A tam... W dzisiejszych czasach to z dziewczyn± wiêcej problemu. Jeszcze mi po s³oneczku w gimnazjum by zasz³a A ch³opak to chocia¿ se pou¿ywa

Ale fakt, ¿e nerwów mam sporo. Jak mówiê, ¿e mi w³osy ze stresu powypada³y to ludzie mnie pytaj±: A sk±d ty mo¿esz mieæ stres jak nie pracujesz i tylko z dzieciarni± w domu siedzisz. Mówiê im aby przyszli do mnie pomieszkaæ na tydzieñ albo na 20min spaceru z t± dwójk±... Po spacerze ju¿ o nic mnie nie pytaj±

A w³osy my³am ale mê¿a nie ma bo jest na targach i nie ma kto pstrykn±æ fot. W³osy nadal miêkkie to plus.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:17   #3896
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A tam... W dzisiejszych czasach to z dziewczyn± wiêcej problemu. Jeszcze mi po s³oneczku w gimnazjum by zasz³a A ch³opak to chocia¿ se pou¿ywa

Ale fakt, ¿e nerwów mam sporo. Jak mówiê, ¿e mi w³osy ze stresu powypada³y to ludzie mnie pytaj±: A sk±d ty mo¿esz mieæ stres jak nie pracujesz i tylko z dzieciarni± w domu siedzisz. Mówiê im aby przyszli do mnie pomieszkaæ na tydzieñ albo na 20min spaceru z t± dwójk±... Po spacerze ju¿ o nic mnie nie pytaj±

A w³osy my³am ale mê¿a nie ma bo jest na targach i nie ma kto pstrykn±æ fot. W³osy nadal miêkkie to plus.
W sumie to zale¿y jaki dzieciak jest. Ja by³am ma³ym diabe³kiem wcielonym, który nie potrafi³ prost± droga i¶æ, a mój brat grzecznie za r±siê maszerowa³.
A teraz ja jestem domatork± i ciê¿ko mnie z domu wyci±gn±æ na d³u¿ej, a m³odego to by tylko nosi³o po znajomych.

Znieczulenie przestaje dzia³aæ i pó³ gêby od strony tego rozwiercanego zêba mnie æmi... Najlepsze, ¿e czuje to æmienie w zêbach, które nie by³y ruszane Bo wiercone i wpakowane lekarstwo mia³am na górze, a pobolewaj± mnie te¿ te na dole


Ale kolor jest ok? Nie zaczê³o nic przebijaæ, czy nie jeste¶ w stanie dok³adnie zobaczyæ sama?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:28   #3897
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie to zale¿y jaki dzieciak jest. Ja by³am ma³ym diabe³kiem wcielonym, który nie potrafi³ prost± droga i¶æ, a mój brat grzecznie za r±siê maszerowa³.
A teraz ja jestem domatork± i ciê¿ko mnie z domu wyci±gn±æ na d³u¿ej, a m³odego to by tylko nosi³o po znajomych.

Znieczulenie przestaje dzia³aæ i pó³ gêby od strony tego rozwiercanego zêba mnie æmi... Najlepsze, ¿e czuje to æmienie w zêbach, które nie by³y ruszane Bo wiercone i wpakowane lekarstwo mia³am na górze, a pobolewaj± mnie te¿ te na dole


Ale kolor jest ok? Nie zaczê³o nic przebijaæ, czy nie jeste¶ w stanie dok³adnie zobaczyæ sama?
Nienawidzê dentysty. Sady¶ci nie ludzie.

A kolor? Ok, du¿o siê wymy³o - chyba bo woda bardzo kolorowa by³a. Zieleñ albo nie widzê albo ¼le patrzy³am. Na pewno nie jest idealnie, bo to dopiero pokryje farba.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:32   #3898
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Tylko to mi siê uda³o pstrykn±æ.
Jak tak patrzê to wychodzi zieleñ albo mam ju¿ zboczenie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg posza.jpg (41,6 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po szam.jpg (54,1 KB, 13 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:40   #3899
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko to mi siê uda³o pstrykn±æ.
Jak tak patrzê to wychodzi zieleñ albo mam ju¿ zboczenie.
ja zieleni nie widze na drugim foto masz jedno pasemko jakby mokre? albo tak sie ulozyla i jakby sie zaprzec to ono jest lekko zielonkawe ale nie sadze. To tak doszukujac sie na sile


ja jutro klade jeszcze raz garniera po calosci i robie odorsty mieszanka Kolestona albo w niedziele.

Kachula Sushi kocham ale sama nigdy nie robilam. Robilas moze? bo nie wiem z czym je zrobic, musze pogooglowac
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:44   #3900
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko to mi siê uda³o pstrykn±æ.
Jak tak patrzê to wychodzi zieleñ albo mam ju¿ zboczenie.
Na tym pierwszym leciutki zielony poblask widzê, ale nic ekstremalnego. Na drugim wcale zieleni nie widaæ.

Wniosek - do kolejnego farbowania unikaj miejsc, gdzie twoje w³osy mog± byæ mocno do¶wietlone i bêdzie git

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja jutro klade jeszcze raz garniera po calosci i robie odorsty mieszanka Kolestona albo w niedziele.
Szalejesz dziewczyno
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.