Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 13:11   #1411
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

089?
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:29   #1412
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

świetny ten black plum
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:30   #1413
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mi też się podoba będę nim robić w niedzielę, zastanawiam się z czym połączyć
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 15:04   #1414
nadka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Fajny fajny i dostępny w Sabince jak coś bo pisałam. Połączenie chyba fajne wyjdzie z 032 (brak tak jak i Hard)
nadka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:52   #1415
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

WOW, śliczny ten kolorek

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Tego malucha 9 W.
Robię pazurki tylko sobie i w praktyce jest wystarczająca. To, że nie jest zabudowana to dla mnie plus

Chyba też się skuszę na tę lampkę
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 22:22   #1416
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A ja dzisiaj po 12 dniach zdjęłam semilaczki (ze względu na odrost), no i zadowolona nie jestem. Wydaje mi się, że część bazy została na poznokciach Ale z racji tego, że i tak są cienkie to nie chce ich męczyć już bloczkiem. Jutro zrobię skórki i jadę z kolejnym mani

nie mówiłam Wam, ale zaczęłam też olejowanie i o dziwo po 10 dniach widze efekty (może to też troche efekt hybryd), na niektórych paznokciach płytka się wydłużyła.

Mam ciągle problem z pajączkami na hybrydach i zastanawiam się nad porcelaną, ewentualnie metodą baza --> akryl albo obróbką hybrydy trochę tak jak żel (w sensie w tym miejscu co pękają to nałożyć jeszcze jedną warstę hybrydy na środek). Jestem też na 105 stronie pierwszej części wątku (Lakiery hybrydowe) i czytam i czytam i skończyć nie mogę Ale jadę dalej strona po stronie, może tam coś się doszukam jeszcze ciekawego o pajączkach, bo nie jestem pewna czy bardziej elastyczna hybryda by pomogla i czy jest taka.

Trzymajcie kciuki za moje wytrwanie
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 22:59   #1417
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Jakiego topu uzywasz? Mi pajaczkowaly na topie mollona i gelisha. Z Eco nie mam tego problemu, chyba ze na prawde mocno eksploatowalam dlonie. Czym olejujesz? Ja chyba tez zaczne. Zrobilam mieszanke olejow dla mamy, bo miala skorki narastajace nawet na polowe plyti paznokcia. Od kiedy uzywa olejkow i usuwam jej skórki sally hansenem, nawet po 3 tyg ma ladne pazury, tzn nie narastaja juz tak. Niestety wydluzenia plytki jeszcze u niej nie zauwazylam. Jaki olej daje najlepsze efekty?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 23:13   #1418
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj po 12 dniach zdjęłam semilaczki (ze względu na odrost), no i zadowolona nie jestem. Wydaje mi się, że część bazy została na poznokciach Ale z racji tego, że i tak są cienkie to nie chce ich męczyć już bloczkiem. Jutro zrobię skórki i jadę z kolejnym mani

nie mówiłam Wam, ale zaczęłam też olejowanie i o dziwo po 10 dniach widze efekty (może to też troche efekt hybryd), na niektórych paznokciach płytka się wydłużyła.

Mam ciągle problem z pajączkami na hybrydach i zastanawiam się nad porcelaną, ewentualnie metodą baza --> akryl albo obróbką hybrydy trochę tak jak żel (w sensie w tym miejscu co pękają to nałożyć jeszcze jedną warstę hybrydy na środek). Jestem też na 105 stronie pierwszej części wątku (Lakiery hybrydowe) i czytam i czytam i skończyć nie mogę Ale jadę dalej strona po stronie, może tam coś się doszukam jeszcze ciekawego o pajączkach, bo nie jestem pewna czy bardziej elastyczna hybryda by pomogla i czy jest taka.

Trzymajcie kciuki za moje wytrwanie
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jakiego topu uzywasz? Mi pajaczkowaly na topie mollona i gelisha. Z Eco nie mam tego problemu, chyba ze na prawde mocno eksploatowalam dlonie. Czym olejujesz? Ja chyba tez zaczne. Zrobilam mieszanke olejow dla mamy, bo miala skorki narastajace nawet na polowe plyti paznokcia. Od kiedy uzywa olejkow i usuwam jej skórki sally hansenem, nawet po 3 tyg ma ladne pazury, tzn nie narastaja juz tak. Niestety wydluzenia plytki jeszcze u niej nie zauwazylam. Jaki olej daje najlepsze efekty?
Ja używam oliwki Alterra z Rossmana, migdał i papaja czy jakoś tak. Rzeczywiście paznokcie są wydłużone i nie rozdwajają się tak jak kiedyś
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 23:23   #1419
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Wszystko było z Semilaca. Pisałyście, żeby spiłować top i pomalowac jeszcze raz, ale na długo nie pomogło. Wydaje mi się, że to dlatego, ze paznokcie mam jak papier, jak już były dłuższe to w połączeniu z całodziennym stukaniu na kompie (albo obsłudze ksera;p) hybryda nie wytrzymywała. Bo te pajączki to nie to, że sam top pęka, tylko aż do bazy.

Co do olejków to ja się nie znam. Przeczytałam baaaardzo ogólnie wątek o olejowaniu. Wzięłam słoik, dolałam pół butelki (małej) oleju rycynowego, pół butelki (dużej) oleju arganowego (co jak potem doczytałam było zbeszczeszczeniem, bo podobno za szlachetny zeby go tyle dodawać) no i na koniec jeszcze chlusnęłam troche oliwy z oliwek bo stała na blacie. Mnie pasuje. Bo i tak mam mocno suchą skórę rąk, to się nawilża, a co do tego przyrostu to tak jak mówię, nie wiem czy to do końca te olejki, bo po 10 dniach to chyba nie powinno być rewelacji aż takiej, ale wydaje mi się, że płytka po bokach paznokci na niektórych zaczęła przyrastać. No ale pyknę jutro fociszkę i jak następnym razem zdejmę hybrydy to porównam zdjęcia

Edytowane przez Magdutka
Czas edycji: 2015-01-30 o 23:24
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 00:22   #1420
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Spróbuj może sypać akryl na utwardzony top. Paznokcie będą twardsze. Sama dlugo stosowalam ta metode. Teraz pazury mi sie wzmocnily i uzywam samej hybrydy.

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Dziewczyny w Warszawie w hurtowni Progres na Konarskiego sa Semilac. To przy Ratuszu Bemowo, nie byłam tam jeszcze, ale kolezanka ostatnio kupila. Muszę w końcu tam podjechac. Przejeżdżam tamtędy prawie codziennie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 07:30   #1421
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jakiego topu uzywasz? Mi pajaczkowaly na topie mollona i gelisha. Z Eco nie mam tego problemu
Gdzie można dostać ten top Eco ? Wpisywałam na allegro ale nie znalazło mi
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 08:31   #1422
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Albo hard - ja mam miekkie i on pomaga
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 08:35   #1423
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Wszystko było z Semilaca. Pisałyście, żeby spiłować top i pomalowac jeszcze raz, ale na długo nie pomogło. Wydaje mi się, że to dlatego, ze paznokcie mam jak papier, jak już były dłuższe to w połączeniu z całodziennym stukaniu na kompie (albo obsłudze ksera;p) hybryda nie wytrzymywała. Bo te pajączki to nie to, że sam top pęka, tylko aż do bazy.

Co do olejków to ja się nie znam. Przeczytałam baaaardzo ogólnie wątek o olejowaniu. Wzięłam słoik, dolałam pół butelki (małej) oleju rycynowego, pół butelki (dużej) oleju arganowego (co jak potem doczytałam było zbeszczeszczeniem, bo podobno za szlachetny zeby go tyle dodawać) no i na koniec jeszcze chlusnęłam troche oliwy z oliwek bo stała na blacie. Mnie pasuje. Bo i tak mam mocno suchą skórę rąk, to się nawilża, a co do tego przyrostu to tak jak mówię, nie wiem czy to do końca te olejki, bo po 10 dniach to chyba nie powinno być rewelacji aż takiej, ale wydaje mi się, że płytka po bokach paznokci na niektórych zaczęła przyrastać. No ale pyknę jutro fociszkę i jak następnym razem zdejmę hybrydy to porównam zdjęcia
ja posiadam top semilac i nie mam pajączków, ale mam stosunkowo twarde paznokcie więc pewnie tu leży przyczyna tak jak już sie domyślasz musze spróbować olejowania, już sie do tego zabieram długo długo. A co do przyrostu płytki - moja przyrosła o 2 mm po kilku miesiącach noszenia hybryd w styczniu 2014 biała końcówka zaczynała mi się przed końcem opuszka więc gdy miałam paznokcie do zera zjechane to trzeba było czekać ok 3 tyg żeby zaczeły wystawać za palec obecnie biała końcówka zaczyna się idealnie równo z końcem opuszka zauważyłam tą zmiane jakoś po wakacjach
Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Gdzie można dostać ten top Eco ? Wpisywałam na allegro ale nie znalazło mi
wpisz Eco Star Nail, wtedy wyskoczy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 08:39   #1424
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Spróbuj może sypać akryl na utwardzony top. Paznokcie będą twardsze. Sama dlugo stosowalam ta metode. Teraz pazury mi sie wzmocnily i uzywam samej hybrydy.

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Dziewczyny w Warszawie w hurtowni Progres na Konarskiego sa Semilac. To przy Ratuszu Bemowo, nie byłam tam jeszcze, ale kolezanka ostatnio kupila. Muszę w końcu tam podjechac. Przejeżdżam tamtędy prawie codziennie
I harda niedawno jeszcze mieli, koleżanka mi kupowała. Dziś będę się z nią widzieć to w końcu odbiorę
Poza tym są Semilaki w Progresie na 11 Listopada (Praga Północ) i Medical Beauty Group na Grenadierów (Praga Południe)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 08:58   #1425
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ostatnio kupilam wlasnie na 11 listopada, ale np 105 nie mieli
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 09:22   #1426
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Spróbuj może sypać akryl na utwardzony top. Paznokcie będą twardsze. Sama dlugo stosowalam ta metode. Teraz pazury mi sie wzmocnily i uzywam samej hybrydy.
A w takim razie jaki akryl polecasz? na tym to już totalnie się nie znam ;p

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Albo hard - ja mam miekkie i on pomaga
O tym też myślałam, ale obecnie jak wiadomo braki

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja posiadam top semilac i nie mam pajączków, ale mam stosunkowo twarde paznokcie więc pewnie tu leży przyczyna tak jak już sie domyślasz musze spróbować olejowania, już sie do tego zabieram długo długo. A co do przyrostu płytki - moja przyrosła o 2 mm po kilku miesiącach noszenia hybryd w styczniu 2014 biała końcówka zaczynała mi się przed końcem opuszka więc gdy miałam paznokcie do zera zjechane to trzeba było czekać ok 3 tyg żeby zaczeły wystawać za palec obecnie biała końcówka zaczyna się idealnie równo z końcem opuszka zauważyłam tą zmiane jakoś po wakacjach
Jestem prawie pewna, że to przez płytkę i eksploatację. Bo nic nie odpada, tylko pęka w poprzek. Na ciemnych kolorach to nawet nie widać, ale na jaśniejszych tak. Skróciłam pazurki i machnę mani, a za 2, 3 tygodnie najwyzej strzelę tego harda albo akryl. Może coś wyczytam jeszcze w wątkach ciekawego

Dzięki Dziewczyny za rady

Co do olejowania to jakoś szybko wprowadziłam te nawyk (o dziwo, bo juz kiedys próbowałam i nic nie wyszlo;p). Efekty to będą pewnie dopeiro po jakiś 3 miesiącach. No ale hybrdyki mam na paznokciach juz ponad miesiąc, więc może coś tam też dlatego zaczęło przyrastać.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 09:32   #1427
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A w takim razie jaki akryl polecasz? na tym to już totalnie się nie znam ;p



O tym też myślałam, ale obecnie jak wiadomo braki



Jestem prawie pewna, że to przez płytkę i eksploatację. Bo nic nie odpada, tylko pęka w poprzek. Na ciemnych kolorach to nawet nie widać, ale na jaśniejszych tak. Skróciłam pazurki i machnę mani, a za 2, 3 tygodnie najwyzej strzelę tego harda albo akryl. Może coś wyczytam jeszcze w wątkach ciekawego

Dzięki Dziewczyny za rady

Co do olejowania to jakoś szybko wprowadziłam te nawyk (o dziwo, bo juz kiedys próbowałam i nic nie wyszlo;p). Efekty to będą pewnie dopeiro po jakiś 3 miesiącach. No ale hybrdyki mam na paznokciach juz ponad miesiąc, więc może coś tam też dlatego zaczęło przyrastać.
To pozostaje akryl lub czekac na harda
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 10:29   #1428
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Akryl jakikolwiek, odezwij sie na pw. Podziele sie z toba moim bo mam go duzo i chyba nigdy nie zuzyje.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 12:45   #1429
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wpisz Eco Star Nail, wtedy wyskoczy
czy to ten ?
http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/37
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 12:47   #1430
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dokladnie ten
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 15:04   #1431
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Ostatnio kupilam wlasnie na 11 listopada, ale np 105 nie mieli
A ile tam kosztują ?
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 16:59   #1432
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

26zl
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 17:32   #1433
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
26zl
Dziękuję
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 10:50   #1434
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Slonce swieci jak szalone, az nabralam ochoty na jakis neon na pazurach
Obecne nosze dopiero od wtorku i walcze ze soba, zeby nie zmieniac tak szybko ...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 11:14   #1435
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

skąd ja to znam jakbym mogła to bym co trzeci dzień zmieniała na nowe, ale jaki wtedy sens robienia hybrydy a odnośnie pogody za oknem - w takich momentach ciesze sie że mam na pazurkach 103 zawsze możesz zrobić "odświeżenie" mani
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 11:57   #1436
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Wlasnie mam odswiezony Black plum zrobilam na spilowanym prussian, grey i blue inku
Polubilas sie juz z 103? Ja go uwielbiam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:08   #1437
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

polubiłam i to bardzo wszyscy się tym kolorem zachwycają więc i ja zaczęłam. Najbardziej mnie urzekło to że w jednym świetle 103 jest różowy, a w innym (przygaszonym) krwisto czerwony
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:44   #1438
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

To prawda, kolor jest cudowny i zaskakuje zmiana odcieni. Cos czuje ze dluzej niz tydzien nie wytrzymam z jednym kolorem, biorac pod uwage ze mam tyle nowych, jeszcze nie uzywanych...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:54   #1439
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja właśnie też. W kolejce czeka kilka które koniecznie musze wypróbować m.in 039, 107, 018 i 102 (tego ostatniego nie moge sie doczekać bo cudny jest) w najbliższym czasie raczej uda mi sie spróbować 039 - robiłam mani w środe jak sie nie myle, przed walentynkami nie będzie mi się chciało ściągać do zera więc pewnie odświeże paznokcie na kolejny tydzień. 039 powinien mi przykryć 103
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 16:17   #1440
ciociuchna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Witam.
Dziewczyny możecie podrzucić jakieś strony gdzie najtaniej można kupić Semilaci.
ciociuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.