Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-31, 13:39   #4711
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny, jak się wymawia tę nazwę lakierów Anny? bo ogólnie ta marka skąd pochodzi? Czyta się tak jak się pisze czy jakoś inaczej?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 13:51   #4712
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Anny to marka niemiecka:
http://www.anny-cosmetics.de/en/

Więc powinno się wymawiać ''Anni"
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 13:57   #4713
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A włoską markę I Coloniali?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 14:29   #4714
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się wymawia tę nazwę lakierów Anny? bo ogólnie ta marka skąd pochodzi? Czyta się tak jak się pisze czy jakoś inaczej?
Babeczka w D wymawiała to jakoś wczoraj tak Enni ale tym sie nie sugeruj
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 14:36   #4715
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Nowy kod w Estee Lauder: ENVY minipomadka Pure Color Envy Sculptig GRATIS przy zamówieniu od 250zł. Nie łączy się z innymi ofertami.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 15:40   #4716
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


xPoziomkox Nie wiem jak jest w Warszawie, ale wiem jak jest w Łodzi. Tu fajne mieszkania na wynajem rozchodzą się pocztą pantoflową, a to co jest w ogłoszeniach to strata czasu - wynajmują ludzie bez tytułu własności, kamienice przeznaczone wkrótce do rozbiórki.

Mogę Wam opowiedzieć moją historię z przedwczoraj. Jak pisałam, wystawiam parę ciuszków na olx, w tym używane szpilki za darmo. Dzwoni do mnie facet i pyta, czy osobiście chodziłam w tych butach. Ja mu na to, że chodziłam, buty są w bardzo dobrym stanie, ale trzeba osobiście przymierzyć i zapraszam 'żonę' lub inną Panią do przymierzenia. A on na to:" Czy Pani stópka osobiście w nich chodziła?" No normalnie sekstelefon sobie zrobił i w porę zorientowałam się skąd to sapanie.

Musiałam zlikwidować konto, bo były też wiadomości. Ostatni raz wystawiłam coś za darmo. Na takie ogłoszenia odpowiadają cwaniacy albo czubki.
Bardzo często jak wystawiałam buty na olx to miałam takie wiadomości mailem lub na gg ( telefonu akurat tam nie podaję ). Zazwyczaj propozycja kupna ale buty muszą być mocno znoszone, najlepiej z zapaszkiem i wtedy Pan też będzie ciągle u mnie kupował skarpety

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nowy kod w Estee Lauder: ENVY minipomadka Pure Color Envy Sculptig GRATIS przy zamówieniu od 250zł. Nie łączy się z innymi ofertami.
Też właśnie dostałam maila i chciałam się skusić, ale w sumie nie wiem na co. Chyba jestem chwilowo zaspokojona kosmetycznie ( po ostatnich prezentach od męża )

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

A przy okazji muszę pochwalić pędzel Hakuro H50S, chyba lepiej mi się make up podoba niż nałożony Beauty blenderem no i kamuflaż Catrice, takie cudo za takie grosze, aż jestem w szoku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-05-31 o 15:38
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 17:22   #4717
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Weekend przyszedł i na wątku ciszaaa Żółty kwiatuszek po lewej stronie ekranu zwiastuje poniedziałek
Co tam dziewczyny słychać? Macie jakieś ciekawe historie? Ja Wam opowiem z wczoraj Szukam mieszkania.. Znalazłam świetne, w niskiej cenie, zdecydowałam się brać. I.. chcieli mnie oszukać Koleś nagle zażyczył sobie zaliczkę 100-200 zł, już chciał podawać numer konta i mój TŻ stwierdził, że ok, wyśle zaliczkę, ale najpierw niech to bedzie gdzieś na piśmie, więc skierował gościa na maila. Po paru minutach nagle pisze, że ktoś był przed chwilą w mieszkaniu (srsly? ) i bierze to mieszkanie od zaraz i w ogole spie*******jcie jednym słowem. Próbowaliśmy się dodzwonić, ale nikt nie odbierał. Wszystko jasne. Chcieli dostać szybkie dwie stówy i zmyć się bez słowa Ludzie to mają tupet Dobrze, że się zorientowaliśmy w porę.
W Warszawie jakaś baba robiła takie przekręty i właśnie 100-200 zł wyciągała od zainteresowanych osób mieszkaniem, a poszkodowani nic nie mogli zrobić, bo podobno oszustwo o takiej wartości nie ma żadnego znaczenia i jest to za niska szkodliwość Mi witki wczoraj opadły, bo już się nastroiłam na to mieszkanie
11 lat temu w Poznaniu, będąc w 8 miesiącu ciąży podpisałam umowę o wynajem mieszkania, zapłaciłam zaliczkę 600 zł, i miesiąc później z transportem 200 km odległości idziemy z meblami, a tam 5 kolejnych poszkodowanych, niektórzy nawet zapłacili za rok z góry. Obrotni studenci wynajmowali to mieszkanie i dysponowali skradzionym dowodem osobistym, jeden z nich był łudząco podobny do pana ze zdjęcia w dowodzie osobistym. Na przyszłość nauczyliśmy się sprawdzać akt własności lub umowę ze spółdzielni mieszkaniowej. Oczywiście oszustów nie odnaleziono...

Edytowane przez vessa
Czas edycji: 2015-05-31 o 17:24
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 17:27   #4718
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez vessa Pokaż wiadomość
11 lat temu w Poznaniu, będąc w 8 miesiącu ciąży podpisałam umowę o wynajem mieszkania, zapłaciłam zaliczkę 600 zł, i miesiąc później z transportem 200 km odległości idziemy z meblami, a tam 5 kolejnych poszkodowanych, niektórzy nawet zapłacili za rok z góry. Obrotni studenci wynajmowali to mieszkanie i dysponowali skradzionym dowodem osobistym, jeden z nich był łudząco podobny do pana ze zdjęcia w dowodzie osobistym. Na przyszłość nauczyliśmy się sprawdzać akt własności lub umowę ze spółdzielni mieszkaniowej. Oczywiście oszustów nie odnaleziono...
O kurde!!! Boże, ludzie to mają pomysły...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 20:03   #4719
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
chyba tylko KISS15 od 159
i KICKIC od 200
może jeszcze ktorys z tych:
XV58DL - 10 % przy zakupach powyzej 120 zł
001KLPL - 10%
85PXEM3W -20zł powyzej 150 zł za newsletter
018MNPL - -10%
LATO15 -10%


poza tym nic nie wchodzi probuje od wczoraj z MAMA15, 4MAMA i CALVIN i niestety nic
Który z tych kodów co daje? Który daje najwięcej korzyści? Zamawiam meteoryty i chciałabym wykorzystać jakiś rabat. Póki co widzę jedynie 10%.

Rozumiem, że mogę wybrać jeden z nich, a nie kilka.



I jeszcze jedno, czy Douglas jest w Paybacku?

Edytowane przez czmarta
Czas edycji: 2015-05-31 o 20:14
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 20:36   #4720
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno, czy Douglas jest w Paybacku?
Tak
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 21:03   #4721
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Który z tych kodów co daje? Który daje najwięcej korzyści? Zamawiam meteoryty i chciałabym wykorzystać jakiś rabat. Póki co widzę jedynie 10%.

Rozumiem, że mogę wybrać jeden z nich, a nie kilka.
Możesz użyć wszystkich kodów, jakie zaakceptuje system - jeden rabat + gratisy.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 21:04   #4722
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Który z tych kodów co daje? Który daje najwięcej korzyści? Zamawiam meteoryty i chciałabym wykorzystać jakiś rabat. Póki co widzę jedynie 10%.

Rozumiem, że mogę wybrać jeden z nich, a nie kilka.



I jeszcze jedno, czy Douglas jest w Paybacku?
1. Jeśli chodzi o kody rabatujące ceny to one się nie łączą - możesz wybrać jeden, ale do tego możesz wpisać kilka na gratisy
2. Tak Douglas jest w Paybacku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 21:37   #4723
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Anny to marka niemiecka:
http://www.anny-cosmetics.de/en/

Więc powinno się wymawiać ''Anni"
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Babeczka w D wymawiała to jakoś wczoraj tak Enni ale tym sie nie sugeruj
Dzięki

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A włoską markę I Coloniali?
I Coloniali – i koloniali (nie: aj koloniali)

http://smaruje.blogspot.com/2013/09/...etycznych.html
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 22:19   #4724
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość

I Coloniali – i koloniali (nie: aj koloniali)

http://smaruje.blogspot.com/2013/09/...etycznych.html
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 02:51   #4725
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny, są teraz jakieś fajne kody do Tołpy? Bo chcę zrobić naprawdę mini zamówionko - krem do rąk z czarną różą i mini krem ujędrniający dermo body mum i tak czekam na atrakcyjny kod na maila, a tu nic I wiecie może (tak orientacyjnie ) kiedy będzie tańsza wysyłka paczkomatem?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 04:44   #4726
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są teraz jakieś fajne kody do Tołpy? Bo chcę zrobić naprawdę mini zamówionko - krem do rąk z czarną różą i mini krem ujędrniający dermo body mum i tak czekam na atrakcyjny kod na maila, a tu nic I wiecie może (tak orientacyjnie ) kiedy będzie tańsza wysyłka paczkomatem?
Dopiero była darmowa dostawa, więc teraz narazie nic pewnie nie będzie ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 06:22   #4727
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczynki - wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka
p.s. super ofert na mini zamówienia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 06:27   #4728
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczynki - wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka
p.s. super ofert na mini zamówienia
dziekuję i najwzajem oczywiście - oby z okazji nowego miesiąca D i S wyskoczyły z super ofertami
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 07:01   #4729
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są teraz jakieś fajne kody do Tołpy? Bo chcę zrobić naprawdę mini zamówionko - krem do rąk z czarną różą i mini krem ujędrniający dermo body mum i tak czekam na atrakcyjny kod na maila, a tu nic I wiecie może (tak orientacyjnie ) kiedy będzie tańsza wysyłka paczkomatem?
Xandrine_Marie A nie dostałaś mailingu? Informowałam o nim chyba na wszystkich możliwych forach. Do 26 maja była darmowa dostawa, w tym do paczkomatów.
Wystarczyło zamówić tylko maseczkę za 5,25zł, aby dostać 5 próbek za 1gr oraz 1 miniprodukt gratis= żel do mycia twarzy lub maska do włosów zwiększająca objętość Gardenia tahitańska.
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczynki - wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-01 o 07:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 07:12   #4730
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Hejka!
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka

Testowałam w weekend mini szminę Guerlain i nie jest taka żarówiasta, jak w opakowaniu nałożyłam cienką warstwę i wyszedł u mnie taki fajny koralowy kolor opakowanie tej szmineczki jest cudne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 07:36   #4731
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejka!
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka

Testowałam w weekend mini szminę Guerlain i nie jest taka żarówiasta, jak w opakowaniu nałożyłam cienką warstwę i wyszedł u mnie taki fajny koralowy kolor opakowanie tej szmineczki jest cudne
Suuuper, ale mnie kuszą te meteorki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 07:47   #4732
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Suuuper, ale mnie kuszą te meteorki
Zrób sobie prezent na DD
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 07:54   #4733
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Wspaniałego Dnia Dziecka :-*
Byłam wczoraj w outlecie Ryłko i niestety ceny duże 129, 159, 199zł. Moje 38 za duże, czekam na 37,5.
Buty na sklepie średnio ładne...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 07:56   #4734
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

No odpuściłam sobie ostatnio zaglądanie na fora, a mailingu właśnie nie dostałam No nic, poczekam cierpliwie na jakąś ofertę
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 08:08   #4735
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zrób sobie prezent na DD
ja bym sobie chętnie zrobiła ale w D została tylko połowa próbek, oferty miesiaca brak i nowych prezentów też ciekawe kiedy będzie box w S czy w pierwszej połowie czerwca czy raczej w drugiej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 08:10   #4736
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zrób sobie prezent na DD
no właśnie jakoś nie umiem podjać decyzji może poczekam do czwartku - aaaa to jest boże ciało - pewnie nie będzie fajnego prezentu ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 08:18   #4737
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja bym sobie chętnie zrobiła ale w D została tylko połowa próbek, oferty miesiaca brak i nowych prezentów też ciekawe kiedy będzie box w S czy w pierwszej połowie czerwca czy raczej w drugiej
Też czekam na boxa ciekawe, co tam wrzucą tym razem
A opłaciłaś zamówienie z Sensai z D.?

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no właśnie jakoś nie umiem podjać decyzji może poczekam do czwartku - aaaa to jest boże ciało - pewnie nie będzie fajnego prezentu ...
Może będzie w środę lub piątek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 08:18   #4738
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też czekam na boxa ciekawe, co tam wrzucą tym razem
A opłaciłaś zamówienie z Sensai z D.?

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



Może będzie w środę lub piątek
A nie wiecie co to za próbki są w tym gratisowym zestawie
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 08:18   #4739
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Wrzucam obiecane foty z sobotniego szaleństwa w Douglasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215331.jpg (36,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215337.jpg (28,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215352.jpg (29,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215422.jpg (36,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215436.jpg (36,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215441.jpg (40,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215448.jpg (36,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215522.jpg (37,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215543.jpg (36,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215616.jpg (36,5 KB, 19 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 08:20   #4740
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

część druga

edit: pytaliście jakie gratisy były:
-torba plażowa Guerlain (na zdjęciu jeszcze w folii była)
-kosmetyczka Guerlain z miniaturkami: tusz G, mini płyn dwufazowy, próbka La Petite robe noir edt, miniaturka Aqua serum
-kosmetyczka Estee Lauder z miniaturkami: podkład oraz krem do twarzy Day Wear

-moja siostra zamiast kosmetyczki Guerlain z miniatukami dostała kosmetyczkę See by Chloe (również na zdjęciach), bo zabrakło kosmetyczek Guerlain, ale też dostała torbę plażową i kosmetyczkę Estee Lauder z miniaturkami

mini tusz Estee Lauder nie był w tej kosmetyczce - dostałam dodatowy gratis i jeszcze poprosiłam panie o dwie robione próbki Guerlain (Aqua light serum oraz krem pod oczy Guerlain - nie ma ich na zdjęciach) i dostałam bez problemu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215801.jpg (36,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_215813.jpg (25,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_220155.jpg (34,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_220226.jpg (31,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_220328.jpg (34,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150530_220357.jpg (27,7 KB, 28 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-06-01 o 08:24
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.