Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-22, 17:45   #1801
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

No i mi też Silly się podoba już, piękna taki typowy cukierkowy róż, ale no... piękny

I jak żyć, ile można pomadek kupować, już promocja w D. mnie pokonała
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:51   #1802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wypytywałam jeszcze raz pana Macowego trenera o ten podkład z gabeczka - ponoc krycie podobne jak Waterweight. No to już wiem, ze raczej odpada, wolę deczko bardziej kryjące.
Z Chanela teraz wyszedł nowy płynny Les Beiges i tez chyba delikatnie kryjacy. Kurcze, no przeciez nie kazdy ma idealna cere - pogłupieli z takimi podkładami nagle?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-01-22 o 18:27
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:26   #1803
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wypytywałam jeszcze raz pana Macowego trenera o ten podkład z gabeczka - ponoc krycie podobne jak Waterweight. No to już wiem, ze raczej odpada, wolę deczko bardziej kryjące.
Z Chanela teraz wyszedł nowy płynny Les Beoges i tez chyba delikatnie kryjacy. Kurcze, no przeciez nie kazdy ma idealna cere - pogłupieli z takimi podkładami nagle?
Sephora też to wypuściła, chyba kupię jak zrobią jakieś swoje promo na próbę, chociaż sceptycznie jestem nastawiona, ale za taką cenę
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:28   #1804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Sephora też to wypuściła, chyba kupię jak zrobią jakieś swoje promo na próbę, chociaż sceptycznie jestem nastawiona, ale za taką cenę
Sephorowa marka mnie nie pociagała nigdy jakos, bo nic mi nie pasowało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:21   #1805
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

O rany, a u mnie niespodzianka, bo tak się wstępnie napaliłam na kolekcję Flamingo Park, a tu ze swatchy absolutnie nic nie wzbudza mojej chcicy - jedynie Pink Swoon i Pearl Blossom, ale te już mam Szminki odpadają wszystkie - za jaskrawe i w ogóle nie takie, jak u mnie trzeba Róż ten bardziej w fiolet jest fajny, ale mam już dość podobne i ładniejsze, więc pasuję. Poczekam jeszcze na cienie z tej kolekcji, bo coś tam ze zdjęć rzuciło mi się w oczy, ale to z daleka, więc muszę zobaczyć swatche. Czyli portfel odetchnie z ulgą (czytaj = zamiast na MACa będzie musiał wyłożyć na zapasy cudnego Diorowego Lip Glowa w odcieniu Lilac ).

Z MACa czekam chyba w tym momencie tylko na tę paletkę Zaca Posena, na którą nikt nie czeka - co ze mnie za wyrzutek wątkowy
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:25   #1806
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wypytywałam jeszcze raz pana Macowego trenera o ten podkład z gabeczka - ponoc krycie podobne jak Waterweight. No to już wiem, ze raczej odpada, wolę deczko bardziej kryjące.
Z Chanela teraz wyszedł nowy płynny Les Beiges i tez chyba delikatnie kryjacy. Kurcze, no przeciez nie kazdy ma idealna cere - pogłupieli z takimi podkładami nagle?
Chanel jest chyba mocno kryjący
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:42   #1807
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Chanel jest chyba mocno kryjący
Tak? Bo na blogu ktos pisał, ze jedyne lekko rasuej cere. Ale jesli kryjacy, to jest jakas nadzieja, tylko oby to Healthy Glow u mnie nie okazało sie Bomb Glow
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 21:02   #1808
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

Silly testowałam i już miałam ją brać na B2M i wiesz co ... wzięłam jakąś ze stałej oferty gdzie ja miałam rozum
lubię jaskrawe kolory, nie jestem pewna czy coś takiego mi w ogóle pasuje, ale co tam, nabędę, później będę się martwić

piękne usta wklejaj więcej zdjęć bo aż miło popatrzeć
Teraz będzie czas, żeby ją capnąć W sumie to mam bon z D. i na coś go trzeba wydać
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wypytywałam jeszcze raz pana Macowego trenera o ten podkład z gabeczka - ponoc krycie podobne jak Waterweight. No to już wiem, ze raczej odpada, wolę deczko bardziej kryjące.
Z Chanela teraz wyszedł nowy płynny Les Beiges i tez chyba delikatnie kryjacy. Kurcze, no przeciez nie kazdy ma idealna cere - pogłupieli z takimi podkładami nagle?
Jakby miał zastygającą formułę... Chociaż i tak mnie nie przekonuje stosunek ceny do wydajności
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak? Bo na blogu ktos pisał, ze jedyne lekko rasuej cere. Ale jesli kryjacy, to jest jakas nadzieja, tylko oby to Healthy Glow u mnie nie okazało sie Bomb Glow
Czytałam coś, że Chanel jest przeznaczony raczej dla suchych cer i nie trzyma się za długo.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 21:17   #1809
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sephorowa marka mnie nie pociagała nigdy jakos, bo nic mi nie pasowało
A ja właśnie mam od nich puder mineralny, chyba już trzeci opakowanie kończę. Do tego fajny korektor i paletka do konturowania, która chyba jednak przy Smashboxie pójdzie w odstawkę

Byłam dziś w S. po próbkę podkładu, wzięłam Lancome. Miałam zajść do MACa w D., ale powstrzymałam się, czekam na nową kolekcję Będę na początku lutego we Wrocławiu, więc w sam raz na napad na salon
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:35   #1810
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
(czytaj = zamiast na MACa będzie musiał wyłożyć na zapasy cudnego Diorowego Lip Glowa w odcieniu Lilac )
Lip Glow w odcieniu Lilac? Jest już dostępny w sprzedaży?

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Mnie z Flamingo Park też nic nie kusi.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:40   #1811
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Czy paletki Times Nine to jakaś limitka, czy będą dorzucane?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 22:50   #1812
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Czy paletki Times Nine to jakaś limitka, czy będą dorzucane?
Te paletki to stała kolekcja
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 04:49   #1813
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widziałyscie jak sie Kryśka umalowała nowymi różami z Flamingo? Ja wiem, ze ona daje więcej, żeby było widac kolor, ale to chyba jednak przesada

http://www.temptalia.com/mac-lifes-a...hotos-swatches
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 08:26   #1814
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Lip Glow w odcieniu Lilac? Jest już dostępny w sprzedaży?
Jest Wczoraj zaszłam do S. po coś zupełnie innego i były już wiosenne kolekcje Diora, Givenchy i Guerlain bodajże. Lip Glow musiałam wziąć, bo to jeden z moich ukochanych kosmetyków ever, a jeszcze w odcieniu Lilac... Testowałam na ustach, odcień jest wspaniały... Aż prosi się o zrobienie backupu Tylko muszę zerknąć do D., czy już mają tę kolekcję, bo tam mam bon rabatowy, a regularna cena jest zbójecka


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mnie z Flamingo Park też nic nie kusi.
Mnie mooooże ten błyszczyk w odcieniu Petite Indulgence, ale to muszę przetestować i zobaczyć, czy nie jest zbyt podobny do Loud & Lovely. Ale ogólnie formułę lubię i kolor jest przyjemny, więc może ten błyszczol wezmę, ale bez ciśnienia. No i zobaczę cienie - jeśli będą jakieś ładne chłodne neutrale to zerknę. Reszta jest dla mnie zbyt jaskrawa i intensywna, choć szminka Have Your Cake wygląda super Ale jak znam życie będzie na mnie wyglądała za mocno, więc skończy się na podziwianiu koloru z daleka
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 08:45   #1815
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Widziałyscie jak sie Kryśka umalowała nowymi różami z Flamingo? Ja wiem, ze ona daje więcej, żeby było widac kolor, ale to chyba jednak przesada

http://www.temptalia.com/mac-lifes-a...hotos-swatches
Jeśli u niej są tak widoczne, to u mnie byłby efekt klauna nawet przy użyciu duo fibre Dlatego żaden mnie nie kusi.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jest Wczoraj zaszłam do S. po coś zupełnie innego i były już wiosenne kolekcje Diora, Givenchy i Guerlain bodajże. Lip Glow musiałam wziąć, bo to jeden z moich ukochanych kosmetyków ever, a jeszcze w odcieniu Lilac... Testowałam na ustach, odcień jest wspaniały... Aż prosi się o zrobienie backupu Tylko muszę zerknąć do D., czy już mają tę kolekcję, bo tam mam bon rabatowy, a regularna cena jest zbójecka
Kurczę, takie cuda, a ja bez funduszy i dostępu do S./D. Lubię odcień Lip Glowa, który jest w stałej, chociaż u mnie wpada w taki czerwienio-róż (malinka) - raczej ciepły, a wolałabym chłodniejszą wersję. Lilac wydaje się idealny. Pocieszam się tym, że jeśli nie uda mi się go kupić (bo on line na razie cisza...), to już mam coś innego na oku do zainwestowania. I jest też zawsze nadzieja, że kiedyś wprowadzą ten odcień do stałej. Podoba mi się jeszcze kredka (Lip Glow Liner) - szkoda, że to też LE.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mnie mooooże ten błyszczyk w odcieniu Petite Indulgence, ale to muszę przetestować i zobaczyć, czy nie jest zbyt podobny do Loud & Lovely. Ale ogólnie formułę lubię i kolor jest przyjemny, więc może ten błyszczol wezmę, ale bez ciśnienia. No i zobaczę cienie - jeśli będą jakieś ładne chłodne neutrale to zerknę. Reszta jest dla mnie zbyt jaskrawa i intensywna, choć szminka Have Your Cake wygląda super Ale jak znam życie będzie na mnie wyglądała za mocno, więc skończy się na podziwianiu koloru z daleka
Na mnie niestety takie kolory nie wyglądają dobrze, więc odpuszczam. Bardziej w moim stylu była Faerie - choć też nie do końca, bo pomadki zupełnie nie dla mnie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:38   #1816
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kurczę, takie cuda, a ja bez funduszy i dostępu do S./D. Lubię odcień Lip Glowa, który jest w stałej, chociaż u mnie wpada w taki czerwienio-róż (malinka) - raczej ciepły, a wolałabym chłodniejszą wersję. Lilac wydaje się idealny. Pocieszam się tym, że jeśli nie uda mi się go kupić (bo on line na razie cisza...), to już mam coś innego na oku do zainwestowania. I jest też zawsze nadzieja, że kiedyś wprowadzą ten odcień do stałej. Podoba mi się jeszcze kredka (Lip Glow Liner) - szkoda, że to też LE.
U mnie też ten stały wpada w malinę Ładnie to wygląda, ale też wolę ciut chłodniejszą opcję, dokładnie tak jak Ty. Lilac wygląda IDEALNIE. Na pewno wezmę zapas, choć po kieszeni przetrzepie mnie nieźle No ale to jest taki mój stały, sprawdzony produkt, jeden z najulubieńszych w ogóle, więc nie żadna zachcianka, tym się staram usprawiedliwiać


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na mnie niestety takie kolory nie wyglądają dobrze, więc odpuszczam. Bardziej w moim stylu była Faerie - choć też nie do końca, bo pomadki zupełnie nie dla mnie
Na mnie takie delikatniejsze fuksje wyglądają dobrze, a rozmyty nieco kolor w formie błyszczyka działa fajnie, bo zmniejsza intensywność. Ale jak mówię - bez ciśnienia Niech nasze portfele odpoczną Jedynie czekam na tę paletkę Zaca Posena, a tak to właściwie jestem wolna od MACowych chciejstw
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:52   #1817
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Na mnie takie delikatniejsze fuksje wyglądają dobrze, a rozmyty nieco kolor w formie błyszczyka działa fajnie, bo zmniejsza intensywność. Ale jak mówię - bez ciśnienia Niech nasze portfele odpoczną Jedynie czekam na tę paletkę Zaca Posena, a tak to właściwie jestem wolna od MACowych chciejstw
również czekam to chyba jedyna jak dotąd paletka w której na pierwszy rzut oka pasuje mi KAŻDY kolor
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 09:58   #1818
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
również czekam to chyba jedyna jak dotąd paletka w której na pierwszy rzut oka pasuje mi KAŻDY kolor


Mi właśnie też! Kolory są chłodnawe, w szarościach i fioletach, super Zwłaszcza ten górny rząd wpadł mi w oko. Zobaczymy, jak to wypadnie na żywo, bo bywa różnie Ale wstępnie czekam bardzo bardzo.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 10:08   #1819
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość


Mi właśnie też! Kolory są chłodnawe, w szarościach i fioletach, super Zwłaszcza ten górny rząd wpadł mi w oko. Zobaczymy, jak to wypadnie na żywo, bo bywa różnie Ale wstępnie czekam bardzo bardzo.
MACówka polecała mi do niebieskich oczu m.in paletkę Burgundy, tam sporo cieplaków jest, lubię ją bardzo, ale szarości i fiolety uwielbiam no to czekamy Vine
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 10:24   #1820
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
MACówka polecała mi do niebieskich oczu m.in paletkę Burgundy, tam sporo cieplaków jest, lubię ją bardzo, ale szarości i fiolety uwielbiam no to czekamy Vine
Czekamy, czekamy
Mi - jak już kiedyś tu pisałam - trochę brakuje w MACu takich chłodnych, jasnych odcieni szaro-fioletowych. Jest Shale, jest Copperplate, ale to właściwie tyle i są to już ciemniejsze odcienie. Brak mi takiego jaśniejszego, który można dać na całą powiekę (tzn. Shale też można, no ale chodzi mi o coś jaśniejszego), coś jak All Races - cień wpadający w fiolet, szarość, lekko w chłodny róż może.
Tak więc paletka wygląda tym bardziej zachęcająco
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 10:52   #1821
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, czy ma któraś z was zarówno Candy Yum Yum, jak i Pink Pigeon i jest w stanie mi je pokazać obok siebie? Albo chociaż opowiedzieć różnice

Bo w googlach CYY ma tyle odcieni, że zastanawiam się czy MAC nie wypuścił na każdym kontynencie swojej wersji CYY

Trafiłam na dobrą okazję, mam PP, ale CYY kusi mnie od zawsze, wybiłam ją sobie z głowy podczas zniżek, ale... no wiecie jak jest
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 11:18   #1822
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, wiecie może czy te matowe pomadki, które weszły z pół roku temu będą w stałej? Na stronie wciąż wiszą, ale sold out :/
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 11:39   #1823
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś z was zarówno Candy Yum Yum, jak i Pink Pigeon i jest w stanie mi je pokazać obok siebie? Albo chociaż opowiedzieć różnice

Bo w googlach CYY ma tyle odcieni, że zastanawiam się czy MAC nie wypuścił na każdym kontynencie swojej wersji CYY

Trafiłam na dobrą okazję, mam PP, ale CYY kusi mnie od zawsze, wybiłam ją sobie z głowy podczas zniżek, ale... no wiecie jak jest
Miałam CYY i PP, ale tej pierwszej się pozbyłam, więc nie jestem w stanie zrobić teraz zdjęcia porównawczego, choć nie wiem czy na wątku słoczowym względnie w poprzednich częściach tego wątku kiedyś nie wrzucałam .
Wg mnie różnica między nimi jest. CYY jest chłodniejsza i bardziej podbita niebieskością niż PP, wydaje mi się też trochę jaśniejsza.
Ja mam chłodny typ urody, ale CYY była dla mnie zbyt chłodna - kolor wychodził zbyt jaskrawo i odcinał się od twarzy. Paradoksalnie CYY lepiej wyglądała na mojej kuzynce o ciepłym, oliwkowym odcieniu skóry, więc ostatecznie u niej wylądowała .
IMO Pink Pigeon jest bardziej noszalna i to dla większości typów urody.

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy te matowe pomadki, które weszły z pół roku temu będą w stałej? Na stronie wciąż wiszą, ale sold out :/
Mają wejść do stałej, ale niestety zwykle baaardzo długo trwa, nim to się stanie. Wg moich obserwacji i tak szybciej znajdziesz w stacjonarce, bo online pojawiają się takie produkty z jeszcze większym poślizgiem.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 11:56   #1824
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Czekamy, czekamy
Mi - jak już kiedyś tu pisałam - trochę brakuje w MACu takich chłodnych, jasnych odcieni szaro-fioletowych. Jest Shale, jest Copperplate, ale to właściwie tyle i są to już ciemniejsze odcienie. Brak mi takiego jaśniejszego, który można dać na całą powiekę (tzn. Shale też można, no ale chodzi mi o coś jaśniejszego), coś jak All Races - cień wpadający w fiolet, szarość, lekko w chłodny róż może.
Tak więc paletka wygląda tym bardziej zachęcająco
a z takich wrzosowych to nabyłam ostatnio Smoky Mauve i bardzo go lubię i myślę też z Fearie Whispers nad tym fioletowym

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś z was zarówno Candy Yum Yum, jak i Pink Pigeon i jest w stanie mi je pokazać obok siebie? Albo chociaż opowiedzieć różnice

Bo w googlach CYY ma tyle odcieni, że zastanawiam się czy MAC nie wypuścił na każdym kontynencie swojej wersji CYY

Trafiłam na dobrą okazję, mam PP, ale CYY kusi mnie od zawsze, wybiłam ją sobie z głowy podczas zniżek, ale... no wiecie jak jest
ja robiłam kiedyś słocze tych dwóch i dodatkowo Show Orchid dla którejś Wizażanki, powinnam mieć gdzieś na kompie jak coś to dam znać


edit: mam ! jak chcesz podaj maila na PW to wyślę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2016-01-23 o 12:00
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 12:47   #1825
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a z takich wrzosowych to nabyłam ostatnio Smoky Mauve i bardzo go lubię i myślę też z Fearie Whispers nad tym fioletowym
Smoky Mauve śliczny, muszę przetestować przy okazji Choć mnie ciągnie do bardziej satynowych wykończeń. Te z Faerie Whispers są dla mnie zbyt lśniące, choć nad Feminine Wiles też dumałam, ale po zobaczeniu ich na żywo spasowałam ze wszystkimi
Btw. ostatnio nabyłam 2 cienie w tej kolorystyce, w których się totalnie zakochałam - Lhasa NARSa i Caviar Stick w odcieniu Grey Pearl Laury Mercier. Oba są dosłownie idealnie w mój gust, piękne Oczywiście Lhasa jest wycofywana ze sprzedaży - norma
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:20   #1826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Pokończyły mi sie jakoś tusze do rzęs i nabyłam macowy grzebyczkowy Studio Sculpt, ale w wersji tym razem Superblack. A myślałam, czy on czy Roller Lash, który mi się skonczył. Ale efekt jest identyczny w sumie po obu, a mac tańszy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:05   #1827
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Smoky Mauve śliczny, muszę przetestować przy okazji Choć mnie ciągnie do bardziej satynowych wykończeń. Te z Faerie Whispers są dla mnie zbyt lśniące, choć nad Feminine Wiles też dumałam, ale po zobaczeniu ich na żywo spasowałam ze wszystkimi
Btw. ostatnio nabyłam 2 cienie w tej kolorystyce, w których się totalnie zakochałam - Lhasa NARSa i Caviar Stick w odcieniu Grey Pearl Laury Mercier. Oba są dosłownie idealnie w mój gust, piękne Oczywiście Lhasa jest wycofywana ze sprzedaży - norma
prawda jest taka, że dla mnie cienie dimensionowe są z deczka irytujące strasznie suche, co niestety przekłada się na trwałość, u mnie trzymają się okey na PP bądź na bezbarwnym duraline i tu robią się bardziej metaliczne, ale solo kiepsko, mam właśnie Smoky Mauve i sweet Heat i na tym poprzestanę z Fearie właśnie ciut za błyszczące dlatego dumam tez czy w ogóle będę go chciała

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pokończyły mi sie jakoś tusze do rzęs i nabyłam macowy grzebyczkowy Studio Sculpt, ale w wersji tym razem Superblack. A myślałam, czy on czy Roller Lash, który mi się skonczył. Ale efekt jest identyczny w sumie po obu, a mac tańszy
jestem w takiej samej sytuacji, pokończyły mi się tusze, tzn jeszcze Upward daje radę ale w ciagu dnia gdzieś wyparowuje czytaj kruszy się a najgorsze, że nie wiem co bym chciała mam bon do dougiego, na coś może spożytkuję
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 08:58   #1828
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś z was zarówno Candy Yum Yum, jak i Pink Pigeon i jest w stanie mi je pokazać obok siebie? Albo chociaż opowiedzieć różnice

Bo w googlach CYY ma tyle odcieni, że zastanawiam się czy MAC nie wypuścił na każdym kontynencie swojej wersji CYY

Trafiłam na dobrą okazję, mam PP, ale CYY kusi mnie od zawsze, wybiłam ją sobie z głowy podczas zniżek, ale... no wiecie jak jest
Mam obie, ale nie wiem czy dam radę zrobić zdjęcie w dziennym świetle. Ja wolę PP Jak bardzo chcesz CYY, to oddam za coś ładnego

Trafiłam na spis produktów w LE Chris Chang - KLIK
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 09:02   #1829
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam obie, ale nie wiem czy dam radę zrobić zdjęcie w dziennym świetle. Ja wolę PP Jak bardzo chcesz CYY, to oddam za coś ładnego

Trafiłam na spis produktów w LE Chris Chang - KLIK
Ha ha ale nas w konia zrobili tym kompaktem No sorry ale ten biały prasowany mi niepotrzebny
Szminka Plum Princess mi sie podoba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 12:19   #1830
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś z was zarówno Candy Yum Yum, jak i Pink Pigeon i jest w stanie mi je pokazać obok siebie? Albo chociaż opowiedzieć różnice

Bo w googlach CYY ma tyle odcieni, że zastanawiam się czy MAC nie wypuścił na każdym kontynencie swojej wersji CYY

Trafiłam na dobrą okazję, mam PP, ale CYY kusi mnie od zawsze, wybiłam ją sobie z głowy podczas zniżek, ale... no wiecie jak jest
trzymaj porównanie na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg macporownanie.jpg (238,0 KB, 19 załadowań)
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.