[help] dylemat pudrowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 10:09   #1
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia

[help] dylemat pudrowy


Witam noworocznie

chciałabym abyście pomogły mi podjąć decyzje. Mianowicie chodzi o puder w kulkach korygujacy niedoskonałosci cery.
Mam na mysli 3 pudry i nie wiem czy pakować sie w cos taniego (co moze byc wpadka bo tanie) czy w cos drogiego (co tez moze byc wpadka tylk oze kosztowniejsza) Poczytalam opinie na wizazu i jakos nie umiem wybrac. Z racji tego ze zadnego z nich nie moge kupic w sklepie u mnie w miescie, zostaje mi internet a tutaj wiadomo, trudno sobie pomacac.
Mam do wyboru:
Guerlain Meteoryty Mythic (koszt okolo 120 zl za 33 g- strawberrynet)
APC rozswietlajacy - koszt okolo 35 zł za 18 g (kupie u producenta bezposrednio)
lub
Pierre Rene pastel nr 01 - koszt kolo 45 zł, maja sklep internetowy.

I jako ze zadnego nie widzialam na oczy a boje sie kupic cos co np bedzie bardzo blyszczec (wolalabym jednak zeby wogle nie blyszczalo) albo bedzie uczulac czy tez zapychac pory (czytajac KWC mialam wrazenie ze wszytskie to potrafia ) postanowilam sie spytac: co byscie kupily?

Mam blada cere, szrawa o tej porze roku, wrazilwa z zaczerwienieniami (bo naczynkową), sucha, strefa T lekko sie przetluszcza.

Dzieki za pomoc
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:34   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Meteorytów Guerlain nie miałam, więc na ich temat się nie wypowiem, ale co nieco wiem o APC i Pierre Rene. PR miałam jakieś 2 lata temu, przed ich delikatną zmianą opakowań, ale myślę, że samego pudru wiele nie zmienili. Generalnie byłam nim zachwycona dopóki nie odkryłam, że delikatnie poszarzają mi cerę Teraz niby mam APC nr 00, ale dlatego piszę, że niby, bo przyszły do mnie w rozsypce i proporcje mi się nie do końca zgadzają. Porównywałam z tymi rozpiskami, które były podawane na forum i bodajże brakuje mi w nich paru kuleczek zielonych i fioletowych, bo pozostałe dorzuciłam sobie z innej mieszanki APC. Generalnie efekt dają ładny i bardzo delikatny, ale tego delikatnego poszarzania też się w nich dopatrzyłam Może to dlatego, że mam cerę ciepłą, a one są jednak chłodne? Bo inne mieszanki kolorystyczne APC (nr 13, czy robiona na zamówienie beżowa a la Beige Chic Guerlain) takiego efektu nie dają A cerę też mam podobną do Twojej, jasną, naczynkową, delikatnie mieszaną
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:44   #3
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Meteorki G błyszczą to raz, nie korygują niedoskonałości cery to dwa.
Służą do wykańczania makijażu, rozświetlenia buzi.
Szarość napewno pomogą zatuszować.
Jeśli błyszczy ci się strefa T, to mogłabyś je nakładać na kości policzkowe i skronie.
Na gołą skórę się nie nadają, na inny puder lub podkład tak.


Pozostałych nie znam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:52   #4
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: [help] dylemat pudrowy

tak jak pisze Kate- Meteoryty nie są korygujące
nie znam pudrów korygujących w kulkach
poczytaj o produktach Dermablend - mają podkłady korygujące i puder utrwalający- http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=2307
Z pudrów korygujących polecam Manhattan-
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=473
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14304

mozesz je kupic w drogeriach i na allegro np. tu- http://www.allegro.pl/item153557550_...an_nr_79_.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 11:10   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Mi się wydaje, że Wisni chodziło tylko o nazwę tego pudru, bo fakt faktem, że pudry w pastelowych kolorach nazywają się zwykle korygującymi A że zbytnio nie korygują to już inna bajka
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 11:17   #6
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: [help] dylemat pudrowy

a to przepraszam
MagJa - czy masz przepis na a la Beige Chick z APC ?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 11:19   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
a to przepraszam
MagJa - czy masz przepis na a la Beige Chick z APC ?
Nie za bardzo. Sama mam te kuleczki z wymiany i coś tam od nich odjęłam, żeby dodać do rozbitych 00. Ale z tego co kojarzę ktoś gdzieś podawał Może w wątku o APC właśnie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 12:13   #8
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Żaden z pudrów w kulkach nie koryguje niedoskonałości cery.Wyłacznie rozświetla i nabłyszcza.Puder jako taki nie słuzy maskowaniu i korygowaniu.
Napisz najpierw co chcesz skorygować - to coś wymyslimy.
Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym raczej w dobry podkład i korektor pod oczy,bo jesli cera nie będzie przygorowana to puder w kulkach może wrecz niedoskonałości UWYPUKLIĆ.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:42   #9
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Kobietki juz wyjasniam fakt, troche sie niekonkretnie wyrazilam.
Jak ktoras z was zuwazyla nie mam na mysli typowego korygowania. Wiem ze pudry w kulkach tego nie robia, mam dobre podklady ktore sobie radza z problemami zreszta i tak na moja buzke nie naloze np dermacolu bo odrazu mam problem z cera.
Raczej mialam na mysli cos na wykonczenie co nie popsuje efektu koncowego makijazu a raczej pomoze.
Myslalam o guerlaine mythic lub jakims odpowiedniku bo po testowaniu lilowego pudru burzuja widze ze buzka lepiej wyglada, ale wolalabym cos zielonego na moje zaczerwieniania jeszcze, stad pomysl zeby kupic w kulkach taki 'do wszytskiego' wykanczajacy.
No ale martwi mnie ze meteoryty sie swieca (duza maja drobinek? nie wiecie?) a APC i Pierre Rene robi buzke szarawa...
Znalazlam sklep z Pierre Rene i APC ale nie maja testerow i kicha... Nie chce kupowac tych tanich jak moga sie nie sprawdzic bo meteoryty moge miec za niska cene, no ale co z tego jak w douglasie i w sepchorze nie maja...

ehhh, chyba narazie sobie dam spokoj.
No albo macie inne metody zeby jakos buzie ozywic? Podklad mam Vichy (bo alergik jestem i to nie uczula akurat) i Shiseido. Mam jeszcze tego maybellina mouse matte ale tylko na lato. Dobrze kryja wszytskie, nie robia maski wiec jest ok. Tylko ze jakas taka sie czuje nijaka. Zadnego ozywienia na twarzy. Mam roże, mam jakies kulki brazujace, ale jednak wole moja naturalno bladosc, ktora chcialabym ladnie podkreslic a nie przyciemniac...

Mozecie cos doradzic?
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:45   #10
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
tak jak pisze Kate- Meteoryty nie są korygujące
nie znam pudrów korygujących w kulkach
poczytaj o produktach Dermablend - mają podkłady korygujące i puder utrwalający- http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=2307
Z pudrów korygujących polecam Manhattan-
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=473
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14304

mozesz je kupic w drogeriach i na allegro np. tu- http://www.allegro.pl/item153557550_...an_nr_79_.html
sęk w tym, ze to co podajesz jest antybakteryjne, czyli bedzie wysuszac, jezeli chodzi o mnie odpada. Mam sucha cere i alergiczna. ostatnio sie dalam namowic kolezance na tonik loerala, ten w zelu, zwezajacy pory i po jednym uzyciu cierpiaal 3 dni, choc po toniku clinique o nrze 3 nie mialam zadnych problemow....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:57   #11
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Naczynka "załatwiają" pokłady o odcieniu szarawym,zielenie też dają efekt "przyszarzenia".
Moim zdaniem - nakładasz taki podkład na całą twarz i masz naczynka z głowy.
Ja uzywam koloru olive lub alabaster lub w1 kryolana króry zawiera własnie szare pigmenty.
No ale wtedy masz własnie buzię "szarawą".
Wtedy po nałożeniu podkładu i pudru transparentnego ,nakładam róż w naturalnym kolorze pod kości policzkowe,na skronie,ciut pod łuk brwiowy - daje to piekny efekt.A NA kosci policzkowe nakładam puder rozswietlający w (kolor w opakowaniu- biały) ja mam Emporio Armani ale nieźle sprawdza się też Ives Rocher teint lumineux.Można go nałozyć też w miejscach gdzie robią się cienie pod oczami i na same powieki.

Zamiast kulek radziłabym jeszcze dobry krem dotleniający - to naprawdę działa.Dorywczo pomaga tez maseczka energia dermiki w saszetkach.

Jesli chodzi o rozświetlanie to odkryłam jeszcze rozswietlacze w płynie - stosuje się ją na podkład ,przed pudrem- smashboxa -cudo.

I - rozswitlająca baza shiseido - mozna ją mieszac z podkładem lub stosować pod podkład.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 14:04   #12
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Mylady, pwiedzmy, ze nie chce kupowac podkladow. Zwlaszcza ze ze moja cera zle nie jest (w mojej opinii a to mi wystraczy ) Szukam czegos na wykonczenie twarzy, wiem, ze to pewnie nie profesjonalne, ale ani nie mam czasu, ani ochoty na packanie paru wartsw podkladami ktore co najlepsze jak znam moja buzke raczej mi zaszkodza.

Na ozywienie cery mam maseczke Lancome z glinki bialej jest genialna. Mam piling gommage z faberlica tez genialny i pare kremow ktore nie uczulaja i nie wysuszaja. niestety nie sa dotleniajace, bo wole uzywac czegos o czym wiem, ze nie uczula.

Szukam pudru do wykonczenia. Nie szukam rozwiazania problemu, Chcialam tylk poznac opinie o tych trzech pudrach w kulkach...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 14:54   #13
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Meteorki mają widoczne drobinki.
Służą właśnie do tego o co ci chodzi.
W sephorach i douglasach zwykle są dostępne testery wszystkich odcieni.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:01   #14
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Meteorki mają widoczne drobinki.
Służą właśnie do tego o co ci chodzi.
W sephorach i douglasach zwykle są dostępne testery wszystkich odcieni.
Kate, kochanie dzieki a odpowiedz
Co do sephory i douglasa to albo ja slepa jestem albo nie wiem co sie stalo, ale w gliwickim doglasie i zabrzanskiej sepchorze nie ma wogle Guerlaina!
Nic to poszukam w innych i sprawdze.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:07   #15
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
Kate, kochanie dzieki a odpowiedz
Co do sephory i douglasa to albo ja slepa jestem albo nie wiem co sie stalo, ale w gliwickim doglasie i zabrzanskiej sepchorze nie ma wogle Guerlaina!
Nic to poszukam w innych i sprawdze.
Zgadza się.
Najbliższy Guerlain jest w SCC w Katowicach w Sephorze i jeszcze jednej perfumerii, której nazwy nie pamiętam.
W tamtejszym douglasie Guerlaina też już niestety nie ma, choć na początku był.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:15   #16
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
Mylady, pwiedzmy, ze nie chce kupowac podkladow. Zwlaszcza ze ze moja cera zle nie jest (w mojej opinii a to mi wystraczy ) Szukam czegos na wykonczenie twarzy, wiem, ze to pewnie nie profesjonalne, ale ani nie mam czasu, ani ochoty na packanie paru wartsw podkladami ktore co najlepsze jak znam moja buzke raczej mi zaszkodza.
.....
Szukam pudru do wykonczenia. Nie szukam rozwiazania problemu, Chcialam tylk poznac opinie o tych trzech pudrach w kulkach...
Jak nie chcesz nakladac kilku warstw na podklad zerknij w perfumerii na ten puder => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2145
za jedym zamachem masz matowienie i rozswietlenie.

Kulki Guerlaina trzeba nakladac na puder sypki/prasowany, bo przy polozeniu bezposrednio na podklad moga sie za mocno blyszczec.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:36   #17
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: [help] dylemat pudrowy

A może zajrzysz do watku o pryzmach Givenchy - może właśnie one będą dla Ciebie odpowiednie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=Pryzmy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:54   #18
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zgadza się.
Najbliższy Guerlain jest w SCC w Katowicach w Sephorze i jeszcze jednej perfumerii, której nazwy nie pamiętam.
W tamtejszym douglasie Guerlaina też już niestety nie ma, choć na początku był.
to ja sobie poszukam w SCC Dzieki za sugestie


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz nakladac kilku warstw na podklad zerknij w perfumerii na ten puder => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2145
za jedym zamachem masz matowienie i rozswietlenie.

Kulki Guerlaina trzeba nakladac na puder sypki/prasowany, bo przy polozeniu bezposrednio na podklad moga sie za mocno blyszczec.
No mnie tam nie przeszkadza zeby te kulki nakladac na puder
ale ten estee lauder mnie zaciekawil... ah, teraz dopiero mam mętlik
Ale dzieki. Zawsze to jaka alternatywa

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
A może zajrzysz do watku o pryzmach Givenchy - może właśnie one będą dla Ciebie odpowiednie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=Pryzmy
Dzieki za linka wlasnie patrze na pryzmy i najpierw je potestuje, moze gdzies znajde w drogerii
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:59   #19
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość


Dzieki za linka wlasnie patrze na pryzmy i najpierw je potestuje, moze gdzies znajde w drogerii
Właśnie pryzmy są warte uwagi.
W sephorze w SCC i w Bytomiu w Plejadzie mają Givenchy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 16:14   #20
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
No mnie tam nie przeszkadza zeby te kulki nakladac na puder
ale ten estee lauder mnie zaciekawil... ah, teraz dopiero mam mętlik
Ale dzieki. Zawsze to jaka alternatywa
Na poczatku to jest wlasnie straszne, iles tam fajnych pudrow i trudno zdecydowac sie na cokolwiek. Najlepiej jak bedziesz w perfumierii popros o probki sypkich pudrow.

Pryzmy tez sa fajne, najbardziej niestety te kolory ktore u nas sa niedostepne (oczywisice poza allegro). Do samego rozswietlenia dobre sa pryzymy sypkie pastelowe 01, inne 02 jest juz matowa i ciemna.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 23:03   #21
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Wisnia meteoryty dają efekt 'woalu' na twarzy, dla mnie ich drobinki są bardzo małe, wręcz niewidoczne, myślę, że te kulki Guerlain będą dla Ciebie najlepsze- ożywią i roświetlą twarz- ale bardzo delikatnie.

Ja mam wersję bardzo 'błyszczącą', bardziej niż nr 01 Mythic i muszę dużo nałożyć by efekt był choć trochę widoczny, tak z odległości 1m

No i oczywiście pryzmy Givenchy. Prasowanych nie polecam- ja nie byłam zadowolona, ale sypkie są przez dziewczyny bardzo zachwalane. Poproś w perfumerii o próbki, myślę że przede wszystkim te pastelowe nr 01 będą najbardziej odpowiednie
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 04:34   #22
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Poproś w perfumerii o próbki, myślę że przede wszystkim te pastelowe nr 01 będą najbardziej odpowiednie
Na to, że panie zrobią próbkę za jakiejś sypkiej pryzmy bym nie liczyła .
A pastelowe są w PL niedostępne, więc nie ma też testera.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 12:39   #23
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Na to, że panie zrobią próbkę za jakiejś sypkiej pryzmy bym nie liczyła .
A pastelowe są w PL niedostępne, więc nie ma też testera.
No tak.... bo Polska to zapadła dziura z samymi ciemnymi karnacjami...
Nawet nie wiedziałam, że pastelowych nie ma u nas!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 12:45   #24
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Sis trzeci świat i same murzynki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:41   #25
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Na poczatku to jest wlasnie straszne, iles tam fajnych pudrow i trudno zdecydowac sie na cokolwiek. Najlepiej jak bedziesz w perfumierii popros o probki sypkich pudrow.

Pryzmy tez sa fajne, najbardziej niestety te kolory ktore u nas sa niedostepne (oczywisice poza allegro). Do samego rozswietlenia dobre sa pryzymy sypkie pastelowe 01, inne 02 jest juz matowa i ciemna.
Contax ja i tak nie kupuje w polsce, bo raz ze wybor slaby jezeli chodzi o kolory (co same zuwazylyscie ze u nas tylko do ciemnych karnacji latwo kupic...) ceny spore bo kazdy chce zarobic na pojedynczym kliencie (a kosmetyki ktore sa tzw srednia polka za granica u nas to juz niestety ta wyzsza). O probki tez ciezko, wiec jak nie moge miec probki to rownie dobrze kupie za granica ufajac intuicji Na jedno wychodzi...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:47   #26
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Wisnia w takim razie szczesciara z Ciebie, jak mozesz kupowac zagranica, no i nie jestes ograniczona kolorystycznie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 06:57   #27
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wisnia w takim razie szczesciara z Ciebie, jak mozesz kupowac zagranica, no i nie jestes ograniczona kolorystycznie.
Contax ale to nie jest wcale sprawa szczescia. w tych czasach to kazdy moze
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 08:00   #28
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Tu bym polemizowała.
Teoretycznie rzeczywiście każdy może, ale pod warunkeim że mieszka się zagranicą. Jak nie to zakupy trzeba robić przy okazji wyjazdów swoich lub znajomych, a ta nastręcza trochę wiecej problemów niż wychodząc codziennego z domu, np. mieszkając w GB idziesz i kupujesz przy okazji to na co akurat masz ochotę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 08:23   #29
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: [help] dylemat pudrowy

musze sie tu przyczepic bo mam taki sam dyletmat i mialam wlasnie o tym watek zalozyc hehe a cere mam jak Ty Wisienko i tez sama nie wiem,moze kupimy to samo?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:06   #30
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: [help] dylemat pudrowy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tu bym polemizowała.
Teoretycznie rzeczywiście każdy może, ale pod warunkeim że mieszka się zagranicą. Jak nie to zakupy trzeba robić przy okazji wyjazdów swoich lub znajomych, a ta nastręcza trochę wiecej problemów niż wychodząc codziennego z domu, np. mieszkając w GB idziesz i kupujesz przy okazji to na co akurat masz ochotę.

hmmm. nie mieszkam za granica, jak ktos jedzie tam to najczesciej jest TZ, ktory jak wiadomo jako facet moze miec problemy z kosmetykami ... kupuje na strawberrynecie, kupuje za posrednictwem znajomych kolezanek ktora za granica i to tyle


Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
musze sie tu przyczepic bo mam taki sam dyletmat i mialam wlasnie o tym watek zalozyc hehe a cere mam jak Ty Wisienko i tez sama nie wiem,moze kupimy to samo?
no ja sie nastawiam na pryzmy
te w wersji Pastel Bloom
albo uda mi sie kupic na strwaberrynecie (akurat traz ich nie ma ;( ) albo TZ mi je przywiezie z wojazy swoich... mam nadzieje
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.