Podróż do Kolumbii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 00:07   #1
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150

Podróż do Kolumbii


Drogie Wizazanki, w przyszłym roku planujemy z moim obecnym narzeczonym, a później już mężem podróż do Kolumbii. Chciałabym zapytać czy któraś z Was była w tym kraju? Kwestia języka nie jest problematyczna (znam j. hiszpański). Martwią mnie doniesienia o tym, że jest to kraj nieustającej wojny domowej. Niepokój wzbudzają również słuchy o tym, że przy wylocie należy się spodziewać kilkukrotnego przetrzepania walizki (jestem dosyć strachliwa i będę zapewne snuć przez tych kilka chwil czarne wizje, a co jeśli ktos mi coś podrzucił itp) Dodam,że nie zamierzamy snuć się samotnie po sawannie, raczej interesują nas popularne kierunki (Barranquilla, Park Tayrona). Będę wdzięczna za wskazówki osób, które były w tym pięknym kraju.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 08:12   #2
Curitiba
Raczkowanie
 
Avatar Curitiba
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 61
Dot.: Podróż do Kolumbii

bylam 3 lata temu i goraco ci polecam. z trzepaniem walizki (w moim przypadku plecaka) sie nie spotkalam.
oczywiscie nie mozna zapominac, ze konflikt zbrojny w tym kraju nadal trwa, ale domniemuje, ze w rejony potencjalnej aktywnosci guerilli nie bedziecie sie zapuszczac. bardziej uwazalabym na przestepczosc pospolita, bedaca niestety problemem calej Ameryki Łacinskiej.
mnie sie bardzo podobalo i chetnie bym wrocila w miejsca w ktorych bylam oraz dotarla tam, gdzie nie udalo sie dotrzec.
Polecam trekking do ruin Ciudad Perdida, Park Tayrona jest tez OK. bardzo podobaly mi sie okolice San Agustin i rejon Zona Cafetera. no i Cartagena as a must!
Curitiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 13:17   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Podróż do Kolumbii

Kolezance trzepali walizki 2 razy przed odlotem.
Za kazdym razem musiala odwijac z folii.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 23:08   #4
wichitasky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Podróż do Kolumbii

Ja byłam - jeden z najfantastyczniejszych krajów, które odwiedziłam - a Kolumbijczycy są ogromnie towarzyscy i rozmowni - tak więc nawet samej podróżowało mi się tam świetnie.

Moja relacja tutaj:
http://kolumber.pl/g/144312-Z%20seri...zie%20jedziesz...
wichitasky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 00:13   #5
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Podróż do Kolumbii

Dziękuję Wam za odpowiedzi
wichitasky - zaczęłam czytać Twoją relację. Bardzo ciekawa mnie do podróży do Kolumbii zachęcił czytany niegdyś blog niejakiej novelki. Polecam wszystkim chętnym, choć niestety blog ten już od dawna jest zaniedbywany. Ja na pewno się wybiorę w przyszłym roku, bo niczyja relacja nie zastąpi własnych przeżyć!
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.