Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 19:00   #2131
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a no dobrze miec takowe znajomości
załączam kilka zdjec, mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial nic przeciwko takim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fani_24_by_maczek.jpg (69,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fani_cp2000_3.jpg (47,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fans_CP2007_140.jpg (66,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iStock_000000740528Small-767728.jpg (67,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ruda2.jpg (10,2 KB, 53 załadowań)
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:30   #2132
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

o, Castle Party tam jest dużo 'osobistości' z twarzami dosłownie białymi
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:45   #2133
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dokładnie pomyślam, że to dobre miejsce żeby znaleźć bladolice i jakieś sie znalazły ładniejsze i mniej ładne
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:45   #2134
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hejka ja mam bladą cerę i nawet mi sie to podoba ale mam takie fioletowe cienie pod oczami i nie wiem co mam z tym zrobić
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:53   #2135
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

najbardziej pomoże korektor polecam dermacol albo cos delikatniejszego z korektorów w płynie
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:55   #2136
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja mam właśnie ten dermacol a i tak widać mi te "cienie"
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 20:09   #2137
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no niestety ciężko je ukryć:/ to może spróbuj inny korektor bardziej rozświetlający tylko żeby nie wysuszał
Mozesz spróbować żelu arnikowego, na niektórych działa
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 20:28   #2138
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

moze lepiej do lekarza?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 20:31   #2139
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja używam beżowego korektora z paletki sephory niby dużo ciemniejszy ode mnie, a świetnie się stapia
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:51   #2140
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mowisz o tym jasniejszym czy ciemniejszym?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 23:31   #2141
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
czy któraś z Was używała pudru LUMENE SKIN COUTURE PUDER W KAMIENIU odcień 0 - TRANSLUCENT?
Ja mam i używam dobrze się sprawuje, jest naprawdę jasny, dobrze zmielony, nie widać go na twarzy, a wyrównuje koloryt, matuje, nie podkreśla skórek.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 05:52   #2142
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
czy któraś z Was używała pudru LUMENE SKIN COUTURE PUDER W KAMIENIU odcień 0 - TRANSLUCENT?
Ja używałam, zużyłam kilka opakowań, gdy był jeszcze dostępny w drogeriach. A co dokładnie chcesz wiedzieć?
Wklejam moją recenzję: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...recenzja=86287.

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2007-12-20 o 06:16 Powód: dodanie linka
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 09:09   #2143
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mowisz o tym jasniejszym czy ciemniejszym?

oczywiscie, ze jasniejszym ciemniejszy tez dobrze kryje cienie, ale juz jest widoczny u mnie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 10:57   #2144
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Ja używałam, zużyłam kilka opakowań, gdy był jeszcze dostępny w drogeriach.
Czy on już nie jest dostępny w drogeriach? Bo ja go kupiłam jakieś 2 miesiące temu i nie było problemu.
Pani w drogerii mówiła coś, że skład zmienili na mineralny czy coś, ale chyba nie zostanie wycofany??
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 12:07   #2145
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zui
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zuisayer10021-vi.jpg (40,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zuisayer10011-vi.jpg (44,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46e895fbab4a91-vi.jpg (45,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yall4.jpg (96,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashy_Lifelargemsg1156627649721-vi.jpg (55,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pasty-vi.jpg (47,7 KB, 38 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 13:44   #2146
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Czy on już nie jest dostępny w drogeriach? Bo ja go kupiłam jakieś 2 miesiące temu i nie było problemu.
Pani w drogerii mówiła coś, że skład zmienili na mineralny czy coś, ale chyba nie zostanie wycofany??
Nie jest przynajmniej dostępny w drogeriach Natura, tak jak kiedyś. Z dostępnością w innych drogeriach też jest trudno. Na forum przeczytałam, że kolorówka Lumene jest dostępna w Galerii Centrum, ale na razie nie mogę tego zweryfikować, bo mieszkam 200 km od najbliższej GC. A gdzie kupiłaś swój egzemplarz?
Na stronie Lumene widziałam, że wprowadzili jakieś nowe pudry, chyba mineralne.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:56   #2147
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Do GC też mam daleko najbliższa Gorzów Wlkp. Trudno uwierzyć, ale w Poznaniu zlikwidowali jedyną drogerię Natura, teraz jest tam obuwniczy;/ Więc pozostały mi tylko Sephora, Douglas(gdzie Lumene można szukać ze świecą) oraz małe drogerie np. w pasażu MM albo sklep internetowy tutaj, siedzibę mają w Poznaniu, spory kawałek ode mnie, ale niezły wybór i kosmetyki odebrałam osobiście
Sprawdziłam opis na moim puderku i jest naklejka - nowa mineralna formuła, choć skład wydaje mi się ten sam, jaki podany jest w KWC.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 16:02   #2148
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Nie jest przynajmniej dostępny w drogeriach Natura, tak jak kiedyś. Z dostępnością w innych drogeriach też jest trudno. Na forum przeczytałam, że kolorówka Lumene jest dostępna w Galerii Centrum, ale na razie nie mogę tego zweryfikować, bo mieszkam 200 km od najbliższej GC. A gdzie kupiłaś swój egzemplarz?
Na stronie Lumene widziałam, że wprowadzili jakieś nowe pudry, chyba mineralne.
O, Annemon! Dawno Cię nie widziałam

U mnie w GC niestety nie ma Lumenki. W Naturze też już nie ma, nie jestem pewna, jak się ma sprawa z A'proposem.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 17:43   #2149
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Do GC też mam daleko najbliższa Gorzów Wlkp. Trudno uwierzyć, ale w Poznaniu zlikwidowali jedyną drogerię Natura, teraz jest tam obuwniczy;/ Więc pozostały mi tylko Sephora, Douglas(gdzie Lumene można szukać ze świecą) oraz małe drogerie np. w pasażu MM albo sklep internetowy tutaj, siedzibę mają w Poznaniu, spory kawałek ode mnie, ale niezły wybór i kosmetyki odebrałam osobiście
Sprawdziłam opis na moim puderku i jest naklejka - nowa mineralna formuła, choć skład wydaje mi się ten sam, jaki podany jest w KWC.
u mnie w gc nie ma lumene ;p

A z ta natura - strzelam, teraz masz CCC?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 17:49   #2150
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Do GC też mam daleko najbliższa Gorzów Wlkp. Trudno uwierzyć, ale w Poznaniu zlikwidowali jedyną drogerię Natura, teraz jest tam obuwniczy;/ Więc pozostały mi tylko Sephora, Douglas(gdzie Lumene można szukać ze świecą) oraz małe drogerie np. w pasażu MM albo sklep internetowy tutaj, siedzibę mają w Poznaniu, spory kawałek ode mnie, ale niezły wybór i kosmetyki odebrałam osobiście
Sprawdziłam opis na moim puderku i jest naklejka - nowa mineralna formuła, choć skład wydaje mi się ten sam, jaki podany jest w KWC.
Do Gorzowa też mam ładny kawałek drogi. Jeśli nie da się kupić Lumene np. w GC, to ostatecznie można zamówić w sklepie internetowym.

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
O, Annemon! Dawno Cię nie widziałam
U mnie w GC niestety nie ma Lumenki. W Naturze też już nie ma, nie jestem pewna, jak się ma sprawa z A'proposem.
Nie widziałaś mnie dawno, bo rzadko mam czas na pisanie na forum i w ogóle na czytanie Wizażu. Może w przerwie między świętami a Nowym Rokiem nadrobię zaległości w pisaniu i czytaniu. Co do A'proposa, w moim mieście i okolicy nie ma go.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 18:09   #2151
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny wy jestescie zorientowane.czy czyms rozni sie podklad REVLON COLORASTAY wyprodukowany w USA,( ma zwykla czarna nakretke) od tego uprodokowanego w EC (na nakretce ma złote paski i napis Revlon pisany zlotym kolorem.odcien buff wydaje sie byc identyczny...miala ktoras z was taki ?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 15:11   #2152
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

nie wiem czy to pytanie na ten wątek, ale czy karotenoidy-żółte, pomarańczowe i czerwone barwniki znajdujące się w roślinach- mają działanie przyciemniające skórę? bo już od dłuższego czasu chciałam kupić serum witaminowe lumene zawierające właśnie likopen (jeden z karotenoidów) i opamiętałam się czytając na opakowaniu '...nadaje cerze naturalny odcień...'.i teraz właśnie nie wiem czy ten 'odcień' to efekt opalenizny (bo to jest przecież synonim naturalnego koloru...), czy działania odżywczych składników...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:57   #2153
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie wiem czy to pytanie na ten wątek, ale czy karotenoidy-żółte, pomarańczowe i czerwone barwniki znajdujące się w roślinach- mają działanie przyciemniające skórę? bo już od dłuższego czasu chciałam kupić serum witaminowe lumene zawierające właśnie likopen (jeden z karotenoidów) i opamiętałam się czytając na opakowaniu '...nadaje cerze naturalny odcień...'.i teraz właśnie nie wiem czy ten 'odcień' to efekt opalenizny (bo to jest przecież synonim naturalnego koloru...), czy działania odżywczych składników...
Loss, według mnie mają, na co dowodem moze być to, że gdybyś codziennie piła sok z marchewki to Twoja skóra nabrałaby takiego ciemniejszego odrobinę koloru, ale nie wiem jak to jest w przypadku tego serum....
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:14   #2154
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
no niestety ciężko je ukryć:/ to może spróbuj inny korektor bardziej rozświetlający tylko żeby nie wysuszał
Mozesz spróbować żelu arnikowego, na niektórych działa

a jakiej jest firmy i ile około kosztuje
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:15   #2155
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zrobilam sobie prezent swiateczny I kupilam baze MAC z spf 50. KWC dla bladolicych filtromaniaczek. Boli mnie jedynie to, ze 30ml kosztuje 110zl. Ale efekt..."Naturalnego makijazu" Zero problemow z klejeniem sie. Wrocilam do domu po 6 godzinach: uczelnia, zakupy swiateczne...Twarz matowa, podklad lezy idealnie I'm in love.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:40   #2156
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

??
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:01   #2157
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez .goś. Pokaż wiadomość
??
Po co zaśmiecasz wątek takimi postami?


Polecam kierunek google.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:38   #2158
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wracam na wątek po ok 2-3 miesięcznej nieobecności... nareszcie chwila odpoczynku od gonitwy praca-uczelnia.. zaraz przekopię się przez wszystko, co napisane zostało podczas mojego wizażowego niebytu

najpierw jednak mam pytanie - używała któraś z Was bazy inglota nr 05 (różowawobeżowa) ? jak jeszcze podleczę cerę, chcę używać samej bazy + sypki puder - można tak? nie zwarzy się? nie ciemnieje?

chcę się też wyżalić. dwa dni temu za przyczyną mojej cery.. padłam ofiarą napaści werbalnej i ... niemal także fizycznej - w metrze warszawskim, w godzinach szczytu, żeby było ciekawiej.. wracam z pracy - na twarzy tylko matujący puder i bezbarwny błyszczyk na ustach. nic więcej. skromne ubranie. vis a vis mnie - czwórka młodych ludzi, pani i 3 panów, wiek na oko 14-17. lecą komentarze na temat mojej "bladości", ale cóż, choć na głos, komentują między sobą, nie odzywam się. nagle pada wypowiedź - "czego się, k****, gapisz, biała c***." miałam ochotę obić pysk, ale poprzestałam na odpowiedzi, że owszem, przyglądam się, bo dawno nie widziałam w czterech egzemplarzach naraz przykładu takiego debilizmu, tępoty, ograniczenia i brzydoty. i że (ok, tym zrównałam się do ich poziomu) takim jak oni to szkoda nawet na buty napluć, co dopiero wdawać się w dyskusję. po tym komentarzu dwaj panowie zastartowali do mnie z bluzgami i łapami. id est, chcieli, ale - jak powiedziałam, to były godziny szczytu, metro było pełne - zainterweniowali współpasażerowie. złość jeszcze mi nie przeszła. nic nie daje nikomu prawa do obrażania drugiego człowieka, a już napewno nie to, że ktoś nie ma twarzy jak z makabrycznej reklamy kremu Dove Summerglow..
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:45   #2159
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
wracam na wątek po ok 2-3 miesięcznej nieobecności... nareszcie chwila odpoczynku od gonitwy praca-uczelnia.. zaraz przekopię się przez wszystko, co napisane zostało podczas mojego wizażowego niebytu

najpierw jednak mam pytanie - używała któraś z Was bazy inglota nr 05 (różowawobeżowa) ? jak jeszcze podleczę cerę, chcę używać samej bazy + sypki puder - można tak? nie zwarzy się? nie ciemnieje?

chcę się też wyżalić. dwa dni temu za przyczyną mojej cery.. padłam ofiarą napaści werbalnej i ... niemal także fizycznej - w metrze warszawskim, w godzinach szczytu, żeby było ciekawiej.. wracam z pracy - na twarzy tylko matujący puder i bezbarwny błyszczyk na ustach. nic więcej. skromne ubranie. vis a vis mnie - czwórka młodych ludzi, pani i 3 panów, wiek na oko 14-17. lecą komentarze na temat mojej "bladości", ale cóż, choć na głos, komentują między sobą, nie odzywam się. nagle pada wypowiedź - "czego się, k****, gapisz, biała c***." miałam ochotę obić pysk, ale poprzestałam na odpowiedzi, że owszem, przyglądam się, bo dawno nie widziałam w czterech egzemplarzach naraz przykładu takiego debilizmu, tępoty, ograniczenia i brzydoty. i że (ok, tym zrównałam się do ich poziomu) takim jak oni to szkoda nawet na buty napluć, co dopiero wdawać się w dyskusję. po tym komentarzu dwaj panowie zastartowali do mnie z bluzgami i łapami. id est, chcieli, ale - jak powiedziałam, to były godziny szczytu, metro było pełne - zainterweniowali współpasażerowie. złość jeszcze mi nie przeszła. nic nie daje nikomu prawa do obrażania drugiego człowieka, a już napewno nie to, że ktoś nie ma twarzy jak z makabrycznej reklamy kremu Dove Summerglow..
Wspolczuje. Ale wiesz co to nie kwestia koloru skory. Do wszystkiego by sie przyczepili - taka natura chama. Widocznie jasna skora rzuca sie u Ciebie najbardziej w oczy - masz powod do radosci jak sadze Ja swojego czasu wsiadajac do tramwaju uslyszalam jak jeden malolat mowil do drugiego malolata, ze wygladam jak trup. No coz, jesli tak wyobrazaja sobie trupa to juz wiem skad tylu nekrofilow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:50   #2160
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mnie grupka 3 blokersów głośno komentowała w autobusie, gdy w październiku - jednym z cieplejszych dni - miałam na sobie długi szalik który się jak najbardziej przydał gdy wracałam wieczorem i było już chłodno. Marianno: rozumiem, musisz to po prostu odespać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.