Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-24, 21:53   #31
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Ależ chwyciłam ironię, jednak wydała mi się ona zbyt ostra, stąd moja wypowiedz.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 21:54   #32
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

dziewczyny ja proponuje pokojowe wycofanie sie z dyskusji, bo cos mi sie widzi, ze do wspólnych wniosków WSZYSTKIE na raz nie dojdziemy. Co Wy na to?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 22:00   #33
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Meariel
Ależ chwyciłam ironię, jednak wydała mi się ona zbyt ostra, stąd moja wypowiedz.
ja tak zawsze:d Zgadzam sie z pokojowym wycofaniem.
seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 22:08   #34
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez seemore
po prostu ja wyraziłam swoje zdanie ale zabardzo się zdziwiłam tym, że ktokolwiek może uważać, iż każda kobieta ma prawo do aborcji

nie za bardzo wiem, w jakim świecie żyjesz, że dziwi Cię, iz ktoś może miec odmienne zdanie, sprawy kontrowersyjne maja zarówno zwolenników jak i przeciwników, ja jestem z tych osób, które są za aborcja, eutanazją, brakiem religii w szkołach czy chociażby legalnymi związkami jednopłciowymi - znam takich, którzy najchętniej widzieliby mnie na stosie tyle, że mnie to nie rusza, mam takie zdanie od bardzo dawna i nie zamierzam go zmieniać, nienawidzę hipokryzji i presji, więc mimo nalegań ze strony członków rodziny nie wzięłam ślubu kościelnego, bo jestem ateistką , więc to było dla mnie zupełnie naturalne
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 22:31   #35
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Problemem w Polsce to chyba nawet nie jest to, ze ktoś moze mieć inne zdanie, ale to , że kariera polityczna SLD i ZCHN vel LPR w Polsce doprowadziła przez 15 lat do tego, że nie ma żadnego stanowiska kompromisowego - jest albo aborcja zawsze i na kazde życzenie, albo mordowanie niewinnych dzieci, albo naturalne otwieranie sie na zycie, albo diabelska antykoncepcja sztuczna - co za pomysł w ogóle?, albo cudowna rodzina, albo zboczone pedaly ---> nic posrodku i to jest chyba największe zło, jakie sobie sami Polacy urządzili dając machać tymi tematami idiotom w Sejmie...
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 09:37   #36
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez paula78
we wszytskich takich akcja pojawiaja sie te same zdjecia ,pamietam je z lekcji religii w podstawówce a bylo to dawno temu.

co innego byc za aborcja do np. 20 tygodnia bo te dzieci na zdjeciach to juz dzieci i nie koniecznie musiałbyc to aborcje ,mogły po prostu urodzic sie martwe-ale przeciez najwazniejsze jest dac po oczach ,no i krew.

przykro ,że wielu ludzi da sie w to wciągnąc.
Chyba nie masz pojecia na te tematy!!! Radze najpierw doczytac co nieco zanim zaczniesz takie komentarze pisac. W 20 tygodniu nikt nie robi aborcji:| Te dzieci niekoniecznie urodzily sie martwe - przejrzalam te zdjecia i wyraznie widac oderwane glowki, konczyny - chyba nie uwazalas na tych lekcjach religii bo tak wlasnie wyglada aborcja. I krew tez jest czyms normalnym podczas takiego zabiegu - naprawde radze obejrzec te filmy z czasow podstawowki raz jeszcze. Polecam tez strony dla kobiet w ciąży - tam zobaczysz jak wygląda płod np. w 8, 10 tygodniu życia bo widac ze o tym tez nie masz pojecia. To tez jest dziecko, ktore wyglada jak dziecko, ma raczki, nozki, glowke i te zdjecia na pewno nie byly zrobione w 20 tygodniu! Szanuje czyjes poglady ale jak sie czyta takie bzdury to nie sposob nie zareagowac gwałtownie.
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:00   #37
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Madlaine

Znam kobiety, które poddały się zabiegowi usunięcia ciązy, a teraz sa świetnymi, kochającymi matkami, bo przyszedł na nie odpowiedni czas, albo uporały się wreszcie z demonami przeszłości - takimi jak gwałt i wynikła z tego ciąża.
Ale duzo jest tych gwałtow na swiecie hehe. Jakby zestawic liczbe gwałtów i wynikłych z tego ciąż z liczbą aborcji to moze ludzie przestaliby wreszcie powtarzac ten bezsensowny argument. Bo to jest az smieszne i dziecinne. Zdecydowana wiekszosc kobiet ktore decyduja sie na aborcje zaszla w niechciana ciąże nie z powodu gwałtu jak piszą najbardziej rozemocjonowani zwolennicy aborcji tylko z tego pierwszego powodu który Madlaine wymienia - to nie był odpowiedni czas na dziecko. Warto to sobie w koncu uswiadomic. Dzisiejsze czasy sa bardzo wygodne, ludziom zyje sie coraz lepiej - nie trzeba sie wysilac, mnostwo rzeczy zalatwia komputer, internet, nowoczesne urzadzenia... i za tym idzie tez zmiana stylu zycia. Po co meczyc sie z dzieckiem w niezbyt dogodnej dla nas chwili - wyklada sie pieniadze i lekarz zalatwia sprawe. A my nadal mozemy planowac sobie zycie tak jak nam sie podoba, zeby bylo nam fajnie i wygodnie. Taka postawa jest naturalna ale jest tez ucieczka od odpowiedzialnosci. I dzisiejszy swiat to ułatwia. Jezeli ktos popełnił błąd powinien poniesc konsekwencje, tak wygląda normalne zycie. Dlatego tak mnie denerwuja osoby ktore dopuszczaja sie aborcji - bo ich myslenie jest strasznie dziecinne. Do tego jeszcze w tej grze szastają ludzkim życiem co jest dla mnie tragiczne. Jestem w nieplanowanej ciązy, ktora wypadla w niedogodnym dla mnie czasie ale nawet przez mysl mi nie przeszlo ze moglabym dokonac aborcji. To nie chodzi o kk bo nie jestem zagorzała katoliczka tylko o zwykle ludzkie sumienie. Swiat jest duzy i kobiety niech robia co chca ale ja bym tak nie mogla
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 10:07   #38
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Gorylek
Chyba nie masz pojecia na te tematy!!! Radze najpierw doczytac co nieco zanim zaczniesz takie komentarze pisac. W 20 tygodniu nikt nie robi aborcji:| Te dzieci niekoniecznie urodzily sie martwe - przejrzalam te zdjecia i wyraznie widac oderwane glowki, konczyny - chyba nie uwazalas na tych lekcjach religii bo tak wlasnie wyglada aborcja. I krew tez jest czyms normalnym podczas takiego zabiegu - naprawde radze obejrzec te filmy z czasow podstawowki raz jeszcze. Polecam tez strony dla kobiet w ciąży - tam zobaczysz jak wygląda płod np. w 8, 10 tygodniu życia bo widac ze o tym tez nie masz pojecia. To tez jest dziecko, ktore wyglada jak dziecko, ma raczki, nozki, glowke i te zdjecia na pewno nie byly zrobione w 20 tygodniu! Szanuje czyjes poglady ale jak sie czyta takie bzdury to nie sposob nie zareagowac gwałtownie.
czytanie ze zrozumienim by sie przydało.

nie napisałm ze 20 tydzien jest ok dla aborcji ale do 20 tygodnia najpózniej!
a to w jakim wieku robi sie aborcje na swiecie nie wiesz i sie nie dowiesz bo nie ma statystyk jakikichkolwiek szczególnie w polsce ,że o robieniu wszytskiego przez kobiety które sa w ciazy aby sie pozbyc dziecka przez cała ciażę pt:"łykanie tabletek ,gorące kapiele,itp-o tym sie nie mówi .

nie wiesz czy te dzieci nie urodzily sie martwe i nie wiesz czy byly to aborcje nikt tego nie wie .bo nie jest to tematem akcji ale danie po oczach.

krew szokuje i to miałam na mysli.

dziwie sie ze masz matke lekarza a pytasz nas o antykoncepcje i jestes w ciazy nie planowanej.-to tez świadczy o edukacji seksualnej i braku dostepnosci antykoncepcji ,najciemniej pod latarnia.

na lekcji religi owszem nie uwazałam bo kosciól nie ma dla mnie zadnego znaczenia i nie obchodzą mnie ich wciskanie ciemnoty.

to jest to dziecko czy wygląda jak dziecko?

dla mnie aborcja powinna byc dopuszczalna do 12 tygodnia bo wtedy pomimo tego ze wyglada to jak dziecko ,dzieckiem nie jest.

ty masz swoje poglądy ,ja swoje i ja nie walcze o aborcje tylko o prawo do niej i nie podoba mi sie ta akcja bo jest głupia i nie wnosi nic oprócz kolejnych domów dziecka i dzieciaków w beczkach.

jak dla mnie EOT.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:11   #39
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Dodam tylko, że aborcja nie przyszła na świat wraz z internetem i XXI wiekiem. Istniała od starozytności, bo od starozytności człowiek chciał ułatwić sobie życie - środkami poronnymi były zioła, choćby mocny wywar z zielonej dzikiej jagody wywoływał poronienie błyskawicznie, wiekszość tzw. czarownic, które lądowały na stosie, końcvzyły tam , bo tak naprawdę były zielarkami znającymi metody sterowania płodnościa i spędzania płodu, leczenia ziołami itp...A to zawsze było niebezpieczne, bo dawało jakoś tam niezalezność kobiecie. Ja jestem za swiadomą ANTYKONCEPCJĄ, taką , która pozwoli nie wpasowywać sie nagle w rolę ponoszacej konsekwencje , kiedy te same konsekwencje dla ojca dziecka polegają na zwijaniu zagli i pójściu w swiat, bo go to nic nie obchodzi...I szczerze, to nie chcialabym miec matki, która całe zycie wypominałaby mi, że przeze mnie nie skończyła tego, nie zrobiła tamtego, nie pojechała tu, nie pracuje tam, bo musiała mnie urodzić...nic dobrego z takiego :wymuszonego cierpietnictwa: nie wynika, oprócz wzajemnego zatruwania sobie zycia...
BTW. Temat nie jest o aboecji, ale o debilenej wystawie, pod którą już młodzi demokraci pobili sie z Mlodzierzą Wszechpolską - i to najdobitniej pokazuje , o co w tej wystawie naprawdę chodzi.
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:16   #40
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Gorylek
Ale duzo jest tych gwałtow na swiecie hehe. Jakby zestawic liczbe gwałtów i wynikłych z tego ciąż z liczbą aborcji to moze ludzie przestaliby wreszcie powtarzac ten bezsensowny argument.



Jezeli ktos popełnił błąd powinien poniesc konsekwencje, tak wygląda normalne zycie. Dlatego tak mnie denerwuja osoby ktore dopuszczaja sie aborcji - bo ich myslenie jest strasznie dziecinne.


Swiat jest duzy i kobiety niech robia co chca ale ja bym tak nie mogla

no tak temat gwałtów ,pośmiejsmy sie razem ,nikt znas nie wie ile jest gwałtów przez nieznanych osobników ale sa jeszcze gwałty w małżenstwach .

masz zestawienie policyjne ? ,medyczne?
nie masz bo nikt ich nie ma i nie robi ile kobiet nie zgłasza gwałtów?

konsekwencje owszem ale zauwaz ,ż ekonsekwencje ponosi dziecko ,rodzice wiecznie wrzeszczący,nie zadowoleni, podrzucaja dziecko babci ,niani,nie maja czasu, bija ,znecają sie psychichnie to sa wlasnie konsekwencje któe ponosi dziecko ,a tacy rodzice nawet sie nad tym nie zastanawiaja.

tak ,swiat jest duzy i niech kobiety robia co chca -wlasnie o to chodzi ty bys tak nie mogła to nie rób ale daj innym wybrac co dla nich najlepsze ,jesli usuną to one beda nosic to w sumieniach i borykac sie z tym do konca zycia a nie ty wiec nie wciskaj sie do ich zycia.

skoro panstwo nie oferuje nic dla kobiet i dzieci to niech da im mozliwosc bezpiecznej aborcji a dopuszczalnosc aborcji nie znaczy zwiększenia jej liczby chociaz u nas pewnie by wzrosła bo teraz wykonuje sie malutko wiekszosc idzie w podziemie a tam nie am statystyk.

dlaczego ktos obcy ma decydowac o moim zyciu ,moim ciele?
dlaczego ktos ma prawo narzuca mi swój światopogląd
nie ma takiego prawa nikt tylko ja i ten wolny wybór jest dla mnie najwazniejszy.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:23   #41
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
BTW. Temat nie jest o aboecji, ale o debilenej wystawie, pod którą już młodzi demokraci pobili sie z Mlodzierzą Wszechpolską - i to najdobitniej pokazuje , o co w tej wystawie naprawdę chodzi.
Własnie, zastanawiam sie ,o co w tym chodzi - o prawdziwa walkę z aborcją, czy o najzwyklejszą przedwyborcza (demagogicznA) papkę wciskaną ostatnio przy każdej okazji - jakos nie sądzę, że akurat to pierwsze
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 10:28   #42
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Do Gorylka

Tak jak napisałam ZNAM - ja osobiście, nie interesuja mnie statystyki,
znam dwie kobiety zgwałcone - jedna przez nieznanego zwyrodnialca (ciążę usunęła bez zastanowienia), drugą, zgwałconą przez męża, dla którego ciąża miała być sposobem na utrzymanie ich związku - tez usunęła ciążę, choć długo biła się z myślami zanim postanowiła to zrobić.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:37   #43
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Gorylek
Ale duzo jest tych gwałtow na swiecie hehe. Jakby zestawic liczbe gwałtów i wynikłych z tego ciąż z liczbą aborcji to moze ludzie przestaliby wreszcie powtarzac ten bezsensowny argument. Bo to jest az smieszne i dziecinne. Zdecydowana wiekszosc kobiet ktore decyduja sie na aborcje zaszla w niechciana ciąże nie z powodu gwałtu jak piszą najbardziej rozemocjonowani zwolennicy aborcji
Moim zdaniem o wiele większym przejawem dziecinności i smieszności od chęci pomocy powrócenia zgwałconej kobiecie do normalnego zycia, jest robienie sobie z tego tematu do pseudo ironicznych, wyjątkowo żałosnych argumentów - "hehe". "Jakby zestawić..." - to najpierw zestaw, a potem mędrkuj, bo jestem przekonana, że zestawieniami owymi nie dysponujesz i jeszcze długo dysponować nie będziesz z racji tego, że żadne takie materiały nie mają pokrycia z liczbą gwałtów, bowiem większa część z nich nigdy nie wychodzi na światło dzienne. Padło coś tam jeszcze, że już nie zacytuję, odnośnie uwagi na lekcji religii. Uczęszczałam na te godne pożałowania jasełka przez lat 5 i też pamiętam, ze pokazywano nam takie obrazki, jesli nie te, to podobne. Kościół bowiem lubuje się w takiej propagandzie i odmóżdżaniu młodzieży, która się jeszcze odmóżdżać pozwala. Rozemocjonowani są w tej chwili i zwolennicy i przeciwnicy tej wystawy, co zupełnie naturalne. A szkoda, bo pobiją się pod nią biedne dzieci z MW, a cała debilna akcja i tak nic nie zmienia. Pozostanie tylko niesmak.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:41   #44
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Mnie nigdy nikt czegoś takiego na religii nie pokazywał, dlatego jestem w szoku, że nauczyciele to robili!!!
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:48   #45
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

No żeby nauczyciele.... Robił to ksiądz proboszcz i jedna nadgorliwa zakonnica w ramach przygotowań do bierzmowania. Tzw. DUCHOWIEŃSTWO. Oł je.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:50   #46
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez paula78

to jest to dziecko czy wygląda jak dziecko?

dla mnie aborcja powinna byc dopuszczalna do 12 tygodnia bo wtedy pomimo tego ze wyglada to jak dziecko ,dzieckiem nie jest.
Ta wypowiedz swiadczy o tym z kim mam do czynienia. Sorry, domyslam sie ze jestes dwa lata ode mnie starsza 78 rok ale to co piszesz jest żenujące, na dyskusje z osobą która reprezentuje tak niski poziom nie mam ochoty.

> dziwie sie ze masz matke lekarza a pytasz nas o antykoncepcje i jestes w ciazy nie planowanej.-to tez świadczy o edukacji seksualnej i braku dostepnosci antykoncepcji ,najciemniej pod latarnia.

Tutaj walnelas cios ponizej pasa. Nie pytam o antykoncepcje bo nie brakuje mi wiedzy - chcialam tylko wiedziec jakie metody stosujecie i jakie sa wasze opinie na temat roznych metod. Jestem w ciazy nieplanowanej bo czasem mimo stosowanej antykoncepcji tak sie zdarza ale nie mam pretensji o to do nikogo - moze to dla mnie prezent od losu i bede bardzo szczęsliwa?

Proszę nie odpowiadaj wiecej na zakladane przeze mnie watki bo nie mam ochoty z taka osoba jak ty miec jeszcze kiedykolwiek do czynienia.
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:55   #47
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez aga01
Mnie nigdy nikt czegoś takiego na religii nie pokazywał, dlatego jestem w szoku, że nauczyciele to robili!!!
gdy jeszcze chodziłam na lekcje religii, pokazywała nam takie filmy katechetka, srednio 2-3 razy w roku szkolnym, dumna matka czworga dzieci - którą kiedys miałam okazję zobaczyć w akcji, jak tłukła po głowach całą czwórkę, bo nie chciała poczekac na mamusię przed sklepem, tylko wejść razem z nią - wtedy byłam w prawdziwym szoku
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:57   #48
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:01   #49
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Gorylek
Ta wypowiedz swiadczy o tym z kim mam do czynienia. Sorry, domyslam sie ze jestes dwa lata ode mnie starsza 78 rok ale to co piszesz jest żenujące, na dyskusje z osobą która reprezentuje tak niski poziom nie mam ochoty.

> dziwie sie ze masz matke lekarza a pytasz nas o antykoncepcje i jestes w ciazy nie planowanej.-to tez świadczy o edukacji seksualnej i braku dostepnosci antykoncepcji ,najciemniej pod latarnia.

Tutaj walnelas cios ponizej pasa. Nie pytam o antykoncepcje bo nie brakuje mi wiedzy - chcialam tylko wiedziec jakie metody stosujecie i jakie sa wasze opinie na temat roznych metod. Jestem w ciazy nieplanowanej bo czasem mimo stosowanej antykoncepcji tak sie zdarza ale nie mam pretensji o to do nikogo - moze to dla mnie prezent od losu i bede bardzo szczęsliwa?

Proszę nie odpowiadaj wiecej na zakladane przeze mnie watki bo nie mam ochoty z taka osoba jak ty miec jeszcze kiedykolwiek do czynienia.
ponownie kłania sie czytanie ze zrozumieniem ,napisałam przeciez EOT
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 11:02   #50
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

>konsekwencje owszem ale zauwaz ,ż ekonsekwencje ponosi dziecko ,rodzice wiecznie wrzeszczący,nie zadowoleni, podrzucaja dziecko babci ,niani,nie maja czasu, bija ,znecają sie psychichnie to sa wlasnie konsekwencje któe ponosi dziecko ,a tacy rodzice nawet sie nad tym nie zastanawiaja.


Chyba jestes bardzo nieszczesliwa osoba z takiej wlasnie rodziny bo z tych postow emanuje agresja i nienawisc. Wspolczuje.


>tak ,swiat jest duzy i niech kobiety robia co chca -wlasnie o to chodzi ty bys tak nie mogła to nie rób ale daj innym wybrac co dla nich najlepsze ,jesli usuną to one beda nosic to w sumieniach i borykac sie z tym do konca zycia a nie ty wiec nie wciskaj sie do ich zycia.

>dlaczego ktos obcy ma decydowac o moim zyciu ,moim ciele?
dlaczego ktos ma prawo narzuca mi swój światopogląd
nie ma takiego prawa nikt tylko ja i ten wolny wybór jest dla mnie najwazniejszy.[/

To samo tutaj. Do czyjego zycia sie wciskam? Do twojego? Hehe, smieszne. wyrazilam tylko swoje poglady i mam do tego takie samo prawo jak ty. Nie boj sie tak, nie siedze we wladzach i nie zabronie ci aborcji Widac ze jestes osoba wybitnie zniewolona, nie wiem, mi nikt swiatopoglądu nie narzuca, mam wolny wybor i nie krzycze na caly glos zeby dali mi prawo do tego czy tamtego. Wspolczucie, chyba rodzice bardzo cie ograniczali i byli bardzo surowi skoro tak nerwowo teraz reagujesz na wszelkie zakazy. Widac nawet po tym jak piszesz, literowki, przecinki nie tam gdzie trzeba, uspokoj sie dziewczyno, po co te emocje, tutaj odbywa sie normalna dyskusja.
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:03   #51
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Madlaine
gdy jeszcze chodziłam na lekcje religii, pokazywała nam takie filmy katechetka, srednio 2-3 razy w roku szkolnym, dumna matka czworga dzieci - którą kiedys miałam okazję zobaczyć w akcji, jak tłukła po głowach całą czwórkę, bo nie chciała poczekac na mamusię przed sklepem, tylko wejść razem z nią - wtedy byłam w prawdziwym szoku

O własnie o tym mówię. I tutaj pokazuje się ideę miłości i zrozumienia jako przewodnią myśl naszej religii. Żeby nie schodzić z tematu nie będę opowiadac o księzach i ich krucjatach w ramach lekcji religii, karach cielesnych, które były i nadal często są stosowane przez nawiedzone "siostry" zakonne. Nigdy, absolutnie nigdy nie poślę moich dzieci na religię. I nie pozwolę bombardować ich czymś tak niesmacznym jak rzeczone zdjęcia.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:03   #52
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez paula78
ponownie kłania sie czytanie ze zrozumieniem ,napisałam przeciez EOT
Nie wiem co to jest EOT. Pierwszy raz widze taki skrót
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:05   #53
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

End of topic - koniec tematu
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:12   #54
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Gorylek
> chyba rodzice bardzo cie ograniczali .
Ciebie chyba nie musieli. W takiej dyskusji trudno nie reagować emocjonalnie, czego przejawów zresztą nie zauważyłam. Zauwazyłam za to, że Ciebie w ogóle wiele rzeczy śmieszy, więc trudno tu mówić o poziomach...
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:25   #55
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez MILENA*
Ciebie chyba nie musieli. W takiej dyskusji trudno nie reagować emocjonalnie, czego przejawów zresztą nie zauważyłam. Zauwazyłam za to, że Ciebie w ogóle wiele rzeczy śmieszy, więc trudno tu mówić o poziomach...
Skonczmy ta dyskusje bo zupelnie odbiega od tematu. Nie wiem z kim mam do czynienia, jaki wiek, wyksztalcenie i doswiadczenie zyciowe wiec nie mam ochoty angażowac sie w wymiane zdan która tylko zasmieca forum.
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:28   #56
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Gorylek
>

Chyba jestes bardzo nieszczesliwa osoba z takiej wlasnie rodziny bo z tych postow emanuje agresja i nienawisc. Wspolczuje.


>
To samo tutaj. Do czyjego zycia sie wciskam? Do twojego? Hehe, smieszne. wyrazilam tylko swoje poglady i mam do tego takie samo prawo jak ty. Nie boj sie tak, nie siedze we wladzach i nie zabronie ci aborcji Widac ze jestes osoba wybitnie zniewolona, nie wiem, mi nikt swiatopoglądu nie narzuca, mam wolny wybor i nie krzycze na caly glos zeby dali mi prawo do tego czy tamtego. Wspolczucie, chyba rodzice bardzo cie ograniczali i byli bardzo surowi skoro tak nerwowo teraz reagujesz na wszelkie zakazy. Widac nawet po tym jak piszesz, literowki, przecinki nie tam gdzie trzeba, uspokoj sie dziewczyno, po co te emocje, tutaj odbywa sie normalna dyskusja.

owszem moze i agresja na takie głupie komentarze jak twoje .

a psychologiczne analizy zostaw sobie na swoje eksperymenty na swoim dziecku.

wlasnie boje sie bo takich jak ty siedzi za dużo we władzach.

ja zniewolona hahah to sie usmieją ci którzy mnie znają ,ty nie krzyczysz i jest tak jak jest ,ja krzycze bo mam prawo do zycia wdg mojego sumienia.
chyba nie rozumiesz słowa "zniewolona".
ja nie opieram swojego zdania na tym co zobacze w tvp bo to dopiero jest ograniczona i zniewolona czesc społeczeństwa.

gdybys miała takich rodziców jak moi to byłabys bardziej otwarta na ludzi i ich problemy,a przede wszytskim bardziej tolerancyjna i wiedzial ,ze świat nie jest tylko twój i dla ciebie a życze ci zebys dostał po dupsku jak ci wszyscy którzy wdg ciebie są "be".

literówki i moje przecinki sa ok w przeciwienstwie do tego co wypisujesz i nie przypominam sobie żebysmy razem wódke piły i przeszły na "ty".
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:35   #57
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez Gorylek
Skonczmy ta dyskusje bo zupelnie odbiega od tematu. Nie wiem z kim mam do czynienia, jaki wiek, wyksztalcenie i doswiadczenie zyciowe wiec nie mam ochoty angażowac sie w wymiane zdan która tylko zasmieca forum.

Osobiście nie musze znać Twojego wykształcenia, ani wieku, aby po wymowie postów wywnioskować z kim mam do czynienia, a dyskusję kończe, kiedy uważam to za stosowne. Dodam jeszcze tylko, że osobiste wycieczki na temat tego kto jak miał czysto w domu i jakich rodziców w sytuacji, kiedy nie znamy się osobiście są wyjątkowo niesmaczne.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:43   #58
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

Cytat:
Napisane przez paula78

wlasnie boje sie bo takich jak ty siedzi za dużo we władzach.

gdybys miała takich rodziców jak moi to byłabys bardziej otwarta na ludzi i ich problemy,a przede wszytskim bardziej tolerancyjna i wiedzial ,ze świat nie jest tylko twój i dla ciebie a życze ci zebys dostał po dupsku jak ci wszyscy którzy wdg ciebie są "be".

literówki i moje przecinki sa ok w przeciwienstwie do tego co wypisujesz i nie przypominam sobie żebysmy razem wódke piły i przeszły na "ty".





Zapytam tylko: czy masz moze wlasna rodzine, dzieci lub czy bylas kiedykolwiek w ciąży?

Bo z mojej dotychczasowej obserwacji wynika ze najglosniej krzycza ci ktorzy powinni miec najmniej do powiedzenia, nie mowie tu tylko o osobach ktore nigdy nie byly w ciązy ale takze o księzach i zakonnicach.
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:47   #59
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

[QUOTE=Gorylek]



Zapytam tylko: czy masz moze wlasna rodzine, dzieci lub czy bylas kiedykolwiek w ciąży?

QUOTE]


ooops, przepraszam: Czy Pani ma własną rodzinę, dzieci lub była kiedykolwiek w ciąży?
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:50   #60
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jeśli nie chcecie takich metod, kliknijcie petycję ZA - Łódż

[QUOTE=Gorylek]
Cytat:
Napisane przez Gorylek




Zapytam tylko: czy masz moze wlasna rodzine, dzieci lub czy bylas kiedykolwiek w ciąży?

QUOTE]


ooops, przepraszam: Czy Pani ma własną rodzinę, dzieci lub była kiedykolwiek w ciąży?

nie jestem wredna ,stara panną której nikt nie kocha i nikt nie chce a rodzice do dzisiaj mnie ograniczaja i wyzywaja.

nic o mnie nie wiesz a ja przestałam miec ochote na zwierzanie sie komus tak organiczonemu w mysleniu.
amen,howg ,finito,the end.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.