Body siatka!!!? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 14:52   #31
SugarKaneKowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar SugarKaneKowalczyk
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Body siatka!!!?

Cytat:
Napisane przez 1989emilia Pokaż wiadomość
Ale nie o to, nie o to, nie o to :P:P nie mam problemu z piersiami bo mam całkiem standardowe- B-C I co więcej, ja również uważam, że piersi nie mogą być wyznacznikiem tego co ubieramy. Tak po prostu sobie napisałam bo Pani na zdjęciu ma bardzo ładne, duże piersi. A duze piersi nie zawsze tak ładnie się trzymają (grawitacja i te sprawy... zresztą wiecie:P)

To body akurat fajnie unosi biust Moze dlatego,ze jest bardzo elastyczne
SugarKaneKowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 12:14   #32
1989emilia
Raczkowanie
 
Avatar 1989emilia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
Dot.: Body siatka!!!?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Małe mają takie same problemy. Tzn. kształt a rozmiar to dwie sprawy
Oczywiście, że małe też mogą klapnąć, ale tak czy siak duze mają większą tendencje do obwisania
1989emilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:29   #33
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Body siatka!!!?

Cytat:
Napisane przez 1989emilia Pokaż wiadomość
Oczywiście, że małe też mogą klapnąć, ale tak czy siak duze mają większą tendencje do obwisania
Duże biusty podobnie jak te mniejsze mają taką samą tendencję do "obwisania" w zależności od tego jak się o nie dba i czy przede wszystkim nosi się dobrze dobrany stanik.
Powszechnie ludziom się wydaje, że większy biust to sam problem i na pewno na starość będą zwisać po pępek. Polecam artykuł do poczytania, http://www.maheda.eu/index.php?optio...mid=54&lang=pl

A swoją drogą napisałaś, że masz całkiem standardowy rozmiar, czyli B-C, a tu Cię zadziwię, najpowszechniejsze rozmiary miseczek to E-F-G.
I teraz dużo dziewczyn pewnie będzie pisać, że jakie F, jakie G, przecież takie rozmiary nie istnieją, a tu mogę was po raz drugi zaskoczyć, że głębokość miseczek sięga nawet do K.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-11-27 o 13:31
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:28   #34
SugarKaneKowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar SugarKaneKowalczyk
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Body siatka!!!?

Ja mam takie duże,pełne C,czasami D Ale już teraz wiem,że za kilka lat,jeszcze przed 25 rokiem życia sobie zrobię operację podniesienia biustu Chociaż nie narzekam na brak jędrności,ale lata lecą,biust pewnie przegra walkę z grawitacją i upływającymi latami
SugarKaneKowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 15:13   #35
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Body siatka!!!?

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Duże biusty podobnie jak te mniejsze mają taką samą tendencję do "obwisania" w zależności od tego jak się o nie dba i czy przede wszystkim nosi się dobrze dobrany stanik.
Powszechnie ludziom się wydaje, że większy biust to sam problem i na pewno na starość będą zwisać po pępek. Polecam artykuł do poczytania, http://www.maheda.eu/index.php?optio...mid=54&lang=pl

A swoją drogą napisałaś, że masz całkiem standardowy rozmiar, czyli B-C, a tu Cię zadziwię, najpowszechniejsze rozmiary miseczek to E-F-G.
I teraz dużo dziewczyn pewnie będzie pisać, że jakie F, jakie G, przecież takie rozmiary nie istnieją, a tu mogę was po raz drugi zaskoczyć, że głębokość miseczek sięga nawet do K.
Otóż to, zapraszamy do wątku o dobrze dobranych biustonoszach!
Ja mam F-FF (brytyjska rozmiarówka) i zapewniam was, że to nie żadne melony, tylko takie średnio duże w proporcji do sylwetki.

Co do kształtu, to obwisły biust można mieć od wieku nastoletniego, jeśli ktoś po prostu wylosował taki kształt w genetycznej loterii. Rozmiar też tu nie ma znaczenia.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 09:06   #36
1989emilia
Raczkowanie
 
Avatar 1989emilia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
Dot.: Body siatka!!!?

Dzięki za linki, poczytam, dowiem się nowych rzeczy. Wątek o dobrze dobranych biustonoszach będzie dobry dla mnie tym bardziej, że zdaję sobie sprawę z tego, że doborze moich staników powinnam poświęcić trochę więcej czasu.

Pozdrawiam
1989emilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:48   #37
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Body siatka!!!?

Cytat:
Napisane przez SugarKaneKowalczyk Pokaż wiadomość
Ja mam takie duże,pełne C,czasami D Ale już teraz wiem,że za kilka lat,jeszcze przed 25 rokiem życia sobie zrobię operację podniesienia biustu Chociaż nie narzekam na brak jędrności,ale lata lecą,biust pewnie przegra walkę z grawitacją i upływającymi latami
Każdy ma inny. Ja mam 29 lat, miseczkę F-FF i niczego nie muszę podnosić, póki co (odpukać).

Naprawdę polecam dobranie idealnego biustonosza, może się okazać, że interwencja chirurga nie będzie potrzebna
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.