Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 11:37   #2431
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jedyne, co mi pasuje do FN, to przykład Cameron Diaz i jej Rożkowata sylwetka. Ja Rożkiem nie jestem, ale też mam szerokie ramiona i brak talii, mogę poczytać
Kate Moss, really? Blake Lively? Julia Roberts? Inne laski są po prostu brzydkie, ja nie jestem aż tak brzyyyydka
W życiu nie założę szerokiej góry, bo będę wyglądać jak kloc na patyku. W życiu nie założę szerokich spodni, bo będę wyglądać... jak kloc mam unikać rurek? To oznacza, że mam wywalić 3/4 szafy dlaje nawet nie będę czytać: brzydal:
A gdzie to czytasz? Dla mnie akurat Kate Moss to ideał
Ja nie wiem w sumie dlaczego rożkom poleca się szerokie spodnie.. może wtedy jak się ma takie nogi jak Cameron Diaz (dlugie jak autostrada) i do tego wysokie buty. Inaczej każdy wygląda jak wygląda.
Rożki nie mają unikać rurek wręcz się im je wskazuje..
Swoją drogą kiedyś próbowałam ogarnąć typ sylwetki i wg Trinity Susanah i stu innych typów i ciągle mi coś nie pasowało. W podstawowym podziale jestem gdzieś między jabłkiem, kolumną a klepsydrą. Czasem myślałam, że może rożkiem.. ale ciągle mi nie grało przez mały biust. Jabłka są generalnie brzuchowate (jakbym przytyła pewnie byłabym jabłkiem), kolumna jest pionowa, mega szczupła, klepsydra.. wiadomo, ma biodra kiedyś trafiłam na coś takiego i to najbardziej pasuje wymiarami czyli szerokość bioder = obwód biustu, szerokość ramion = najszerszy punkt poniżej bioder. X są bardziej rozciągnięte przez długą talię. Niestety propozycje ciuchowe są przerażające na tej stronie ale w sumie pierwszy raz trafiłam na typ "X" a szkoda, bo wydaje mi się, że dosyć często się zdarza taki typ sylwetki, że najszerszy punkt jest znacznie poniżej linii bioder
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:45   #2432
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A gdzie to czytasz? Dla mnie akurat Kate Moss to ideał
Ja nie wiem w sumie dlaczego rożkom poleca się szerokie spodnie.. może wtedy jak się ma takie nogi jak Cameron Diaz (dlugie jak autostrada) i do tego wysokie buty. Inaczej każdy wygląda jak wygląda.
Rożki nie mają unikać rurek wręcz się im je wskazuje..
Swoją drogą kiedyś próbowałam ogarnąć typ sylwetki i wg Trinity Susanah i stu innych typów i ciągle mi coś nie pasowało. W podstawowym podziale jestem gdzieś między jabłkiem, kolumną a klepsydrą. Czasem myślałam, że może rożkiem.. ale ciągle mi nie grało przez mały biust. Jabłka są generalnie brzuchowate (jakbym przytyła pewnie byłabym jabłkiem), kolumna jest pionowa, mega szczupła, klepsydra.. wiadomo, ma biodra kiedyś trafiłam na coś takiego i to najbardziej pasuje wymiarami czyli szerokość bioder = obwód biustu, szerokość ramion = najszerszy punkt poniżej bioder. X są bardziej rozciągnięte przez długą talię. Niestety propozycje ciuchowe są przerażające na tej stronie ale w sumie pierwszy raz trafiłam na typ "X" a szkoda, bo wydaje mi się, że dosyć często się zdarza taki typ sylwetki, że najszerszy punkt jest znacznie poniżej linii bioder
Pewnie dlatego, że szerokie spodnie mają wyrównać proporcje...
Co do typów sylwetek, to ty masz taką długą talię? Ja w 90% jestem Cegłą
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:57   #2433
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego, że szerokie spodnie mają wyrównać proporcje...
Co do typów sylwetek, to ty masz taką długą talię? Ja w 90% jestem Cegłą
Tak myśle.. ogólnie mam mało zaznaczone zaokrąglenie.. ale ten najszerszy punkt jest niżej (czerwona linia) niż ma większość dziewczyn (bordowa linia) nawet nałożyłam linie.. normalnie naukowe podejście do tematu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg M3.jpg (14,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_nkog2gQCKm1rny9ito9_1280.jpg (18,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_nkl2voxGP61rny9ito6_1280.jpg (14,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M33.jpg (16,8 KB, 19 załadowań)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:05   #2434
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

To chyba trochę nie tak ta bordowa linia ma być na linii bioder, czyli sam środek tyłka, najszerzej będą miały typy z dużym dołem (Gruszka itp.) Jabłka mają często najszerszą część właśnie na kościach miednicy (bo mają wąskie biodra, czyli nie tyłek będzie najszerszy - tyłek i kości miednicy będą często jednakowe). Nawet Rożek ma najszerszą część w biodrach, po prostu ramiona są jeszcze szersze, dlatego biodra "znikają". Są jeszcze inne typy, np. Klepsydra, Wazon - one mają krótką talię, ale punkt najszerszy właśnie w biodrach.
Jeśli ty masz taką długą talię i najszerszy punkt tak nisko, to znaczy, że masz taką budowę - ale i tak najszersza cześć to część bioder (jeśli nie jestes Jabłkiem, a nie jesteś, bo Jabłka nie mają talii), po prostu masz te biodra niżej
Mnie kojarzysz sie z bohaterką Bleach'a Yoruichi Shihouin: ona ma cycki, szerokie ramiona, długie nogi, ale właśnie bardzo niskie biodra wybacz, że porównuję cię do postaci anime, ale tak mi się skojarzyło
http://th09.deviantart.net/fs35/PRE/...y_Ducksale.jpg
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:06   #2435
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mi też analiza kolorystyczna ułatwiła życie z zakupami.. nie kupuje już ciuchów w niepasujących kolorach (krojach też) a że mało jest ciuchów w pasujących (z dobrym krojem) to nie kupuje prawie wcale no chyba, że znacie jakieś sklepy gdzie jest fajny wybór
Kredka mnie zdiagnozowała jako Flamboyant Gamine czyli generalnie jestem niezłym dziwakiem który łączy w sobie sprzeczności. Kolorystycznie czysty zimowy kontrast z domieszką wiosennego ciepła a urodowo połączenie dziecka z wampirem
Fajny i ciekawy masz typ. Mi wychodzi z testu coś bardzo kobiecego, a szkoda bo trochę twardej wyrazistości by mi się przydało

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo to prawda, ciężko zdiagnozować SS, a jak już nawet wiemy, że typ nie jest ani ciepły, ani chłodny, ani ciemny, ani jasny, to zostają SS i SA. Na blogach, gdzie dziewczyny pomagają innych się określić, często jest tak, że potrafią wyłapać tak małe zmiany między SS i SA, że ja się im naprawdę dziwię widzą malutkie różnice między zgaszonymi neutralami, które są bardziej ciepłe, które chłodne, ja nie widzę nic. Dla mnie Jolie wygląda pięknie zarówno w kolorach SS, jak i SA. Jasne to jeszcze odróżnię, ale zgaszone...



Ja nie wiem, czy da się połączyć BS (albo LS) z Soft albo Flamboyant Natural. Wydaje mi się, że typ Natural musi mieć większy wspływ pierwiastka kobiecego, a że to typ naturalny (wpływ dramatic nie jest aż tak duży), muszę mieć naturalne tkaniny, kolory, fasony. Kojarzy mi się to z kolorami ziemi, chyba żart, dla BS albo LS - niemożliwe.
Teretycznie jeżeli chodzi o SS i SA mogłoby mi pasować, bo mój typ ani jasny, ani ciemny, ani ciepły, ani chłodny jakoś mocno. Jest e tym wszystkim jednak jeden zonk - w zgaszonych mocno kolorach rozłażę się jak guma w starych gaciach.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:11   #2436
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

więc nie jesteś Zgaszona
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:14   #2437
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To chyba trochę nie tak ta bordowa linia ma być na linii bioder, czyli sam środek tyłka, najszerzej będą miały typy z dużym dołem (Gruszka itp.) Jabłka mają często najszerszą część właśnie na kościach miednicy (bo mają wąskie biodra, czyli nie tyłek będzie najszerszy - tyłek i kości miednicy będą często jednakowe). Nawet Rożek ma najszerszą część w biodrach, po prostu ramiona są jeszcze szersze, dlatego biodra "znikają". Są jeszcze inne typy, np. Klepsydra, Wazon - one mają krótką talię, ale punkt najszerszy właśnie w biodrach.
Jeśli ty masz taką długą talię i najszerszy punkt tak nisko, to znaczy, że masz taką budowę - ale i tak najszersza cześć to część bioder (jeśli nie jestes Jabłkiem, a nie jesteś, bo Jabłka nie mają talii), po prostu masz te biodra niżej
Mnie kojarzysz sie z bohaterką Bleach'a Yoruichi Shihouin: ona ma cycki, szerokie ramiona, długie nogi, ale właśnie bardzo niskie biodra wybacz, że porównuję cię do postaci anime, ale tak mi się skojarzyło
http://th09.deviantart.net/fs35/PRE/...y_Ducksale.jpg
Nooo trochę za nisko je machnęłam, te kreski nie jestem gruszką ale mam długą talię.. i niżej biodra więc jaki to typ sylwetki? jestem jabłkiem?
Ta postać anime wydaje mi się być właśnie typową klepsydrą to nie ja
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 12:21   #2438
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nooo trochę za nisko je machnęłam, te kreski nie jestem gruszką ale mam długą talię.. i niżej biodra więc jaki to typ sylwetki? jestem jabłkiem?
Ta postać anime wydaje mi się być właśnie typową klepsydrą to nie ja
EEE, Klepsydra ma krótką talię i biodra dość wysoko (bo nie ma długich nóg). Zwykle jeśli typ ma szerokie biodra, nie ma długich nóg. Jeśli wąskie, to ma. Czasem dochodzi jeszcze duży biust (jak u Lizaka na przykład).
Nie jesteś Jabłkiem, Jabłko ma szeroki środek.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:24   #2439
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
EEE, Klepsydra ma krótką talię i biodra dość wysoko (bo nie ma długich nóg). Zwykle jeśli typ ma szerokie biodra, nie ma długich nóg. Jeśli wąskie, to ma. Czasem dochodzi jeszcze duży biust (jak u Lizaka na przykład).
Nie jesteś Jabłkiem, Jabłko ma szeroki środek.
To czym jestem nie wpisuje się w podstawowy podział dlatego mi nic dotąd nie pasiło?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:29   #2440
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
więc nie jesteś Zgaszona
Tyle, że dalej to już nie ma typów
W ogóle gdzieś w głębi mnie siedzi przeczucie, że mam coś z Dark Winter, ale to chyba tylko przeczucie. Dużo mroku to nie dla mnie.

earthpace luzik Też nie mam typowej figury. Wychodzi mi gdzieś gruszko-klepsydra, ale to też do końca nie to. W zasadzie to mi ciąża wychodzi , ale takiego typu nie ma.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:41   #2441
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
To czym jestem nie wpisuje się w podstawowy podział dlatego mi nic dotąd nie pasiło?
Ja bym ci dała Lizaka

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Tyle, że dalej to już nie ma typów
W ogóle gdzieś w głębi mnie siedzi przeczucie, że mam coś z Dark Winter, ale to chyba tylko przeczucie. Dużo mroku to nie dla mnie.

earthpace luzik Też nie mam typowej figury. Wychodzi mi gdzieś gruszko-klepsydra, ale to też do końca nie to. W zasadzie to mi ciąża wychodzi , ale takiego typu nie ma.

No niestety, jestem Cegła
jak dużo mroku nie dla ciebie, to zdecydowanie odpada DW. Ja też z wyglądu jestem średnio jasna, średnio ciemna (raczej jasna), średnio ciepła, ale piegi dają wrażenie ciepła (są rude), wczoraj stonowałam włosy, wyglądam jak CS
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 12:49   #2442
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Tyle, że dalej to już nie ma typów
W ogóle gdzieś w głębi mnie siedzi przeczucie, że mam coś z Dark Winter, ale to chyba tylko przeczucie. Dużo mroku to nie dla mnie.

earthpace luzik Też nie mam typowej figury. Wychodzi mi gdzieś gruszko-klepsydra, ale to też do końca nie to. W zasadzie to mi ciąża wychodzi , ale takiego typu nie ma.
ale wiesz, że to nie ma rak i nóg bo zarówno klepsydry jak i gruszki mają chude, wąskie talie i brzuchy? także nie oszukuj

Piszesz, że masz coś z DW i Twój typ nie jest chłodny jakoś mocno ale w jakimś stopniu jest. No i nie jest zgaszony ani jasny ani ciemny. Co zostaje? nic możesz być jakiś troszkę nietypowym typem..ale jeśli nie jesteś na 100% "bright" (intensywne kolory) ani cool (chłodne kolory) ani ciepłym, zgaszone też odpadają więc na bank jesteś ciemnym lub jasnym typem z tym, że może ciemnym w obrębie jasnych lub jaśniejszym w obrębie ciemnych. W końcu mamy zimy blondynki, nie?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja bym ci dała Lizaka
Lizaki mają duży biust odpada na maksa
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:50   #2443
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No własnie, a wygląd typów może się bardzo różnić

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Lizaki mają duży biust odpada na maksa
A twój nie jest>? Masz średni? Może jednak ten Rożek? Ramiona masz szersze niż biodra, innych typów nie znam. Vivienne wrzucała zdjęcia siebie jako Rożka, ona nie ma małego biustu, ma średni.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:57   #2444
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Mały/średni biust
Chyba szybciej mi do rożka z niskimi biodrami
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:01   #2445
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

To bądź Rożek
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:16   #2446
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
ale wiesz, że to nie ma rak i nóg bo zarówno klepsydry jak i gruszki mają chude, wąskie talie i brzuchy? także nie oszukuj

Piszesz, że masz coś z DW i Twój typ nie jest chłodny jakoś mocno ale w jakimś stopniu jest. No i nie jest zgaszony ani jasny ani ciemny. Co zostaje? nic możesz być jakiś troszkę nietypowym typem..ale jeśli nie jesteś na 100% "bright" (intensywne kolory) ani cool (chłodne kolory) ani ciepłym, zgaszone też odpadają więc na bank jesteś ciemnym lub jasnym typem z tym, że może ciemnym w obrębie jasnych lub jaśniejszym w obrębie ciemnych. W końcu mamy zimy blondynki, nie?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------


Lizaki mają duży biust odpada na maksa
Tfu, miało być gruszko - jabłko :p

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
ale wiesz, że to nie ma rak i nóg bo zarówno klepsydry jak i gruszki mają chude, wąskie talie i brzuchy? także nie oszukuj

Piszesz, że masz coś z DW i Twój typ nie jest chłodny jakoś mocno ale w jakimś stopniu jest. No i nie jest zgaszony ani jasny ani ciemny. Co zostaje? nic możesz być jakiś troszkę nietypowym typem..ale jeśli nie jesteś na 100% "bright" (intensywne kolory) ani cool (chłodne kolory) ani ciepłym, zgaszone też odpadają więc na bank jesteś ciemnym lub jasnym typem z tym, że może ciemnym w obrębie jasnych lub jaśniejszym w obrębie ciemnych. W końcu mamy zimy blondynki, nie?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------


Lizaki mają duży biust odpada na maksa
Cóż tak to właśnie jest, że w każdym typie jest coś co lekko przeszkadza. Najczęściej określenia towarzyszące typom. Są typy, które zgadzają się z moją temperaturą koloru oraz stopniem nasycenia, są to właśnie Light Summer oraz Dark Winter, tyle że zarówno w jasnych jak i ciemnych mi źle. I również dochodzę do wniosku, że jestem ciemniejszą wersją jasnego (tym bardziej, że mój 'czarny' jest zdecydowanie bardziej czarny niż szary i nie liczy się kolor sam w sobie, a faktura i typ materiału) i jaśniejszą ciemnego. Na kolor włosów i oczu to ja dawno nie patrzę, nic to nie daje
Generalnie wszystko to wiem, tak czasem wpadam się pożalić
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:19   #2447
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Az mnie zafascynowałaś jakim jesteś typem w takim razie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:20   #2448
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Generalnie wszystko to wiem, tak czasem wpadam się pożalić
to tak jak my

Ja też mogę być ciemną Jasną Wiosną albo jasną Czystą Wiosną, balansuję na granicy, czasem zahaczam o ciepłe Jasne LAto haha
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:21   #2449
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja jestem typową książkowa klepsydra tylko bardziej pulchna Są plusy takie jak biust , biodra i wyraźna talia , minusy sa takie ze ramiona , nogi i tylek tez sa "wyraźne i krągle"
Za to jak chudne staje sie gruszka, maleje wszystko od pasa w gore, najpierw biust :/ i zostaja z klepsydry tylko biodra , talia juz tak nie rzuca sie w oczy :/
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016

Edytowane przez Tequila _ Sunrise
Czas edycji: 2015-03-04 o 13:24
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 13:26   #2450
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ciekawie chudniesz Klepsydra ma szerokie ramiona i biodra.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:26   #2451
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Ja jestem typową książkowa klepsydra tylko bardziej pulchna Są plusy takie jak biust , biodra i wyraźna talia , minusy sa takie ze ramiona , nogi i tylek tez sa "wyraźne i krągle"
Za to jak chudne staje sie gruszka, maleje wszystko od pasa w gore, najpierw biust :/ i zostaja z klepsydry tylko biodra , talia juz tak nie rzuca sie w oczy :/
ulubienica rodu męskiego
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:33   #2452
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Az mnie zafascynowałaś jakim jesteś typem w takim razie
Kolorki czy figura?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
to tak jak my

Ja też mogę być ciemną Jasną Wiosną albo jasną Czystą Wiosną, balansuję na granicy, czasem zahaczam o ciepłe Jasne LAto haha
O to to!
Rzecz pewnie też się czasem rozbija o problem czy kolor 'jeszcze czysty' czy 'już zgaszony'. To z takimi pograniczami mam problem, akurat bardzo się przydają do określenia tych najczystszych wśród zgaszonych i zgaszonych wśród tych czystych. Dwie rzeczy są jednak pewne - 3/4 to chłód i 3/4 to czystość.
No i błyszczą mi się dosyć mocno oczy w dziennym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05389.jpg (105,7 KB, 35 załadowań)
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:41   #2453
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Kolorki czy figura?

O to to!
Rzecz pewnie też się czasem rozbija o problem czy kolor 'jeszcze czysty' czy 'już zgaszony'. To z takimi pograniczami mam problem, akurat bardzo się przydają do określenia tych najczystszych wśród zgaszonych i zgaszonych wśród tych czystych. Dwie rzeczy są jednak pewne - 3/4 to chłód i 3/4 to czystość.
No i błyszczą mi się dosyć mocno oczy w dziennym świetle.
Jak dla mnie to możesz być zimą.. BW, TW, może i DW (chyba, że wyglądasz gotycko w śliwkowej szmince i ciemnej bluzce). Popatrz na siebie w czystej bieli i złamanej/szarawej bieli która lepsza. Będziesz wiedziała. W czerni Ci dobrze.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:44   #2454
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
O to to!
Rzecz pewnie też się czasem rozbija o problem czy kolor 'jeszcze czysty' czy 'już zgaszony'. To z takimi pograniczami mam problem, akurat bardzo się przydają do określenia tych najczystszych wśród zgaszonych i zgaszonych wśród tych czystych. Dwie rzeczy są jednak pewne - 3/4 to chłód i 3/4 to czystość.
No i błyszczą mi się dosyć mocno oczy w dziennym świetle.
Jaaaaa cię jaki kolor oczu!!! A przypomnij, na kogo się typowałaś? Bo mam swoją teorię
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:49   #2455
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ciekawie chudniesz Klepsydra ma szerokie ramiona i biodra.
Tak? Myslalam ze duży biust i biodra.. no cóż moje ramiona nie są wąskie a talia jest krótka i wyraźna wiec chyba klepsydra..
Tak juz właśnie dziwnie chudne, nogi , tylek i biodra są nie do ruszenia, moze gdybym ćwiczyła (?) Ale sama dieta właśnie w ten sposób działa na moją sylwetke.
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:53   #2456
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Tak? Myslalam ze duży biust i biodra.. no cóż moje ramiona nie są wąskie a talia jest krótka i wyraźna wiec chyba klepsydra..
Tak juz właśnie dziwnie chudne, nogi , tylek i biodra są nie do ruszenia, moze gdybym ćwiczyła (?) Ale sama dieta właśnie w ten sposób działa na moją sylwetke.
Pełny biust i biodra tak, ale biust nie równa się ramiona. Klepsydra jest proporcjonalna, czyli ma szerokie ramiona i tak samo szerokie biodra, ładną krótką talię i pełne uda. Nie chodzi o pulchne ramiona, choć takie też mogą być, ale ogólnie o szerokość rozstawu kości. Jeśli chudniesz, tracisz tłuszcz z ramion i widzisz, że nie były szerokie, to nie jesteś Klepsydrą, tylko typem siostrzanym, może Kręglem, bardzo podobny do Klepsydry, ale nie ma szerokich ramion.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:58   #2457
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Pełny biust i biodra tak, ale biust nie równa się ramiona. Klepsydra jest proporcjonalna, czyli ma szerokie ramiona i tak samo szerokie biodra, ładną krótką talię i pełne uda. Nie chodzi o pulchne ramiona, choć takie też mogą być, ale ogólnie o szerokość rozstawu kości. Jeśli chudniesz, tracisz tłuszcz z ramion i widzisz, że nie były szerokie, to nie jesteś Klepsydrą, tylko typem siostrzanym, może Kręglem, bardzo podobny do Klepsydry, ale nie ma szerokich ramion.
Moje ramiona są tej samej szerokości co biodra , jak chudne to poprostu tracą na obwodzie ( robią sie smuklejsze) a nie na szerokości (rozstawieniu)
I zgadza się jeśli chodzi o uda :P niestety
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016

Edytowane przez Tequila _ Sunrise
Czas edycji: 2015-03-04 o 13:59
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:01   #2458
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Mi się wydaje, że to ma sens. Ramiona i piersi to tłuszcz a pupa i nogi to mięśnie. Wiadomo, że najpierw schodzi się z tłuszczu..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:04   #2459
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to ma sens. Ramiona i piersi to tłuszcz a pupa i nogi to mięśnie. Wiadomo, że najpierw schodzi się z tłuszczu..
Uwierz mi ze moja pupa i nogi nie narzekaja na brak tłuszczu :P
Moze kwestia tego ze jednak mięśnie pod tym tluszczem mam bardziej rozbudowane w tych partiach, sama nie wiem..
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:08   #2460
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Moje ramiona są tej samej szerokości co biodra , jak chudne to poprostu tracą na obwodzie ( robią sie smuklejsze) a nie na szerokości (rozstawieniu)
I zgadza się jeśli chodzi o uda :P niestety
To Klepsydra
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.