Brak chemi w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-23, 09:23   #1
paulina4123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2

Brak chemi w związku


Cześć dziewczyny, mam problem i nadzieje ze pomożecie mnie chociaż troszkę nakierować.

Cztery miesiące temu poznałam świetnego faceta, ale... nie ma chemi z mojej strony. Chłopak to ideał, przystojny, inteligenty, opiekuńczy, ale brakuje mi tego „czegoś”. Ja sama nie umiem się określić, czy chce z nim wgl byc. Wcześniej spotykałam samych dupkow którzy łamali mi serducho, ale było to „coś”, którego nie mam przy nim. Wiem, ze z nim mogłabym stworzyć stały, dojrzały związek, ale czy bez chemi wgl się da? Dajcie znać co sądzicie, bo już naprawdę nie wiem co zrobić, czy odpuścić sobie, czy dalej „tego” szukać, bo jest to pierwszy facet, któremu rzeczywiście na mnie zależy w sposób w jaki jeszcze nikomu nie zależało i szkoda mi tej relacji
paulina4123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:47   #2
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Brak chemi w związku

Cztery m-ce to całkiem sporo, ale z drugiej strony nie podajesz jak często się widujecie itp. Wydaje mi się, że jeszcze trochę możesz poczekać jak sytuacja się rozwinie. Z doświadczenia wiem, że najsilniejsze motyle są gdy jest adrenalina, coś się dzieje, sytuacja nie jest codzienna. Wybierzecie się może ze znajomymi gdzieś na majówkę, zaplanujcie wycieczkę itp.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:53   #3
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Brak chemi w związku

Jak nie ma chemii i sama nie wiesz czy chcesz z nim byc to nie brnij w to. Pelno jest zwiazkow z rosadku, bo "on taki fajny, inteligentny, zabawny", ale szczesliwe to one nie sa i po jakims czasie i tak je szlag trafia. Daj sobie z nim spokoj. To sie wie kiedy partner jest odpowiedni i sama tego doswiadczylas.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 11:01   #4
cerebrozyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Brak chemi w związku

Haha, kolejna z cyklu 'łobuz kocha najbardziej'. Z tego forum zdecydowanie wyłania się obraz Polki-masochistki. Po co budować normalny związek z mężczyzną, który szanuje, ufa, jest szczery, skoro można mieć jazdy z gościem, który jest dupkiem.
cerebrozyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 11:08   #5
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez cerebrozyd Pokaż wiadomość
Haha, kolejna z cyklu 'łobuz kocha najbardziej'. Z tego forum zdecydowanie wyłania się obraz Polki-masochistki. Po co budować normalny związek z mężczyzną, który szanuje, ufa, jest szczery, skoro można mieć jazdy z gościem, który jest dupkiem.
Tylko jak nie ma chemii to ktoś taki może być tylko przyjacielem.

Autorko, nie pakuj się w to, bo 4 miesiące to jednak powinien być ten etap zauroczenia i zwykle w tym czasie parę strasznie ciągnie do siebie. Jeśli uważasz, że chemii nie ma, nie ma tego czegoś i nawet nie wiesz czy chcesz z nim być to po co w tym tkwić? Trafisz na kogoś, od którego zmiękną Ci kolana i będziesz mieć problem co zrobić z obecnym związkiem.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 11:27   #6
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
Cztery m-ce to całkiem sporo, ale z drugiej strony nie podajesz jak często się widujecie itp. Wydaje mi się, że jeszcze trochę możesz poczekać jak sytuacja się rozwinie. Z doświadczenia wiem, że najsilniejsze motyle są gdy jest adrenalina, coś się dzieje, sytuacja nie jest codzienna. Wybierzecie się może ze znajomymi gdzieś na majówkę, zaplanujcie wycieczkę itp.

Nie do konca sie zgadzam. Jesli chemia jest to wyjscie na zwykla kawe do najnudniejszej kawiarni w miescie jest ekscytujace, powietrze jest naelektryzowane i trudno trzymac rece przy sobie. Tez kiedys myslalam, ze po prostu jestem taka kobieta, ktora malo czym sie ekscytuje, do momentu az spotkalam odpowiedniego faceta. Po 4 miesiacach nie jestes pewna- to po prostu nie ten gosc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 12:17   #7
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Brak chemi w związku

Zgadzam się, ale chemia nie u każdego występuje tak od razu, od pierwszego wejrzenia. Czasem to uczucie pojawia się po jakimś czasie. Poza tym ja zrozumiałam, że to dopiero znajomość i nie było jeszcze sytuacji intymnych.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 14:38   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
Poza tym ja zrozumiałam, że to dopiero znajomość i nie było jeszcze sytuacji intymnych.
Jeśli ni było, to całe szczęście, pchanie się w intymność bez pociągu jest kiepskim pomysłem.

Autorko, ciężko powiedzieć, bo nie wiadomo czym dla Ciebie jest to "coś". Czy lecisz na tak zwanych niegrzecznych chłopców i skrzywiona poprzednimi związkami pełnymi wykańczającego haju emocjonalnego tego właśnie haju szukasz, czy tak po prostu nie iskrzy, bo nie i koniec. Jedno jest pewne - nie ma sensu być w związku tylko dlatego, że "on taki dobry dla mnie".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 15:17   #9
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez cerebrozyd Pokaż wiadomość
Haha, kolejna z cyklu 'łobuz kocha najbardziej'. Z tego forum zdecydowanie wyłania się obraz Polki-masochistki. Po co budować normalny związek z mężczyzną, który szanuje, ufa, jest szczery, skoro można mieć jazdy z gościem, który jest dupkiem.
Czasami jednak chce się ten seks uprawiać i mimo wszystko lepiej z przystojnym dupkiem.

Autorko, skoro brakuje mu tego czegoś, to nie jest ideałem, proste. Kto Ci wmawia, że chłopak posiada te wszystkie zalety? Niech ta osoba sama się z nim zwiąże.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:19   #10
Canttouchthis
Raczkowanie
 
Avatar Canttouchthis
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 93
Dot.: Brak chemi w związku

Wg mnie nie da się stworzyć fajnego związku bez chemii. Wtedy to jest trochę transakcja a nie związek. Co innego, jeżeli tej chemii brakuje po latach bycia razem, a co innego jeżeli jej nie ma od początku.
Spotkasz jeszcze odpowiedniego człowieka i nie będziesz się zastanawiać czy to jest to, tylko będziesz to czuć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Canttouchthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:21   #11
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Brak chemi w związku

Więc i ja się wypowiem.
Jakże patetyczne są tutaj wypowiedzi dotyczące chemii. Myślę, że przeceniacie jej istotę, raczej chodzi o nienazywanie rzeczy po imieniu.

Bo gdzie jest w momencie gdy dziewczyna patrzy na portfel ? Gdzie jest chemia ? Nie patrzy na portfel ? Już kiedyś ustaliliśmy, że ogólnie rzecz biorą patrzy, i to przez mikroskop. Argumentacja była taka, że kobieta myśli o przyszłości potomstwa, żeby zapewnić mu byt, możliwie dobre warunki. Ma sens ? No jasne, że ma!

No, ale gdzie chemia ? Czyżby pieniądze generowały chemię ? Albo inaczej, co jest ważniejsze: chemia czy pieniądze ?

Chemia jak rozumiem, to nic innego jak pociąg fizyczny. Czy jest coś w tym złego ? Absolutnie nie.

Ale, ale z Waszych wypowiedzi wynika, że jak nie ma chemii to bez szans na związek. Ale wiemy też, jak bardzo dla kobiet jest ważna zasobność portfela. Czy portfel ma coś wspólnego z chemią ? A może jest w stanie ją zastąpić ?

Wydaje mi się, drogie Panie że same się już pogubiłyście i już same tak na prawdę nie wiecie czego chcecie.

Mam świadomość, że ściągnę na siebie atak jakobym był flustratem. Niech i tak będzie.

Ten medal ma drugą stronę. Skoro chemia jest tak istotna to czy dla tej chemii porzucicie męża ? Bo pojawi się pożądanie do atrakcyjniejszego mężczyzny. Taka jest już matematyka, że pojawi się ktoś atrakcyjniesjszy. Pójdę o krok dalej, taka osoba pojawi się na każdej ulicy, w którą skręcicie. I będzie chemia? Jasne, przynajmniej w 50% przypadków.

Być może słusznie radzicie, że bez chemii nie ma co się pchać w związek. Proszę tylko o jedno: nie przeceniać jej siły.

Podsumowując. Potraficie sobie poradzić bez chemii ? Potraficie.
Jeśli poczujecie do kogoś chemię, tzn. Wasz partner (długoletni) zostanie sam? Tak z niektórych wypowiedzi wynika.
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 16:29   #12
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Więc i ja się wypowiem.
Jakże patetyczne są tutaj wypowiedzi dotyczące chemii. Myślę, że przeceniacie jej istotę, raczej chodzi o nienazywanie rzeczy po imieniu.

Bo gdzie jest w momencie gdy dziewczyna patrzy na portfel ? Gdzie jest chemia ? Nie patrzy na portfel ? Już kiedyś ustaliliśmy, że ogólnie rzecz biorą patrzy, i to przez mikroskop. Argumentacja była taka, że kobieta myśli o przyszłości potomstwa, żeby zapewnić mu byt, możliwie dobre warunki. Ma sens ? No jasne, że ma!

No, ale gdzie chemia ? Czyżby pieniądze generowały chemię ? Albo inaczej, co jest ważniejsze: chemia czy pieniądze ?

Chemia jak rozumiem, to nic innego jak pociąg fizyczny. Czy jest coś w tym złego ? Absolutnie nie.

Ale, ale z Waszych wypowiedzi wynika, że jak nie ma chemii to bez szans na związek. Ale wiemy też, jak bardzo dla kobiet jest ważna zasobność portfela. Czy portfel ma coś wspólnego z chemią ? A może jest w stanie ją zastąpić ?

Wydaje mi się, drogie Panie że same się już pogubiłyście i już same tak na prawdę nie wiecie czego chcecie.

Mam świadomość, że ściągnę na siebie atak jakobym był flustratem. Niech i tak będzie.

Ten medal ma drugą stronę. Skoro chemia jest tak istotna to czy dla tej chemii porzucicie męża ? Bo pojawi się pożądanie do atrakcyjniejszego mężczyzny. Taka jest już matematyka, że pojawi się ktoś atrakcyjniesjszy. Pójdę o krok dalej, taka osoba pojawi się na każdej ulicy, w którą skręcicie. I będzie chemia? Jasne, przynajmniej w 50% przypadków.

Być może słusznie radzicie, że bez chemii nie ma co się pchać w związek. Proszę tylko o jedno: nie przeceniać jej siły.

Podsumowując. Potraficie sobie poradzić bez chemii ? Potraficie.
Jeśli poczujecie do kogoś chemię, tzn. Wasz partner (długoletni) zostanie sam? Tak z niektórych wypowiedzi wynika.
Jeśli nie ma chemii, to związek nie ma szans. Sorry, jeśli partner się nie podoba, to żaden portfel i worek zalet na dokładkę tego nie zastąpi. A jeśli ktoś jest zakochany w portfelu, a nie w człowieku, to będzie to na dłuższą metę rozwód.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:32   #13
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Więc i ja się wypowiem.
Jakże patetyczne są tutaj wypowiedzi dotyczące chemii. Myślę, że przeceniacie jej istotę, raczej chodzi o nienazywanie rzeczy po imieniu.

Bo gdzie jest w momencie gdy dziewczyna patrzy na portfel ? Gdzie jest chemia ? Nie patrzy na portfel ? Już kiedyś ustaliliśmy, że ogólnie rzecz biorą patrzy, i to przez mikroskop. Argumentacja była taka, że kobieta myśli o przyszłości potomstwa, żeby zapewnić mu byt, możliwie dobre warunki. Ma sens ? No jasne, że ma!

No, ale gdzie chemia ? Czyżby pieniądze generowały chemię ? Albo inaczej, co jest ważniejsze: chemia czy pieniądze ?

Chemia jak rozumiem, to nic innego jak pociąg fizyczny. Czy jest coś w tym złego ? Absolutnie nie.

Ale, ale z Waszych wypowiedzi wynika, że jak nie ma chemii to bez szans na związek. Ale wiemy też, jak bardzo dla kobiet jest ważna zasobność portfela. Czy portfel ma coś wspólnego z chemią ? A może jest w stanie ją zastąpić ?

Wydaje mi się, drogie Panie że same się już pogubiłyście i już same tak na prawdę nie wiecie czego chcecie.

Mam świadomość, że ściągnę na siebie atak jakobym był flustratem. Niech i tak będzie.

Ten medal ma drugą stronę. Skoro chemia jest tak istotna to czy dla tej chemii porzucicie męża ? Bo pojawi się pożądanie do atrakcyjniejszego mężczyzny. Taka jest już matematyka, że pojawi się ktoś atrakcyjniesjszy. Pójdę o krok dalej, taka osoba pojawi się na każdej ulicy, w którą skręcicie. I będzie chemia? Jasne, przynajmniej w 50% przypadków.

Być może słusznie radzicie, że bez chemii nie ma co się pchać w związek. Proszę tylko o jedno: nie przeceniać jej siły.

Podsumowując. Potraficie sobie poradzić bez chemii ? Potraficie.
Jeśli poczujecie do kogoś chemię, tzn. Wasz partner (długoletni) zostanie sam? Tak z niektórych wypowiedzi wynika.
No No, pogubiłyśmy się, bo nie wszystkie mamy takie samo zdanie, a wiadomo, ze kobiety to jeden kolektywny umysł i wszystkie musza myśleć i zachowywać się tak samo

Nie, nie pogubiłyśmy się - zaskoczę cię, na wizażu wypowiadają się różni ludzie z różnymi opiniami!

Uwielbiam, jak przychodzi tutaj taki facet i pisze „kobiety!!! Zdecydujcie się! Takie nielogiczne, zaprzeczają same sobie!”. No rzeczywiście, moje jajniki łączą się telepatycznie z wszystkimi jajnikami świata i regulują mój mózg na jedyne słuszne kobiece myślenie.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

btw, ten „fLustrat” to na serio, czy żarcik?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:32   #14
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez paulina4123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam problem i nadzieje ze pomożecie mnie chociaż troszkę nakierować.

Cztery miesiące temu poznałam świetnego faceta, ale... nie ma chemi z mojej strony. Chłopak to ideał, przystojny, inteligenty, opiekuńczy, ale brakuje mi tego „czegoś”. Ja sama nie umiem się określić, czy chce z nim wgl byc. Wcześniej spotykałam samych dupkow którzy łamali mi serducho, ale było to „coś”, którego nie mam przy nim. Wiem, ze z nim mogłabym stworzyć stały, dojrzały związek, ale czy bez chemi wgl się da? Dajcie znać co sądzicie, bo już naprawdę nie wiem co zrobić, czy odpuścić sobie, czy dalej „tego” szukać, bo jest to pierwszy facet, któremu rzeczywiście na mnie zależy w sposób w jaki jeszcze nikomu nie zależało i szkoda mi tej relacji
Jesteś chyba zakochana w związku, a nie w człowieku. Prędzej czy później któremuś z was to nie wystarczy. 4 miesiące to powinien być etap, gdy ludzie wychodzą z siebie, żeby trafić do łóżka, a nie wyliczają swoje zalety i przekonują sami siebie, że to dobra partia matrymonialna.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:32   #15
anna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 766
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czasami jednak chce się ten seks uprawiać i mimo wszystko lepiej z przystojnym dupkiem.

Autorko, skoro brakuje mu tego czegoś, to nie jest ideałem, proste. Kto Ci wmawia, że chłopak posiada te wszystkie zalety? Niech ta osoba sama się z nim zwiąże.
Podobno seks z przystojniakiem jest na wyciągnięcie ręki, więc po co komu związek z dupkiem.

I jak spoglądam w moją szklaną kulę, to coś mi mówi, że za "zależy mu na mnie w sposób, w jaki jeszcze nikomu nie zależało" kryją się takie wrażenia emocjonalne, że kto by sobie głowę jakimś seksem zawracał, nic dziwnego, że szkoda takiej relacji.



Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, drogie Panie że same się już pogubiłyście i już same tak na prawdę nie wiecie czego chcecie.
Wydaje się, że jesteś kolejnym wizażankiem, który nie załapał, że kobiety mogą się czymś jeszcze różnić między sobą poza wzrostem i wielkością cycków.
anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:38   #16
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Jeśli nie ma chemii, to związek nie ma szans. Sorry, jeśli partner się nie podoba, to żaden portfel i worek zalet na dokładkę tego nie zastąpi. A jeśli ktoś jest zakochany w portfelu, a nie w człowieku, to będzie to na dłuższą metę rozwód.
Hmm, a kto widział samotnego lekarza/prawnika. Rzadkość prawda ?
Zastanówmy się, czym wyróżniają się te dwie grupy zawodowe

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Wydaje się, że jesteś kolejnym wizażankiem, który nie załapał, że kobiety mogą się czymś jeszcze różnić między sobą poza wzrostem i wielkością cycków.
Próbuję to ugryźć z lewej strony, z prawej i nijak nie da się tego pojąć.

Nie szanuje mnie, źle
Jest przystojny, nie ma chemii
Jest przystojny, ale nieinteligentny.
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:42   #17
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Próbuję to ugryźć z lewej strony, z prawej i nijak nie da się tego pojąć.

Nie szanuje mnie, źle
Jest przystojny, nie ma chemii
Jest przystojny, ale nieinteligentny.
A jak to się ma do tego, co zacytowałes? Wątpię, że Anna ci to wytłumaczy, bo w głowie autorki nie siedzi, właśnie o TYM pisała.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:44   #18
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
A jak to się ma do tego, co zacytowałes? Wątpię, że Anna ci to wytłumaczy, bo w głowie autorki nie siedzi, właśnie o TYM pisała.
Racja, nijak. Rzecz jest w tym, że z punktu widzenia mojego ta sytuacja jest absurdalna. I z tego forum wynika, że to dość częsty problem.
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:46   #19
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
No, ale gdzie chemia ? Czyżby pieniądze generowały chemię ? Albo inaczej, co jest ważniejsze: chemia czy pieniądze ?
Pieniądze. Wyprowadź się od mamy, przestaniesz być fLustratem.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Podobno seks z przystojniakiem jest na wyciągnięcie ręki, więc po co komu związek z dupkiem.
Dla kogo jest, dla tego jest. Gdzie pisałam, że trzeba być z nim w związku?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 16:49   #20
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Hmm, a kto widział samotnego lekarza/prawnika. Rzadkość prawda ?
Zastanówmy się, czym wyróżniają się te dwie grupy zawodowe

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------



Próbuję to ugryźć z lewej strony, z prawej i nijak nie da się tego pojąć.

Nie szanuje mnie, źle
Jest przystojny, nie ma chemii
Jest przystojny, ale nieinteligentny.
Wcale nie rzadkość. Wśród znajomych mam taki przypadek, naprawdę wielka kariera i pieniądze, ale żona poszła do innego, chłopak leczy złamane serce po rozwodzie, nie życzę nikomu takich przejść.

Ty lepiej na linkedinie podziałaj, zamiast na wizażu, bo frustracja na tle zawodowym uszami Ci wychodzi.

A sam pomyśl - chciałbyś za partnerkę kobietę, która jest miła, dobra itd., mamusia byłaby zachwycona taka synową, ale jak myślisz o pójściu do łóżka, to w sumie byś wolał Netflixa pooglądać? I tak całe życie?
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:50   #21
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Racja, nijak. Rzecz jest w tym, że z punktu widzenia mojego ta sytuacja jest absurdalna. I z tego forum wynika, że to dość częsty problem.
Wiesz co, to ja ci powiem, że można znaleźć kogoś, kto bedzie nas szanował, będzie inteligentny i będzie chemia. Może nawet dobrze zarabiać! Nie trzeba brać pierwszego lepszego, byle nie bił, nie pił i nie obrażał. Niektóre z nas szukają takiego, który spelni te kryteria, to nie jest jakiś nieosiągalny ideał, przecież to tylko 4 cechy, nie cała długasna lista wymagań. A nawet z listą wymagań da się kogoś znaleźć, tylko może czasem trzeba dłużej poszukać, ale jeśli wskoczymy w związek z pierwszym lepszym, to blokujemy sobie możliwość znalezienia tej konkretnej osoby.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:55   #22
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Pieniądze. Wyprowadź się od mamy, przestaniesz być fLustratem.
Wyprowadziłem się już zaczynając studia. Dziś mając 24 lata jestem rozrywany przez pracodawców na całym świecie, jeden mój błąd kosztuje pracodawcę setki tysięcy dolarów. Popełniałem takie błędy. Gdy byłem na urlopie osoby zastępujące mnie, popełniły ich tyle ile ja nie popełniłem w dwa lata. Po powrocie z urlopu dostałem gigantyczną premię. Wtedy nie wiedziałem dlaczego. Mimo to, jestem sflustrowany, jak powiedziałem.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Ty lepiej na linkedinie podziałaj, zamiast na wizażu, bo frustracja na tle zawodowym uszami Ci wychodzi.
No właśnie rzecz w tym, że mając 24 lata prowadzę rozmowy z ludźmi z USA, słyszałaś te nazwiska.
A na linkedinie to mi skrzynka się przepełniła.

Edytowane przez niepewny123
Czas edycji: 2018-04-23 o 16:56
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:56   #23
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Wyprowadziłem się już zaczynając studia. Dziś mając 24 lata jestem rozrywany przez pracodawców na całym świecie, jeden mój błąd kosztuje pracodawcę setki tysięcy dolarów. Popełniałem takie błędy. Gdy byłem na urlopie osoby zastępujące mnie, popełniły ich tyle ile ja nie popełniłem w dwa lata. Po powrocie z urlopu dostałem gigantyczną premię. Wtedy nie wiedziałem dlaczego. Mimo to, jestem sflustrowany, jak powiedziałem.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------







No właśnie rzecz w tym, że mając 24 lata prowadzę rozmowy z ludźmi z USA, słyszałaś te nazwiska.
Spokojnie. Gdy z wygnania wróci Twój idol felixindehouz, to Ci wszystko wyjaśni xD
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:57   #24
anna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 766
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Racja, nijak. Rzecz jest w tym, że z punktu widzenia mojego ta sytuacja jest absurdalna. I z tego forum wynika, że to dość częsty problem.
Co w tym absurdalnego, że się człowiek nie zakochuje w kimś losowym?
Inna sprawa że zwykle najdalej na 3 stronie z ideału wychodzi taki miś, że "łobuzy" mogły by notatki robić.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dla kogo jest, dla tego jest. Gdzie pisałam, że trzeba być z nim w związku?
Dla przeciętnej dziewczyny, o ile dobrze pamiętam?
No nie trzeba.
anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:58   #25
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Wyprowadziłem się już zaczynając studia. Dziś mając 24 lata jestem rozrywany przez pracodawców na całym świecie, jeden mój błąd kosztuje pracodawcę setki tysięcy dolarów. Popełniałem takie błędy. Gdy byłem na urlopie osoby zastępujące mnie, popełniły ich tyle ile ja nie popełniłem w dwa lata. Po powrocie z urlopu dostałem gigantyczną premię. Wtedy nie wiedziałem dlaczego. Mimo to, jestem sflustrowany, jak powiedziałem.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------



No właśnie rzecz w tym, że mając 24 lata prowadzę rozmowy z ludźmi z USA, słyszałaś te nazwiska.
A na linkedinie to mi skrzynka się przepełniła.
to napisz na priv do Wizażanek lecących na kasę, jaki problem
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:59   #26
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Wcale nie rzadkość. Wśród znajomych mam taki przypadek, naprawdę wielka kariera i pieniądze, ale żona poszła do innego, chłopak leczy złamane serce po rozwodzie, nie życzę nikomu takich przejść.

Ty lepiej na linkedinie podziałaj, zamiast na wizażu, bo frustracja na tle zawodowym uszami Ci wychodzi.

A sam pomyśl - chciałbyś za partnerkę kobietę, która jest miła, dobra itd., mamusia byłaby zachwycona taka synową, ale jak myślisz o pójściu do łóżka, to w sumie byś wolał Netflixa pooglądać? I tak całe życie?
Ej, to laski muszą ci się kłaść do stop, skoro chodzi o portfel

Skąd ta flustracja w takim razie? Masz wątpliwości, czy jednak kasa nie gwarantuje prawdziwej chemii?
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2018-04-23 o 17:01
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 17:00   #27
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Spokojnie. Gdy z wygnania wróci Twój idol felixindehouz, to Ci wszystko wyjaśni xD
mam wrażenie, że to właśnie on
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Dla przeciętnej dziewczyny, o ile dobrze pamiętam?
ta, tylko trzeba z piwnicy wyjść
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 17:02   #28
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Red face Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że to właśnie on

ta, tylko trzeba z piwnicy wyjść
On to pisał, że najlepiej mieszkać u rodziców do trzydziestki, żeby nazbierać kasę na wkład własny na mieszkanie

W sensie ze inne postępowanie to głupota i brak rozsądku
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2018-04-23 o 17:03
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 17:05   #29
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
On to pisał, że najlepiej mieszkać u rodziców do trzydziestki, żeby nazbierać kasę na wkład własny na mieszkanie
Nie wiem kim jest ten użytkownik, o którym tutaj piszecie.
Wątek zeszedł na mnie, jak zwykle zresztą

Nie jest tak, ze brak mi pokory. Nadmierna skromność też nie jest czymś ok.
A pokorę mam, bo codziennie w robocie paru profesorów mnie sprowadza na ziemię, gdy pozwolę sobie na szarżę
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 17:05   #30
cerebrozyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Brak chemi w związku

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czasami jednak chce się ten seks uprawiać i mimo wszystko lepiej z przystojnym dupkiem.

Autorko, skoro brakuje mu tego czegoś, to nie jest ideałem, proste. Kto Ci wmawia, że chłopak posiada te wszystkie zalety? Niech ta osoba sama się z nim zwiąże.

No ale przeciez to, ze facet jest stabilny emocjonalnie nie wyklucza tego, ze jest i przystojny, i zbudowany odpowiednio a nawet bym twierdzil, ze moze byc zaradny i miec duzo kasy.
cerebrozyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 10:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.