Radiesse - nowy (stary) wypełniacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 16:25   #1
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250

Radiesse - nowy (stary) wypełniacz


Witajcie właśnie natknęłam się na opis tego preparatu :

Radiesse® składa się z hydroksyfosforanu wapnia (hydroksyapatytu – CaHA) tworzącego zawiesinę w sodzie karboksymetylo celulozy. CaHA jest materiałem budulcowym, który wchodzi również w skład ludzkich kości i już od 25 lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Podczas tak długiego okresu stosowania go nie odnotowano żadnych skutków ubocznych.


Czy ktoś coś więcej o tym wie ? Chcę powiększyć kości policzkowe, może właśnie ten preparat będzie lepszy od kw.hialuronowego ?
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:08   #2
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Osobiście wybrałabym kwas hialuronowy ponieważ jest bezpieczniejszy w końcu to substancja którą produkuje nasz organizm więc nie ma takiego ryzyka. do tego efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się nawet 18 miesięcy (juvederm voluma) więc jak mi się znudzi to też nie będę go miała pod skórą całe życie no i nie grudkuje się pod skórą a to jest chyba najczęstsze powikłanie sztucznych wypełniaczy
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:32   #3
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Jednak wybrałam ten preparat :P na policzki i okolice kości skroniowych Jeśli ktoś ma pytania proszę pytać
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 15:50   #4
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Witaj
Tez interesuje sie tym wypelniaczem, mozesz podac gdzie robilas i u kogo, ja jestem z Wroclawia i tu tez chcialabym znalezc zlota raczke do tego
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 08:33   #5
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Hej Kobitki
Ja robiłam Radiesse w Krakowie. Lekarka zrobiła mi nici liftingujące. Efekt bardzo fajny. Podniósł mi się od razu trochę owal twarzy a przecież preparat działa około 18 miesięcy.
Pozdrawiam serdecznie
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 10:18   #6
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

No więc ja robiłam w Warszawie, i niestety we Wrocławiu nikogo polecić nie mogę

Sabrineczka -- z tego co mi wytłumaczono preparat działa również po 18 miesiącach to właśnie jego duża zaleta w porównaniu do kw.hialuronowego. Na tych drobinkach wapnia które się wstrzykuje pod skórą rozwijają się nowe włókna kolagenu dlatego też nie radzę używać go do ust czy doliny łez... wtedy czuć ''piasek'' pod skórą najlepszy jest właśnie do policzków ,brody i bruzd koło nosa

Edytowane przez martynabcm
Czas edycji: 2010-05-13 o 10:21
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:25   #7
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

martynabcm - dzieki , troche daleko mi do tej Warszawy, a u kogo to robilas i jezeli nie jest to tajemnica to ile kasy to kosztowalo, szkoda ze we Wroclawiu nie ma nikogo kto ma w tym wprawe, slyszalam ze ciezko go sie wstrzykuje i jak ktos nie ma wprawy to moze sie w gule pozbijac?
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 10:41   #8
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Cytat:
Napisane przez martynabcm Pokaż wiadomość
No więc ja robiłam w Warszawie, i niestety we Wrocławiu nikogo polecić nie mogę

Sabrineczka -- z tego co mi wytłumaczono preparat działa również po 18 miesiącach to właśnie jego duża zaleta w porównaniu do kw.hialuronowego. Na tych drobinkach wapnia które się wstrzykuje pod skórą rozwijają się nowe włókna kolagenu dlatego też nie radzę używać go do ust czy doliny łez... wtedy czuć ''piasek'' pod skórą najlepszy jest właśnie do policzków ,brody i bruzd koło nosa
To super, że tak długo działa bo efekty już są fajne a z tego rozumiem, że fajnie dopiero będzie.

Do azusika
to prawda, że lekarz musi być doświadczony w podawaniu tego preparatu.
Moja lekarka została przeszkolona w tym zakresie i chyba jest jedyna w Krakowie, która robi Radiesse więc mam nadzieję, że efekt będzie extra i gule mi się nie zrobią
Pozdrawiam
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 07:41   #9
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

azusika - do tanich to nie należy wcześniej miałam Volume,ale efekt jakoś wyparował po roku :/ mam nadzieję, że teraz będą dłuższe efekty....
Czy ciężko się wstrzykuję ? Nie wiem wiem tylko,że lepiej nie podawać pod oczy i na usta bo wtedy właśnie czuć i widać pod skórą białą poświatę - tak pisały dziewczyny na forach z usa

a za kości policzkowe i dołek w brodzie razem zapłaciłam 4 tys w Otwocku u dr. Kłosa...
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:16   #10
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Cytat:
Napisane przez Sabrineczka Pokaż wiadomość
To super, że tak długo działa bo efekty już są fajne a z tego rozumiem, że fajnie dopiero będzie.

Do azusika
to prawda, że lekarz musi być doświadczony w podawaniu tego preparatu.
Moja lekarka została przeszkolona w tym zakresie i chyba jest jedyna w Krakowie, która robi Radiesse więc mam nadzieję, że efekt będzie extra i gule mi się nie zrobią
Pozdrawiam
Cześć Sabrineczka!
Byłaś może u tej lekarki w MEDestetis? bo wiem, że ona robi Radiesse chociaż nie ma o tym info na stronie. Mówiła mi o tych niciach liftingujących. Jak oceniasz efekt? Warto to zrobić?
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:02   #11
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Cytat:
Napisane przez Pamela_ Pokaż wiadomość
Cześć Sabrineczka!
Byłaś może u tej lekarki w MEDestetis? bo wiem, że ona robi Radiesse chociaż nie ma o tym info na stronie. Mówiła mi o tych niciach liftingujących. Jak oceniasz efekt? Warto to zrobić?
Do Pamela_
Według mnie warto. Byłam w tym Instytucie o którym piszesz. Owal twarzy mi się znacznie poprawił, a na tym mi najbardziej zależało. Polecam Ci ten zabieg bo daje fajny efekt.
Pozdrawiam
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 10:50   #12
TochaFocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

We Wrocławiu Radiesse robi dr Monika Knakiewicz, Klinika Chirurgii Plastycznej H.Knakiewicz
TochaFocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 15:37   #13
plum_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Temat zakończony

Edytowane przez plum_12
Czas edycji: 2011-08-24 o 16:44
plum_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:01   #14
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Witam, odświeżam temat. Gdzie można ten zabieg zrobić we Wrocławiu? Chcę go zafundować mamie, bo ostatnio między słowami wspominała o czymś takim, a zbliżają się jej imieniny.
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:52   #15
moniczka22122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Witam ja jestem własnie po zabiegu Radiesse. Robilam go na zmarszczki wokół ust. Efekt widoczny jest od razu aczkolwiek póki co jestem bardzo opuchnieta i mam siniaki ale jestem zadowolonap.s zabieg robilam w bialymstoku
moniczka22122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 21:28   #16
davis89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Witam, zajmuje się sprowadzaniem artykułów na zabiegi do medycyny estetycznej, juvaderm voluma , princess volume itp. itd. jeśli ktoś chciałby sobie załatwć jakikolwiek preparat na bazie kwasu hialuronowego prosze o kontkat bardzo przystępne ceny Pozdrawiam
reedemer@interia.eu
davis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 11:46   #17
laddym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 21
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Dzień dobry wszystkim, przescrollowałam wątek, ale nie widzę, aby któraś w Was pisała jak Raidiesse działa na dłonie. Ktoś próbował?
laddym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 14:28   #18
weroniqe87
Raczkowanie
 
Avatar weroniqe87
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 111
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Moja mama stosowała ten zabieg na zmarszczki wokoło ust i efekt jest na prawdę super No własnie zastanawia się też na dłonie, bo ostatnio jej koleżanka sobie robiła i pozazdrościła. Dłonie wyglądaja o wiele młodziej - a jak ktoś ma pracę w której eksponuje je często, to warto. Na zabieg zdecyduje sie pewnie w Warszawie w Profemedzie, tam gdzie robiła twarz.
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
— Kurt Cobain
weroniqe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 11:24   #19
maja3030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Dla wszystkich kobiet z Częstochowy zainteresowanych tym zabiegiem! Polecam Derma-Clinic dr Orlitz - robiłam tam zmarszczki wokół ust i jestem absolutnie zachwycona!
maja3030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 10:44   #20
laddym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 21
Dot.: Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Cytat:
Napisane przez weroniqe87 Pokaż wiadomość
Moja mama stosowała ten zabieg na zmarszczki wokoło ust i efekt jest na prawdę super No własnie zastanawia się też na dłonie, bo ostatnio jej koleżanka sobie robiła i pozazdrościła. Dłonie wyglądaja o wiele młodziej - a jak ktoś ma pracę w której eksponuje je często, to warto. Na zabieg zdecyduje sie pewnie w Warszawie w Profemedzie, tam gdzie robiła twarz.
Właśnie sprawdziłam na ich stronie, jak taki zabieg wpływa na dłonie i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Efekt nie wygląda mi na pracę grafika, ponieważ zdjęcia są dość "surowe". Chyba faktycznie warto: http://www.radiesse.pl/photo-gallery/index.cfm#hand
laddym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-31 11:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.