DermaFrac w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 09:15   #1
kajazkrakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15

DermaFrac w Krakowie


Witam,

chciałabym poznać opinie osób, które robiły zabieg DermaFrac (oczywiście nie tylko w Krakowie).

Chciałabym poznać opinie na temat zabiegu? Czy faktycznie nie boli, bo fanką igiełek w medycynie estetycznej nie jestem. Jestem z Krakowa i wiem, gdzie ewentualnie pójdę na zabieg, ale szukam opinii osób, które miały już przyjemność z tym zabiegiem.

Dziękuję za rady!
kajazkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 09:19   #2
Evaniesama
Raczkowanie
 
Avatar Evaniesama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: DermaFrac w Krakowie

witam no to w taki razie, ja też poczekam na opinie też jestem ciekawa, jak ten zabieg wpływa na skórę. piszcie!!!
Evaniesama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:55   #3
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: DermaFrac w Krakowie

nie korzystałam ale się zobaczy
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:53   #4
Garniera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: DermaFrac w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kajazkrakowa Pokaż wiadomość
Witam,

chciałabym poznać opinie osób, które robiły zabieg DermaFrac (oczywiście nie tylko w Krakowie).

Chciałabym poznać opinie na temat zabiegu? Czy faktycznie nie boli, bo fanką igiełek w medycynie estetycznej nie jestem. Jestem z Krakowa i wiem, gdzie ewentualnie pójdę na zabieg, ale szukam opinii osób, które miały już przyjemność z tym zabiegiem.

Dziękuję za rady!
Zabieg nie boli, może troche drazni skóre,troche piecze. Ale potem jest maseczka. U mnie tylko lekko zarożowiona skóra.
Garniera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 19:30   #5
Kallinna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: DermaFrac w Krakowie

Ja robiłam, i jestem bardzo zadowolona. Nie boli (czułam jedynie lekkie pieczenie pod koniec zabiegu). Te igiełki są tak krótkie, że tylko lekko podrażniają skórę. Na drugi dzień skóra jest trochę czerwona. Co do efektów - nie umiem Wam opisać w twardych liczbach, bo tego się nie da zrobić, ale ja to odczuwam, jako całościowe polepszenie napięcia skóry. Moje bruzdy nosowe już mi tak nie przeszkadzają. Miałam na razie 5 zabiegów, jeszcze został mi jeden. Wg mnie dla osób 35+ to jest super zabieg. Zakładam, że po skończeniu całej serii kolejny jakiś mocniejszy zabieg dopiero na wiosnę, wcześniej nie będzie takiej potrzeby. Ja zanim poszłam poczytałam o tym zabiegu w Mieście Kobiet. Oni rzeczywiście bardzo rzetelnie je testują, to już któraś z podpowiedzi wzięta z tego czasopisma
Kallinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 17:33   #6
StudioGenesis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: DermaFrac w Krakowie

Drogie dziewczyny, wykonuję zabiegi na DermaFrac od 1,5 roku więc chcętnie służę radą. Jeszcze żadna z klientek nie skarżyła się na bolesność podczas zabiegu, więc z pełną świadomością mogę stwierdzić, że nakłucia mikroigłami nie bolą. W trakcie zabiegu wprowadzane są w głąb skóry składniki aktywne dostosowane do potrzeb skóry. Wszystkie Panie, które zakupiły 1 zabieg zdecydowały się potem na zakup serii, czyli 6 zabiegów, gdyż były pozytywnie zaskoczone rezultatami - jeżeli klient wraca to chyba najlepsza rekomendacja dla usługi Ja osobiście zauważyłam na klientkach duże zmiany jeśli chodzi o gęstość i napięcie skóry, jedna z pań (po 30 roku życia) miała na skórze zmiany pigmentacyjne, rozszerzone pory i drobne blizny potrądzikowe - DermaFrac niesamowicie wygładził jej twarz i dekolt. Jeden zabieg to koszt 390 zł. Przy zakupie 6 zabiegów wychodzi ok. 300 zł za zabieg więc cena nie straszy Jakby co zapraszam na bezpłatną konsultację do mojego Studia.
StudioGenesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.