Ruszam z metabolic banance - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 13:31   #31
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Hej Chodzę do Pani A. Kowieskiej na Kopernika (z tego co mi wiadomo to przyjmuje w 3 różnych punktach). Gratuluję wytrwałości i mam nadzieję, że i ja wytrwam. Mnie akurat produkty pasują z mojej listy ale zazwyczaj będzie to sałatka plus np ryba czy ziarna a za jakiś czas wszystko mi zbrzydnie i też będzie problem. Co prawda dopiero 1 dzień 2 fazy, jakoś daję radę i wierze że uda się osiągnąć cel. 5 kg to nie dużo, dasz radę
Pozdrawiam

Przede mną jeszcze długa droga....
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:05   #32
andzia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Ruszam z metabolic banance

To chodzimy do tej samej dietetyczki ja też na Kopernika
Noo sałaty już mi się przejadły, a najgorzej wchodzą mi kiełki. Są lekkie więc objętościowo jest ich dużoooo.
Powodzenia
andzia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 16:01   #33
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Kiełkami jeszcze nie zapełniłam lodówki, z czasem na pewno to zrobie, w końcu trzeba jakoś urozmaicać dania. Byle była motywacja i chęć trwania w tym postanowieniu
Daj znać jak będzie Ci dalej szło
Pozdrawiam.
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:02   #34
estbelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Dziewczyny polecam bloga metabolic balance - tu można znaleźć przepisy
www.przepisymetabolicbalance.pl
POWODZENIA

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

A dla szukających dietetyka metabolic balance z Katowic - profil mojej pani dietetyk
http://www.znanylekarz.pl/aleksandra...tetyk/katowice
Szczerze polecam! Bardzo sympatyczna
estbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 10:33   #35
j_malwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 28
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Jest nas 3 ze Szczecina!
W poniedziałek mam pierwsza wizytę u dr Agnieszki Kowieskiej i nie mogę się doczekać już rozpoczęcia diety
j_malwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:10   #36
fromadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Witajcie, ja też jestem na diecie metabolic balance ( jestem też z Katowic). Moją dietetyczką jest Pani Aleksandra na Dyrekcyjnej ( szczerze polecam! bardzo sympatyczna osoba!!!)
Na metabolicu jestem 3 tydzień ( faza2). Udało mi się schudnąć do tej pory ( z fazą przygotowawczą - I) 6,5 kg jupiiii
Na początku byłam trochę głodna ( najbardziej brakowało mi słodyczy) ale teraz jest już naprawdę dobrze
Dziewczyny czuję pierwszy raz w życiu,ze mi się uda! Byłam na wielu dietach w tym na Dukanie ale zawsze kończyło się dodatkowymi kilogramami do przodu... Tym razm wiem,ze będzie inaczej. Estbelle gratulacje!!! Piszcie dziewczyny czy ktoś jeszcze z was jest z katowic i jak wam się wiedzie na mb!? Pozdrawiam wszystkie metaboliczki
fromadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:28   #37
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

j_malwina trzymam kciuki za Ciebie
Damy radę osiągnąć swój cel !!!!
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 15:49   #38
pariscope
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Dziewczyny, trzymam kciuki i gratuluję dotychczasowych sukcesów .
Żeby wam się nie znudziła monotonna dieta, proponuję skorzystać z tej strony http://poprostupyszne.blogspot.com/s...olic%20Balance jako inspiracji. Dopasujcie swój plan do gotowych pomysłów , a będzie nieco łatwiej przetrwać
pariscope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:47   #39
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Cześć
Dziewczyny ze Szczecina - zastanawiam się nad MB, od dawna walczę z nadprogramowymi kilogramami i jest coraz gorzej. Tutaj przemawia do mnie to, że wreszcie dieta jest oparta o wyniki badań i stan zdrowia organizmu. Cena mnie jednak przeraziła - znalazłam informacje o Wrocławiu, że kosztuje to 2,5 tys.... Możecie napisać, jak jest u nas? Można to rozłożyć na raty? Ile czasu za tę cenę jest się pod opieką dietetyka? I jak się robi badania - trzeba je załatwiać na własną rękę gdzieś, czy na miejscu jest możliwość pobrania krwi?
Trzymam za Was kciuki! Powodzenia!
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 07:00   #40
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Hej Ja mam rozłożone na raty i płace co wizytę. Kwestia dogadania się Z tego co pamiętam to jest 12 wizyt u dietetyka a badania w cenie (2 razy badania) bynajmniej u Nas. Po pierwszej wizycie wybrałam się na pobranie krwi i już nie musiałam jechać ponownie do laboratorium po odbiór bo Pani dietetyk dostała je elektronicznie. Oczywiście na wizycie dostałam wydrukowany egzemplarz. Pytałam się także w laboratorium gdybym chciała na własną rękę zrobić te badania to ile by to kosztowało, odpowiedź mnie zamurowała - ok 400zł :O i pomyśleć że w cenie mamy podwójne i pewnie dlatego ta dieta jest taka droga.. Po zrobieniu badań dietetyk przygotowuje dla Ciebie Twój plan żywienia i działasz
aaa jeżeli chodzi o miejsce wykonania badań to dietetyk mnie skierowała w odpowiednie miejsce
A próbowałaś na początek jakiejś tańszej diety?
Ja próbowałam wszystkiego a nawet dużo ćwiczę 3-5 / tydz i nie było efektów, a jak już to kilka gram i troche ciało zaczyna się rzeźbić ale nie jest to dla mnie zbyt satysfakcjonujące. Dlatego się zdecydowałam MB, dziś na wadze 80,1kg, czyli od 2-3 mniej, i nie wiem czy to efekt diety czy nerwów
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:07   #41
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Gratuluję spadku kg I dziękuję za szybką odpowiedź Ja przerobiłam już kilka różnych diet przez kilka lat, nic jakoś specjalnie nie pomaga. Z ruchem i ćwiczeniami mam podobnie jak Ty i ciągłe diety połączone z ćwiczeniami nie dają pożądanych efektów. Z tarczycą przynajmniej w teorii jest ok, podejrzewam, że przez te diety mogłam sobie po prostu rozregulować metabolizm, ale nie umiem sama tego naprawić. Przemyślałam wszystko i zadzwoniłam dziś do tej samej pani dietetyk, do której Wy chodzicie. Zapisałam się Ale termin pani miała strasznie późny - dopiero za miesiąc
A jak jest ze sprawami kobiecymi? Początek diety jest przecież w sumie katorgą dla organizmu, naczytałam się już o tym, jak dziewczynom osłabiają się włosy i paznokcie, jeśli za długo pociągną drugi etap. A co z cyklem? Wiem, że dieta może namieszać i sama tego kiedyś doświadczyłam, nie chciałabym powtórki
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 15:47   #42
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Też niestety czekać musiałam na pierwszą wizytę dość długo, ale później już nie czeka się tak długo Jeżeli chodzi o wypadanie włosów to 6,5 m-ca temu urodziłam córeczkę i jak Mała skończyła 4 mce to strasznie zaczęły mi wypadać włosy no i wybrałam się do apteki, pierw używałam ziaja med (szampon + odżywka) teraz mam farmona czarna rzepa szampon i odżywka jantar, problem do końca nie zniknął ale jest o wiele lepiej niż było i znalomi mówią że mam dłuższe włosy, także chyba coś pomaga. Wracając do tematu to chyba nie wiele Ci powiem czy będą wypadać włosy czy nie Miesiączki jeszcze nie miałam odkąd zaczęłam dietę, jak coś będzie nie tak to napiszę a paznokcie mam ok
A poza tym, to chce Ci się tyle km jechać akurat do tej Pani?
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:57   #43
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Ruszam z metabolic banance

A no to fajnie, że raczej nie ma takich kłopotów. A co do włosów - skuteczny jest olejek Khadi. Drogi, ale wystarcza na bardzo długo. Efekty są super - włosy rosną szybciej i wyrasta też dużo nowych Tylko zapach ciężki i trzeba się przyzwyczaić

Ja mieszkam teraz w centrum Szczecina, więc mam do tej pani blisko, a polecała ją znajoma mojej mamy
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 06:36   #44
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

a to źle zrozumiałam Twój post, pisałaś o Wrocławiu, więc i tak pomyślałam
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:39   #45
estbelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Ruszam z metabolic banance

U nas w Katowicach ( Pani A.Strączek przy ul.Dyrekcyjnej) można rozłożyć dietę na raty ( 10 rat - Bank Santander). Ja się zdecydowałam na raty po kosztuje mnie to w sumie tylko 140 zł więcej a nie muszę płacić jednorazowo 2500 zł. Moja dietetyczka też dała mi skierowanie na badania i nie musiałam ich odbierać
Teraz wysyłam na MB moją mamę! Wreszcie dala się namówić ))
Powodzenia

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

A jeżeli chodzi o włoski to polecam ampułki z placentą ( koszt ok. 40 zł) można kupić też na allegro są GENIALNE!!!
http://www.madlensklep.pl/Mil-mil-am...niu-wlosow-495
estbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:46   #46
andzia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Fajnie, że jest nas coraz więcej
Co do cyklu u mnie jak w zegarku. Jestem miesiąc na diecie, zaczynałam w okresie teraz mija równo 28 dni więc nie rozregulowało się nic.
Co do włosów mi też wypadają ale od długiego czasu tak mam, więc nie widzę jakiegoś wpływu diety.
Zaczęłam stosować kurację olejem kokosowym więc zobaczę czy przyniesie to jakieś efekty
Na pierwszą wizytę czekałam 2 tygodnie. Teraz co dwa tygodnie chodzę na kontrolę. Jutro kolejna
Co do przepisów w necie trochę tego jest jednak wszystkie mają w sobie coś czego nie mam na liście dozwolonych produktów. Nie umiem tego zmodyfikować na własny użytek
miłego dnia
andzia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 08:57   #47
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

andzia_79 i jak po wizycie?
Już prawie tydzień na MB i idzie mi całkiem nieźle na wadze już 79,3
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 10:51   #48
andzia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Wizyta ok. Wszystko zgodnie z planem. Na wadze - 6 kg.
Myślę, że jeszcze z miesiąc II faza a potem przejdę do III.
Wcześniej pisałam o kiełkach których nie mogę przełknąć przez ich objętość. W biedronce są takie mieszane (ziarna) na patelnie za 3,99 zł. . Rewelacja. Traktuję je jako ziarna do sałatki. Na ciepło.
Uciekam do pracy
Miłego dnia
andzia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:08   #49
j_malwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 28
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Jestem już po pierwszej wizycie Jutro lecę rano zrobić badania, a później z niecierpliwością czekam na listę produktów. Miałam cichą nadzieję, że jednak rozpoczęcie diety nastąpi szybciej, ale niestety z tydzień trzeba jeszcze poczekać
j_malwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 07:51   #50
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Ja robiłam ziarenka duszone z warzywami na patelni na obiad mniam przez tydzień jadłam rybę jako dodatek do sałatki na kolację ale już mi uszami wychodzi i przerzuciłam się pierś pieczoną. Ogólnie zauważyłam że lepiej się czuje po tym tygodniu, taka pełna energii i życia. Czego trochę mi brakowało. No i coraz mniej odczuwam głód między posiłkami, czasem po siłowni i zumbie nie mam chęci na kolację ale wciskam kilka kęsów
6kg w miesiąc andzia_79 super wynik, gratulacje też bym tak chciała
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 07:53   #51
andzia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Pamiętam swój tydzień po badaniach ale jeszcze przed dietą jadłam wszystko to czego nie będę mogła na diecie haha nawet na kebaba pojechałam drożdzówki bokami mi juz wychodziły dosłownie i w przenośni
Teraz o dziwo nie brakuje mi takich rzeczy. I oby tak zostało.
j_malwina powodzenia daj znać jakie produkty masz dozwolone

nesiulka34 masz siłę na zumbę i siłownie? ja przez pierwsze dwa tygodnie na fazie bez oleju byłam słaba. Dawałam radę tylko brzuszki w domu robić. Teraz poszłam na zumbę i ledwo dałam radę A nie należę do tych co się nie ruszali. Cały poprzedni rok biegałam więc kondycję jako tako mam. Jednak niski poziom kalorii jest odczuwalny.

Edytowane przez andzia_79
Czas edycji: 2015-03-03 o 07:58
andzia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:44   #52
j_malwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 28
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Uff! A już myślałam, że tylko ja się tak "żegnam" z jedzeniem
Docelowo chciałabym widzieć u siebie zestaw MB+Chodakowska - co sądzicie?
j_malwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 08:18   #53
andzia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Kilera Chodakowskiej raczej sobie odpuść przynajmniej w tej początkowej fazie
Ja w tej chwili wprowadzam pilates Ewy. Ewentualnie na zmianę ze skalpelem. Jak wejde w 3 fazę diety wracam do biegania
andzia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 08:42   #54
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

andzia_79 w pierwszych dniach było ciężko ale już coraz lepiej się czuje. Dodatkowo łykam witaminy (witamin plus mama i dodatkowo D3).
Co do Chodakowskiej to próbowałam ale wole wyjść z domu gdzieś do ludzi no i nie umiem jakoś tak sama ćwiczyć. A na siłowni mogę zająć się sobą a mój TŻ w domu córcią
Jeszcze waga mi się zepsuła w domu i nie mogę sprawdzić wrr, przynajmniej będę z niecierpliwością do piątku czekała na wizytę u Naszej Pani dietetyczki
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 08:59   #55
estbelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Wy też stosujecie wit. D3?
estbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:13   #56
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Mnie zaleciła dietetyczka ze względu na kiepskie wyniki tsh. estbelle też używasz?
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:41   #57
andzia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Ruszam z metabolic banance

też łykam D3 głównie ze względu na hashi.
andzia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 11:29   #58
estbelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Ruszam z metabolic banance

Tak stosuje cały czas Zaobserwowałam znaczną poprawę stanu skóry i samopoczucia jak zaczelam stosowac
P.S. osiągnełam wlaśnie najniższą wagę w swoim życiu )))))))))))))))))))))
estbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 12:49   #59
nesiulka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 58
Dot.: Ruszam z metabolic banance

esbelle gratulacje
Poprawiłam baterie w swojej wadze i działała dopóki nie zabrałam się za sprzątanie łazienki i z wygody nogą przesunęłam ja tak że uderzyła o ścianę rogiem i rozbiła się na drobne kawałeczki :P ja to mam pecha
A któraś z Pań pytała o cykl. Mój się skrócił do 20 dni i okres bardzo obfity. Wcześniej miałam regularnie 28. Zobaczymy jak dalej będzie.
nesiulka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 07:49   #60
andzia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Ruszam z metabolic banance

estbelle
nesiulka34 ja też rozbiłam swoją w drobny mak. Na drugi dzień poleciałam do Reala i zakupiłam nową
andzia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 11:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.