Pomadkomaniaczki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 00:45   #91
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
a drugie - szukam pięknej koralowej szminki - czekam na wasze typy
z koralowych to może Oriflame Wonder Color - Coral Red bodajże... moja koleżanka ją zamawiała i jest zadowolona z odcienia

Cytat:
3 - czy znacie jakąś szminkę w kolorze fuksji, ale bez odcienia buraczanego? bo szukam od dawna i nic nie mogę znaleźć
to może właśnie Rimmel? popatrz sobie po ich kolorkach, bo mają spory wybór kolorów i dobrą jakość w kolekcji Kate Moss fuksjowy róż to właśnie kolor 02

tutaj fajne swatche: http://pinkcastersugar.blogspot.com/...-lipstick.html


@Kluska - tutaj masz fajne swatche niektórych kolorów - http://fleurdeforce.blogspot.com/201...ollection.html
u nas dostępne są 01, 02, 05, a co do 3 i 8 to mam podejrzenia, że u nas mogą mieć numery 07 i 14
fajne swatche 07 i 14 tutaj:http://lusterko-em.blogspot.com/2011...h-by-kate.html

no! już się naprodukowałam!
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny

Edytowane przez karottkaa
Czas edycji: 2011-12-30 o 01:03
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 01:13   #92
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
mam do was 3 pytanka - co myślicie o szminkach kobo? co mnie kuszą na blogach, a jeszcze żadnej nie miałam
a drugie - szukam pięknej koralowej szminki - czekam na wasze typy
3 - czy znacie jakąś szminkę w kolorze fuksji, ale bez odcienia buraczanego? bo szukam od dawna i nic nie mogę znaleźć
Ja mam 3 szminki KOBO (planuję zakup kolejnych 3) z tej serii Fashion Colour:
104 English Rose
108 Fuchsia
111 Coral Chic
Ja te szminki uwielbiam i ubolewam, że nie mają więcej kolorów. Są kremowe, trwałe, niesamowicie napigmentowane, nie wysuszają ust. Za tą cenę naprawdę świetne.
Co do fuksji i koralu to polecam przyjrzenie się właśnie 108 i 111 z KOBO. Fuksja jest prawdziwą fuksją, koral też jest piękny, w zależności od dnia potrafi wyglądać troszkę inaczej, zmieniać odcienie. Zdecydowanie moje ulubione kolory/szminki. Czasem nawet zdarza mi się nimi nawet po domu pomalować jak mam ochotę na trochę koloru w ponury dzień
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2011-12-30 o 01:17
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 08:03   #93
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ooooo! Widzę, że wątek dla mnie Witam
Mam 22 szminki i jestem z tego dumna!

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam mieć wiele kolorów... Czasem wchodzę na czyjegoś bloga i widzę , że ten ktoś ma zaledwie kilka szminek, błyszczyków, a ja... całe pudło I większości nie używam, bo nie wezmę wszystkich do torebki...

Kocham te naturalne, trochę nude, trochę różowe..
I strasznie bym chciała nauczyć się nosić czerwoną szminkę mam wrażenie, że czerwona szminka dodaje pewności siebie.. Ale mój Tż mówi, że woli moje naturalne usta..

A Wy co sądzicie o czerwonych szminkach?
Ja staram się nosić w torebce max. 3 szminki (2 kolorowe i 1 ochronną). Kiedyś nosiłam więcej (zdarzało się i 6 szt na raz) i skończyło się na tym, że zgubiłam jedną z ulubionych, która w dodatku została wycofana i była juz nie do kupienia Z taką ilością pomadek, po prostu nie zorientowałam się, ze którejś mi brakuje... Gdybym miała tylko 2-3 to od razu bym się doliczyła braku i może bym ją uratowała... Do dziś mi przykro, jak o niej pomyślę

Są piękne, eleganckie, klasyczne, niezwykle kobiece, dodają pewności siebie, ale noszeni ich wymaga jednak odrobiny pewności To takie trochę zamknięte koło moim zdaniem, żeby nosić czerwień trzeba być pewną siebie, a wówczas kiedy poczujemy się dobrze w tej czerwieni, nasza pewność jeszcze wzrasta Trochę to dziwnie brzmi, ale u mnie to się sprawdza Jeśli kobieta wie, ze dobrze tak wygląda i jest siebie pewna, to po prostu przyjemnie na nią patrzeć - aż bije od niej tą naturalnościa, z jaką nosi czerwoną pomadkę - wiecie o co mi chodzi

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To może zacnizj nie tak "po całości" a na początku tylko tak nałożyć palcem jak stain, będzie lżej i będziesz mogła się stopniowo oswajać z czerwienią Bo podejrzewam, że te Twoje wrażenia to dlatego, że nie jesteś przyzwyczajona do siebie w takich kolorach na ustach, a pewnie jest Ci bardzo ładnie

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------



Tak jak wyżej pisałam
I mam nadzieję, że się wam uda okiełznać czerwienie, opłaca się Jak się pomalowałam na wesele koleżanki czarna kreska linerem na oku tylko + taka mega strażaca czerwona szminka to przeciągałam wzrok (baaa nawet barmana podrywałam z niezłym skutkiem )
O dokładnie! Nasze wrażenie tej "dziwności" wynika z tego, ze nie jesteśmy przyzwyczajone do swoich ust w czerwieni (zwykle na co dzień raczej niewiele kobiet używa czerwonej szminki, to jest odcień zarezerwowany na większe okazje, jakoś tak się przyjęło w naszej kulturze). Kiedyś nawet specjalnie przyglądałam się, ile kobiet na ulicy/komunikacji miejskiej/miejscach publicznych będzie miało pomalowane na czerwono usta i przez cały dzień zliczyłam chyba ze 2 babeczki I to w tak dużym mieście jak W-wa

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
O właśnie. Zakładam że faceci reagują dobrze tylko z babom się nie dogodzi
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No mój mężczyzna to luuubi Innych się nie pytałam, ale mogę się domyślać że też
A baby... Nie zauważyłam, żeby jakoś się wlepiały we mnie bardziej niż inni... Jak się tak pomaluję to muszę się liczyć z tym, że ludzie się na mnie patrzą, ale póki co nie doświadczyłam takiego wlepiania się z pogardą, jeśli wiesz o co mi chodzi. Jak ja widzę dziewczynę z ładnym kolorem szminki to też się jej przyjrzę, bo to naprawdę przyciąga wzrok. Więc po prostu musisz mieć to na względzie I pamiętać, że jeśli ktoś się na ciebie patrzy to nie dlatego że jest źle, tylko dlatego że jest dobrze, ot co!
No, muszę przyznać, ze baby są bardziej krytyczne... Po części może to wynikać z zazdrości... bo ja wiem?

A co do pogrubionego to się zgadzam w całej rozciągłości ponieważ na ulicy rzadko widuje się kobiety z ustami pomalowanymi na czerwono, no to jak jakaś już się pojawi to ściąga na siebie wzrok, bo jest niemalże jak biały kruk Nie od wczoraj wiadomo, ze to co rzadkie wzbudza zainteresowanie ja też jak widzę kobietę/dziewczynę z ładnymi ustami, pomalowanymi dobrze dobraną czerwoną pomadką, i kiedy to wszystko wsółgra ze strojem, to też się gapię Bo to ładnie wygląda, po prostu
O, np. kiedyś widziałam (chyba wiosną ) w autobusie dziewczynę-blondynkę, ubraną w czarny, krótki klasyczny płaszczyk, miała na szyi góralską czarną chustę w czerwone róże/kwiaty, włosy upięte, w uszach czerwone kolczyki-kule, a na ustach czerwoną pomadkę. Wszystko do siebie bardzo pasowało, dziewczyna wyglądała ślicznie No i oczywiście się na nią gapiłam jak sroka w gnat Starałam się to robić ukradkiem

Także, jeśli ludzie się patrzą na Was jak macie czerwone usta, to po prostu dlatego, ze wyglądacie ŁADNIE! O!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-30 o 08:06
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:53   #94
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna maniaczka
Na stanie około 70 szminek (nie liczyłam ostatnio) i tylko 40 błyszczyków (ostatnio masę oddałam, bo jak przez pół roku ani razu nie użyję, to chyba coś znaczy... więc nowe błystki poszły w świat).
Wypisywać nie będę, bo to trochę za dużo, ale moją ulubioną jest Catrice Stay On! Lasting Dream. A zaraz po niej Guerlain KissKiss Orange Mambo.

Mi też popularna Airy Fairy Rimmela nie pasuje przez złoty połysk + za ciemny odcień jak dla mnie (jestem bladziochem i wygląda na mnie prawie jak fuksja...). Za to uwielbiam tą z Catrice w/w.
70 My przy tobie to pikuś

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Ja też jestem dość blada (nie opalam się, zarówno jako, że nie lubię oraz już taka moja uroda, słonko mnie nie chwyta, co najwyżej zrobię się czerwona, a po kilku godz. i tak zero różnicy), ale u mnie ona daje efekt takiego średnio nasyconego brudnego różu, całkiem ładnie, tylko ten połysk.

Ja mam jeszcze taki problem, że naturalnie moje usta są dość mocno czerwone i przez to praktycznie wszystkie szminki dają na mnie inny efekt niż u innych, często odcień jest zupełnie różny od tego, który miałam nadzieję osiągnąć. Najlepiej właśnie wyglądają u mnie ciemniejsze róże, w czerwieni mimo, że kocham ją u innych, sama nie czuję się (i nie wyglądam) najlepiej, ale wciąż szukam odpowiedniego odcienia, takiego bardziej w kierunku "podświetlonego" czerwonego wina, niejaskrawego, bez tonów pomarańczy, fioletu.
Dlatego właściwie nie mam też żadnej dopasowanej szminki nude, bo przez to, że blada jestem to wszystkie ciemniejsze, podbite jeszcze czerwienią moich ust wyglądają jak brąz, a jaśniejsze nie kryją.
Hmmm, nie do końca rozumiem o co chodzi z tym podświetlonym winem Tzn domyślam się, ale ciężko jest to co ja mam w głowie myśląc o tympodświetlonym winie znaleźć w szminkach, a nawet w ogóle

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Oby wcześniej, jak to na pomadkomaniaczkę przystało




Moim zdaniem one są bardzo, bardzo podobne, o ile nie takie same, jak standardowa kolekcja. Testery tych pomadek widziałam w Naturze i Super-Pharm, więc jeśli masz dostęp, to tam możesz sobie zrobić swatche. W Rossmanach chyba w ogóle nie mają testerów - sprawdzałam chyba w 4 xD Jeśli nie chcesz koloru czerwonego (01 lub 10), to zdecydowanie mocna fuksja 02 lub róż z domieszką czerwieni 05. Zresztą, tak jak któraś z dziewczyn z wątku sleekowego pisała - w świetle drogeryjnym niektóre pomadki Kate, wyglądają identycznie, jak te ze stałej linii, np. 02 wygląda jak In Vogue, a 01/10 (numeracja zależna chyba od dostawy, bo to ten sam kolor) wygląda jak Alarm. Natomiast 14 to taki nudo-beż, który wygląda jak coś pomiędzy Birthdaty Suit a Nude Delight.
To byłam ja, to byłam ja

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
z koralowych to może Oriflame Wonder Color - Coral Red bodajże... moja koleżanka ją zamawiała i jest zadowolona z odcienia



to może właśnie Rimmel? popatrz sobie po ich kolorkach, bo mają spory wybór kolorów i dobrą jakość w kolekcji Kate Moss fuksjowy róż to właśnie kolor 02

tutaj fajne swatche: http://pinkcastersugar.blogspot.com/...-lipstick.html


@Kluska - tutaj masz fajne swatche niektórych kolorów - http://fleurdeforce.blogspot.com/201...ollection.html
u nas dostępne są 01, 02, 05, a co do 3 i 8 to mam podejrzenia, że u nas mogą mieć numery 07 i 14
fajne swatche 07 i 14 tutaj:http://lusterko-em.blogspot.com/2011...h-by-kate.html

no! już się naprodukowałam!
http://fleurdeforce.blogspot.com/201...ollection.html
4 piękna Dlaczego jej u nas nie ma Czy tylko ja jej nie widziałam?


Spróbuję na szybko wrzucić słocza tej 02 Rimmela i Pierre Rene Hydra Elegance 13 Feminity
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:01   #95
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Piękna jest! <3 A dasz radę pokazać ją na ustach? To będę miała 16 pomadkę...

Moja kolekcja:
Rimmel Lasting Finish 070 Airy Fairy
Rimmel 810 Rose Blush jakaś nawilżająca, kupiłam tester
Astor Soft Sensation 300
Astor Soft Sensation 200
Maybelline 75 Cherry Rain
Maybelline Moisture Extreme A103 Crushed Cranberry
Maybelline Moisture Extreme A34 Born with it
Astor Rouge Couture 100 Rose Taffeta
Maybelline Color Sensational 931 Pink Pleasure
Maybelline seria mineralna 300 Crushed Mauve
Maybelline Volume Xl Seduction 120 Peach Plump
Catrice Stay on! 070 Lasting Dream
Essence (starocie) 42 Fairytale
Essence 12 Sparkling Miracle
Essence 03 Sparkling Angel

Czyli łącznie 15 szminek w obrocie, plus kilka błyszczyków (które nieczęsto kupuję, częściej dostaję) i innych mazideł. Połowa z powyższych już sięga dna ^^ Jak widzicie kupuję raczej te tańsze, w końcu i tak je szybko zużywam. Ale łaszę się na jakąś ciekawą i trwalszą
A, zapomniałabym, dwie nyxowe jeszcze w drodze
OMG!
Masz tą pomadkę, po której starcie tak rozpaczałam... I nadal trochę mi smutno...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:04   #96
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
OMG!
Masz tą pomadkę, po której starcie tak rozpaczałam... I nadal trochę mi smutno...
Mam i obóstwiam
Tylko mi nie mów, że już jej nie ma w sprzedaży?
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:09   #97
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Mam i obóstwiam
Tylko mi nie mów, że już jej nie ma w sprzedaży?
No już nie Nie możliwe, ze nie wiedziałaś? Wycofali je jeszcze przed serią Absolute Moistue (AM wycofali chyba zimą/wiosną tego roku), a Stay On! chyba jesienią (albo latem) zeszłego roku, o ile mnie pamięć nie myli
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 10:21   #98
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No już nie Nie możliwe, ze nie wiedziałaś? Wycofali je jeszcze przed serią Absolute Moistue (AM wycofali chyba zimą/wiosną tego roku), a Stay On! chyba jesienią (albo latem) zeszłego roku, o ile mnie pamięć nie myli
No nie! Pojęcia nie miałam Szkoda. Jedna z fajniejszych szminek, jakie mam... Buuu...
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:33   #99
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
No nie! Pojęcia nie miałam Szkoda. Jedna z fajniejszych szminek, jakie mam... Buuu...
Weź mnie nie dobijaj...

Znalazłam swoją recenzję (i jedyną tej szminki jak na razie ) i z tego wynika, że wycofywali tą serię jesienią zeszłego roku, bo jeszcze się na nią załapałam - w momencie pisania recenzji już była niedostępna...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-461215
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-30 o 10:37
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:47   #100
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
z koralowych to może Oriflame Wonder Color - Coral Red bodajże... moja koleżanka ją zamawiała i jest zadowolona z odcienia



to może właśnie Rimmel? popatrz sobie po ich kolorkach, bo mają spory wybór kolorów i dobrą jakość w kolekcji Kate Moss fuksjowy róż to właśnie kolor 02

tutaj fajne swatche: http://pinkcastersugar.blogspot.com/...-lipstick.html


@Kluska - tutaj masz fajne swatche niektórych kolorów - http://fleurdeforce.blogspot.com/201...ollection.html
u nas dostępne są 01, 02, 05, a co do 3 i 8 to mam podejrzenia, że u nas mogą mieć numery 07 i 14

fajne swatche 07 i 14 tutaj:http://lusterko-em.blogspot.com/2011...h-by-kate.html


no! już się naprodukowałam!
Dzięki,dzięki za swatche.Teraz powinnaś dostać lańsko bo podoba mi się kilka kolorów,a miałam już nie kupować pomadek

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
mam do was 3 pytanka - co myślicie o szminkach kobo? co mnie kuszą na blogach, a jeszcze żadnej nie miałam
a drugie - szukam pięknej koralowej szminki - czekam na wasze typy
3 - czy znacie jakąś szminkę w kolorze fuksji, ale bez odcienia buraczanego? bo szukam od dawna i nic nie mogę znaleźć
Odnośnie szminek Kobo-mam jedną w odcieniu 108 Fuchsia i ja jestem z niej zadowolona Dosyć długo trzyma się na ustach,ma dobrą konsystencję,nie podkreśla suchych skórek.Gdyby nie to,że ja ciągle chcę wypróbowywać szminki z innych firm,to pewnie skusiłabym się na inne kolory
Piękna koralowa szminka to tylko YSL Rouge Volupte w odcieniu 27 Jest droga ale warta KAŻDEJ złotówki:love :
Fuksja? Z czystym sumieniem polecam pomadkę z KOBO odcień 108 Fuchsia
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:48   #101
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
z koralowych to może Oriflame Wonder Color - Coral Red bodajże... moja koleżanka ją zamawiała i jest zadowolona z odcienia



to może właśnie Rimmel? popatrz sobie po ich kolorkach, bo mają spory wybór kolorów i dobrą jakość w kolekcji Kate Moss fuksjowy róż to właśnie kolor 02

tutaj fajne swatche: http://pinkcastersugar.blogspot.com/...-lipstick.html


@Kluska - tutaj masz fajne swatche niektórych kolorów - http://fleurdeforce.blogspot.com/201...ollection.html
u nas dostępne są 01, 02, 05, a co do 3 i 8 to mam podejrzenia, że u nas mogą mieć numery 07 i 14
fajne swatche 07 i 14 tutaj:http://lusterko-em.blogspot.com/2011...h-by-kate.html

no! już się naprodukowałam!
dzięki obadam jak będę w rossmanie, mi zależy na tym, żeby to był taki zimny odcień i taki ciężko znaleźć, a w ciepłej fuksji moja twarz staje się całą jak buraczek, bo mam skłonności do zaczerwienień
Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Ja mam 3 szminki KOBO (planuję zakup kolejnych 3) z tej serii Fashion Colour:
104 English Rose
108 Fuchsia
111 Coral Chic
Ja te szminki uwielbiam i ubolewam, że nie mają więcej kolorów. Są kremowe, trwałe, niesamowicie napigmentowane, nie wysuszają ust. Za tą cenę naprawdę świetne.
Co do fuksji i koralu to polecam przyjrzenie się właśnie 108 i 111 z KOBO. Fuksja jest prawdziwą fuksją, koral też jest piękny, w zależności od dnia potrafi wyglądać troszkę inaczej, zmieniać odcienie. Zdecydowanie moje ulubione kolory/szminki. Czasem nawet zdarza mi się nimi nawet po domu pomalować jak mam ochotę na trochę koloru w ponury dzień
do tej koralowej się właśnie ostatnio przymierzałam, tylko nie mogłam się zdecydować między coral code a coral chic
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 10:49   #102
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dobry...
Bez pytania się przyłączę:P
Może nieco za smarkata jestem na ten wątek, ale co tam...
Moja ilość szminek imponująca nie jest, dopiero startuję w tej dziedzinie Ogólnie luuuubię wszelkie ustowe mazidła, pomadki, balsamy, błyszczyki. Często wezmę coś bez namysłu a potem w domu gotuję się w środku:P
Pytanko: zna może któraś matową pomadkę w kolorze ciemnofioletowym? Taka śliwka węgierka? Bo kupiłam niedawno z Maybelline Color Sensational 338 Midnight Plum ale to nie to Zbyt się błyszczy i wpada w fuksję. Jakieś pomysły?
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:15   #103
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ingran widziałam z serii Kate by Rimmel ciemnąąą śliwkę
pooglądaj sobie swatche na necie czy o taki kolor Ci chodzi
np. http://pamperedandpolished.co.uk/wp-...l-swatches.jpg
one są matowe ponoć
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:41   #104
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Ingran widziałam z serii Kate by Rimmel ciemnąąą śliwkę
pooglądaj sobie swatche na necie czy o taki kolor Ci chodzi
np. http://pamperedandpolished.co.uk/wp-...l-swatches.jpg
one są matowe ponoć
czwarta od lewej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 113[4].jpg (30,3 KB, 57 załadowań)
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:42   #105
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

AAaaaa, pomadkomaniaczki, zapomniałam napisać, że w obecnej gazetce Rossmanna wszystkie szminki (i błyszczyki) Maybelline są tańsze o 30% np. Colour Sensational kosztują 18,99 a nie 25,99


Porobiłam słocze, ale aparat tak zjadł kolory, że masakra...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
czwarta od lewej...
No właśnie też do niej wzdycham, widziałyście ją gdzieś stacjonarnie w sklepie u nas? Bo w "moim" Rossmanie było tylko 5 kolorów...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:46   #106
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Czy te pomadki Kate Moss kosztują teraz w Rossmannie 12,99 zł czy mi się tylko coś ubzdurało? Ja mam ochotę na fuksję-odcień 02
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:50   #107
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Pomadkomaniaczki

Pokochałam te pomadki od Kate ale przeraziła mnie rozbieżność cen w Rossmanach, SP i innych drogeriach u mnie w mieście. W jednym 22 zł, w innym 18 zł, a znowu w innych 16 zł i 12,69 zł Opłaciło się pojeździć, bo inaczej mogłabym kupić trzy za 22
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:50   #108
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dzięki,dzięki za swatche.Teraz powinnaś dostać lańsko bo podoba mi się kilka kolorów,a miałam już nie kupować pomadek
zawsze do usług!

Ja też dodałam dzisiaj swatche na blogu, więc zapraszam
http://charlottes-wonderland.blogspo...l-swatche.html

ale dodam jeszcze tutaj

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
czwarta od lewej...
niestety nie widziałam jej w żadnym Rossmanie, Naturze, ani Super-Pharm... zastanawiam się, czy w ogóle dotarła do PL...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rimmel_KateMoss05.1.jpg (41,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rimmel_KateMoss14.jpg (32,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02920.jpg (86,6 KB, 23 załadowań)
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:53   #109
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy te pomadki Kate Moss kosztują teraz w Rossmannie 12,99 zł czy mi się tylko coś ubzdurało? Ja mam ochotę na fuksję-odcień 02
Tak, tak w innych drogeriach potrafią kosztować 22 zł, co zauważyłam u siebie.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 12:02   #110
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy te pomadki Kate Moss kosztują teraz w Rossmannie 12,99 zł czy mi się tylko coś ubzdurało? Ja mam ochotę na fuksję-odcień 02
To była cena promocyjna z poprzedniej gazetki, już wczoraj były ceny z nowej gazetki czyli ok 16zł...

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Pokochałam te pomadki od Kate ale przeraziła mnie rozbieżność cen w Rossmanach, SP i innych drogeriach u mnie w mieście. W jednym 22 zł, w innym 18 zł, a znowu w innych 16 zł i 12,69 zł Opłaciło się pojeździć, bo inaczej mogłabym kupić trzy za 22
No ja teraz żałuję, że nie wzięłam od razu więcej, tylko 3 A wie któraś z Was po ile są w Hebe i Jaśminie?

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

cathiebaj, możesz napisać skąd zamawiałaś te szmineczki Nyxa?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:06   #111
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
cathiebaj, możesz napisać skąd zamawiałaś te szmineczki Nyxa?
Z Allegro od ButiqueUK Nie wiem, czy mogę linka wkleić, w razie czego usunę: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22227640
U nich są za 9,99 zł.
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:10   #112
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
zawsze do usług!

Ja też dodałam dzisiaj swatche na blogu, więc zapraszam

http://charlottes-wonderland.blogspo...l-swatche.html


ale dodam jeszcze tutaj



niestety nie widziałam jej w żadnym Rossmanie, Naturze, ani Super-Pharm... zastanawiam się, czy w ogóle dotarła do PL...
Tak mnie kusicie,że jutro będę musiała jechać i kupić tę pomadke bo nie wytrzymam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Tak, tak w innych drogeriach potrafią kosztować 22 zł, co zauważyłam u siebie.
Nie pozostaję mi nic innego jak tylko ją kupić

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To była cena promocyjna z poprzedniej gazetki, już wczoraj były ceny z nowej gazetki czyli ok 16zł...


No ja teraz żałuję, że nie wzięłam od razu więcej, tylko 3 A wie któraś z Was po ile są w Hebe i Jaśminie?

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

cathiebaj, możesz napisać skąd zamawiałaś te szmineczki Nyxa?

No to jutro na pewno ją kupię nawet za cenę 16 zł
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:23   #113
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Tak mnie kusicie,że jutro będę musiała jechać i kupić tę pomadke bo nie wytrzymam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



Nie pozostaję mi nic innego jak tylko ją kupić

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------
Rozchodzą się jak ciepłe bułeczki
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:27   #114
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Z Allegro od ButiqueUK Nie wiem, czy mogę linka wkleić, w razie czego usunę: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22227640
U nich są za 9,99 zł.
Matko, to jak za darmo! :O

EDIT: zakochałam się... Barely There i Papaya Punch <3
http://siulka.blogspot.com/2011/08/s...k-pomadki.html
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny

Edytowane przez karottkaa
Czas edycji: 2011-12-30 o 12:41
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:46   #115
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Matko, to jak za darmo! :O
No właśnie

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Matko, to jak za darmo! :O

EDIT: zakochałam się... Barely There i Papaya Punch <3
http://siulka.blogspot.com/2011/08/s...k-pomadki.html
No niee! Czemu mi to robisz? Ja też się zakochałam
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:25   #116
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna maniaczka
Na stanie około 70 szminek (nie liczyłam ostatnio) i tylko 40 błyszczyków (ostatnio masę oddałam, bo jak przez pół roku ani razu nie użyję, to chyba coś znaczy... więc nowe błystki poszły w świat).
Wypisywać nie będę, bo to trochę za dużo, ale moją ulubioną jest Catrice Stay On! Lasting Dream. A zaraz po niej Guerlain KissKiss Orange Mambo.
To dopiero kolekcja

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny - kolejna maniaczka, na szminki od niedawna, wcześniej miałam parcie na błyszczyki, ale trwałość mnie drażniła i jakoś z nich wyrosłam trochę, szminki dają mi takie poczucie luksusu i kobiecości a co do kolorów, wszystko co jasne - róże, beże, nude, czerwień i delikatne fiolety, nie pasują mi ciemne szminki za to. Sztuk mam pewnie między 20-30 jak na razie

taki make up jest klasyczny, a zwraca uwagę, też się tak maluję na wyjścia większe

mam do was 3 pytanka - co myślicie o szminkach kobo? co mnie kuszą na blogach, a jeszcze żadnej nie miałam
a drugie - szukam pięknej koralowej szminki - czekam na wasze typy
3 - czy znacie jakąś szminkę w kolorze fuksji, ale bez odcienia buraczanego? bo szukam od dawna i nic nie mogę znaleźć
Może Vegas Volt z MAC? Sama się na nią czaję
http://www.google.pl/search?q=vegas+volt&hl=pl &client=firefox-a&hs=7zy&rls=org.mozilla: plfficial&prmd=imvns&tb m=isch&tbo=u&source=univ& sa=X&ei=2sf9Tqy9HYef-QaRkcipAQ&ved=0CCMQsAQ&bi w=1366&bih=609#hl=pl&clie nt=firefox-a&hs=B0y&rls=org.mozilla: pl%3Aofficial&tbm=isch&sa =1&q=vegas+volt+mac&pbx=1 &oq=vegas+volt+mac&aq=f&a qi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=0 l0l1l2254l0l0l0l0l0l0l0l0 ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_ pw.,cf.osb&fp=b79372bc2bd 36993&biw=1366&bih=609

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość


O dokładnie! Nasze wrażenie tej "dziwności" wynika z tego, ze nie jesteśmy przyzwyczajone do swoich ust w czerwieni (zwykle na co dzień raczej niewiele kobiet używa czerwonej szminki, to jest odcień zarezerwowany na większe okazje, jakoś tak się przyjęło w naszej kulturze). Kiedyś nawet specjalnie przyglądałam się, ile kobiet na ulicy/komunikacji miejskiej/miejscach publicznych będzie miało pomalowane na czerwono usta i przez cały dzień zliczyłam chyba ze 2 babeczki I to w tak dużym mieście jak W-wa

Także, jeśli ludzie się patrzą na Was jak macie czerwone usta, to po prostu dlatego, ze wyglądacie ŁADNIE! O!
I to sobie musimy powtarzać
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
AAaaaa, pomadkomaniaczki, zapomniałam napisać, że w obecnej gazetce Rossmanna wszystkie szminki (i błyszczyki) Maybelline są tańsze o 30% np. Colour Sensational kosztują 18,99 a nie 25,99
O nieee

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość

No niee! Czemu mi to robisz? Ja też się zakochałam
Już szukam na allegro
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2011-12-30 o 14:30
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:42   #117
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ajj, ile szminowych napaleńców:P ale mam smaka na Kate...
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:48   #118
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pomadkomaniaczki

O nieeeee... ale piękna!

Cytat:
Już szukam na allegro
właśnie jakoś mało ich... chyba tylko alledrogeria je ma i to tylko 3 kolory...
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 15:00   #119
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
właśnie jakoś mało ich... chyba tylko alledrogeria je ma i to tylko 3 kolory...
Też to zauważyłam Na allegro też są ale mało kolorów
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:05   #120
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Z Allegro od ButiqueUK Nie wiem, czy mogę linka wkleić, w razie czego usunę: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22227640
U nich są za 9,99 zł.
Ale tanio Biorę!

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Może Vegas Volt z MAC? Sama się na nią czaję
Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
O nieeeee... ale piękna!
Mam ją, na żywo jest mocno waląca po oczach...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.