Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 19:45   #2611
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślę o Abyssinian, Angora i Manx, tylko nie wiem które odcienie (jeżeli chodzi o jasność) powinnam brać pod uwagę w formule Pampered Puss i Fawless Felline? Chciałabym dobrać coś na poziomie China Doll z Lily Lolo czy Linen z EDM + coś trochę ciemniejszego na lato - nie wiem czy celowac w 1 i 2, czy też brać pod uwagę również 0 a może i 3?
Odpuść sobie na pewno 0 - to biała mąka . 1 na mnie tez wyglądał jak mąka niezależnie od odcienia. Obecnie jestem dużo bledsza niż w Fairly Light Neutral, więc możliwe że podchodzę pod Linen, choć niestety nie mogę Ci tego powiedzieć na 100%. Pampered Puss jest ogólnie odrobinę ciemniejszy od FF. Z Abyssinian na pewno możesz sobie odpuscić poziom 3, bo jest bardzo ciemny, Manx 3 też jest sporo ciemniejszy niż 2, ale różnica nie jest aż tak kolosalna jak w Abyssinian. Natomiast najmniejszą różnicę poziomów zaobserwowałam w Angorze. Moim zdaniem poziom 2 byłby dla Ciebie najbardziej odpowiedni, może na lato poziom 3, ale to zależy jak bardzo się opalasz . No i od razu Ci powiem, że Abyssinian 2 jest tak jasny jak Manx 1 i Angora 1
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 21:16   #2612
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
coś na poziomie China Doll z Lily Lolo czy Linen z EDM + coś trochę ciemniejszego na lato
2 i 3
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 15:26   #2613
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Od lat używam EDM, ale próbuję szukać innych minerałów. Czy możecie podpowiedzieć w jaki kolor mogę "celować" w meow jeżeli używam fairly light z edm - formuła semi matte (seria beige)? Wycofany kolor perfect również był dobry.

Znalazłam tu głównie porównanie do fairly light neutral- ale dla mnie, z tego co pamiętam był on za żółty.
a mi nikt nie pomoże
zamówiłam próbki na allegro i chyba pasuje mi mau 1 i 2, prawdopodobnie też sphynx 2 ale nie testowałam go jeszcze na całej twarzy
załączam zdjęcie na którym mam mau 2, nie wiem czy nie jestem za różowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0037.jpg (81,2 KB, 127 załadowań)
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 13:41   #2614
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
załączam zdjęcie na którym mam mau 2, nie wiem czy nie jestem za różowa
Patrząc na szyję i dekolt moim zdaniem jest tak samo, więc jesli czujesz się różowa to chyba zupełeni niepotrzebnie
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:04   #2615
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Patrząc na szyję i dekolt moim zdaniem jest tak samo, więc jesli czujesz się różowa to chyba zupełeni niepotrzebnie
Zdjęcie nie do końca oddaje kolor, ale pomiędzy mau 1 i 2 nie ma większej różnicy,
chciałabym jeszcze przetestować mau 3.
Dziś testuję sphynx 2 i jest on ciut ciemniejszy od mau, bardziej ciepły i też ładnie się wtapia
Wszystkie odcienie ładnie się dopasowują

Jeżeli chodzi o korektor, dobieracie go do odcienia podkładu jaki wybieracie?
Jaką ma konsystencję w porównaniu do EDM - ja używam jasnego intensive fair.
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 22:43   #2616
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Jestem po wstępnych testach minerałków i wypadają bardzo pozytywnie. W przeciwieństwie do Annabelle Minerals nie uwidaczniają tak porów. Chętnie skusiłabym się na zamówienie. Tym bardziej, że:

-20% na hasło MamaCat do 12.05
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 22:45   #2617
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Te kolorowe proszki na stronie meow to jakaś porażka-zamówiłam mana1 i 2 i angorę i wyglądają na skórze niemal identycznie,podczas gdy na zdjęciu angora to straszny żółtek
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 12:09   #2618
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Angora 1 i 2 są rzeczywiście podobne i jasne, ale już Angora 3 jest zdecydowanie żółta, nie każde zdjęcie idealnie odzwierciedla kolor. Chociaż z tego co patrzę, to i na zdjęciach Meow nie widzę jakiejś dużej różnicy między nimi.
Zawsze przed kupnem nawet próbek, można trochę popatrzeć na różnych blogach, niektóre dziewczyny sfotografowały swoje próbki i w woreczkach, i na skórze. Pomocne

Edytowane przez avciaxt
Czas edycji: 2013-05-06 o 12:11
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:55   #2619
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Te kolorowe proszki na stronie meow to jakaś porażka-zamówiłam mana1 i 2 i angorę i wyglądają na skórze niemal identycznie,podczas gdy na zdjęciu angora to straszny żółtek
No lipne są . Cienie to już w ogóle. Kilka kolorów w ogóle mnie nie interesowało, a po wyszukaniu swatchy okazały się całkiem inne! Dlatego ja nawet zamawiając próbkę wolę sprawdzić w sieci kolor, bo nawet 4 zł mi szkoda, jeśli kolor okaże się zupełnie inny niż ze zdjęcia, czy z opisu.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 16:51   #2620
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;40666711]No lipne są . Cienie to już w ogóle. Kilka kolorów w ogóle mnie nie interesowało, a po wyszukaniu swatchy okazały się całkiem inne! Dlatego ja nawet zamawiając próbkę wolę sprawdzić w sieci kolor, bo nawet 4 zł mi szkoda, jeśli kolor okaże się zupełnie inny niż ze zdjęcia, czy z opisu.[/QUOTE]
dokładnie, wybierając coś po zdjęciach na ich stronie jest ciężko, też się wiele razy zdziwiłam zamawiając przykładowo cienie...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:21   #2621
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Również zapytam sie w jaki kolor celować w formule FF kryjącej.
Do tej pory używałam Lilly Lolo China Doll i wydaje mi sie że było w miarę ok.
Włosy mam mysi blond zafarbowane na rudo- brązowy, oczy niebiesko-szare. Opalam sie na różowo i następnie lekko brązowieję ale nadal zostaję blada.

Tonację mam na pograniczu ciepłej i zimnej. Źle wyglądam w typowo zimnych (mineralnych) podkładach, trupio-blado oraz w typowo ciepłych płynnych odcina mi się żółć na twarzy.
Zdjęcie poniżej, pomóżcie proszę zawęzić kolory bo siedzę nad swatchami w necię i myślę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1557.jpg (65,3 KB, 50 załadowań)
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 19:24   #2622
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

I już niedostępna jest ta limitowana kolekcja, a chciałam ze 2 cienie zamówić za 2 tyg . Teraz coś nowego wchodzi, ale kilka kolorów zaledwie, nic dla mnie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 14:58   #2623
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czy ma ktoś korektor Naughty Manx i mógłby go porównać do innych korektorów mineralnych (stopniem ciemności), bądź zeswatchować?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:03   #2624
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

kiedy powinna być najbliższa zniżka w meow? one jakoś cyklicznie występują...
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:20   #2625
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
kiedy powinna być najbliższa zniżka w meow? one jakoś cyklicznie występują...
zazwyczaj z okazji świąt, różnych okazji itd. są
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:54   #2626
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zazwyczaj z okazji świąt, różnych okazji itd. są
to wiem, a szukam konkretniejszej odpowiedzi, bo nie pamiętam jak to wypadało w zeszłym roku. najbliższe co mi przychodzi to dzień niepodległości
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:59   #2627
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
to wiem, a szukam konkretniejszej odpowiedzi, bo nie pamiętam jak to wypadało w zeszłym roku. najbliższe co mi przychodzi to dzień niepodległości
ostatnio była do 14.05. z okazji Dnia Matki.
możliwe, że będzie zniżka na Memorial Day (ostatni poniedziałek maja).
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 01:01   #2628
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

To chyba najodpowiedniejsze miejsce do mojego pytania

Zamawiam sample z meow i gama kolorystyczna jest niesamowita. zanim kupię pełnowymiarowy mineralny podkład chcę porównania lumiere z meow i tutaj tak - mam karnację typowo azjatycką, ale co ciekawe nie opalam się na buzi, no potrzebuję na pewno trochę beżowego/żółtego pigmentu w minerałach. (FF, ponieważ chcę krycie dobre, a cera mieszana w kierunku suchej). Miałybyście dla mnie jakieś wskazówki?
Upatrzyłam sobie odcienie i do Was przybiegam z prośbą o poradę-co sądzicie o takim 'starterze'?
- manx, frisky
- abysissian, naughty
- korat, naughty (ten będzie chyba idealny?)
- chartreux, frisky (ideał nr dwa..?)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 15:18   #2629
agata_m4
Przyczajenie
 
Avatar agata_m4
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To chyba najodpowiedniejsze miejsce do mojego pytania

Zamawiam sample z meow i gama kolorystyczna jest niesamowita. zanim kupię pełnowymiarowy mineralny podkład chcę porównania lumiere z meow i tutaj tak - mam karnację typowo azjatycką, ale co ciekawe nie opalam się na buzi, no potrzebuję na pewno trochę beżowego/żółtego pigmentu w minerałach. (FF, ponieważ chcę krycie dobre, a cera mieszana w kierunku suchej). Miałybyście dla mnie jakieś wskazówki?
Upatrzyłam sobie odcienie i do Was przybiegam z prośbą o poradę-co sądzicie o takim 'starterze'?
- manx, frisky
- abysissian, naughty
- korat, naughty (ten będzie chyba idealny?)
- chartreux, frisky (ideał nr dwa..?)
Abyssinian naughty to typowo żółto-beżowy odcień. Korat w porównaniu z Abyssinianem jest bardziej szarawy, "brudniejszy" (na mojej cerze rzecz jasna
agata_m4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 17:09   #2630
loscebula
Raczkowanie
 
Avatar loscebula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A ja chciałam spytać czy różnica między Purrr-fect/Pampered, a Flawness, w kryciu, faktycznie jest widoczna? Pampered nie kryje mnie wcale, a wcale nie wymagam od niego nie wiadomo czego... .
__________________
Wymianka kosmetykowa
loscebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 18:43   #2631
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez loscebula Pokaż wiadomość
A ja chciałam spytać czy różnica między Purrr-fect/Pampered, a Flawness, w kryciu, faktycznie jest widoczna? Pampered nie kryje mnie wcale, a wcale nie wymagam od niego nie wiadomo czego... .
Tak, różnica w kryciu jest ogromna! Ja nie lubię efektu maski, jaki mi daje Flawless, zdecydowanie preferuję naturalny efekt Pampered, ale wybór formuły jest kwestią indywidualną. Jeśli chcesz mocniejszego krycia, Flawless na pewno Ci je zapewni.
Cytat:
Napisane przez sylvia_doll
- manx, frisky
- abysissian, naughty
- korat, naughty (ten będzie chyba idealny?)
- chartreux, frisky (ideał nr dwa..?)
Pomiędzy frisky Manx a naughty Abyssinian jest wielka różnica w jasności - tak ze 3 poziomy. Korata weź sobie i frisky i naughty, bo naughty jest dość ciemny. Nie wiem jak bardzo opalona jesteś, ale skoro piszesz, że się nie opalasz na buzi, to naughty mogą być za ciemne. Manx ma wszystkie odcienie tak o ton jaśniejsze. Jeśli jesteś bardziej "żółtkiem", jak ja , to sugeruję Ci też spróbować frisky Angorę. Wygląda bardzo żółto na zdjęciach, ale mnie się na buzi bardzo ładnie wpasowuje.
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 18:57   #2632
loscebula
Raczkowanie
 
Avatar loscebula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jessie_ Pokaż wiadomość
Tak, różnica w kryciu jest ogromna! Ja nie lubię efektu maski, jaki mi daje Flawless, zdecydowanie preferuję naturalny efekt Pampered, ale wybór formuły jest kwestią indywidualną. Jeśli chcesz mocniejszego krycia, Flawless na pewno Ci je zapewni.
Dziękuje Ci Jessie, uspokoiłaś mnie

Moja twarz niestety wymaga mocnego krycia, Pampered jedynie wyrównuje mi delikatnie kolor skóry, ale to zdecydowanie za słaby efekt. Flawnless chyba będzie idealne, skoro kryje tak mocno .
__________________
Wymianka kosmetykowa
loscebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:19   #2633
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Również zapytam sie w jaki kolor celować w formule FF kryjącej.
Do tej pory używałam Lilly Lolo China Doll i wydaje mi sie że było w miarę ok.
Włosy mam mysi blond zafarbowane na rudo- brązowy, oczy niebiesko-szare. Opalam sie na różowo i następnie lekko brązowieję ale nadal zostaję blada.

Tonację mam na pograniczu ciepłej i zimnej. Źle wyglądam w typowo zimnych (mineralnych) podkładach, trupio-blado oraz w typowo ciepłych płynnych odcina mi się żółć na twarzy.
Zdjęcie poniżej, pomóżcie proszę zawęzić kolory bo siedzę nad swatchami w necię i myślę.
zamówiłam probki i wcale nie jestem madrzejsza.
Po pierwsze one sa ciemne. Zamówiłam 2 ponieważ podobno w formuje ff wypadaja jaśniejsze a tu wszystko za ciemne. Najbardziej mi chyba leży bengal oraz mau i siamese. Korat wychodzi brudny. Chartreux żółty manx żółty jeszcze bardziej sphynx bardzo brudny a persian różowy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:34   #2634
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agata_m4 Pokaż wiadomość
Abyssinian naughty to typowo żółto-beżowy odcień. Korat w porównaniu z Abyssinianem jest bardziej szarawy, "brudniejszy" (na mojej cerze rzecz jasna
Cytat:
Napisane przez Jessie_ Pokaż wiadomość
Pomiędzy frisky Manx a naughty Abyssinian jest wielka różnica w jasności - tak ze 3 poziomy. Korata weź sobie i frisky i naughty, bo naughty jest dość ciemny. Nie wiem jak bardzo opalona jesteś, ale skoro piszesz, że się nie opalasz na buzi, to naughty mogą być za ciemne. Manx ma wszystkie odcienie tak o ton jaśniejsze. Jeśli jesteś bardziej "żółtkiem", jak ja , to sugeruję Ci też spróbować frisky Angorę. Wygląda bardzo żółto na zdjęciach, ale mnie się na buzi bardzo ładnie wpasowuje.
Ok, Frisky Angora do przetestowania na pewno pójdzie

Z tym opalaniem tak niekomfortowo mam.. Generalnie bladzioch nie jestem, a ciało od razu robi się takie żółto-brązowe, tylko buzia w porównaniu do reszty niewiele tego słońca łapie co jest nadzwyczaj dziwną sprawą

Zastanawiam się tylko nad tym Koratem teraz. Mówisz, ze to dobry wybór, ale mam karnację taką żółtawą generalnie, kryć bardzo dużo nie muszę ale przede wszystkim chcę zapewnić sobie równiutki koloryt i nadać właśnie świeżości bo buzia jest trochę szarawa... a tu wyżej koleżanka pisze znowuż o tej szarości...

Dziękuję ślicznie za Wasze porady.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-05-20 o 14:37
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 16:53   #2635
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
kryć bardzo dużo nie muszę ale przede wszystkim chcę zapewnić sobie równiutki koloryt i nadać właśnie świeżości bo buzia jest trochę szarawa
W takim razie polecałabym Ci bardziej formułę Pampered - ona daje ładne ujednolicenie, a kryje na średnim poziomie i też kolory są w niej ciut ciemniejsze niż we Flawless. Frisky Angora i frisky Manx były dla mnie zdecydowanie za jasne we Flawless, a w Pampered już dobre(Manx nadal trochę za jasny, ale ciemniejszy niż w FF). Korat jest bardziej szary w porównaniu do reszty, ale to kwestia też ile żółtych tonów ma w sobie Twoja karnacja. Jeśli niewiele, to powinien Ci się podobać. Niestety bez próbowania nie da się tak idealnie dopasować, a czasem nawet trzeba pomieszać ze sobą odcienie
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:08   #2636
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jessie_ Pokaż wiadomość
W takim razie polecałabym Ci bardziej formułę Pampered - ona daje ładne ujednolicenie, a kryje na średnim poziomie i też kolory są w niej ciut ciemniejsze niż we Flawless. Frisky Angora i frisky Manx były dla mnie zdecydowanie za jasne we Flawless, a w Pampered już dobre(Manx nadal trochę za jasny, ale ciemniejszy niż w FF). Korat jest bardziej szary w porównaniu do reszty, ale to kwestia też ile żółtych tonów ma w sobie Twoja karnacja. Jeśli niewiele, to powinien Ci się podobać. Niestety bez próbowania nie da się tak idealnie dopasować, a czasem nawet trzeba pomieszać ze sobą odcienie
mam do wyboru jedynie odcienie z linii Flawless Feline
To z tego Koratu chyba zrezygnuję skoro mówicie jest szary...
Chociaż mając żółtawą karnację - na 100% powinnam celować w Goldeny?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 12:16   #2637
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej
Chciałabym kupić sobie taki podkład mineralny z Meow jednak nie wiem jak się do tego zabrać. Ilość odcieni trochę mnie przeraziła. Jestem matołkiem jeżeli chodzi o malowanie i nie bardzo wiem od czego zacząć w wyborze kosmetyku mineralnego. Czy mogłabym liczyć na Waszą pomoc?
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:10   #2638
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Kosmetyki mineralne MEOW

Jesli wkleisz zdjecie - bedzie latwiej pomoc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:38   #2639
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

sugeruję również przeanalizowanie różnych swatche na początek.

też niedawno zaczęłam przygodę z minerałami, w ciemno próbki wybierałam (to było lumiere) i jedynie jedna okazała się dla mnie niedobra więc aż tak ciężko nie jest wybrać - powodzenia .

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Wybrałam sobie w końcu takie sample:
Manx: Naughty (3-medium)
Abyssinian: Frisky (2-Light)
Angora: Frisky (2-Light)
Chartreux: Naughty (3-medium)


Mam nadzieję, że się sprawdzą na mojej żółtawej karnacji, zdam recenzję początkiem czerwca!Dzięki Jessie!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 18:46   #2640
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość

[/COLOR]Wybrałam sobie w końcu takie sample:
Manx: Naughty (3-medium)
Abyssinian: Frisky (2-Light)
Angora: Frisky (2-Light)
Chartreux: Naughty (3-medium)


Mam nadzieję, że się sprawdzą na mojej żółtawej karnacji, zdam recenzję początkiem czerwca!Dzięki Jessie!
Oszczędnie, jak na początek , ale na przynajmniej będziesz już wiedzieć czy jesteś frisky czy naughty, co zdaje się być najważniejsze na początku, no i do tego zobaczysz czym się różnią od siebie te wszystkie żółtki, które wybrałaś, bo jak dla mnie różnica między nimi jest widoczna .
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.