Jak się upiększyć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-08, 14:11   #31
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jak się upiększyć?

To jeszcze raz moja propozycja z brwiami i makijażem. Myślę, że dużo młodziej i świeżo byś wyglądała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZZ.jpg (86,1 KB, 337 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 23:50   #32
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
To jeszcze raz moja propozycja z brwiami i makijażem. Myślę, że dużo młodziej i świeżo byś wyglądała
wow!
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 07:08   #33
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
wow!
Prawda że niewiele trzeba zmienić? Wystarczy podkreślić atuty urody autorki wątku.
I mam kolejne propozycje fryzur, które myślę że by pasowały. Wszystkie są raczej podobne- miękkie cięcie, lekko okalające twarz i z asymetrycznością najlepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZZ.jpg (107,4 KB, 241 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 07:54   #34
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Dziękuję Wam bardzo za porady.
Mam jednak wątpliwości co do fryzury bez grzywki a mianowicie moje piekielnie wysokie czoło, którego nie znoszę
A brwi zapuszczam

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Prawda że niewiele trzeba zmienić? Wystarczy podkreślić atuty urody autorki wątku.
I mam kolejne propozycje fryzur, które myślę że by pasowały. Wszystkie są raczej podobne- miękkie cięcie, lekko okalające twarz i z asymetrycznością najlepiej.
Baaardzo Ci dziękuję.
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 15:57   #35
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Jak się upiększyć?

Dziewczynki, ja też dorzucę swoje dwa grosze Jako, że mam niestety równie rzadkie brwi jak autorka wątku, które są moim przekleństwem i zgrozą, może poradzę coś z własnego doświadczenia:
- zapuszczaj zapuszczaj jeszcze raz zapuszczaj nie staną się pewnie mega gęste, ale jak będą szersze łatwiej będzie je wypełnić, by wyglądały naturalnie
- odradzam kredkę - zwłaszcza, że nie masz doświadczenia w malowaniu brwi - łatwo przesadzić i faktycznie wygląda to nieciekawie Poza tym gdzieś wyczytałam, że stosowanie kredki nie do końca jest dobre dla brwi - podobno je osłabia nie wiem ile w tym prawdy, ale faktycznie po kilku latach używania kredki wydaje mi się, że moje cieniasy jeszcze bardziej się przerzedziły
- polecam Ci cienie do brwi z Catrice - w życiu nie malowałam brwi cieniami, a z tymi doszłam do wprawy po tygodniu tylko kup sobie jakiś pędzelek, bo ten z zestawu dobry jest, ale do poprawek jedynie ja używam hakuro H85 i sprawdza się idealnie. Staraj się je malować tak, żeby były raczej płaskie, strzeż się półkoli i "piramid" próbuj, kombinuj, zobaczysz, że to baaardzo zmienia buzię tutaj przykład klik, chociaż ja się staram uzyskiwac bardziej naturalny efekt, ale na filmiku widać jak wiele daje makijaż brwi u takich łysolków jak my powodzenia
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 16:36   #36
kkiken21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się upiększyć?

dobrze mówisz z ta krędką. Początkujące na pewno miałby z tym problem. Ja nie ukrywam czasami przesadzałam z tym
kkiken21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 21:22   #37
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja też dorzucę swoje dwa grosze Jako, że mam niestety równie rzadkie brwi jak autorka wątku, które są moim przekleństwem i zgrozą, może poradzę coś z własnego doświadczenia:
- zapuszczaj zapuszczaj jeszcze raz zapuszczaj nie staną się pewnie mega gęste, ale jak będą szersze łatwiej będzie je wypełnić, by wyglądały naturalnie
- odradzam kredkę - zwłaszcza, że nie masz doświadczenia w malowaniu brwi - łatwo przesadzić i faktycznie wygląda to nieciekawie Poza tym gdzieś wyczytałam, że stosowanie kredki nie do końca jest dobre dla brwi - podobno je osłabia nie wiem ile w tym prawdy, ale faktycznie po kilku latach używania kredki wydaje mi się, że moje cieniasy jeszcze bardziej się przerzedziły
- polecam Ci cienie do brwi z Catrice - w życiu nie malowałam brwi cieniami, a z tymi doszłam do wprawy po tygodniu tylko kup sobie jakiś pędzelek, bo ten z zestawu dobry jest, ale do poprawek jedynie ja używam hakuro H85 i sprawdza się idealnie. Staraj się je malować tak, żeby były raczej płaskie, strzeż się półkoli i "piramid" próbuj, kombinuj, zobaczysz, że to baaardzo zmienia buzię tutaj przykład klik, chociaż ja się staram uzyskiwac bardziej naturalny efekt, ale na filmiku widać jak wiele daje makijaż brwi u takich łysolków jak my powodzenia
Dziekuje za rade i ponawiam pytanie moje o grzywke. Tzn mam za wysokie czolo na fryzure bez grzywki... co mam robic?
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 07:12   #38
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Jak się upiększyć?

Abercrombie dała Ci mnóstwo propozycji fryzur moim zdaniem - zapuść i sczesuj na bok - fajnie "zwęzisz" buźkę, a czolo wcale nie będzie wyglądało na wysokie. Po za tym u nasady włosów możesz je lekko przyciemnić bronzerem - ale tu już doradzą Ci dziewczyny, ja specjalistką nie jestem, ale swoje zakola tak właśnie maskuję
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 09:19   #39
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Dziekuje za rade i ponawiam pytanie moje o grzywke. Tzn mam za wysokie czolo na fryzure bez grzywki... co mam robic?
Grzywka tak, ale na bok z przedziałkiem mocno na boku. Będzie wtedy zakrywała trochę czoła ale też asymetria wyszczupli twarz. Lepiej żeby była lekko postrzępiona, wycieniowana, bo obecna wygląda jakby była cięta od jakieś linijki zaokrąglanej i to dodaje efektu okrąglejszej twarzy.
Pomysł z bronzerem i konturowaniem twarzy też jak najbardziej dobry. Polecam filmiki na youtube, np: https://www.youtube.com/watch?v=Us00gRxIFPI lub https://www.youtube.com/watch?v=5_iVnES86D0
Przyda ci się dobry bronzer i pędzel, ale jak nie masz wprawy i nie chcesz wydawać wielkich pieniędzy to polecam bronzer Miyo (ok. 10zł) i pędzel do pudru essence (ok. 12zł). Załączam też zdjęcie jak konturować twarz okrągłą.
Co do brwi, to najlepiej przez miesiąc-dwa nie regulować aż trochę podrosną. Ja osobiście lubię i kredkę i cienie do brwi (wspomniane z Catrice). Jeśli zdecydujesz się na kredkę to musi być mocno zaostrzona i trzeba rysować małe, cienkie kreseczki które będą imitować włoski. Cienie wydają mi się odpowiednie raczej do zagęszczania brwi które mają już jakiś kontur. I też będę odsyłać do youtube i filmików bo na prawdę można się wiele nauczyć: np. https://www.youtube.com/watch?v=wNBIElsnGSA
https://www.youtube.com/watch?v=niXewPWLD68
https://www.youtube.com/watch?v=k3NnWP7Gaks
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 09:20   #40
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jak się upiększyć?

Zapomniałam załączyć zdjęcia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (40,9 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TBDbrow.jpg (65,2 KB, 59 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 16:34   #41
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Grzywka tak, ale na bok z przedziałkiem mocno na boku. Będzie wtedy zakrywała trochę czoła ale też asymetria wyszczupli twarz. Lepiej żeby była lekko postrzępiona, wycieniowana, bo obecna wygląda jakby była cięta od jakieś linijki zaokrąglanej i to dodaje efektu okrąglejszej twarzy.
Pomysł z bronzerem i konturowaniem twarzy też jak najbardziej dobry. Polecam filmiki na youtube, np: https://www.youtube.com/watch?v=Us00gRxIFPI lub https://www.youtube.com/watch?v=5_iVnES86D0
Przyda ci się dobry bronzer i pędzel, ale jak nie masz wprawy i nie chcesz wydawać wielkich pieniędzy to polecam bronzer Miyo (ok. 10zł) i pędzel do pudru essence (ok. 12zł). Załączam też zdjęcie jak konturować twarz okrągłą.
Co do brwi, to najlepiej przez miesiąc-dwa nie regulować aż trochę podrosną. Ja osobiście lubię i kredkę i cienie do brwi (wspomniane z Catrice). Jeśli zdecydujesz się na kredkę to musi być mocno zaostrzona i trzeba rysować małe, cienkie kreseczki które będą imitować włoski. Cienie wydają mi się odpowiednie raczej do zagęszczania brwi które mają już jakiś kontur. I też będę odsyłać do youtube i filmików bo na prawdę można się wiele nauczyć: np. https://www.youtube.com/watch?v=wNBIElsnGSA
https://www.youtube.com/watch?v=niXewPWLD68
https://www.youtube.com/watch?v=k3NnWP7Gaks
Dziękuję. A brwi zapuszczam zapuszczam. Wkleję efekty niedługo
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 18:22   #42
LatoniaTv1586
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się upiększyć?

podkreśl konieczne swoje piękne oczy! włoski powinny być w kolorze brązu, kasztanu, czekolady lub pokrewne,a fryzura całkiem inna, bo ta daje efekt zbyt okrągłej buzi, co jest trochę niekorzystne. powodzenia
LatoniaTv1586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 09:44   #43
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez LatoniaTv1586 Pokaż wiadomość
podkreśl konieczne swoje piękne oczy! włoski powinny być w kolorze brązu, kasztanu, czekolady lub pokrewne,a fryzura całkiem inna, bo ta daje efekt zbyt okrągłej buzi, co jest trochę niekorzystne. powodzenia
Dziękuję za komplement
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 15:10   #44
Mary_0
Raczkowanie
 
Avatar Mary_0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ze śląska ;)
Wiadomości: 47
Dot.: Jak się upiększyć?

Apropo oczu... to sama mam opadajace powieki i codziennie rano przy nakladaniu kremu robię sobie masaż twarzy tak zwany lifting przy powiekach robie ruchy mocno do gory i na boki. Jest efekt!! A malujac sie dodatkowo przedluzam kreske eyelinerem za kacik oka i kieruje ja delikatnie do gory. Dzieki czemu oko wydaje sie bardZiej otwarte
__________________
Mary_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 19:00   #45
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

dzięki za podpowiedz
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 21:55   #46
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Wyszło w ten deseń. Kiepskie zdjecie, więc przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3528.jpg (39,4 KB, 286 załadowań)
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:33   #47
asiadz89
Raczkowanie
 
Avatar asiadz89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 70
Dot.: Jak się upiększyć?

a mogłabyś wrzucić normalne zdjęcie, na wprost, w dziennym świetle? Bo mam wrażenie, że zmiany baardzo na plus, ale przez sposób zrobienia zdjęcia nie jestem tego pewna
asiadz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:33   #48
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Chwilowo nie mam sposobności zrobić ale obiecuję
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 19:35   #49
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 115
Dot.: Jak się upiększyć?

Na tym zdjeciu wygladasz pieknie
Twitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 21:47   #50
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Hej kochane.Dziękuję za podpowiedzi, wskazówki,wszystko. To ja rok temu i teraz. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,które poświęciły mi czas i uwagę Aha i generalnie chodzi mi w włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stare.jpg (77,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bogus fac.jpg (27,9 KB, 165 załadowań)
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 09:36   #51
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się upiększyć?

powtórzę do znudzenie - poprosimy dobrej jakości zdjęcie.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 11:14   #52
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Przepraszam, nie mam lepszej jakości zdjęcia niż takie z telefonu. Ale jednak jak komuś to przeszkadza bo "nic nie widać", proszę o niekomentowanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie4538kk.jpg (42,1 KB, 167 załadowań)
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 18:44   #53
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie mam lepszej jakości zdjęcia niż takie z telefonu. Ale jednak jak komuś to przeszkadza bo "nic nie widać", proszę o niekomentowanie.
Ale dziewczynom nie chodzi tak bardzo o jakość techniczną zdjęcia a raczej o ujęcia z jakich je robisz. Kształtu twarzy nie widać bo robisz zdjęcia z góry albo z boku, włosów w ogóle nie widać, światło słabe.
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 08:54   #54
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Smile Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez isabel mountain Pokaż wiadomość
masz piękne pełne usta. Proponuje podkreślić.
zgadzam się, też na nie zwróciłam uwagę.
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:48   #55
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
zgadzam się, też na nie zwróciłam uwagę.
Mam tylko z nimi mały problem (a raczej z całą soba), bo nie pasuje mi żadna szminka, kompletnie żaden kolor, w czerwonym np czy jakimś ciemniejszym wyglądam po prostu śmiesznie :-( a błyszczyki wszelkiej maści są praktycznie niewidoczne. Z drugiej strony, jeśli np użyję jasnej szminki, wyglądam jak topielec. Dziwne, ale tak mam.
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 17:08   #56
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Jak się upiększyć?

O wiele ładniej wyglądasz w tej chwili, choć faktycznie mało widać. Jeżeli zrobisz zdjęcie tylną kamerą będzie o wiele wyraźniejsze (wydaje mi się, że zdjęcia robisz przednią kamerą czyli "selfie", które zawsze jest gorszej jakości).
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:40   #57
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

tak właśnie robiłam.
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 06:58   #58
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Mam tylko z nimi mały problem (a raczej z całą soba), bo nie pasuje mi żadna szminka, kompletnie żaden kolor, w czerwonym np czy jakimś ciemniejszym wyglądam po prostu śmiesznie :-( a błyszczyki wszelkiej maści są praktycznie niewidoczne. Z drugiej strony, jeśli np użyję jasnej szminki, wyglądam jak topielec. Dziwne, ale tak mam.
To może jakiś róż, albo koral?
Na przykład:
emmaS1.jpg Makijaż-ślubny-różowe-usta-7-990x1484.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 08:44   #59
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

kolory śliczne,przetestuję
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 11:09   #60
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Jak się upiększyć?

Ja też jestem zdecydowanie za rozjaśnieniem i zapuszczeniem włosów.
Zawsze będzie je można ściąć, ale na razie daj sobie kilka miesięcy, żeby trochę podrosły i żeby grzywka zaczęła bardziej opadać na twarz, bo mam wrażenie, że ta króciutka fryzurka jakkolwiek jest śliczna, nie za bardzo pasuje do Twojego stylu.

Brwi koniecznie! Zacznij sobie je smarować olejkiem rycynowym. Zapuść je jak najszersze a potem udaj się do sprawdzonej kosmetyczki, żeby wyregulowała Ci do najlepszej dla Ciebie linii. I nie bój się, choć może to być dla Ciebie szokiem, że będziesz mieć krzaki nad oczami, bo po pierwsze masz je tak cieniutkie, ze raczej aż do krzaków to Ci nie urosną a po drugie takie są teraz naprawdę modne.

Jeśli zaś chodzi o makijaż, ja zaczęłabym powoli. Dobry tusz, rozjaśnienie oka, konturowanie twarzy i błyszczyk
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 13:58:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.