Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 20:15   #1141
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny a jake preperaty polecacie kiedy chce rolowac uda?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 08:53   #1142
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jake preperaty polecacie kiedy chce rolowac uda?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Witam, podczytuje nieco forum, też myślę o zakupie rolki chociaż tak czytam i widzę że zdania są ciut podzielone, ja mysle o rolowaniu cellulitu..na buzię stosuję retinoidy i serum z wit C na dzień dzisiejszy

Też jestem ciekawa preparatów na uda)
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 09:28   #1143
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jake preperaty polecacie kiedy chce rolowac uda?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja na uda to ćwiczenia głównie polecić mogę

Katja, odezwij sie z placu boju. Poprawiło sie u Ciebie?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 09:40   #1144
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Melduje się
W tej chwili testuje komórki macierzyste. Jak skończę te 2g które mam, to napisze,czy widzę jakis rezultat.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:31   #1145
Nadulka36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

cześć dziewczyny, ja kupiłam rolkę medik8 w firmowym sklepie (więc nie ma obaw, że to podróbka) i użyłam jej raz rok temu. Wczoraj wyjmuję z opakowania i widzę, że ma tak jakby zardzewiałe igły!!!
Czy to jest możliwe? Dzwoniłam do firmy ale Pani mi powiedziała, że jeśli nie użyłam firmowego płynu do dezynfekcji to oni nie ponoszą odpowiedzialności. Czy któraś z Was miała taki problem?
Nadulka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 13:26   #1146
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hey .

Mam ogromny problem z rozstępami. Zdecydowałam się na derma roller firmy meizi. Zastanawiam się jednak cały czas na rozmiarem igiełek . Waham się miedzy 1 a 1,5 . Mam jeszcze czerwone rozstępy niektóre głębsze inne płytsze na brzuchu i udach. Jak myślicie jaki rozmiar lepszy ? 1 czy 1,5.

Mam kilka małych blizn na twarzy ale do tego chce kupić sobie derma stemp tej samej firmy 0,5.

Zastanawiam się również nad tym co pod rolkę zwłaszcza do tych rozstępów. W domu mam D-pantenol, potrójny kwas hiauronowy, gliceryne, witam A+E (kapsułki z apteki) oraz wyciąg z aloesu.

Możecie mi doradzić co do rozmiaru oraz co używać przed/po rolce z tego co mam i w jakim połączeniu na blizny na twarzy a co do rozstępów?
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 21:01   #1147
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć! Ja także kupiłam dermaroller firmy meizi 0,5 mm. Chcialam się zapytać czy nadaje się do niego taki oto kwas hialuronowy :
http://mazidla.com/index.php?page=sh...&Itemid=100256
?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 20:23   #1148
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie zalamujcie sie ze roller na razie nie dziala, pierwsze efekty poprawy wlokien kolagenowych w skorze pojawiaja sie dopiero po 3 miesiacach regularnego stosowania.



:-D
Ja teraz probuje z witamina c olejowa plus flavo c i ampulki z DMEA poki co nie zauwazylam efektow liftingu ale za krotko stosuje bo dopiero 2 tygodnie. Bede kontynuowac
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 18:46   #1149
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Smile Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Kupilam nowy roller ten z szeroko rozstawionymi iglami. Dzisiaj testuje mam nadzieje ze przynosi lepsze efekty niz ten z iglami w rzedzie.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 07:15   #1150
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć dziewczyny, czy nie uważacie ,że najwyższa pora przerwać rollowanie?Wszędzie zalecają przerwać rollowanie na miesiące letnie, bo mogą być posłoneczne problemy. A słoneczko daje już nieźle. Ja odłożyłam rolkę już miesiąc temu. Któregoś razu na drugi dzień po rollowaniu wyszłam w słoneczny dzień do pracy. Twarz zabezpieczyłam filtrem, starałam się unikać słońca a twarz po godzinie piekła mnie jak poparzona! Normalnie się przeraziłam! Na szczęście nic się nie stało. Przynajmniej mam taką nadzieję. Żadnych przebarwień do tej pory nie widać, mam nadzieję ,że z czasem też nic nie wyjdzie, tak ,że uważajcie,żeby nie wyrządzić sobie krzywdy!
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:24   #1151
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja chyba nie zamierzam przerywać. Unikam ekspozycji bezpośredniej, i oczywiście stosuje całkowity bloker.

Co ile dni robicie zabieg - mam na myśli twarz??? czy raz w tyg to nie za często?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 19:13   #1152
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć

Czy ktoś stosował roller na biust? Mam straszne rozstępy na piersiach po ciąży są one już 4 letnie ale teraz zaczęłam myśleć czy dermoroller by pomógł. Na moich aukcjach mam dermoroller o,33mm czy taka długość igieł byłaby dobra do biustu na rozstępy.
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 12:01   #1153
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

0.3mm jest dobry do wprowadzania substancji aktywnych do skory i tylko tyle. Slyszalam ze na rozstepy najlepiej wybrac 0.75 i wiecej plus jakies serum na rozstepy bo sam derma roller nie da szybkich efektow.

ale to bedzie bolec jak ja nie moge. Jak robie szyje to wyje z bolu a co dopiero piersi ktore sa wrazluwe.

Nie wolno wystawiac twarzy na slonce na kilka tygodni po rollowaniu. Zreszta w ogole nie warto bo cale dobre dzialanie zniknie . Ja przezywam katusze jak jezdze do pracy na rowerze i moja twarz sie spoci. Wtedy slony pot po prostu mnie pali. Grrrrrrr ciezkie jez zycie kobiety po trzydziestce ale no pain no gain.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:43   #1154
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czy jest tu ktoś komu dermaroller pomógł? nie "chyba pomógł", nie "mam wrażenie, że trochę pomógł", tylko osoba na której ciele rzeczywiście widać różnicę w porównaniu z sytuacją przed dermarollerem?
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 07:38   #1155
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć.
Mam stempel z iglami 0,2 z pewnej firmy,ktorej nazwy nor wymienię. Wklucia są pod katem prostym tak jak przy derma penie. Widzialam kilka fotek (ale nawet noe trzeba ich widziec,tylko mozna sobie wyobrazic) jak dziala rolka... Igla zwyczajnie wyszarpuje sie ze skory.hmmm
Dlatego zdecydowalam sie na stempel i czasami robie tez u kosmetyczki hialurofraz z mikronakluciami.
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 07:43   #1156
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja moge z czystym sumieniem powiedziec ze mnie pomag, mam 31 lat i zero zmarszczek jedyne w czym mi nie pomaga jakos zauwazalnie to wiotczenie policzkow/policzek kto wie niech poprawi (wstyd w tym wieku nie wiem ktora forma jest poprawna).
Policzki to troche bardziej zaawansowana sprawa potrzeba odpowiednich preparatow np DMEA i codziennych masazy a nie zawsze sie chce i ma na to czas.

ja uwielbiam dzialanie derma rollera bo widze ze moja skora ujedrnia sie z kazdym zabiegiem. I nie wyszarpuje skory. Mozna go rowniez uzywac jak stempel ja tak robie pod oczami .... naciskam glowke rollera az igly wejda do skory jest to duzo mniej bolesne niz samo rollowanie.

I polecam sie uzbroic w cierpliwosc bo z uwagi na bardzo powolny proces regeneracji wlokien kolagenowych na pierwszy efekt trzeba poczekac minimum 3miesiace.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 11:42   #1157
pomorzanka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 126
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Ja moge z czystym sumieniem powiedziec ze mnie pomag, mam 31 lat i zero zmarszczek
Ale miałaś je wcześniej i po derma rollerze przeszły?

Czy nigdy nie miałaś i podczas używania rollera się nie pojawiły? (co nie świadczyłoby w żdnym wypadku o tym, że roller pomógł). Ja mam 30 lat i zmarszczkę mam jedną (bruzdy wargowo-nosowe), chociaż rollera nie używam.
pomorzanka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 15:08   #1158
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie macie zmarszczek pod oczami? Ja mam po 2 linie pod kazdym i nie moge ich zlikwidowac.
Nie wiem,co mam dawac pod rolke, nic nie pomaga.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 15:18   #1159
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez pomorzanka77 Pokaż wiadomość
Ale miałaś je wcześniej i po derma rollerze przeszły?

Czy nigdy nie miałaś i podczas używania rollera się nie pojawiły? (co nie świadczyłoby w żdnym wypadku o tym, że roller pomógł). Ja mam 30 lat i zmarszczkę mam jedną (bruzdy wargowo-nosowe), chociaż rollera nie używam.
ja zmarszczki zaczynalam miec (pod oczami i na czole) i rolka pomogla, bo zmarszczki sie widocznie splycily, a licze na to, ze z czasem znikna, tylko trzeba cierpliwosci i systematycznosci. Na twarz stosowalam 0,25mm, 0,5mm oraz 0,75mm i najlepsze efekty zauwazylam po najdluzszych iglach, 0,25mm dawaly tylko odswiezenie cery i poprawe kolorytu.

Zauwazylam ten poprawe jakosci skory biustu, ale nie ma szalu, gdyz z uwagi na to, ze zabieg jest nieprzyjemny (co tu duzo pisac, mnie to po prostu boli) nie potrafie sie zmusic do niezbednej regularnosci niestety, choc codziennie to sobie obiecuje. A w planach mialam tez rolkowanie szyi i ramion...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 16:18   #1160
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
ja zmarszczki zaczynalam miec (pod oczami i na czole) i rolka pomogla, bo zmarszczki sie widocznie splycily, a licze na to, ze z czasem znikna, tylko trzeba cierpliwosci i systematycznosci. Na twarz stosowalam 0,25mm, 0,5mm oraz 0,75mm i najlepsze efekty zauwazylam po najdluzszych iglach, 0,25mm dawaly tylko odswiezenie cery i poprawe kolorytu.

Zauwazylam ten poprawe jakosci skory biustu, ale nie ma szalu, gdyz z uwagi na to, ze zabieg jest nieprzyjemny (co tu duzo pisac, mnie to po prostu boli) nie potrafie sie zmusic do niezbednej regularnosci niestety, choc codziennie to sobie obiecuje. A w planach mialam tez rolkowanie szyi i ramion...
A jaka masz długość igiełek które stosujesz na biust? Jeśli możesz napisać dlaczego używasz rollera na biust?
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:25   #1161
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
A jaka masz długość igiełek które stosujesz na biust? Jeśli możesz napisać dlaczego używasz rollera na biust?
na biust stosuje 1,5mm oraz 2mm. Uzywam rolera w celu poprawy jedrnosci skory i zmniejszenia rozstepow. Efektow szalonych, jak napisalam, poki co nie ma, ale zrobilam az cale 2 zabiegi, wiec powiedzmy sobie szczerze, nie ma sie czego spodziewac.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:47   #1162
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Zmarszczki zaczely mi sie robic na czole nad oczami i zauwazylam ze skora stracila ten mlodzienczy blysk.... rolka pozwala mi te zmarszczki splycac nie widac ich golym okiem ale wiem ze sa w skorze glebokiej dlatego rolowac nie przestaje.

Nie wiem co zrobic z tymi bruzdami nosowo-wargowymi bo sa okropne i moja twarz strasznie przez to schudla .... nie wiem czy tanaka masaz rzeczywiscie dziala. Musze poczytac reviewsy.
zaczelam robic tez cwiczenia policzkow zeby je podniesc ale slyszalam ze wszystko co sie robi odmladzajacego pozwala tylko zatrzymac oznaki xzasu ale nie pozwala ich cofnac wiec ja polecam rolke jak najmlodszym kobietom zeby zaczely sie rolowac zanim cos niedobrego na twarzy sie zacznie dziac


ja bylam tak zaabsorbowana profilaktyka zmarszczek na czole i pod oczami ze w ogole tych bruzd nie zauwazylam. Teraz nic oprocz nich nie widze.


szyje twz roluje zeby uniknac takich niespodzianek jak z bruzdami nosowo-wargowymi.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 19:56   #1163
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
na biust stosuje 1,5mm oraz 2mm. Uzywam rolera w celu poprawy jedrnosci skory i zmniejszenia rozstepow. Efektow szalonych, jak napisalam, poki co nie ma, ale zrobilam az cale 2 zabiegi, wiec powiedzmy sobie szczerze, nie ma sie czego spodziewac.
To ja w tym samym celu chcę zacząć stosować roller. Na początek szukam informacji ale za dużo to ich nie ma. W swoim sklepie mam dermaroller ale 0,33mm będę musiała kupić z dłuższymi igiełkami. A jakie kosmetyki używasz przy rolowaniu?
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 21:21   #1164
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
0,25mm dawaly tylko odswiezenie cery i poprawe kolorytu.
Taki efekt uzyskam tez po masażu szczotką lub po korundzie

Czy w miarę używania zwiększyłyście czestotliwość zabiegu?
Co ile robicie teraz?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:26   #1165
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Chcialam jeszcze dodac ze to ze nigdy nie mialam zmarszczek i w trakcie uzywania rollera sie nie pojawily to nie znaczy ze derma roller nie dziala.

jesli ktos w wieku 31 lat nie ma zmarszczek a rollera uzywa od poltora roku to moim zdaniem najlepszy dowod na to ze dziala. Ze zmarszczkami trzeba walczyc zanim sie pojawia bo wtedy jest najlatwiej. Pozniej jak juz sa to walka jest ciezka.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:50   #1166
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

U mnie najpierw sie wygladzily a potem zaczely stopniowo pojawiac z powrotem. Stosuje rolke od 2-3 lat, nie pamietam dokladnie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:25   #1167
pomorzanka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 126
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Chcialam jeszcze dodac ze to ze nigdy nie mialam zmarszczek i w trakcie uzywania rollera sie nie pojawily to nie znaczy ze derma roller nie dziala.

jesli ktos w wieku 31 lat nie ma zmarszczek a rollera uzywa od poltora roku to moim zdaniem najlepszy dowod na to ze dziala. Ze zmarszczkami trzeba walczyc zanim sie pojawia bo wtedy jest najlatwiej. Pozniej jak juz sa to walka jest ciezka.
Na logikę: jak najbardziej, oznacza to, że nie jesteś w stanie ocenić, czy roller działa. Bo nie wiesz czy zmarszczki miałabyś gdybyś dermarollera nie używała.

Co innego gdyby wziąć 40 trzydziestolatek o podobnym stanie cery i połowie kazać używać dermaroller, drugiej nie i po roku, dwóch sprawdzić, czy u tych, które używały nie pojawiły się zmarszki, a u tych które nie - pojawiły się. Wtedy, można by pisać, że badania sugerują działanie. Ale jako jedna osoba nie jesteś w stanie ocenić, że działa, bo zmarszczki ci się nie pojawiły, to bez sensu. Równie dobrze mogłabym napisać, że używanie laptopa DELL zapobiega zmarszczkom, bo od dwóch lat używam laptopa DELL i zmarszczek nie mam a niektóre inne kobiety, które mają laptopy innych marek mają zmarszczki. Albo mogłabym napisać, że niepicie alkoholu prowadzi do braku zmarszczek. Bo ja nie piję i zmarszczek nie mam. Albo mieszkanie za granicą Polski prowadzi do braku zmarszczek - bo ja mieszkam i zmarszczek nie mam. Widzisz brak logiki?

Wyciągając wnioski na podstawie twojego jednostkowego doświadczenia, gdybyś zmarszczki miała i zniknęłyby ci po dermarollerze - wtedy związek dermaroller -> mniej zmarszczek byłby znacznie bardziej prawdopodobny.

Edytowane przez pomorzanka77
Czas edycji: 2014-05-07 o 14:40
pomorzanka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:59   #1168
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez pomorzanka77 Pokaż wiadomość
Na logikę: jak najbardziej, oznacza to, że nie jesteś w stanie ocenić, czy roller działa. Bo nie wiesz czy zmarszczki miałabyś gdybyś dermarollera nie używała.

Co innego gdyby wziąć 40 trzydziestolatek o podobnym stanie cery i połowie kazać używać dermaroller, drugiej nie i po roku, dwóch sprawdzić, czy u tych, które używały nie pojawiły się zmarszki, a u tych które nie - pojawiły się. Wtedy, można by pisać, że badania sugerują działanie. Ale jako jedna osoba nie jesteś w stanie ocenić, że działa, bo zmarszczki ci się nie pojawiły, to bez sensu. Równie dobrze mogłabym napisać, że używanie laptopa DELL zapobiega zmarszczkom, bo od dwóch lat używam laptopa DELL i zmarszczek nie mam a niektóre inne kobiety, które mają laptopy innych marek mają zmarszczki. Albo mogłabym napisać, że niepicie alkoholu prowadzi do braku zmarszczek. Bo ja nie piję i zmarszczek nie mam. Albo mieszkanie za granicą Polski prowadzi do braku zmarszczek - bo ja mieszkam i zmarszczek nie mam. Widzisz brak logiki?


Wyciągając wnioski na podstawie twojego jednostkowego doświadczenia, gdybyś zmarszczki miała i zniknęłyby ci po dermarollerze - wtedy związek dermaroller -> mniej zmarszczek byłby znacznie bardziej prawdopodobny.
Zastanawiam się czego właściwie od nas oczekujesz? Chcesz poznać subiektywne opinie użytkowniczek rollerów czy obiektywne wyniki badań?
Jeśli interesują Cię fakty oparte na badaniach klinicznych, zwróć się do producentów rolek lub sama takowe zasponsoruj, chociaż obawiam się, że byłoby to bardzo kosztowne przedsięwzięcie

Myślę, że Twój ostatni komentarz, delikatnie mówiąc dosyć obraźliwy, nie jest na miejscu.

Według moich obserwacji, rolowanie zmniejsza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Mam sporo ponad 40 lat i używam rolki od kilku lat, oczywiście z przerwami, więc miałam czas na eksperymenty .

Przy igłach 0,5 mm efekt samego rolowania jest dosyć ograniczony, igły są stosunkowo krótkie, dlatego do zabiegów używam dobrych ampułek lub domowych kosmetyków. Zazwyczaj stosuję sera, które robię z półproduktów np. kwasu hialuronowego, peptydów biomimetycznych, glukozaminy, witaminy C, genisteiny itd i widzę efekty. Nie ograniczam się jednak tylko do rolki, używam retinoidów, robię sonoforezą, delikatne peelingi kwasami i za namową pani z Naturalisa stosuję gimnastykę twarzy.
Z efektów takiej pielęgnacji jestem bardzo zadowolona, chociaż oczywiście nie miałabym nic przeciwko temu, żeby były jeszcze lepsze

Aby osiągnąć bardziej spektakularne efekty trzeba stosować igły 1,5-2,5 mm czyli poddawać się zabiegom w gabinetach lekarzy dermatologów. Dodatkowo w dobrych gabinetach łączy się rolowanie z innymi zabiegami np. peelingami chemicznymi itp. Tak więc efekt końcowy jest wypadkową kilku różnych metod łącznie z pielęgnacją w domu.

W medycynie estetyczne nie ma jednego cudownego sposobu na odzyskanie pięknej, jędrnej skóry bez zmarszczek. Gdyby ktoś takie cudo wymyślił, dostałby nagrodę Nobla Dlatego dobra pielęgnacja to połączenie różnych zabiegów + odpowiednie kosmetyki + odpowiednia dieta. Ważne sa także geny, ale na to akurat nie mamy wpływu

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2014-05-08 o 12:01
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 21:10   #1169
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Pomorzanko77 tez uwazam twoj komentarz za obrazliwy. Moze zanim komus nawrzucasz pomysl jak dziala skora i jak powstaja zmarszczki. Ja nie mam zamiaru czekac 5 lat jak mi sie zmarszczki pojawia zeby z nimi walczyc bo cala idea polega na tym zeby odzywiac skore i zmuszac ja do procesow naprawczych i utrzymywaniu w jak najlepszym stanie siatke kolagenowa bo jak raz wlkona kolagenowe ulegna zwiotczeniu to nie da sie tego juz naprawic. Mozna sobie zrobic botox czy lifting ale i tak te wlkona sa juz zniszczone I skora sie starzeje i przestaje ladnie wygladac. Stosowanie derma rollera powoduje ze zmuszasz skore do procesow naprawczych plus dodatkowo skladniki odzywcze lepiej dzialaja. Juz wczesniej napisalam ze zmarszczki powstaja w skorze wlasciwej a nie na naskorku i sa duzo duzo duzo wczesniej niz ty je bedziesz w stanie zobaczyc.wiec to ze nie widzisz golym okiem ze zmarszczki sa to nie znaczy ze ich nie ma ... i ze ich nie wygladzasz.

ja nie bede nikogo przekonywac czy derma roller dziala. Mnie nikt w pracy nie daje 31 lat i tez zadna ze znajomych nie uzywa rolki i powiem szczerze ze serio zadnej nie przekonuje bo to jest indywidualna sprawa czy chcesz czy nie. Ja bym nie mogla pojsc spac bez uzycia serum czy kremu czy raz w tygodniu rolki. Ale to ze inni tego nie robia to mam gleboko w powazaniu bo zdaje sobie sprawe ze nie wszystkim na tym zalezy. Uwazam jednak ze ten watek jest dla osob zainteresowanych rolka i jej efektami.

Ja nie rozstane sie z rolka. Udowodniono ze mezoterapia dziala wiec czemu rolka mialaby nie dzialac?
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 13:07   #1170
Mamawiki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 75
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć Dziewczyny,
podczytuje Was od niedawna, bo kuszą mnie te masochistyczne igiełki
Jedna z Was pisała, że twarz strasznie piecze jak sie spoci po zabiegu. Codziennie uprawiam sport, czy 2 dni po zabiegu powinny wystarczyc, aby hektolitry potu nie wyżarły mi podrażnionej skóry?Jak wygląda typowa regeneracja skóry po rolce??
Mamawiki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.