W czym na plażę ? dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 13:43   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

W czym na plażę ? dodatki


Ładny kostium to nie wszystko. Aby naprawdę zadać szyku na plaży, potrzebujesz jeszcze kilku niezbędnych drobiazgów... czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 15:48   #2
Kitiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: W czym na plażę ? dodatki

Kość słoniowa jako "dodatek" na plażę... a co na to słonie? :/
Kitiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 22:16   #3
gosssialek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: W czym na plażę ? dodatki

Nie chcę nikogo obrażać, ale znając mentalność polskich dziewczyn po przeczytaniu takich rad obwieszą się wszystkim o czym piszecie i pójdą "świecić" na plaży, a jednak to nie o to chodzi...
gosssialek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 00:13   #4
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: W czym na plażę ? dodatki

Nie popadajmy w paranoję . W końcu plaża to nie wybieg - racja, można kupić jakiś ładny kapelusz ale nie od razu cały arsenał dodatków itd. :P
Ja osobiście chyba nigdy nie widziałam na plaży żadnej osoby z wielkimi naszyjnikami, wisiorami tylko "normalnych plażowiczów" .
Moje must have na plażę w tym roku to: duży kapelusz, torba i do tego (zamiast "standardowego" kostiumu) kostiumowa bluzeczka (zrobiona z materiału z jakiego robi się kostiumy) + gatki od kostiumu + szorty do łażenia po plaży (bez nich nie dobrze się czuję, ponieważ nie wiem jak ale jakoś modelują mi sylwetke, spłaszczają boczki ).
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 16:26   #5
Techno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: W czym na plażę ? dodatki

Plaża to miejsce rekreacyjne. Na sporty, na opalanie się, czy jakiekolwiek słodkie lenichowanie. Dlatego wielka biżuteria zdaje mi się bardzo nie praktyczna. Nie założyłabym. Co więcej można się śmiesznie opalić - we wzorki. Cenię sobie komfort na plaży. Chce się dobrze czuć, niczym się nie przejmować i zabrać ze sobą niezbędne minimum. Czy z nadmiarem gadżetów można beztrosko chodzić albo imulywnie wejść do wody popływać slbo kulać się w piachu..
Koszulka plażowa to prawdziwe cudeńko. Polecam wszystkim. Zwłaszcza paniom,które chcą zatuszować niedoskonałości figury. Używam już od paru lat
Techno jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.