koszt szafy wnękowej, odnowa pokoju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 11:17   #1
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90

koszt szafy wnękowej, odnowa pokoju


hej dziewczyny, nie wiem czy to odpowiedni dział ale nie wiem gdzie to zamieścić. Mam takie pytanie bo chciałabym odnowić sobie pokój. Tzn w lipcu 2010 odmalowałam pokój na biało, i mam plan, że na jednej ze ścian gdzie miały być kiedyś drzwi ale później koncepcja się zmieniła i jest tam taka wstawka z desek 2m x 2m i tam właśnie chciałabym przykleić tapetę w kolorowe paski aby ożywić trochę pokój. Ogólnie po przeciwnej stronie tej ściany mam ścianę ze skosem (mieszkam w domku jednorodzinnym) i wiadomo, że ciężko jest zagospodarować takie miejsce (teraz stoi tam łóżko) więc pomyślałam, że może by tam zrobić szafę wnękową na zamówienie? Myślę że ładnie by to wyglądało i w tedy bym nie potrzebowała żadnych innych mebli tylko łóżko i stolik jakaś lampa, no i zawsze porządek Co wy o tym myślicie? Ja mam o tyle wątpliwości, że meble zawsze można przestawić, zmienić itd a z taką szafą to już większy problem. I proszę może któraś robiła już taką szafę u siebie? Jaki jest koszt? Wiem, że pomiar można zamówić za darmo ale tak chciałabym wiedzieć orientacyjnie jaki to przedział cenowy jest. Wiem, że zależy to od tego co bym chciała w tej szafie no ale może byście podpowiedziały coś.
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:23   #2
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: koszt szafy wnękowej, odnowa pokoju

Najlepiej chyba pójść do jakiegoś punktu gdzie robią taki szafy (z rozrysowaną szafa i jej wymiarami) tam powinni podać ci orientacyjny koszt jej budowy i nie powinni cie za to skasować.
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 18:03   #3
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: koszt szafy wnękowej, odnowa pokoju

ja bym proponowała nie do jakiegoś sklepu bo tam będzie drogo lepiej do jakiegoś stolarza czy kogos kto robi kupujesz płytę i on wszystko robi u mnie jest zagłebie meblowe i duzo gosci robi meble nie wiem jak u Ciebie ale koszt to ok 1000zł tak mysle zależy czy chcesz boczne ścianki też i tył czy tylko drzwi i półki do sciany są też drozsze i tańsze pewnie też są do tego czy chcesz z lustrem czy nie bo lustro jest drogie tak na cała szafę tzn na drzwi
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:19   #4
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: koszt szafy wnękowej, odnowa pokoju

Zawsze można podjechać do jakiegoś marketu budowlanego i samemu zrobić taką szafę - chyba wyjdzie najtaniej bo stolarze to się teraz też cenią
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.