Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 09:45   #2551
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
czyli tak z tego wychodzi, że tych którysz szczypi i Sopot i Oliwkowy to muszą wypróbować Ulge

Ja raczej podziękuję za wszystkie, bo mnie nawet ogórkowy tonik szczypał w oczy, które potem łzawiły jak oszalałe, a jak zaznaczyłam wcześniej- wcale nie mam wrażliwych oczu
Oliwkowym będę tylko przecierać buźkę z rana w celu odświeżenia, jeśli nie będę miała czasu na mycie jej mleczkiem.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 23:39   #2552
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy któraś z Was używała biolipodowej Calmy i lano-kremu i mogłaby porównać te dwa kremiki?

Ja od prawie roku używam Calmy, a teraz mi się kończy i myślę, czy nie kupić lano-kremu, bo ma dobre recenzje. I tak się zastanawiam jak on się ma do mojego ulubionego dotychczas biolipidowego kremu.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 06:58   #2553
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

lano-kremu używałam tylko próbek, ale co nieco powiedzieć ci mogę - jest zdecydowanie mniej tłusty niż calma, to raczej coś jak krem półtłusty w kierunku nawilżającego, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nadaje pod makijaż
wchłania się do takiego zdrowego matu, czyli nie jest idealnie matowy, jednak nie świecimy się też na tłusto
co do działania to nie wiem czy jest aż tak mocno regenerujące jak calma, dla mnie ten krem to mistrz na zimę przy bardzo łuszczącej się skórze
lano-krem na pewno doberze nawilża, po recenzjach sądzę że bardzo suchą skórę też, ja w kazym razie przez jakis tydzień używania nie narzekałam


co do miceli - miałam tylko sopot i nie szczypał mnie w oczy w ogóle, a mam wrażliwe
reszty boję się próbować, bo mają kiepskie recenzje, ale sądzę, że składy są dość podobne, więc jeśli jeden mnie nie podrażniał to inne też nie będą
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:16   #2554
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
lano-kremu używałam tylko próbek, ale co nieco powiedzieć ci mogę - jest zdecydowanie mniej tłusty niż calma, to raczej coś jak krem półtłusty w kierunku nawilżającego, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nadaje pod makijaż
wchłania się do takiego zdrowego matu, czyli nie jest idealnie matowy, jednak nie świecimy się też na tłusto
co do działania to nie wiem czy jest aż tak mocno regenerujące jak calma, dla mnie ten krem to mistrz na zimę przy bardzo łuszczącej się skórze
lano-krem na pewno doberze nawilża, po recenzjach sądzę że bardzo suchą skórę też, ja w kazym razie przez jakis tydzień używania nie narzekałam


co do miceli - miałam tylko sopot i nie szczypał mnie w oczy w ogóle, a mam wrażliwe
reszty boję się próbować, bo mają kiepskie recenzje, ale sądzę, że składy są dość podobne, więc jeśli jeden mnie nie podrażniał to inne też nie będą
Baaardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Chyba się na niego skuszę, a jak się nie sprawdzi na noc, to będę go używać pod podkład
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 17:48   #2555
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jeżeli chodzi o micelki Ziai to używałam Ulgi i Sopot Spa - niestety jeden i drugi szczypie mnie w oczy. Do oczu używam dwufazy Delii, ale szukam czegoś innego.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 12:13   #2556
Like a Rolling Stone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hej dziewczęta!
Ja również jestem wielką fanką Ziaji, ale niestety.. zakupiłam prawie całą serię Ulga ( krem na dzień i na noc uszczelniający naczynka, miecela i piling) i kiepsko - kremy niestety słabo nawilżają i wysuszają policzki.

Podpasował mi tylko piling, ale nadal szukam delikatnych kremów do naczynkowej cery mieszanej.
Czy któraś z was stosowała Ziaję Phytoaktiv?
Dodam że Ziaja med na naczynka krwionośne pięknie nawilżała, ale naczynka chyba jeszcze bardziej się zaogniły .
Like a Rolling Stone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 15:12   #2557
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Capnęłam dziś w SP na promocji balsam masło kakaowe. Ktoś na wątku dopytywał o jego zapach, śpieszę donieść, że ma identyczny zapach jak mydło pod prysznic i masło w słoiczku. Normalnie totalna rozpusta Wiem, że już wiosna za rogiem, ale mimo to ten zapach mogę nosić i czuć na okrągło, niezależnie od pory roku. No i bardzo się cieszę, że balsam ma taka samą puchatą konsystencję jak koza Już nie mogę się doczekać wieczornego prysznica, po którym nałożę maślaka
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 16:08   #2558
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Gdzie kupię krem tonujący Anno d'oro?
Dostałam próbkę w... Lewiatanie. Dziś stwierdziłam, że co mi tam, wysmaruję się. Efekt mnie zadziwił - koloryt wyrównany, nakładało się łatwo, smug nie zostawił, na większe "niespodzianki" użyłam korektor, zapudrowałam... i jest fajnie a właśnie szukam czegoś lekkiego, co zastąpi podkład, np. na górskie wyprawy, czy też na dni, gdy siedzę w domu i nie chcę się malować, ale wypadałoby nie odstraszać chłopa
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:53   #2559
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ziaja wypuściła nową serie bio. Bio-olejki. W składzie krem do twarzy, mleczko do ciała, krem do rąk. Info z facebooka

Ciekawe kiedy je znajdę w drogerii.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:05   #2560
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nie wiecie może, czy ziaja zaprzestała produkcji kremu z herbika plant z olejem z awokado? Obeszłam chyba 4 rossy i 3 drogerie i tylko w jednej udało mi się capnąć ostatnią sztukę Jeśli to byłaby prawda to chyba potnę się z żalu bo to był dosłownie jedyny krem, który mnie nie zpaychał i dobrze robił mi na buźkę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:49   #2561
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Wydaje mi się że dziś czytałam że wprowadzają nową serię właśnie z olejem z awokado - może to ma zastąpić ten krem przez Ciebie poszukiwany. Info widziałam na fb ziaji.
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 14:52   #2562
Fibibi
Rozeznanie
 
Avatar Fibibi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wyspy Bergamuty ;-)
Wiadomości: 586
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Ziaja wypuściła nową serie bio. Bio-olejki. W składzie krem do twarzy, mleczko do ciała, krem do rąk. Info z facebooka

Ciekawe kiedy je znajdę w drogerii.
z tego co wycztałam w odpowiedziach to mniej więcej za 2 tygodnie.. ale poczekamy, zobaczymy

konkretne serie bio-olejków to:

Naturalny olej arganowy - zawiera NNKT głównie kwasy omega-6 oraz wysokie stężenie witaminy E. Szybko wchłania się w skórę. Uzupełnia niedobory substancji budulcowych, w tym cennych ceramidów. Skutecznie regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne.
Bio olejek arganowy polecamy do skóry bardzo suchej, podrażnionej.

Naturalny olej awokado – olej z miąższu dojrzałych owoców awokado. Zawiera NNKT w tym kwas linolowey, linolenowy, palmitynowy, lecytynę, skwalen i witaminy. Wyraźnie odżywia oraz działa osłaniająco na naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Bio olejek z awokado polecamy do skóry suchej, zmęczonej lub zniszczonej (ręcę, ciało).

Naturalny olej z pestek winogron - olej otrzymywany jest z pestek winorośli Vitis vinifera. Zawiera kwas linolowy i oleinowy. Jest bogatym źródłem flawonoidów i polifenoli. Ma właściwości nawilżające, działa łagodząco, wygładza, oraz uelastycznia skórę. Zmniejsza skłonność do występowania podrażnień.
Bio olejek z pestek winogron- polecamy do skóry wrażliwej, mało elastycznej.


W każdej linii są: krem w dużej pojemności 75 ml, krem do rąk 80 ml, masło do ciała 200 ml oraz mleczko do ciała 400 ml w butelce z dozownikiem.

źródło: https://www.facebook.com/ZiajaPolska?ref=ts
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bio olejek.jpg (8,6 KB, 26 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka z UK
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
~Krystyna Siesicka
Fibibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 18:55   #2563
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Mało owocowe jak dla mnie te zapachy, takie olejkowe nie_wiadomo_co Ale skusiłabym się najchętniej na... hm.. awokado!
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:02   #2564
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że dziś czytałam że wprowadzają nową serię właśnie z olejem z awokado - może to ma zastąpić ten krem przez Ciebie poszukiwany. Info widziałam na fb ziaji.

Oooo... rzeczywiście, masz rację. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko trzymać kciuki za udany i niezapychający skład

Cytat:
Napisane przez Fibibi Pokaż wiadomość
z tego co wycztałam w odpowiedziach to mniej więcej za 2 tygodnie.. ale poczekamy, zobaczymy

konkretne serie bio-olejków to:

Naturalny olej arganowy - zawiera NNKT głównie kwasy omega-6 oraz wysokie stężenie witaminy E. Szybko wchłania się w skórę. Uzupełnia niedobory substancji budulcowych, w tym cennych ceramidów. Skutecznie regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne.
Bio olejek arganowy polecamy do skóry bardzo suchej, podrażnionej.

Naturalny olej awokado – olej z miąższu dojrzałych owoców awokado. Zawiera NNKT w tym kwas linolowey, linolenowy, palmitynowy, lecytynę, skwalen i witaminy. Wyraźnie odżywia oraz działa osłaniająco na naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Bio olejek z awokado polecamy do skóry suchej, zmęczonej lub zniszczonej (ręcę, ciało).


Naturalny olej z pestek winogron - olej otrzymywany jest z pestek winorośli Vitis vinifera. Zawiera kwas linolowy i oleinowy. Jest bogatym źródłem flawonoidów i polifenoli. Ma właściwości nawilżające, działa łagodząco, wygładza, oraz uelastycznia skórę. Zmniejsza skłonność do występowania podrażnień.
Bio olejek z pestek winogron- polecamy do skóry wrażliwej, mało elastycznej.


W każdej linii są: krem w dużej pojemności 75 ml, krem do rąk 80 ml, masło do ciała 200 ml oraz mleczko do ciała 400 ml w butelce z dozownikiem.

źródło: https://www.facebook.com/ZiajaPolska?ref=ts

jest nadzieja
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 20:02   #2565
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nie wiecie może, czy ziaja zaprzestała produkcji kremu z herbika plant z olejem z awokado? Obeszłam chyba 4 rossy i 3 drogerie i tylko w jednej udało mi się capnąć ostatnią sztukę Jeśli to byłaby prawda to chyba potnę się z żalu bo to był dosłownie jedyny krem, który mnie nie zpaychał i dobrze robił mi na buźkę
Ja dziś widziałam ten krem w całkiem sporej ilości.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 20:10   #2566
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja dziś widziałam ten krem w całkiem sporej ilości.

No widzisz, a mnie już powoli zaczyna brakować pomysłów na to, gdzie jeszcze mogłabym go dostać. Dziś wieczorem wpadł mi jeszcze do głowy wispol- mam ich kilka w mieście więc jeszcze tam popatrzę (tylko szkoda, że prawie na wszystkim mają dużą przebitkę cenową, ale to już nieważne, byle backup zrobić). A jeśli zajdę to chyba wykupię cały sklepowy zapas
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 20:52   #2567
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No widzisz, a mnie już powoli zaczyna brakować pomysłów na to, gdzie jeszcze mogłabym go dostać. Dziś wieczorem wpadł mi jeszcze do głowy wispol- mam ich kilka w mieście więc jeszcze tam popatrzę (tylko szkoda, że prawie na wszystkim mają dużą przebitkę cenową, ale to już nieważne, byle backup zrobić). A jeśli zajdę to chyba wykupię cały sklepowy zapas
Świetnie! Podoba mi się nowa seria Chciałabym wypróbować coś nowego od Ziai, a tyle tych rzeczy się już nazbierało... że nie wiedziałbym od czego zacząć A muszę zużywać to, co mam i niestety nie będę mogła kupić wszystkich tych nowości, które bym chciała :/

Czuprynko, tego niebieskiego kremu z HerbikiPlant nie wycofują, jest nadal na stronie ziajowej:
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...j_awokado.html

Pocieszę Cię, że to pewnie chwilowy brak zaopatrzenia. Ja kiedyś miałam taką samą sytuację z kremem z czarnym bzem z żółtej serii Herbiki - jak chciałam go kupić to nigdzie nie mogłam dostać :/ W sklepach, w których był na pewno były inne z tej serii, a żółtego oczywiście nie... Ale w końcu go dostałam w firmowym sklepie Ziai i tam dowiedziałam się, ze nie planują go wycofywać, a te braki to pewnie chwilowe. I tak też było - jak już nie potrzebowałam kremu z bzem to nagle wszędzie go było pełno
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:06   #2568
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Tak na szybko pytanko!
W KWC tylko trzy opinie, co prawda pozytywne, ale ja i tak mam mega opory

Ziaja Olej Rycynowy szampon do włosów koloryzowanych - warto?
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:09   #2569
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Ziaja Olej Rycynowy szampon do włosów koloryzowanych - warto?
Posiadam - polecam

Miałam fioletowy, mam zółty ten ciasteczokwy i ten w użytku i póki co z tych 3 wygrywa ten do włosów farbowanych.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 21:19   #2570
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jakoś nie mam wewnętrznego przekonania do Ziai szamponów, chociaż nigdy żadnego nie miałam. Odżywek używam, są fajowe.

Zatem kupię ten szampon pewnie
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:24   #2571
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Powiem szczerze, że ja akurat mam w planach wypróbować wszystkie szampony z nowej kolekcji :P - oczywiście nie będę brała pod uwagę przeciwłupieżowego.

Wczoraj sztachnęłam się tym różowym - on jest do włosów delikatnych i pachnie jak szampan Piccolo.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:36   #2572
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Mnie bardziej pasują szampony w tych dużych, brązowych butlach. Miałam słonecznikowy, figowy, a teraz u rodziców używam lawendowego i też bardzo przyjemny.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:53   #2573
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja farbuję włosy, więc tylko takie szampony kupuję
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:55   #2574
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja też farbuje :P zresztą używam wszystkich szamponów tylko nie przeciwłupiezowych a tak to wszystko przechodzi przez moją głowe
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:57   #2575
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ojejku
Ja tylko takie do farbowanych kupuję, a właśnie Ziaję skutecznie omijałam.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 09:29   #2576
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Jakoś nie mam wewnętrznego przekonania do Ziai szamponów, chociaż nigdy żadnego nie miałam.
Ja z Ziaji nie miałam jeszcze nic do włosów, bardziej skupiam się na kosmetykach do twarzy i kremach, a tu może warto sobie jakiś sprawić!? Żeby jeszcze był jakiś skuteczny dodający objętości, to już w ogóle kosmos...
riendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 10:14   #2577
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja bym chciała, żeby Ziaja zaczęła wypuszczać kolorówkę
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 10:15   #2578
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Ja bym chciała, żeby Ziaja zaczęła wypuszczać kolorówkę
Gdyby wypuściła kolorówke - straciłabym zaufanie do tej firmy.
poważnie.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:02   #2579
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Gdyby wypuściła kolorówke - straciłabym zaufanie do tej firmy.
poważnie.
Dlaczego?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:04   #2580
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dlaczego?
A co byś pomyślała np o firmie L'Oreal jakby wrzuciła do swojej oferty podpaski i tampony ?

to samo co ja o Ziaji wrzucająca kolorówke.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.