Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 19:13   #421
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że chodzi o maść na odciski o nazwie "Maść na odciski"
do kupienia w kazdej aptece
Dokladnie taka masc niedroga a skuteczna
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:34   #422
zielka
Raczkowanie
 
Avatar zielka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Witam, słuchajcie mam taki problem-

Ok. rok temu kupiłam sobie buty- adidasy, które sprawiły, że miejsce 2cm nad piętą, było tak jakby opuchnięte i zaczerwienione- kolor zniknął, ale "wybrzuszenie" pozostało do dziś > nad piętą mam tak jakby sniekształconą stopę Nie jest to raczej spowodowane zrogowaceniem itp- da się przywrócić wcześniejszy wygląd ;/?
zielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:49   #423
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Co radzicie na pekajce piety? Zalezy mi na czyms niedrogim, ale skutecznym.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:31   #424
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

hej mam pytanie: co zrobic jesli zrobilo mi sie odparzenie na stopach od spodu tuzza palcami, boli to i ma jakas ciecz pod skora, w sobote mam wesele i nie wiem jak to bedzie w butach na obcasie 9cm
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:41   #425
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Po wielokrotnych próbach wycinania i skrobania pumeksem moich znienawidzonych odcisków, rozpoczełam kuracje maścią na odciski, i ok odciski tak jak widze robią się białe, ale czy one na pewno same zejdą?
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 11:46   #426
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Po wielokrotnych próbach wycinania i skrobania pumeksem moich znienawidzonych odcisków, rozpoczełam kuracje maścią na odciski, i ok odciski tak jak widze robią się białe, ale czy one na pewno same zejdą?
U mnie wygladalo to tak, ze musialam wymoczyc nogi, a potem delikatnie ta biala skore zdrapac paznokciem. Zabieg powtorzylam kilka razy, az wreszcie wydaje mi sie, ze pozbylam sie odcisku, bo nie widze zadnych czarnych kropek
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:11   #427
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez zielka Pokaż wiadomość
Witam, słuchajcie mam taki problem-

Ok. rok temu kupiłam sobie buty- adidasy, które sprawiły, że miejsce 2cm nad piętą, było tak jakby opuchnięte i zaczerwienione- kolor zniknął, ale "wybrzuszenie" pozostało do dziś > nad piętą mam tak jakby sniekształconą stopę Nie jest to raczej spowodowane zrogowaceniem itp- da się przywrócić wcześniejszy wygląd ;/?


dołączam się do pytania. mam to samo.też od zeszłego roku, też od adidasów. pomoocy
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 10:27   #428
Karinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Witam,już kiedyś starałam sie dowiedzieć co tak naprawde dzieje się z moimi stopami,dlatego postanowiłam dodać zdjęcie,myślę że to chociaż pomoże,bo ja już naprawde niemam siłyNiewiem dlaczego ale wstydze się z tym iść do lekarza (nawet niewiem dokladnie do jakiego?)to wyglada jak odciski z tym że w ogóle mnie to nie boli...Zastanawiam się czy nie trzeba tego wyciąć,ale bardzo bym prosiła najpierw o opinie,bo ja już naprawde mam obsesje na tym punkcie!Jest bardzo ładnie cieplutko,wszyscy w klapeczkach tylko ja nie:/.Bo tak bardzo sie tego wstydze.Proszę Was Pomózcie Mi!!!!!Nawet niewiecie jak to wiele dla mnie znaczy...Chciałabym kiedyś bez skrępowania móc zdjąć buty,założyć klapki itd.Proszę!To są tak jakby takie czerwone plamki na każdym zgięciu palców (na kościach)próbowałam różnych domowych sposobów i wszystko na nic.
Karinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:58   #429
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez Karinkaaa Pokaż wiadomość
Witam,już kiedyś starałam sie dowiedzieć co tak naprawde dzieje się z moimi stopami,dlatego postanowiłam dodać zdjęcie,myślę że to chociaż pomoże,bo ja już naprawde niemam siłyNiewiem dlaczego ale wstydze się z tym iść do lekarza (nawet niewiem dokladnie do jakiego?)to wyglada jak odciski z tym że w ogóle mnie to nie boli...Zastanawiam się czy nie trzeba tego wyciąć,ale bardzo bym prosiła najpierw o opinie,bo ja już naprawde mam obsesje na tym punkcie!Jest bardzo ładnie cieplutko,wszyscy w klapeczkach tylko ja nie:/.Bo tak bardzo sie tego wstydze.Proszę Was Pomózcie Mi!!!!!Nawet niewiecie jak to wiele dla mnie znaczy...Chciałabym kiedyś bez skrępowania móc zdjąć buty,założyć klapki itd.Proszę!To są tak jakby takie czerwone plamki na każdym zgięciu palców (na kościach)próbowałam różnych domowych sposobów i wszystko na nic.
Karinkaaa a może to sa brodawki??
ja niestety nie wiem
co zas sie tyczy lekarza to poszlabym do dermatologa, bo to problem skorny
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:58   #430
Karinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Nie to nie są brodawki,wiem jak wygladają,w sumie to byłam kiedyś u dermatologa i powiedziano mi że mam iśc do ortopedy:/ ale ja naprawde sie wstydze...:/To jest mój najgorszy problem.Dlatego chciałabym mniej więcej wiedzieć tylko co to jest:/Cholercia
Karinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:30   #431
anitek_15
Rozeznanie
 
Avatar anitek_15
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 992
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

też mam takie, ale się tego nie wstydze i śmigam w japonkach
mi to czasami maleje a jak założę uty w szpic to się powiększa
anitek_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 13:04   #432
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Po ponad 2 tyg trucia Acerinem, plastrami na odciski, te okropienstwa odpadly ale w ich miejscu mam taka białą skórę, i obawiam się że z niej znowu zaczną powstawać odciski, co dalej robić??
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:10   #433
ania2510
Raczkowanie
 
Avatar ania2510
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 367
GG do ania2510
odciski & pęcherze ;/

Nie wiem czy dobry dział właściwie to sama nie wiedziałam gdzie to wsadzic...
Poszukuję sposobu na odciski/pęcherze nawet sama nie wiem co to. Buty mam niby wygodne nie obcierają, ale ze stóp zrobiło mi sie nie wiadomo co Pęcherzem tego nie nazwę (ale wygląda niemal identycznie), bo nie bolą a poza tym nie ma pod skórą żadnej ropy ani płynu surowiczego. Odcisk raczej też to nie jest... Nie bolą na szczęście i mogę normalnie chodzić, ale zaczęło się lato i wiadomo założyłoby się sandałki, klapeczki a tu dupa blada Wygląda to okropnie są tylko w paru miejscach (szczegolnie w okolicachduzego palca) ale jeden na drugim.... takie skupiska Pumeks nie zdał egzaminu, a jakaś wysuszająca maść też nie da rady bo i tak sa wysuszone.. Gdybym wiedziała co to jest wiedziałabym gdzie szukać rantunku
Liczę na Was dziewczynki
ania2510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 18:21   #434
kirki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 150
Dot.: odciski & pęcherze ;/

Wrzuć pytanie na forum pazokcie - może tamtejsze ekspertki , które przecież robią też i pedicur coś Ci podpowiedzą
kirki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 18:09   #435
ania2510
Raczkowanie
 
Avatar ania2510
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 367
GG do ania2510
Dot.: odciski & pęcherze ;/

dzieki
ania2510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 10:08   #436
DemoniacAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
Unhappy Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Witam!! wczoraj kupiłam klapki i niestety obtarła mi się skóra na palcach o pasek od tych klapek i zrobiły mi się bąble.Nie moge założyc teraz nowych klapek bo mnie te bąble bolą Klapki mi sie bardzo podobają i chciałabym je nosic ale jak mam sie pozby tych bąbli i jak nosic te klapki:confused : Proszę pomóżcie!!!!
DemoniacAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 20:32   #437
marza74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Moje dziecko złapało kurzajkę na stopie i bujamy się z nią od miesiąca a w zasadzie już z czterema kurzajkami (dzięki "skutecznym pomysłom" lekarzy). ćwiczyliśmy Brodacid i cytrynę z octem. Wdał się stan zapalny więc wykluczone było wymrożenie aż stan zapalny zniknie. Dziecko dostało antybiotyk doustnie i do smarowania, po 1,5 tygodnia stan zapalny powiększył się dwukrotnie. W totalnej rozpaczy i po bezskutecznym odwiedzeniu 5 lekarzy przypomniałam sobie że mam w domu lek który można wypróbować. Smarowałam miejsce infekcji 4 razy dziennie zaklejając szczelnie plastrem z opatrunkiem i dwa - trzy razy dziennie doustnie 10-12 kropli ( dziecku trzeba krople podawać w łyżce z jogurtem, dorosły może wypić rozcieńczone z wodą lub sokiem gdyż preparat jest okrutnie gorzki). Po dwóch dobach zniknął praktycznie "w oczach" stan zapalny, a kurzajki zaczęły po tygodniu wypadać. Nazywa się GREPOSEPT i jest dostępny tylko w internecie http://www.greposept.pl/ gdzie kupuję go od 6 lat głownie w celu zwalczania przeziębienia i grypy u dzieci. Z ulotki wynika że jest skuteczny tez na kurzajki. Rzeczywiście działa, ale trzeba i smarować i brać go doustnie.
marza74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:28   #438
madzia991
Przyczajenie
 
Avatar madzia991
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

ja mam taki problem ze na palcu obok tego duzego palkca mam taki czerwony slad chbya od zaciasnych butów nie jest zgrubiały tylko mocno czerwony a nie boli ...Jak go usunąć
madzia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:32   #439
madzia991
Przyczajenie
 
Avatar madzia991
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

.
madzia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 19:33   #440
madzia991
Przyczajenie
 
Avatar madzia991
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Cytat:
Napisane przez Karinkaaa Pokaż wiadomość
Witam,już kiedyś starałam sie dowiedzieć co tak naprawde dzieje się z moimi stopami,dlatego postanowiłam dodać zdjęcie,myślę że to chociaż pomoże,bo ja już naprawde niemam siłyNiewiem dlaczego ale wstydze się z tym iść do lekarza (nawet niewiem dokladnie do jakiego?)to wyglada jak odciski z tym że w ogóle mnie to nie boli...Zastanawiam się czy nie trzeba tego wyciąć,ale bardzo bym prosiła najpierw o opinie,bo ja już naprawde mam obsesje na tym punkcie!Jest bardzo ładnie cieplutko,wszyscy w klapeczkach tylko ja nie:/.Bo tak bardzo sie tego wstydze.Proszę Was Pomózcie Mi!!!!!Nawet niewiecie jak to wiele dla mnie znaczy...Chciałabym kiedyś bez skrępowania móc zdjąć buty,założyć klapki itd.Proszę!To są tak jakby takie czerwone plamki na każdym zgięciu palców (na kościach)próbowałam różnych domowych sposobów i wszystko na nic.


ej no ja mam takie same tylko na jednej stopie a druga jest w porzadku...nie wiem co z tym zrobic moze rzeczywiscie do dermatologa..?[/quote]
madzia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:16   #441
nomadanonim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Odcisk(?) na stopie

Witam, mam pewien problem. Od okołu roku na palcu stopy mam zgrubiałą warstwę skóry, która powstała PRAWDOPODOBNIE w wyniku ucisku buta. Pewien jednak nie jestem przyczyny powstania tej warstwy. Znajduje się ona pod kością, tzn. przykrywa ona część kości którą da się wyczuć podczas zgięcia palca. Chciałbym to jakoś usunąć, ale nie wiem jakim sposobem. Załączam dwa zdjęcia, które pokazują o co mi chodzi. Pozdrawiam.

http://img176.imageshack.us/my.php?i...8140193ea3.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/5166/p8140196zk5.jpg
nomadanonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:27   #442
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Odcisk(?) na stopie

Cytat:
Napisane przez nomadanonim Pokaż wiadomość
Witam, mam pewien problem. Od okołu roku na palcu stopy mam zgrubiałą warstwę skóry, która powstała PRAWDOPODOBNIE w wyniku ucisku buta. Pewien jednak nie jestem przyczyny powstania tej warstwy. Znajduje się ona pod kością, tzn. przykrywa ona część kości którą da się wyczuć podczas zgięcia palca. Chciałbym to jakoś usunąć, ale nie wiem jakim sposobem. Załączam dwa zdjęcia, które pokazują o co mi chodzi. Pozdrawiam.

http://img176.imageshack.us/my.php?i...8140193ea3.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/5166/p8140196zk5.jpg
Nie wyglada to tak zle. czy przed zrobieniem zdjecia usuwales z palca zrogowacialy naskorek?? jesli tak, to nie mamy pelnego obrazu.
Jesli po usunieciu naskorka nadal pod palcami wyczuwasz "grudkę" udaj sie najlepiej do dermatologa, zabiegi kosmetyczne nie pomoga.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 21:54   #443
nomadanonim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Odcisk(?) na stopie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Nie wyglada to tak zle. czy przed zrobieniem zdjecia usuwales z palca zrogowacialy naskorek?? jesli tak, to nie mamy pelnego obrazu.
Jesli po usunieciu naskorka nadal pod palcami wyczuwasz "grudkę" udaj sie najlepiej do dermatologa, zabiegi kosmetyczne nie pomoga.

pozdrawiam
przed zrobieniem zdjęcia kąpałem stopy w wodzie i następnie przez minutę potarłem pumeksem, ale raczej nie zmieniło to w 99% wyglądu tego "odcisku".
nomadanonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 09:58   #444
201710251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 86
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Karinko, podejrzewam, że Twoje schorzenie to nagniotek. Powstaje on na wypukłościach kostnych palców, najczęściej na skutek ucisku (niewygodne obuwie itp.)
201710251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 12:32   #445
muchalucha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Jak skutecznie usunąć rdzeń (korzeń) nagniotka? Nagniotek zrobił mi się kilka tygodni temu (chyba przez złe buty i masę chodzenia w pracy, niestety), ot taki sobie odcisk z kropeczką w centrum, która przy naciśnięciu trochę bolała. Później się trochę powiekszył, zaczął bardziej dokuczać, więc poszłam do apteki i farmaceutka poleciła mi Maść na odciski (wspomniana wcześneij: koszt ok.3zł, mała tubka). Zabrałam się do roboty. Stosowałam maść wg zaleceń przez trzy-cztery dni (może za krótko?) dwa razy. Za pierwszym razem - nic nie zeszło. Za drugim razem nagniotek częściowo zszedł, tzn. w większości zeszła ta zgrubiała tkanka wkoło rdzenia. Samego rdzenia nie umiałam usunąć (zetrzeć się nie dało). Wczoraj znowu posmarowałam, tym razem sam rdzeń (bo wkoło już jest dość ładnie). Nie wiem, czy słusznie. Ten nagniotek zaczyna mi doskwierać, boli mnie przy każdym kroku, jak jest nacisk na korzeń!
Jak to się usuwa? Wszędzie pisze, że trzeba usunąć, ale jak? Proszę, pomóżcie.

Czy jeśli nie uda mi się tego samej usunąć, to jakaś pedikiurzystka będzie wiedziała, jak się z tym uporać?
muchalucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:21   #446
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

jeśli jest "korzeń", to masz odcisk, a nie nagniotek. smaruj sam "rdzień/korzeń".
możesz kupić pouszeczki ochronne scholl (samoprzylepne z dziurką), które zabezpieczą "korzeń" przed naciskiem (i bólem) dopóki go nie usuniesz.
oczywiście, możesz iść na skróty- prosto do piedikiurzystyki, tylko najpierw sprawdź, czy sterylizuje narzędzia w autoklawie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 10:38   #447
muchalucha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Smaruję teraz sam korzeń. Poczekam jeszcze parę dni, może tym razem się uda. Tylko jak dokładniej to usunąć? Mechaniczne scieranie pumeksem nie pomaga, mam to wyciąć, zdrapać? Czytałam, że trzeba to wyrwać (!), ale taka wizja brzmi strasznie i nawet nie wyobrażam sobie, jak to zrobic.
muchalucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 15:21   #448
muchalucha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Byłam z moim "nagniotkiem" u dermatologa, zbyt mi dokuczał i nie miałam już siły walczyć z tym sama, nie wiedząc, co to jest. Okazało się, że to brodawka płaska stopy (spowodowana jednym z typów HPV). Podobno brodawki są trudne do odróżnienia od nagniotka z rdzeniem/korzeniem, dlatego sama źle to oceniłam. Doktor na dzien dobry powiedziała, że można łyżeczkować, chciała mi dać skierowanie. Widząc moją minę powiedziała, że jednak najpierw spróbujemy mniej inwazyjnych metod. Przepisała mi płyn VERRUMAL. Leczenie potrwa kilka długich tygodni. Płyn ten sam w sobie nie leczy (broawki powoduje wirus, można usunąć tylko efekty jego wątpliwej pracy, jego samego musi zwalczyć organizm - a to trwa długo). Rozpuszcza zrogowaciały naskórek, można go usunąć. Po dwóch tygodniach stosowania mogę powiedzieć, że brodawka dużo mniej boli, mogę normalnie chodzić. Rozmokła na tyle, że częściowo udało się usunąć rdzeń - trochę bolało, teraz mam małą dziurkę w stopie.
Mam nadzieję, że leczenie przyniesie w końcu efekty. Na drugiej stopie też mi się "coś" robiło, smarowałam tym Verrumalem - odpadło po paru dniach, zostało tylko wklęsłe miejsce, które dalej profilaktycznie smaruję płynem.
muchalucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:15   #449
brytka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Witam kobitki:P sluchajcie mam problem.. z tego co przeczytalam udalo mi sie wywnioskowac ze na moich stopkach pojawily sie albo okrutne modzele albo kurzajki.. Nabawilam sie tego w wakacje. Na duzym palcu mam takie cos wypukle jakby odcisk i boli jak go naciskam, ale z kolei obok tego czegos mam jeszcze tak jakby odciski pod skora i te bola duuuuuzo bardziej:/ Czy ten plyn Acerin pomoze mi na to??
brytka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:32   #450
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

cześć dziewczyny. Może jakieś uzyskam od was domowe sposoby poradzenia sobie z moim problem. Otóż chodzi o stopy a dokładnie o łuszczącą się skórę ciągle w okolicach palców na moich stopach. Ja zawsze bardzo dobrze dbałam o stopy i nie wiem dlaczego teraz pojawił się ten problem a to jest strasznie wkurzające. smaruje je codziennie wieczorem, nakładam duża ilość kremu i wcieram oraz zakładam na noc skarpetki. Nie pomaga niestety pomożecie??? plisssss
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-15 13:37:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.